PDA

View Full Version : Erdhi edhe Bukuroshi


Bukuroshi007
26-10-04, 16:12
Wazz up

My name is marvin,jetoj ne detroit usa,jam 17 vjeqar,per profesion e kam rap se shum um shkon me bo rima,si ne shqip ashtu edhe ne anglisht

qe msn e nese asht dikuish i interesum me fol ma shum let hin
[email protected]

turisti
26-10-04, 17:17
Wazz up

My name is marvin,jetoj ne detroit usa,jam 17 vjeqar,per profesion e kam rap se shum um shkon me bo rima,si ne shqip ashtu edhe ne anglisht

qe msn e nese asht dikuish i interesum me fol ma shum let hin
[email protected]


Mire se erdhe ne mesin tone dhe kakofsh mire.

TURISTI

DEA
26-10-04, 17:25
mire se erdhe ,kalo mire :wink:

Bukuroshi007
26-10-04, 17:34
Turisti flm edhe ti kalofsh sa ma mir

DEA flm shum kalofsh mir sa vjet i pate ti a :wink: mpuqqq loqki hin ne msn bye

DEA
26-10-04, 17:40
Turisti flm edhe ti kalofsh sa ma mir

DEA flm shum kalofsh mir sa vjet i pate ti a :wink: mpuqqq loqki hin ne msn bye

afer 10 vite me shume se ti ha hahttp://www.mainzelahr.de/smile/janein/nein1.gif

Barbaroza
26-10-04, 17:48
Mire se erdhe Bukuroshi007.Kalo bukur!

painkiller
27-10-04, 00:13
Mire se erdhe bukuroshi.A qenka kushte me jetu ne Amerik duhet patjeter me dit me shajt edhe mu kan reper.???

Bukuroshi007
27-10-04, 00:48
Barbaroza flm edhe ti kalofsh siq ke deshire vet :wink: mpuqq loqki kalofsh mir

Painkiller shoki flm e sa per pytjen tende, Neve ktu ne amerik po na shkon me bo rap njeri duheni me na dhon doren se kejt rapperat mat mir i kena Rebel aka unikkatil,yetoni,presioni, Marvin aka Dr-Pimp(jom une etj)

qeqa&zana
27-10-04, 21:27
WELCOME bukuroshi ja kalofsh sa me mir

Nita_ch
28-10-04, 11:18
Bukuroshi mir se erdhe ne mesin ton shpresoj qe do tja kalojsh mir. Dhe mos i nguc shum qikat :x haha

Kaltrushi
28-10-04, 11:22
Opa bukurosh mire se na erdhe. Per keta djemat pak rrezik per ty edhe ma mire. Te pershendes shum dhe me ne do kalosh mire nese edhe ndonjeher e kendon ndonje keng rap apo hip hop.

bye and have a nice day

Bukuroshi007
28-10-04, 23:52
ej flm te gjitheve ja kalofshi mir edhe ju

nita ch si nguci qikat une bre se jam djal i mir :wink: mpuqqqq kalofsh mir

kaltrushi hajt se edhe hip hop ju baj ktu hiq mos ta nin

dr1ta
29-10-04, 00:11
hail mary :lol:

Ermira
31-10-04, 21:46
Wazz up

My name is marvin,jetoj ne detroit usa,jam 17 vjeqar,per profesion e kam rap se shum um shkon me bo rima,si ne shqip ashtu edhe ne anglisht

qe msn e nese asht dikuish i interesum me fol ma shum let hin
[email protected]

Pershendetje bukurosh .
ju uroj mireseardhjen !!
tung tung

Bukuroshi007
02-11-04, 00:10
hey ermira zemer flm shum ma e mira je :wink:

mis_peja
02-11-04, 12:22
o bukurosh te pershendes dhe mire se erdhe. A e ke lexuar se na kane zgjedhur kaltrushi sikur qift te ri edhe pse jam me e vjeter pakez. tung tung

Ermira
02-11-04, 13:12
hey ermira zemer flm shum ma e mira jeO loqki flm.shum aa
kalo mire :wink:

Kullerka
02-11-04, 16:50
hey!!!
mirserdhe loqki !!! :wink: :wink:

Bukuroshi007
03-11-04, 02:50
mis_peja ok shkojna na dy, se edhe afer jena, ti e pejes e une e klines, mir shkojna

ermira, kullerka flm e di qe jeni 1 person flm zemrush

Bukuroshi007
03-11-04, 02:51
hey mis_peja ku me lexu qata

mis_peja
03-11-04, 09:09
hey mis_peja ku me lexu qata

Mund ta lexosh tek forumi tek temat e "thashethame"

te pershendes

Ermira
03-11-04, 13:07
ermira, kullerka flm e di qe jeni 1 person flm zemrush


Kukuuu a edhe ti po mendon aaaaaaaaa
Mos u ban bre si Gentiani se edhe ai mendoke qe e kam kusherine apo moter KAltrinen tash ti pome thu per Kullerkennn!!!!!!!!!!!
tung a :cry:

Ermira
03-11-04, 13:09
ermira, kullerka flm e di qe jeni 1 person flm zemrush


Kukuuu a edhe ti po mendon aaaaaaaaa
Mos u ban bre si Gentiani se edhe ai mendoke qe e kam kusherine apo moter KAltrinen tash ti pome thu per Kullerkennn!!!!!!!!!!!
tung a :cry:

Ermira
03-11-04, 13:09
ermira, kullerka flm e di qe jeni 1 person flm zemrush


Kukuuu a edhe ti po mendon aaaaaaaaa
Mos u ban bre si Gentiani se edhe ai mendoke qe e kam kusherine apo moter KAltrinen tash ti pome thu per Kullerkennn!!!!!!!!!!!
tung a :cry: