PDA

View Full Version : Me se pari po prezentona


mis_peja
25-10-04, 15:54
Qe moti i lexoj shkrimet ne forum. Pra edhe u regjistrova qe ta kam mundesin te diskutoj me ju.

Jam nga Peja.
Jetoj ne Berlin
Jam 19 vjeqare dhe 1,77 e zgjat
Me pelqen te vallxoj dhe te kendoj


Ju pershendes te gjithve. Nese esht dikush ketu nga peja me vjen edhe ma mire

DEA
25-10-04, 16:01
Ju paramendoj. Se si jeni pershkruar padyshim nje vajze e bukur. Mire se erdhe, shpresoj ta gjeni disponimin e duhur ne mes nesh.

mis_peja
26-10-04, 10:56
Ju paramendoj. Se si jeni pershkruar padyshim nje vajze e bukur. Mire se erdhe, shpresoj ta gjeni disponimin e duhur ne mes nesh.

Te falemenderoj DEA dhe te pershendes shum

Diana007
26-10-04, 11:23
Mir se erdhe mis_peja shpresoj se do te kalojsh mir ne mesin ton te pershendes :P

Krokodilli
26-10-04, 16:46
te pershendes mis_peja,, mire se erdhe - ne te vertet mire se u regjistrove ne kete forum 8) ,, te uroj qaste te mira ne mesin ton :)

Barbaroza
26-10-04, 17:50
Qe moti i lexoj shkrimet ne forum. Pra edhe u regjistrova qe ta kam mundesin te diskutoj me ju.

Jam nga Peja.
Jetoj ne Berlin
Jam 19 vjeqare dhe 1,77 e zgjat
Me pelqen te vallxoj dhe te kendoj


Ju pershendes te gjithve. Nese esht dikush ketu nga peja me vjen edhe ma mire

Mire se na paske ardhe Mis_peja.Kalo sa me bukur me neve!

livoreka bicio
26-10-04, 18:52
Qe moti i lexoj shkrimet ne forum. Pra edhe u regjistrova qe ta kam mundesin te diskutoj me ju.

Jam nga Peja.
Jetoj ne Berlin
Jam 19 vjeqare dhe 1,77 e zgjat
Me pelqen te vallxoj dhe te kendoj


Ju pershendes te gjithve. Nese esht dikush ketu nga peja me vjen edhe ma mireMISS _PEJA. TE PERSHENDES, DHE TE UROJ MIRSEARDHJE NE KET FORUM... SHUM MIRE QE NA PASKE ARDHUR, SE KY, FORUM KA NEVOJ PER NJE QE VALLZON, DHE KENDON, SEPSE KETU PRITEN SHUM DASMA NE VITET E ARDHSHME. HAHAHAHAAH :lol: :lol: ... TE UROJ DISPONIM TE MIRE DHE ARGETIM TE KENDESHUM. :wink:

painkiller
27-10-04, 00:10
Miss Peja e di se do te tingellon palidhje,vetem desha te pyes"mos e njeh Njomza Rozhajen edhe nese ke muhabet me Njomzen i ben te fala".Faleminderit.

turisti
27-10-04, 08:22
Mire se erdhe - mies_peja - dhe kalofsh bukur .

TURISTI

mis_peja
27-10-04, 11:39
Ju pershendes te gjithve dhe ju falemenderoj per ket mirepritje.

Mafiozi
27-10-04, 12:26
Ju pershendes te gjithve dhe ju falemenderoj per ket mirepritje.

Mir se vjen mis_peja, te uroj argetim te mir ne forum...

Nderime.. :wink:

mickoja
27-10-04, 13:52
Mir se na erdhe miss_peja a je seriozisht misse aaaaa?ruju se po te merr naj kush t`msysh..hahaha te uroj argetim te kendshum me respekt mickoja

mis_peja
27-10-04, 14:05
Mir se na erdhe miss_peja a je seriozisht misse aaaaa?ruju se po te merr naj kush t`msysh..hahaha te uroj argetim te kendshum me respekt mickoja

Ketu paska aq shum vajza te bukra sikur ti pra jam pak ma e sigurume :wink: hehehehe per pytjen qe ma bere ketu ne berlin kam qen zgjedhur njeher percjellsja e mis_berlinit per te buzequsherit. Por ne Mis_kosova nuk kam marre pjese sepse nuk kisha koh dhe pakez ma ndryshe esht puna me shqiptare. heheehhe

te pershendes shum micojka :wink:

Kaltrushi
27-10-04, 14:22
opa opa opa luja pejane luje

Te pershendes dhe te uroj kenaqesi me ne. Me ket nik duhet me u rujt qe po te marrin kund. hehehe

kalo sa ma bukur me ne


tungi

ShEjToNkA
27-10-04, 21:50
mis_peja ,pėrshndetje dhe mirė se paske ardhė!
A thua mos ėshtė dikund rrugės pėr tė ardhurė edhe mister_peja?????? :roll:
Ia kalofshė sic ėshtė mė sė miri!

mis_peja
25-11-04, 11:53
mis_peja ,pėrshndetje dhe mirė se paske ardhė!
A thua mos ėshtė dikund rrugės pėr tė ardhurė edhe mister_peja?????? :roll:
Ia kalofshė sic ėshtė mė sė miri!


Shpresoj se po. Nese vjen pa e dit une me trego shejtonk para se me e ngux tjerat. te pershendes

JooP
29-11-04, 19:32
Qe moti i lexoj shkrimet ne forum. Pra edhe u regjistrova qe ta kam mundesin te diskutoj me ju.

Jam nga Peja.
Jetoj ne Berlin
Jam 19 vjeqare dhe 1,77 e zgjat
Me pelqen te vallxoj dhe te kendoj


Ju pershendes te gjithve. Nese esht dikush ketu nga peja me vjen edhe ma mire...Vndase mir se na paske ardh ne ket Forum Fantastik...te pershndes dhe te deshiroj qaste te mira ne Forum,,,,.....hmm uuuu nime edhe diqka koke e gat tamon a? hahaha :-)

Kercovari
30-11-04, 10:12
Vertet mire se na erdhe Mis-peja.
Mosi humbe shpresat,se ja marim dikujte kuroren e mis dardanis,e te japim ty.

Kaltrushi
30-11-04, 10:42
Vertet mire se na erdhe Mis-peja.
Mosi humbe shpresat,se ja marim dikujte kuroren e mis dardanis,e te japim ty.


hahahahahh Faliminderit Kercovar mezi po pres. :wink:

mis_peja
30-11-04, 10:55
Vertet mire se na erdhe Mis-peja.
Mosi humbe shpresat,se ja marim dikujte kuroren e mis dardanis,e te japim ty.


hahahahahh Faliminderit Kercovar mezi po pres. :wink:


Mezi po pret mem pa duke ma vure Kuroren per "mis dardania" a??????


te pershendes kaltrush! Ok do tju tregoj se qka e kam Kaltrushin.

:arrow: Nenat i kemi qika te agjes. Po i bje tezake. mpuqq dhe Kercovar une do ta marr Kuroren vetem nese edhe ti do behesh Mister Dardania. :wink:

Kaltrushi
30-11-04, 10:57
Vertet mire se na erdhe Mis-peja.
Mosi humbe shpresat,se ja marim dikujte kuroren e mis dardanis,e te japim ty.


hahahahahh Faliminderit Kercovar mezi po pres. :wink:


Mezi po pret mem pa duke ma vure Kuroren per "mis dardania" a??????


te pershendes kaltrush! Ok do tju tregoj se qka e kam Kaltrushin.

:arrow: Nenat i kemi qika te agjes. Po i bje tezake. mpuqq dhe Kercovar une do ta marr Kuroren vetem nese edhe ti do behesh Mister Dardania. :wink:


Une mendova per vetin po nejse. mpuqqqq hmmmmm a guxoj me ta thon emrin bre?????

Kercovari
30-11-04, 11:22
Vertet mire se na erdhe Mis-peja.
Mosi humbe shpresat,se ja marim dikujte kuroren e mis dardanis,e te japim ty.


hahahahahh Faliminderit Kercovar mezi po pres. :wink:


Mezi po pret mem pa duke ma vure Kuroren per "mis dardania" a??????


te pershendes kaltrush! Ok do tju tregoj se qka e kam Kaltrushin.


:arrow: Nenat i kemi qika te agjes. Po i bje tezake. mpuqq dhe Kercovar une do ta marr Kuroren vetem nese edhe ti do behesh Mister Dardania. :wink:
Ngadal ju tezaket mos u gjakosni,komisioni do te vendos kush e mer kuroren.
E sa i perket propozimit une per mis dardan,do te konkuroj per Mister Baba Dimri.Haaaahaaaaaa!.

kullerka2
04-12-04, 10:47
Une jam venera nga prishtina studjoj artin me gjersish ? :wink:

Kercovari
04-12-04, 11:27
Une jam venera nga prishtina studjoj artin me gjersish ? :wink:
Suksese dhe mirse erdhe!.