PDA

View Full Version : Me dul gjumi ...


dr1ta
16-10-04, 21:00
Pershendetje te gjithve:)

Ndoshta esht pak vone te vendose ket prezentim tash, mbasi vec mar pjes ne ket forum.Pak a shum jam prezentu ne temat te ndryshme ne forum, vendosa te shkruaj edhe ketu pak:)

PRa un jam drita nga kosova/maqedonia. Jetoj,punoj ne gurbet ...dhe me mungon ndonjher nje atmosfer e mire shqiptare prandaj u kyca ketu:)


Ju pershendes te gjithve :)

turisti
16-10-04, 21:18
Edhe une te pershendes shume - dr1ta - ,dhe shpresoj se do te kalosh mire ne mesin ton.
MIRE SE ERDHE,dr1ta - TURISTI. :wink:

dr1ta
16-10-04, 21:20
Edhe une te pershendes shume - dr1ta - ,dhe shpresoj se do te kalosh mire ne mesin ton.
MIRE SE ERDHE,dr1ta - TURISTI. :wink:Flm shum turist ...ti je nje nga ato ce e ben atmosferen e mire ne ket forum:)

Mirembetsh:)

Murgesha
16-10-04, 21:28
Mirė se na ke ardhė dr1ta.
Munemd tju them lirisht se keni pasuruar forumin dardania me shkrimet tuaja.

dr1ta
16-10-04, 21:43
Mirė se na ke ardhė dr1ta.
Munemd tju them lirisht se keni pasuruar forumin dardania me shkrimet tuaja.


Flm murgesh me pelqejn mendimet dhe humori jot shum :) :)

livoreka bicio
16-10-04, 21:47
dr1ta.TE PERSHENDES SHUM DHE TE UROJ ARGETIM TE KENDESHUM DHE DISPONIM TE MIR DHE SUKSESE, SI NE DARDANI, ASHTU DHE NE JETEN PRIVATE. :wink:

dr1ta
16-10-04, 22:03
Flm per urimin tend gezohem ce te flas me shum me ty :) :)

Honesty^uk.
16-10-04, 22:11
Pershendetje te gjithve:)

Ndoshta esht pak vone te vendose ket prezentim tash, mbasi vec mar pjes ne ket forum.Pak a shum jam prezentu ne temat te ndryshme ne forum, vendosa te shkruaj edhe ketu pak:)

PRa un jam drita nga kosova/maqedonia. Jetoj,punoj ne gurbet ...dhe me mungon ndonjher nje atmosfer e mire shqiptare prandaj u kyca ketu:)


Ju pershendes te gjithve :)

Mire se ke ardhur ne mesin tone dhe besoj qe ke gjetur sado pak ate atmosfer qe te gjitheve ne gurbetqareve na mungon.
Argetim te kendshem nen shoqerin e njeri tjetrit
te uron

Honesty

livoreka bicio
16-10-04, 22:13
Flm per urimin tend gezohem ce te flas me shum me ty :) :)URDHERONI DESHIRAT E JUAJA.HA,HA,HA, :wink: :wink:

dr1ta
16-10-04, 22:18
Pershendetje te gjithve:)

Ndoshta esht pak vone te vendose ket prezentim tash, mbasi vec mar pjes ne ket forum.Pak a shum jam prezentu ne temat te ndryshme ne forum, vendosa te shkruaj edhe ketu pak:)

PRa un jam drita nga kosova/maqedonia. Jetoj,punoj ne gurbet ...dhe me mungon ndonjher nje atmosfer e mire shqiptare prandaj u kyca ketu:)


Ju pershendes te gjithve :)

Mire se ke ardhur ne mesin tone dhe besoj qe ke gjetur sado pak ate atmosfer qe te gjitheve ne gurbetqareve na mungon.
Argetim te kendshem nen shoqerin e njeri tjetrit
te uron

Honesty


Flm Honesty me vjen mire qe mar pjes ketu ne mesin tuaj.

Te pershendes:)

turisti
16-10-04, 22:31
Edhe une te pershendes shume - dr1ta - ,dhe shpresoj se do te kalosh mire ne mesin ton.
MIRE SE ERDHE,dr1ta - TURISTI. :wink:Flm shum turist ...ti je nje nga ato ce e ben atmosferen e mire ne ket forum:)

Mirembetsh:)

Falenderit. :P :wink:

ShEjToNkA
16-10-04, 22:33
di1ta, mirė se qenke prezentu.
Nuk je vonu edhe shumė jo pėr prezentim ,se pasi qenke qenė fjetun ta falim :wink:

Tė pershndes ia kalofshė sic ėshtė mė sė miri.

Loloku
17-10-04, 10:09
Shyqyr moj qe te paska dale gjume, ta paska marre gjumashja ndoshta gjumin e mos t'i marrte te mirat. Po, si u gedhive, a fjete mire, naj enderr helbete? Nga enderrat u zgjove, por ketu enderrat me te bukura i gjetsh dhe i befsh qejf!
Drite na solle dhe drite u befsh me te vertete, per vete edhe per ne!
Kalofsh si te duash vet!

Gentiana
17-10-04, 13:22
Dr1ta nimend, sa deshte me fjet qik??? Po mire, shyqyr qe me ne fund u zgjove dhe na bere ket prezentim tendin!! Mire se vjen pra, qaste te kendshme me ne dhe vetem vazhdo kshtu.
Gjdo te mire.

Genta

dr1ta
17-10-04, 17:15
di1ta, mirė se qenke prezentu.
Nuk je vonu edhe shumė jo pėr prezentim ,se pasi qenke qenė fjetun ta falim :wink:

Tė pershndes ia kalofshė sic ėshtė mė sė miri.


Tungi:)

Shyqyr ce ma keni fal se kuku haj me det :) :)

Flm per urimet:)

dr1ta
17-10-04, 17:19
Shyqyr moj qe te paska dale gjume, ta paska marre gjumashja ndoshta gjumin e mos t'i marrte te mirat. Po, si u gedhive, a fjete mire, naj enderr helbete? Nga enderrat u zgjove, por ketu enderrat me te bukura i gjetsh dhe i befsh qejf!
Drite na solle dhe drite u befsh me te vertete, per vete edhe per ne!
Kalofsh si te duash vet!

Pershendetje loloku :)

Besa plot enderra kam pa bile edhe ty ishe aty :lol:

Flm per urimet kalofsh edhe ti sic ta don shpirti :D :D

dr1ta
17-10-04, 17:23
Dr1ta nimend, sa deshte me fjet qik??? Po mire, shyqyr qe me ne fund u zgjove dhe na bere ket prezentim tendin!! Mire se vjen pra, qaste te kendshme me ne dhe vetem vazhdo kshtu.
Gjdo te mire.

Genta

HELLO Gentiana :)

Un jam gjumashe e fort , edhe ndonjher me ikin sendet para syve si kjo tem prezentoni veten isha koncentrume me shum ne tema tjera gati zbulova dicka :lol: :lol:


Te pershendes shum, me pelqej temat e tua gjithashtu mendimet:)

Barbaroza
17-10-04, 18:09
Dr1ta,edhe une te uroj argetim te kendshem ne mesin tone megjithese tani je bere nje anetare me shume postime interesante!
Kalo bukur!

Naki
17-10-04, 18:34
forumi Dardan bashkone gyrbetqaret,largone brengat dhe per nje momente sjelle vendlindjen prane monitoreve te pc.
mire se vini Drita ,argetime te mire ne forum.
me nderime Naki

dr1ta
18-10-04, 00:02
Dr1ta,edhe une te uroj argetim te kendshem ne mesin tone megjithese tani je bere nje anetare me shume postime interesante!
Kalo bukur!


Hello Barbaroza :)

Te falenderoj per urimet , dhe tua vec te them ce postimet e tua si lun topi :) :)

dr1ta
18-10-04, 00:07
forumi Dardan bashkone gyrbetqaret,largone brengat dhe per nje momente sjelle vendlindjen prane monitoreve te pc.
mire se vini Drita ,argetime te mire ne forum.
me nderime Naki


Pershendtje Naki:)

Shpesh ngel interneti menyra e fundit per komunikim me vllezerit dhe motrat tona, perndryshe do ta ndisha veten te humbur :roll:

Mirembetsh:)

DEA
18-10-04, 08:09
Do te kalojme mire patjeter Drita ,mire se erdhe dhe rri sa me gjate :wink:

Loloku
18-10-04, 08:55
Shyqyr moj qe te paska dale gjume, ta paska marre gjumashja ndoshta gjumin e mos t'i marrte te mirat. Po, si u gedhive, a fjete mire, naj enderr helbete? Nga enderrat u zgjove, por ketu enderrat me te bukura i gjetsh dhe i befsh qejf!
Drite na solle dhe drite u befsh me te vertete, per vete edhe per ne!
Kalofsh si te duash vet!

Pershendetje loloku :)

Besa plot enderra kam pa bile edhe ty ishe aty :lol:

Flm per urimet kalofsh edhe ti sic ta don shpirti :D :DFlm per enderrimin tend edhe pse ederrimi nuk eshte preferenca ime, po a kisha dale mire te pakten si enderr? Fotomodel a?

Uroj te shijosh deshirat e tua te enderruar!

dr1ta
19-10-04, 00:33
Shyqyr moj qe te paska dale gjume, ta paska marre gjumashja ndoshta gjumin e mos t'i marrte te mirat. Po, si u gedhive, a fjete mire, naj enderr helbete? Nga enderrat u zgjove, por ketu enderrat me te bukura i gjetsh dhe i befsh qejf!
Drite na solle dhe drite u befsh me te vertete, per vete edhe per ne!
Kalofsh si te duash vet!

Pershendetje loloku :)

Besa plot enderra kam pa bile edhe ty ishe aty :lol:

Flm per urimet kalofsh edhe ti sic ta don shpirti :D :DFlm per enderrimin tend edhe pse ederrimi nuk eshte preferenca ime, po a kisha dale mire te pakten si enderr? Fotomodel a?

Uroj te shijosh deshirat e tua te enderruar!


Ne enderr a aaa! Valla syt xixa xixa cka me pak?: i gjat syt e gjelbert pika pika floket e zeza gjoksin e madh pedant zerin si michael bolton :P :)

Maca
19-10-04, 12:07
dr1ta hahah edhe ti qik si une...Te pershendes...Facerka e forumit :wink:

dr1ta
20-10-04, 00:24
Do te kalojme mire patjeter Drita ,mire se erdhe dhe rri sa me gjate :wink:


Pershendetje DEA :)


Flm., shpresoj ce edhe ti kalon mire ketu :)

dr1ta
20-10-04, 00:26
dr1ta hahah edhe ti qik si une...Te pershendes...Facerka e forumit :wink:


Un si ti e ti si un hehehe :) :)

troull krejt :)

Krokodilli
27-10-04, 05:31
we missed you dr1ta,,, tung tung te pershendes,, masi nuk te pasna uru mireseardhje,, edhe pse pak von,,,, mire se ke ardh,, ne te vertet ke ardh me heret se une ne kete forum 8) ,, por je prezentu ma von,,,, pra mire se vjen friendly girl,,,,, :wink:

Maca
27-10-04, 22:08
dr1ta hahah edhe ti qik si une...Te pershendes...Facerka e forumit :wink:


Un si ti e ti si un hehehe :) :)

troull krejt :)

dr1ta oj bi ene tej qonke pi baltes ton a haha...eu eu cish nuk ka ktou,e ne ka nuk imi...haj per tmejr! :wink:

dr1ta
28-10-04, 01:22
dr1ta hahah edhe ti qik si une...Te pershendes...Facerka e forumit :wink:


Un si ti e ti si un hehehe :) :)

troull krejt :)

dr1ta oj bi ene tej qonke pi baltes ton a haha...eu eu cish nuk ka ktou,e ne ka nuk imi...haj per tmejr! :wink:


Po mi po ene une ani baltess hahahahahah ermofsh tej :lol: :lol:

Bukuroshi007
30-10-04, 00:50
mire se erdhe xemlush :wink:

Tomori
17-05-05, 16:34
Drita po ju pershendes...un jam mire?
Po ju si dukeni?
hahahaha moj Drita, tungji moj bukuroshe!!!

dr1ta
18-05-05, 13:27
Drita po ju pershendes...un jam mire?
Po ju si dukeni?
hahahaha moj Drita, tungji moj bukuroshe!!!Gzohem ce je mire :) Une duke sikur njeri :lol:


Te pershendes tomor

dr1ta
18-05-05, 13:27
Drita po ju pershendes...un jam mire?
Po ju si dukeni?
hahahaha moj Drita, tungji moj bukuroshe!!!Gzohem ce je mire :) Une duke sikur njeri :lol:


Te pershendes tomor

Tomori
18-05-05, 14:28
Drita po ju pershendes...un jam mire?
Po ju si dukeni?
hahahaha moj Drita, tungji moj bukuroshe!!!Gzohem ce je mire :) Une duke sikur njeri :lol:


Te pershendes tomor

-Mhabite krejt?!!!!!
A metvertet po dukesh si NJERI!!!
Mke cudit krejt....hahahaha moj dr1ta(hejjjjj dr1ta loqki besoj qe dallon shakan..}

Tomori
18-05-05, 14:28
Drita po ju pershendes...un jam mire?
Po ju si dukeni?
hahahaha moj Drita, tungji moj bukuroshe!!!Gzohem ce je mire :) Une duke sikur njeri :lol:


Te pershendes tomor

-Mhabite krejt?!!!!!
A metvertet po dukesh si NJERI!!!
Mke cudit krejt....hahahaha moj dr1ta(hejjjjj dr1ta loqki besoj qe dallon shakan..}

dr1ta
22-05-05, 16:52
Drita po ju pershendes...un jam mire?
Po ju si dukeni?
hahahaha moj Drita, tungji moj bukuroshe!!!Gzohem ce je mire :) Une duke sikur njeri :lol:


Te pershendes tomor

-Mhabite krejt?!!!!!
A metvertet po dukesh si NJERI!!!
Mke cudit krejt....hahahaha moj dr1ta(hejjjjj dr1ta loqki besoj qe dallon shakan..}


hmmmm po mos te dallojsha shaken nuk isha qesh apo? :)

Tomori
22-05-05, 20:26
Drita po ju pershendes...un jam mire?
Po ju si dukeni?
hahahaha moj Drita, tungji moj bukuroshe!!!Gzohem ce je mire :) Une duke sikur njeri :lol:


Te pershendes tomor

-Mhabite krejt?!!!!!
A metvertet po dukesh si NJERI!!!
Mke cudit krejt....hahahaha moj dr1ta(hejjjjj dr1ta loqki besoj qe dallon shakan..}


hmmmm po mos te dallojsha shaken nuk isha qesh apo? :)
Me fale pra ke te drejte plotesisht loqki Tomorit :wink:

M_u_k_i
24-05-05, 01:47
Ti ke d1ta a?

dr1ta
24-05-05, 11:54
Ti ke d1ta a?


JO, UNE JAM ENDERRA JOTE ME E TMERSHME ..IK TASH :wink: :lol:

Diana007
24-05-05, 11:58
Drita Loqki , kurr nuk pasken qen te kjo dhoma jote , permarek qenka :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Te pershendes dhe kalofsh si ta don zemra jote :wink:

dr1ta
24-05-05, 12:00
Drita Loqki , kurr nuk pasken qen te kjo dhoma jote , permarek qenka :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Te pershendes dhe kalofsh si ta don zemra jote :wink:


Flm Loqki sa bukur e kam stolis apo? :lol: :P


Te pershendes edhe une zemrush dhe kalofsh sa me mire :) :wink:

Dali!Keq
27-05-05, 17:49
dr1ta
Mir se paske ardh :lol: :lol: :lol:
Desha veq me te perqaf pak..hmmm

Hasani

dr1ta
27-05-05, 18:41
dr1ta
Mir se paske ardh :lol: :lol: :lol:
Desha veq me te perqaf pak..hmmm

Hasani


OO hasan--ooo hmmmm :twisted:

Mos me perqaf more ketu se po te shef burri jemi :shock:


Ajshja

laliloli
27-05-05, 19:12
DRITA PRANONI PERSHENDETJET E PERZEMERTA ,PA JU NUK KA DRITE NE KETE FORUM,PRANDAJ TE UROJ SHENDET DHE GJITHE TE MIRAT QE JU I DESHIRONI NE KETE JETE

dr1ta
30-05-05, 15:38
DRITA PRANONI PERSHENDETJET E PERZEMERTA ,PA JU NUK KA DRITE NE KETE FORUM,PRANDAJ TE UROJ SHENDET DHE GJITHE TE MIRAT QE JU I DESHIRONI NE KETE JETEFlm lali ..te pershendes edhe une ...dhe deshiroj cdo te mire per ju :)

laliloli
01-06-05, 19:46
Pershendetje te gjithve:)

Ndoshta esht pak vone te vendose ket prezentim tash, mbasi vec mar pjes ne ket forum.Pak a shum jam prezentu ne temat te ndryshme ne forum, vendosa te shkruaj edhe ketu pak:)

PRa un jam drita nga kosova/maqedonia. Jetoj,punoj ne gurbet ...dhe me mungon ndonjher nje atmosfer e mire shqiptare prandaj u kyca ketu:)


Ju pershendes te gjithve :)

PERSHENDETJE DRITA

PO NUK NA TREGOVE SE A TE KAN DHANE APO MARTUAR QIKE

dr1ta
02-06-05, 10:01
PERSHENDETJE DRITA

PO NUK NA TREGOVE SE A TE KAN DHANE APO MARTUAR QIKEShko te kafja e forumit te tegoj djalo

PS: Caps lock off ..se te lexojm shume mire

laliloli
02-06-05, 19:18
PERSHENDETJE DRITA

PO NUK NA TREGOVE SE A TE KAN DHANE APO MARTUAR QIKEShko te kafja e forumit te tegoj djalo

PS: Caps lock off ..se te lexojm shume mire

NE KAFEEE ,AI DRITA A PO DON ME MARRE VESH KREJT DUNJAJA A ???
TREGONA QETU NE VESH SE NUK I TREGOJNA ASKUJT :lol: :lol: :lol:

dr1ta
02-06-05, 20:33
:P :P :P :P

DEA
02-06-05, 20:35
Dr1ta mbasi te dual gjumi ty po te pershendes shume shume, se mua me erdhi gjumi tybe :lol: :lol:

rafet llapjani
03-06-05, 02:18
tung drita mirse edhe ne boten e xhganrave ne ketkoh jeme veq na dhompirat qute e eishallastmere xhumi qao :twisted:

Reana
16-06-05, 05:53
tung drita mirse edhe ne boten e xhganrave ne ketkoh jeme veq na dhompirat qute e eishallastmere xhumi qao :twisted:

:lol: :lol: :lol:

euuu llapjani, euu...


Drita masi te dul gjumi, miremengjesi pra :)

dr1ta
17-06-05, 20:27
Dr1ta mbasi te dual gjumi ty po te pershendes shume shume, se mua me erdhi gjumi tybe :lol: :lol:


Me ka dal kaher gjumi :P edhe ti zgjohesh tash .. :P pershendetje DEA :)

dr1ta
17-06-05, 20:30
tung drita mirse edhe ne boten e xhganrave ne ketkoh jeme veq na dhompirat qute e eishallastmere xhumi qao :twisted:

:lol: :lol: :lol:

euuu llapjani, euu...


Drita masi te dul gjumi, miremengjesi pra :)LLapjani une krycin ne gjoks e kam :lol:Mirembrema Reana :)

rafet llapjani
18-06-05, 23:59
TUNG DRITA qisi dhompira si na nuk tutem prej kryqi :P :wink: sa ma pak me fjet mashum jeton :D

halla e madhe
04-07-05, 16:47
Drita_vetem halla akoma nuk e paskem vizitu kete oden tende te mbushur me urime te gezuara :lol: te deshiroj loqka e halles shume te mira ne jete :P

dr1ta
06-07-05, 14:01
Drita_vetem halla akoma nuk e paskem vizitu kete oden tende te mbushur me urime te gezuara :lol: te deshiroj loqka e halles shume te mira ne jete :P


:lol: Ac e lezetcme je gjith moj hallushe , sa ce zemra me zbutet kur te lexoj ty e nderuar :) flm per urimet halla ,, e mira qoft gjithmone me ju.

Me rrespekt
Drita