PDA

View Full Version : Dreni nga Australia


AlboHolik
03-10-04, 11:03
tung tung,,
Une jam Dreni
jetoj ne Australi - Perth - nga Prishtina
21 vjeqar,,,,,,
Ju pershendes te gjithve

Honesty^uk.
03-10-04, 11:07
tung tung,,
Une jam Dreni
jetoj ne Australi - Perth - nga Prishtina
21 vjeqar,,,,,,
Ju pershendes te gjithve


te uroj mireseardhjen ne forumin tone, dhe te deshiroj caste te kendshme , nen shoqerin e DARDANISE.

Barbaroza
03-10-04, 17:19
AlboHolik,pershendetje dhe mire se ke ardhe.Kalo bukur!

AlboHolik
03-10-04, 20:19
Honesty_uk dhe Barbaroza flm,,, mire se ju gjej
pershendetje

turisti
04-10-04, 00:23
AlboHolik,te pershendes dhe mire se erdhe. :wink:

Krokodilli
04-10-04, 07:34
tung tung te pershendes kojshi,, mire se te gjeta ne forumin dardania de,,,,, mos je ti dreni rastesisht :wink:
tung shihum te shtunen ne Metro.....

Murgesha
04-10-04, 09:05
Dreni mirė se erdhe.
Mirė paske bėrė qė e paske marrė edhe krokodilin me vete. :lol:

anna
08-10-04, 10:37
tung dreni dhe mire se erdhe ne forum besoj se do ia kalosh super tung nga anna :wink:

livoreka bicio
24-10-04, 19:45
DRENI TE PERSHENDE, DHE TE UROJ MIRESEARDHJE NE KET FORUM, DHE DISPONIM TE KENDESHUM. :wink:

Kaltrushi
25-10-04, 10:58
Dreni Pershendetje nga une.
Mire se erdhe dhe do te knaqesh me ne.

tung

Gjdo te mire.