PDA

View Full Version : Shoqeri - dashuri


Diana007
26-10-04, 10:50
A mundet qe prej shoqeris te kalohet ne dahueri dhe a esht e drejet se nje shok ose shoqe te dashurohet ne shoqe, shko :oops:

Perse mendimin tuaj ??

Barbaroza
26-10-04, 11:43
Pershendetje Diana007!

Kjo eshte shume e lehte,te kalohet nga shoqeria ne dashuri.Dhe mendoj se nuk ka asgje te keqe,bile me se miri e vlereson dike duke ndejte nje kohe me te dhe nese ia vlen,pse te mos dashurohesh. :wink:

zeshkani_i_embel
26-10-04, 14:17
pershendetje diana007
sa i perket pyetjes tende une mendoj se po mund te kalohet prej ne shoqeri ne dashuri edhe ate shum me mir e ke se njeriun qe e dashuron e njeh me mir."PERSE JO NESE TA DON ZEMRA"

turisti
26-10-04, 21:40
DIANA BOND,

Te pershendes si edhe temen ,per te cilen,shpresoj se do te lajmerohen shumica.


:P DASHURIA E LINDUR PREJ SHOQERISE, ESHTE DASHURIA E DYFISHT. :P

DEA
26-10-04, 21:55
Ndodhe, po mendimi ime s`mundet te jet afatgjate.Shtrohet pyetja se pse? vet fakti qe njiheni shume mire s`ju le te qet.
Edhe une kam menduar para disa viteve ndryshe, po fakti qe shoqja ime me e mire dhe shoku yne i klases ishin te dashuruar marrezisht po kurre nuk kane mundur te jene te lumtur, dhe fundi ndarje,bashkim,ndarje, me beri ta mendoj te kunderten.Keshtu qe te mbeteni shoke te mire eshte shume me mire se qift i ndar.

ShEjToNkA
26-10-04, 22:02
Tė kalohėt nga shoqėria nė dashuri ėshtė dic shumė e lehtė. Dhe s'mendoi se ka ndonjė tė keqe aty ,pse mos tė shprehė dashurin ai ,tė cilit i ka lindė ajo dashuri gjatė bisedave dhe ndejvae shoqėrore. Bile unė mendoi se aty ėshtė edhe njė pėrparsi e veqant ku ata dy pėrsona njifen shumė mirė me njėri-tjetėrin, dhe mendoi se do jet njė dashuri perfekt!

Krokodilli
27-10-04, 07:30
Ndodhe, po mendimi ime s`mundet te jet afatgjate.Shtrohet pyetja se pse? vet fakti qe njiheni shume mire s`ju le te qet.
Edhe une kam menduar para disa viteve ndryshe, po fakti qe shoqja ime me e mire dhe shoku yne i klases ishin te dashuruar marrezisht po kurre nuk kane mundur te jene te lumtur, dhe fundi ndarje,bashkim,ndarje, me beri ta mendoj te kunderten.Keshtu qe te mbeteni shoke te mire eshte shume me mire se qift i ndar.

Te Pershendes DEA

Pajtohem me ty DEA pak a shum... mendimi yt ka edhe anen pozitive por edhe ate negative,,
nese ke pas nje shok dhe e ke njoft per te lazdruar, qe ka shku me femra etj etj, por prap ke qen shok me te ,, dhe ke ra ne dashuri me te pas nje kohe,, atehere vet fakti se e njeh se si ka qen perpara nuk do te le te qet, dhe do te ndaheshit e bashkoheshit dhe nuk do te kishte pas perfundim te mire...
Por nese e ke pas shok/shoqe ka qen vajz/djal i/e mire tere kohen, keni qen shok te vertet,, me te vertet do te ishte nje dashuri shum e mire dhe e paster vet fakti se e njeh si nje person i mir,,,

nje rast:halla ime eshte e martuat qysh 20 vite me shokun e klases se mesme,, kan qen shok 3 vite dhe jan te martuar tash 20 vite....
Mendimi perfundimtar eshte se nuk ka asgje te keqe te dashurohesh me shoqe,, mund te ket edhe perparsi shoqeria pastaj dashuria.....

Buli_00
27-10-04, 07:40
Shoqėri dhe dashuri. Pse jo. Do tė ishte dashuri e pėrkushtimeve, jo vetėm intime, por edhe shoqėrore. Do tė bėhej mė e kompletuar dhe mė e fortė shoqėria!

Diana007
27-10-04, 08:58
Ju falenderoj shum per pergjigjje shum te mira qe keni dhen, po keshtu a mundet shoqja te ja shpre dashurin shokut , me duket si pak e veshtir per femrat te shprehin ate se ndjen :oops:

Krokodilli
27-10-04, 09:02
Ju falenderoj shum per pergjigjje shum te mira qe keni dhen, po keshtu a mundet shoqja te ja shpre dashurin shokut , me duket si pak e veshtir per femrat te shprehin ate se ndjen :oops:

gjithsesi se mundet.. po ashtu Diana007 nese ndjen diqka ndaj nje mashkulli,, duhet te shprehesh dashurin,, sepse qdo gje qe e mban ne veti,, do te te pengoj, te mundoj ne zemer,,, pra gjithmon ate qe e ndien thuaje,, kurr nuk ke me humb.. vetem do te fitosh.... :wink:
te pershendes

turisti
27-10-04, 09:03
Ju falenderoj shum per pergjigjje shum te mira qe keni dhen, po keshtu a mundet shoqja te ja shpre dashurin shokut , me duket si pak e veshtir per femrat te shprehin ate se ndjen :oops:

Mundet,pse jo! Dashuria eshte DASHURI,pamvarsisht se a vjen me iniciative nga mashkulli ja femra.

TURISTI :wink:

mickoja
27-10-04, 09:11
shumica e rasteve qe dashurohen jan ata qe,nga shoqerija ka lind nje dashuri....

Diana007
27-10-04, 09:20
Faleminderit shum , jeni shum te mir vetem perpara, ke knaqsi ja dergoj nga nje mpuq te gjithve :lol:

turisti
27-10-04, 10:49
Falenderit. :P

adrioni
27-10-04, 13:08
Diana shume flm qe e parashtrove kete pyetje dhe mendoj se eshte shume lehte te kalosh ne dashuri dhe dashuria e vertet eshte nese martohesh me shokun apo shoqen me te ngusht qe e ke pas.

Rudi_1
10-11-04, 00:38
Diana007 te pershendes dhe flm per MPUQ-in.
Ma mir se te dashurosh shoqen-shokun nuk ka.Pse?
Po ti nese e dashuron nuk e dashuron kot ke dicka pse e dashuron.
Pra ke vendos ta dashurosh pse jo,e din kush eshte,e njeh kush eshte,nga cila familje rjedh,a esht i mire apo i keq d.m.th ti nese ke vendos ta dashurosh don te thot se ti je pajtuar me ato veti qe i ka ai-ajo a jan te mira apo te kqija te pelqen dhe e dashuron.kaq.
Mendimi im eshte se nuk eshte njejt me e dashuru dikend qe e din vetem si figure se sa ate shokun-shoqen qe e njeh mire.
Un mendoj se me shum sukses do te kishte te dashurosh shokun-shoqen se sa dikend tjeter qe e din vetem si figure dhe pse qenka e-i bukur.

Me nderime...Rudi_1 8)

Seari
13-11-04, 09:32
Po pse bre po mirreni me qesi sene palidhje tu kon me punu najsen kush ju man mar juve kshtu veq tu nejt tan dite ne net e tu mes thon kurgjo hiq krejt palidhje qekjo tema a sen nuk kishe dasht me thon me qet tem tu kisha lut mos me shkru mo qesi tema palidhje tung ste pershendes

Sy_kaltra
20-11-05, 13:38
A mundet qe prej shoqeris te kalohet ne dahueri dhe a esht e drejet se nje shok ose shoqe te dashurohet ne shoqe, shko :oops:

Perse mendimin tuaj ??

Asht e mundur ,,bile edhe me e lehta.....Kam humbur shum shok per kete asye :(

vendasi
21-11-05, 01:42
OK,SY_KALTER SPO DASHUROHEM RA NE TY SE ME HUPE EDHE MUA :lol:

Sy_kaltra
21-11-05, 10:52
Ok Vendasi :)

Diana007
21-11-05, 10:56
Asht e mundur ,,bile edhe me e lehta.....Kam humbur shum shok per kete asye :(

Edhe un jam kan duke humb nje shojk , por e kuptova se nuk e kisha dasht me te veret :cry:

Sy_kaltra
21-11-05, 11:05
Ehhh :( as nje se kam nen llogari sa nje shok motrushe e njeh ti :cry: P...... andanan ka kojshit ,,e kam pas shum shok t'mir :cry:

Diana007
21-11-05, 11:07
Ehhh :( as nje se kam nen llogari sa nje shok motrushe e njeh ti :cry: P...... andanan ka kojshit ,,e kam pas shum shok t'mir :cry:

Po synushe e njoh :wink:

Sy_kaltra
21-11-05, 11:08
Po synushe e njoh :wink: :? shum kam provu me mbajt veq shok por :( nuk kom arit ta bindi ..

Diana007
21-11-05, 11:12
Eh motrushe te kuptoj shum mir , se dhun kam pas te njetin poroblem veret para sa mujve nga ketu :cry:

Sy_kaltra
21-11-05, 20:49
E di Diana e di motrushe :? :?

vjeshta
24-11-05, 22:38
A mundet qe prej shoqeris te kalohet ne dahueri dhe a esht e drejet se nje shok ose shoqe te dashurohet ne shoqe, shko :oops:

Perse mendimin tuaj ??
hmmmmmm qme shtine me u kthy mbrapa ne kohe.
Po mundet qe nga shoqeria mund te lind dashuria.Kur kam qen ne studime ,kam pas rast qe shoku im te dashurohet ne mu.Bile i vike marre me shpreh dashurin vete,por i thojke nje shoku tjeter qe ti referonte fjalet e tij.Edhe nje rast tjeter qe nje shok ka pas qu nje mesit tek prindi pa dijen time bile.Por une kurr nuk kam mund te dashurohem ne nje shok,ndoshta qe nga koha e kam shiku si shok ,apo nuk kam ndjer kurgje per te .
Sa pert drejt se a eshte ,nuk e di ,veq nje e di se zemra nuk komandohet.

Sy_kaltra
26-11-05, 22:13
:lol: :lol: :wink:

vjeshta
26-11-05, 22:20
:lol: :lol: :wink:

He moj trego qka po mendon :lol:

Sy_kaltra
26-11-05, 22:33
:lol: :lol: :wink:

He moj trego qka po mendon :lol:moj llokume me ktheve pas per sa vite me ate postim :wink: u plakum e hajt :)

vjeshta
26-11-05, 22:36
:lol: :lol: :wink:

He moj trego qka po mendon :lol:moj llokume me ktheve pas per sa vite me ate postim :wink: u plakum e hajt :)
E Diana i ka fajet ,duhet me kap per fyti ate :twisted:
Hajt moj se mire ka ba ,na kthej kohen ma te mire te jetes :lol:

Sy_kaltra
26-11-05, 22:37
Po pasha zotin edhe pse jan te pa harrueshme ,,Ne moment te duhur i perseritem publikisht :P :lol: :wink:

vjeshta
26-11-05, 22:39
Po pasha zotin edhe pse jan te pa harrueshme ,,Ne moment te duhur i perseritem publikisht :P :lol: :wink:
Eh vakt, o vakt :cry: :lol:

Sy_kaltra
26-11-05, 22:40
Eh vakt, o vakt :cry: :lol:

ktyne heri moj qfar shyhreti o kan :lol:

vjeshta
26-11-05, 22:43
Eh vakt, o vakt :cry: :lol:

ktyne heri moj qfar shyhreti o kan :lol:
Po me dhimen kto te rejat tash qe se kan ate shyhret :lol:

Kalt
26-11-05, 22:44
Cudi.
Duke i lexu disa shkrime, bindesh se gati krejt te njejtin gabim bejne - nuk e kthejne shoqerine ne dashuri.
Eshte rasti me i bukur ne jete, qe nje shok/shoqe ta kthesh ne fat te jetes.
Keshtu kete gabim e bera dhe une para disa viteve, duke kujtu se po e humbi shoqerine, nuk pata guxim te shkoj me tej.
Ju te tjeret pas meje, mos e beni kete gabim.

vjeshta
26-11-05, 22:48
Cudi.
Duke i lexu disa shkrime, bindesh se gati krejt te njejtin gabim bejne - nuk e kthejne shoqerine ne dashuri.
Eshte rasti me i bukur ne jete, qe nje shok/shoqe ta kthesh ne fat te jetes.
Keshtu kete gabim e bera dhe une para disa viteve, duke kujtu se po e humbi shoqerine, nuk pata guxim te shkoj me tej.
Ju te tjeret pas meje, mos e beni kete gabim.
Ndoshta si kapelqy ku deshte me shku ti :lol:

Kalt
26-11-05, 22:52
Cudi.
Duke i lexu disa shkrime, bindesh se gati krejt te njejtin gabim bejne - nuk e kthejne shoqerine ne dashuri.
Eshte rasti me i bukur ne jete, qe nje shok/shoqe ta kthesh ne fat te jetes.
Keshtu kete gabim e bera dhe une para disa viteve, duke kujtu se po e humbi shoqerine, nuk pata guxim te shkoj me tej.
Ju te tjeret pas meje, mos e beni kete gabim.
Ndoshta si kapelqy ku deshte me shku ti :lol:

Me shku me ja hi zitit me kry moj Vjeshte. Ku me shku tjeter?
Fati i njeriut eshte i cuditshem.

Sy_kaltra
26-11-05, 22:55
Me shku me ja hi zitit me kry moj Vjeshte. Ku me shku tjeter?
Fati i njeriut eshte i cuditshem.
Kalt Gjdo her njeri Kerkon ate qe se ka apo ate qe i humbet,,Po sikur ta kishit Ju apo un po kush do tjeter ate qe e humbim Nuk do te ja dinim vleren....Gjdo her pa humbur nje send nuk ja dijm vleren......

Kalt
26-11-05, 22:56
Kurse une do thojsha: Cdo here pa humb nje send, nuk gjen nje send tjeter.
Keshtu me bukur.

Sy_kaltra
26-11-05, 22:58
Sa do qe gjen o Kalt ,,Ate qe humb Kurr nuk e gjen as nuk e zavendeson..

asht mendim i imi,, me fal nese nderhyra ne bised Kalt .

Kalt
26-11-05, 23:03
Sa do qe gjen o Kalt ,,Ate qe humb Kurr nuk e gjen as nuk e zavendeson..

asht mendim i imi,, me fal nese nderhyra ne bised Kalt .

Mos u bon pesimiste.
Jeta ka te papritura te kendshme, athere kur s'e pret.
Ani ti me sy te kaltra.

:wink:

Sy_kaltra
26-11-05, 23:06
Mos u bon pesimiste.
Jeta ka te papritura te kendshme, athere kur s'e pret.
Ani ti me sy te kaltra.

:wink:

Ne fakt jam shum optimiste Kalt por nga nje her ndoshta jam pak e ngutshme.

Asht e vertet se jeta asht per plot te hidhura po ashtu edhe befasira te kendeshme ,,,Qmoj lart mendimin tuaj .

vjeshta
26-11-05, 23:09
Mos u bon pesimiste.
Jeta ka te papritura te kendshme, athere kur s'e pret.
Ani ti me sy te kaltra.

:wink:

Ne fakt jam shum optimiste Kalt por nga nje her ndoshta jam pak e ngutshme.

