PDA

View Full Version : TIRANA


koliqi79
15-10-04, 00:44
UNA JAM ERNESTI PREJ TIRANE DHE JU PERSHENDES TE GJITHEVE ME PELQEN RINIA KOSOVARE JAM 26 VJEC BEQAR PUNOJ NE PROCREDIT BANK DHE KUSH DESHIRON TE ME NJOHE ME TEPER MUND TE LIDHEMI TEK ADRESA IME [email protected] MESSENGER PERSHENDETJE SHUME DHE GENTIANES (ANES)

Maca
15-10-04, 12:09
koliqi79 mire se na ke ardhe,te uroj fat ne dardania forum,dhe po ashtu jete te lumutru dhe sukses ne pergjithsi!
Te pershendes shume! :wink:

Gentiana
15-10-04, 13:37
Koliqi79, te flm per pershendetje, edhe un te pershendes ty dhe gjith tiranasit tuaj dhe mire se vjen ne mesin ton. te kesh argetim,dhe gjdo te mire!
Genta

Krokodilli
15-10-04, 17:40
KOLIQI79 TE PERSHENDES DHE MIRE SE VJEN NE FORUMIN DARDANIA,,,,, TE DESHIROJ ARGETIM TE KENDSHEM NE MESIN TON, NJEHERIT PERSHENDES MEMEN SHQIPERI DHE TIRANEN
, CIAOOOO