PDA

View Full Version : O GJEBRAIL prezento veten!


Urata
18-10-04, 13:57
Hė de Gjebrail tregona cili dhe si je!

Gjebraili
18-10-04, 14:20
Hė de Gjebrail tregona cili dhe si je!


Heheheh, a bash je ba MARAK a? Po HAJT se tybe treqin tybe edhe une kam mu prezentue, qyyyyyyyy :cry: veq po tutna mos po bahet naj VERSHIM i gjinis femrore se :x :? :o :shock: :wink:

Jame 25 vjeqar, e ato cikrrimat mas te 25-tave nuk i njehi,
I gjate 1.80
Te gjithe me thone se jame qum quuuuummmmmmm i bukur, sidomos familja jeme dhe ata qe me dojne qummmmmmmm,
Besoni, aq i bukur jame qe kur ta shofin Minjte foton time, ikin si prej dreqit!
Syte ngjyre te zeze dhe te kafte,
Floket as vet se di, shume rralle i shof edhe pse i kam shume te bukura!
Hunden diku kah 30 cm.
Vesht 25 cm.
Qafen si te R. Haradinajt, te trash e te shkurte
Tip SPORTIV, se e adhoroj me shikue sportin!
Kembet, si te ariut, te trasha por shume seksi, bile ashtu me thone kur te shkoj ne deti apo ne pishina
Nr. i Kepucave: Veres 46 e dimrit 42, sepse tkurren kembet dimrit,
I PA martuar
Pa Nane e PA Babe, po me 12 motra!!!!
Mas luftes jetoj ne QYTET, heheheh, e kam pas ba ZAP ni shpi te ni shkaut e u knaqum e hajt!

Nashta kam harrue najsen po, hajt se ju kallxoj masandej, qyyyyyy :lol: :)

Urata
18-10-04, 14:26
Krejt po t'digjshe! T'gutna e t'zapoj para vershimeve! hahaha hahaha hahaha.....................................

Kaltrushi
18-10-04, 14:30
Te pershendes Gjebrail. E prezentove veten shum interesant. duke lexu duke te paramendu. manfund bertita kur te paramandova. heheheheh (pak hajgare) mireseerdhe Kalo sa ma bukur me ne.

tung tung

Gjebraili
18-10-04, 14:57
Krejt po t'digjshe! T'gutna e t'zapoj para vershimeve! hahaha hahaha hahaha.....................................


More kjo ishte vetem nje pershkrim i jashtem se, heheheh, nga brenda jame krejt zjarm zjarm, qyyyy :oops: :oops: :oops:

Vallha bre Urata, boll mire po bajshe, qyyyyyyyyyy :) :) Nashta e ke nie ate kengen: "Dashnia e pare NUK HARROHET" hahahaaaaaahaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaa

Edhe une tye, Kaltrina, ops. Kaltrushe te pershendes dhe te deshiroj te gjitha te mirat, heheheh, me nje kenge: Kah Une e Urata mos u perzini, hahahaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Murgesha
18-10-04, 15:11
Gjebraili shumė mė pėlqeu ky prezentimi yt.
Mirė se na ke ardhė dhe tė u roj gjithė tė mirat nė forumin tonė.
Gjithė tė mirat me pėrjashtim timin. :wink:
Ps. Urata unė jam e zapume, se...

Urata
18-10-04, 15:17
O ku eshte lazdrani ti tregoj dicka!!!

se .... ēka oj Murgeshe, mos deshte me thane se ia kishe ngjite Gjebrailit. Mac, ai vete ka dashte me mue!

Barbaroza
18-10-04, 15:19
Gjebro,te pershendes per prezantimin aq te bukur qe ke bere.Mos harro se konkurrenca eshte e forte ketu,secili mundohet"te te marre"diqka :lol: :lol:

Urata
18-10-04, 15:21
Oj hanem mbesa o tregoju se Gjebra e ka gjete, qy!

Urata
18-10-04, 15:23
Edhe oj Murgeshe une i thashe mu prezentu per mue e jo per ty,qy!

Murgesha
18-10-04, 15:36
Edhe oj Murgeshe une i thashe mu prezentu per mue e jo per ty,qy!


Kurgjo moj nuk thashė, e as qė ta rrezikova lidhjen.
A mos dashte me i thėnė se jam e pa zapueme a???? :shock: :wink:

Barbaroza
18-10-04, 15:45
Oj hanem mbesa o tregoju se Gjebra e ka gjete, qy!

Mos ke dert o xhixhi :)

Gjebraili
19-10-04, 10:00
Edhe oj Murgeshe une i thashe mu prezentu per mue e jo per ty,qy!


Belivallha, tybe treqin tybe, edhe une VETEM PER URATEN jam prezentue se, phiiiiiiiii sa e njeri m'vet kah i kie Dajte, me zane me ju kallxue, papapaaaaaaaaaaa, bahet nami i zi, qyyyyyyyyyyyyy :x :roll:

Urata, edhe Gjebraili te pershendet, te GUSH e te DUSH qum quuuuuuuuuummmmmmmmm :lol: :) :)

Barbaroza, oj QIKA e Dajes, Ciaooooooooooooooooo :lol: :)

Oj Murgesha, shko moj se javen tjeter kish me ju ardhe Papa n'vizite e, heheheh, lani e fshini, qyyyyyyyy :wink: :cry: :P

Maca
19-10-04, 12:05
Mire se na erdhe Gjebrail,vetem te lutem probleme spo du me na bo,se ti si gjebrail ndoshta smundesh me nejt pa na nguc haha! Kalo qaste te mira ne dardania forum! Te pershendes...Tung :wink:

Barbaroza
19-10-04, 12:05
O dajkoooo,me ardhjen tende ne forum,u ngjall edhe forumi :wink:
Ciaooooooooooooooooooooooooooo :lol: :lol:

Luana
19-10-04, 12:16
Gjebraili :shock: :shock: :shock:
mire se na erdhe :lol: :lol:
Urata kuku qike don me u ba star ne forum , hmmmm mos harro se Luanesha e ka renin njiher :wink:

Te mbeteni te pershendetur te gjithe nga une LUANESHA :wink:

Gjebraili
19-10-04, 12:42
O dajkoooo,me ardhjen tende ne forum,u ngjall edhe forumi :wink:
Ciaooooooooooooooooooooooooooo :lol: :lol:


Heheheh, po nuk e kam RASTESISHTE emrin "pergdheles" Nana e vakise hahahaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaa

Kan pa diqka ata qe me kan pagezue me kete apitet, hahahaaaahaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaa :wink: :roll: :P

Gjebraili
19-10-04, 12:48
Mire se na erdhe Gjebrail,vetem te lutem probleme spo du me na bo,se ti si gjebrail ndoshta smundesh me nejt pa na nguc haha! Kalo qaste te mira ne dardania forum! Te pershendes...Tung :wink:


Heheheh, a edhe Maca paska ne ket forum a? phaaaaaaaaaaaa vallha boll TULLUSUM i kam, qyyyyyyyy :wink: :P

Joooooo bre, ti Maca, une probleme nuk baj, qyyyyyyy :cry: :oops:
Po qka kam faj une qe nuk po m'lan "rahat", qyyyyyyyy :wink: :P :lol: :)

Kalofsha me ju te gjitheve, sepse te gjithe jeni te mrekullueshem, heheheh, sidomos gjinia e BUKUR, phaaaaaaaaaaaaa :lol: :) :) :lol: :lol: :P :P :P :P

Gjebraili
19-10-04, 12:53
Gjebraili :shock: :shock: :shock:
mire se na erdhe :lol: :lol:
Urata kuku qike don me u ba star ne forum , hmmmm mos harro se Luanesha e ka renin njiher :wink:

Te mbeteni te pershendetur te gjithe nga une LUANESHA :wink:


Heheheh, a pom doket a Luanesha paska met pak si keq :wink: :cry: :x

Po pse moj Luanesh nuk tregojshe ma heret, phaaaaaaaaaaaaa, shume lehte ja kishim ba, qyyyyyyy :P
Vallha tash, masi i KARRABOTHA punte me Uraten, nuk ka shans per naj sen, qyyyyyyy, bile jo per publik, hahahahahahahahahahahaah :P :P

Po HAJT mos ta nin se, qfar baksuzi jam une, nuk m'rrnojne shume grate :cry: :oops: :? :( :x :!: :wink:

Gentiana
19-10-04, 12:59
O Gjebrail, more a mujte, a u lodhe rruges hiq??? :wink:
vetem thash te pershendes, dhe te uroj per ket prezentim kaq te bukur!
Ishalla po te ban Zoti me nje nuse, se tybe dert e po te kam! ani pa nuse, qysh rrihet more nje djal kaq i bukur dhe i mire, siq e bere prezentimin! :wink: Po ket Emer bre nuk e paske bash mire, un per vete nuk kisha pas qef te bej me nje qe e ka emrin Gjebrail. :twisted: :lol:

Luana
19-10-04, 13:05
Gjebraili :shock: :shock: :shock:
mire se na erdhe :lol: :lol:
Urata kuku qike don me u ba star ne forum , hmmmm mos harro se Luanesha e ka renin njiher :wink:

Te mbeteni te pershendetur te gjithe nga une LUANESHA :wink:


Heheheh, a pom doket a Luanesha paska met pak si keq :wink: :cry: :x

Po pse moj Luanesh nuk tregojshe ma heret, phaaaaaaaaaaaaa, shume lehte ja kishim ba, qyyyyyyy :P
Vallha tash, masi i KARRABOTHA punte me Uraten, nuk ka shans per naj sen, qyyyyyyy, bile jo per publik, hahahahahahahahahahahaah :P :P

Po HAJT mos ta nin se, qfar baksuzi jam une, nuk m'rrnojne shume grate :cry: :oops: :? :( :x :!: :wink:


jo more ti ban qka te dush se une e kam renin me u martu me Turistin se urata eshte ma e vogla e duhet me prit nji her :wink:

Urata
19-10-04, 13:06
O Gjebrail, more a mujte, a u lodhe rruges hiq??? :wink:
vetem thash te pershendes, dhe te uroj per ket prezentim kaq te bukur!
Ishalla po te ban Zoti me nje nuse, se tybe dert e po te kam! ani pa nuse, qysh rrihet more nje djal kaq i bukur dhe i mire, siq e bere prezentimin! :wink: Po ket Emer bre nuk e paske bash mire, un per vete nuk kisha pas qef te bej me nje qe e ka emrin Gjebrail. :twisted: :lol:


Qy, qy, qyyyyyy kjo Genta e Gentianit! Mos ia kqyr emrin ti ktina po kqyrja marifetin he BURRE E FORTE eshte ky! Mos je kah hjek keq sen oj Genta, une hiq nuk jam xheloze kur eshte n'pytje me ma t'reja!

GJEBRAIL, ēka i paske thane ashtu LUANESHES, mire boll ia paske ba! Ani de nashte masi n'publik s'po bojshe per privat e tinez s'oshte gajle jo, veq mos ta dije UNE!hahaha hahaha hahaha.........

Peja te dushi e t'gushi knaqshem se krejt grat e qikat po ma kane lakmi!

Gjebraili
19-10-04, 13:37
O Gjebrail, more a mujte, a u lodhe rruges hiq??? :wink:
vetem thash te pershendes, dhe te uroj per ket prezentim kaq te bukur!
Ishalla po te ban Zoti me nje nuse, se tybe dert e po te kam! ani pa nuse, qysh rrihet more nje djal kaq i bukur dhe i mire, siq e bere prezentimin! :wink: Po ket Emer bre nuk e paske bash mire, un per vete nuk kisha pas qef te bej me nje qe e ka emrin Gjebrail. :twisted: :lol:


More ti Gentiana, flm. shume per pershendetje e, nese me ndegjon mue, hec tash se, heheheh, n'ven tanin per pak e me HANGER Gentiani, e qysh jemi karshi karshi, heheheh, tybe treqin tybe nuk muj me garantue per kurgja :P :P :oops: :oops: :oops:

Ciaooooooooo Gentiana :wink: :arrow: :) :lol:

Maca
19-10-04, 15:20
Mire se na erdhe Gjebrail,vetem te lutem probleme spo du me na bo,se ti si gjebrail ndoshta smundesh me nejt pa na nguc haha! Kalo qaste te mira ne dardania forum! Te pershendes...Tung :wink:


Heheheh, a edhe Maca paska ne ket forum a? phaaaaaaaaaaaa vallha boll TULLUSUM i kam, qyyyyyyyy :wink: :P

Joooooo bre, ti Maca, une probleme nuk baj, qyyyyyyy :cry: :oops:
Po qka kam faj une qe nuk po m'lan "rahat", qyyyyyyyy :wink: :P :lol: :)

Kalofsha me ju te gjitheve, sepse te gjithe jeni te mrekullueshem, heheheh, sidomos gjinia e BUKUR, phaaaaaaaaaaaaa :lol: :) :) :lol: :lol: :P :P :P :P


Gjebrail kush te pyti qka ke tollosum e qka jo,haha ka teme te hapur edhe per kete gje qy,un vetem te deshirova mire se ardhje aihhh...
Gjebrail sa per tjret se di veq nga une rahat ki mu kan sot e 100 vjet mos ta nin se nuk te nguci,veq as mos um nguc a! :wink:

Pra kalo mire! ciaoo
P.s ketu ne forum qka ska,ka edhe qen,edhe mij,sidomos Maca hoho :twisted:

Murgesha
19-10-04, 15:35
O Gjebrail a po mundesh me ju dhėnė gjevap more???? :wink:

Gentiana
19-10-04, 15:41
More ti Gentiana, flm. shume per pershendetje e, nese me ndegjon mue, hec tash se, heheheh, n'ven tanin per pak e me HANGER Gentiani, e qysh jemi karshi karshi, heheheh, tybe treqin tybe nuk muj me garantue per kurgja :P :P :oops: :oops: :oops:

Ciaooooooooo Gentiana :wink: :arrow: :) :lol:

Gjebrailoooo, tybe Genti boll i zoti esht, e nuk mundem te ankohem! pastaj, edhe nese ankohem nuk do te vija tek ti! se ai qe i ka fjalet e forta, hmmm, gati si asgje nuk ka ne fjal?! :wink:

Kaltrushi
19-10-04, 15:46
qy niher oj qika qka more po boni kaq shum mas ni gjebraili.

:lol:

gjebrail mos mu idhno se po du me i ngux keto pak. :wink:

Urata
19-10-04, 15:52
Haj bela ,bela po m'duket po therret! Shume e vetat m'iu kane turr kti njerit tem!

Gjebraili
19-10-04, 18:07
O Gjebrail, more a mujte, a u lodhe rruges hiq??? :wink:
vetem thash te pershendes, dhe te uroj per ket prezentim kaq te bukur!
Ishalla po te ban Zoti me nje nuse, se tybe dert e po te kam! ani pa nuse, qysh rrihet more nje djal kaq i bukur dhe i mire, siq e bere prezentimin! :wink: Po ket Emer bre nuk e paske bash mire, un per vete nuk kisha pas qef te bej me nje qe e ka emrin Gjebrail. :twisted: :lol:


Qy, qy, qyyyyyy kjo Genta e Gentianit! Mos ia kqyr emrin ti ktina po kqyrja marifetin he BURRE E FORTE eshte ky! Mos je kah hjek keq sen oj Genta, une hiq nuk jam xheloze kur eshte n'pytje me ma t'reja!

GJEBRAIL, ēka i paske thane ashtu LUANESHES, mire boll ia paske ba! Ani de nashte masi n'publik s'po bojshe per privat e tinez s'oshte gajle jo, veq mos ta dije UNE!hahaha hahaha hahaha.........

Peja te dushi e t'gushi knaqshem se krejt grat e qikat po ma kane lakmi!


Oooooooooooooo DUSHUM breeeeee he ishalla Zoti te dush tye se e meriton breeeeeee :lol: :) :) :) :P :P

Hajt bre Urata se nuk t'koriti kurren e kurres se, qkas po nike njeri ketu :oops: :x

Pa hajt bre e dashurushmja jeme, kallxoju qatyne qe po thojne se: "Aj qe ka fjal, medemek nuk ka pune" :x :? :(

Heheheheh, eeeeeeee juuuuuu qe po doni PA FJALE: Shkoni te Babgjyshi jem, belivallha qe 20 vjet as zanin kush nuk ja ka nie, e nashta aj ban pune pra, hahahaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, n'mujshi me ja gjete edhe eshnat, hahahahaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Kush na ka inati, ju prishte sahati se Ora spo muj me thane se mendojne se kam kalue me oren e sorrosit, heheheh :P :P :P :P :P :P :P

ShEjToNkA
19-10-04, 21:36
Hė de Gjebrail tregona cili dhe si je!


Heheheh, a bash je ba MARAK a? Po HAJT se tybe treqin tybe edhe une kam mu prezentue, qyyyyyyyy :cry: veq po tutna mos po bahet naj VERSHIM i gjinis femrore se :x :? :o :shock: :wink:

Jame 25 vjeqar, e ato cikrrimat mas te 25-tave nuk i njehi,
I gjate 1.80
Te gjithe me thone se jame qum quuuuummmmmmm i bukur, sidomos familja jeme dhe ata qe me dojne qummmmmmmm,
Besoni, aq i bukur jame qe kur ta shofin Minjte foton time, ikin si prej dreqit!
Syte ngjyre te zeze dhe te kafte,
Floket as vet se di, shume rralle i shof edhe pse i kam shume te bukura!
Hunden diku kah 30 cm.
Vesht 25 cm.
Qafen si te R. Haradinajt, te trash e te shkurte
Tip SPORTIV, se e adhoroj me shikue sportin!
Kembet, si te ariut, te trasha por shume seksi, bile ashtu me thone kur te shkoj ne deti apo ne pishina
Nr. i Kepucave: Veres 46 e dimrit 42, sepse tkurren kembet dimrit,
I PA martuar
Pa Nane e PA Babe, po me 12 motra!!!!
Mas luftes jetoj ne QYTET, heheheh, e kam pas ba ZAP ni shpi te ni shkaut e u knaqum e hajt!

Nashta kam harrue najsen po, hajt se ju kallxoj masandej, qyyyyyy :lol: :)

Mashallah ,plotė oda burr me tonat mirat!
Po ,nime a t'u bo shtrenjt me zap atė shpi be pas lufte , se jam ka mendoi edhe vetė m'u zhdirgjė po s'po di se a janė hiqq shtrejtė ato japija me i zapu ?!! :lol:


Gjebraili , duke tė dėshiruar argėtim tė kėndėshme ,dhe gjithė tė miart, tė pėrshndes!

Gjebraili
20-10-04, 23:08
Heheheh, vallha bre Shejtonka, he edhe tye DREQI EMRIN TA HANKT, burre e pertej burrit bile, mos besofsh pyete Uraten e te tregon, qyyyyyy :lol: :)

Po qysh po pyet: "a tu bo shtrejt", hahahaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaa, po qfar shtrejti mori Shejtonk, une tybe treqin tybe nuk e kam ble, qyyyyyy :x :(
E ti moj Shejtonka, masi e ke nder mend MU ZHDIRGJE, heheheh, davaduku kah Gjebraili e ta boj nje qare diqysh, hahahahahahaha, vetem mos i trego Urates se ajo hiq si ka marak kojshikat e mira :wink: :x :P

Edhe une oj Shejtonka te deshiroj te gjitha te mirat dhe argetim te kendshem :lol: :)

ShEjToNkA
21-10-04, 23:31
Estekfurullah , Estekfurullah
Po si me ma honger mua drqi emrin phaaaaaa .lkundu djalė pak vendi e bjerė Shahadet qyyyyyy :lol: :lol:

Po lere more ti ,po cka dita a jonė me pare me i zapu japijat a pa pare qyy?! Me pas ditė se s'i shkojnė puntė rrethė zapimit tė japijave s'kisha ba te vetne hiqqq qyyyyy ,veq isha zhdirgjė n'sheher se marum n'katunė.
Po leri ti fjalte e shiko sa ma pare ma gjenė njė japi e vi e zapoj bile bile do te jame mirėnjohės tanė jetėn qyyyy :roll:
Edhe dicka pa shiko n'koft qė janė ato japija me katshe shiko dikun n'katin ma te nalt ma gjenė se kom merakė me pa vnendin tepsii atu me pa se cka po bajen e cka po flitet demek kam merak me i dite punėt e huaja de qyyyyyyyyyyy
E dokna une ni ditė andje ka Mahalla e Bacit Sylė , e marrė veshė se a ma keni gjetė nej japi ajo !?

Gjebraili
27-10-04, 00:00
Estekfurullah , Estekfurullah
Po si me ma honger mua drqi emrin phaaaaaa .lkundu djalė pak vendi e bjerė Shahadet qyyyyyy :lol: :lol:

Po lere more ti ,po cka dita a jonė me pare me i zapu japijat a pa pare qyy?! Me pas ditė se s'i shkojnė puntė rrethė zapimit tė japijave s'kisha ba te vetne hiqqq qyyyyy ,veq isha zhdirgjė n'sheher se marum n'katunė.
Po leri ti fjalte e shiko sa ma pare ma gjenė njė japi e vi e zapoj bile bile do te jame mirėnjohės tanė jetėn qyyyy :roll:
Edhe dicka pa shiko n'koft qė janė ato japija me katshe shiko dikun n'katin ma te nalt ma gjenė se kom merakė me pa vnendin tepsii atu me pa se cka po bajen e cka po flitet demek kam merak me i dite punėt e huaja de qyyyyyyyyyyy
E dokna une ni ditė andje ka Mahalla e Bacit Sylė , e marrė veshė se a ma keni gjetė nej japi ajo !?


Ojjjjjjjjjj Shejtonkooooooooo, a je gjalle hejjjjjjjjjjj :P A mos mu ke ftof najkah, tu nejt neper dhoma me vllag e pa idare :x

Ooooooooo ta kam gjete nje shtepi, bash qysh e ke lyp, pasha Mamin n'dhe e shtifsha, edhe ashte ngjitet me shpin teme :P :P :P :P

Kemi mu knaq valla :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
Tej tardhsh ti, ja kum nis ni sob SEXI me ndreq, krejt ne stilin ROKOKO, edhe hymjen n'veti se, ku me dite sa vet jeni ju e mos pom del far problemi, medemek kur t'vi une her naten e her diten :P :P :) :) :) :) :) :) :)

Barbaroza
15-12-04, 17:36
E pershende dajkon tim Gjebrailin dhe e falenderoj per mikepritejn tipike bujare shqiptare.Flm Dajko,je me i mire Gjebrail ne bote. :)

Gjebraili
15-12-04, 17:41
E pershende dajkon tim Gjebrailin dhe e falenderoj per mikepritejn tipike bujare shqiptare.Flm Dajko,je me i mire Gjebrail ne bote. :)


Ooooooooo te keqen Daja, po ku mos me qene i mire kur edhe Mbesen e kam me te miren ne bote :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
15-12-04, 17:43
E pershende dajkon tim Gjebrailin dhe e falenderoj per mikepritejn tipike bujare shqiptare.Flm Dajko,je me i mire Gjebrail ne bote. :)


Ooooooooo te keqen Daja, po ku mos me qene i mire kur edhe Mbesen e kam me te miren ne bote :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ha, ha, haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Edhe unė po ju pėrshėndes, Dajė e mbesė. :roll:

Gentiana
15-12-04, 17:46
Edhe une i pershendes keta dy,dhe ju uroj mbremje te kendshme.
Barbaroza, lum ti per Dajen qe kishe! :wink:

Gjebraili
15-12-04, 18:59
Edhe une i pershendes keta dy,dhe ju uroj mbremje te kendshme.
Barbaroza, lum ti per Dajen qe kishe! :wink:


Op oppppppppppppppppp, u knaqa breeeeeeeee :lol: :lol: :lol: :lol:

Kah po shkoj, kompliKIME, ops: KOMPLIMENTE, qyyyyyyyyy, hahahahaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol: :lol:

Oooooooooooooo shume flm. oj te NDERUARA, per ato fjale te bukura :lol: :) :lol:

Edhe Gjebra ju pershendet dhe ju deshiron te gjitha te mirat e kesaj bote :lol:

Ika se me MBYT GRUAJA, phaaaaaaaaaaaaaaaaa, ani menjehere thot: "A me gra e qika po fole tan diten a?! uuuuuuuuu QYRRANI nihereeeeeeee" :x :o :wink:

Hahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol:

Kercovari
15-12-04, 20:19
Paske kalu me mire se une Gjebraili,Qurran!
E mua me thone derr ne shtepi,thi jashte shtepije!Haaahaaaaha!.

Gjebraili
18-04-05, 11:31
Paske kalu me mire se une Gjebraili,Qurran!
E mua me thone derr ne shtepi,thi jashte shtepije!Haaahaaaaha!.Ooooooooooooooo Kercovari, po a je gjalle he burre i dheut?

Belivallha mue gruja jeme mi ka shti dy kembet ne nje kepuce, nuk po me le me lujte vendit he i mjere Gjebraili :cry: :x

Daja POLIC
07-05-05, 04:40
Gjebraili

o njeri tregoma diten kurr don me ardh me ma mar shpirtin se po du mu pregatit e te nzofsha pat pa te plagos nuk e la mos gabo me ardh :lol:

tung kalofsh mir kalofsh bukur a ka dicka tjeter :roll: :? ska mir

tung nga POLICI

Gjebraili
07-05-05, 10:52
Gjebraili

o njeri tregoma diten kurr don me ardh me ma mar shpirtin se po du mu pregatit e te nzofsha pat pa te plagos nuk e la mos gabo me ardh :lol:

tung kalofsh mir kalofsh bukur a ka dicka tjeter :roll: :? ska mir

tung nga POLICIHeheheh, ewwwwwww more Daja POLIC, per met tregue kur kame me ardhe, nuk besoj se je aq i drejte :wink: e sa per te plagosne, heheheh, ruju djalo se pe plagos veten e po shkon ne ate dynje i plagosur e atje nuk ka spitale me u sherue, ne ate gjendje qe shkon edhe mbetesh, deri ne diten e gjykimit te pergjithshem,, e ajo eshte kohe e gjate e po me dhimbesesh :cry: :oops: :wink:

Hajt se pasi je polic e edhe DAJE, tek ti kam me bo nje perjashtime, dhjete minuta para se ta marre shpirtin :evil: kam me te tregue, :lol: hahahahahahahahaha

Daja POLIC
07-05-05, 19:27
gjykimit te pergjithshem,, kukuku ej kush eshte GJYKATSI bre a mundem me 1000 euro me mashtru a?

edhe 1 her mos gabo me ardh se kam pune shum e nuk akm kohe per ty mos me pengo :? :lol: :lol:

flm shum te pershendes edhe 1 her iq ma shum :wink:

Gjebraili
10-05-05, 16:07
gjykimit te pergjithshem,, kukuku ej kush eshte GJYKATSI bre a mundem me 1000 euro me mashtru a?

edhe 1 her mos gabo me ardh se kam pune shum e nuk akm kohe per ty mos me pengo :? :lol: :lol:

flm shum te pershendes edhe 1 her iq ma shum :wink:
Heheheh, ew bre Daja POLIC, u vonova pak sepse e shqyrtuem ate lutjen tende dhe vendosem: Pasi je Daje e edhe POLIC, dhe se Kosova ka nevoje per Police, afati te shtyhet deri me 31 Shkurt 2025 :lol: :lol: :lol:

A je i knaqte ajo, e nese je, mi sjelle qato 1000 Euro qe mi ke premtue :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
10-05-05, 17:02
Gjebrail, njė pėrshėndetje madhore pėr ty i nderuar.
Mė paska marrė malli me tė pa nė forum.
Kalo sa mė mirė dhe eja sa mė shpesh. :lol: :lol:

Gjebraili
11-05-05, 16:50
Gjebrail, njė pėrshėndetje madhore pėr ty i nderuar.
Mė paska marrė malli me tė pa nė forum.
Kalo sa mė mirė dhe eja sa mė shpesh. :lol: :lol:Heheheh, se pari te falenderoj shume per pershendetje e se dyti, allahile a e bone nga frika se jame Gjebrail apo nga rrespekti e dashuria? http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c033.gif

Edhe Gjebraili te pershendet, patjeter, dhe te deshiroj qaste te kendshme http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c013.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif