PDA

View Full Version : Pyetje te cuditshme


Honesty^uk.
05-10-04, 00:18
Vetem "filozofet" mund tu japin pergjigje ketyre pyetjeve te cuditshme. Provoni edhe ju...

- Pse pizzat e rrumbullaketa futen ne kuti katrore?
- Pse topi i basketbollit ka vija te zeza?
- Pse eshte kaq e gjate fjala shkurtim?
- Kane etje peshqit?
- Ka banjo ne Parajse?

Kaq per sot

turisti
05-10-04, 11:56
Pershendetje Honesty i nderuar,gjithashtu dhe pyetjet filozofike,hahahahaha.
Une do te provoj te pergjegjna.
1) Ne ate menyre munden me lehte mu nxjerre,
2) Me dit se nga cila ana me shutue,dhe per drejtpeshimin e lojtareve,
3)Nuk ka pasur me pak germa,
4)PO- ne konzerva,
5)Dhe dusha bile,hahahaha. :wink:

dr1ta
06-10-04, 13:17
Pershendetje

1. Sepse pizza duket me e madhe /prodhimi i kutive katrore esht me e let :?
2. Topi shikohet ma mire ku shkon ma cool kishe :D :D
3.sdi
4.Skan peshqit etje, sepse lekura e tynve jan ne lageshti gjith dhe trupi thith ujin sipas nevojes :? :)
5.Thojn ce ne parajs do te ngihemi vec me erna

Loloku
06-10-04, 13:22
Vetem nje pyetjen e fundit kam pergjigje.

Mos u bani merak se ka banjo edhe ne parajse per ata qe e pine cigaren fshehtas...