PDA

View Full Version : .-* tak tak une jam PAOLINA *-.


PAOLINA
31-10-04, 15:58
:wink: Hej anetare te dardanis une jam Paolina, jetoj ne Zvicer, me origjin jam nga Maqedonija..

Jam 20 vjecare, ndonjeher jam shum serioze por di te jem edhe shum qesharake interesante dhe me pelqen humori.

Pra nese ju intereson dicka, urdheroni PYETNI!!!! ( Me respekt)

Tash per tash kaq kisha per the then....... Ju Pershendes..........

TuNg..
[/b]

Buli_00
31-10-04, 16:03
Paolina, miė se erdhe nė shoqėrinė e respektueshme tė Forumit Dardania.

Pėrshėndetje dhe pėrgėzime pėr ty.

PAOLINA
31-10-04, 16:06
FLM Buli
:D :wink: :) :D

Me duket se edhe ty je anetar i ri i forumit apo??

livoreka bicio
31-10-04, 16:38
PAULINA, TE UROJ MIRSEARDHJE NE MESIN TONE. DHE DISPONIM, DHE ARGETIM TE KENDESHUM... :wink:

Maca
31-10-04, 16:44
Mire se erdhe PAOLINA...Qaste te bukura ne forum...Te pershedes...Dhe ia kalo mire...ciaooo (viel spass no!) :wink:

Gentiana
31-10-04, 16:46
Paolina edhe un te pershendes, dhe te uroj mir se ardhje. te kesh argetim dhe qaste te kendshme!!

E kisha patur nje pyetje!
Nga cili vend je (ne CH) ??

turisti
31-10-04, 16:49
:P PAOLINA,mire se erdhe. :P

TURISTI . :wink:

Barbaroza
31-10-04, 17:10
Welcome,PAOLINA! :)

PAOLINA
31-10-04, 17:51
FaLeMiNdErIt prej krejtve.............................

Hoi Genta une jam nga Kryeqiteti (Bern) po ti nga ishe?????

:D :) :lol: :D

Gentiani
31-10-04, 21:32
Mirė se paske ardhur PAOLINA dhe tė kaloni bukur kėtu!

Hm :roll: desha tė tė pyes, por nuk e dij se kur je shumė serioze e kur shumė qesharake :lol: :lol: :lol:

Kojshike e imja qenka moj Genta, po lėre se e sheh kur tė vish nė kryeqytet :lol: :lol:

Rudi_1
31-10-04, 23:32
Mire se erdhe PAOLINA.
Nje pershendetje te vacant per ty.... 8)
Kalofsh caste te miraa.... 8)

ShEjToNkA
31-10-04, 23:49
Hoi Paulina, mirė se ke ardhė.
Ia kalofshė sic ėshtė mė sė miri.

PAOLINA
01-11-04, 15:51
:D Faleminderit prej KREJTVE :D

[Gentiani]Hm desha tė tė pyes, por nuk e dij se kur je shumė serioze e kur shumė qesharake

Hhehhe hej Gentian si eshte vendi behet kuvendi
:) :) :)

Ju pershendes te gjithve perzemersisht....................

See Ya :wink: [/quote]

mickoja
01-11-04, 18:07
o hoi Paolina te pershendes dhe mir se ardhje ne forumin tonč..edhe ketu mundesh vetum te vish kur te jesh ne disponim per ndryshe nuk te pranojmč serioz :wink: ..pra ketu asht vendi i kuvendit..kalo mir ne mesin tonč kleine :lol:

PAOLINA
01-11-04, 20:34
Oj MiCkOj flm shum........

Une besoj se ne kete forum mund te vij sa her qe te dua, edhe kur je serioz nuk do me then se sje ne disponim perkundrazi, po nejse ska lidhje......
Sa vjecare jeni ju nese mundet ta dij???


Me ReSpEkT

vushtrria
01-11-04, 20:43
PAOLINA mir se na erdhe moj ju uroi qaste te kendeshme ne forumin dardania :lol:

mickoja
01-11-04, 22:41
Oj MiCkOj flm shum........

Une besoj se ne kete forum mund te vij sa her qe te dua, edhe kur je serioz nuk do me then se sje ne disponim perkundrazi, po nejse ska lidhje......
Sa vjecare jeni ju nese mundet ta dij???


Me ReSpEkTPaolina nuk te thash se nu guxojsh te shkruajsh mos me keqkupto qiki mundesh te vish e te argetohesh kur te kesh dčshir..dhe kam aq shum vjet e aq e moshuar se mundem ta di se qka po shkruaj tč pčrshendes dhe kalo sa ma mirč :wink:

PAOLINA
01-11-04, 22:58
Ok ok...... Easy.........Me gjithat te PRSH..........

RESPEKT

Kaltrushi
02-11-04, 10:36
Paolina ke nje emer vertet te bukur. Te pershendes dhe te uroj mireseardhje ne forum. Gjdo te mire.

tung

kaltrushi

PAOLINA
02-11-04, 13:49
FLM shum Kaltrushi, edhe i yti me pelqen..........
:D :D :D :D :D :D :D :D

Gjithashtu krejt te mirat


Tungi

Krokodilli
02-11-04, 13:52
:wink: Hej anetare te dardanis une jam Paolina, jetoj ne Zvicer, me origjin jam nga Maqedonija..

Jam 20 vjecare, ndonjeher jam shum serioze por di te jem edhe shum qesharake interesante dhe me pelqen humori.

Pra nese ju intereson dicka, urdheroni PYETNI!!!! ( Me respekt)

Tash per tash kaq kisha per the then....... Ju Pershendes..........

TuNg..
[/b]

PAOLINA ja edhe mu me erdhi rasti qe te uroj Mireseardhje ne forumin dardania,,,, mire se erdhe,, dhe te uroj te kalosh qaste te mira ne mesin ton,,,,,,

Krokodilli
02-11-04, 13:54
:wink: Hej anetare te dardanis une jam Paolina, jetoj ne Zvicer, me origjin jam nga Maqedonija..

Jam 20 vjecare, ndonjeher jam shum serioze por di te jem edhe shum qesharake interesante dhe me pelqen humori.

Pra nese ju intereson dicka, urdheroni PYETNI!!!! ( Me respekt)

Tash per tash kaq kisha per the then....... Ju Pershendes..........

TuNg..
[/b]

PAOLINA ja edhe mu me erdhi rasti qe te uroj Mireseardhje ne forumin dardania,,,, mire se erdhe,, dhe te uroj te kalosh qaste te mira ne mesin ton,,,,,,

PAOLINA
02-11-04, 13:55
Faleminderi Krokodilli :D :)


Te prsh....

Agroni22
02-11-04, 13:57
:wink: Hej anetare te dardanis une jam Paolina, jetoj ne Zvicer, me origjin jam nga Maqedonija..

Jam 20 vjecare, ndonjeher jam shum serioze por di te jem edhe shum qesharake interesante dhe me pelqen humori.

Pra nese ju intereson dicka, urdheroni PYETNI!!!! ( Me respekt)

Tash per tash kaq kisha per the then....... Ju Pershendes..........

TuNg..
[/b]paolina te uroj mireseardhje dhe te pershendes perzemersisht se e paske emrin shume interesant :wink:

A r d i t a
02-11-04, 14:07
po ashtu keni pershendetje nga une Paolina,,,, ke nje emer shum te bukur dhe interesant loqki,,,
tung kalo bukur

Diana007
02-11-04, 14:28
Pershendeje Paolina dhe mir se erdhe ne mesin ton, kalofsh mir :P :P

Buli_00
02-11-04, 17:28
Po, po Paulina. Edhe unė frik jamė anėtarėsuar dhe akoma nuk njihem, pothuajse me askend.

PAOLINA
02-11-04, 20:38
FLM shum prej krejtve jeni cool....

Agroni dhe Ardita FLM per komplimentin :lol:

Hej BULI shpresoj se do te njihemi :D
:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

PRSH

.....................*..*..*................*..*.. *
..................*........... .*.......*.............*
................*..................*..*........... ......*
................*................................. ......*
.................*.........................*..*... ...*..*
....................*...................*.......*. .*......*
......................*.................*......*.. ........*
..........................*................**..... ......*
................................*........*....*... ..*
.....................................*...........*

Mafiozi
02-11-04, 22:42
Mir se vjen nė forum PAOLINA, tė uroj biseda tė ėmbla...

