PDA

View Full Version : pse femrat jane mendje madhe


skender
15-10-04, 21:02
pse femrat jan aq mendje madhe sa qe ju doket vetje sikur te .....

kazablanka
15-10-04, 21:32
ma merr mendja se mendojn se vetem e tyre eshte kjo bote

ArMMeNDii
16-10-04, 05:26
pse femrat jan aq mendje madhe sa qe ju doket vetje sikur te .....

heheh skender gabim e paske bre se 90 % e femrave nuk jan medjemllaja ama ashtu duken ne shikim te par se po tju hysh ne boten e tyre e shef edhe vet qe gabim ke mendu qe ajo eshte mendjemalle

Barbaroza
16-10-04, 16:34
O djema,po ju duket juve ashtu ,se nuk eshte siq po reagoni!

Urata
16-10-04, 19:49
Keta djemt parashkrues(jo te gjithe) i paska diktue fuqi e ngurrjes spo du me thane diqysh ashper mosguximi apo frika!

dr1ta
16-10-04, 20:24
Kam thon edhe nje her ce femnat lazdrohen nga pak (nga natyra) por sjan mendjemdhaja :)

turisti
21-10-04, 11:55
O djema,po ju duket juve ashtu ,se nuk eshte siq po reagoni!

Djemt jan shpeshhere te semure prej :arrow: FATAMORGANES ,hahahahahahahahahahahaha.

Pershendetje.

Kaltrushi
21-10-04, 14:32
Kush bre po thot se jane femrat mendemadhe?? A a a
hehehhihihi Edhe mua kur te me shifni mendoni se jam mendemadhe por jo jam e sinqert. Ju me doket e perzini pak Senqiritetin me Mendjemadhe

Ju lutem shprehuni pak ma shum se qka po mendoni me "Pse esht femna mendemadhe?"

Pershendetje

Kaltrushi

Kaltrushi
21-10-04, 14:34
keshtu mund ta lexoni ma mire

Kush bre po thot se jane femrat mendemadhe?? A a a
hehehhihihi Edhe mua kur te me shifni mendoni se jam mendemadhe por jo jam e sinqert. Ju me doket e perzini pak Senqiritetin me Mendjemadhe

Ju lutem shprehuni pak ma shum se qka po mendoni me "Pse esht femna mendemadhe?"

Pershendetje

Kaltrushi

Barbaroza
21-10-04, 14:50
O djema,po ju duket juve ashtu ,se nuk eshte siq po reagoni!

Djemt jan shpeshhere te semure prej :arrow: FATAMORGANES ,hahahahahahahahahahahaha.

Pershendetje.


Turisti,me deshiren me te madhe t'u kisha lutur te ma sqarosh domethenjen e fjales FATAMORGANA!!!

turisti
21-10-04, 15:02
O djema,po ju duket juve ashtu ,se nuk eshte siq po reagoni!

Djemt jan shpeshhere te semure prej :arrow: FATAMORGANES ,hahahahahahahahahahahaha.

Pershendetje.


Turisti,me deshiren me te madhe t'u kisha lutur te ma sqarosh domethenjen e fjales FATAMORGANA!!!

Te pershendes Barbaroza.
Ne kete rast FATAMORGANEN e kum perdor me qellim qe t'i pershkruaj personat te cilet e dijne gjendjen e vet momentale dhe drejtimin e vet ne jete ( dmth gjinden p.sh. - ne shkretin ),a largohen prej realitetit dhe parafytyrojne diška tjeter ( shohin FATAMORGANEN ).


P.S. DASHURIA eshte OAZA.

Me nderime,TURISTI.

Barbaroza
21-10-04, 15:09
Turisti,te falenderoj per spjegimin!
Pajtohem plotesisht se disa djem te tille jane,nuk dijne as vete cfare kerkojne e na akuzojne neve vajzave.
Vajzat asgje tjeter nuk kerkojne perveq nje dashurie te dlire e te paster!

turisti
21-10-04, 15:12
BARBAROZA,- AMIN.

Pershendetje- TURISTI.

Barbaroza
21-10-04, 15:17
BARBAROZA,- AMIN.

Pershendetje- TURISTI.

Turisti,u ktheva edhe njehere,por kesaj radhe te te pershendes.Me duket se e njihni shume bukur boten femerore dhe ua dini hallin!

Aferim Turisti!

turisti
21-10-04, 15:39
BARBAROZA,- AMIN.

Pershendetje- TURISTI.

Turisti,u ktheva edhe njehere,por kesaj radhe te te pershendes.Me duket se e njihni shume bukur boten femerore dhe ua dini hallin!

Aferim Turisti!

Falenderit Barbaroza. Normal qe e njoh problematiken e botes se dashuruarve sepse : TE DASHUROSH ESHTE LEHTE. DASHURIA ESHTE RRETH NESH,ANDEJ NA DUHET VETEM TA VEREJME , TA BLEDHMI ATE DHE TE JETOJME TE LUMTUR.

Pershendetje,- TURISTI.

