PDA

View Full Version : mir se ju gjeta


_loni_
30-10-04, 13:35
une jam valoni
jetoj ne prishtin
jam 16 vjeqar
jam nxenes etj. etj.[/u][/list]

Barbaroza
30-10-04, 15:54
Mire se ke ardhe Loni.Argetim te kendshem e suksese ne mesime!

turisti
30-10-04, 16:33
_loni_, mire se erdhe. Kalofsh sa me bukur mes nesh.

Te pershendet,TURISTI . :wink:

Tomori
30-10-04, 18:48
_loni te uroj argetim te mbare,,,, _loni_ veq te lutem mos me lan mesimin mrapa, te lutem _loni_ meso ,,,,,, se qenke i ri ardhmerija yte dhe e gjith kombit mvaret prej teje dhe shokve tu???!!!!
-Bara ju ngel juve gjenerates qe vini,,,a me kupton _loni meso

livoreka bicio
31-10-04, 16:44
_loni_ MIRE SE KENI ARDHUR NE FORUMIN TON, DHE TE UROJ SUKSESE. :P :wink: