PDA

View Full Version : UNE JAM KUSHTRIMI


Sopranos
28-10-04, 14:36
JU PERSHENDES,,
JAM KUSHTRIMI NGA AUSTRALIA - MELBOURNE ,, JAM 20 VJEQAR
ME PREJARDHJE NGA PRISHTINA DHE GJILANI,,

ME PELQEN SHOQERIA SHUM,, SIDOMOS SHOQERIA SHQIPTARE,,,,

SHPRESOJ SE DO TE JEM I MIRESEARDHUR NE KETE FORUM... FLM

Kaltrushi
28-10-04, 15:11
Natyrisht je i mire se ardhur. Mund te them na erdh edhe nje nga gjilani edhe pse nuk jam nga gjilani.

te pershendes shum shum dhe kalo sa ma bukur.
:wink:

adrioni
28-10-04, 15:14
Kushi sopranos mate... je i mireseardhur....more bash jemi be shume nga OZ.....see ya. :wink:

Krokodilli
28-10-04, 15:24
ohoho Kushtrimi haver ku te kom bre,,,, a po dilni ne Williamstown hiq,,,, une jom njani i St Albansit prej Melburnit,,, me ni VS SS te bardh,,, :wink:
mire se vjen ne forumin dardania

Sopranos
28-10-04, 18:29
ohoho Kushtrimi haver ku te kom bre,,,, a po dilni ne Williamstown hiq,,,, une jom njani i St Albansit prej Melburnit,,, me ni VS SS te bardh,,, :wink:
mire se vjen ne forumin dardania

hohohoho krokodilli the VS SS Boy ku te kom haver,, mire se te gjeta,, per festivalin shqipetar ne footscray takohum, e bi edhe une SS-in tem ,,, :wink: :wink:

pershendetje gjithashtu adrioni,,,,


kaltrushi flm per mikepritje,,, mire se te kam gjet,,,, mamin e kam nga Gjilani babin nga Prishtina.... qka me ba Prishtina e Gjilani te part per gjithqka :wink:

Barbaroza
28-10-04, 18:35
Sopranos,mire se paske ardhe.Kalo bukur!

Sopranos
28-10-04, 18:40
Sopranos,mire se paske ardhe.Kalo bukur!

flm per mikepritje Barbaroza,,, te pershendes

Krokodilli
29-10-04, 07:14
yea Sopranos get ready cause its coming soon,, november something,, not sure,,,, make sure you do all the service and stuff,, dont egnore me like last year,, telling me oh i got les power,, plus havent done the service in one year u know .. hahahahhahahahahahahahaha

Murgesha
29-10-04, 09:51
Sopranos mirė se na paske ardhė.
Mbasi paske ardhė, tė uroj kėnaqėsi e argėtim nė forumin tonė.

turisti
29-10-04, 10:08
Sopranos,mire se na erdhe.

TURISTI :wink:

Sopranos
29-10-04, 18:18
Murgesha dhe Turisti mire se ju gjeta,,, ju pershendes :wink:

aferdita
29-10-04, 20:39
Sopranos(kushtrimi) mire se erdhe

Sopranos
30-10-04, 05:46
Aferdita te pershendes,, mire se ju gjeta

Krokodilli
01-11-04, 11:35
Sopranos,, nuk na ka mbet edhe shum deri ne Festivalin Shqiptar ne Footscray,,,, take my number bro- I got a new mob number since you didnt give me your email adress :wink: - i dont want it anywayz :lol:
0412095016