PDA

View Full Version : Gjebraili


Faqet : [1] 2

Gjebraili
27-09-04, 21:17
Ju pershendes TE GJITHEVE, e ne veqanti: Uraten, Barbarozen, Murgeshen, Gentianen ..................... :lol: :o :) :P :P :P

turisti
27-09-04, 21:43
Te pershendes gjithashtu,Gjebrail dhe mire se erdhe. :wink:

Murgesha
27-09-04, 23:36
Ju pershendes TE GJITHEVE, e ne veqanti: Uraten, Barbarozen, Murgeshen, Gentianen ..................... :lol: :o :) :P :P :P

Hahahahahahahahhah tani po e kuptoj shkakun pse po vdesin njerėzia nė kėtė forum.
Na paska ardhė Gjebraili.
Gjebrail mirė se na ke ardhė.
Po tė them nga varri.
Kalofsh mirė me Uratėn e Gentianin qė edhe naj ditė janė gjallė, se Murgesha e Barbaroza i kemi ngjitė prej kėsaj bote.
Ps. Si tė duash eja tek ne, u kėnaqėm nė internet. Po mėsojmė dovtė e nevojshme nė kompjuter.

ShEjToNkA
28-09-04, 01:39
Gjebraili , tė pėrshndeti edhe unė ty.
Nga bota e amshueshme ku u kėnqum jemi ulur me njė livadhė plotė gjelbrim , qe besa ymmri po t'u rritka, po nesje nime ty s'kam qa me tė tregu pėr andej se ti si Gjebrail e din se s'i ėshtė kėndej mirė.

Murgesha , pse mojj i thua me ardhė andej nga ne?? Por ti a e din se ky s'ka kohė niher me ardhė andje se si Gejbrail ,vetėm vjen nga njė herė e na viziton se duhet me u merrė me qėshtjen e vdkejės tė forumistave qyy , me iu tregu se cili e ka rendin me vdekė e cili jo.Gjebraili , tė pėrshndes dhe mirė se na ke ardhė, ia kalofsh sic ėshtė mė sė miri.

Barbaroza
28-09-04, 10:44
Ju pershendes TE GJITHEVE, e ne veqanti: Uraten, Barbarozen, Murgeshen, Gentianen ..................... :lol: :o :) :P :P :P

OOOOOOO Dajkoooo,mire se paske ardhe bre dajko,te pershendes shume.Po pse bre dajko ma more jeten ne moshen me te mire,mu ne lulen e rinise :cry: Une shpresoja se me njofshem do te jetoj 1000 vjet e ti menjehere me dergove ne boten e amshuar :cry: :cry:

Gjebraili
28-09-04, 19:19
Pershendetje o njerez te mire, te kesaj ode :lol:
Eshte kenaqesi te jem ne mesin Tuaj, edhe pse DISA qe ne start me kan befasuar, per te keq normalishte :x

Po shof fytyra te zbehura, te frikesuara dhe pesimiste, per qka po me vie shume shume keq, heheheh :cry:

Dua tju falenderoj per kete pritje, edhe pse jo si e meritoj, hahahahahaha, sepse i keni frikesuar edhe te tjeret nga une :o edhe pse duhet ta dini se: Gjebraili NUK MERR SHPIRTA :P Gjebraili vetem e ben shpalljen e librave te shenjte, predikon dhe ndihmon :)

Pershendetje per Turistin, Murgeshen shume pesimiste dhe pak sa te zbehte :wink: , ShEjToNkA si shejtonk ma dhe Barbarozen, ma te miren e Dajes, hahahahahahahaha, dhe gjithnje ne nivel :lol: :)

Murgesha
28-09-04, 19:46
Po patjetėr pesimiste dhe e zbehtė me qenė o Gjebrail, kur unė kam vdekė de.
Shko te kafja dhe lexo ēfarė fjalimi mortor ka mbajtur pėr mua Barbaroza (Pas vdekjes quhet tema).
Ty mirė se tė ka pru Zoti se normal qė ishte edhe koha e fundit tė na bashkangjitesh, shoqėrinė tė gjithė i ke kėtu, veē ti na ke munguar.
Mos ke dertė se pėr marrje tė shpirtrave nuk je ti kėtė e dimė. :wink:

Gentiani
28-09-04, 21:06
I dėshirojė mirėseardhje Gjebrailit nė Forum!

I nderuari Gjebraili, me kėta tjerėt bėn ēfarė ėshtė detyrė e ytja, por mua tė lutem mė kurse njėherė, se nuk kam kohė, pastaj a pak janė edhe 2000 tjerė kėsajde a! :lol: :lol: :lol:

Ju pėrshėndes i nderuar dhe tė kalosh ēaste tė bukura nė kėtė odė kėtu, edhe pse me thėnė tė drejtėn po shtangen tė gjithė kur po shohin se Gjebra online ėshtė :D :D :wink:

Gjebraili
28-09-04, 22:55
I dėshirojė mirėseardhje Gjebrailit nė Forum!

I nderuari Gjebraili, me kėta tjerėt bėn ēfarė ėshtė detyrė e ytja, por mua tė lutem mė kurse njėherė, se nuk kam kohė, pastaj a pak janė edhe 2000 tjerė kėsajde a! :lol: :lol: :lol:

Ju pėrshėndes i nderuar dhe tė kalosh ēaste tė bukura nė kėtė odė kėtu, edhe pse me thėnė tė drejtėn po shtangen tė gjithė kur po shohin se Gjebra online ėshtė :D :D :wink:


Hahahahahahahaaaaaaaa, eu bre Gentiana, shpirtin ma kpute e hajt :wink: ani: "a pak janė edhe 2000 tjerė kėsajde a!" hahahahaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Po mire moj e nderuar, a nuk paskan ata 200 "kesajde" qef me jetue a? hahahahahahaha, a vetem tye po tu dhimka jeta a? heheheh :oops:
Po HAJT bre, mos ta nin se asnjenit nuk ja marre shpirtin joooooo, edhe nja marresha DIKUJT, ja marre vetem NE SHERBIM, hahahahaaaaaaahaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaa, sa per me ja argetue pak, qyyyyyyyyyyyy :lol: :) Ani qysh jame i ri, ne moshen me te mitre, heheheh 25 vjet maaaaaa :wink: nuk i bjen keq QASAJ FISNIKES qe ja "marre zemren joooooo :? :P :lol:

Murgesha
28-09-04, 23:04
Hhahahahhahahahahahhh O Gjebrail.
Valla po me dhimbsesh se i ri koke po te paskan lene syte si duket.
Shko te mjeku porositi nje pale syza.
Mos ju drejto Gentianit si Gentiana.:wink: :wink:

Hahahhahahahahahahahaahahah.

Gjebraili
28-09-04, 23:17
Hhahahahhahahahahahhh O Gjebrail.
Valla po me dhimbsesh se i ri koke po te paskan lene syte si duket.
Shko te mjeku porositi nje pale syza.
Mos ju drejto Gentianit si Gentiana.:wink: :wink:

Hahahhahahahahahahahaahahah.[B]Heheheheh, joooooo moreeeeeeee, une plak a? phaaaaaaaa, a edhe iftire po ngjitshi ne ket ode a :oops: :cry:

Joooo breeeee, nuk eshte n'pyetje pleqnia, qyyyyy, n'pyetje eshte se ment i kam te granimi, ti pe din oj Murgesh se une nuk ja MURRG e nuk e kam te ndaluar me u marre me gjinin ma te bukur :lol: :) :P

Hahahahaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaa, oooooo vallahi bilahi krejt femra pom doken breeeeeeeeee :wink: :oops: :P :P :P

Murgesha
28-09-04, 23:22
Heheheheh, joooooo moreeeeeeee, une plak a? phaaaaaaaa, a edhe iftire po ngjitshi ne ket ode a :oops: :cry:

Joooo breeeee, nuk eshte n'pyetje pleqnia, qyyyyy, n'pyetje eshte se ment i kam te granimi, ti pe din oj Murgesh se une nuk ja MURRG e nuk e kam te ndaluar me u marre me gjinin ma te bukur :lol: :) :P

Hahahahaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaa, oooooo vallahi bilahi krejt femra pom doken breeeeeeeeee :wink: :oops: :P :P :P[b]Hahahhahaahhaahha o Gjebrail.
I lumi ti qe sje murg e krejt femra po te doken.
Hhahahahahahahahahahahahaahha.
Ani kur po e mendoj se si do te ndihet tani Gentiani qe ja man kogja si burr vedit.
Oh ēpaska me kėrsit dajaku tani.
Ps. O kupa tuj qesh hahaahhaahahhahahahaahahhahahaha.

turisti
29-09-04, 07:24
Pershendetje o njerez te mire, te kesaj ode :lol:
Eshte kenaqesi te jem ne mesin Tuaj, edhe pse DISA qe ne start me kan befasuar, per te keq normalishte :x

Po shof fytyra te zbehura, te frikesuara dhe pesimiste, per qka po me vie shume shume keq, heheheh :cry:

Dua tju falenderoj per kete pritje, edhe pse jo si e meritoj, hahahahahaha, sepse i keni frikesuar edhe te tjeret nga une :o edhe pse duhet ta dini se: Gjebraili NUK MERR SHPIRTA :P Gjebraili vetem e ben shpalljen e librave te shenjte, predikon dhe ndihmon :)

Pershendetje per Turistin, Murgeshen shume pesimiste dhe pak sa te zbehte :wink: , ShEjToNkA si shejtonk ma dhe Barbarozen, ma te miren e Dajes, hahahahahahahaha, dhe gjithnje ne nivel :lol: :)

Te pershendes gjithashtu Gjebrail. :wink:

Gentiani
29-09-04, 16:59
I dėshirojė mirėseardhje Gjebrailit nė Forum!

I nderuari Gjebraili, me kėta tjerėt bėn ēfarė ėshtė detyrė e ytja, por mua tė lutem mė kurse njėherė, se nuk kam kohė, pastaj a pak janė edhe 2000 tjerė kėsajde a! :lol: :lol: :lol:

Ju pėrshėndes i nderuar dhe tė kalosh ēaste tė bukura nė kėtė odė kėtu, edhe pse me thėnė tė drejtėn po shtangen tė gjithė kur po shohin se Gjebra online ėshtė :D :D :wink:


Hahahahahahahaaaaaaaa, eu bre Gentiana, shpirtin ma kpute e hajt :wink: ani: "a pak janė edhe 2000 tjerė kėsajde a!" hahahahaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Po mire moj e nderuar, a nuk paskan ata 200 "kesajde" qef me jetue a? hahahahahahaha, a vetem tye po tu dhimka jeta a? heheheh :oops:
Po HAJT bre, mos ta nin se asnjenit nuk ja marre shpirtin joooooo, edhe nja marresha DIKUJT, ja marre vetem NE SHERBIM, hahahahaaaaaaahaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaa, sa per me ja argetue pak, qyyyyyyyyyyyy :lol: :) Ani qysh jame i ri, ne moshen me te mitre, heheheh 25 vjet maaaaaa :wink: nuk i bjen keq QASAJ FISNIKES qe ja "marre zemren joooooo :? :P :lol:

A u lodhe hiē more Gjebraili? si duket paske pasur rrugė tė gjatė, e besa i angazhuar ke qenė dje nė marrjen e jetėrave nė forum :wink: :lol: :lol:

Vetėm si po e shoh e paske marrė shumė e njeriun nė qafė edhe atė tė pafajshėm, se po ua ndėrroke saora emrat e adresat e gjinitė... shikoj njėherė ato librat e shenjta mė mirė :lol: :lol: :lol: :lol:

Ani kėsaj here, po e zėmė se nuk paske parė, po tani e tutje tė mirresh me ata 2000 e sa tjerė janė, po ndodhi edhe njėherė me trokit e me kėrkue shpirtė nga GENTIANI kam me e thirrė Problematikun me u rreh fer, vetėm grushta, se Gjebraili po i tejkalon kompetencat :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Pėrshėndetje dhe kalofsh bukur!


Gentiani

Honesty^uk.
30-09-04, 19:22
Gjebraili mirese na paske ardhur, te uroj qe te kalofsh sa me kendeshem nen shoqerine e DARDANISE

Barbaroza
01-10-04, 17:13
Ju pershendes TE GJITHEVE, e ne veqanti: Uraten, Barbarozen, Murgeshen, Gentianen ..................... :lol: :o :) :P :P :P


Dajkooo,a ke degjuar se mbesa jote eshte zgjedhur Miss dardania 2004 :P Krenohu dajko cfare mbese ke,misss,paramendo dajko,fenomen natyral pasha mamin :P


P.S.Nje pershendetje universale per dajkon tim Gjebraili!

Gentiani
01-10-04, 17:17
Ah, moj Barbaroza, si kishte filluar ai Dajko i yt ti ndėrrojė emrat e gjinitė diskutuesve kėtu, hiē mos u ēuditė kur tė vijė tė shkruaj herėn tjetėr dhe tė drejtohet si Honesty :lol: :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
01-10-04, 17:33
Jo bre nipqe,ai meshkujt i therret me emra femrash se i ka obsesion :lol:

Artan_9
08-10-04, 13:35
o gjebrail kesh ka te them diqka por po e le se nuk ka kuptim. po te pershendes veq.

Urata
17-10-04, 02:24
Ju pershendes TE GJITHEVE, e ne veqanti: Uraten, Barbarozen, Murgeshen, Gentianen ..................... :lol: :o :) :P :P :P

A jeni kah shihni more! Gjebraili veq femnimin i ka pershendete! Hahaha hahaha hahaha O Gjebrail krejt i njofshem po m'dukesh diqysh! Mos ke pa dashte me ma nrru gjinine njehere? Hahaha hahaha hahaha o Gentian o mos ia zi per t'madhe se ky qeshtu dallashitet nganjehere, jo qe ja ka zanat po eshte njeri i mire shume e tane femnat ngasin mas tij! Pra, dine se ketij krejt dynjalleku gra iu ka bere hahaha hahaha hahaha!

O GJebrail aty ku je ti aty eshte atmosfera ne nivel gjithemon! Prano nje pershendetje oqeanore , qiellore , toksore e mbare botnore nga mikja Urate hahaha hahaha hahaha !

Murgesha
17-10-04, 15:57
Ha, ha, haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
Urata ēma ke qitė njė gaz tė madhė.
Ps. Pėrshėndetje pėr ty dhe Gjebrėn Misterin e femrave.
Ha, ha, hahahahahahh

Gjebraili
17-10-04, 17:10
OP OP FEMRAAAAAAAAAA, hahahaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a

More koka ba LLUGE kesajde, phaaaaaaaaaaaaaa :) :)
Sa e pershendetja, sa e kritika, sa e lavdata papapaaaaaaapaaaaaaaaaaa, pasha Mamin n'dhe e shtifsha, edhe Rugova ka me ma pas lakmi, hahahaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaa, se edhe ai pak ma shume ka Dekorata, falenderime, mirenjohje ............ :wink:

Hajt se ma keni zane BISHT me DERE se, heheheh, ju vjen hakut Gjebraili juve, qyyyyyyyyyyyyy :) :)

Murgesha
17-10-04, 17:15
O e kam ditė se shqisėn e tė nuhaturit e ke tė fortė.
A tė pėrshėndetėn femart nė kėtė forum ti menjėherė ban buuuuuuum. :wink: :lol: :lol:

Barbaroza
17-10-04, 17:23
OP OP FEMRAAAAAAAAAA, hahahaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a

More koka ba LLUGE kesajde, phaaaaaaaaaaaaaa :) :)
Sa e pershendetja, sa e kritika, sa e lavdata papapaaaaaaapaaaaaaaaaaa, pasha Mamin n'dhe e shtifsha, edhe Rugova ka me ma pas lakmi, hahahaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaa, se edhe ai pak ma shume ka Dekorata, falenderime, mirenjohje ............ :wink:

Hajt se ma keni zane BISHT me DERE se, heheheh, ju vjen hakut Gjebraili juve, qyyyyyyyyyyyyy :) :)
S'ka bre me dajkon tim,edhe Rugova ia merr lakmi pra 8)

Urata
17-10-04, 17:33
OP OP FEMRAAAAAAAAAA, hahahaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a

More koka ba LLUGE kesajde, phaaaaaaaaaaaaaa :) :)
Sa e pershendetja, sa e kritika, sa e lavdata papapaaaaaaapaaaaaaaaaaa, pasha Mamin n'dhe e shtifsha, edhe Rugova ka me ma pas lakmi, hahahaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaa, se edhe ai pak ma shume ka Dekorata, falenderime, mirenjohje ............ :wink:

Hajt se ma keni zane BISHT me DERE se, heheheh, ju vjen hakut Gjebraili juve, qyyyyyyyyyyyyy :) :)


Kujna bre!!!!!! hahaha hahaha hahaha......

OP OP GRA,

po shume u hijeshu forumi me dajkon e Barbarozes! Barbaroze, a ka mundesi une e ti me u zatet diqysh se jam kah due me t'ba kabull e magbull per dicka?

Gjebraili
17-10-04, 17:38
Heheheh, ojjjj Urata, nuk ka nevoj kerkan me ba "kabull e magbull" se, belivallha diqka m'ka myt lemza :oops: :x :o :roll:

Hajr inshallaaaaaaaaaaaa :P :P :P :P

Gjebraili
17-10-04, 17:41
O e kam ditė se shqisėn e tė nuhaturit e ke tė fortė.
A tė pėrshėndetėn femart nė kėtė forum ti menjėherė ban buuuuuuum. :wink: :lol: :lol:


Pooooo valla bre Murgesha, nuk e di diqush MI KANA si fort breeeeeeeeeee :lol: :) :D :P

Barbaroza
17-10-04, 17:45
OP OP FEMRAAAAAAAAAA, hahahaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a

More koka ba LLUGE kesajde, phaaaaaaaaaaaaaa :) :)
Sa e pershendetja, sa e kritika, sa e lavdata papapaaaaaaapaaaaaaaaaaa, pasha Mamin n'dhe e shtifsha, edhe Rugova ka me ma pas lakmi, hahahaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaa, se edhe ai pak ma shume ka Dekorata, falenderime, mirenjohje ............ :wink:

Hajt se ma keni zane BISHT me DERE se, heheheh, ju vjen hakut Gjebraili juve, qyyyyyyyyyyyyy :) :)


Kujna bre!!!!!! hahaha hahaha hahaha......

OP OP GRA,

po shume u hijeshu forumi me dajkon e Barbarozes! Barbaroze, a ka mundesi une e ti me u zatet diqysh se jam kah due me t'ba kabull e magbull per dicka?

Urata,kur te duash po zatetemi,me shkruaj ne privat se jam e gatshme per kabullet e magbullet e tua :wink: :lol:

Gjebraili
17-10-04, 17:48
OP OP FEMRAAAAAAAAAA, hahahaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a

More koka ba LLUGE kesajde, phaaaaaaaaaaaaaa :) :)
Sa e pershendetja, sa e kritika, sa e lavdata papapaaaaaaapaaaaaaaaaaa, pasha Mamin n'dhe e shtifsha, edhe Rugova ka me ma pas lakmi, hahahaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaa, se edhe ai pak ma shume ka Dekorata, falenderime, mirenjohje ............ :wink:

Hajt se ma keni zane BISHT me DERE se, heheheh, ju vjen hakut Gjebraili juve, qyyyyyyyyyyyyy :) :)


Kujna bre!!!!!! hahaha hahaha hahaha......

OP OP GRA,

po shume u hijeshu forumi me dajkon e Barbarozes! Barbaroze, a ka mundesi une e ti me u zatet diqysh se jam kah due me t'ba kabull e magbull per dicka?

Urata,kur te duash po zatetemi,me shkruaj ne privat se jam e gatshme per kabullet e magbullet e tua :wink: :lol:Oooooooooooo te keqen Dajaaaaa Kukulla e Dajes :lol: :) :D :lol:

Murgesha
17-10-04, 17:49
Barbaroza me sa po e shof unė, dojnė me tė pikė do para pėr msitni. :wink:

Barbaroza
17-10-04, 17:58
Barbaroza me sa po e shof unė, dojnė me tė pikė do para pėr msitni. :wink:

Bash per ate po mundohem moj se punet disi me jane ngushtuar shume per te holla e dajko im ben shume,ka vlere te madhe,nuk eshte si ai Tomori impotent,jo :oops: :oops:
Urataaaaaa ,mooooooooooooojjjj a po degjon ketej :wink: :lol:

Gjebraili
17-10-04, 18:00
Barbaroza me sa po e shof unė, dojnė me tė pikė do para pėr msitni. :wink:


More qfar te pikmi, qyyyyyyyyyy, ajo ka me krye pune e bile edhe bakshishin ka me ja prue Dajkos prej mat mireve, qyyyyyyyy :lol: :)

A PO bre, te keqen Daja? :lol: :lol: :lol: :lol: :) :)

Gjebraili
17-10-04, 18:37
Oj Barbaroz, po kqyr bre Dajes, kur t'kthehet apo kur t'lajmerohet Urata, ja jep numrin e telefonit tem, allahile, mos harro hejjjjjjjjjjj :oops: :x

Ne paqe harrue numrin, po ta tregoj edhe nje here: 038 e le ta sjell e le ta sjell, te ku t'zatet :P :wink: :lol:

Gjebraili
17-10-04, 18:38
Oj Barbaroz, po kqyr bre Dajes, kur t'kthehet apo kur t'lajmerohet Urata, ja jep numrin e telefonit tem, allahile, mos harro hejjjjjjjjjjj, se m'thirren te shpija se, heheheh, m'paska ardhe nje DOR NUSE :oops: :x

Ne paqe harrue numrin, po ta tregoj edhe nje here: 038 e le ta sjell e le ta sjell, te ku t'zatet :P :wink: :lol:

Barbaroza
17-10-04, 19:33
Oj Barbaroz, po kqyr bre Dajes, kur t'kthehet apo kur t'lajmerohet Urata, ja jep numrin e telefonit tem, allahile, mos harro hejjjjjjjjjjj, se m'thirren te shpija se, heheheh, m'paska ardhe nje DOR NUSE :oops: :x

Ne paqe harrue numrin, po ta tregoj edhe nje here: 038 e le ta sjell e le ta sjell, te ku t'zatet :P :wink: :lol:

Hahahahahaaaaaa Dajkoooooooo,a me ke mbese apo jo :?: :wink: :idea:

Urata
18-10-04, 03:34
Oj Barbaroz, po kqyr bre Dajes, kur t'kthehet apo kur t'lajmerohet Urata, ja jep numrin e telefonit tem, allahile, mos harro hejjjjjjjjjjj, se m'thirren te shpija se, heheheh, m'paska ardhe nje DOR NUSE :oops: :x

Ne paqe harrue numrin, po ta tregoj edhe nje here: 038 e le ta sjell e le ta sjell, te ku t'zatet :P :wink: :lol:

A m'paskan ba perhajr a? Barbaroz eja ta merr doren xhixhi!

Gjebraili
18-10-04, 13:08
Oj Barbaroz, po kqyr bre Dajes, kur t'kthehet apo kur t'lajmerohet Urata, ja jep numrin e telefonit tem, allahile, mos harro hejjjjjjjjjjj, se m'thirren te shpija se, heheheh, m'paska ardhe nje DOR NUSE :oops: :x

Ne paqe harrue numrin, po ta tregoj edhe nje here: 038 e le ta sjell e le ta sjell, te ku t'zatet :P :wink: :lol:

Hahahahahaaaaaa Dajkoooooooo,a me ke mbese apo jo :?: :wink: :idea:


Bile bile, prej mat mirave, HAS breeeeeeee 24 karat, qyyyy hahahahahahahaha :lol: :lol: :) :) :P :wink:

Gjebraili
18-10-04, 13:11
Oj Barbaroz, po kqyr bre Dajes, kur t'kthehet apo kur t'lajmerohet Urata, ja jep numrin e telefonit tem, allahile, mos harro hejjjjjjjjjjj, se m'thirren te shpija se, heheheh, m'paska ardhe nje DOR NUSE :oops: :x

Ne paqe harrue numrin, po ta tregoj edhe nje here: 038 e le ta sjell e le ta sjell, te ku t'zatet :P :wink: :lol:

A m'paskan ba perhajr a? Barbaroz eja ta merr doren xhixhi!


Heheheh, joooo bre Urata, pasha krejt e pasha Mamin n'dhe e shtifsha, emni yt as qe ashte permen bile, qyyyyyy :x

Jooooo breeeeeeee, ma kishin pas prue ni dor nuse, ni far Hanumshahe, e emni nuk m'pelqej dhe e refuzova :? Mu dok shume emen i vjeter :roll: :cry: :x :o :arrow:

Urata
18-10-04, 14:09
Demek une pasna shance! Emri im po t'pelqejka po m'duket!

Barbaroza
18-10-04, 14:50
Oj Barbaroz, po kqyr bre Dajes, kur t'kthehet apo kur t'lajmerohet Urata, ja jep numrin e telefonit tem, allahile, mos harro hejjjjjjjjjjj, se m'thirren te shpija se, heheheh, m'paska ardhe nje DOR NUSE :oops: :x

Ne paqe harrue numrin, po ta tregoj edhe nje here: 038 e le ta sjell e le ta sjell, te ku t'zatet :P :wink: :lol:

A m'paskan ba perhajr a? Barbaroz eja ta merr doren xhixhi!

Xhixhi,per har te qofte se per ty ishte,po mos e degjo fort dajkon se e ka per tallje pak :wink: :)
Ec mooooojjjjjjj merrma doren,qyyyyyyyyyy.Edhe dhuraten me te mire e dua. :lol: :lol: :wink:

Murgesha
18-10-04, 15:31
Urata sillu edhe pak nga unė dhe merrma dorėn, se edhe kushėrinė e Gjebrės kam qėllu. :lol: :lol: :lol: :wink:

Gentiani
18-10-04, 16:44
Krejtė FAT edhe ky Gjebraili kishte qėlluar, pėr ate si duket edhe nuk po shikonte kujt i drejtohet, krejtė botė femėrore ėshtė kah i duket ! :lol: :lol: :lol:

Vigani
18-10-04, 17:12
Kadale bre se tybe treqin tybe krejt disi i njofshem po me duket qeky far Gjebraili,phaaaaaaaaaaaaaaa po ku e paskan hanger 700 para mrapa edhe kete dreq Vigani e paskam pas harrue gati me i ba selam Gjebrailit.
Gjebrail,je gjithemone i pershendetur edhe nga ana ime,veq tybe mos prit se ka kacavirrna ne ty sjam hahahahaha se dije se ashtu disi jam alorgjik ndaj meshkujve.

Urata
18-10-04, 18:09
Te lutem Vigani mos ma ngacmo timin Gjebrail!

Murgesha
18-10-04, 18:40
Kadale bre se tybe treqin tybe krejt disi i njofshem po me duket qeky far Gjebraili,phaaaaaaaaaaaaaaa po ku e paskan hanger 700 para mrapa edhe kete dreq Vigani e paskam pas harrue gati me i ba selam Gjebrailit.
Gjebrail,je gjithemone i pershendetur edhe nga ana ime,veq tybe mos prit se ka kacavirrna ne ty sjam hahahahaha se dije se ashtu disi jam alorgjik ndaj meshkujve.


O e di bre Vigan se nuk ju kacavirresh ti meshkujve, po krejt fajet i ka kjo Urata e urume. :lol: :lol: :lol:
Vigan mirė se na erdhe sėrish nė mesin tonė. :lol:

progoni
18-10-04, 18:55
Gjebrail je i pėrshendetur,
mirė se ke ardhė.

Mos e zanoft kjo Urata,
djelma ruani gocat.

Gjebraili
19-10-04, 11:16
Krejtė FAT edhe ky Gjebraili kishte qėlluar, pėr ate si duket edhe nuk po shikonte kujt i drejtohet, krejtė botė femėrore ėshtė kah i duket ! :lol: :lol: :lol:


Eeeeeeee more shoki jem, une jam qasi tipi, si treni i shpejte, nisna e deri ne cak nuk nalna, hahahahahahahahahaha
Inshalla sum del perpara edhe naj mashkull, qysh m'dole ti nihere se, heheheh, ja fshi rasadin sahora, hahahaaaaaaaaahaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaa

Vallha sa per fat, fat edhe t'madhe bile :) Pse a mos i kam dale perendise me zor ne ket dynja, joooooooo vallha, me qef e me LEZET, qyyyyyyyy :) :lol:
Bile Nana jeme shpesh kallxon per ate "knaqesi" qe e ka pas atehere, qyyyyy :lol: :wink: :P :P :P

Gjebraili
19-10-04, 11:21
Kadale bre se tybe treqin tybe krejt disi i njofshem po me duket qeky far Gjebraili,phaaaaaaaaaaaaaaa po ku e paskan hanger 700 para mrapa edhe kete dreq Vigani e paskam pas harrue gati me i ba selam Gjebrailit.
Gjebrail,je gjithemone i pershendetur edhe nga ana ime,veq tybe mos prit se ka kacavirrna ne ty sjam hahahahaha se dije se ashtu disi jam alorgjik ndaj meshkujve.


Hahahahaaaaaaaaaaaaaaa, oooooooo i nderuar Vigan, edhe mue pom duket se nuk jemi bash bash te pa njofshwem, hahahaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Flm. per pershendetje, edhe mos ta nin se nuk je vonue hiq bile, se edhe une po mungoj pak si shpesh, e taman me kohe m'ke pershendet, qyyyyyyyyy :wink: :wink:

Edhe ti o i nderuar je i pershendetur edhe po ta kthej pergjigjen rretj "t'kacavirrnes", hahahahaaaaaaaaahaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaa
Tybe boll zanat t'mire paske se, heheheh, ashtu keshtu nuk ka vend ma ku mu kacavirre, hahahaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaa

Ciaooooooo shokiiiiiiiiiii :) :lol: :)

Gjebraili
19-10-04, 11:24
Gjebrail je i pėrshendetur,
mirė se ke ardhė.

Mos e zanoft kjo Urata,
djelma ruani gocat.


Edhe me mire te gjetesha oooo i nderuar Progoni :lol: :) :)

Heheheh, jooooooo bre se me zanue Gjebrailin nuk eshte lehte joooooooo, ani Urata ma, phaaaaaaaaaaa, po ajo eshte Nana e Melaqeve breeeeeeeee :lol: :) :P

Urata
19-10-04, 13:00
Krejtė FAT edhe ky Gjebraili kishte qėlluar, pėr ate si duket edhe nuk po shikonte kujt i drejtohet, krejtė botė femėrore ėshtė kah i duket ! :lol: :lol: :lol:


Eeeeeeee more shoki jem, une jam qasi tipi, si treni i shpejte, nisna e deri ne cak nuk nalna, hahahahahahahahahaha
Inshalla sum del perpara edhe naj mashkull, qysh m'dole ti nihere se, heheheh, ja fshi rasadin sahora, hahahaaaaaaaaahaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaa

Vallha sa per fat, fat edhe t'madhe bile :) Pse a mos i kam dale perendise me zor ne ket dynja, joooooooo vallha, me qef e me LEZET, qyyyyyyyy :) :lol:
Bile Nana jeme shpesh kallxon per ate "knaqesi" qe e ka pas atehere, qyyyyy :lol: :wink: :P :P :P

Peja t'qafi Gjebrail lezetshem!

Gjebraili
19-10-04, 13:05
Krejtė FAT edhe ky Gjebraili kishte qėlluar, pėr ate si duket edhe nuk po shikonte kujt i drejtohet, krejtė botė femėrore ėshtė kah i duket ! :lol: :lol: :lol:


Eeeeeeee more shoki jem, une jam qasi tipi, si treni i shpejte, nisna e deri ne cak nuk nalna, hahahahahahahahahaha
Inshalla sum del perpara edhe naj mashkull, qysh m'dole ti nihere se, heheheh, ja fshi rasadin sahora, hahahaaaaaaaaahaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaa

Vallha sa per fat, fat edhe t'madhe bile :) Pse a mos i kam dale perendise me zor ne ket dynja, joooooooo vallha, me qef e me LEZET, qyyyyyyyy :) :lol:
Bile Nana jeme shpesh kallxon per ate "knaqesi" qe e ka pas atehere, qyyyyy :lol: :wink: :P :P :P

Peja t'qafi Gjebrail lezetshem!


ERDHAAAAAAAAAA :lol: :lol: :) :) :) :)

Qafum bre qafum se ki qka me qaf hahahaaaahaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaa

Edhe une te DUSHI e te GUSHI, mos ta nine qyyyyyyy :P :P :P :) :) :) :lol: :lol: :lol: :lol:

Urata
19-10-04, 13:22
m'm'm'mmmmmmmmmmuaaaaaaaaaahhhhhhhhh!

Gjebraili
19-10-04, 13:27
m'm'm'mmmmmmmmmmuaaaaaaaaaahhhhhhhhh!:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Urata
19-10-04, 13:55
Qy,qy mos u skuq par a taneve dreqi t'marrte hė! :o :o :o :o :( :( :(

Kaltrushi
19-10-04, 13:57
Faliminderit per Pershendetje!! Gjithashtu te pershendes edhe une ty shum. tung

Urata
20-10-04, 14:24
O GJebrail xemla, sot s'po ndihet fjala hiē!

t;dushi e t'gushi...........

Barbaroza
20-10-04, 15:01
O GJebrail xemla, sot s'po ndihet fjala hiē!

t;dushi e t'gushi...........

Po cfare te ndieri fjala moj inxhe,po ti menjehere ia more zemren dajkos,as ciu s'po ben me,vaaaj medetttttttttttt.
:(

Gentiani
20-10-04, 18:19
Krejtė FAT edhe ky Gjebraili kishte qėlluar, pėr ate si duket edhe nuk po shikonte kujt i drejtohet, krejtė botė femėrore ėshtė kah i duket ! :lol: :lol: :lol:


Eeeeeeee more shoki jem, une jam qasi tipi, si treni i shpejte, nisna e deri ne cak nuk nalna, hahahahahahahahahaha
Inshalla sum del perpara edhe naj mashkull, qysh m'dole ti nihere se, heheheh, ja fshi rasadin sahora, hahahaaaaaaaaahaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaa

Vallha sa per fat, fat edhe t'madhe bile :) Pse a mos i kam dale perendise me zor ne ket dynja, joooooooo vallha, me qef e me LEZET, qyyyyyyyy :) :lol:
Bile Nana jeme shpesh kallxon per ate "knaqesi" qe e ka pas atehere, qyyyyy :lol: :wink: :P :P :P

Ha,hahahaaaaaaaa Gjebraili! po, po e pashė se si treni i shpejtė ishe pas nisur :lol: :lol: :lol:

Pėrshėndetje o Gjebraili :lol: :lol: :lol:

Gjebraili
20-10-04, 23:25
Qy,qy mos u skuq par a taneve dreqi t'marrte hė! :o :o :o :o :( :( :(


nuk jam tuj u skuq nga marrja moj, qyyyyyyyyy :x

Une u skuqa nga malli, perqafimet, mpuqat qyyyyyyyyy :P :) :lol:

Joooooo breeeee, une me gra te huja nuk skuqem e me timen, phaaaaaaaa :lol: :lol: :lol: :) :) :) :) :P :P :P :P :P :P

Gjebraili
20-10-04, 23:28
O GJebrail xemla, sot s'po ndihet fjala hiē!

t;dushi e t'gushi...........


Oooooooooooo BOJLERI i ka pas fajet breeeeeeeeeeee :cry: :x

Edhe une te dushi e te gushi qum quuuuuuuuummmmmmmmmmmmmmmmmmmm :) :lol: :P :P :P :P :P

Ti e din ma, hahahahaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaa :P :P :P :P

Gjebraili
20-10-04, 23:30
Krejtė FAT edhe ky Gjebraili kishte qėlluar, pėr ate si duket edhe nuk po shikonte kujt i drejtohet, krejtė botė femėrore ėshtė kah i duket ! :lol: :lol: :lol:


Eeeeeeee more shoki jem, une jam qasi tipi, si treni i shpejte, nisna e deri ne cak nuk nalna, hahahahahahahahahaha
Inshalla sum del perpara edhe naj mashkull, qysh m'dole ti nihere se, heheheh, ja fshi rasadin sahora, hahahaaaaaaaaahaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaa

Vallha sa per fat, fat edhe t'madhe bile :) Pse a mos i kam dale perendise me zor ne ket dynja, joooooooo vallha, me qef e me LEZET, qyyyyyyyy :) :lol:
Bile Nana jeme shpesh kallxon per ate "knaqesi" qe e ka pas atehere, qyyyyy :lol: :wink: :P :P :P

Ha,hahahaaaaaaaa Gjebraili! po, po e pashė se si treni i shpejtė ishe pas nisur :lol: :lol: :lol:

Pėrshėndetje o Gjebraili :lol: :lol: :lol:


Aiiiiiiiiiiii Gentian, edhe ti maaaaaaaa, m'ke hy ne mes e nuk po me le mu KNAQ me kete granim, qyyyyyyyy :wink: hahahahaaaaaaahaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaa

Edhe une te pershendes shuuuummmmmmmmmmmm oooooo i NDERUAR, me deshire qe te kalosh sa me mire :) :) :lol: :lol: :lol:

Vigani
21-10-04, 01:48
Te pershndes o GJebrail e ishalla shnoshet me semundje ma shpejte URATA jote.

Gjebraili
21-10-04, 23:28
Te pershndes o GJebrail e ishalla shnoshet me semundje ma shpejte URATA jote.


Edhe une te pershendes SHOKI, vetem ne ate pjesen tjeter, belivallha sen s'te morra vesh :cry: :x

Po a shnoshet "me semundje" njeri hejjjjjjj :?: :!: Jaaaaaaa shoki, ja une ja ti nuk jemi bash ne val te njejta, edhe pse e ktheva edhe kah zagrebi por kurgje :oops: :idea: :)

Urata
23-10-04, 16:28
GJEBRAIL a do vish sot apo neser bashk me FITOREN dhe LDK hahaha hahaha ........................
O te zotin e kam zgjedh "njerin" more .............

Urata
23-10-04, 18:08
GJEBRAIL a do vish sot apo neser bashk me FITOREN dhe LDK hahaha hahaha ........................
O te zotin e kam zgjedh "njerin" more .............

Kam harrue me shtue: DAJKO I BARBAROZES !

Gentiani
24-10-04, 22:15
E pėrshėndes Gjebrailin dhe ia uroj fitoren! Ku humbe more Gjebrail ?! i ke hypur trenit tė shpejtė si duket, e vėshtirė e ke tė ndalesh :lol: :lol: :wink:

Vigani
26-10-04, 00:10
OOOOOOOOOOOOOOOOO Gjebrail ooooooooooooooooooooooooooooooooo!
Po ku je more burre i dheut ,po del pak knej te te shofim more se tybe deshem me te urue edhe njehere de fitoren qy.

O milet a e ka pa najkush Gjebren de mos ja kan mledhe bete ata te sertit e s'po guxon me dale a cka dreqi u ba me te?

Murgesha
26-10-04, 08:27
O Gjebrail, urimeeeeeeeeeeee fitorja e hajde prapė nė kėtė forum tė mrekullueshėm.
Ps. Vigan valla krejt po mė doket se Gjebra ka dhėnė kontribut tė madh nė ftoren e tė butėve, e tė sertit po e kėrkojnė nė qiell e nė tokė.
Po Gjebraili, Gjebrail mo ka shku e mėshef nė njė venn tė butė :wink: dhe mos ke dert se pas pak kohe do ta kemi shėndosh si molla nė forum.

Gjebraiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiil pėrshėndetje kudo qė je pėr momentin. :lol:

Barbaroza
26-10-04, 14:31
Gjebraili,edhe une ta uroj shume fitoren. :P

Gjebraili
28-10-04, 10:35
GJEBRAIL a do vish sot apo neser bashk me FITOREN dhe LDK hahaha hahaha ........................
O te zotin e kam zgjedh "njerin" more .............

Kam harrue me shtue: DAJKO I BARBAROZES !


Urataaaaaaa, a edhe per tye jame "Dajko i Barbarozes" a? :oops: :x :( :cry:
Joooooo bre XEMEL, kishe menja u banem bashk dhe e filluam nje jete ma te mire, phaaaaaaaaaaaa :? Jaaaaaaaaa edhe tye sesht pune met kuptue, vetem nese i ka fajet ajo Vera qe e pitem mbreme :oops: :oops:

Besa edhe pse e teprum, me te gjitha, mire ka qene a? :) :lol: :P

Ishalla ooooo Zot, edhe ne zgjedhjet tjera fiton LDK-ja dhe e festojme qeshtu :P :lol: :) :) :)

Gjebraili
28-10-04, 10:41
E pėrshėndes Gjebrailin dhe ia uroj fitoren! Ku humbe more Gjebrail ?! i ke hypur trenit tė shpejtė si duket, e vėshtirė e ke tė ndalesh :lol: :lol: :wink:


Oooooooooo shuuuuuuuummmmmmmmeeeeeeeeeeeeeee flm. per urimin ooooooo i nderuar :) :lol: I uruar e i gezuar qofshe per jete e mot si dhe URIME edhe ty dhe te gjithe anetareve dhe simpatizanteve te LDK-se :) :lol:

O i nderuar, po ku mos me hup bre kur, nje here me kampanjen para zgjedhore, pastaj tue kremtue fitoren e tash tu kerkue parti me ba koalicion! U myta breeeeeee :wink: :lol: :)
Heheheh, joooooo bre i nderuar, me trena te shpejt jame mesue ma, qyyyyy, nuk jame une ne ato agjami partija qe e humbin veten alla sekond, hahahahaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Gjebraili
28-10-04, 10:47
OOOOOOOOOOOOOOOOO Gjebrail ooooooooooooooooooooooooooooooooo!
Po ku je more burre i dheut ,po del pak knej te te shofim more se tybe deshem me te urue edhe njehere de fitoren qy.

O milet a e ka pa najkush Gjebren de mos ja kan mledhe bete ata te sertit e s'po guxon me dale a cka dreqi u ba me te?


Qe bre i nderuar, erdha me ne fund, hahahahahahahahahahahahaha

Ooooooo edhe Gentianit i tregova, isha i zane me pune breeeeeee :wink: :)
Vallha isha te Anita, gruja e Ramushit medemek, e bash llafe te mira me ka dhene, me duket se po hym ne koalicion me AAK-ne :o

Edhe une o i nderuar ta urroj fitoren, E GEZOFSHIM ishalla dhe me bindje te plote se ne kete mandat, LDK-ja do ta zgjidhe Statusin e kosoves, ashtu si duhet dhe si jemi betua, dhe do te bej te pamunduren ta inkuadroj Kosoven ne UE dhe ne strukturat e NATO-s :) :lol:

Te gezueshem, hareshem, lumturueshem qofshim per jete e mote o i nderuar :) :) :lol: :lol:

Gjebraili
28-10-04, 10:54
O Gjebrail, urimeeeeeeeeeeee fitorja e hajde prapė nė kėtė forum tė mrekullueshėm.
Ps. Vigan valla krejt po mė doket se Gjebra ka dhėnė kontribut tė madh nė ftoren e tė butėve, e tė sertit po e kėrkojnė nė qiell e nė tokė.
Po Gjebraili, Gjebrail mo ka shku e mėshef nė njė venn tė butė :wink: dhe mos ke dert se pas pak kohe do ta kemi shėndosh si molla nė forum.

Gjebraiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiil pėrshėndetje kudo qė je pėr momentin. :lol:


Hahahahahahaaaaaaaaaa, oj e nderuara Murgesha, edhe tye URIME dhe GEZIME per jete e mote :lol: :lol: :) :)

Heheheh, sa per ata te "sertit", heheheh, oooooo ata kerkojne e jame i bindur se edhe do ta gjejne, bile nuk ka me shkue larg hiqqqqqqqq :cry: Por nuk eshte Gjebraili ai qe frikesohet dhe ik prej tyre, hahahaaaaaahaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aa
U mesuam me ata rrebela, me kercnimet, fyerjet, shantazhet dhe te ligat e te zezat e tyre :wink: Bile bile, me ba e me ndryshue keta, do te jete befasia me e madhe e 500 viteve te kaluara, edhe pse, per momentin, nuk e besoj nje transformim te tille :oops: :x :o :(

Gjebraili
28-10-04, 11:00
Gjebraili,edhe une ta uroj shume fitoren. :P


Oooooooooo te keqen Daja, e din Daja kete si dhe e din qe ma ke uruar me kohe dhe ashtu si din ti :) :lol: :lol: :)
Edhe Daja, edhe nje here, ta uron kete fitore, me shprese se fitoret e tjera te jene edhe me te medha :lol: :) :lol: :) :)

Ojjjjjjj Mbesa e nderuar e Dajes, gezimi dhe lumturia qofshin me tye per jete e mote :) :) :) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hajde sonte te Daja ne kafe, kame edhe mysafire te tjere :) :) :) :lol: :lol: :lol: :lol:

Gentiani
28-10-04, 22:04
E pėrshėndes Gjebrailin dhe ia uroj fitoren! Ku humbe more Gjebrail ?! i ke hypur trenit tė shpejtė si duket, e vėshtirė e ke tė ndalesh :lol: :lol: :wink:


Oooooooooo shuuuuuuuummmmmmmmeeeeeeeeeeeeeee flm. per urimin ooooooo i nderuar :) :lol: I uruar e i gezuar qofshe per jete e mot si dhe URIME edhe ty dhe te gjithe anetareve dhe simpatizanteve te LDK-se :) :lol:

O i nderuar, po ku mos me hup bre kur, nje here me kampanjen para zgjedhore, pastaj tue kremtue fitoren e tash tu kerkue parti me ba koalicion! U myta breeeeeee :wink: :lol: :)
Heheheh, joooooo bre i nderuar, me trena te shpejt jame mesue ma, qyyyyy, nuk jame une ne ato agjami partija qe e humbin veten alla sekond, hahahahaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Ha,hahahaaaaaa Gjebraili tė paska dalur punė :lol: :lol: :lol:

njėherė fushatė zgjedhore, pastaj Fitoren e tani edhe anėtarė koalicioni me gjetur :lol: :lol: :lol:

O kėta tė fundit hiē pa i kėrkuar vijnė vehtė, besa kishin filluar tė shtyhen se cili mė i pari po hyn nė koalicion.

Tė pėrshėndes i Nderuar!

Gentiani

Murgesha
28-10-04, 22:08
Hahahahahahaaaaaaaaaa, oj e nderuara Murgesha, edhe tye URIME dhe GEZIME per jete e mote :lol: :lol: :) :)

Heheheh, sa per ata te "sertit", heheheh, oooooo ata kerkojne e jame i bindur se edhe do ta gjejne, bile nuk ka me shkue larg hiqqqqqqqq :cry: Por nuk eshte Gjebraili ai qe frikesohet dhe ik prej tyre, hahahaaaaaahaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aa
U mesuam me ata rrebela, me kercnimet, fyerjet, shantazhet dhe te ligat e te zezat e tyre :wink: Bile bile, me ba e me ndryshue keta, do te jete befasia me e madhe e 500 viteve te kaluara, edhe pse, per momentin, nuk e besoj nje transformim te tille :oops: :x :o :(


Gjebrail fjala jote ishalla drejt e nė vesh tė atyre tė sertve, ups nė Vesh tė Zotit :wink:
Pėrshėndetje o i uruar! :lol:

Urata
30-10-04, 02:13
E pershendes Gjebrailin!

Urata
30-10-04, 02:14
ps: Gjebrail pse po tregon qe URATA gjuhen e gjate hahaha hahaha hahaha...

Urata
31-10-04, 15:02
http://www.zauberbrauts-welt.de/Gifs/kiss5.gif

Vetem per Gjebren tim!

Gentiana
31-10-04, 16:59
O Gjebrail AGA, rash kendej pari, dhe e pash qe moti nuk te kam pershendetur. Pra pershendetje per ty, dhe mbremje te kendshme ku do qofsh!!!

Genta

Murgesha
01-11-04, 21:46
Gjebrail erdha edhe njėherė nė kėtė temėn tėnde, pėr tė tė pėrshėndet i nderuar dhe me njė farė mėnyre pėr tė tė mbėshtetur edhe nė kėto qaste kur e di se ndjehesh keq, kur e di se fjala e mirė tė duhet mė shumė se ēdo gjė nė botė.
Por na ke neve qė do tė jemi pėrherė miqtė e tu, dhe qė do tė ndajmė dhimbje e gėzim bashkė.
Qofsh i uruar dhe i bekuar pėr jetė e mot.
Me nderime Murgesha.

Intuita
04-11-04, 21:27
Tė pėrshėndes edhe unė shum shuuuummm Gjebrail, mbetsh me tė mira gjithmonė, ashtu siq e meriton ti :)

Vigani
04-11-04, 21:54
Hajt se po ja qoj edhe une nje selam ketije far Gjebrailit se tybe kogja moti s'na ka dale ksajde e ishalla te gjithe i shef veq mue mos gabo mem ardhe kah dera hahahahahahhahaha se tybe jam alorgjike ndaj Gjebraileve ata kofshin trete hahahahahahahahah.

Gjebrail pershnetje me buxhuk thon kah ana jone andej pe din ti,edhe hajde more burre ku je hupe keshtu?

Gentiani
06-11-04, 00:22
Shumė pėrshėndetje Gjebrailit! po ku humbi more?!

Hala me koalicion ėshtė duke u marrė a?! :lol: :lol: :lol:

Gjebraili
07-11-04, 11:35
Gjebrail erdha edhe njėherė nė kėtė temėn tėnde, pėr tė tė pėrshėndet i nderuar dhe me njė farė mėnyre pėr tė tė mbėshtetur edhe nė kėto qaste kur e di se ndjehesh keq, kur e di se fjala e mirė tė duhet mė shumė se ēdo gjė nė botė.
Por na ke neve qė do tė jemi pėrherė miqtė e tu, dhe qė do tė ndajmė dhimbje e gėzim bashkė.
Qofsh i uruar dhe i bekuar pėr jetė e mot.
Me nderime Murgesha.


Te DASHURIT, te NDERUARIT, te RRESPEKTUARIT E MI!
O njerez te mire

Kerkoj ndjese per mungese ne forum, por kete munges po e bej per arsye te disa telasheve, per qka paska shkrua edhe e nderuara Murgesha, te cilat jane pjese e kesaj jete te poshter!
Besoni se me nje pjese te zemres dhe mendjes, edhe ne keto dite mjafte te veshtira per mua, kam qene dhe jame ME JU!
Besoni se edhe ne keto qaste, shume me mungoni!

Ju pershendes dhe ju falenderoj per perkrahje, te gjitheve, e ne veqanti: Gentianin, Uraten, Gentianen, Intuiten, Viganin e ne veqanti Murgeshen.
Me shprese se TE GJITHE jeni si eshte me se miri, ju pershendes dhe ju deshiroj te gjitha te mirat

Gentiani
07-11-04, 23:13
I nderuari Gjebraili me vonesė dhe keqardhje e kuptova pėr mosprezencėn Tuaj nė Forum. Dėshirojė qė edhe ato raste qė ju sollėn brenga dhe halle ti kaloni sa mė shpejtė dhe me sukses me tė afėrmit Tuaj si dhe shėrim tė shpejtė voglushes.

Ju pėrshėndes!

Gentiani!

Gjebraili
16-11-04, 23:15
I nderuari Gjebraili me vonesė dhe keqardhje e kuptova pėr mosprezencėn Tuaj nė Forum. Dėshirojė qė edhe ato raste qė ju sollėn brenga dhe halle ti kaloni sa mė shpejtė dhe me sukses me tė afėrmit Tuaj si dhe shėrim tė shpejtė voglushes.

Ju pėrshėndes!

Gentiani!


Gentiani, shoki, shume flm. per kujdese dhe per keto fjale te embela, vellazerore.
Mendoj se po stabilizohet gjendja, dhe se pas motit te lig, PATJETER do te nxej dielli!

Te pershendes i nderuar me shprese dhe deshire qe te jesh si eshte me mire.

Intuita
18-11-04, 06:23
I nderuar Gjebraili gėzohem shum pėr pėrmirėsimin e gjendjes pėr tė dashurit tuaj.

Dielli ngrohtė gjithmonė mbi TY ashtu siq u jep ngrohtėsi zemra yte njerėzve tė mir :)

Gjebraili
16-12-04, 20:42
I nderuar Gjebraili gėzohem shum pėr pėrmirėsimin e gjendjes pėr tė dashurit tuaj.

Dielli ngrohtė gjithmonė mbi TY ashtu siq u jep ngrohtėsi zemra yte njerėzve tė mir :)


Z. Intuita, te falenderoj nga zemra per te gjitha, sidomos miresine dhe kujdesin qe ke tregua :lol: :)

Luse Zotin qe, Dielli te ngrohe edhe mbi Ju, familjen dhe te dashurit Tu dhe mbi te gjithe njerezit paqedashes dhe shpirtemire :)

Nuk kan thene kot: Pas qdo kohe te lige, PATJETER del edhe Dielli :lol: :)

Gjebraili
15-08-05, 22:55
Pas nje kohe te gjate, vendosa tu pershendes dhe tu theme se ju dua http://www.zauberbrauts-welt.de/Gifs/kiss5.gif

progoni
16-08-05, 15:37
Thojn se emrin NJERIU e hjeshon.

Sa fort i kam pas frigen Gjebrailit.E tani sa ndiej veten mirė

kur vij

nė konakun Tuaj

e ushqehem me

BURRĖRI ,RESPEKT, MIQĖSIP.S

Potret i njeriut tė MADHĖ nė zemėr

AXHA
16-08-05, 16:33
Oooooooooooooo shum i neruemi Gjebrail shum selam pej AXHE.
Po qysh tkam pash tlumin allah qi tka fal,po qysh ma kie qefin,shneten e familen.
Poooooooooo qysh sum ra nsy tej sot qi ju kemi edhe juve nkit od tdashne,aiiiiiiiii po qum paska marr malli me nie kit emen ooooooooo shum i neruemi Gjebrail.
Oooooooooo nlypt AXHA ma shum zoti ku me dit qka mbaft,boll asht qi po ju kam juve shum tneruem e shum tnerueme edhe nkit od tre eeeeeeeeeeee qi jemi njoft te ni od qi pom doket po na jet per gjynah me demek e that pa musafir.
Jes me uzdaj qi edhe asaj ode ka me ju pri e mara e meu mledh bile nja ni jav qysh jemi kan pas kan.
Shum i neruemi Gjebrail u njefshmi per smieri tej sa tshihmi kismet ne paqt ba i lumi allah ati i kofshim fal,ishalla e keni shneten ju edhe familja e juej,selam pej meje npafsh kanin pej shum tneruemeve e shum tneruemve qi e pata igballin mej pa.

Xuki
16-08-05, 21:44
Oooo Gjebro edhe unė tė pėrshėndes shuuuuuuuuumė!


Tfala


XukiPS: Tfala i bėn edhe kojshikes (azilantes nga Prishtina).

teDUAty
17-08-05, 01:46
pershendetje gjebrail por ti nuk du me me pershendet se tutna shume une prej teje se ti veq shpirta merr ,andaj merre qet pershendetje temen e mos u dok kah une .

me respekt nuk teDUAty

Urata
17-08-05, 14:59
Pas nje kohe te gjate, vendosa tu pershendes dhe tu theme se ju dua http://www.zauberbrauts-welt.de/Gifs/kiss5.gif

Qy,qyyyyyyyyyyyyyyyyyyy, une kishe don vetem njėjės! ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaa...DReq, s'tla une ty troh dashnije per tjeret ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

Gjebraili
17-08-05, 23:08
Thojn se emrin NJERIU e hjeshon.

Sa fort i kam pas frigen Gjebrailit.E tani sa ndiej veten mirė

kur vij

nė konakun Tuaj

e ushqehem me

BURRĖRI ,RESPEKT, MIQĖSIP.S

Potret i njeriut tė MADHĖ nė zemėrOooooooo shume i nderuari Progoni
Mos more burri i dheut mos ma ben kete, me bone te skuqem pasha krejt :oops: :oops: :oops: :oops:

Edhe tye goja mjalt po te qiteke he edhe me te embel e paq jeten, ishalla o Zote se e meriton :lol:

Heheheh, oo ju kam thane se nuk jame Gjebrail i shtire, jo per njerez te mire qfar jeni Ju, jame i shtire per rrebela, injorante, vagabonde, kriminel e jo per njerez te mire! Bile perkundrazi :lol: :lol:

Veshtire eshte me qene burre i madhe, siq je ti, se pastaj te duken edhe burrecat burra, hahahahahahahahaha

Je shume i nderuar, rrespektuar dhe i pershendetue, i nderuari Progoni dhe i mireseardhur ne oden time ne qdo kohe :lol: :lol:

Te gjitha te mirat, Progoni i nderuar :lol: :lol:

Gjebraili
17-08-05, 23:11
Thojn se emrin NJERIU e hjeshon.

Sa fort i kam pas frigen Gjebrailit.E tani sa ndiej veten mirė

kur vij

nė konakun Tuaj

e ushqehem me

BURRĖRI ,RESPEKT, MIQĖSIP.S

Potret i njeriut tė MADHĖ nė zemėrOooooooo shume i nderuari Progoni
Mos more burri i dheut mos ma ben kete, me bone te skuqem pasha krejt :oops: :oops: :oops: :oops:

Edhe tye goja mjalt po te qiteke he edhe me te embel e paq jeten, ishalla o Zote se e meriton :lol:

Heheheh, oo ju kam thane se nuk jame Gjebrail i shtire, jo per njerez te mire qfar jeni Ju, jame i shtire per rrebela, injorante, vagabonde, kriminel e jo per njerez te mire! Bile perkundrazi :lol: :lol:

Veshtire eshte me qene burre i madhe, siq je ti, se pastaj te duken edhe burrecat burra, hahahahahahahahaha

Je shume i nderuar, rrespektuar dhe i pershendetue, i nderuari Progoni dhe i mireseardhur ne oden time ne qdo kohe :lol: :lol:

Te gjitha te mirat, Progoni i nderuar :lol: :lol:

Gjebraili
17-08-05, 23:13
Thojn se emrin NJERIU e hjeshon.

Sa fort i kam pas frigen Gjebrailit.E tani sa ndiej veten mirė

kur vij

nė konakun Tuaj

e ushqehem me

BURRĖRI ,RESPEKT, MIQĖSIP.S

Potret i njeriut tė MADHĖ nė zemėrOooooooo shume i nderuari Progoni
Mos more burri i dheut mos ma ben kete, me bone te skuqem pasha krejt :oops: :oops: :oops: :oops:

Edhe tye goja mjalt po te qiteke he edhe me te embel e paq jeten, ishalla o Zote se e meriton :lol:

Heheheh, oo ju kam thane se nuk jame Gjebrail i shtire, jo per njerez te mire qfar jeni Ju, jame i shtire per rrebela, injorante, vagabonde, kriminel e jo per njerez te mire! Bile perkundrazi :lol: :lol:

Veshtire eshte me qene burre i madhe, siq je ti, se pastaj te duken edhe burrecat burra, hahahahahahahahaha

Je shume i nderuar, rrespektuar dhe i pershendetue, i nderuari Progoni dhe i mireseardhur ne oden time ne qdo kohe :lol: :lol:

Te gjitha te mirat, Progoni i nderuar :lol: :lol:

Gjebraili
17-08-05, 23:20
Oooooooooooooo shum i neruemi Gjebrail shum selam pej AXHE.
Po qysh tkam pash tlumin allah qi tka fal,po qysh ma kie qefin,shneten e familen.
Poooooooooo qysh sum ra nsy tej sot qi ju kemi edhe juve nkit od tdashne,aiiiiiiiii po qum paska marr malli me nie kit emen ooooooooo shum i neruemi Gjebrail.
Oooooooooo nlypt AXHA ma shum zoti ku me dit qka mbaft,boll asht qi po ju kam juve shum tneruem e shum tnerueme edhe nkit od tre eeeeeeeeeeee qi jemi njoft te ni od qi pom doket po na jet per gjynah me demek e that pa musafir.
Jes me uzdaj qi edhe asaj ode ka me ju pri e mara e meu mledh bile nja ni jav qysh jemi kan pas kan.
Shum i neruemi Gjebrail u njefshmi per smieri tej sa tshihmi kismet ne paqt ba i lumi allah ati i kofshim fal,ishalla e keni shneten ju edhe familja e juej,selam pej meje npafsh kanin pej shum tneruemeve e shum tneruemve qi e pata igballin mej pa.

Gjebraili
17-08-05, 23:24
Oooooooooooooo shum i neruemi Gjebrail shum selam pej AXHE.
Po qysh tkam pash tlumin allah qi tka fal,po qysh ma kie qefin,shneten e familen.
Poooooooooo qysh sum ra nsy tej sot qi ju kemi edhe juve nkit od tdashne,aiiiiiiiii po qum paska marr malli me nie kit emen ooooooooo shum i neruemi Gjebrail.
Oooooooooo nlypt AXHA ma shum zoti ku me dit qka mbaft,boll asht qi po ju kam juve shum tneruem e shum tnerueme edhe nkit od tre eeeeeeeeeeee qi jemi njoft te ni od qi pom doket po na jet per gjynah me demek e that pa musafir.
Jes me uzdaj qi edhe asaj ode ka me ju pri e mara e meu mledh bile nja ni jav qysh jemi kan pas kan.
Shum i neruemi Gjebrail u njefshmi per smieri tej sa tshihmi kismet ne paqt ba i lumi allah ati i kofshim fal,ishalla e keni shneten ju edhe familja e juej,selam pej meje npafsh kanin pej shum tneruemeve e shum tneruemve qi e pata igballin mej pa.


Oooooooooo shume i nderauari dhe i rrespektuari, mos te theme i dashuri AXHA se, heheheh, mendojne naj sen keq e tybe treqin tybe edhe te dua por jo qysh duhen granimi, ti pe din ma :lol: :lol:
Alejkum selam e rahmetullah, shume i nderuar :lol:
Po qysh te kame pashe t'Merkuren, a je mire me shnet? Familjen e nderuar si e ke?

Diqka me kete rrjetin tim nuk koka bash bash e pe lo naj dite tjeter e zgjasim kete muhabet vetem me nje kusht: une me pague, hahahahaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaa

Kalo si eshte me mire oooooo AXHA i nderuar dhe mos u sekelldis se bohet mire, edhe ne kete ode edhe ne ate tjetren, vetem Zoti ta dhashte shneten gezimin dhe lumturine :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
17-08-05, 23:26
O Gjebrail po ēka dreqin po lyp nė Dardani nė kėtė kohė?

Ishalla jo me marr naj shpyrtė nė qafė, se ne tė dardanisė bukur si tė majmė jemi e tutna sun na qon. :lol: :lol: :lol: :lol:

Pėrshėndetje pėr ty i nderuar.

Gjebraili
17-08-05, 23:27
Oooo Gjebro edhe unė tė pėrshėndes shuuuuuuuuumė!


Tfala


XukiPS: Tfala i bėn edhe kojshikes (azilantes nga Prishtina).Une te pershendes edhe me shume, ooooooo Xuki i nderuar :lol: :lol:

T'fala dhe te mira paq oooo bukuroshi Xuki :lol: :lol:

Duku vet more e i ben te fala azilantes, qyyyyyy, une per vete spo muj mi bo sa po kam qef e per ty, phaaaaaaaaaaaaaaaa :wink: :lol: :lol:
T'fala paq se kam me ta krye kete porosi, flej "dath" ti, hahahahahahahahahaha :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gjebraili
17-08-05, 23:31
pershendetje gjebrail por ti nuk du me me pershendet se tutna shume une prej teje se ti veq shpirta merr ,andaj merre qet pershendetje temen e mos u dok kah une .

me respekt nuk teDUAtyHeheheh, ewwwwww po qma ka perzie qekjo QIK, phaaaaaaaaa :x :x

Ooooo jo bre, te kan rrejt ojjjjjjjj teDUAty, se une vetem argetoj, medemek i knaqi shpirtat e nuk i marre, i le aty ku i gjej vetem PAK me te disponuar se qe i takoj, heheheh :wink: :lol: :lol: :lol:

Kah ti, per momentin nuk po vi por, qysh po sjellet rrota historike, ke mem thirre valla edhe kah ti, qyyyyyyyyy :lol: :lol: :lol:

Rrespekt edhe nga une ojjjjjjjjjjjjj teDUAtyyyyyyyyy :lol: :lol: :lol: :lol:

Gjebraili
17-08-05, 23:35
Pas nje kohe te gjate, vendosa tu pershendes dhe tu theme se ju dua http://www.zauberbrauts-welt.de/Gifs/kiss5.gif

Qy,qyyyyyyyyyyyyyyyyyyy, une kishe don vetem njėjės! ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaa...DReq, s'tla une ty troh dashnije per tjeret ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...Hahahahaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaa

Ooooooooooo njejes nuk po qellon nga nje here e ne shumice qkas del, hahahaaaaaaahaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaa

Nese ben mungesa, si deri tash, ka me met dashni edhe per hasem valla, hahahaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaa aa

Te pershendes, ti e di qysh, o DREQQQQQQQQQQQQQQQQQ dhe te deshiroj nje nate te qete :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gjebraili
17-08-05, 23:38
O Gjebrail po ēka dreqin po lyp nė Dardani nė kėtė kohė?

Ishalla jo me marr naj shpyrtė nė qafė, se ne tė dardanisė bukur si tė majmė jemi e tutna sun na qon. :lol: :lol: :lol: :lol:

Pėrshėndetje pėr ty i nderuar.Po lypi dreqen si ti, hahahahahahahahahahahahahaha

Jo joooo, une nuk jame prej Gjebrailave te shtire qe merr shpirta, une vetem i disponoj shpirtat, sidomos ata te trazuar qe jane :wink: :lol: :lol: :lol:
Eeeeeeeee me dite ti sa "rend" qone Gjebraili, heheheh, edhe shleperi nuk qon sa une, bile me goj, qyyyyyyyyy :lol: :lol: :lol:

Pershendetje, edhe me te madhe, per TY oj e nderuar dhe e rrespektuar :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

halla e madhe
18-08-05, 19:03
Gjebrail_Ja pra edhe une me ne funde po te pershendeti me nji deshire qe ta kalojme sa me mire ne FD :lol:

Arbėri
19-08-05, 23:44
Gjebrail_Ja pra edhe une me ne funde po te pershendeti me nji deshire qe ta kalojme sa me mire ne FD :lol:Belivallha mori Halla hiq mire nuk po me vjen qe po sillesh keh ky Gjebraili. Bajagi i rrezikshem po me duket :roll:

Gjebraili
19-08-05, 23:58
Gjebrail_Ja pra edhe une me ne funde po te pershendeti me nji deshire qe ta kalojme sa me mire ne FD :lol:Jaaaaaaaaaaaa edhe une po te theme se kemi me kalue mire, mos ta nine per kete sepse garant per kete jane detet, malet, kodrat dhe shume kilometra qe na ndajne, qyyyyyyyy :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Pershendetje oj Halloke e nderuar na Gjebraili i bute :lol: :lol: :lol: :lol:

Gjebraili
19-08-05, 23:59
Gjebrail_Ja pra edhe une me ne funde po te pershendeti me nji deshire qe ta kalojme sa me mire ne FD :lol:Belivallha mori Halla hiq mire nuk po me vjen qe po sillesh keh ky Gjebraili. Bajagi i rrezikshem po me duket :roll:Allahile, a ka kush qe ma perkthen ket qka tha Arberi breeeeeeeeeee :x :x :x :x

Arberi, kur te hysh ne oden time, bile nje pershendetje bonma nese nuk do met dal pune me mua :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dreni30
20-08-05, 00:06
Nje pershendetje per te gjithe anetaret e forumit. Ne vecanti qe ti far Gjebrailit qe eshte qu pesh e vec ne kete kohe po hyne ne fd. nuk e di cfare te keqe ka. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Urata
20-08-05, 14:33
I pershendes te gjithe anetaret e ketij forumi me kengen:

A t'kam thene,
A t'kam thene,
Murgesha oj loqke,
Gjebraili, Gjebraili
ma i miri nder shoke(miq)...


ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

Diana007
20-08-05, 14:55
Gjebraili i lexova ca shkrime pa more kur po vike ti ketu pori dashka me pas frik prej tjet se po ta hekeshe flame menjher :lol: :lol: :lol:

Te pershendes e kalofsh siq esht me se miri :wink:

Diana

Neta
21-08-05, 22:50
Oooo Gjebro edhe unė tė pėrshėndes shuuuuuuuuumė!


Tfala


XukiPS: Tfala i bėn edhe kojshikes (azilantes nga Prishtina).Une te pershendes edhe me shume, ooooooo Xuki i nderuar :lol: :lol:

T'fala dhe te mira paq oooo bukuroshi Xuki :lol: :lol:

Duku vet more e i ben te fala azilantes, qyyyyyy, une per vete spo muj mi bo sa po kam qef e per ty, phaaaaaaaaaaaaaaaa :wink: :lol: :lol:
T'fala paq se kam me ta krye kete porosi, flej "dath" ti, hahahahahahahahahaha :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:


ee Xuki le ti Gjebren qka te thot ..se selamin nuk e ka kry..pasha ty e pasha mu...bilem bilem as ne ode te saj nje pershendetje nuk ja ka dergu ..po get na koka idhnu ..ja eshte ka tutet me u afru ... :D


Gjebro te pershendes shummm e "azilates" te selamin un ka me ja dergu ... :wink:

Murgesha
21-08-05, 22:55
I pershendes te gjithe anetaret e ketij forumi me kengen:

A t'kam thene,
A t'kam thene,
Murgesha oj loqke,
Gjebraili, Gjebraili
ma i miri nder shoke(miq)...


ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

Prej kurit moj?? :roll: :roll: :roll:

A ta kisha kėtu dukatin tem, stė kish ra rendi ty me u llavdėru hiq. :lol: :lol:

Gjebraili
21-08-05, 23:36
Nje pershendetje per te gjithe anetaret e forumit. Ne vecanti qe ti far Gjebrailit qe eshte qu pesh e vec ne kete kohe po hyne ne fd. nuk e di cfare te keqe ka. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:Shume te falemnderit per pershendetje shoki :lol:

Ma mire me hy ne Dardani e me bo muhabet se me shku e me ja marre naj gjynahi shpirtin, qyyyyyyy :wink: :lol: :lol:
Mbetesh i pershendetur, i nderuar, dhe doku doku naj here :lol: :lol: :lol:

Gjebraili
21-08-05, 23:40
I pershendes te gjithe anetaret e ketij forumi me kengen:

A t'kam thene,
A t'kam thene,
Murgesha oj loqke,
Gjebraili, Gjebraili
ma i miri nder shoke(miq)...


ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...Oooooooo nuk ka thene kote se Melaqja, Melekeja, 60 dite punon deri sa ti bashkon qiftet :lol: :lol:

40 dite pune te saj shkuan e une po boj gajret edhe nja 20 :lol: :lol: :lol: :lol:

Ndoshta nuk jame bash bash ma i miri por ma gjak embeli, me sharmanti, me dallavergjija, ops. me i zhdervjellti poooooooo http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a084.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a084.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a084.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a084.gif

Gjebraili
21-08-05, 23:42
Gjebraili i lexova ca shkrime pa more kur po vike ti ketu pori dashka me pas frik prej tjet se po ta hekeshe flame menjher :lol: :lol: :lol:

Te pershendes e kalofsh siq esht me se miri :wink:

DianaOooooooo aty ku eshte Gjebraili eshte edhe kallaballiku ojjjjjjjjjj Diana :lol: :lol: :lol:

Por me mua eshte kallaballik i mire, i embel, i lezetshem dhe pa te kqija :lol: :lol: :lol:

Edhe ti kalofsh edhe me mire se mire dhe te FLM. per vizite :lol: :lol: :lol:

Gjebraili
21-08-05, 23:44
Oooo Gjebro edhe unė tė pėrshėndes shuuuuuuuuumė!


Tfala


XukiPS: Tfala i bėn edhe kojshikes (azilantes nga Prishtina).Une te pershendes edhe me shume, ooooooo Xuki i nderuar :lol: :lol:

T'fala dhe te mira paq oooo bukuroshi Xuki :lol: :lol:

Duku vet more e i ben te fala azilantes, qyyyyyy, une per vete spo muj mi bo sa po kam qef e per ty, phaaaaaaaaaaaaaaaa :wink: :lol: :lol:
T'fala paq se kam me ta krye kete porosi, flej "dath" ti, hahahahahahahahahaha :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:


ee Xuki le ti Gjebren qka te thot ..se selamin nuk e ka kry..pasha ty e pasha mu...bilem bilem as ne ode te saj nje pershendetje nuk ja ka dergu ..po get na koka idhnu ..ja eshte ka tutet me u afru ... :D


Gjebro te pershendes shummm e "azilates" te selamin un ka me ja dergu ... :wink:Heheheh, eeeeeeeee i kame pas thane Xukit se: i di Neta punet e veta por ai nuk po beson, mendon se ende eshte koha e selameve dhe e mesitenive, hahahahahahahahahahaha

Mbetesh e pershendetur, Neta, dhe te deshiroj nje nate te qete :lol: :lol: :lol:

Gjebraili
21-08-05, 23:48
I pershendes te gjithe anetaret e ketij forumi me kengen:

A t'kam thene,
A t'kam thene,
Murgesha oj loqke,
Gjebraili, Gjebraili
ma i miri nder shoke(miq)...


ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

Prej kurit moj?? :roll: :roll: :roll:

A ta kisha kėtu dukatin tem, stė kish ra rendi ty me u llavdėru hiq. :lol: :lol:Eeeeeeee moj Murgesha, po qma ke perkujtue ate romanin "sikur tisha djale", hahahahahahahahahahahaha

Eeeeeeeee sikur ta kisha ate Nanen time, rahmetliken, gjalle, kurre nuk me kish lane m,e ndejt deri tash, phaaaaaaaaaaaaaaaaaa inshalla merr vesh kah temsili e nuk kerkon naj perkthyes me ta perkthye kete shkrim
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif

doGzona
21-08-05, 23:50
Prano dhe pershendetje e mia Gjebro.

Zoti te rujt ty hohh :lol:

Sy_kaltra
21-08-05, 23:54
Prano dhe pershendetje e mia Gjebro.

Zoti te rujt ty hohh :lol:

Besa na Rujt zoti neve prej Gjebros qy :P

Pak shaka..Pershendtje ty Gjebraili.

Me respekt Sy_Kaltra.

Murgesha
21-08-05, 23:57
I pershendes te gjithe anetaret e ketij forumi me kengen:

A t'kam thene,
A t'kam thene,
Murgesha oj loqke,
Gjebraili, Gjebraili
ma i miri nder shoke(miq)...


ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

Prej kurit moj?? :roll: :roll: :roll:

A ta kisha kėtu dukatin tem, stė kish ra rendi ty me u llavdėru hiq. :lol: :lol:Eeeeeeee moj Murgesha, po qma ke perkujtue ate romanin "sikur tisha djale", hahahahahahahahahahahaha

Eeeeeeeee sikur ta kisha ate Nanen time, rahmetliken, gjalle, kurre nuk me kish lane m,e ndejt deri tash, phaaaaaaaaaaaaaaaaaa inshalla merr vesh kah temsili e nuk kerkon naj perkthyes me ta perkthye kete shkrim
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif

Ta hongtė dreqi kryt o Gjebro.
Ti a mua me gjete me ma tregu perkthyesin a?????????? :evil: :wink:

doGzona
21-08-05, 23:59
Prano dhe pershendetje e mia Gjebro.

Zoti te rujt ty hohh :lol:

Besa na Rujt zoti neve prej Gjebros qy :P

Pak shaka..Pershendtje ty Gjebraili.

Me respekt Sy_Kaltra.

Per ate thash le ta ruan Zoti sa her qe te na ofrohet, :lol:
Se po na e merr shpirtn :lol:
Se sa femrav ia mori zemren ky :lol: :lol: :wink:

Arbėri
22-08-05, 00:03
Prano dhe pershendetje e mia Gjebro.

Zoti te rujt ty hohh :lol:

Besa na Rujt zoti neve prej Gjebros qy :P

Pak shaka..Pershendtje ty Gjebraili.

Me respekt Sy_Kaltra.

Per ate thash le ta ruan Zoti sa her qe te na ofrohet, :lol:
Se po na e merr shpirtn :lol:
Se sa femrav ia mori zemren ky :lol: :lol: :wink:Eeeeeeeeee i lum qeky Gjebraili, plote zemra paska bo :wink: :lol:

Gjebraili
24-08-05, 22:30
Prano dhe pershendetje e mia Gjebro.

Zoti te rujt ty hohh :lol:I pranova valla, bile me apetit te shtuar, he me ruatje bashk me dashamiret e mi, medemek bashk me TY http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c017.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c032.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c012.gif

Gjebraili
24-08-05, 22:34
Prano dhe pershendetje e mia Gjebro.

Zoti te rujt ty hohh :lol:

Besa na Rujt zoti neve prej Gjebros qy :P

Pak shaka..Pershendtje ty Gjebraili.

Me respekt Sy_Kaltra.Mori ti Sy_kaltra, Zoti ka pune tjera e jo met ruajte nga Gjebraili, hahahahahaha, por ruaju e mos "sharro" se ta kallxoj qefin une http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c033.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif

Edhe Gjebraili te pershendet me kengen "Mos ta nine se bohet mire" http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c028.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c010.gif

Gjebraili
24-08-05, 22:38
I pershendes te gjithe anetaret e ketij forumi me kengen:

A t'kam thene,
A t'kam thene,
Murgesha oj loqke,
Gjebraili, Gjebraili
ma i miri nder shoke(miq)...


ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

Prej kurit moj?? :roll: :roll: :roll:

A ta kisha kėtu dukatin tem, stė kish ra rendi ty me u llavdėru hiq. :lol: :lol:Eeeeeeee moj Murgesha, po qma ke perkujtue ate romanin "sikur tisha djale", hahahahahahahahahahahaha

Eeeeeeeee sikur ta kisha ate Nanen time, rahmetliken, gjalle, kurre nuk me kish lane m,e ndejt deri tash, phaaaaaaaaaaaaaaaaaa inshalla merr vesh kah temsili e nuk kerkon naj perkthyes me ta perkthye kete shkrim
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif

Ta hongtė dreqi kryt o Gjebro.
Ti a mua me gjete me ma tregu perkthyesin a?????????? :evil: :wink:Jo moj, tybejstikfa estekfurullahhhhhhhhhh, tye nuk te thash, qyyyyyyyy, e pata per Nanen teme, rahmetliken http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif

Hajt nje pershendetje per TY, nga goja e dreqit, hahahahahahaha, se kryte ne goj te dreqit ma kishe qite por, heheheh, nuk qelloj BINGO http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a136.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif

Gjebraili
24-08-05, 22:41
Prano dhe pershendetje e mia Gjebro.

Zoti te rujt ty hohh :lol:

Besa na Rujt zoti neve prej Gjebros qy :P

Pak shaka..Pershendtje ty Gjebraili.

Me respekt Sy_Kaltra.

Per ate thash le ta ruan Zoti sa her qe te na ofrohet, :lol:
Se po na e merr shpirtn :lol:
Se sa femrav ia mori zemren ky :lol: :lol: :wink:Ahhhhhhh ne lexofte Urata kete rreshte, paska me krise dajaku si ne Karadak, phaaaaaaaaaaa http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a108.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a136.gif

Zemra ty tu gezofte, ojjjjj doGzonaaaaaaaaa http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c011.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c013.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c017.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a194.gif

Gjebraili
24-08-05, 22:45
Prano dhe pershendetje e mia Gjebro.

Zoti te rujt ty hohh :lol:

Besa na Rujt zoti neve prej Gjebros qy :P

Pak shaka..Pershendtje ty Gjebraili.

Me respekt Sy_Kaltra.

Per ate thash le ta ruan Zoti sa her qe te na ofrohet, :lol:
Se po na e merr shpirtn :lol:
Se sa femrav ia mori zemren ky :lol: :lol: :wink:Eeeeeeeeee i lum qeky Gjebraili, plote zemra paska bo :wink: :lol:Jo, pot doket http://www.cosgan.de/images/more/bigs/e106.gif

E shef qe nuk e kame edhe bash bash lehte a http://www.cosgan.de/images/more/bigs/e136.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/g060.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/g065.gif

kaola
26-08-05, 13:06
Ju pershendes TE GJITHEVE, e ne veqanti: Uraten, Barbarozen, Murgeshen, Gentianen ..................... :lol: :o :) :P :P :P

kurgja puna jote gjebro je korit sme ke pershendet.
me i marrsh te kqijat ishalla ti mua :wink:

laliloli
26-08-05, 22:13
Te pershendes o Gjebrail ,po qka i ke punet allahile ,kush ishte ne radhe sonte hahahahahahahah

Veq nga une mos u dok se nuk i kam renet njehere :lol: :lol: :lol:

Gjithe te mirat dhe shendet te uron Lali

Gjebraili
26-08-05, 23:22
Ju pershendes TE GJITHEVE, e ne veqanti: Uraten, Barbarozen, Murgeshen, Gentianen ..................... :lol: :o :) :P :P :P

kurgja puna jote gjebro je korit sme ke pershendet.
me i marrsh te kqijat ishalla ti mua :wink:
Heheheh, e moj Kaola, aty afer te kqijave jane edhe te mirat :lol: :lol: :lol:
Kujdese, kur te afrohet Gjebra aq afer, heheheh, nuk knaqet vetem me te kqija :P :P :P :lol: :lol:

Po te pershendes edhe tye, belivallha me loqke te zemres se me zore ma ke nxjerre kete pershendetje :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gjebraili
26-08-05, 23:25
Te pershendes o Gjebrail ,po qka i ke punet allahile ,kush ishte ne radhe sonte hahahahahahahah

Veq nga une mos u dok se nuk i kam renet njehere :lol: :lol: :lol:

Gjithe te mirat dhe shendet te uron LaliEdhe une te pershendes Lali dhe, pasi e qele kete teme te "dokmes", e shikova regjistrin por mos ta nine se nuk ishe kerkund ti :lol:
N'daq edhe trenit dili perpara se vdekjen e ke shume shume larg, me vite, vetem mundesh me mbete invalide, hahahahahaha
Te pershendes edhe une ty dhe te deshiroj te gjitha te mirat :P :lol: :lol:

Dreni30
26-08-05, 23:56
http://www.mauimenusonline.com/recipes/images/drinks-over.jpg

O Gjebrail po dreqi po te qon e po vjen vetem ne kete kohe ketu aaa, Ti a po mendon se tut njerez tash aaaaa??. Ne me ndegjofsh mua vjen pak me heret e si i ka hije e jo tash qyyyy se edhe kafja ndac me dite eshte mshele. :lol: :lol: :lol: :lol: Jo per dicka, vetem deshta nje kafe me ta dhane se....
po ani sidoqofte te pershendes dhe te uroj gjithe te mirat kudo qe te jesh i nderuar.

Pijen ta dergova, por te kesh kujdes se eshte pak e fort e mos e bane nasgja. :lol: :lol:

Dreniiiiiiiiiiii.

Neta
31-08-05, 19:15
oo Gjebrooo per ty nje pershendetje e posaqme ... :wink:

Urata
31-08-05, 19:33
Oooooooooooo GJEBRAIL, shpirti i Ferizajit!!!

GURI SYLAJ
04-09-05, 20:16
Gjebrail , EDHE PREJ MEJE NJE PERSHENDETJE -PREJ SE LARGU.

Me mu mos ia msy me u zatet se pasha Kuranin n'a del pune. Mos i nxjerr telashe vetit ..................

Pershendetje (prej se largu) nga I JUAJI Guri Sylaj

Vigani
05-09-05, 16:28
Eh kafe e dynje,sa senja po kapercen bre!
Gjebrail,po a je a si je he burre?
Vertete nje kohe e gjate qe s'jam dukur ketj pari por kam uzdaj ne ty o Gjebrail qe me kupton se tybe na pat marr kjo far vera kogja si nxehte e u dashke me u pedate me do zarzavate bre pe di ti me pune te fushes tybe me prashite e me kosite e tash besa i erdhi koha edhe me i korre tana ato qe i kemi mbjelle,keshtu qe Vigani gjithemone i zene me pune.
Gjebrail,te pershneti ty shume,e krejt kete milet ksajde e asajde kah do qe jeni e jane.

Urata
07-09-05, 03:37
http://img.123greetings.com/thumbs/friend_hello/1029-002-84-1069.gif


Gjebrail miss you!


http://img.123greetings.com/thumbs/friend_missingyou/1029-003-47-1069.gif[/b]

Murgesha
07-09-05, 15:52
Gjebrail ku na humbe mor??

Ishalla se ke humbur rrugėn dikah e tė ka marrė nė qafė kush. :lol: :wink:

Urata
08-09-05, 21:45
http://img.123greetings.com/eventsnew/cute_hugs/1005-005-127-1069.gif

Diana007
10-09-05, 08:52
Gjebarali po tutem e hy me te pershendet :oops: :P ( se heren e par kur te pershendeta ne te njetn dit e or qe kam shkru axha im kishte vdekur :cry: ( me fal bej shaka pak ok mos me zin per te madhe TE LUTEM ))


Te pershndes ku do qe je gjitha te mirat ne jeten tende


Diana :)

Gjebraili
12-09-05, 22:32
http://www.mauimenusonline.com/recipes/images/drinks-over.jpg

O Gjebrail po dreqi po te qon e po vjen vetem ne kete kohe ketu aaa, Ti a po mendon se tut njerez tash aaaaa??. Ne me ndegjofsh mua vjen pak me heret e si i ka hije e jo tash qyyyy se edhe kafja ndac me dite eshte mshele. :lol: :lol: :lol: :lol: Jo per dicka, vetem deshta nje kafe me ta dhane se....
po ani sidoqofte te pershendes dhe te uroj gjithe te mirat kudo qe te jesh i nderuar.

Pijen ta dergova, por te kesh kujdes se eshte pak e fort e mos e bane nasgja. :lol: :lol:

Dreniiiiiiiiiiii.Hahahahahaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaa, ev bre i nderuari Dreni, po ma mire, PER JU, me ardhe naten se nxjerrna para urdherdhenesve te mi se nuk ju pashe, se, heheheh, e kame regjistrin plote e perplote, qyyyyyyyy, hahahaaaaahaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Te falenderoj per pije, me ka knaqe breeeeeeeeee, hahahahahahaa

Je shume i pershendetur oooo i nderuari Dreni http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c012.gif

Gjebraili
12-09-05, 22:35
oo Gjebrooo per ty nje pershendetje e posaqme ... :wink:http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c017.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c017.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c017.gif

Edhe per ty nje speciale http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a056.GIF ne faqe hejjjjjjjjjjjj http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a194.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif

Gjebraili
12-09-05, 22:37
Gjebrail , EDHE PREJ MEJE NJE PERSHENDETJE -PREJ SE LARGU.

Me mu mos ia msy me u zatet se pasha Kuranin n'a del pune. Mos i nxjerr telashe vetit ..................

Pershendetje (prej se largu) nga I JUAJI Guri SylajHahahaahhaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaa, Guri Sylaj, edhe une te pershendes prej se largu e, heheheh, sa i perket asaj qe me del pune, hahahaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaa, une punes nuk i iku, qyyyyy http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c033.gif

Ruanu JU qe mos tu del pune me mua se, hahahahahahahaha

Ku do qe ndoshesh, je i pershendetur nga zemra http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c012.gif

Gjebraili
12-09-05, 22:38
http://img.123greetings.com/thumbs/friend_hello/1029-002-84-1069.gif


Gjebrail miss you!


http://img.123greetings.com/thumbs/friend_missingyou/1029-003-47-1069.gif[/b]


http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c017.gif


http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a194.gif

Gjebraili
12-09-05, 22:42
Gjebrail ku na humbe mor??

Ishalla se ke humbur rrugėn dikah e tė ka marrė nė qafė kush. :lol: :wink:Heheheh, joooo moj nuk e kam humb rrugen por jame ne zor http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c004.gif

Po u vine "vizikat" do qe i dua une e tuj nga me intervenue, qyyyyyyy http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif

Je shume e pershendetur Murgesha, me deshire qe te jesh dhe te kalosh si eshte me se miri http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c013.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c012.gif

Gjebraili
12-09-05, 22:45
http://img.123greetings.com/eventsnew/cute_hugs/1005-005-127-1069.gif


Ehhhhhhhhh Urata
e ngrata
nuk ka qka t'me baj e limona me postoj http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c033.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c045.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif

Nje MPUQ, nga loqka e zemres, PER TY e nderuara Urata http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a194.gif

halla e madhe
12-09-05, 22:50
Gjebrail_shyqyr qe te pashe sonte :lol: :lol: ti vjen veq me marr zjam..hahhaah..kalo sa me mire kudo qe je ..mos harro pershendetma Arberin :wink: :lol:

Gjebraili
12-09-05, 22:50
Gjebarali po tutem e hy me te pershendet :oops: :P ( se heren e par kur te pershendeta ne te njetn dit e or qe kam shkru axha im kishte vdekur :cry: ( me fal bej shaka pak ok mos me zin per te madhe TE LUTEM ))


Te pershndes ku do qe je gjitha te mirat ne jeten tende


Diana :)


Oj e nderuara Diana, oooooooo pasha Nanen n'dhe e shtifsha, ka me ja hanger dreqi kryte qati Gjebrailit qe ta ka marre Zxhen, e shef qka kame me i ba http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c004.gif

Pranoj ngushellimet e mija, me te sinqerta, per Axhen!
Zoti ju lafte shendosh oj e nderuar http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c021.gif
Keshtu e ka kjo jete, ta merre ate qe e do me se shumti http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c021.gif

Oooooooooo une jame i mire, pasha katerqin qitape, bile me qene te gjithe ata Gjebraila, he dreqi i marrte, te mire si une, asnje njeri nuk kish vdek kurre, qyyyyyyyyy http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c012.gif

Urata
13-09-05, 11:58
Gjebrail, ku t'kam o llokum?!

Gjebraili
13-09-05, 22:23
Gjebrail, ku t'kam o llokum?!Ja ku jame oooooooooooooo shpirte njeri http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c012.gif

Me ty kur komunikoj, veshtir e kame te gjej edhe shprehje, disi ndjehem si shurdhememec http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c024.gif nga se kame pase nderin te takoj, te rri me ty, edhe pse kohe te shkurte, dhe e di sa njeri i MADHE je, pa i nenēmua edhe te tjeret qe kam pase rastin dhe kenaqesine ti takoj http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c015.gif

Zoti te bekofte, ty dhe familjen tende, shume te rrespektuar, shume e nderuara Urata http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c016.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c010.gif

Urata
14-09-05, 00:31
Gjebrail, ku t'kam o llokum?!Ja ku jame oooooooooooooo shpirte njeri http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c012.gif

Me ty kur komunikoj, veshtir e kame te gjej edhe shprehje, disi ndjehem si shurdhememec http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c024.gif nga se kame pase nderin te takoj, te rri me ty, edhe pse kohe te shkurte, dhe e di sa njeri i MADHE je, pa i nenēmua edhe te tjeret qe kam pase rastin dhe kenaqesine ti takoj http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c015.gif

Zoti te bekofte, ty dhe familjen tende, shume te rrespektuar, shume e nderuara Urata http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c016.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c010.gif

Ta hongsha zemren ty, hė ...
Shume e privilegjuar ndihem te kem nje mik si ty dhe lulezemren tane...!
Ardhsha per qejf sa ma shpejte(e lus ZOTIN) dhe u knaqshim ndeje e muhabet ...

Je shume njeri!

turisti
14-09-05, 00:43
Gjebrail, ku t'kam o llokum?!Ja ku jame oooooooooooooo shpirte njeri http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c012.gif

Me ty kur komunikoj, veshtir e kame te gjej edhe shprehje, disi ndjehem si shurdhememec http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c024.gif nga se kame pase nderin te takoj, te rri me ty, edhe pse kohe te shkurte, dhe e di sa njeri i MADHE je, pa i nenēmua edhe te tjeret qe kam pase rastin dhe kenaqesine ti takoj http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c015.gif

Zoti te bekofte, ty dhe familjen tende, shume te rrespektuar, shume e nderuara Urata http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c016.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c010.gif

Ta hongsha zemren ty, hė ...
Shume e privilegjuar ndihem te kem nje mik si ty dhe lulezemren tane...!
Ardhsha per qejf sa ma shpejte(e lus ZOTIN) dhe u knaqshim ndeje e muhabet ...

Je shume njeri!

:roll: :roll:

argoni
14-09-05, 10:53
Gjebraili,te pershendes perzemersishte.

Kalofshi mire.


Argoni

Daja POLIC
18-09-05, 23:12
Gjebrail, ku t'kam o llokum?!Ja ku jame oooooooooooooo shpirte njeri http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c012.gif

Me ty kur komunikoj, veshtir e kame te gjej edhe shprehje, disi ndjehem si shurdhememec http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c024.gif nga se kame pase nderin te takoj, te rri me ty, edhe pse kohe te shkurte, dhe e di sa njeri i MADHE je, pa i nenēmua edhe te tjeret qe kam pase rastin dhe kenaqesine ti takoj http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c015.gif

Zoti te bekofte, ty dhe familjen tende, shume te rrespektuar, shume e nderuara Urata http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c016.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c010.gif

Ta hongsha zemren ty, hė ...
Shume e privilegjuar ndihem te kem nje mik si ty dhe lulezemren tane...!
Ardhsha per qejf sa ma shpejte(e lus ZOTIN) dhe u knaqshim ndeje e muhabet ...

Je shume njeri!

:roll: :roll:

Cka ki TURIST ahhahahahahhaha D i ka fajet turrist hahahah

Gjebrail mos hajde te une se te vras ahahh te pershendes i nderruar shum
shendet dhe lumturi per ju gjithmon

ciao

Vigani
20-09-05, 00:24
Gjebrail, ku t'kam o llokum?!Ja ku jame oooooooooooooo shpirte njeri http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c012.gif

Me ty kur komunikoj, veshtir e kame te gjej edhe shprehje, disi ndjehem si shurdhememec http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c024.gif nga se kame pase nderin te takoj, te rri me ty, edhe pse kohe te shkurte, dhe e di sa njeri i MADHE je, pa i nenēmua edhe te tjeret qe kam pase rastin dhe kenaqesine ti takoj http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c015.gif

Zoti te bekofte, ty dhe familjen tende, shume te rrespektuar, shume e nderuara Urata http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c016.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c010.gif


Gjebrail,allahile a do me pranosh edhe mua te vije me URATEN nese zatetemi najkun udhes bre?
Gjebrail,asishne de deshta me thene shume pershendetje edhe nga une e tybe dije se kur te vije URATA veq nese s'me tregon hiq se pa ardhe edhe une tybe n'kom me lane e me te ba kahre de se s'kij me shpetue aq lehte jo se pa i tere do shishe me Wiski tybe s'ki qare,ta kajti apo s'ta kajti.

Ta hongsha zemren ty, hė ...
Shume e privilegjuar ndihem te kem nje mik si ty dhe lulezemren tane...!
Ardhsha per qejf sa ma shpejte(e lus ZOTIN) dhe u knaqshim ndeje e muhabet ...

Je shume njeri!

Urata
22-09-05, 18:53
http://img.123greetings.com/thumbs/friend_poetry/1029-023-13-1069.gif

Ylber ne zemrat tona je o GJEBRAIL...

Urata
24-09-05, 05:09
Oooooooooooooooooooooooooooooooooo Gjebrailooooo...

Urata
24-09-05, 12:49
Gjebrail, ku t'kam o llokum?!Ja ku jame oooooooooooooo shpirte njeri http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c012.gif

Me ty kur komunikoj, veshtir e kame te gjej edhe shprehje, disi ndjehem si shurdhememec http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c024.gif nga se kame pase nderin te takoj, te rri me ty, edhe pse kohe te shkurte, dhe e di sa njeri i MADHE je, pa i nenēmua edhe te tjeret qe kam pase rastin dhe kenaqesine ti takoj http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c015.gif

Zoti te bekofte, ty dhe familjen tende, shume te rrespektuar, shume e nderuara Urata http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c016.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c010.gif


Gjebrail,allahile a do me pranosh edhe mua te vije me URATEN nese zatetemi najkun udhes bre?
Gjebrail,asishne de deshta me thene shume pershendetje edhe nga une e tybe dije se kur te vije URATA veq nese s'me tregon hiq se pa ardhe edhe une tybe n'kom me lane e me te ba kahre de se s'kij me shpetue aq lehte jo se pa i tere do shishe me Wiski tybe s'ki qare,ta kajti apo s'ta kajti.
Ta hongsha zemren ty, hė ...
Shume e privilegjuar ndihem te kem nje mik si ty dhe lulezemren tane...!
Ardhsha per qejf sa ma shpejte(e lus ZOTIN) dhe u knaqshim ndeje e muhabet ...

Je shume njeri!

O VIGAN "zeza" po ēka je fut n'mes meje e GJebrailit ashtu...
tani e verejta!!!
MOs ma "nguc" GJebrailin, se e kam veē "pėr vete" ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaa...

Wiski, me mue JO, N"TO, kurre jo...
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaa...
Te dy duhangjij te "denje" s'rri me juve!!!

Gjebraili
25-09-05, 06:41
Gjebrail, ku t'kam o llokum?!Ja ku jame oooooooooooooo shpirte njeri http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c012.gif

Me ty kur komunikoj, veshtir e kame te gjej edhe shprehje, disi ndjehem si shurdhememec http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c024.gif nga se kame pase nderin te takoj, te rri me ty, edhe pse kohe te shkurte, dhe e di sa njeri i MADHE je, pa i nenēmua edhe te tjeret qe kam pase rastin dhe kenaqesine ti takoj http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c015.gif

Zoti te bekofte, ty dhe familjen tende, shume te rrespektuar, shume e nderuara Urata http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c016.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c010.gif

Ta hongsha zemren ty, hė ...
Shume e privilegjuar ndihem te kem nje mik si ty dhe lulezemren tane...!
Ardhsha per qejf sa ma shpejte(e lus ZOTIN) dhe u knaqshim ndeje e muhabet ...

Je shume njeri!Hahahahaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Po ku me marre ate zemer kur une nuk kame se http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c021.gif
E kam pas nje, motiiiiiiiiiiiiiii, e ajo eshte ba si sungjer, hahahahaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Ah moj Urata, Urata ime, mikja ime e shtrenjte, zemren ma theve qe ma permende Lulezemren http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c021.gif
Oooooooooooo pasha Nanen n'dhe e shtifsha as lajme nga ajo nuk kame, si duket na boni dikush mgji e nuk na la mu knaqe he Zoti qafen ja thefte ati insani http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c004.gif
Lulezemra me ka mbete vetem nje kujtime, i embel, te cilin kujtim nuk do ta harroj kurre http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c013.gif Do ta kujtoj me plote rrespekt dhe dashuri, edhe pse http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a213.gif

Eeeeeeee sa per te ardhme, oooooooooo hajde bre HAJDEEEEEEEEE se syt mu kan qorrue me ndejte me nje melaqe siq je ti, me nje njeri http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c016.gif

Gjebraili
25-09-05, 06:43
Gjebrail, ku t'kam o llokum?!Ja ku jame oooooooooooooo shpirte njeri http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c012.gif

Me ty kur komunikoj, veshtir e kame te gjej edhe shprehje, disi ndjehem si shurdhememec http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c024.gif nga se kame pase nderin te takoj, te rri me ty, edhe pse kohe te shkurte, dhe e di sa njeri i MADHE je, pa i nenēmua edhe te tjeret qe kam pase rastin dhe kenaqesine ti takoj http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c015.gif

Zoti te bekofte, ty dhe familjen tende, shume te rrespektuar, shume e nderuara Urata http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c016.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c010.gif

Ta hongsha zemren ty, hė ...
Shume e privilegjuar ndihem te kem nje mik si ty dhe lulezemren tane...!
Ardhsha per qejf sa ma shpejte(e lus ZOTIN) dhe u knaqshim ndeje e muhabet ...

Je shume njeri!

:roll: :roll:


Turistin e paska rroke zapullimi, hahahaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaa

Oooooooooo Turistoooooooooooo, po hajt bre burre se bohet mire, mos ta nine, qyyyy http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif

Gjebraili
25-09-05, 06:45
Gjebraili,te pershendes perzemersishte.

Kalofshi mire.


Argoni


Zemra tu gezofte tye oooooooooooooo Agronooooooooooooo http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c017.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c012.gif

Edhe ti je, shume, i pershendetur, ku do qe gjendesh http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c014.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c010.gif

Gjebraili
25-09-05, 06:49
Gjebrail, ku t'kam o llokum?!Ja ku jame oooooooooooooo shpirte njeri http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c012.gif

Me ty kur komunikoj, veshtir e kame te gjej edhe shprehje, disi ndjehem si shurdhememec http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c024.gif nga se kame pase nderin te takoj, te rri me ty, edhe pse kohe te shkurte, dhe e di sa njeri i MADHE je, pa i nenēmua edhe te tjeret qe kam pase rastin dhe kenaqesine ti takoj http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c015.gif

Zoti te bekofte, ty dhe familjen tende, shume te rrespektuar, shume e nderuara Urata http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c016.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c010.gif

Ta hongsha zemren ty, hė ...
Shume e privilegjuar ndihem te kem nje mik si ty dhe lulezemren tane...!
Ardhsha per qejf sa ma shpejte(e lus ZOTIN) dhe u knaqshim ndeje e muhabet ...

Je shume njeri!

:roll: :roll:

Cka ki TURIST ahhahahahahhaha D i ka fajet turrist hahahah

Gjebrail mos hajde te une se te vras ahahh te pershendes i nderruar shum
shendet dhe lumturi per ju gjithmon

ciao


Pershendetje Daja Police, ku do qe gjendesh, dhe nje falenderim nga zemra per viziten qe me bere http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c017.gif
Ma ke nderrua pasqyren e policeve o i nderuar, me paraqitjen tende dinjitoze, njerezore, ne kete forume http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c013.gif
Te deshiroj te gjitha te mirat dhe vetem vazhdo se je i shkelqyeshem http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c012.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c011.gif

Gjebraili
25-09-05, 06:51
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c024.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c024.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c024.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif


Ciaoooooooooooooooo Vigani http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c012.gif

Gjebraili
25-09-05, 06:53
http://img.123greetings.com/thumbs/friend_poetry/1029-023-13-1069.gif

Ylber ne zemrat tona je o GJEBRAIL...http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a090.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c018.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c032.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a200.gif

Gjebraili
25-09-05, 06:55
Oooooooooooooooooooooooooooooooooo Gjebrailooooo...


Ohojaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaa http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif
http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a065.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a065.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a065.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a065.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a065.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a065.gif

Urata
25-09-05, 14:27
Gjebrail, ku t'kam o llokum?!Ja ku jame oooooooooooooo shpirte njeri http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c012.gif

Me ty kur komunikoj, veshtir e kame te gjej edhe shprehje, disi ndjehem si shurdhememec http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c024.gif nga se kame pase nderin te takoj, te rri me ty, edhe pse kohe te shkurte, dhe e di sa njeri i MADHE je, pa i nenēmua edhe te tjeret qe kam pase rastin dhe kenaqesine ti takoj http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c015.gif

Zoti te bekofte, ty dhe familjen tende, shume te rrespektuar, shume e nderuara Urata http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c016.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c010.gif

Ta hongsha zemren ty, hė ...
Shume e privilegjuar ndihem te kem nje mik si ty dhe lulezemren tane...!
Ardhsha per qejf sa ma shpejte(e lus ZOTIN) dhe u knaqshim ndeje e muhabet ...

Je shume njeri!Hahahahaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Po ku me marre ate zemer kur une nuk kame se http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c021.gif
E kam pas nje, motiiiiiiiiiiiiiii, e ajo eshte ba si sungjer, hahahahaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Ah moj Urata, Urata ime, mikja ime e shtrenjte, zemren ma theve qe ma permende Lulezemren http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c021.gif
Oooooooooooo pasha Nanen n'dhe e shtifsha as lajme nga ajo nuk kame, si duket na boni dikush mgji e nuk na la mu knaqe he Zoti qafen ja thefte ati insani http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c004.gif
Lulezemra me ka mbete vetem nje kujtime, i embel, te cilin kujtim nuk do ta harroj kurre http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c013.gif Do ta kujtoj me plote rrespekt dhe dashuri, edhe pse http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a213.gif

Eeeeeeee sa per te ardhme, oooooooooo hajde bre HAJDEEEEEEEEE se syt mu kan qorrue me ndejte me nje melaqe siq je ti, me nje njeri http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c016.gif

O njerėz, po lexoni bre...
Me bo vakia e me kon tu vdekė, nga keto fjale te GJebres, n'gjallesh, pasha buken, ujin, kripen e sheqerin!

Gjebrailo, mos gabo e me gabue, demek me mendue se respekti eshte ne anen tuaj, PRA ESHTE NE ANEN TIME, a!...

Urata
25-09-05, 14:30
Oooooooooooooooooooooooooooooooooo Gjebrailooooo...


Ohojaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaa http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif
http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a065.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a065.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a065.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a065.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a065.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a065.gif

MELAQE live, e DREQI virtualishte ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...
Mos u shkarravit bre!

t'don , t'respekton, t'konsideron, t'uron, t'falenderon URATA me gjithe te dashurit e saj...!

Gjebraili
27-09-05, 12:20
Gjebrail, ku t'kam o llokum?!Ja ku jame oooooooooooooo shpirte njeri http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c012.gif

Me ty kur komunikoj, veshtir e kame te gjej edhe shprehje, disi ndjehem si shurdhememec http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c024.gif nga se kame pase nderin te takoj, te rri me ty, edhe pse kohe te shkurte, dhe e di sa njeri i MADHE je, pa i nenēmua edhe te tjeret qe kam pase rastin dhe kenaqesine ti takoj http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c015.gif

Zoti te bekofte, ty dhe familjen tende, shume te rrespektuar, shume e nderuara Urata http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c016.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c010.gif

Ta hongsha zemren ty, hė ...
Shume e privilegjuar ndihem te kem nje mik si ty dhe lulezemren tane...!
Ardhsha per qejf sa ma shpejte(e lus ZOTIN) dhe u knaqshim ndeje e muhabet ...

Je shume njeri!Hahahahaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Po ku me marre ate zemer kur une nuk kame se http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c021.gif
E kam pas nje, motiiiiiiiiiiiiiii, e ajo eshte ba si sungjer, hahahahaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Ah moj Urata, Urata ime, mikja ime e shtrenjte, zemren ma theve qe ma permende Lulezemren http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c021.gif
Oooooooooooo pasha Nanen n'dhe e shtifsha as lajme nga ajo nuk kame, si duket na boni dikush mgji e nuk na la mu knaqe he Zoti qafen ja thefte ati insani http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c004.gif
Lulezemra me ka mbete vetem nje kujtime, i embel, te cilin kujtim nuk do ta harroj kurre http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c013.gif Do ta kujtoj me plote rrespekt dhe dashuri, edhe pse http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a213.gif

Eeeeeeee sa per te ardhme, oooooooooo hajde bre HAJDEEEEEEEEE se syt mu kan qorrue me ndejte me nje melaqe siq je ti, me nje njeri http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c016.gif

O njerėz, po lexoni bre...
Me bo vakia e me kon tu vdekė, nga keto fjale te GJebres, n'gjallesh, pasha buken, ujin, kripen e sheqerin!

Gjebrailo, mos gabo e me gabue, demek me mendue se respekti eshte ne anen tuaj, PRA ESHTE NE ANEN TIME, a!...


http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a090.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a090.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c017.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c006.gif

Hahahahaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaa
Oooooooooooo Gjebraili KURRE nuk gabon, sidomos nuk gabon kur te gabon. Por edhe nje te "keqe" e kame: Edhe kur te gaboje, jame shume i arsyeshem dhe nuk harroje http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif

Edhe diqka: ajo fjala "ju dushi dhe ju gushi", edhe pse e pa dukeshme, ende ekziston a http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a084.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a084.gif

Gjebraili
27-09-05, 12:28
Oooooooooooooooooooooooooooooooooo Gjebrailooooo...


Ohojaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaa http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif
http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a065.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a065.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a065.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a065.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a065.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a065.gif

MELAQE live, e DREQI virtualishte ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...
Mos u shkarravit bre!

t'don , t'respekton, t'konsideron, t'uron, t'falenderon URATA me gjithe te dashurit e saj...!


Ahhhhhhh, i mjeri une i mjeri, seshte pune me t'kuptue si duhet, MELAQE live e DREQ virtualishte http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c033.gif

T'dashte Zoti, t'rrespektofte Zoti, t'konsiderofte Zoti, t'urofte Zoti, T'BEKOFTE ZOTI ty dhe te dashurit e tu http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a176.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a194.gif

Gjebraili me rrespekt te thelle http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c010.gif

Urata
27-09-05, 12:30
GJEBRAIL o LLOKUM, per ty URATA ban shume lum...

teDUAty
28-09-05, 02:09
mu mos e pershendet gjebrail se jam i ri hala doku te do qe jan pak me te moqem :cry:

Gjebraili
30-09-05, 12:17
GJEBRAIL o LLOKUM, per ty URATA ban shume lum...


Oj Urata oj MBRETERESHE
TI me shtyne gjithnje me qeshe
TI me ben te ndjehem mire
vetem Zoti kete e dine :P

Tye Gjebra shumeeeeeeee t'pershendet
t'pershendet e shume t'urone
dhe gjithnje Zotin e luse
t'jet me TY dhe ata qe i DUSHE http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif

Gjebraili
30-09-05, 12:22
mu mos e pershendet gjebrail se jam i ri hala doku te do qe jan pak me te moqem :cry:


More nuk isha kah te pershendes por, heheheh, tye tu "kru" PAK e ma zure rrugen se http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif

Tash jame ne halle qka te bej me ty http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c024.gif TU BI - NO TU BI, hahahahaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Hajt se po te pershendes por pa sherre a, hahahahahaha, edhe mos u sjelle shume kah Gjebraili se, heheheh, kurre nuk i dihet Gjebrailit, mund te ndodhe mos me qene ne disponime dhe bohet nami i zi http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c033.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif

turisti
02-10-05, 22:51
Gjebrail i nderuar,

Te pershendes shume dhe te deshiroj realizimin e te gjitha deshirave.

Sinqerisht,
TURISTI. :P

Gjebraili
05-10-05, 22:03
Gjebrail i nderuar,

Te pershendes shume dhe te deshiroj realizimin e te gjitha deshirave.

Sinqerisht,
TURISTI. :POoooooooo Turisti ooooooo i nderuar, lehte per ty: turist ma, hahahahahaha, pa far obligime dhe kohe te lire sa te duash e po mundesh edhe me na nderue, hahahahahahaha

Edhe une te pershendes shume i nderuari Turisti, dhe te deshiroj te gjitha te mirat http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c013.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c012.gif

Diana007
07-10-05, 09:31
Gjebrail po ta le nje pershendetje shpejt e shpej e ika :D

Te pershendes me respek Dianan :wink:

Gjebraili
07-10-05, 11:07
Gjebrail po ta le nje pershendetje shpejt e shpej e ika :D

Te pershendes me respek Dianan :wink:


Pershendetje PAQ, jarabi o Zote :lol: :lol: :lol:
Po me mbetet merak qe per PAK nuk te pash se :cry: :cry:

Te gjitha te mirat ti deshiron Gjebraili :P :lol: :lol:

Vigani
07-10-05, 22:31
OOOOOOOOOO Gjebrail OOOOOOOOOOOOOOOOOOO!
Ku je more burre qe ke humbe edhe ti bash si kripa ne dete?
Eh more Gjebrail po c'me ka zene taksirati ne nate te mbremeshme more burre,e sa shume ju luta zotit me e que GJebrailin e me jau marr shpirtin nja dy vetave hahahahaha URATES dhe LUANES.
I kishin pas hanger 700 e shkue ne qosh te shehrit me darkue,po ajo me e keqja eshte se kishin pas hanger aq shumem sa qe sapo kan dale nga MANDARINA ishin shtri te dyjat ne makine duke mos mundur asnjera ta ngiste se ishin ba si topa dyjat sa shume ishin kan fry,e mu desht me shku te shkretat me i kthye ngadale ne shtepi se tybe edhe udhen mesapi se dishin ma kah me u kthye.
Nejse Gjebrailo veq ishalla ti je shnosh e mire,e nuk te mundon shume ky Ramazan,e prano nje kallabllak pershendetje nga une.
Ejvallah o Gjebrail e doku doku ngajhere ksajde.

Gjebraili
08-10-05, 22:50
OOOOOOOOOO Gjebrail OOOOOOOOOOOOOOOOOOO!
Ku je more burre qe ke humbe edhe ti bash si kripa ne dete?
Eh more Gjebrail po c'me ka zene taksirati ne nate te mbremeshme more burre,e sa shume ju luta zotit me e que GJebrailin e me jau marr shpirtin nja dy vetave hahahahaha URATES dhe LUANES.
I kishin pas hanger 700 e shkue ne qosh te shehrit me darkue,po ajo me e keqja eshte se kishin pas hanger aq shumem sa qe sapo kan dale nga MANDARINA ishin shtri te dyjat ne makine duke mos mundur asnjera ta ngiste se ishin ba si topa dyjat sa shume ishin kan fry,e mu desht me shku te shkretat me i kthye ngadale ne shtepi se tybe edhe udhen mesapi se dishin ma kah me u kthye.
Nejse Gjebrailo veq ishalla ti je shnosh e mire,e nuk te mundon shume ky Ramazan,e prano nje kallabllak pershendetje nga une.
Ejvallah o Gjebrail e doku doku ngajhere ksajde.


Eeeeeeeee dynja he virane, pse eshte Vigani, heheheh, ti pe din ma, as mendja nuk ma ka marre, pash tMadhin Zote, phaaaaaaaa http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c024.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c038.gif

Epo hajri e dafte hejjjjjjj, vetem kurre vetit hallall nuk kam me ja ba qe nuk kam hy najhere, me shpesh ne oden tande http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c021.gif
Dashta me ta tregue nje ndodhi, me e lidhe kete llapsuzin time por, heheheh, po tutna mos pe merr najkush per keq e kesaj radhe pe la krejt http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif

Viganooooooo, thuaj Urates e Luanes mos te shetisin me trenat nentokesor se, heheheh, kurre nuk u dihet, qfar taksiratlike jane, sidomos Urata se Luanen nuk e di, ndodhe me ja leshue trenit naj gome e mbesin ne tunell, e deri sa te vine ekipet speciale nga Gjilani me e rregullue gomen, se Gjilanlite jane specialista per goma te trenave, nami i zi bahet http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif

O Vigan o djal i ri
t'gjitha t'mirat qofshin me ty
vetem nje mos me harrue
Uraten, hajt edhe Luanen, me mi pershendet mue http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c016.gif

Zoti qofte me ty Vigan
sonte qefin shume po ma bane http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c012.gif

Murgesha
09-10-05, 11:05
O Gjebrail dreqi, erdha me tė pėrshėndet pėr qefi.

Ka je tuj shkue, a ēka je tuj marue, a po tė bjen najherė nė mend pėr mue.
Nkofsh ti i zanun siē e do rendi e burrnia, merri tė falat e mia,
Po nė kofsh zanun kot, vij herav tjera tė shof me boks. :lol: :lol: :lol:
Selam prej meje, don me thonė Murgeshės, se veē pata qejf me tė pėrshėndet. :lol: :lol:

Urata
09-10-05, 14:06
Gjebrail o flori njeri,
sa mire Urata ty te di...
Kur me ty shkruhem e chatoj...
Nje pjese te DIELLIT kosovar e kafshoj...
ne harkun e zonjes qiellore Hėnė pushoj...


I afert, dashun, respektuem, neruem si gjithemon nga une dhe "pronat" e mia!

Gjebraili
10-10-05, 23:34
O Gjebrail dreqi, erdha me tė pėrshėndet pėr qefi.

Ka je tuj shkue, a ēka je tuj marue, a po tė bjen najherė nė mend pėr mue.
Nkofsh ti i zanun siē e do rendi e burrnia, merri tė falat e mia,
Po nė kofsh zanun kot, vij herav tjera tė shof me boks. :lol: :lol: :lol:
Selam prej meje, don me thonė Murgeshės, se veē pata qejf me tė pėrshėndet. :lol: :lol:


Oj Murgeshe oj poeteshe
nuk po due me ta m'veshe
por n'daq ti me dite per mue
n'internet me shpesh duhet me shkrua

Gjebraili, nje djale DAI
per cikerrime kurre s'ja ka ni
deri t'bohet gjaku deri ne gju
nuk du as me ndegju

Sa per baks BUJRUM kur ta kona
amanet mu ma ka lane Nana
dame e zarare mos me bo
me "dialog" mosmarreveshjet me i bo http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c033.gif

Qysh kan thane e qysh kame ndegjue
HIQ zor s'kisha me "boksu me ju
kam ndegju se nuk je forte e re
edhe goditjet shume te dobeta i ke

Amanet Nana ma ka lane
kush kercnohet jet pa iman
edhe m'tha: "Bir mos me u frikesue"
n'raundin e pare nokaut me gjue http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif

Murgesha, n;marrsh vesh kah temsili, e une e di se ti fort merre vesh kah temsili, mos mu kercno se vetit ja bon sherrin http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif
Sharti i pare eshte me ja dite njeri hallin vetes, phaaaaaaaa ta kam bo 8:0 http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif

Gjebraili
10-10-05, 23:49
Gjebrail o flori njeri,
sa mire Urata ty te di...
Kur me ty shkruhem e chatoj...
Nje pjese te DIELLIT kosovar e kafshoj...
ne harkun e zonjes qiellore Hėnė pushoj...


I afert, dashun, respektuem, neruem si gjithemon nga une dhe "pronat" e mia!


Qy qyyyyyyy, une njeri flori!
tybe n'besofshin as t'mite kojshi
ja ke nise kllada shume me qite
me kopalla do me na myte http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif

Po kur me mue ke chatue http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c033.gif
po m'duhet ment me i rregullue
se harresa shume m'ka kaplue
sendet e rralla shume i harroj une http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c033.gif

Ehhhhhh sa lehte eshte njerin me pervetesue
nje telefon, kur eshte ne tunell, me ja cingerrue
mejher zemra ka me ju gezue
dhe te kqijat ska mei shikue http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif

Tash pe shof pse je aq eksplozive
krejt diellin naj gjbine
tash n'Kosove ne u merdhime
dhe fajin, deri sote, nuk pe dime

Sa e "keqe" qe je ti
edhe Henen e paske be ZAP ti
po e shof qe nuk eshte ajo e vjetra
edhe rrezet si ka me te nxehta http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c028.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c028.gif

Ori Zane ori ZANUSH
sikur TI nuk eshte kerkush
as ku linde as perendone
Zane me Nana nuk maron http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a176.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a176.gif

Gjebraili ty t'pershendet
t'deshiron nje te mire jete
me shume malle e nostalgji
me e mira Zane je ti http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c012.gif

Isha ende tuj te shkrue
por Vigani mu kujtue
thash ta le sa su nervozue
ende jeta s'mu ka merzite mue http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif

Urata
11-10-05, 05:37
Gjebrail, ore zotni...
Zanat mos i "ngacmo" ti...
Ballafaqou me URATA...
ndaq mos me pas fjale "t'gjata"...
Me tri pika vazhdimsi...
paraqet pafundesi...
Shkurt e shqip...
Gjebrail zotnia...
per ēdo ditė t'kem tek yne shtepia...

ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaa...

ps: Ēka u dallashite, e ngaterrove URATEN me ZANA...

Vigani
15-10-05, 23:09
Hajde hajde Gjebrail Zotnia
Hajde duku deri te Dardania
Se jane mbledhur e krejt shoqnija
Bashke me ta edhe Dilingjija

Kjo Urata ka ba be
Knusin e madhe thot don me pre
Veq na sjellish edhe Bacen
Sepse Xuki do e sjell Axhen.

Kjo Murgesha si Sokoleshe
Me Gentianin ishin marr vesh
Dilaverit i kan que fjale
Hajde Dilo ardhesh i bardhe.

Ku na mbeti athua Agroni
thone ka shkua te Progoni
ata dy qenkan takua
kan marr rrugen me nau bashkua.

Gjebrail kam nje Amanet
Barbarozen ti me na e gjete
bashke me Gentianen ketu me na i sjelle.
Se Luana do te vije vete.

Luana
16-10-05, 01:36
Hajde hajde Gjebrail Zotnia
Hajde duku deri te Dardania
Se jane mbledhur e krejt shoqnija
Bashke me ta edhe Dilingjija

Kjo Urata ka ba be
Knusin e madhe thot don me pre
Veq na sjellish edhe Bacen
Sepse Xuki do e sjell Axhen.

Kjo Murgesha si Sokoleshe
Me Gentianin ishin marr vesh
Dilaverit i kan que fjale
Hajde Dilo ardhesh i bardhe.

Ku na mbeti athua Agroni
thone ka shkua te Progoni
ata dy qenkan takua
kan marr rrugen me nau bashkua.

Gjebrail kam nje Amanet
Barbarozen ti me na e gjete
bashke me Gentianen ketu me na i sjelle.
Se Luana do te vije vete.

Jo Vigan gabim e ke , pa me ardhe me Lumuzin te zi me me marr nuk vij edhe pik :evil:


Ma dreq se ti tybe n'past dikund hooo :lol: :lol: :lol: :lol:

halla e madhe
16-10-05, 09:20
Vigani_po me duket se kame lexu ne forumin e kojshive per ty :lol: :lol:
te pershendes nga zemra dhe te uroj suksese ne forumin Dardan

Problematiku
16-10-05, 15:01
Hajde hajde Gjebrail Zotnia
Hajde duku deri te Dardania
Se jane mbledhur e krejt shoqnija
Bashke me ta edhe Dilingjija

Kjo Urata ka ba be
Knusin e madhe thot don me pre
Veq na sjellish edhe Bacen
Sepse Xuki do e sjell Axhen.

Kjo Murgesha si Sokoleshe
Me Gentianin ishin marr vesh
Dilaverit i kan que fjale
Hajde Dilo ardhesh i bardhe.

Ku na mbeti athua Agroni
thone ka shkua te Progoni
ata dy qenkan takua
kan marr rrugen me nau bashkua.

Gjebrail kam nje Amanet
Barbarozen ti me na e gjete
bashke me Gentianen ketu me na i sjelle.
Se Luana do te vije vete.

Eu Vigan zotnia, po e paske harruar Zhel Hasanin po me duket krejt, si nuk te ra ndermend per te se bukur jarana te fort keni qen.

Ani as mua nuk me paske permendur fare!

Urata
16-10-05, 15:31
Hallat e Mixhokt nuk thirren, ata e kane shtepin e tyre dhe ne krye oxhaku bile...


ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaa...
ehhhhhhhh a po e shihni qysh i dalė Zot ketij VIGANIT 2 metra burre...
e diapazon qiellor burrni...!!!!

Ravani e kajmaqin i kam gatue
petat e pites i kam t'hollue...

Urata
16-10-05, 15:33
ps: Knuesi eshte tu vlu...
supa eshte t'fillu...

Veq po pres t'ftuarit e shume ma shume t'paftuarit, ata qe e ndiejn kete ode e muhabet...

progoni
20-10-05, 16:40
e ku mos me u knaqė

konak BURRNIE

http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a084.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a084.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a084.gif

opaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaGjebrail pėrshendetjet ma tė MIRA

pėr TY dhe tė gjithė dashurit TUAJ
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c013.gif
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c013.gif


Tė pres te URATA

ka shtruar

SOFĖR GĖZIMI
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a176.gif
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a176.gif

Urata
21-10-05, 00:43
Gjebrail daia...
ku u trete...
po t'thrrasin shoqeria...

ps: mos u habit n,syreta se kuku per ty...
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

Flaka_1
22-10-05, 20:52
Gjebraili te pershendes shume, do iku pa nje pa dy se kam frige mos ma mer shpirtin ! :lol: :roll: :roll:
Me dashuri flaka

Gjebraili
22-10-05, 23:48
Gjebrail, ore zotni...
Zanat mos i "ngacmo" ti...
Ballafaqou me URATA...
ndaq mos me pas fjale "t'gjata"...
Me tri pika vazhdimsi...
paraqet pafundesi...
Shkurt e shqip...
Gjebrail zotnia...
per ēdo ditė t'kem tek yne shtepia...

ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaa...

ps: Ēka u dallashite, e ngaterrove URATEN me ZANA...


Ooooooo pasha Nanen n'dhe e shtifsha
Zanat shume mi ka endja
se s'i kan "suret" e gjata
e sa per Luanesha e Urata
po thone se i kan "suret" e gjata
nuk kame qef se tash eshte shkurt nata

Ehhhhhh me qene naj Juvenili
s'kisha dale as n'kojshi
kisha ndejt dite e nate
muhabeti dej n'tavan :lol: :lol: :lol:
Gjebraili qysh ka marak
ishalla Zoti ja ban ispate
dhe, pa dyshime, ka me ja ba
edhe Juvenilise n'gjunje ka me i ra

Tash selame per Uraten
Zoti e ruajte gjithemone NATEN

Gjebraili
23-10-05, 00:18
Hajde hajde Gjebrail Zotnia
Hajde duku deri te Dardania
Se jane mbledhur e krejt shoqnija
Bashke me ta edhe Dilingjija

Kjo Urata ka ba be
Knusin e madhe thot don me pre
Veq na sjellish edhe Bacen
Sepse Xuki do e sjell Axhen.

Kjo Murgesha si Sokoleshe
Me Gentianin ishin marr vesh
Dilaverit i kan que fjale
Hajde Dilo ardhesh i bardhe.

Ku na mbeti athua Agroni
thone ka shkua te Progoni
ata dy qenkan takua
kan marr rrugen me nau bashkua.

Gjebrail kam nje Amanet
Barbarozen ti me na e gjete
bashke me Gentianen ketu me na i sjelle.
Se Luana do te vije vete.O Vigan ore zoteri
n'Dardani nuk mund te vi
se une jame shume erzeli
nuk mund t'rri me Dilingji :x

Sa per Urata e Murgesha
Zoti dhashte e i zatetsha
se kete une e meritoje
jame i ri dhe shume lakmoje :lol:

Ani knuse doni me pre
pasha Nanen e shtifsha n'dhe
vi ne vend dhe pa pertese
edhe ne befte keq nuk kam me perqeshe

Vetem une e kam nje porosi
kete DoGzonen thirrma ti
se pa te HIQ sun po rri
ndaq Barbarozen me pase aty

Gentiana ka qu fjale
une me ju se la pa ardhe
edhe Baca fjale ka qu
vere te kuqe kam me ju pru

Ani Progoni ky djale DAI
edhe Zanen, e maleve, ka thene e bi
ka me u ba nje mbledhime i madhe
pordhe e piskame do ta bajme :lol:

Le te nite shtat krajlija
qe po knaqen shqiptaria
bile kemi me qite edhe flija
une sdi por dine kojshija :lol: :lol: :lol:

Gjebraili
23-10-05, 00:21
Hajde hajde Gjebrail Zotnia
Hajde duku deri te Dardania
Se jane mbledhur e krejt shoqnija
Bashke me ta edhe Dilingjija

Kjo Urata ka ba be
Knusin e madhe thot don me pre
Veq na sjellish edhe Bacen
Sepse Xuki do e sjell Axhen.

Kjo Murgesha si Sokoleshe
Me Gentianin ishin marr vesh
Dilaverit i kan que fjale
Hajde Dilo ardhesh i bardhe.

Ku na mbeti athua Agroni
thone ka shkua te Progoni
ata dy qenkan takua
kan marr rrugen me nau bashkua.

Gjebrail kam nje Amanet
Barbarozen ti me na e gjete
bashke me Gentianen ketu me na i sjelle.
Se Luana do te vije vete.

Jo Vigan gabim e ke , pa me ardhe me Lumuzin te zi me me marr nuk vij edhe pik :evil:


Ma dreq se ti tybe n'past dikund hooo :lol: :lol: :lol: :lol:Ojjjjjjjjj Luana, me limuzine edhe ate me BUICK bile kena met marre :lol: :lol:
E pse dreq Vigani moj, belivallha boll djal i mire eshte, qyyyyyyyyyy :P :P

Gjebraili
23-10-05, 00:23
Vigani_po me duket se kame lexu ne forumin e kojshive per ty :lol: :lol:
te pershendes nga zemra dhe te uroj suksese ne forumin DardanHallaaaaaaaaaaa, pritem sonte se kam me ti shti ethet ne bark :x :x :x

Qysh moj ke hy ne oden time dhe asnje selam Gjebres, phaaaaaaaaaaa :cry: :cry: :cry: :cry:

Ahhhhhhhhhh Vigan o ViRan, po sherrin jame kah ta shof :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gjebraili
23-10-05, 00:25
e ku mos me u knaqė

konak BURRNIE

http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a084.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a084.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a084.gif

opaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaGjebrail pėrshendetjet ma tė MIRA

pėr TY dhe tė gjithė dashurit TUAJ
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c013.gif
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c013.gif


Tė pres te URATA

ka shtruar

SOFĖR GĖZIMI
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a176.gif
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a176.gifProgoni,

qofsh i gezuar
per jete e mote

Mu ka ba zemra zi, si thengjilli i elektrokosoves, qe nuk mundem me e realizua edhe ate takimin e fundit :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

rilinda
23-10-05, 00:30
Flm pėr pėrshėndetje Gjebrail...ke pėrshėndetje edhe nga unė :lol:

kur e ke renin me ardh e me ma marr shpirtin mu??? :P :lol: :lol:

Gjebraili
23-10-05, 00:30
Gjebrail daia...
ku u trete...
po t'thrrasin shoqeria...

ps: mos u habit n,syreta se kuku per ty...
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...


JA KU JAMEEEEEEEEEEEEE

Jame te shtepia
tuj ba hesape te hangjija
n'syretaq marak une jame
krejt postera dhomen e kame, hahahaaaaaahaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaa

Oj shoqeri he rrnofshi sa malet
ewwwww sa malet po m'duket pak
rrnofshi e u gezofshi oj perendi
kete e deshiroj e tjeter nuk di :P :lol: :lol:

Gjebraili
23-10-05, 00:33
Hajde hajde Gjebrail Zotnia
Hajde duku deri te Dardania
Se jane mbledhur e krejt shoqnija
Bashke me ta edhe Dilingjija

Kjo Urata ka ba be
Knusin e madhe thot don me pre
Veq na sjellish edhe Bacen
Sepse Xuki do e sjell Axhen.

Kjo Murgesha si Sokoleshe
Me Gentianin ishin marr vesh
Dilaverit i kan que fjale
Hajde Dilo ardhesh i bardhe.

Ku na mbeti athua Agroni
thone ka shkua te Progoni
ata dy qenkan takua
kan marr rrugen me nau bashkua.

Gjebrail kam nje Amanet
Barbarozen ti me na e gjete
bashke me Gentianen ketu me na i sjelle.
Se Luana do te vije vete.

Eu Vigan zotnia, po e paske harruar Zhel Hasanin po me duket krejt, si nuk te ra ndermend per te se bukur jarana te fort keni qen.

Ani as mua nuk me paske permendur fare!Aiiiiiiiii Problematik qka ke thane ti
po pa ty nuk bahet ASNJE mledhi
a m'ke mu ty hiq mos ta nine
vetem Zhel Hasani mos t'na vine

Gjebraili
23-10-05, 00:35
Gjebraili te pershendes shume, do iku pa nje pa dy se kam frige mos ma mer shpirtin ! :lol: :roll: :roll:
Me dashuri flakaEdhe Gjebraili te pershendet, shume shume, ojjjjjjjjj Flaka, dhe mos ta nine se shpirta nuk marre, marre vetem zemra :lol: :lol: :lol: :lol:

Dashuria qofte ME TY Flaka, ne te gjitha poret e jetes :P :lol: :lol: :lol:

Gjebraili
23-10-05, 00:38
Flm pėr pėrshėndetje Gjebrail...ke pėrshėndetje edhe nga unė :lol:

kur e ke renin me ardh e me ma marr shpirtin mu??? :P :lol: :lol:Aiiiiiiiii Rilinda, sipas evidences sime qe kame, nje here ta kam marre shpirtin por ti prap RIlinde :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tash e kame rendin me ta marre zemren, hahahahaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, por po te le vet ta caktosh terminin, hahahaaaaaaahaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Te pershendes shuuuuuuuuuuuuuuummmmmmmmmmeeeeeeeeeeeeeeeee dhe te deshiroj nje mbremje te qete dhe te kendshme :P :P :lol: :lol: :lol: :lol:

Xuki
23-10-05, 00:40
Ooo Gjebro, edhe unė po tė pėrshėndes dhe tė uroj gjitha t'mirat nė jetė.


Tungi


Xuki

rilinda
23-10-05, 00:41
Qysh kom rilind njė her do tė rilindem edhe zemren kur te ma marresh... do tė tė sfidoj gjithher ne ket aspekt :wink: :lol: :lol:

Pėrshėndetje!

halla e madhe
23-10-05, 13:34
Kudo qe je te pershendes nga zemra i nderuari Gjebrail :!:

halla e madhe :lol:

Gjebraili
23-10-05, 17:27
Ooo Gjebro, edhe unė po tė pėrshėndes dhe tė uroj gjitha t'mirat nė jetė.


Tungi


XukiOooooooooo Xuki i nderuar, te falemnderit per pershendetje por nje ta dish se veshtire e ke te ma kalosh, hahahahaaaaaahaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaa

Une te pershendes TY dhe KOJSHILLAKUN tend, o shume i nderuari Xuki :lol: :lol: http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c009.gif

Gjebraili
23-10-05, 17:31
Qysh kom rilind njė her do tė rilindem edhe zemren kur te ma marresh... do tė tė sfidoj gjithher ne ket aspekt :wink: :lol: :lol:

Pėrshėndetje!


Heheheh, eeeeee belivallha nuk do ta kesh lehte, medemek te rilindesh kur ta marre UNE zemren joooooooo http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif

Ooooooooo sfidome bre sfidome se, heheheh, pasha Nanen n'dhe e shtifsha edhe mua nuk ma prishe HIQ qejfin http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a115.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a084.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a084.gif

http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c012.gif

Gjebraili
23-10-05, 17:37
Kudo qe je te pershendes nga zemra i nderuari Gjebrail :!:

halla e madhe :lol:


Edhe ti, oj e nderuara Halla e madhe, je shume e pershendetur, e nderuar, e rrespektuar http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c013.gif
Ke zemren e madhe dhe bash per ate eshte kenaqesi e veqante te marre pershendetje dhe komplimente nga TI http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c017.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c012.gif

Gjebraili http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a194.gif

Urata
23-10-05, 18:49
Gjebrail o "xhahil" ...
mos lakmo ne ****...
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaa...

t'pershendes o lakmitar...

Murgesha
23-10-05, 20:21
Gjebrail o "xhahil" ...
mos lakmo ne ****...
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaa...

t'pershendes o lakmitar...

O lėre moj se sish mbetė gjė puna e tij.

Nė vend se me ngjy nė fėrtere, i kish lind dėshira me i hėngėr kokės.

Gjebro tė pėrshėndes shumė-shumė.

Po e din ti ma. :P

Flaka_1
23-10-05, 22:38
Gjebraili te pershendes shume, do iku pa nje pa dy se kam frige mos ma mer shpirtin ! :lol: :roll: :roll:
Me dashuri flakaEdhe Gjebraili te pershendet, shume shume, ojjjjjjjjj Flaka, dhe mos ta nine se shpirta nuk marre, marre vetem zemra :lol: :lol: :lol: :lol:

Dashuria qofte ME TY Flaka, ne te gjitha poret e jetes :P :lol: :lol: :lol:


phhhhhh po per zemer nuk eshte dert kryesorja shpirtin mos ma merr :roll:

Dilingjia
24-10-05, 04:41
Gjebro afjetolla e allahrazolla njeri :lol:

Urata
24-10-05, 04:45
Gjebro afjetolla e allahrazolla njeri :lol:

A mun u qove o muskulozi...?Po kah je kah don kaq heret...?!!!

ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaa...

Dilingjia
24-10-05, 05:04
Gjebro afjetolla e allahrazolla njeri :lol:

A mun u qove o muskulozi...?Po kah je kah don kaq heret...?!!!

ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaa...

qe bre po bahna gati me shkue ne pune kishe :lol:

Kercovari
26-10-05, 16:53
Ne shenje mirekuptimi dhe respekti qe kam ndaj Ju
U le kete pershendetje te perzemert i bindur se gjate cdo bisede qe kam zhvillu me Ju ka te ngjare qe dik edhe te kam lendu pa qellime serioze.
Njeherit u kerkoj falje nese jeni gjindur te prek apo te lenduar.
Duke u deshiruar cdo te mire ne jete shendet dhe lumturi,u deshiroj edhe ne te ardhmen caste te kendshme argetimi ketu.
Me respekt kercovari.

Barbaroza
26-10-05, 18:49
Oooooo Gjebrailooo, o miku im me i miri,desha te ta dergoj nje pershendetje te madhe,aq te madhe sa zxemra ime per miqte bujare sikur je ti.
Te uroj shume shendet,lumturi e dashuri prane familjes suaj te mrekullueshme,se ti e meriton lumturine me te madhe te botes,ti je burre me plotkuptimin e fjales,e jo ata qe para teje shiten serioza e burra,e pas shpinde i bejne 1000 te zeza o Gjebro miku im.
Te pershendes dhe te uroj shume e shume fat ne cdo aspekt te jetes!!!

Urata
26-10-05, 19:01
Oooooo Gjebrailooo, o miku im me i miri,desha te ta dergoj nje pershendetje te madhe,aq te madhe sa zxemra ime per miqte bujare sikur je ti.
Te uroj shume shendet,lumturi e dashuri prane familjes suaj te mrekullueshme,se ti e meriton lumturine me te madhe te botes,ti je burre me plotkuptimin e fjales,e jo ata qe para teje shiten serioza e burra,e pas shpinde i bejne 1000 te zeza o Gjebro miku im.
Te pershendes dhe te uroj shume e shume fat ne cdo aspekt te jetes!!!

Gjebra eshte edhe mik imi/yni...
Ambicje dhe ideal joni...
Nuk ka dite qe GJEBRA mos te jetė ne muhabetat tona (burrit tim, mua dhe femijve t'mi)...

Njeri i urte, burre i besueshem, baba i mrekullueshem dhe MIK i rregullte ...

Mburrem/krenohem dhe te privilegjuar qe kem pas rastin te njihem me tė...

Njerezillekut te tij i perkulem!

Vigani
29-10-05, 21:42
More dicka si shume po kacavirren mas ketije Gjebres ky robnimi i forumit bre,se cka dreqi po ju jep apo po ju qet tybe se dije,por nje gje e dije se deleve ju jepnim krype me na ardhe mbrapa e ky fare Gjebra ishalla nuk i djeg me kryp hahahahahahaha.
Gjebrooooooooooo,nje kallabllak selame i kij prej Viganit edhe kete pak para se me shkue e me fale akshamin.


ps.Hajde more del najhere te pakten per Taravi po ku dreqi je hupe keshtu qy.

MEDALIM
30-10-05, 10:30
selam per te nerumin Gjebrail,
Ju deshiron cdo te mire Gur Kepi !

Gjebraili
31-10-05, 01:26
Gjebrail o "xhahil" ...
mos lakmo ne MAJESIL...
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaa...

t'pershendes o lakmitar...


Qy qyyyyyyyy, a bash qashtu po te duket a, phaaaaaaaaaaa http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif

Edhe une t'pershendes ojjjjjjjjjj JOlakmitare, hahahahaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaa http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c012.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c012.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c012.gif

Gjebraili
31-10-05, 01:30
Gjebrail o "xhahil" ...
mos lakmo ne ****...
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaa...

t'pershendes o lakmitar...

O lėre moj se sish mbetė gjė puna e tij.

Nė vend se me ngjy nė fėrtere, i kish lind dėshira me i hėngėr kokės.

Gjebro tė pėrshėndes shumė-shumė.

Po e din ti ma. :P


Heheheh, ewwwwww Murgesh heu SOKOLESHE, po pse me ngjye ne fertere kur ma mire me ngrene ne TENXHERE http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif
Bile me luge te madhe, qyyyyyyyyy http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif

Edhe Gjebra te pershendet shume shumeeeeeeeee, me shume se qe e din ti http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c013.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif

Gjebraili
31-10-05, 01:35
Gjebraili te pershendes shume, do iku pa nje pa dy se kam frige mos ma mer shpirtin ! :lol: :roll: :roll:
Me dashuri flakaEdhe Gjebraili te pershendet, shume shume, ojjjjjjjjj Flaka, dhe mos ta nine se shpirta nuk marre, marre vetem zemra :lol: :lol: :lol: :lol:

Dashuria qofte ME TY Flaka, ne te gjitha poret e jetes :P :lol: :lol: :lol:


phhhhhh po per zemer nuk eshte dert kryesorja shpirtin mos ma merr :roll:


Eh po bash mire i paskam punet ME TY, edhe mua shpirti nuk me duhet hiq, jam nevojli per zemer http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif

Te pershendes, deri sa te takohemi, ojjjjj Flaka he zemra tu gezofte http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c012.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif

Gjebraili
31-10-05, 01:38
Gjebro afjetolla e allahrazolla njeri :lol:Bujrum e mire se te ka prue Zoti oooooo Dilingji o djal i ri http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif

Po qka i ke punet oooooo Dilingjoooooooooooo, a mos po ta prishe tymin najkush hejjjjjjj? http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c028.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif

Gjebraili
31-10-05, 01:42
Ne shenje mirekuptimi dhe respekti qe kam ndaj Ju
U le kete pershendetje te perzemert i bindur se gjate cdo bisede qe kam zhvillu me Ju ka te ngjare qe dik edhe te kam lendu pa qellime serioze.
Njeherit u kerkoj falje nese jeni gjindur te prek apo te lenduar.
Duke u deshiruar cdo te mire ne jete shendet dhe lumturi,u deshiroj edhe ne te ardhmen caste te kendshme argetimi ketu.
Me respekt kercovari.


Mirekuptimi dhe rrespekti jane te ndersjella, i nderuari Kercovari http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c013.gif

Bile bile, kurre mos t'ju shkoj mendja se me keni lendua, perkundrazi, kame pase nder dhe kenaqesi kur kam komuniukua me ju http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c013.gif

Shendeti, lumturia dhe te gjitha te mirat e tjera, qofshin me ty dhe me ata qe i do dhe te duan http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c012.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c012.gif

Gjebraili
31-10-05, 01:47
Oooooo Gjebrailooo, o miku im me i miri,desha te ta dergoj nje pershendetje te madhe,aq te madhe sa zxemra ime per miqte bujare sikur je ti.
Te uroj shume shendet,lumturi e dashuri prane familjes suaj te mrekullueshme,se ti e meriton lumturine me te madhe te botes,ti je burre me plotkuptimin e fjales,e jo ata qe para teje shiten serioza e burra,e pas shpinde i bejne 1000 te zeza o Gjebro miku im.
Te pershendes dhe te uroj shume e shume fat ne cdo aspekt te jetes!!!Oooooooooooooooojjjjjjjjjjjj Barbaroza oj mikja ime, nder me te mirat, te falenderoj per pershendetje te cilen edhe une e bej PER TY dhe nga mesi i zemres http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c012.gif

Hahahahaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaa, te falenderoj shuuummmmmmmmmmeeeeeeeeeeeeee per ato fjale te bukura http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a176.gif
Edhe ty, luse Zotin, ti plotesoj te gjitha deshirat sepse ti meriton http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c016.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c016.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c012.gif

Dilingjia
31-10-05, 01:47
Gjebro afjetolla e allahrazolla njeri :lol:Bujrum e mire se te ka prue Zoti oooooo Dilingji o djal i ri http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif

Po qka i ke punet oooooo Dilingjoooooooooooo, a mos po ta prishe tymin najkush hejjjjjjj? http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c028.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif

Jaaaaaaaaa eshedybilah kush spo ma prishe beli vallha...veq pot lypin gjinja TY kesajde se i ka lodhe ramazani myshybe :lol:

Gjebraili
31-10-05, 01:52
Oooooo Gjebrailooo, o miku im me i miri,desha te ta dergoj nje pershendetje te madhe,aq te madhe sa zxemra ime per miqte bujare sikur je ti.
Te uroj shume shendet,lumturi e dashuri prane familjes suaj te mrekullueshme,se ti e meriton lumturine me te madhe te botes,ti je burre me plotkuptimin e fjales,e jo ata qe para teje shiten serioza e burra,e pas shpinde i bejne 1000 te zeza o Gjebro miku im.
Te pershendes dhe te uroj shume e shume fat ne cdo aspekt te jetes!!!

Gjebra eshte edhe mik imi/yni...
Ambicje dhe ideal joni...
Nuk ka dite qe GJEBRA mos te jetė ne muhabetat tona (burrit tim, mua dhe femijve t'mi)...

Njeri i urte, burre i besueshem, baba i mrekullueshem dhe MIK i rregullte ...

Mburrem/krenohem dhe te privilegjuar qe kem pas rastin te njihem me tė...

Njerezillekut te tij i perkulem!Oooooooooooo pasha Nanen n'dhe e shtifsha, ketyre fjaleve Gjebra nuk ka fjalor tu pergjigjet http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c021.gif

E vetmja menyre eshte te theme, shuuuummmmeeeeeeeeeeee http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c017.gif

Por po me lazdron dhe po ndjehem keshtu http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a084.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a084.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a084.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a084.gif

Zoti te ruajte TY, burrin tend, shume te nderuar dhe te rrespektuar, dhe femijet, ops. engjujte tu http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c016.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a176.gif


http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a194.gif

Gjebraili
31-10-05, 01:59
More dicka si shume po kacavirren mas ketije Gjebres ky robnimi i forumit bre,se cka dreqi po ju jep apo po ju qet tybe se dije,por nje gje e dije se deleve ju jepnim krype me na ardhe mbrapa e ky fare Gjebra ishalla nuk i djeg me kryp hahahahahahaha.
Gjebrooooooooooo,nje kallabllak selame i kij prej Viganit edhe kete pak para se me shkue e me fale akshamin.


ps.Hajde more del najhere te pakten per Taravi po ku dreqi je hupe keshtu qy.Ewwwwww bre Vigan "problemi", po me shtine llugave edhe ti, qyyyyyy

Po ta tregoj nje "mesele", edhe pse nuk eshte edhe bash mesele se ka ndodhe dhe ka qene shume e vertet:
E kam pase nje kusheri, plake, mbi 90 vjeqare, medemek i pa rrezikshem, dhe te gjitha grate e fisit, si po ja bejshin ciganet, ter diten ndejshin me te! Ai ka qene, kah goja po mendoj, njeri qe nuk ja gjene dot shokun e, heheheh, ma merre mendja qe edhe tek une granimi pe shofin nje shok si ktyne here tek xhaxhi Asllan http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif

Selame e pertej selameve per tyyyyyyyy ooooooo Vigan i nderuar dhe shume i rrespektuar, edhe nganjehere pak si shume po me nguc bre http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c033.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif

Heheheh, per pak e me harrue: Zoti ti befte kabull e magbulle taravite tua, hahahahaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c012.gif

Gjebraili
31-10-05, 02:01
selam per te nerumin Gjebrail,
Ju deshiron cdo te mire Gur Kepi !Medalim, te falemnderit per pershendetje, shume i nderuar dhe, te lutem, mos harro e pershendetka Gur Kepin shummmmmmmmmeeeeeeeeeeeeeeeeeeee http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif

Te gjitha te mirat ME TY http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c012.gif

Vigani
09-11-05, 04:32
Krejt dynjen i zan rakija e kesaj radhe po me duket se kete Gjebren e paska zene Yndyra dhe mishi per Bajram se qe nje jave seshte kendellur akoma hahahahahahah.
Ishalla po pshton o Gjebroooooooooooo e na kthehesh prap knej.

Neta
11-11-05, 21:04
oo Gjebrooo per ty nje pershendetje e posaqme ... :wink:http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c017.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c017.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c017.gif

Edhe per ty nje speciale http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a056.GIF ne faqe hejjjjjjjjjjjj http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a194.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif

A bash ne faqe aaaaa?!

vushtrria
13-11-05, 12:12
gjebraili,pranoni pershendetjet e mia i nderuar kudo qe je,fati dhe lumturia qofashin me juve :lol:

Barbaroza
14-11-05, 21:14
Gjebrail,qe dy jave s'te paskam pershendete :oops: :?
Te pershendes siq pershendet miku me i mire.
Te uroj cdo te mire ne jeten tuaj familjare!

Artisti
15-11-05, 20:51
Gjebrail mos me ha se t rrehi hahahahhahahahaT pershendes


.

progoni
19-11-05, 20:39
E pershendes prej MJEDISIIIIIIIT MJEDIIIISIT te zemres

MIKUN , SHOKIN

qe i ka quar i madhi zot fat ta ket

BURRERIN,SINQERITETIN

dhe te

GJITHAAAAAAAAAAAAAA ato tipareeeeee


qe i kan veq te MDHENJEEEEEEEET si Gjebra i JOOOOOOOON


gjithe te MIRAT per TYYYYYYYY dhe te

dashurit TUAAAAAAAAAAAAAJ

Urata
20-11-05, 18:56
E pershendes prej MJEDISIIIIIIIT MJEDIIIISIT te zemres

MIKUN , SHOKIN

qe i ka quar i madhi zot fat ta ket

BURRERIN,SINQERITETIN

dhe te

GJITHAAAAAAAAAAAAAA ato tipareeeeee


qe i kan veq te MDHENJEEEEEEEET si Gjebra i JOOOOOOOON


gjithe te MIRAT per TYYYYYYYY dhe te

dashurit TUAAAAAAAAAAAAAJ

E si mos t'knaqesh me nje pershendetje te tille...!
Une i pershendes te dy edhe Gjebrailin e edhe progonin fjalemjalte...

Gjebraili
23-11-05, 12:49
Krejt dynjen i zan rakija e kesaj radhe po me duket se kete Gjebren e paska zene Yndyra dhe mishi per Bajram se qe nje jave seshte kendellur akoma hahahahahahah.
Ishalla po pshton o Gjebroooooooooooo e na kthehesh prap knej.Aiiiiiiiiii po qfar shoke se, qe sa kohe une i shtrire ne spital, nga yndyra e kush nuk erdhi me me vizitua, phaaaaaaaa :wink:

Ooooooooo Viganoooooooooo, bile ti e kame dite se do te vishe te me vizitosh hejjjjjjjjjj, pa pa paaaaaaaa, po i qova duarte edhe nga ti :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Po ngadale bre burre i dheut se pe shef se sa e puna eshte ketyre diteve, nje here delegacioni per bisedime, pastaj mosmarreveshjet, sepse Hasha e Kupa dasheshin me e udheheq ate e tash, se fundi, na arriti edhe Ahtisari dhe, Gjebra si Gjeber, si mos te jeme une aty, nuk ka shanse te zgjidhet naj problem, qyyyyyyyy :wink: :lol: :lol: :lol:

Mbetesh shume shume i pershendetur, shume i nderuari Vigani me shprese se, heren tjeter, medemek kur t'me ze yndyra do te vishe te me vizitosh se, heheheh, kysmet Zotit edhe nja dy muaj kemi ke kalle krejt dhe kemi mu knaqeeeeeeeeeeeeeee :lol: :lol: :lol: :lol:

Gjebraili
23-11-05, 12:51
oo Gjebrooo per ty nje pershendetje e posaqme ... :wink:http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c017.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c017.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c017.gif

Edhe per ty nje speciale http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a056.GIF ne faqe hejjjjjjjjjjjj http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a194.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif

A bash ne faqe aaaaa?!


Mori, mos livrit shume se, qysh jame i zanen ketyre diteve, pasha Nanen n'dhe e shtifsha nuk kame kohe me terezite bash ne faqe e, heheheh, po me bon Zoti kahre, qyyyyyyyy :wink: :lol: :lol: :lol:

Alejkum selam oj Neta :P :P :P :P

Gjebraili
23-11-05, 12:55
gjebraili,pranoni pershendetjet e mia i nderuar kudo qe je,fati dhe lumturia qofashin me juve :lol:Shume falemnderit i nderuari Vushtrria :lol: :lol: :lol: :lol:

Eeeeeeeeeee nuk e koritni ju vendin bre :lol: :lol: :lol: :lol:

Gjithashtu edhe ti, shume i nderuar, je i pershendetur me deshire te sinqerte te jesh si eshte me mire dhe, normaliTIKIAHTE, fati dhe lumturia mos te "tradhetojne" ne asnje moment :lol: :lol: :lol:

Hej Vushtrria, per pak e me harrue: ka sa po shkojne sivjet kompirat bre allahile :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Gjebraili
23-11-05, 12:58
Gjebrail,qe dy jave s'te paskam pershendete :oops: :?
Te pershendes siq pershendet miku me i mire.
Te uroj cdo te mire ne jeten tuaj familjare!


Opa opaaaaaaaaaa, Barbaroza ne konakun time :lol: :P :P Kenaqesi he virane :lol: :lol: :lol: :lol:

Kame nderin te komunikoj me ty, shume e nderuara Barbaroza e kenaqesia eshte edhe me e madhe kur ma nderon edhe oden time, hahahahaha, edhe pse te kam mbet PAK borgj :cry: :cry: :cry:

Besoj se shume shpejte, edhe pse me vonese te theksuar, do ta realizoje premtimin :lol: :lol:
Mbetesh e pershendetur e uruar e rrespektuar, shume e nderuara Barbaroza :P :lol: :lol:

Gjebraili
23-11-05, 13:01
Gjebrail mos me ha se t rrehi hahahahhahahahaT pershendes


.Hahahahaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Oooo Artisti, njahere e kan radhen gjinia me e bukur e kur te hargjohen ato, kurre nuk i dihet, mundet me ndodhe me hanger edhe gjinine e shemtuar, ops. mashkullore e deri atehere, mos ta nine shokit :wink: :lol:

Te pershendes nga zemra dhe te deshiroj suksese dhe lumturi ne jete :lol: :lol:

Gjebraili
23-11-05, 13:19
E pershendes prej MJEDISIIIIIIIT MJEDIIIISIT te zemres

MIKUN , SHOKIN

qe i ka quar i madhi zot fat ta ket

BURRERIN,SINQERITETIN

dhe te

GJITHAAAAAAAAAAAAAA ato tipareeeeee


qe i kan veq te MDHENJEEEEEEEET si Gjebra i JOOOOOOOON


gjithe te MIRAT per TYYYYYYYY dhe te

dashurit TUAAAAAAAAAAAAAJEwwwww po me ka rroke nje frike e madhe, sa larte me ka ngrite shume i nderuari Progoni e nuk di sa i meritoj keto fjale :cry: Po frikesohem se po rrezohem e, qysh me ka qua aq larte, trosh troshe behem :cry: :cry:

Ooooooooo shume i nderuari Progoni, keto fjale eshte dashte te thurren ty, oooooo shume i nderuar sepse, siq e kishte thene edhe shume e nderuara Urata, kete mund ta bej vetem Progoni, me nje zemer te madhe :lol:
Nje TRIME
BUJARE
MIKE
SHOKE
e mbi te gjitha NJERI :lol:

Progoni qe, kur e kerkoi nevoja, dhuroi edhe jeten e vete per Kosove, per Popull per SHQIPTARI :lol:

Andaj ndjehem i privilegjual, I LLASTUAR me keto fjale te Progonit, te cilin e njofim vetem ne qe kemi pase fatin ta takojme, se sa njeri i MADHE eshte :lol: :lol:

Vertet per mos me zgjate me shume, jame shume i lumtur per fatin qe kam pase te takoj njerez te Medhenje, ku ne mesin e tyre, padyshime, eshte edhe Progoni :lol:
Takimet, kontaktet e tjera ma shtojne jeten!

Ja pra edhe sekreti ime qe nuk po plakem: po shoqerohem, miqesohem, me njerezit me te mire te Kombit tone me te mire :lol: :lol:

Zoti te bekofte o i nderuar, TY dhe ata qe te duan dhe i do :lol: :lol: :lol:

Gjebraili
23-11-05, 13:25
E pershendes prej MJEDISIIIIIIIT MJEDIIIISIT te zemres

MIKUN , SHOKIN

qe i ka quar i madhi zot fat ta ket

BURRERIN,SINQERITETIN

dhe te

GJITHAAAAAAAAAAAAAA ato tipareeeeee


qe i kan veq te MDHENJEEEEEEEET si Gjebra i JOOOOOOOON


gjithe te MIRAT per TYYYYYYYY dhe te

dashurit TUAAAAAAAAAAAAAJ

E si mos t'knaqesh me nje pershendetje te tille...!
Une i pershendes te dy edhe Gjebrailin e edhe progonin fjalemjalte...E shef oj e nderuara Urata, sa fatelume eshte Gjebra :lol: :lol: :lol: :lol:

Thonin, ketynehere: Miku i mire me shoke shume!

Mua shoqeria po me bejne te mire sepse ne mesin e te mireve, nuk ka as gjasa teorike te mos permiresohesh, te mos ndjehesh mire, te mos mendosh mire, te mos dashurosh kombetaren dhe te miren! Andaj ne mesin TUAJ jame njeriu me i lumtur ne planet :lol: :lol:

Nuk thone kot se dikush e ka kemben e hajrit, e tek une Barbaroza dhe BigBaci e kan pase kemben e hajrit dhe po shkon puna si eshte me se miri: me te mire dhe te mira

Oooooooooooo Zote ZGJATEEEEEEEEEEEEEEEE :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Vigani
24-11-05, 03:04
Gjebrailo na je ba tevdil kohet e fundit, shume rralle po dokesh ne dardani. Po mduket se mungesa jote i zvogeloi vullnetin Urates me shkrue hahahhahahaha o jo o Gjebrail po tani eshte kah shpia e po thote jo valla ma mire me ju ba hyzmet juve se forumit hahahahahahahaha.M'ka pshtue zoti, tash edhe hame ma mire e besa edhe mu ka lshue karriga dhe komputeri hahahahahahahaha.
Gjebrail te pershendes dhe te uroj dimer te lehte paqit ngrohje sa te doni dhe posterrmen e majme.

Diana007
24-11-05, 09:39
I nderuar te pershendes dhe te uroj shendet e lumturi paqi ku ta veni kemben .

Me respekt Diana.

AXHA
02-12-05, 09:06
Shum selam pej meje oooooooooo shum i neruemi Gjebrail.
Pash tlumin allah qi tka jaratis qysh tkam oooooooooo shum i neruemi Gjebrail,po qysh ma kie shneten,qefin edhe familen.
Ooooooooooooo shum i neruemi Gjebrai qysh e kan tmerkuren,qysh i kam ato shum tnerueme edhe ata shum tneruem qi naj dha e merkurja qi e pritem aq shum e qi e kapercye aq mier.
Shum i neruemi Gjebrail zoti ne baft kismet skemi me kshyr ma qfar dite asht,nja e di qi me tmerkuren ska,ma e mier se e merkurja ska edhe qi mos me zgat shum tjen qfar dite tjen per AXHEN asht e MERKURE ska tjera dit jooooooooo hahahahahahahahahahahahah.
Shum i neruemi Gjebrail mier u njefshmi tej sa tvin e merkurja,ishalla e kie familen edhe krejt ata qi tnjohin e i njeh jarabi allah ati i kofshim fal.

schütze
02-12-05, 22:17
shoki nderuar pranoni pershendetje te sinqerta,ju uroj gjith te mirat ne jet

me respekt
schütze