PDA

View Full Version : qeleni se une jam!!!


Kaltrushi
11-10-04, 16:40
Shkurt ju tregoj diqka per personin tim


Emri: Kaltrina
Vendlindja: Peje
Vendbanimi: Gjermani
Vjet: 16
Gjatesia: 1,71
Pesha: 56 (jam trash kogja)
Interessat: kam shum (mund ti gjeni dikund se i kam shkru ketu) :D
Ngjyra e flokeve: brunet (nuk e di a i thojn edhe shqip keshtu) hehe
Ngjyra e syve: kaltert/gjelbert

Pra me paramendoni dhe nese ndonjeher me takoni lirisht mund te folni vetem ju lutem me sjellje tamon.

tung

Murgesha
11-10-04, 16:44
Kaltrushe e qela kete letren tuaj dhe e pashe se paske nevoje te rritesh edhe pak.
Ha, hahahhahahahahahahaha.
Pa tė keq tė lutem, mirė se na paske ardhė.
Sugaresha e forumit po tė shkojka shumė mirė.
A pajtoheni edhe ju tė tjerėt qė Kaltrushen ta mbikqyrim tė gjithė se qenka ende e re e mos po na e mashtron najkush. :wink:

Kaltrushi
11-10-04, 16:50
Kaltrushe e qela kete letren tuaj dhe e pashe se paske nevoje te rritesh edhe pak.
Ha, hahahhahahahahahahaha.
Pa tė keq tė lutem, mirė se na paske ardhė.
Sugaresha e forumit po tė shkojka shumė mirė.
A pajtoheni edhe ju tė tjerėt qė Kaltrushen ta mbikqyrim tė gjithė se qenka ende e re e mos po na e mashtron najkush. :wink:

thanks te pershendes shum

mickoja
11-10-04, 17:37
Kalturshe te pershendes dhe te urojč mir se ardhje ne forumin tonč..

Po inxhe un jam dakort do ta ruajmč sugareshen tonč,kudo qe te shkon do ti rri mbi krye.. :wink:

mr_beni
11-10-04, 19:52
Te pershendes Kaltrushi dhe te deshiroj qaste te kendshme ne kete forum :wink:

Honesty^uk.
11-10-04, 21:09
Shkurt ju tregoj diqka per personin tim


Emri: Kaltrina
Vendlindja: Peje
Vendbanimi: Gjermani
Vjet: 16
Gjatesia: 1,71
Pesha: 56 (jam trash kogja)
Interessat: kam shum (mund ti gjeni dikund se i kam shkru ketu) :D
Ngjyra e flokeve: brunet (nuk e di a i thojn edhe shqip keshtu) hehe
Ngjyra e syve: kaltert/gjelbert

Pra me paramendoni dhe nese ndonjeher me takoni lirisht mund te folni vetem ju lutem me sjellje tamon.

tung

kaltrushe
sugaresha e forumit :lol: :lol: te uroj mireseardhejn ne forumin tone, besoj se do te caste te kendshme ne mesin tone

ShEjToNkA
11-10-04, 22:44
Kaltrushi ,pershndetje dhe mirė se na ke ardhė xhixhit.
Pejanase ,tė dėshiroi caste tė kėndėshme kėtu .ia kalofshėsic ėshtė mė sė miri.

Kaltrushi
12-10-04, 11:54
Ju pershendes te gjithve dhe ju falemenderoj per kete mirpritje. (vetem nje mos ma zini per te madhe nese shkruj me gabime) :?

jeni te mrekullushum

tung :wink:

Krokodilli
12-10-04, 12:33
Shkurt ju tregoj diqka per personin tim


Emri: Kaltrina
Vendlindja: Peje
Vendbanimi: Gjermani
Vjet: 16
Gjatesia: 1,71
Pesha: 56 (jam trash kogja)
Interessat: kam shum (mund ti gjeni dikund se i kam shkru ketu) :D
Ngjyra e flokeve: brunet (nuk e di a i thojn edhe shqip keshtu) hehe
Ngjyra e syve: kaltert/gjelbert

