PDA

View Full Version : tung tung


Krokodilli
04-10-04, 07:40
tung tung ju pershendes,, posaqerishti dreni haver te kom,,,
mire se ju gjeta te gjithve,, une jam Krokodilli jam nga Prishtina, per momentin gjendem ne australi ,,,, jetoj 6 muaj ne Prishtine 6 ketu ne vendin e kengurave ( ky turisti ma kish marr emrin),, une osht dasht me pas emrin turist :wink: :wink:

Murgesha
04-10-04, 09:01
Mirė se na paske ardhė Krokodill.
Ps. Mos tė mbetet merak pėr Turistin se shumė po tė shkojka edhe niku Krokodill. :wink:

Krokodilli
04-10-04, 09:14
hehehe flm murgesha,,, mire se ju gjeta
te pershendes

turisti
04-10-04, 09:50
Hahahahahahahahahaha,KROKODILL :arrow: mire se erdhe dhe kalofsh mire ne mesin e forumistave dhe kujdesu prej TURISTAVE TE VERTETE se po te vrasin e pastaj bėjne qizmet,rrypat dhe suvenirat tjere nga - LEKURA E KROKODILLIT - . Nickun - KROKODILL - ,mundesh edhe me zevendesue mė shkurte me - KROKI - .
Te pershendes,hahahahahahahaha. :P :wink:

Krokodilli
04-10-04, 10:04
Hahahahahahahahahaha,KROKODILL :arrow: mire se erdhe dhe kalofsh mire ne mesin e forumistave dhe kujdesu prej TURISTAVE TE VERTETE se po te vrasin e pastaj bėjne qizmet,rrypat dhe suvenirat tjere nga - LEKURA E KROKODILLIT - . Nickun - KROKODILL - ,mundesh edhe me zevendesue mė shkurte me - KROKI - .
Te pershendes,hahahahahahahaha. :P :wink:

hehe gjithashtu te pershendes turisti,, mire se te gjeta,,,, KROKI :lol:

ja ma mire pe maj kete KROKODILLI :P masi turist e ke zgjedh ti i pari :wink:

turisti
04-10-04, 10:20
Hahahahahahahahahaha,KROKODILL :arrow: mire se erdhe dhe kalofsh mire ne mesin e forumistave dhe kujdesu prej TURISTAVE TE VERTETE se po te vrasin e pastaj bėjne qizmet,rrypat dhe suvenirat tjere nga - LEKURA E KROKODILLIT - . Nickun - KROKODILL - ,mundesh edhe me zevendesue mė shkurte me - KROKI - .
Te pershendes,hahahahahahahaha. :P :wink:

hehe gjithashtu te pershendes turisti,, mire se te gjeta,,,, KROKI :lol:

ja ma mire pe maj kete KROKODILLI :P masi turist e ke zgjedh ti i pari :wink:

Falmderit dhe me fal per - TURISTIN-,hahahahahahahahahaha. Te pershendes. :wink:

aferdita
04-10-04, 10:38
te pershendes Kroki
mire se erdhe ne forumin Dardania dhe te uroj kenaqesi dhe caste te bukura ne forum :wink:

Krokodilli
04-10-04, 11:12
te pershendes Kroki
mire se erdhe ne forumin Dardania dhe te uroj kenaqesi dhe caste te bukura ne forum :wink:

flm Aferdita,, mire se te gjeta ,, gjithashtu shpresoj te kalojm mire te gjith se bashku ne dardania

Barbaroza
05-10-04, 12:24
KROKI,mire se ke ardhe ne Dardania.de!Besoj se do ia kalosh bukur!

lazdrani
05-10-04, 14:33
Miresevini Turist Krokodilli :wink:

Krokodilli
06-10-04, 04:33
Miresevini Turist Krokodilli :wink:

hehe duhet me kerku me gjygj nga turisti me ma kthy ket emer Turisti :wink: hheeh
flm lazdrani mire se te gjeta,,,,
Barbaroza gjithashtu flm mire se ju gjeta

turisti
06-10-04, 08:13
Miresevini Turist Krokodilli :wink:

hehe duhet me kerku me gjygj nga turisti me ma kthy ket emer Turisti :wink: hheeh
flm lazdrani mire se te gjeta,,,,
Barbaroza gjithashtu flm mire se ju gjeta

Hem hem nuk ka. Hem TURIST ,hem KROKODILL eshte veshtire,hahahahahahahaha.

Luana
06-10-04, 12:46
Mire se na paske ardhe Mister Crocodile http://www.matmice.com/home/melbabliss_dollz/kissable.gif

turisti
06-10-04, 12:52
Mire se na paske ardhe Mister Crocodile http://www.matmice.com/home/melbabliss_dollz/kissable.gif
Hahahahahahahahahahahahahahahahaha,na mungojne: Indiana Jones edhe Crocodil Dandi,hahahahahahahahahahaha. :wink:

Krokodilli
06-10-04, 17:09
Mire se na paske ardhe Mister Crocodile http://www.matmice.com/home/melbabliss_dollz/kissable.gif
Hahahahahahahahahahahahahahahahaha,na mungojne: Indiana Jones edhe Crocodil Dandi,hahahahahahahahahahaha. :wink:

TURISTI E QE PRA KROKIDIL DANDI ESHTE KETU,, KEMI MBET NE KERKIM TE INDIANA JONES 8)
TE PERSHENDES MISS LUANA - CROCODILE IS TRONGER THAN LION :wink: IN ANY WAY :P
JU PERSHENES EDHE PSE TY TURIST TE PERSHENDES POR JO NGA ZEMRA SEPSE ME LIGJ ME TAKON MU KY EMER TURIST :wink:

Gentiana
06-10-04, 17:23
Krokodilli mire se vjen ne dardanien tone, te uroj qaste te kendshme dhe gjdo te mire.

Genta

Krokodilli
06-10-04, 17:33
Krokodilli mire se vjen ne dardanien tone, te uroj qaste te kendshme dhe gjdo te mire.

Genta

FLM GENTA MIRE SE JU GJETA,, GJITHASHTU TE PERSHENDES

ShEjToNkA
07-10-04, 08:23
krokodili ,mirė se qenke ardhė.
Tė pershndes dhe tė dėshiroi tė kalofsh sic ėshtė mė sė miri.

Krokodilli
07-10-04, 17:35
krokodili ,mirė se qenke ardhė.
Tė pershndes dhe tė dėshiroi tė kalofsh sic ėshtė mė sė miri.

patjeter shejtonka,,, te gjithe ketu jeni te mrekullueshem,,,, gjithashtu te pershendes

vushtrria
07-10-04, 20:39
krokodili mir se na erdhe shoki, dhe knaqu ne shoqerin ton te bukur dardania :lol: :lol:

Krokodilli
08-10-04, 07:19
krokodili mir se na erdhe shoki, dhe knaqu ne shoqerin ton te bukur dardania :lol: :lol:
mire se te gjeta vushtrria,,, nje pyetje nese bon per ty,,, a hiq spo tu lodhet qajo dor a??? une krokodill e po lodhna e ti mac pa u nal kurr :lol: :wink: tung

Krokodilli
09-10-04, 13:57
:wink:

mickoja
09-10-04, 15:40
Mir se na paske ardh Krokodill...tash vetum dhe naj zhab po na mungon hahahahah

Krokodilli
09-10-04, 19:42
Mir se na paske ardh Krokodill...tash vetum dhe naj zhab po na mungon hahahahah

hehe te pershendes mickoja ,, mire se te gjeta..... valla po ,,kur edhe mickojat kan dal ne pik te veres edhe zhaba me na ardh nuk eshte qudi.... hehe tung te pershendes :wink:

Honesty^uk.
09-10-04, 19:42
Krokodil te uroj mireseardhjen dhe argetim te kendshem ne forumin tone DARDANIA

all the best 4 u

Krokodilli
09-10-04, 19:45
Krokodil te uroj mireseardhjen dhe argetim te kendshem ne forumin tone DARDANIA

all the best 4 u

thanx honesty_uk

mire se te gjeta honesty,, te pershendes :idea:

Vera
09-10-04, 22:34
krokodili pershendetje dhe mir se paske ardh ne forumin dardania :P

Krokodilli
10-10-04, 08:03
krokodili pershendetje dhe mir se paske ardh ne forumin dardania :P

flm Vera,, te pershendes,, mire se te gjeta he ardhsh si vera :wink:

Maca
14-10-04, 00:47
Krokodilli te pershendes me nje Got champanger caffe de paris lichy haha...
Hajde hajde ardhsh si vera...hohoh
Oj ti Vera se pata me ty a qiko hmmm :wink:
Mire se na ke ardhe Krokodill un qenkam shum me vones diqka ama apet bile pak se hiq ma keq qy :wink:

Shkrujm apet na dy a shihem ne kojshi ciaooo kolega!

Krokodilli
14-10-04, 20:05
Krokodilli te pershendes me nje Got champanger caffe de paris lichy haha...
Hajde hajde ardhsh si vera...hohoh
Oj ti Vera se pata me ty a qiko hmmm :wink:
Mire se na ke ardhe Krokodill un qenkam shum me vones diqka ama apet bile pak se hiq ma keq qy :wink:

Shkrujm apet na dy a shihem ne kojshi ciaooo kolega!

Maca je e mrekullushme ,,,, e vetmja je ti qe mi din hallet :) ,,,, flm shum per champagne.... por si gjithmon nuk e pi vet pa me ber shoqeri ti :wink: flm mire se te gjeta angel.....

Maca
14-10-04, 23:12
Krokodilli te pershendes me nje Got champanger caffe de paris lichy haha...
Hajde hajde ardhsh si vera...hohoh
Oj ti Vera se pata me ty a qiko hmmm :wink:
Mire se na ke ardhe Krokodill un qenkam shum me vones diqka ama apet bile pak se hiq ma keq qy :wink:

Shkrujm apet na dy a shihem ne kojshi ciaooo kolega!

Maca je e mrekullushme ,,,, e vetmja je ti qe mi din hallet :) ,,,, flm :wink: :wink: per champagne.... por si gjithmon nuk e pi vet pa me ber shoqeri ti :wink: flm mire se te gjeta angel.....

Krokodilli flm ne ftes por me duhet,te te refuzoj se zguxoj me pij alkohol se kam mare antibiotika mmm shit a...

Hajt tjeter her se ti e din si esht kur mer antibiotika trullavesh krejt haha :wink:

See yaaaa :twisted:

Krokodilli
15-10-04, 08:38
mire moj Maca ,, po qka eshte me e rendesishme ne kete jet se shendeti,,,,, ben ma mire se edhe une do ta le alkoholin,,,,, vetem ti te jesh mire... jo alkoholin por qkado..
te pershendes 8)

dr1ta
17-10-04, 17:26
Pershendtje krokodilli:)

Welcome man!! me i gjalli ne forum je :)
Deshiroj caste te mira ne forum:)

Krokodilli
19-10-04, 04:46
thank you dr1ta your great 2
te pershendes :wink:

Sopranos
29-10-04, 07:07
KROKODILLI,,,, te pershendes,,,, mire se te gjeta ne kete forum,,, you blody albo :wink: the SS Boy,, tung

Krokodilli
29-10-04, 07:11
KROKODILLI,,,, te pershendes,,,, mire se te gjeta ne kete forum,,, you blody albo :wink: the SS Boy,, tung

hahaha Sopranos,, you are the SS boy too,,, dont worry,, albanian festival is coming soon,,,, the only question remains- whos got the best SS,, and thank good plenty of space to check it out,, drag race toooooo hahha :wink:
te pershendes

qeqa&zana
29-10-04, 10:08
mirseerdhe kroko po pse 6 muj atje e 6 ne kosov?


ja kalofsh sa me mir

Krokodilli
29-10-04, 18:24
mirseerdhe kroko po pse 6 muj atje e 6 ne kosov?


ja kalofsh sa me mir

mire se ju prita qeqa&zana,,, po puna qendon kshtu :lol: ,, vetem mos i tregoni askujt se e kom ber 6 me 6 ( e verteta eshte se 8 muaj jetoj ketu ne Australi kurse nja 4 muaj i kaloj ne pushime :arrow: 2 muaj ne kosove ,1muaj ne ulqin, 1 muaj ne shqiperi ,,,, keshtu qe e kam then edhe nje here ma par,, une eshte dasht ta kem emrin TURISTI por qka te boj,, ky emer i zene nga turisti i vertet :wink: ju pershendes edhe nje here qeqa&zana :wink:

Rudi_1
31-10-04, 23:57
Pershendetje krokodilli caste te mira ne forum... 8)

Krokodilli
01-11-04, 11:30
Pershendetje krokodilli caste te mira ne forum... 8)
o gjithashtu Rudi_1 te pershendes,,,,, gjithashtu kalo mire ne mesin ton

livoreka bicio
01-11-04, 14:29
TE PERSHENDES KROKODILLI, DHE TE UROJ CASTE SA, ME TE BUKURA NE MESIN TON, DHE DISPONIM. :wink:

Krokodilli
01-11-04, 16:05
O pershendetje Italiano,,, mire se te gjeta,,,,,
te pershendes Bicio....
ciaooo

Maca
01-11-04, 16:47
Krokodill erdha met vizitu edhe me pij nje Jin Jus se jam nervoz hahah te pershendes...si je,a je mire? Me shendet si tkam?
Shihemiiii :wink:

Sopranos
02-11-04, 04:58
Krokodill erdha met vizitu edhe me pij nje Jin Jus se jam nervoz hahah te pershendes...si je,a je mire? Me shendet si tkam?
Shihemiiii :wink:
une mire jam moj maca,, po ti qka paske qe je nervoz,,, hajt se e pim nga nje Jin bashk e te kalon nervoza 8)

Krokodilli
02-11-04, 05:01
hahaha Sopranos mos ja nis me rofe tujat a?? :wink:
macen e kom shoqen te mir,, keshtu qe me rofe mos ja vazhdo OZ land....
pershendetje

Sopranos
02-11-04, 05:21
hahaha Sopranos mos ja nis me rofe tujat a?? :wink:
macen e kom shoqen te mir,, keshtu qe me rofe mos ja vazhdo OZ land....
pershendetje

hhahaha po qfar rofe more Krokodilli,, po hajgare bana edhe ti pash lafimen ,, get a life man,,

A r d i t a
02-11-04, 06:28
hahaha te pershendes Krokodilli,,,, po me duket po te njoh tash,,,,, hahahaha por jam e sigurt se edhe ti me njeh mire,,, se pari her jemi taku ne Germi te caffe Freskia,,, ti ishe me ramizin e valonin,, kurse une isha me nje shoqe,,, hahahaha me thuaj se je tiiiiiiii>>?????????

A r d i t a
02-11-04, 06:30
me shkruaj tek faqja ime,, tek prezentimi im,, dhe me trego me gjersisht per veten... :oops:

Ermira
02-11-04, 07:26
Tung tung mirese erdhe
kalo qaste te mira me kete website!
tung tung

Krokodilli
02-11-04, 11:43
Tung tung mirese erdhe
kalo qaste te mira me kete website!
tung tung

flm Ermira,, mire se te gjeta,,,,,
patjeter ,, kalojm mire gjithmon kur ka shoqeri shqiptare ne mesin ton...

mis_peja
02-11-04, 12:20
Shpresoj se nuk esht vone per te pershendetur. Se ne do kalojm mire. kete e di. gjdo te mire.

me nderime


mis_peja

Krokodilli
02-11-04, 12:32
Shpresoj se nuk esht vone per te pershendetur. Se ne do kalojm mire. kete e di. gjdo te mire.

me nderime


mis_peja

mis_peja kurr nuk eshte von per pershendetje,,,, te pershendes gjithashtu,,,,,
dhe sigurisht se do kalojm mire nen shoqerin e dardanis
ciaoo :wink:

Ermira
02-11-04, 13:09
Ermira shkruajti:
Tung tung mirese erdhe
kalo qaste te mira me kete website!
tung tung


flm Ermira,, mire se te gjeta,,,,,
patjeter ,, kalojm mire gjithmon kur ka shoqeri shqiptare ne mesin ton...Po kurte ka shoqeri shqiptare dhe te mire ama.!
Me pelqeu shum se si u prezantove a?
Pershendetje nga uneeeeee kalofshe mire!!!

Krokodilli
02-11-04, 13:48
Ermira shkruajti:
Tung tung mirese erdhe
kalo qaste te mira me kete website!
tung tung


flm Ermira,, mire se te gjeta,,,,,
patjeter ,, kalojm mire gjithmon kur ka shoqeri shqiptare ne mesin ton...Po kurte ka shoqeri shqiptare dhe te mire ama.!
Me pelqeu shum se si u prezantove a?
Pershendetje nga uneeeeee kalofshe mire!!!

flm Ermira ,, te pershendes gjithashtu :wink:
kalo bukur.........

Ermira
02-11-04, 14:03
Ermira shkruajti:
Kodi:
Ermira shkruajti:
Tung tung mirese erdhe
kalo qaste te mira me kete website!
tung tung


flm Ermira,, mire se te gjeta,,,,,
patjeter ,, kalojm mire gjithmon kur ka shoqeri shqiptare ne mesin ton...
Po kurte ka shoqeri shqiptare dhe te mire ama.!
Me pelqeu shum se si u prezantove a?
Pershendetje nga uneeeeee kalofshe mire!!!


flm Ermira ,, te pershendes gjithashtu
kalo bukur.........
flm.shum per pershendetje edhe per ty kroko...kalo mire a

Krokodilli
02-11-04, 17:32
Ermira shkruajti:
Kodi:
Ermira shkruajti:
Tung tung mirese erdhe
kalo qaste te mira me kete website!
tung tung


flm Ermira,, mire se te gjeta,,,,,
patjeter ,, kalojm mire gjithmon kur ka shoqeri shqiptare ne mesin ton...
Po kurte ka shoqeri shqiptare dhe te mire ama.!
Me pelqeu shum se si u prezantove a?
Pershendetje nga uneeeeee kalofshe mire!!!


flm Ermira ,, te pershendes gjithashtu
kalo bukur.........
flm.shum per pershendetje edhe per ty kroko...kalo mire a

hehe sigurisht Ermira se do te kaloj mire ne mesin tuaj,, ....
po ashtu e Keni Emrin me te BUKUR Shqip qe ekziston - me pelqen shum ky emer,,,
ERMIRA :wink:
tung te pershendes

Krokodilli
02-11-04, 17:36
hahaha te pershendes Krokodilli,,,, po me duket po te njoh tash,,,,, hahahaha por jam e sigurt se edhe ti me njeh mire,,, se pari her jemi taku ne Germi te caffe Freskia,,, ti ishe me ramizin e valonin,, kurse une isha me nje shoqe,,, hahahaha me thuaj se je tiiiiiiii>>?????????

hahhaha sigurish se me kujtohesh,,,
si mund ta harroj nje dit vere kaq te mire ne Prishtine,,,,, qysh ne fillim te prezentimit tend e kam dit se kush je :wink:
ke rrespektin tim per shum arsye qiki,,,, :wink:
hajt se ditet e mira kurr nuk mbarojn,, vjen vera, viti tjeter,, dhe shpresoj se shihemi perseri dalim ne shoqeri.......

Maca
03-11-04, 14:22
Si ha une rofet pa pjek hahah...Ani bre kroki net ban ky rofe,ta kqyrim se a po ja qet...
Sopranos,tufja nje rofe 3 a din?

Krokodilli
03-11-04, 14:29
Si ha une rofet pa pjek hahah...Ani bre kroki net ban ky rofe,ta kqyrim se a po ja qet...
Sopranos,tufja nje rofe 3 a din?

HAHHA MACA E KEMI SOPRANON JAMES BOND,,,,
HAVER E KOM PO HALA I RI SKA FAJ :P

Ermira
03-11-04, 19:28
Ermira shkruajti:

Ermira shkruajti:

Ermira shkruajti:
Tung tung mirese erdhe
kalo qaste te mira me kete website!
tung tung


flm Ermira,, mire se te gjeta,,,,,
patjeter ,, kalojm mire gjithmon kur ka shoqeri shqiptare ne mesin ton...
Po kurte ka shoqeri shqiptare dhe te mire ama.!
Me pelqeu shum se si u prezantove a?
Pershendetje nga uneeeeee kalofshe mire!!!


flm Ermira ,, te pershendes gjithashtu
kalo bukur.........

flm.shum per pershendetje edhe per ty kroko...kalo mire a


hehe sigurisht Ermira se do te kaloj mire ne mesin tuaj,, ....
po ashtu e Keni Emrin me te BUKUR Shqip qe ekziston - me pelqen shum ky emer,,,
ERMIRA
tung te pershendes
Pershendetje!! po mire do te kalojme mire mire,,,,,,,,,!!!!!!!
Flm.shumm per komliment--
Edhe mua po me pelqen krokodilli veq tutna shum prej tynve keshtuqe pot thirri kroko nqs.ban aaaaaaa
kalofshe mireeeee

Krokodilli
04-11-04, 04:38
hehe ok nese ti me therret Kroko shkurtimisht,, edhe une ty po te therras
Era shkurt ne vend te Ermira
te pershendes :wink:

A r d i t a
22-11-04, 17:56
hahaha te pershendes Krokodilli,,,, po me duket po te njoh tash,,,,, hahahaha por jam e sigurt se edhe ti me njeh mire,,, se pari her jemi taku ne Germi te caffe Freskia,,, ti ishe me ramizin e valonin,, kurse une isha me nje shoqe,,, hahahaha me thuaj se je tiiiiiiii>>?????????

hahhaha sigurish se me kujtohesh,,,
si mund ta harroj nje dit vere kaq te mire ne Prishtine,,,,, qysh ne fillim te prezentimit tend e kam dit se kush je :wink:
ke rrespektin tim per shum arsye qiki,,,, :wink:
hajt se ditet e mira kurr nuk mbarojn,, vjen vera, viti tjeter,, dhe shpresoj se shihemi perseri dalim ne shoqeri.......

tung kroki,, qysh je a je mire,,, nuk po hy shpesh ne ket forum se spo kam koh,,, veq deshta me te pyet per email adresen,, te kom ba add,, nuk e di se a e perdor msn,, deshta te jem ne kontakt,,, tung llokum

Krokodilli
27-11-04, 15:33
hahaha te pershendes Krokodilli,,,, po me duket po te njoh tash,,,,, hahahaha por jam e sigurt se edhe ti me njeh mire,,, se pari her jemi taku ne Germi te caffe Freskia,,, ti ishe me ramizin e valonin,, kurse une isha me nje shoqe,,, hahahaha me thuaj se je tiiiiiiii>>?????????

hahhaha sigurish se me kujtohesh,,,
si mund ta harroj nje dit vere kaq te mire ne Prishtine,,,,, qysh ne fillim te prezentimit tend e kam dit se kush je :wink:
ke rrespektin tim per shum arsye qiki,,,, :wink:
hajt se ditet e mira kurr nuk mbarojn,, vjen vera, viti tjeter,, dhe shpresoj se shihemi perseri dalim ne shoqeri.......

tung kroki,, qysh je a je mire,,, nuk po hy shpesh ne ket forum se spo kam koh,,, veq deshta me te pyet per email adresen,, te kom ba add,, nuk e di se a e perdor msn,, deshta te jem ne kontakt,,, tung llokum

te pershendes Ardita,, e di se me ke ba add,, por si duket nuk po jemi ne te njejten kohe ne MSN,,, une hy ma se tepermi kur ne kosove eshte 5 deri ka 7 mbasdite,, qaty diku,, gjithmoh hy ne ate kohe,, por 3 javet e fundit ma pak pe perdori komp,, spo kam kohe,, tung nihemi ne msn
te pershendes llokume :wink:

Krokodilli
06-02-05, 16:28
me kish ik prezentimi ne faqen e 5, thash ta afrom ma afer veti

Krokodilli
15-01-09, 00:47
Rikthehem persesi ne mesin tuaj pas disa vitesh, po tash jam krokodill 4 metra i gjat dhe 2 i gjere, me i pjekur dhe me i urt, jetoj ne Kosove per momentin, ne australi shkoj 1 muaj ne vit, kam mbaru farmacin, keshtu qe kam hap disa biznese neper kosove (Prishtine normal).... pra ju pershendet Kroki me nje keng dhe valle