Asht e vertet se jeta asht per plot te hidhura po ashtu edhe befasira te kendeshme ,,,Qmoj lart mendimin tuaj .
Befasira po valla, edhe ju dy jeni vendas :lol:

Sy_kaltra
26-11-05, 23:10
Befasira po valla, edhe ju dy jeni vendas :lol: :shock: ka po mendon n'kosov a evrop :?:

Kalt
26-11-05, 23:10
Ku po e di ti qe ne dy jena vendas? Une e ajo nuk e dijme e po e di ti? :roll:
Vjeshta te Kalkulatori i dashurise me ty me ka dal perqindja me e larte e u cudita. Provoje njehere.

Kalt
26-11-05, 23:11
Befasira po valla, edhe ju dy jeni vendas :lol: :shock: ka po mendon n'kosov a evrop :?:

Pyetje me vend i bone asaj Vjeshtakes. :wink:

Sy_kaltra
26-11-05, 23:12
Pyetje me vend i bone asaj Vjeshtakes. :wink:

po valla bash m'interesoj ,,Nuk e paskam dit :)

vjeshta
26-11-05, 23:15
Befasira po valla, edhe ju dy jeni vendas :lol: :shock: ka po mendon n'kosov a evrop :?:
Vete moj :lol: ata :lol:

Sy_kaltra
26-11-05, 23:16
Vete moj :lol: ata :lol: :oops: moj pika mos t'raft :lol: :lol:

vjeshta
26-11-05, 23:17
Ku po e di ti qe ne dy jena vendas? Une e ajo nuk e dijme e po e di ti? :roll:
Vjeshta te Kalkulatori i dashurise me ty me ka dal perqindja me e larte e u cudita. Provoje njehere.
Veq 57 :( :lol:

Kalt
26-11-05, 23:19
Ku po e di ti qe ne dy jena vendas? Une e ajo nuk e dijme e po e di ti? :roll:
Vjeshta te Kalkulatori i dashurise me ty me ka dal perqindja me e larte e u cudita. Provoje njehere.
Veq 57 :( :lol:

Po normal pse sa deshte ti me dal?
Me tjerat as 30% e me ty 57%. Sic duket ke lan naj shenje ka ke kalu ktej.

vjeshta
26-11-05, 23:20
Ku po e di ti qe ne dy jena vendas? Une e ajo nuk e dijme e po e di ti? :roll:
Vjeshta te Kalkulatori i dashurise me ty me ka dal perqindja me e larte e u cudita. Provoje njehere.
Veq 57 :( :lol:

Po normal pse sa deshte ti me dal?
Me tjerat as 30% e me ty 57%. Sic duket ke lan naj shenje ka ke kalu ktej.
Stuhin :lol:

Kalt
26-11-05, 23:22
Pak dite ke ndejt e le stuhi. Bone hesap me nejt ti ma shume ketej se cfare len pas? Kiamet.

vjeshta
26-11-05, 23:23
Pak dite ke ndejt e le stuhi. Bone hesap me nejt ti ma shume ketej se cfare len pas? Kiamet.
Jau rrotulloj shtepijat

Kalt
26-11-05, 23:24
E marr me mend e shyqyr qe je tash atje. Kur don me ardh prap?

vjeshta
26-11-05, 23:25
E marr me mend e shyqyr qe je tash atje. Kur don me ardh prap?
Per vitin e ri :lol:

Kalt
26-11-05, 23:26
E marr me mend e shyqyr qe je tash atje. Kur don me ardh prap?
Per vitin e ri :lol:

:shock: :shock: :shock:

vendasi
28-11-05, 03:14
po sy _kaltra ai adn. eshte i dashuri yt tani???????????

Sy_kaltra
28-11-05, 10:01
po sy _kaltra ai adn. eshte i dashuri yt tani???????????spo di per kend e keni fjalen vendasi :?:

Vigani
28-11-05, 22:54
Shok pastaj burre ketu ishte dashuria e dashurise...
Besomeni...!
Duke mos pas mundesi bashkejetimi si ne vendet e civilizuara, mundesia me e mire per ta njohte njeri tjetrin ma s'pari lidhuni shoqnishte ...

Jeton, pa komplexe/mshehtesi/secretsi ...
(sekretet/mshehtesit demtojne mendjen/zemren...)
Lidhje e shendoshe vetem!

Deri, shkurtin e ketij viti nuk kam hasur ne qifte te tille (mbas meje kuptohet ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.. .) ...
Knaqesi, kur i shihja...!

ps: para nja 10 dite, vajza 10 vjeqe me drejtohet:
Mami, a e din pse te admiroj kaq shume...?
I them perse...!
Sepse ti me babin gjithemon t'pajtuar...!!!
Prinderit e shoqeve/shokeve te klases njehere si te perlahen ata ndahen...

Rast i mire per nje pergjigje NDIKIMI...
Sepse qikilushja mamit Ne jemi shqiptare!

Vigani
28-11-05, 22:55
ps: isha une Viganica...

vendasi
29-11-05, 20:16
po sy _kaltra ai adn. eshte i dashuri yt tani???????????spo di per kend e keni fjalen vendasi :?:Ai Shoku yt qe ka tentu te behet dashnor yt!

Sy_kaltra
29-11-05, 20:31
Ai Shoku yt qe ka tentu te behet dashnor yt!

ahaaaaa Ka perfundu.. kam nje komunikim shum distancues .

vendasi
29-11-05, 20:35
Ai Shoku yt qe ka tentu te behet dashnor yt!

ahaaaaa Ka perfundu.. kam nje komunikim shum distancues .PSE :!:

Sy_kaltra
29-11-05, 20:43
Nuk asht tregim publik vendasi :?

vendasi
29-11-05, 20:56
ok,
kisha pase deshire me bisedu me ty ne prv.
:?: :?: :?:

Sy_kaltra
29-11-05, 21:37
hahahahah sa mgusht me ke zan :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
29-11-05, 22:37
hahahahah sa mgusht me ke zan :lol: :lol: :lol: :lol:

Mos u ngushto moj, po epja emailin. :lol: :lol: :lol:

Sy_kaltra
29-11-05, 22:40
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

vendasi
30-11-05, 04:33
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:Murgesha mire e ka
flm Myrgeshe :roll: :lol:

Sy_kaltra
30-11-05, 09:23
:lol: :lol:

Barbaroza
30-11-05, 11:50
Sykaltra,beje hapin e dyte tash! :P :lol: :lol:

Sy_kaltra
30-11-05, 12:00
Sykaltra,beje hapin e dyte tash! :P :lol: :lol:

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :)

Barbaroza
30-11-05, 12:03
Po duket mire puna...! :P :P :P

Diana007
30-11-05, 12:05
Qysh po me duket kret jan dashuru ne shok e shoqe :P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

vushtrria
30-11-05, 12:08
Qysh po me duket kret jan dashuru ne shok e shoqe :P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


ska diqka te keqe nga kjo pune :lol: :lol:

Diana007
30-11-05, 12:10
ska diqka te keqe nga kjo pune :lol: :lol:

JO de jo :P

Sy_kaltra
30-11-05, 12:17
Me :oops: :oops: :oops: moj zdi qka ju koft juve :oops: :oops: :lol:

Diana007
30-11-05, 12:21
Me :oops: :oops: :oops: moj zdi qka ju koft juve :oops: :oops: :lol:

Qka po :oops: :oops: :oops: :oops: :roll: :P

Sy_kaltra
30-11-05, 12:45
qysh moj qka ,,,kuku veq mos e nxafsha vendasin qyre qka m'bani ty i than mos fol ktu se qyre qa m'bani ju :oops: :lol: :lol: :lol: :lol:

Domira
30-11-05, 12:46
qysh moj qka ,,,kuku veq mos e nxafsha vendasin qyre qka m'bani ty i than mos fol ktu se qyre qa m'bani ju :oops: :lol: :lol: :lol: :lol:

Pse moj qka tka ba vendasi :roll:

Sy_kaltra
30-11-05, 12:47
ok,
kisha pase deshire me bisedu me ty ne prv.
:?: :?: :?:

qe domira qka ka ba tash pom ngucin tanat :cry: :cry: :cry: :arrow: :lol:

progoni
30-11-05, 12:48
Qysh po me duket kret jan dashuru ne shok e shoqe :P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


ska diqka te keqe nga kjo pune :lol: :lol:


jo edhe mue me ka hy ne marak shoqenia :wink: :D :D

vendasi
01-12-05, 01:27
ok,
kisha pase deshire me bisedu me ty ne prv.
:?: :?: :?:

qe domira qka ka ba tash pom ngucin tanat :cry: :cry: :cry: :arrow: :lol:Sy_Kaltra,
Eja te fshehemi mbas nje qoshi se edhe mu po me vjen :oops: :oops: :oops: e te tregoj qka kam ne zemer :arrow: :arrow: :)

vendasi
01-12-05, 01:33
qysh moj qka ,,,kuku veq mos e nxafsha vendasin qyre qka m'bani ty i than mos fol ktu se qyre qa m'bani ju :oops: :lol: :lol: :lol: :lol:

Pse moj qka tka ba vendasi :roll:Domira,
per zotin s'di azgje qe kam ba keq por keshtu erdhi puna,ndoshta koka pune e keqe sot me pyete diq krejete normale :!: :!: :!: :!:

Sy_kaltra
03-01-06, 22:09
I kuptova t'gjitha :roll: :!: :!: :!:

Barbaroza
04-01-06, 16:11
Interesant!Kurre s'me ka ndodhur te dashurohem ne shok! :)

MemphiSx
04-01-06, 23:52
Dashuria ne shok apo shoqe duket te jet me stabile,sepse ju vec ja dini te gjitha njeri tjetrit.

jadore
06-01-06, 16:31
Dashuria ne shok apo shoqe duket te jet me stabile,sepse ju vec ja dini te gjitha njeri tjetrit.

--hahahahahah --Kjo eshte formula e " dashuris" nder ne !!-! kryesorja te dihen te gjitha per njeri tjetrin --tjerat nuk jane te nevojshme?????!!!!!!!!!!!
( coment se jo mahi)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-- me kujtuat nje thenje te nje shokut (paramendoni me pyeti mua per ate qe deshironte te kete grua te jetes se tij???)-kur ja ceka disa gjera qe mendoj vlen ne bashkjetes !!-ai mu pergjigj??? "-Po une grua po du te martoj --grua!! qka me shume te kerkoi nga ajo "??"gruja eshte grua"????
--qfar ti thosha me teper ?????????--besoni mbeta pa tekst?????dhe sot per ironi te fatit jane familje, si kuptohen si funksionon nje Zot e dine????

Sy_kaltra
05-05-07, 21:42
A mundet qe prej shoqeris te kalohet ne dahueri dhe a esht e drejet se nje shok ose shoqe te dashurohet ne shoqe, shko :oops:

Perse mendimin tuaj ??

Esht e mundur Shoqeria te kthehet ne Dashuri,por Dashuria ne shoqeri kurre.....:rolleyes:

gazi-de
05-05-07, 21:50
:rolleyes:............:tongue:..............:rolle yes:

Virti
26-05-07, 17:16
Esht e mundur Shoqeria te kthehet ne Dashuri,por Dashuria ne shoqeri kurre.....:rolleyes:
plotesisht me vend! :smile:

selvija
27-05-07, 23:13
Sa per fillim shoqri,,pastaj ....

gjini
14-06-07, 17:57
Sa per fillim shoqri,,pastaj ....

Selvije, mire ekie se te gjitha dashuriqkat fillojne me shoqeri e pastaj deri ne fund!!!

une nuk besoj kurr ne shoqerin femer mashkull pa patur diqka ma teper aty.!!!!

Sy_kaltra
24-06-07, 14:19
Ehh po po shoqeria.....!!!