Krokodilli
22-10-04, 05:00
se pari ju pershendes,,,,, mendjemadhesia nuk eshte e shprehur tek femrat por te mashkujt po ashtu,,,,, nuk ka te bej vetem me femer...
por shpesh here njerezit i keqkuptojn vajzat,, vetem se nje vajz nuk te flet (ndoshta edhe nuk te njeh) ne themi se qenka mendjemadhe,,,, por keta persona qe i quajn shumice e vajzave mendjemadhe nuk kan pas rastin te hyn ne boten e femrave,,, te kalojn kohe me femra,,,, te mesojn mentalitetin e tyre,,,,
Ketyre personave do tju propozoja te kalojn pak ma shum koh me femra (mundesisht) ne shoqeri,,,, dhe te mesojn dhe te kuptojn se femrat mendoj pothuaj si ne meshkujt,,, vetem se kan vlerat e tyre me te qmuara ,, dhe duhet rrespektuar qdo her,,,,

Jeton M
22-10-04, 14:22
Shoki Skender pyetja nuk osht e mir me fal.....

Krejt femrat nuk e kan mendjen e madhe... ka femra qe ta knaqin zemren edhe ma shum se zemren hi hi :oops: , edhe nuk jan mendje madhe...

Femrat e kan ni kualitet te madh se, ndryshojn karakterin ne baz te burrit qe e kan perpara...

Burri e ban karakterin e femres, natyra e ka ber kto nuk kem qka mi ba...

Nese je mendje madh femra ta kthen hala ma fort..
Po nese je car ajo te knaq krejt edhe te ben te lumtur... :P :P :wink:

Tungi

Gjumashja
22-10-04, 15:32
sepse na rritni mendjen ju djemt :P

Krokodilli
22-10-04, 16:36
sepse na rritni mendjen ju djemt :P
SI THASH EDHE ME HERET NUK JAN TE GJITHA VAJZAT MENDJE MADHE,, PO JA SHEMBULLI ME I MIRI,,,, SHIKONE GJUMASHEN
Gjumashja pershembull eshte mendje madhe :P :P :wink:

Barbaroza
22-10-04, 17:24
Gjumashja nga mendjemadhesia veq flen,nuk flet me asnje djale.

:lol: :lol:

turisti
22-10-04, 17:41
O nuk ,jan femrat mendje madhe ,por maskujt gjithmone shikojne nga kendi i gabuar.....

qika_pr
22-10-04, 18:09
Turisti pershendetje per shkrimin tend
Ekzakt femrat nuk jane mendjemdhaja por jane djemet ata qe nuk din te depertojne ne boten femrore

turisti
22-10-04, 23:35
Turisti pershendetje per shkrimin tend
Ekzakt femrat nuk jane mendjemdhaja por jane djemet ata qe nuk din te depertojne ne boten femrore

Hahahahahahaha,edhe une e pershendes mendimet e tua dhe falenderit. :wink:

Gjumashja
23-10-04, 12:50
sepse na rritni mendjen ju djemt :P
SI THASH EDHE ME HERET NUK JAN TE GJITHA VAJZAT MENDJE MADHE,, PO JA SHEMBULLI ME I MIRI,,,, SHIKONE GJUMASHEN
Gjumashja pershembull eshte mendje madhe :P :P :wink:
po bre qafa mu ka dredhu tu e rrit mendjen kryt tenalt tu e mbajt :)

MAFIA_DI_KUMANOVA
23-10-04, 14:56
HAHAHAHA gjumashe mos po te dhemb qafa tu flet :wink: se gjumin shum e ke qjef ti :wink:

Krokodilli
24-10-04, 05:01
sepse na rritni mendjen ju djemt :P
SI THASH EDHE ME HERET NUK JAN TE GJITHA VAJZAT MENDJE MADHE,, PO JA SHEMBULLI ME I MIRI,,,, SHIKONE GJUMASHEN
Gjumashja pershembull eshte mendje madhe :P :P :wink:
po bre qafa mu ka dredhu tu e rrit mendjen kryt tenalt tu e mbajt :)

hehe Gjumashja nese jeton ne Kosove ke kujdes,, atje eshte rrezik te jesh mendje madhe,,,, sidomos kryt tenalt me mbajt papritmas mund me sharru ne grop apo naj kanalizim.... :wink:

stina
01-11-04, 17:05
hehe:P nuk don me thon se krejt femrat jan mendjemdhaja, veq ka shummm

~AnnA~
19-05-11, 10:13
pse femrat jan aq mendje madhe sa qe ju doket vetje sikur te .....

Me fal, ama une nuk e shikoj keshtu...
Mendjemadhesine e gjen ne te dy gjinite, bile mua me duket se meshkujt jane shume me mendjemedhej, duke mos mohuar faktin qe dhe femerave nuk ju mungon ky ves ama jane ne numer me pak se meshkujt

Oqeani
19-05-11, 11:49
Sepse i vejne dy ngjyra ne fytyre dhe.....

emine
19-05-11, 18:32
kshtu fiton bindje te gabuar cdokush qe i shikone gjanat nga larg

Lona
19-12-12, 13:07
pse femrat jan aq mendje madhe sa qe ju doket vetje sikur te .....


sepse pranojne shume komplimente nga meshkujt:biggrin:

Djalizellshem
10-09-13, 11:42
hahaha gjithmone qeto pytje ka te shkoj kam mej lexu pse menjemadhe pse menjemadh hehe mmm a ka shpjegim diqka e till a mund te shpjegohet kjo ndonjeher jo hahaha se ska kufij eshte diqka qfar na ben te jemi ndryshe dhe secili nga ne e ka ne vete dhe e perdor kete gje ne raste qe nau pershtatet gjithsesi ka njerz qe e perdorin ate me shum e me pak por nga komplimentet nuk lind kjo aspak ahaha m┤varet prej karakterit dhe vet si je si person dhe sa e lejon veten per me qen mendjemadh/e