PDA

View Full Version : un jam cooll


kulleri
02-10-04, 16:02
un jam vetoni jam nga kosova jetoj ne ferizaj jam 30 vjeqar me pelqen muzika edhe basketbolli

DannyAus
03-10-04, 04:33
tung,, te pershendes kulleri,, mire se vjen ne mesin ton,, shpresoj te kaloni qaste te kendshme,,

ja edhe nje dhurat per ty ne qofte se te intereson politika,, kur te hyn ne forumin politika mbaje kete me veti qdo here :wink:

http://d21c.com/AnnesPlace/Summer2/Bat2.gif

mr_beni
03-10-04, 08:32
Hajde se veq edhe kullerat mangu i patem, pak shaka
kulleri te pershendes dhe te uroj qdo te mir ne jet

Honesty^uk.
03-10-04, 11:08
Mire se ke ardhur "kuleri"

Barbaroza
03-10-04, 15:49
un jam vetoni jam nga kosova jetoj ne ferizaj jam 30 vjeqar me pelqen muzika edhe basketbolli

Pershendetje Veton,alias Kulleri!
Te uroj argetim te kendshem mes bashkeqytetareve dhe bashkekombasve!

kulleri
03-10-04, 18:06
flm prej te gjithve edhe me vjen mir qe me pranuat ne mesin ejuve . e keshtu e marra emrin kuller s e e pash qe kullera nuk kish e thash ta plotsoj mendij q e ju ka mungu edhe nje kuller me pas ne mesin e juve apo :P 8)

kulleri
03-10-04, 18:08
flm prej te gjithve edhe me vjen mir qe me pranuat ne mesin ejuve . e keshtu e marra emrin kuller s e e pash qe kullera nuk kish e thash ta plotsoj mendij q e ju ka mungu edhe nje kuller me pas ne mesin e juve apo :P 8) keshtu ju pershendes edhe un juve te gjithve

Gentiana
03-10-04, 19:18
Kulleri edhe un te pershendes, te uroj gjdo te mire dhe mir se na vjen ne dardani.
Qaste te kendshme.

Genta

turisti
04-10-04, 00:22
Mire se erdhe ne shoqerijen e ngrohte- KULLERI -.Te pershendes dhe kalofsh mire. :wink:

Murgesha
04-10-04, 09:03
Kuller mirė se na paske ardhė.
Kalo bukur nė mesin e mė tė bukurėve.