PDA

View Full Version : Mire se ju gjeta.


Fata
21-10-04, 13:31
Quhem Fatmire e me therrasin Fata.
Jam 25 vjeqare, e pamartuar.
Me pelqen shoqeria me shqiptare.
Jetoj momentalisht ne Danimarke.
Do te doja te kem mirekuptim nga ana juaj.

turisti
21-10-04, 13:35
Quhem Fatmire e me therrasin Fata.
Jam 25 vjeqare, e pamartuar.
Me pelqen shoqeria me shqiptare.
Jetoj momentalisht ne Danimarke.
Do te doja te kem mirekuptim nga ana juaj.

Mire se erdhe oj FATA,dhe te jesh e bindun se nga ana ime gjithmone do te kesh mirekuptim.

Me respekt.

TURISTI :wink:

Fata
21-10-04, 13:37
Turisti te falenderoj.
Edhe une shpresoj se do te gjej mirekuptim ne ket faqe.

turisti
21-10-04, 13:56
:P :wink: :P :wink:

Kaltrushi
21-10-04, 14:40
Te pershendes perzemersisht. Mire se erdhe ne fourm. Te uroj qaste te mira me ne dhe pa ne natyrisht.

Me respekt

kaltrushi

Barbaroza
21-10-04, 18:01
Quhem Fatmire e me therrasin Fata.
Jam 25 vjeqare, e pamartuar.
Me pelqen shoqeria me shqiptare.
Jetoj momentalisht ne Danimarke.
Do te doja te kem mirekuptim nga ana juaj.
Fata,prano edhe pershendetjet e mia te perzemerta.Besoj se do te ndjehesh mire ne mesin tone.Koha do ta tregoje kete!

Murgesha
21-10-04, 18:46
Quhem Fatmire e me therrasin Fata.
Jam 25 vjeqare, e pamartuar.
Me pelqen shoqeria me shqiptare.
Jetoj momentalisht ne Danimarke.
Do te doja te kem mirekuptim nga ana juaj.


Fata mirė se paske ardhė, qenkemi vendase. :lol:

aferdita
21-10-04, 19:01
Fata mire se erdhe ne mesin tone :wink:

vushtrria
21-10-04, 19:42
fata te uroi qste te kendeshme, ne shoqerin dardania :lol:

livoreka bicio
21-10-04, 21:48
Quhem Fatmire e me therrasin Fata.
Jam 25 vjeqare, e pamartuar.
Me pelqen shoqeria me shqiptare.
Jetoj momentalisht ne Danimarke.
Do te doja te kem mirekuptim nga ana juaj.FATA TE PERSHENDES DHE TE UROJ MIRESEARDHJE NE MESIN TON, DHE TE UROJ ARGETIM TE KENDESHUM NE DARDANI... :P :P :wink:

ShEjToNkA
21-10-04, 22:42
Fata , tė pėrshndes dhe mirė se na ke ardhė!
Ia kalofsh sic ėshtė mė sė miri!

dr1ta
21-10-04, 23:49
Hei på deg FATA :)

Shpresoj ce kalon mire ketu :)

Krokodilli
22-10-04, 17:10
MIRE SE ERDHE NE DARDANIA FATA,, TE PERSHENDES,, DHE SHPRESOJ SE DO TE KALON SA MA MIRE NEN SHOQERIN E DARDANIS

DEA
22-10-04, 21:56
FATA argetim te kendshem ne mesin tone dhe mire se na erdhe
http://www.mainzelahr.de/smile/big/smily177.gif

Fata
23-11-04, 16:10
Ju falenderoj te gjithve per pershendetjet dhe pritjen e ngrohte.
Po ju lexoj shpesh dhe po e shoh se me te vertet jeni nje forum qe ka te gjitha dhe ka vend per te gjithe.

Mafiozi
23-11-04, 17:25
Quhem Fatmire e me therrasin Fata.
Jam 25 vjeqare, e pamartuar.
Me pelqen shoqeria me shqiptare.
Jetoj momentalisht ne Danimarke.
Do te doja te kem mirekuptim nga ana juaj.

Mir se vjen ne mesin ton Fata, te uroj mirekuptim e kenaqesi me ne :P
Besoj qe prej anetarve te ketij forumi do te jesh e respektuar ne te
gjitha menyrat.

Pershendetje :wink:

Agroni22
23-11-04, 17:31
miresevjen fata je e pershendetur nga ana ime :wink:

Loloku
23-11-04, 23:51
Quhem Fatmire e me therrasin Fata.
Jam 25 vjeqare, e pamartuar.
Me pelqen shoqeria me shqiptare.
Jetoj momentalisht ne Danimarke.
Do te doja te kem mirekuptim nga ana juaj.Pershendetje Fata! Mire se ke ardhe edhe nese nuk e dime pse je regjistru! Ndoshta sjell dhe gjene fat edhe ketu! Deshira t'u befte fat, Fata!

dr1ta
24-11-04, 00:56
Tung fata patsh fat gjithkund ne jet :wink:

Prishtinas28_ch
24-11-04, 08:58
Fata mire se paske ardhe,shpresoj qe do te kalosh
siq eshte mese miri.
Pershendetje nga nje Prishtinali

Gentiana
25-01-05, 13:55
Fata pasi qe e shfletova pak forumin,e pash qe nuk te paskna pershendetur fare,sorry. :oops:

Mire se na vjen dhe te kesh argetim ketu ne mesin tone,gjithashtu te pershendes dhe te uroj ēdo te mire.

Genta

Dreni30
31-01-05, 19:41
Mire se vjen Fata se edhe une krejt kokshna korit qe ste kam pershendetur. Po ndoshta nuk ma zen per te madhe qe jam vonuar.

Kalofsh mire ne FD. dhe mire se ke ardhur.

PS. po doku me shpesh. :lol: :lol:

experti_lu
02-02-05, 01:42
FATA se pari te uroj mire se ardhje, se dyti po mundohem me gjete pse e hy ne kete forum?
PAJ NESE NUK JE HI MEM LYP MU TYBE SE DI PSE !!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

biondi_f86
02-02-05, 22:30
Fata mire se na erdhe ne forumin Dardania.

te uroje disponim sa me te mire :wink:

PAOLINA
03-02-05, 22:32
Mire se ke ardhur FATA
argetim te kendshem
pershendetje
nga
Paolina :D

Toni_4Ever
13-03-05, 06:49
Me lejoni edhe mua te ju pershendes te gjith antaret e forumit dhe shpresoj qe ne te ardhemen do jeni pak ma aktiv ne forum

ju deshiroj suksese ne jet te gjidhve

Toni

Dali!Keq
16-03-05, 03:46
Mire se ju gjeje.
Persh..enkas per bukuloqet.

Dali!Keq
01-06-05, 18:06
Ihaaaaaaaaaaaa paskam gabu deren e sdi qka me koft mu:!

Fati Fati oj Fatmire oj Zemer Shqiptare,mire bre se na ke ardh ohhhh ty Fati i Mir te kapt per per Faqe...
Te Pershendes shum shum me diqka te ngohet me depertim Ajror..{}

Fatmir Hasan Klauderi :D

rafet llapjani
03-06-05, 02:34
mirse erdhe oj Fate nekete forume enese nukedine pse jehi ne kete forume oje fate amose tkafshi gurbeti fato e spodine kupohine ehajte moski gajle se na te tregojme kure me dale tung fato :D