PDA

View Full Version : Ēka mendoni se ėshtė dashuria ...?


lulikras
13-10-04, 15:46
Hey o njez a ken pyt veten ndonje her se qka ėshtė dashuria .. unė pėr veti skam pėrgjigjje po vetm njė njeri me njė chat moti mė patėthan se ėshtė sex pa pare ....

Qka medoni njer a ėshtė e vėrtet ajo po ? :oops:

Murgesha
13-10-04, 18:06
Lulikras, mendoj se dashuria ėshtė diēka mė tepėr se sex pa para.
Mos ndoshta ai farė chatisti paska mashtruar me dashuri pėr tė bėrė sex???
Nėse e takon edhe ndonjė herė pyete.

turisti
17-10-04, 22:50
...." DASHURIA ESHTE NJE KOPSHT ME LULE,
SHUME TE REJA I KA PERVELUE "...


:wink:

Barbaroza
18-10-04, 15:33
...." DASHURIA ESHTE NJE KOPSHT ME LULE,
SHUME TE REJA I KA PERVELUE "...


:wink:


E SHUME TE RINJE I KA TRANUE.... :lol:

Kercovari
18-10-04, 18:08
Nuk e di se per cfar dashurie e keni fjalen.
Zoti na ka fal dashurin si mjetin me te forte per te dashur jeten,prinderit,vendlindjen,blerimin,por dashuria e cila bashkon dy shpirtra,eshte dashurija e cila nuk mund te pershruhet as si dhimbje dhe as si kenaqsi,por dicka me teper.Sidoqofte,dashurija nuk ndahet-dashurija eshte jeta te cilen edhe e jetojme.
Brengat pas shpine,dhe kenaquni deri ne alivanosje!.

turisti
18-10-04, 22:04
...." DASHURIA ESHTE NJE KOPSHT ME LULE,
SHUME TE REJA I KA PERVELUE "...


:wink:


E SHUME TE RINJE I KA TRANUE.... :lol:

Eh Barbaroza, kur eshte njeriu i ri mendon se si mu tranue,a kur t'plaket - mendon se si mu sherue nga plagat e fituara ne rini.

Te pershendes,
TURISTI :wink:

Maca
19-10-04, 11:39
Dashurija esht qaq e domosdoshme sikur ajrin qe e thithim dhe e qesim... D.m.th duhet te meret dashurija dhe kushtuar dikujt! Kaq shume esht e vlefshme!

turisti
23-10-04, 19:04
:P :P XHEVAHIRI & MARGARITĖ = DASHURIA :P :P

ShEjToNkA
23-10-04, 22:25
Dashuria ėshtė gjithcka!! Ku dinė tė bėnė tė njerinė mė tė lumturė nė botė ,mė tė gėzuarin , tė hidhėruar , tė vuajturė , tė urryerė, ta bėnė jetėn njė ditė , ta bėnė ditėn 100 vjetė, gjithcka de!!!!!!!

turisti
25-10-04, 11:21
Hmmm, ēka t'ju them, Shejtonka i tha te gjithat. :wink:

dr1ta
25-10-04, 12:09
Dashuria esht nje ndjenje :) dhe duhet dashurua sikur kurre mos te ishe lenduar :roll: [/img]

progoni
28-10-04, 22:14
...." DASHURIA ESHTE NJE KOPSHT ME LULE,
"...


:wink:Ēdo herė duhet ujitur,
e meriton hahaaa.

Murgesha
28-10-04, 22:25
Dikur dashuria bėhej msheftas, dhe si ēdo gjė qė bahet mfshehtas shijen e kishte mė tė madhe.
Sot spo bahet dashuri po reklamė vetes.
Vajza: Ehe sa djem mė kanė dashtė mua??
Djali: Iha unė ja kam filluar me ba dashuri, qė nė moshėn 12 vjeqare, sa vajzat i kam pasė.
Mos u qeshni se tė vėrteta janė.
Unė kam krijuar njė bindje se sot bėhet dashuri pėr numėr e jo pėr ndjenja.

Honesty^uk.
28-10-04, 23:28
Dikur dashuria bėhej msheftas, dhe si ēdo gjė qė bahet mfshehtas shijen e kishte mė tė madhe.
Sot spo bahet dashuri po reklamė vetes.
Vajza: Ehe sa djem mė kanė dashtė mua??
Djali: Iha unė ja kam filluar me ba dashuri, qė nė moshėn 12 vjeqare, sa vajzat i kam pasė.
Mos u qeshni se tė vėrteta janė.
Unė kam krijuar njė bindje se sot bėhet dashuri pėr numėr e jo pėr ndjenja.

keto qe ti thua Murgesha jane mese te verteta, por une nuk do ta quaja dashuri, por vetem caste kenaqesie, sepse per te dashur dikend duhet te hash nje thes me kripe se pari;) :lol:

Murgesha
29-10-04, 10:14
Dikur dashuria bėhej msheftas, dhe si ēdo gjė qė bahet mfshehtas shijen e kishte mė tė madhe.
Sot spo bahet dashuri po reklamė vetes.
Vajza: Ehe sa djem mė kanė dashtė mua??
Djali: Iha unė ja kam filluar me ba dashuri, qė nė moshėn 12 vjeqare, sa vajzat i kam pasė.
Mos u qeshni se tė vėrteta janė.
Unė kam krijuar njė bindje se sot bėhet dashuri pėr numėr e jo pėr ndjenja.

keto qe ti thua Murgesha jane mese te verteta, por une nuk do ta quaja dashuri, por vetem caste kenaqesie, sepse per te dashur dikend duhet te hash nje thes me kripe se pari;) :lol:

Pikėrisht pse tani duhet sė pari tė hajsh njė thes me krip me dikend pėr ta dashur e dhashė kėtė shembull.
Mos mė keqkupto, ndjenja e dashurisė lind qė nė shikimin e parė, e pastaj rrethanat ndikojnė se si pėrfundon ajo dashuri.

turisti
29-10-04, 10:19
...." DASHURIA ESHTE NJE KOPSHT ME LULE,
"...


:wink:Ēdo herė duhet ujitur,
e meriton hahaaa.

:wink:

Honesty^uk.
29-10-04, 19:21
Dikur dashuria bėhej msheftas, dhe si ēdo gjė qė bahet mfshehtas shijen e kishte mė tė madhe.
Sot spo bahet dashuri po reklamė vetes.
Vajza: Ehe sa djem mė kanė dashtė mua??
Djali: Iha unė ja kam filluar me ba dashuri, qė nė moshėn 12 vjeqare, sa vajzat i kam pasė.
Mos u qeshni se tė vėrteta janė.
Unė kam krijuar njė bindje se sot bėhet dashuri pėr numėr e jo pėr ndjenja.

keto qe ti thua Murgesha jane mese te verteta, por une nuk do ta quaja dashuri, por vetem caste kenaqesie, sepse per te dashur dikend duhet te hash nje thes me kripe se pari;) :lol:

Pikėrisht pse tani duhet sė pari tė hajsh njė thes me krip me dikend pėr ta dashur e dhashė kėtė shembull.
Mos mė keqkupto, ndjenja e dashurisė lind qė nė shikimin e parė, e pastaj rrethanat ndikojnė se si pėrfundon ajo dashuri.


:arrow: :arrow:

Kercovari
30-10-04, 16:56
Dashuria:Senzacioni i shkaktuar nga pervoja e mashkullit kur ve lokalitetin ne destinacion te femres.
A do te kuptoj konstatimet apo demonstrimet?.