PDA

View Full Version : Mafiozi erdh


Mafiozi
27-10-04, 01:01
Kam qen ktu me nje tjeter emer....

Cilin emėr e kam pas ? Turisti ??? hahahahaha

Ende i kenaur pėr tu kthyer nė forumin e Dardania.de :P The best

Ju pėrshendes tė gjithėve... :wink:

turisti
27-10-04, 08:28
MAFIOZI - te pershendes mire se erdhe dhe ndije veten si :arrow: AL CAPONE.

Me nderime, TURISTI :wink:

Mafiozi
27-10-04, 12:25
MAFIOZI - te pershendes mire se erdhe dhe ndije veten si :arrow: AL CAPONE.

Me nderime, TURISTI :wink:

Te falenderoj per mirepritje TURISTI :arrow: Nomadi... hehee

Pershendetje 8)

turisti
27-10-04, 13:05
:wink: :wink: :wink: :P

DEA
27-10-04, 13:08
Allahile tregona cili ke qenehttp://www.mainzelahr.de/smile/huepfend/10.gif
dhe mire se u ktheve.

Barbaroza
27-10-04, 15:04
Kam qen ktu me nje tjeter emer....

Cilin emėr e kam pas ? Turisti ??? hahahahaha

Ende i kenaur pėr tu kthyer nė forumin e Dardania.de :P The best

Ju pėrshendes tė gjithėve... :wink:

Mafiozi,se pari te pershendes dhe te deshiroj kenaqesi ne mesin tone.
E dyta,me bere kureshtare te dij cili ke qene me perpara :?: :idea: :?

Mafiozi
27-10-04, 17:28
Allahile tregona cili ke qenehttp://www.mainzelahr.de/smile/huepfend/10.gif
dhe mire se u ktheve.


Hahahahhahahaa, jo jo DEA qellone ju, po du me qesh edhe pak...hahahahaaha :P :P :P :P :wink:

Pėrshėndetje :wink:

Mafiozi
27-10-04, 17:34
Kam qen ktu me nje tjeter emer....

Cilin emėr e kam pas ? Turisti ??? hahahahaha

Ende i kenaur pėr tu kthyer nė forumin e Dardania.de :P The best

Ju pėrshendes tė gjithėve... :wink:

Mafiozi,se pari te pershendes dhe te deshiroj kenaqesi ne mesin tone.
E dyta,me bere kureshtare te dij cili ke qene me perpara :?: :idea: :?

Tė felenderoj Barbaroza pėr Fjalėt e ėmbėla qe i ki, nuk paske ndryshu fare... :wink: me vjen mir qė kthehėm :P :P :wink:

Mos me vet se nuk te tregoj... hahahahaaa :wink: :wink: :P Po ti ki me gjet, si tė njoh :!: :!: .... :wink:

Tė pėrshėndes zemra e forumit... :arrow:

DEA
27-10-04, 20:52
Allahile tregona cili ke qenehttp://www.mainzelahr.de/smile/huepfend/10.gif
dhe mire se u ktheve.


Hahahahhahahaa, jo jo DEA qellone ju, po du me qesh edhe pak...hahahahaaha :P :P :P :P :wink:

Pėrshėndetje :wink:

Hej njeri ke qene prezent kur une nuk isha , apo tash kur edhe une isha?

ShEjToNkA
27-10-04, 21:48
Kam qen ktu me nje tjeter emer....

Cilin emėr e kam pas ? Turisti ??? hahahahaha

Ende i kenaur pėr tu kthyer nė forumin e Dardania.de :P The best

Ju pėrshendes tė gjithėve... :wink:Mafiozu, pėrshndetje dhe mirė se na ke ardhė!
Volla sa i pėrketė asaj se ti ke qenė edhe mė parė kėtu ,po tė besoi edhe shumė bile. :roll:
Ani edhe krejtė po mėduket se pe di edhe kush jeni se!!Por kėsaj radhe s'do flas ,do heshti!!!!
Kalo bukur!

Mafiozi
28-10-04, 00:00
Allahile tregona cili ke qenehttp://www.mainzelahr.de/smile/huepfend/10.gif
dhe mire se u ktheve.


Hahahahhahahaa, jo jo DEA qellone ju, po du me qesh edhe pak...hahahahaaha :P :P :P :P :wink:

Pėrshėndetje :wink:

Hej njeri ke qene prezent kur une nuk isha , apo tash kur edhe une isha?

Po DEA ke qen ktu, jemi pa te kafja forumit nje her, ishe kan ungjur me nje got uj... hahhhahhaha

tė pėrshėndes DEA :arrow: :arrow: :?:

Mafiozi
28-10-04, 00:04
Kam qen ktu me nje tjeter emer....

Cilin emėr e kam pas ? Turisti ??? hahahahaha

Ende i kenaur pėr tu kthyer nė forumin e Dardania.de :P The best

Ju pėrshendes tė gjithėve... :wink:Mafiozu, pėrshndetje dhe mirė se na ke ardhė!
Volla sa i pėrketė asaj se ti ke qenė edhe mė parė kėtu ,po tė besoi edhe shumė bile. :roll:
Ani edhe krejtė po mėduket se pe di edhe kush jeni se!!Por kėsaj radhe s'do flas ,do heshti!!!!
Kalo bukur!

Hahahaha :wink: se pari te falenderoj pėr mirėpritjen SheJtoNka, se dyti pėr heshtjėn...:oops: :oops: :wink:

Pėrshėndetje... :wink:

Luana
28-10-04, 08:29
Mire se erdhe :wink:http://www.zauberbrauts-welt.de/Gifs/planzen026.gif

Nita_ch
28-10-04, 11:08
Mir se na erdhe Mafioz. Un e di se kush ke qen perpara por mos u tut se nuk do ti tregoj kerkujna :wink:

mickoja
28-10-04, 13:59
Pershendetje mafioz mir se na paske ardh pra me emer ma serioz dmth.ma mafioz..heheheh :wink:

Mafiozi
29-10-04, 00:12
Mir se na erdhe Mafioz. Un e di se kush ke qen perpara por mos u tut se nuk do ti tregoj kerkujna :wink:

Te falenderoj pėr heshtje Nita_ch... tu me connais je sais.. hehehee
shtttttttt

Pėrshendetje :wink:

Mafiozi
29-10-04, 00:18
Pershendetje mafioz mir se na paske ardh pra me emer ma serioz dmth.ma mafioz..heheheh :wink:

Mir se ju gjej mickoja e te gjithė anėtarėt e forumit... Po pėrher kam pasur emėr serioz, e kam ndrru pėr me qen mė shum nė realitet. hahahahaahahaaa jo joooo nuk jam ashtu... 8)

Tė falenderoj mickoja... :wink: Pėrshėndetje :P

Murgesha
29-10-04, 09:47
Vendas mirė se qenke kthyer sėrish nė forum. Shpresoj se si gjithnjė, do tė kaloni mirė nė mesin tonė.
Ama smė durohet pa tė oyet, pse u ktheve?????

qeqa&zana
29-10-04, 10:25
mirseerdhe mafioz po un isha kur ishe me at emrin tjeter :?: :?: :?: :?:

Gentiana
29-10-04, 13:46
Mafioz mire se vjen (prap) dhe qaste te kendshme.

tani me mbyti kurreshtja se cili na ke ti, apo cili ke qen perpara??!!
More djal, a ban me dit se nga cili shtet lajmerohesh?? ateher siq jam un (qe kam deshir te hulumtoj) ndoshta edhe e gjej se cili na ke?! ose edhe na tregon vet, apo jo??? :twisted: :twisted: :wink:

Mafiozi
29-10-04, 23:41
Vendas mirė se qenke kthyer sėrish nė forum. Shpresoj se si gjithnjė, do tė kaloni mirė nė mesin tonė.
Ama smė durohet pa tė oyet, pse u ktheve?????

Tė falenderoj pėr mirėpritjėn Murgesha, jam kthyer se mė pėlqen shum ambienca ne forum, pėr mua ka qen pėrher njė familje e shoqėris kėtu..
Anėtarėt simpatik sikur ti Murgesha, Barbaroza, ShejToNka, Turisti, Gentiana, Lazdrani, Luana ende tė tjerė... mė keni munguar... :oops: :oops: :P
Ky ėsht disponimi im i par qė jam kthy ne forum... :wink:

Ju pėrshėndes :P :wink:

Mafiozi
29-10-04, 23:47
Mafioz mire se vjen (prap) dhe qaste te kendshme.

tani me mbyti kurreshtja se cili na ke ti, apo cili ke qen perpara??!!
More djal, a ban me dit se nga cili shtet lajmerohesh?? ateher siq jam un (qe kam deshir te hulumtoj) ndoshta edhe e gjej se cili na ke?! ose edhe na tregon vet, apo jo??? :twisted: :twisted: :wink:

Feleminderit Gentiana.. :oops:

Lajmerona nga zvicrra me origjin tė gjilanit ( keshtu mundesh me hulumtu si ki qef ), po nese e gjen te lutem Genta, me tregon ne vesh :wink: lej pak edhe te tjeret te hulumtojn... :P :P hahahaa

Nese nuk e gjen te tregoj un, se nuk du me te mbyt kurreshtja.. :wink:

Tė pėrshėndes...

ShEjToNkA
29-10-04, 23:51
Ehh more Mafiozi ,po c'i ke vu nė dertė me ato fjalėt e tua!
E tash mule andej e mule kėndej duke hulumtuar, fal Zotit qė se kam kėtė problem e pe di kush je se tybe nime edhe mua tani mė kishė mbytė kurreshtja :lol: :lol:

Ok tash se vetėm desha me tė pėrshėndet dhe me tė tregu se vėrtet i ke vu nė dertė! :wink:

Mafiozi
29-10-04, 23:58
Ehh more Mafiozi ,po c'i ke vu nė dertė me ato fjalėt e tua!
E tash mule andej e mule kėndej duke hulumtuar, fal Zotit qė se kam kėtė problem e pe di kush je se tybe nime edhe mua tani mė kishė mbytė kurreshtja :lol: :lol:

Ok tash se vetėm desha me tė pėrshėndet dhe me tė tregu se vėrtet i ke vu nė dertė! :wink:

hahahahahahaha :P :P :wink:
Pėrher me shtin me qesh oj zemra forumit..
Po bre krej jan tu hulumtu, vetem un e ti rahat tu ber sefa... hahahaa
Tė pėrshėndes edhe un ShejToNka.. :wink: 8)

livoreka bicio
31-10-04, 16:46
MAFIOZI, TE PERSHENDES, DHE TE UROJ MIRSEARDHJE. :wink:

Mafiozi
02-11-04, 22:40
MAFIOZI, TE PERSHENDES, DHE TE UROJ MIRSEARDHJE. :wink:

Tė falenderoj livoreka bicio, mir se ju gjej ne forumin e kėndshėm..

Mė fal qė pėrgjigjem pak von, nuk jam kan ketu pari hiq qe tri dit,
me ka mungu forumi.. :wink:

Pėrshėnndtje.... :wink:

Honesty^uk.
20-11-04, 22:58
Kam qen ktu me nje tjeter emer....

Cilin emėr e kam pas ? Turisti ??? hahahahaha

Ende i kenaur pėr tu kthyer nė forumin e Dardania.de :P The best

Ju pėrshendes tė gjithėve... :wink:

Vetem nga nga niku juaj une skam mundur te pershendes per ardhjen tende ne forumin DARDAN, dhe si taktike perdora njohjen me ty nepermes shkrimeve ne forum :lol: :lol: :lol: :lol:
dhe pasi u sigurova se ti nuk paraqet rrezik (si MAFIJE) erdha per te uruar PERZEMERSISHT MIRESEARDHJEN NE FORUMIN E SHKELQYER DARDAN.
Mafiozi edhe nje here te uroj argetim sa me te kendshem ne mesin tone, dhe suksese ne jeten tuaj.

Me respekt
Honesty

Mafiozi
21-11-04, 00:56
Kam qen ktu me nje tjeter emer....

Cilin emėr e kam pas ? Turisti ??? hahahahaha

Ende i kenaur pėr tu kthyer nė forumin e Dardania.de :P The best

Ju pėrshendes tė gjithėve... :wink:

Vetem nga nga niku juaj une skam mundur te pershendes per ardhjen tende ne forumin DARDAN, dhe si taktike perdora njohjen me ty nepermes shkrimeve ne forum :lol: :lol: :lol: :lol:
dhe pasi u sigurova se ti nuk paraqet rrezik (si MAFIJE) erdha per te uruar PERZEMERSISHT MIRESEARDHJEN NE FORUMIN E SHKELQYER DARDAN.
Mafiozi edhe nje here te uroj argetim sa me te kendshem ne mesin tone, dhe suksese ne jeten tuaj.

Me respekt
Honesty

hahahhahahhahahhahahahahhahahahahaaaa
Mafia nuk mundet me mashtru Mafijen, qy, taktike te mir ke perdor
shoku Honesty, por e pa edhe vet qe nuk jam me rrezik per forumin :P

Mbet gjithmon i pershendetur nga un Honesty, je me te vertet mbret
ne forum dhe jasht tij besoj, tash edhe ne rrethin Mafioz :lol: :lol: :lol:

Te uroj gjith te mirat ne jet
Me respekt
Mafiozi 8)

vushtrria
27-11-04, 22:02
mafiozi ma ne fund edhe une ju uroi mir se ardhje dhe kaloni sa me bukur ne forumin dardania mua me pelqeni si mafij keshtu sepse edhe vet jam njefar rrezikanti ahahhhhahahahaahahh

Mafiozi
27-11-04, 23:00
mafiozi ma ne fund edhe une ju uroi mir se ardhje dhe kaloni sa me bukur ne forumin dardania mua me pelqeni si mafij keshtu sepse edhe vet jam njefar rrezikanti ahahhhhahahahaahahh

Mir se te gjej shoki vushtrriu-rrezikanti, kalojm mir deri tash por
edhe besoj ende me mir per te ardhmen, pasi je rrezikant edhe ti :lol:
hahahahahhahahahaaaa

Nje pershendetje te fort per ty vushtrriu
8)

Mafiozi
01-12-04, 10:44
mirseerdhe mafioz po un isha kur ishe me at emrin tjeter :?: :?: :?: :?:

Ku mbete moj qeqa&zana :?: nuk po te shohim ne forum me :? :wink:

aferdita
01-12-04, 14:10
Mafiozi te pershendes dhe te uroj caste sa me te mira ne forum

Mafiozi
02-12-04, 21:51
Mafiozi te pershendes dhe te uroj caste sa me te mira ne forum

Te falenderoj shum Aferdita.
Me fal qe te pergjigjem pak von. :oops:
Te pershendes dhe te uroj momente te lumtur. :wink:

halla e madhe
21-12-04, 16:19
Mafiozi_mbasi qe ka ardh edhe Halla,ruaju se po e leshon perseri forumin,vaj halli per ty :wink: :lol: :lol:

Mafiozi
04-01-05, 23:06
Mafiozi_mbasi qe ka ardh edhe Halla,ruaju se po e leshon perseri forumin,vaj halli per ty :wink: :lol: :lol:


Me fal hall se tybe nuk kaloj ketu pari shpesh :D

Me vjen mir qe erdhe hall, me mungojshe shum bre, mos te kishe ardh
nuk isha ketu sot hiq :lol: :wink:

Jo un nuk e leshoj forumin, e sidomos tash te kam ketu :lol: :wink:

IceGirl
25-01-05, 16:14
Mire qe na ke ardh Mafiozi se mezi te gjeta.

Te Pershendes dhe kalo sa me bukur :wink:

experti_lu
25-01-05, 19:05
mire se erdhe MAFIJOZI.
sa e mundova keta kryet tem te maaaaaaadh e nuk mujta me ja qillu se kush u kan!!
-vetem du me bashkepunu me NITA_CH tinza juve e ajo me tregon. :lol: :lol: :lol:

Mafiozi
26-01-05, 01:02
Mire qe na ke ardh Mafiozi se mezi te gjeta.

Te Pershendes dhe kalo sa me bukur :wink:


Faleminderit IceGirl.
Me vjen mir te kem biseda se bashku, je fantastike.

Te pershendes dhe kaloh siq deshiron :wink:

Mafiozi
26-01-05, 01:05
mire se erdhe MAFIJOZI.
sa e mundova keta kryet tem te maaaaaaadh e nuk mujta me ja qillu se kush u kan!!
-vetem du me bashkepunu me NITA_CH tinza juve e ajo me tregon. :lol: :lol: :lol:


Faleminderit per pritje experti_lu.

Me dukesh simpatik burr edhe ti, shpresoj te kem me shum biseda se bashku.
Vazhdo hulumtimet me Nita_ch, ndoshta do te zbilon diqka interesant :lol: :wink:

Te pershendes :wink:

IceGirl
26-01-05, 01:20
Mire qe na ke ardh Mafiozi se mezi te gjeta.

Te Pershendes dhe kalo sa me bukur :wink:


Faleminderit IceGirl.
Me vjen mir te kem biseda se bashku, je fantastike.

Te pershendes dhe kaloh siq deshiron :wink:

Gjithashtu dhe ju i nderuari Mafiozi....Ju Faleminderit :)

Mafiozi
26-01-05, 19:34
Mire qe na ke ardh Mafiozi se mezi te gjeta.

Te Pershendes dhe kalo sa me bukur :wink:


Faleminderit IceGirl.
Me vjen mir te kem biseda se bashku, je fantastike.

Te pershendes dhe kaloh siq deshiron :wink:

Gjithashtu dhe ju i nderuari Mafiozi....Ju Faleminderit :)


:P :P :P :wink:

Arbėri
27-01-05, 16:26
Mafiozi, te pershendes SHOKI, ku do qe ndodhesh :lol: :lol: :lol: :lol:

Kalofsh si eshte me mire, i nderuar :lol: :lol: :lol: :lol:

Mafiozi
29-01-05, 14:42
Mafiozi, te pershendes SHOKI, ku do qe ndodhesh :lol: :lol: :lol: :lol:

Kalofsh si eshte me mire, i nderuar :lol: :lol: :lol: :lol:


Te falenderoj shoki Arberi.

Mbet i pershendetur edhe nga un.

Te shpresoj :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ku qe ndodhesh :D

Kaloh bukur i nderuar :wink: