PDA

View Full Version : AGRONI22


Agroni22
01-10-04, 18:30
QE EDHE UNE SI
TE GJITHE TE TJERET PE PREZENTOJ VETEN

VEQ ME 1 NENTOR PREZENTONA SE QAT HERE E KAM DITLINDJEN.
TUNG JU PERSHENDES TE GJITHVE.

Honesty^uk.
01-10-04, 18:40
QE EDHE UNE SI
TE GJITHE TE TJERET PE PREZENTOJ VETEN

VEQ ME 1 NENTOR PREZENTONA SE QAT HERE E KAM DITLINDJEN.
TUNG JU PERSHENDES TE GJITHVE.


ok edhe ne po presim 1 Nentorin dhe te pershendesim per prezantimin tend :wink: :lol: :lol:

Agroni22
01-10-04, 18:51
FALIMINDERIT PER MIREKUPTIMIN.

ShEjToNkA
01-10-04, 22:22
Agroni22 , pse be pasi paske me u prezentu me 1 nėntorė ,pse u prezentoishe edhe me 1 tetorė ,me hekė zahėmet ???(pak shaka )

Tė pėrshndes dhe tė dėshiroi tė kalofėsh sic ėshtė mė sė miri!

DannyAus
02-10-04, 07:16
tung te pershendes agroni22 mire se erdhe ne mesin tone

po ashtu te nevoitet ky shkop nese hyn ne forumin politika,, sepse ne politik nuk ju dihet shoki,, kersasin grushta boksa etj etj..... :wink:

http://www.a-weddingday.com/jds/JDSPersonalizedBatSm.jpg

Agroni22
02-10-04, 20:20
tung te pershendes agroni22 mire se erdhe ne mesin tone

po ashtu te nevoitet ky shkop nese hyn ne forumin politika,, sepse ne politik nuk ju dihet shoki,, kersasin grushta boksa etj etj..... :wink:

http://www.a-weddingday.com/jds/JDSPersonalizedBatSm.jpgjo shkopi ska nevoj se tash jemi ne demokraci bon edhe me fjale.

Agroni22
02-10-04, 20:23
Agroni22 , pse be pasi paske me u prezentu me 1 nėntorė ,pse u prezentoishe edhe me 1 tetorė ,me hekė zahėmet ???(pak shaka )

Tė pėrshndes dhe tė dėshiroi tė kalofėsh sic ėshtė mė sė miri!Faliminderit SHejtonka per mirekuptimin edhe une te pershendes shume dhe te uroj qdo te mire .

aferdita
03-10-04, 17:49
Agroni te pershendes dhe pyetjet po i le per 1 nentor :wink:

Barbaroza
03-10-04, 17:57
Agromi22,mirupafshin ne teme me 1 Nentor :wink:

Loloku
03-10-04, 18:00
Urime 1 nentorin!

turisti
04-10-04, 00:25
Mire se erdhe AGRONI 22,dhe kalofsh mire ne mesin tone. :wink:

Murgesha
04-10-04, 09:04
QE EDHE UNE SI
TE GJITHE TE TJERET PE PREZENTOJ VETEN

VEQ ME 1 NENTOR PREZENTONA SE QAT HERE E KAM DITLINDJEN.
TUNG JU PERSHENDES TE GJITHVE.

Agroni22 mirė se na erdhe.
Me padurim po e pres 1.Nėntorin.

Krokodilli
04-10-04, 09:25
QE EDHE UNE SI
TE GJITHE TE TJERET PE PREZENTOJ VETEN

VEQ ME 1 NENTOR PREZENTONA SE QAT HERE E KAM DITLINDJEN.
TUNG JU PERSHENDES TE GJITHVE.

Agroni22 te pershendes shoki,, kalo mire..... ciaoooo

Agroni22
04-10-04, 13:32
edhe une ju pershendes te gjithve dhe faliminderit per mirekuptimin ju peshendes te gjithve dhe ju uroj qdo te mire ne jete.

Agroni22
04-10-04, 13:34
Agroni te pershendes dhe pyetjet po i le per 1 nentor :wink: jo nese ki naj pytje ti mundesh me ma ba ska problem,

lazdrani
05-10-04, 14:36
Goni mos je dashuruar Djalo .....tregome :lol: :lol: :lol: :wink:

Agroni22
05-10-04, 17:38
Goni mos je dashuruar Djalo .....tregome :lol: :lol: :lol: :wink:nuk po di qate me thane bre shoku jem ktu dardani nuk kish te padashurar te gjithe ishin te dashuruar .

Agroni22
06-10-04, 19:39
Urime 1 nentorin!
faliminderit po e pres 1 nentorin.

Agroni22
22-10-04, 19:40
ju pershendes te gjithve dhe ju uroj nje vikend te bukur

Kaltrushi
25-10-04, 10:57
O Agron po pres pa Durim me lexu prezentimin tand. Nje po me doket po e di se je 22 vjeqar.

te pershendes perzemersisht


kaltrushi

Agroni22
26-10-04, 20:07
O Agron po pres pa Durim me lexu prezentimin tand. Nje po me doket po e di se je 22 vjeqar.

te pershendes perzemersisht


kaltrushifaliminderit edhe une te pershendes ty , e sa per prezentim me 1nentor .e sa per vjet nuk e ki forte keq.

Agroni22
31-10-04, 12:35
une jom AGRONI.
jam 22 vjeqar edhe pak ore.
vij nga qyteti i ndare i MITROVICES
gjendja:i pamartuar e as i fejuar jo.
dashuria? po pres.
hobi:sporti
muzika:argetuese
se shpejti ne te kete web do jet edhe fotoja ime duroni edhe pak.
me 1 NENTOR e kam ditlindjen e 23-te
pres qe nga kjo ditlindje te dalin sukseset te cilat kam deshir te realizohen dhe nje e kam ne zemer e ajo eshte ........
ndoshta e dini ndoshta se dini kete ditlindje ja kushtoj dikujt nga ky web le te jet sekret kjo le ta dij vetem ai person qe flas me to.
ME RESPEKT TE MADH PER JU AGRONIIIIIIIIII

qeqa&zana
31-10-04, 13:06
oki agroni kemi pritur nje muaj dhe tani me 31 tetor bere prezantimin nje dit para ditlindjes okki
urime ditlindjen e 23 i befsh edhe 100 tjera (123).
po te vim edhe ta festojm ditlindjen tende me ty ? kenaqemi krejt valla
hahahh lol :wink: :wink: kalofsh mir me ditlindjen tende

pershendetje

blusky
31-10-04, 13:20
Agron urime ditelindja njeri ,e ishalla te plotesohen krejt deshirat(vetem deshirat e mirat kuptohet)

violeta
31-10-04, 15:30
Shume urime per ty

livoreka bicio
31-10-04, 16:40
AGRONI 22. TE PERSHENDES, DHE TE UROJ ARGETIM TE KENDESHUM, NE DARDANI.. :wink:

Agroni22
31-10-04, 19:49
oki agroni kemi pritur nje muaj dhe tani me 31 tetor bere prezantimin nje dit para ditlindjes okki
urime ditlindjen e 23 i befsh edhe 100 tjera (123).
po te vim edhe ta festojm ditlindjen tende me ty ? kenaqemi krejt valla
hahahh lol :wink: :wink: kalofsh mir me ditlindjen tende

pershendetjefaliminderit ska problem se ne dardani po du me festu ditlindjen jeni te ftuar te gjithe.

Agroni22
31-10-04, 19:56
Agron urime ditelindja njeri ,e ishalla te plotesohen krejt deshirat(vetem deshirat e mirat kuptohet) faliminderit shoki ishalla fjala jote vesh te zotit

Agroni22
31-10-04, 20:01
Shume urime per tyfaliminderit
VIOLETA.

Agroni22
31-10-04, 20:06
AGRONI 22. TE PERSHENDES, DHE TE UROJ ARGETIM TE KENDESHUM, NE DARDANI.. :wink:faliminderit shume

aferdita
31-10-04, 23:06
Agroni urime ditelindjen dhe te uroj te gjithe te mirat dhe plotesimin e te gjithe deshirave...

kurse dhuraten t'a dergoj tjeter here

te pershendes :wink:

Rudi_1
31-10-04, 23:21
une jom AGRONI.
jam 22 vjeqar edhe pak ore.
vij nga qyteti i ndare i MITROVICES
gjendja:i pamartuar e as i fejuar jo.
dashuria? po pres.
hobi:sporti
muzika:argetuese
se shpejti ne te kete web do jet edhe fotoja ime duroni edhe pak.
me 1 NENTOR e kam ditlindjen e 23-te
pres qe nga kjo ditlindje te dalin sukseset te cilat kam deshir te realizohen dhe nje e kam ne zemer e ajo eshte ........
ndoshta e dini ndoshta se dini kete ditlindje ja kushtoj dikujt nga ky web le te jet sekret kjo le ta dij vetem ai person qe flas me to.
ME RESPEKT TE MADH PER JU AGRONIIIIIIIIII
Agron urime pra,gjith te mirat...
ciao

Agroni22
01-11-04, 19:16
Agroni urime ditelindjen dhe te uroj te gjithe te mirat dhe plotesimin e te gjithe deshirave...

kurse dhuraten t'a dergoj tjeter here

te pershendes :wink: faliminderit shume , a sa i perket dhurates mos u shpenzo shume :wink:

Gentiana
02-11-04, 16:20
Agroni_22 Urime ditelindjen (pak me vones, sorry) dhe i befsh 100vite tjera. Te uroj ashtu edhe prezentimin tend, qe na ke len te presim 1muaj per te....

Gjdo te mire dhe fat ne Jeten tende.


Genta

Kaltrushi
02-11-04, 16:28
une jom AGRONI.
jam 22 vjeqar edhe pak ore.
vij nga qyteti i ndare i MITROVICES
gjendja:i pamartuar e as i fejuar jo.
dashuria? po pres.
hobi:sporti
muzika:argetuese
se shpejti ne te kete web do jet edhe fotoja ime duroni edhe pak.
me 1 NENTOR e kam ditlindjen e 23-te
pres qe nga kjo ditlindje te dalin sukseset te cilat kam deshir te realizohen dhe nje e kam ne zemer e ajo eshte ........
ndoshta e dini ndoshta se dini kete ditlindje ja kushtoj dikujt nga ky web le te jet sekret kjo le ta dij vetem ai person qe flas me to.
ME RESPEKT TE MADH PER JU AGRONIIIIIIIIII


Ta uroj detlindjen edhe pse me vones pakez. Gjdo te mire ne jete. Suksese ne Pune. Dashurie sa ma te shpejt. Shendet dhe nje vite shum te lumtur. Gjithashtu edhe 100 vite tjera.

Te pershnendet

KALTRUSHI

Agroni22
02-11-04, 19:04
faliminderit GENTIANA DHE KALTRUSHI per urimin e juaj jeni te pershendetura nga une shume

Agroni22
09-11-04, 19:43
JU PERSHENDES TE GJITHVE O NJERZ

Kaltrushi
10-11-04, 09:10
JU PERSHENDES TE GJITHVE O NJERZ

thanks agron pershendetna more tek tema " Pershendetje e Urime" Aty mund te na pershendes ti sa te dush

bye :wink:

lazdrani
15-11-04, 09:25
JU PERSHENDES TE GJITHVE O NJERZ
Oh Njeri te pershendes dhe te fala lagjes :wink:

Agroni22
17-11-04, 18:39
JU PERSHENDES TE GJITHVE O NJERZ
Oh Njeri te pershendes dhe te fala lagjes :wink:faliminderit shoku jem edhe ti je i pershendetur nga une edhe gjithe lagjia jone

Maca
18-11-04, 16:37
Agrono22 te pershendes,mir se ke ardh pak me vones por mos ma zin per tmadhe oki...

Kalofsh qaste te kendshme me ne...
TUNG :wink:

Barbaroza
19-11-04, 15:22
Agroni22 :oops: e verejte si u skuqa qe jam vonuar ne datelindjen tende,besoj se s'ka shume pasoja.Urime ,urime dhe shume urime per ty Agroni!

Agroni22
21-11-04, 16:51
Agroni22 :oops: e verejte si u skuqa qe jam vonuar ne datelindjen tende,besoj se s'ka shume pasoja.Urime ,urime dhe shume urime per ty Agroni!jo ska gja faliminderit shume prej teje ,prej fjaleve te tua te bukra pe mendo qe e kom pas ditlindjen sot :wink:

Agroni22
13-10-05, 21:07
besom se hina sante mas gati 1 viti ne faqen time te shiqoje dhe ma perkujtoje ditelindjen tim qe ekom afer :cry: do tju ftoje te gjithve ne ditlindejn time :wink:

mjellma
21-10-05, 22:44
Agron gati djel me harru ditlindjen tonde qe edhe pak koh e kij qni qysh per ditlindje a don me bo paty a jo

ngutu tregona ma heret te dimi qka me pergadit me vesh

edhe per dhuraten tonde te kemi koh te mendojmi

Agroni22
23-10-05, 13:44
Agron gati djel me harru ditlindjen tonde qe edhe pak koh e kij qni qysh per ditlindje a don me bo paty a jo

ngutu tregona ma heret te dimi qka me pergadit me vesh

edhe per dhuraten tonde te kemi koh te mendojmimos u hargjite shume per dhurate e sa per parti nuk edi sepse nese boje parti ti je e ftuara ime kryesore dhe speciale :wink:

mjellma
25-10-05, 17:38
flm AGRON ME SHUM DESHIR DO TE VIJA NE PARTY SE KAHERE NUK JAM KON

laliloli
25-10-05, 17:50
Agroni tu paska ofruar ditelindja ,a do te na thirresh a jo .

Shendet dhe 100 vite rrofsh ---a jan boll


Lali

Agroni22
26-10-05, 22:33
MJELLMA je e ftuara ime speciale :lol: :wink: te pres


LALI edhe ti je i ftuar ne kafe dardania hehe :wink:

dhe te gjithe antaret e forumit DARDANIA ju mirepres