Pra me paramendoni dhe nese ndonjeher me takoni lirisht mund te folni vetem ju lutem me sjellje tamon.

tung

kaltrushi masi qenke sugaresha e forumit,, ky forum ka vendos te kujdeset per ty,,, por ne anen tjeter ke kujdes se edhe krokodilla ka ketu- te cilen bin ne dashuri me vajza te bukura si ti shum leht... hehe
hajgare pak,, mire se vjen ne kete forum gjithashtu te uroj qaste te mira ne mesin ton :wink:

Naki
12-10-04, 20:55
Mire se vini Kaltrushi,argetim te mire ne forum

Kaltrushi
13-10-04, 13:14
Mire se vini Kaltrushi,argetim te mire ne forum

Danke Naki. te pershendes ty dhe gjithe tjeret.

:wink: tschüss

Kaltrina
13-10-04, 13:20
Shkurt ju tregoj diqka per personin tim


Emri: Kaltrina
Vendlindja: Peje
Vendbanimi: Gjermani
Vjet: 16
Gjatesia: 1,71
Pesha: 56 (jam trash kogja)
Interessat: kam shum (mund ti gjeni dikund se i kam shkru ketu) :D
Ngjyra e flokeve: brunet (nuk e di a i thojn edhe shqip keshtu) hehe
Ngjyra e syve: kaltert/gjelbert

Pra me paramendoni dhe nese ndonjeher me takoni lirisht mund te folni vetem ju lutem me sjellje tamon.

tung

Kaltroshe edhe pse ma ke marre emrin te pershendes :lol: :wink:

Gentiana
13-10-04, 13:41
Kaltrushi mire se vjen ne dardania.de. gjdo te mire.

Genta

Kaltrushi
13-10-04, 14:04
Kaltrushi mire se vjen ne dardania.de. gjdo te mire.

Genta


thanks genta. Te pershendes :wink:

Maca
14-10-04, 00:32
Kaltrushi hellooooooo...
Ich freue mich das du hier bist!
T pershendes dhe te deshiroj caste te bukura me neve edhe pa neve kuptohet...
Shpresoj se zdo te hekesh keq ne mesin ton dhe ty te kemi sugaric hehe...
Do ti kallim fitilat e llomes ooo po ja marim sugaricen nones ooo haha...
Hav a funn,und bleib so wie du bis,ene bitte pass auf dich auf!
Byeeeeeee

Kaltrushi
14-10-04, 12:32
Ju pershendes shum shum dhe ju falemenderoj per mirepritje. Jeni te mrekullushum. tung

anna
14-10-04, 13:23
kaltrushi je i pershendetur nga une anna :wink:

Kaltrushi
18-10-04, 08:21
kaltrushi je i pershendetur nga une anna :wink:

thanks te pershendes gjithashtu! :wink:

Luana
18-10-04, 12:28
Kaltrushi mire se na erdhe ne gjirin ton familjar :lol:

DEA
18-10-04, 14:17
KALTRUSH kalofsh sa me mire ne gjirin e Dardania.de "mire se na erdhe zemer" :wink:

AK^47
09-02-05, 22:41
Shkurt ju tregoj diqka per personin tim


Emri: Kaltrina
Vendlindja: Peje
Vendbanimi: Gjermani
Vjet: 16
Gjatesia: 1,71
Pesha: 56 (jam trash kogja)
Interessat: kam shum (mund ti gjeni dikund se i kam shkru ketu) :D
Ngjyra e flokeve: brunet (nuk e di a i thojn edhe shqip keshtu) hehe
Ngjyra e syve: kaltert/gjelbert

Pra me paramendoni dhe nese ndonjeher me takoni lirisht mund te folni vetem ju lutem me sjellje tamon.

tung


HuH Loqkush Tphu Tphu Tphu Kaltrush menzi te Gjeta Se Koke Kon Pas Mshef Gogja Larg :):) E Kshtu Qe Tamon Mir Paske Kallzu Po Edhe Do Sene Tjera i Paske Pas Harru :P:P:P:P

Kaltrushi
10-02-05, 09:26
Shkurt ju tregoj diqka per personin tim


Emri: Kaltrina
Vendlindja: Peje
Vendbanimi: Gjermani
Vjet: 16
Gjatesia: 1,71
Pesha: 56 (jam trash kogja)
Interessat: kam shum (mund ti gjeni dikund se i kam shkru ketu) :D
Ngjyra e flokeve: brunet (nuk e di a i thojn edhe shqip keshtu) hehe
Ngjyra e syve: kaltert/gjelbert

Pra me paramendoni dhe nese ndonjeher me takoni lirisht mund te folni vetem ju lutem me sjellje tamon.

tung


HuH Loqkush Tphu Tphu Tphu Kaltrush menzi te Gjeta Se Koke Kon Pas Mshef Gogja Larg :):) E Kshtu Qe Tamon Mir Paske Kallzu Po Edhe Do Sene Tjera i Paske Pas Harru :P:P:P:P


si per Shembull.............

Nervozen nuk muj me duru,
per nje flij nga kosova jam ka du me u tranu,
per Veti sja kam edhe shum qejf me tregu,
ma mire e keni vet ju mua me“m zbulu... dhe me ne fund do gjera te prezantimit time kogja kane ndryshu :wink:

AK^47
10-02-05, 13:55
si per Shembull.............

Nervozen nuk muj me duru,
per nje flij nga kosova jam ka du me u tranu,
per Veti sja kam edhe shum qejf me tregu,
ma mire e keni vet ju mua me“m zbulu... dhe me ne fund do gjera te prezantimit time kogja kane ndryshu


Jaaaaaaaaaaaaaa Loqkush Qika Re me u nervozu o Keq Vallah Ruj Nervat Loqkush ;););)

Edhe Sa Ju Perket Ndryshimeve Gjdonjeri Prej Nesh Asnjiher Nuk Esht i NJejt ;););)

Kaltrushi
10-02-05, 14:09
si per Shembull.............

Nervozen nuk muj me duru,
per nje flij nga kosova jam ka du me u tranu,
per Veti sja kam edhe shum qejf me tregu,
ma mire e keni vet ju mua me“m zbulu... dhe me ne fund do gjera te prezantimit time kogja kane ndryshu


Jaaaaaaaaaaaaaa Loqkush Qika Re me u nervozu o Keq Vallah Ruj Nervat Loqkush ;););)

Edhe Sa Ju Perket Ndryshimeve Gjdonjeri Prej Nesh Asnjiher Nuk Esht i NJejt ;););)


Nervoz nuk jam por Nervozen nuk muj me duru as njerzit qe jane nervoz mendoj............. :D :D

AK^47
10-02-05, 15:58
si per Shembull.............

Nervozen nuk muj me duru,
per nje flij nga kosova jam ka du me u tranu,
per Veti sja kam edhe shum qejf me tregu,
ma mire e keni vet ju mua me“m zbulu... dhe me ne fund do gjera te prezantimit time kogja kane ndryshu


Jaaaaaaaaaaaaaa Loqkush Qika Re me u nervozu o Keq Vallah Ruj Nervat Loqkush ;););)

Edhe Sa Ju Perket Ndryshimeve Gjdonjeri Prej Nesh Asnjiher Nuk Esht i NJejt ;););)


Nervoz nuk jam por Nervozen nuk muj me duru as njerzit qe jane nervoz mendoj............. :D :D


Tybe Kaltrush MIr e Ki Se NJeri Qe Osht Nervoz Nuk e Di Se Qka Mendon Qe bahet Nervoz Me Veten e Qprazet Ne Tjeterkon Kshtu Qe Un Kam Mendu Atyne Njerzve Rrugen Me Jau Leshu ;);););)

spirl_girls
10-02-05, 16:29
AK^47 kogja zanziii edhe tiii,,kikiriku bani pulaa,,

AK^47
10-02-05, 16:38
AK^47 kogja zanziii edhe tiii,,kikiriku bani pulaa,,


Aaaaaaaaaaa spirl_girl Mes vet Qaq Zanzii Jam Qe Spo e Di As Vet :):):):)

spirl_girls
10-02-05, 16:52
AK^47 qitja timinnn breee se u kenaqem tu kesh tybeee hajgare pa pareee

AK^47
10-02-05, 16:58
AK^47 qitja timinnn breee se u kenaqem tu kesh tybeee hajgare pa pareee


Po Tybe spirl_Girls hajgare Pa Pare Po Qka O Me e Keqja Se Nuk jena Tu Ba Ne Vend Te Duhur Se Ktu Loqkushi Tphu Tphu Tphu Kaltrushi o Prezantu Edhe Nuk Koka Veni Per Ty e Per Mu Kshtu Qe Neve Rreth Kaltrushit Na Duhet Me Diskutu e Jo Me Ba Hajgare Pa Pare Vetem Se Kaltrushi Osht Loqkush Edhe NUk na Prish Edhe Un e Ti Me Mir Me Dal Ka Humori Se Tybe Qitu Nuk Po Na Ka Hije Se Spo Din Kush Me Na Ra Ne Fije :):):):)

spirl_girls
10-02-05, 17:03
AK^47 qitja timinnn breee se u kenaqem tu kesh tybeee hajgare pa pareee


Po Tybe spirl_Girls hajgare Pa Pare Po Qka O Me e Keqja Se Nuk jena Tu Ba Ne Vend Te Duhur Se Ktu Loqkushi Tphu Tphu Tphu Kaltrushi o Prezantu Edhe Nuk Koka Veni Per Ty e Per Mu Kshtu Qe Neve Rreth Kaltrushit Na Duhet Me Diskutu e Jo Me Ba Hajgare Pa Pare Vetem Se Kaltrushi Osht Loqkush Edhe NUk na Prish Edhe Un e Ti Me Mir Me Dal Ka Humori Se Tybe Qitu Nuk Po Na Ka Hije Se Spo Din Kush Me Na Ra Ne Fije :):):):)

AK^47 aaa ma mire kur ske folll,,hajde dalum,,,e te dalt ty ithatiiii :oops: :oops: :oops: hahahahaa,,ani a din kuuu :oops: po tutna me kallzuu,,se me gjun mandej ti mu me papuqe

Diana007
26-03-05, 14:25
Katrush qiki te pershedes , dhe kalofsh nje dite t mir :wink:

AK^47
04-05-05, 15:00
Ku Je More Ti Qe ke Hup krejt Spot Nihet Zoni Ma Qka Dreqin je mshef Ew eW :?::?::?::?::?::?:

Daja POLIC
05-05-05, 05:16
Kaltrushi po e qeli por po kam frik mos po na del na VIRUS
:lol: :lol: Te pershendes shum kaloni mir ketu edhe mos u trash shum se nuk eshte mir per shendetin (shaka) :wink:

rafet llapjani
09-06-05, 03:05
QE KALTRUSH EDHE UNE EQELA SE KOKNA HUP KREJT PREJ GURBETIT BIJO PERSHENDETJE TEPERZEMERTA

Kaltrushi
09-06-05, 09:30
Kaltrushi po e qeli por po kam frik mos po na del na VIRUS
:lol: :lol: Te pershendes shum kaloni mir ketu edhe mos u trash shum se nuk eshte mir per shendetin (shaka) :wink:


PERSHENDETJE

JO MOS KE DERT SE DO TA RUAJ VIJEN E TRUPIT :D

GJITHASHTU KALO SA MA BUKUR

Kaltrushi
09-06-05, 09:31
QE KALTRUSH EDHE UNE EQELA SE KOKNA HUP KREJT PREJ GURBETIT BIJO PERSHENDETJE TEPERZEMERTA


TY FALIMINDERIT SHUME

PERSHENDETJE

DHE QASTE SA MA TE BUKRA TE UROJ

Agroni22
04-08-05, 17:24
KALTRUSHI rastesishte u futa ne faqen tende dhe masi rastesia me ndjeku une pata deshire me te uru ty qdo te mire ne jete :wink: :wink: