PDA

View Full Version : ja arrita edhe une


Artan_9
01-10-04, 15:52
mir se ju gjeta te gjithve.
une quhem ARTAN
MBIAMRI B.......
PROFESIONI.. STUDENT GJINOKOLOG
MOSHA... 24 VJET
I PA DASHURUM.. HAHAHAH,
QKA ME THAN HALA.... BOLL KAQ E KENI SA PER FILLIM, PERSHENDES TE GJITH. :oops: :oops: :oops:

Barbaroza
01-10-04, 15:59
Artan_9,mire se na arrite se veq gjinekologet na kane mungu.Shpresoj te mos kemi telashe me shendetin :wink:

livoreka bicio
01-10-04, 16:00
ARTAN TE PERSHENDES DHE JE I MIR SE ARDHUR NE KET FORUM SE ME DOKET SE NUK KENA GINOKOLOG NE MESIN TON.KALOFSH MIR NE DARDANI :wink:

Artan_9
01-10-04, 16:13
livoreka bicio dhe zoja barbaroza ju falm.dhe ju pershendes shum dhe zoja barbaroza pasi qe je e para qe me ke pershendet do ta kishe nje vizit medikale nga un gratiss.hahahaha.

Barbaroza
01-10-04, 17:39
Flm Artan,nese me paraqitet fare problemi,patjeter se do te jem ne kliniken tuaj,me kusht qe te me kontrolloje ndonje moter medicinale e klinikes sate se disi me vjen turp nga djemte :oops:

Artan_9
01-10-04, 17:45
OK Barbaroza me gjith deshir dhe seriozitet te kisha kontrollu edhe un ty ,por nese ke turp ateher kemi edhe motra qe komtrollojn,te pershendes shum. :wink:

Gentiana
01-10-04, 17:46
Artan_9, mire se vjen ne dardanien tone, dhe argetim te kendshem.
Pershendetje.


Genta

Artan_9
01-10-04, 18:26
Artan_9, mire se vjen ne dardanien tone, dhe argetim te kendshem.
Pershendetje.


Gentaflm gentiana dhe un te pershendes shum dhe ni ashtu te uroj disponim te kendeshum :P

ShEjToNkA
01-10-04, 22:19
Artani_9 ,pershndetje dhe mirė se na ke ardhė.
Tė dėshiroi caste tė kėndėshme!

Artan_9
02-10-04, 10:53
SHejtanka flm.niashtu te pershendes she te uroj disponim te kendeshum :P :P :P

Loloku
02-10-04, 11:21
Mire se na paske ardh shoki dhe te uroj disponim dhe pune te mbare...
Vec po me dhemsesh pak se pune me femra me pas e mos me u dashuru nuk e paske lehte, po hajt se te gjene edhe ky taksirat isdhalla qysh e lyp vet!

turisti
02-10-04, 12:14
Artan_9 - Mire se erdhe ne shoqerijen tone . Te deshiroj shume suksese ketu dhe ne studimet dhe ballafaqimet me problemet e GJINEKOLLOGJIKE. :wink:
Te pershendes. :wink:

Artan_9
02-10-04, 15:13
Laloku dhe Turisti ju flm. shum per pershendetjet e juaja dhe ju jeni te pershendetu nga un. :wink: :wink: :wink:

Naki
02-10-04, 20:16
Mire se erdhet Artan ne forumin dardane,ju deshiroje argetim te mire.

Ju ftoje ne intervju tek faqja diskutime shoqerore te dijme me shume per personalitetein tuaje.
me nderime naki

Honesty^uk.
03-10-04, 11:44
Caste sa me te bukura ne mesin tone te uroj Artan_9

Artan_9
08-10-04, 13:23
NAKI ni ashtu te pershendes shum edhe un ty dhe disponim te mir te uroj :wink:

Artan_9
08-10-04, 13:25
Caste sa me te bukura ne mesin tone te uroj Artan_9 flm.Honest^uk te uroj edhe un ti caste te bukura ne jet dhe ne dardani :wink: