PDA

View Full Version : Te njifemi me mire.


Fata
21-10-04, 13:34
Do te deshiroja qe her pas her te komunikojme ne ket teme, duke paraqitur deshirat, ambicjet dhe hallet e jetes sone.
Nese kjo teme egziston me falni.
Por verte jam kurreshtarre pasi qe studioj psikologjine, te di se si njerzit paraqitin deshirat, intesat, dhe hallet e veta.
Ju falendeorj per mirkuptim.

turisti
21-10-04, 14:23
Pershendetje FATA per temen e hapur.

Une mendoj keshtu:

- deshirat e mija :

1) te jen gjithe ne bote te shendosh,
2) te mos ket lufte,
3) te mos ket urrejtje dhe uri.


- Interesat :


1) Sa me teper te jet e perfaqsueme DASHURIA ne te gjitha drejtimet e jetes.

Me nderime, TURISTI. :wink:

Luana
21-10-04, 16:57
Pershendetje FATA per temen e hapur.

Une mendoj keshtu:

- deshirat e mija :

1) te jen gjithe ne bote te shendosh,
2) te mos ket lufte,
3) te mos ket urrejtje dhe uri.


- Interesat :


1) Sa me teper te jet e perfaqsueme DASHURIA ne te gjitha drejtimet e jetes.

Me nderime, TURISTI. :wink:


Pajtohem Turist edhe une me ty :wink:

Barbaroza
21-10-04, 17:13
Do te deshiroja qe her pas her te komunikojme ne ket teme, duke paraqitur deshirat, ambicjet dhe hallet e jetes sone.
Nese kjo teme egziston me falni.
Por verte jam kurreshtarre pasi qe studioj psikologjine, te di se si njerzit paraqitin deshirat, intesat, dhe hallet e veta.
Ju falendeorj per mirkuptim.

Pershendetje Fata!
Deshirat,ambiciet dhe hallet e njeriut nuk mbarojne kurre.Por ne duhet te veqojme disa me paresore,e te tjerat t'ia leme kohes,sepse me kohen paraqiten edhe deshira,ambicie dhe halle tjera!
Deshirat e mia jane te kufizuara,nuk jam person qe kerkoj teper,dua te me realizohen ato qe kerkoj une,pak dhe mire!
Ambiciet-me konsiderojne person ambicioz,porse jam vonuar pak ne jete,apo me duket ashtu qe ambiciet e mia kryesore,akoma nuk i kam vene ne vend.
Hallet-edhe pse nuk jam aq pa to,kryesorja jane pak!

turisti
22-10-04, 00:34
Pershendetje FATA per temen e hapur.

Une mendoj keshtu:

- deshirat e mija :

1) te jen gjithe ne bote te shendosh,
2) te mos ket lufte,
3) te mos ket urrejtje dhe uri.


- Interesat :


1) Sa me teper te jet e perfaqsueme DASHURIA ne te gjitha drejtimet e jetes.

Me nderime, TURISTI. :wink:


Pajtohem Turist edhe une me ty :wink:

Edhe une pajtona me ty qe pajtohesh me mua,hahahahahahahahaha. :wink:

turisti
14-01-05, 10:25
Do te deshiroja qe her pas her te komunikojme ne ket teme, duke paraqitur deshirat, ambicjet dhe hallet e jetes sone.
Nese kjo teme egziston me falni.
Por verte jam kurreshtarre pasi qe studioj psikologjine, te di se si njerzit paraqitin deshirat, intesat, dhe hallet e veta.
Ju falendeorj per mirkuptim.

Sorry " Fata ",siq shifet, nuk ka interesim per te shkruar ne kete teme e as nevoje,sepse te gjithe jemi pa :deshira,pa interesa,pa hallet :arrow: te gjithe jemi " ideal ",hahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahah. :wink:

Murgesha
14-01-05, 11:39
Ha, ha, haaaaaaaaaaaaaaaa Turist.
Une spajtohem me ty kėtu por mendoj se jemi dhėnė shumė pas argėtimit e spo kemi edhe aq shumė kohė pėr tema serioze. :wink:

turisti
14-01-05, 15:35
Ha, ha, haaaaaaaaaaaaaaaa Turist.
Une spajtohem me ty kėtu por mendoj se jemi dhėnė shumė pas argėtimit e spo kemi edhe aq shumė kohė pėr tema serioze. :wink:

Po,Murgeshe e nderuar. Edhe mua me nevoitet koha per nje teme serioze sepse nuk shkruaj - hajdeeeeeeeee - ,pa menduar,por duhet edhe llogaritur pershtatjen e disponimit me kohen e lire,qe dmth 10 fishe koha me e hargjuar se tek temat pa teme.

Arbėri
14-01-05, 16:56
Pershendetje Fata :lol:

Mendoj se e ke qellua BINGO por ne vend te gabuar :wink:

Joooooo breeeeeeee, ketu nuk kishte nevoje as per mjek e as per Psikolog, te gjith ishin aq mire dhe te lumtur sa qe mjeku dhe psikologu vetem ua zene rrugen :wink: :lol: :lol: :lol:

Ciaooooooooo Fata :lol:

Kercovari
15-01-05, 20:01
Pershendetje Fata :lol:

Mendoj se e ke qellua BINGO por ne vend te gabuar :wink:

Joooooo breeeeeeee, ketu nuk kishte nevoje as per mjek e as per Psikolog, te gjith ishin aq mire dhe te lumtur sa qe mjeku dhe psikologu vetem ua zene rrugen :wink: :lol: :lol: :lol:

Ciaooooooooo Fata :lol:

Te pershendes Arber
Kemi nevoje per psikolog,e ne veqanti une" Psikopati."

Arbėri
15-01-05, 20:09
Pershendetje Fata :lol:

Mendoj se e ke qellua BINGO por ne vend te gabuar :wink:

Joooooo breeeeeeee, ketu nuk kishte nevoje as per mjek e as per Psikolog, te gjith ishin aq mire dhe te lumtur sa qe mjeku dhe psikologu vetem ua zene rrugen :wink: :lol: :lol: :lol:

Ciaooooooooo Fata :lol:

Te pershendes Arber
Kemi nevoje per psikolog,e ne veqanti une" Psikopati."

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha ha

Kercovari, COL je bre pasha Mamin n'dhe e shtifsha, hahahahahahahahahahahahahahaha :lol: :lol: :lol:

Pershendetje Kercovari :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Drenicaki
15-01-05, 20:20
Do te deshiroja qe her pas her te komunikojme ne ket teme, duke paraqitur deshirat, ambicjet dhe hallet e jetes sone.
Nese kjo teme egziston me falni.
Por verte jam kurreshtarre pasi qe studioj psikologjine, te di se si njerzit paraqitin deshirat, intesat, dhe hallet e veta.
Ju falendeorj per mirkuptim.Pasi ju e nderuar studjoni psikologjin ja mka u besoi e ketu do te flas seriozisht,se ne vertet kemi nevoj per tema te tilla !
Deshira kam shumė e te filloi ti ceki te gjitha forumi duhet te punoi vetem per mua po sa per fillim po cek vetem njė sepse i kam ba be babit tim qe do te martohem me njė psikologe kėshtu qe kur dal jasht kallosekve qohet gruja e me qet ne kollosek , pra kjo ishte njė prej shumė deshirave te mija ,vazhdon........... :arrow: :idea: :arrow: :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
12-10-05, 13:33
Drenicaki shoki,mos je ka nejt shume jasht ketyre kolosekave tu. :roll: