PDA

View Full Version : 12 arsye pse cokollata eshte me e mire se seksi.


Honesty^uk.
09-10-04, 18:15
1.Mund te hash cokollate ne sy te prinderve pa patur probleme.

2.Asnjeri nuk te merr neper goje se me ke po e ndan ti cokollaten.

3.Njerzit edhe duke qene te te njejtit seks mund te ndajne cokollaten pa ju vene emrat sipas rastit.

4.Fjala besnikeri nuk tremb cokollaten.

5.Cokollata eshte e shijshme edhe kur iken(mbaron)bute ,pa u ndjere.

6.S'ka rendesi c'fare tipi chokollate pelqeni te gjitha jane legale.

7.Ne qofte se do te duhet te paguash per cokollaten nuk eshte shume e shtrenjte.

8.Cokollata ju duket gjithmone terheqse edhe kur nuk je i dehur.

9.Nje cope e madhe cokollate zgjat me shume por edhe nje cope e vogel te kenaq.

10.Mund te hash cokollate ne zyre pa ju ngelur hatri kolegve te tu.

11.Eshte kaq e thjesht te kesh cokollaten sa here qe ta duash.

12. Eshte ne fantazine tuaj jepni arsyet pse cokollata eshte me e mire se seksi.

Nje pershendetje te gjithve

Honesty

qika_pr
09-10-04, 19:32
1.Qokolladen mude ta zevendsosh me nje qokollad tjeter pa u bere xheloze
2.Mund te kesh shume qokollada jo vetem nje
3.Ju mund ta zgjedhni vet masen e qokollodes pa inponim.
4.qokollada nuk ka disponim,cdo gje varet nga ju

Honesty^uk.
09-10-04, 19:34
1.Qokolladen mude ta zevendsosh me nje qokollad tjeter pa u bere xheloze
2.Mund te kesh shume qokollada jo vetem nje
3.Ju mund ta zgjedhni vet masen e qokollodes pa inponim.
4.qokollada nuk ka disponim,cdo gje varet nga ju


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Kalo bukur "qika-pr"

qika_pr
09-10-04, 19:35
Flm Honesty^uk.
:)

qika_pr
09-10-04, 19:38
Cokolladat mund ti nderrosh cdo dite

Cokolladat mund ti hash edhe 50 mbrenda nje nate pa e lodh ndergjegjjen se cfar bene

turisti
09-10-04, 19:44
Te pershendes Honesty dhe pyetjet e tua ( temat ) fantastike.

1) po,sepse prinderit e mi kan vdekur....
2) Jo,por edhe mem marr,i jap letren,a ēokollaten e mbaj.
3) po,edhe me shtaze bile,
4) Jo,ēokollata e ndihmon ne pajtim me besnikrine,
5) Sidomos me leter,
6)Vetem GRATIS,
7)Gratis eshte gjithmone - Gratis,
8)po,por kur jam i dehur,shoh dyfish,
9)Si ēokollat mė- e ėmbėl si dashuri,
10)Po,edhe ner tavoline - ėshtė mė e ėmbėl,
11)Eshte mire dhe lehte nese ke vetesherbim privat,
12) Kombinimi ēokollata + seksi ėshtė mė i mirė se SHERBETI.

Te pershendes. :P :wink:

Barbaroza
10-10-04, 12:14
Veq nje e ka te keqe qokolada,se na i prishe dhembet :? :? :(

Vera
10-10-04, 12:54
1. Cokladen mund te hash aso te races se bardh por edhe aso te zez.
2. Cokolad mund te hash edh ene rrug (kurse sex nuk ben ne rrug).
3. Cokolada eshte e embel shum dhe nje e ka cokolada qe nuk ke nevoj te pastrohesh pasiqe te perfundosh se ngreni. haaahahahh
4. Cokoladen mund ta maresh ne cdo vend (ta blesh) .......etj

aferdita
10-10-04, 16:08
1. kur te hahet hane cokollate
2. prej femije mundesh me henger,nuk e kemi te ndalume

LennY
12-10-04, 14:05
Babė e bir mund te han te njejten qokollad (sex jo )
qokollad mund te hani kur jeni duke vozitur vetur(sex jo )
qokollad mund te hani kur jeni duke lexuar ,shikuar Tv ...
qokolladen mund me dhen edhe me marr si dhurat prej dikujt

P.S keto dyja kan diqka te perbashkt se te dyjat jan te embla :wink

Loloku
12-10-04, 14:16
Vetem nje arsye e sexit t'i shkrine krejt ēokollatat n'xhep bashke me te gjitha arsyet, e sexi nu i duron teshat as me xhepa as pa xhepa, sepse sexi te shkrine ty, kurse ēokollaten e shkrin ti!

qika_pr
14-10-04, 17:03
Qokolladen mund ta hani shum njerez pernjeher dhe te keni gjini te ndryshme,
Qokooladen e hane edhe qeni nese keni