PDA

View Full Version : URIME PER MUAJIN E SHEJT TE RAMAZANIT


Tomori
15-10-04, 10:58
-Te dashur motra e vllezer, per hajer na qoft muaji i shejt e Ramazanit
Ishalla, na bahet nasib qe ta mrim edhe Ramazanin e ardheshem se ksaj nuk i dihet???
Ju pershendes te gjithve,,, :wink:

Urata
15-10-04, 18:36
Tomor t'pershendes dhe t'uroj muajin e shejte te Ramazanit! Zoti na e befte kabull e magbull!

Gjithashtu, te gjithe shqiptareve te besimit muslimon u uroj muajin e shejte te Ramazanit dhe Zoti ju bekofte!

Urata