Nderime.. 8) :P

PAOLINA
02-11-04, 22:50
FLM MAFIA_BOY :lol: :lol: :lol: :lol:TE prsh..........

zeshkani_i_embel
21-12-04, 11:12
PAOLINA te pershendes dhe kisha pas deshir te dij se nga je nga maqedonija a je e tetoves apo jo?dhe ku banon ne ch ne cilin kanton
flm per mirkuptim kalofsh MAJR hahahahahahahaha :roll: :D

PAOLINA
23-12-04, 15:29
Po jam nga TETOVA CITY

Jetoj afer kryeqytetit

Po ty, nga je nga Tetova???

Gjithashtu kalofsh super :wink:

CIAOOO

malsori_83
20-01-05, 22:45
tugn tung un jam malsori jam i interesum per njjje femer qe gjendet ne perendim e sidomos kan perparsi ajo qe gjendet ne ch.
pranvera e hershme apo vjjeshta e vnuar jan ato dit qe kur un dhe ti kntaktuam.
1000 her per ty n'zjarr kisha hi,
1000 Netė per ty pa gjum do t'rri.
Per ty do shkruaj me shum se nje Roman
Veq 1minut,ty te t'kisha pran[/b]

PAOLINA
28-01-05, 18:06
hehhehhehehhee

Me vjen shume keq Malesori, por une sjam e interesuar..

Ah FLM per ate poezi te shkurter


Me nderrime dhe respekt nga Paolina

experti_lu
28-01-05, 20:30
PAULINA.mire se edhre,dhe pershendetje kojshike!
po pra kojshike se ngate jan gjakova-maqedonija (ne vi ajrore).hahahahahaha.

PAOLINA
29-01-05, 00:58
Prsh, gjithashtu edhe per ty, kojshi se me te vertet shume afer jemi, smundem me e paramenduar, cudi ssi sjemi njohur ma perpara, po ti dil ma shpeshti prej shtepis, mos u mbarro aq shume :wink:


Prsh
:lol: :lol: :lol:

halla e madhe
29-01-05, 11:45
Paolina_pershendetje edhe nga halla,cauc ma e majra ne kete mahalle :lol:

experti_lu
29-01-05, 21:23
paolina po moj dal,a nuk po e nje kojshiun se ta nxerr gjumin per gjdo mengjes me traktor a!! :lol: :lol: :lol:

PAOLINA
30-01-05, 15:07
Halla faleminderit shaum, taj ije halla ma e majr per mu, e din taj ene ato tjerat jane te majra amen si taj ska :wink:

Te prsh :D


O zoti i madhe a ty qenke ai a, :evil: mos bre aq heret pash nje zot, une di se ti puntor i mire je, por te lutem mos bane aq shume kruka me sabah, se dita eshte e gjate, ti e din gjumi i mengjesit eshte ma i miri...

prsh..

experti_lu
30-01-05, 17:52
PAULINA hahahahahaha.per inati po ta boj se je ka bohesh gjumashe!!!
duhet mu mesu mu qu heret se kur te martohesh nuk te len vjerra me flejte,duhesh me ja qit kafen.hahahahahahaha

PAOLINA
03-02-05, 22:29
Ah sa per vjehren :? . Ok pra prej sote e tutje do te ēohem heret ne Mengjes, do e fali Sabahun dhe para se ty tja fillojsh punes me ate Traktorin do e pime nga nje kafe te mengjesit per nje dite me te mire Pune ok :wink:

Domira
04-02-05, 01:07
Te pershendes PAOLINA dhe uroj gjitha te mirat, kalo sa me mire :)

AK^47
04-02-05, 04:45
:wink: Hej anetare te dardanis une jam Paolina, jetoj ne Zvicer, me origjin jam nga Maqedonija..

Jam 20 vjecare, ndonjeher jam shum serioze por di te jem edhe shum qesharake interesante dhe me pelqen humori.

Pra nese ju intereson dicka, urdheroni PYETNI!!!! ( Me respekt)

Tash per tash kaq kisha per the then....... Ju Pershendes..........

TuNg..
[/b]


HuH PAOLINA Me fal per pak Kritika ama Internet Hesapi edhe ka Gjithqka ne to ;););)

1. Nese e Merr Gjdonjeri Prej Nesh Me Seriozitet Ne Internet Sikur Ti Qe e Ke Shkru Atere PAska Me Kersit Kijamet ;););) :arrow: Edhe Kshtu Qe te Sheperndes Zepermersisht Edhe Qysh Je Tu Ja Kalu Ne Kryeqytet :?: :?:

PAOLINA
04-02-05, 20:20
FLM Domira gjithashtu argetim te kendshem :wink:

I nderuari AK gjerat serioze duhet me i mare me seriozitet, dhe ashtu i mare edhe une kure duhet me i mare, gjithashtu edhe shakat i kuptoj :wink:

Prsh.
me respekt
nga
Paolina

experti_lu
05-02-05, 03:13
PAOLINA hahahahahahah...ja nuk muj me shkym trakorin per ni kafe!!
hahahahahahahaha..e mu kan naj darke e kisha shyme, :lol: :lol: :lol: :lol:

PAOLINA
05-02-05, 23:38
Si bre nuk mundesh, kojshika te fton per nje kafe ne mengjes e ti ki gajlen e traktorit hmhmhmhmmh...Hehe jo me vjen shume keq i nderuari Traktorist jo ma mire nukj te ftoj as per Darke se kush e din cka behet me e lene Traktorin vet, ku ta dish mundet me ta vjedh dikush mos ma mire mos :!:


:lol: :lol: :lol:

AK^47
06-02-05, 00:43
FLM Domira gjithashtu argetim te kendshem :wink:

I nderuari AK gjerat serioze duhet me i mare me seriozitet, dhe ashtu i mare edhe une kure duhet me i mare, gjithashtu edhe shakat i kuptoj :wink:

Prsh.
me respekt
nga
PaolinaMir e ke ti far PAOLINA ama me ja nis e me e marr punen e pullave qaq me Seiozitet shum ki me met per mrapa ;);););)


Se edhe un kam pas nis me e marr me Seriozitet edhe qka me ba u duft me i harru ato sene edhe tash ku rafsha mos u vrafsha ka thon NASTRADINI ;);););););)

PAOLINA
06-02-05, 22:57
Askush nuk tha se krejt punet i marr me seriozitet ju far AK, si duket nuk keni kuptuar por nejse secili per vete.
Me nderrime :wink:

Tomori
17-03-05, 12:51
-Tungji Paolin si je moj? -Me ke humbur jam ne pritje per at muhabetin, e din ti vet ket pun?!!!
-Me mer se ka koh qe nuk jemi ndighuar!!!!
-Kalofsh mir zemer :wink:

PAOLINA
21-03-05, 12:59
Hiiiiiiii po ku me humbesh keshtu breeee aiiii edhe ttyyy maaaa :(
Per cilin muhabet e ki fjalen :?: :?:
Po valla ka kohe qe sjemi degjuar por nejse ndoshta vjen rendi dhe degjohemi :) :)

Prsh kalo sa ma bukurushme

Tomori
23-03-05, 23:47
Hiiiiiiii po ku me humbesh keshtu breeee aiiii edhe ttyyy maaaa :(
Per cilin muhabet e ki fjalen :?: :?:
Po valla ka kohe qe sjemi degjuar por nejse ndoshta vjen rendi dhe degjohemi :) :)

Prsh kalo sa ma bukurushme

-Qysh bre me thua kalofsh bukur/!!!
-Po si me kalu bukur, kur ti me mungon moj bukuroshja ime.
-Paolin kalofshim bukur si ne te kaluaren e din ti :wink:
po te pershendes fort me nje mpuuqqqq,,,,, LOQKI :wink:

PAOLINA
28-03-05, 17:12
Po si mundet me e harruar te kaluaren tone asnjeher kurrrrr, ka mbetur thell ne nje qosh te zemres :wink:
kalo edhe ty sa ma interesant, dhe kujdes se syt kah ty i kam :lol: :lol: :wink:

te them vetem nje: Ne TETOVARKAT e kemi tradit, dashurojm veq NJE me Zemer e me Shpirt. Jemi te veshtira dhe xheloze por ne DASHURI serioze

:wink: :wink: :wink:

me nje prsh te fort

Tomori
29-03-05, 23:55
Po si mundet me e harruar te kaluaren tone asnjeher kurrrrr, ka mbetur thell ne nje qosh te zemres :wink:
kalo edhe ty sa ma interesant, dhe kujdes se syt kah ty i kam :lol: :lol: :wink:

te them vetem nje: Ne TETOVARKAT e kemi tradit, dashurojm veq NJE me Zemer e me Shpirt. Jemi te veshtira dhe xheloze por ne DASHURI serioze

:wink: :wink: :wink:

me nje prsh te fort

]-Mir de moj e majra e Tetoves?!!!
-Po te kuptoje por vetem nje gje se kam te qarte?!!!
-Si bre me thua se ne dashuri je serioze, qfar kuptimi je serioze?!!!!
-Nese e ke fjalen se kur ben dashuri ndigjone muzik serioze(OPER)
aj kuku per mu euuu bre moj Paolin tash duheshka me ndigju naj simfoni Mocartit,,,
euuu se mpukute krejt nkryqe me ket dashuri serioze :wink:
-Aj ma mir futja qyqekut ne dashuri ndigjo nje her burrin, leje Operen se mftofen krejt vallahi po te betohem per koken tende :wink: A ka bije ma trand se kjo kur betohem nkoken tende moj e dashura Paolin [/color]:wink:

PAOLINA
07-04-05, 21:21
hahahhahahaahaaa

jo se kam menduar ne ate aspekt xemel :lol: por serioziteti ne dashni ka shume rendesi, dhe mendimi im i takon vec dashuris e jo edhe hobbit apo modes time, a sa per Mozartin mos ja baj gajlen se apo e sheh ai me at Operen e vete e ka sunduar boten edhe diteve te sodit eshte i paharueshem krejt e njohin si coca cola eshe i njofshet :lol:

rri rahat se edhe une eci me shekullin 21, nja 2 km prapa po nejse :D

prsh xemel

Tomori
08-04-05, 00:31
hahahhahahaahaaa

jo se kam menduar ne ate aspekt xemel :lol: por serioziteti ne dashni ka shume rendesi, dhe mendimi im i takon vec dashuris e jo edhe hobbit apo modes time, a sa per Mozartin mos ja baj gajlen se apo e sheh ai me at Operen e vete e ka sunduar boten edhe diteve te sodit eshte i paharueshem krejt e njohin si coca cola eshe i njofshet :lol:

rri rahat se edhe une eci me shekullin 21, nja 2 km prapa po nejse :D

prsh xemel


-Majr be xemla ime,,,ja,ja si mreh xemla tamam si xahat :wink:

dembelica
08-04-05, 11:07
Pershendetje kunate,te uroj cdo te mire :wink:

PAOLINA
09-04-05, 18:16
FLM kunat, po cka te gjeti te me folish, krejt me ke habitur :shock: por nejse edhe une te prsh nga zemrushi :lol:

hajde moj me piii kafee turska dhe bojm muabet, duku ma vone....
edhe ty kalofsh sa ma mire

:wink: :D :wink: :D

Arb
09-04-05, 18:17
Mire se ke ardh oj Vajze!

Ia kalofsh mire ne mes nesh!

Tomori
09-04-05, 23:24
FLM kunat, po cka te gjeti te me folish, krejt me ke habitur :shock: por nejse edhe une te prsh nga zemrushi :lol:

hajde moj me piii kafee turska dhe bojm muabet, duku ma vone....
edhe ty kalofsh sa ma mire

:wink: :D :wink: :D

-Qashtu grue te dua beni muhabet kunates

experti_lu
19-04-05, 01:21
Si bre nuk mundesh, kojshika te fton per nje kafe ne mengjes e ti ki gajlen e traktorit hmhmhmhmmh...Hehe jo me vjen shume keq i nderuari Traktorist jo ma mire nukj te ftoj as per Darke se kush e din cka behet me e lene Traktorin vet, ku ta dish mundet me ta vjedh dikush mos ma mire mos :!:


:lol: :lol: :lol:paolina.jam kan ne usa me ble ni traktor te ri.se ma vjedhen ate t evjetrin! gjysen e pareve ki me mi dhan ti,hahahahhahaha......

PAOLINA
27-04-05, 20:33
FLM ARB kalofsh edhe ty sa ma bukur
------->X-Perti ahahhaahhahaaaaa, oooo Po zoti i madh eshte shyqir qe a prishur se mend mi ka nxjer me at zhurmen ttetrtrtrtrtrtrtrtrtrtrttrtrtr
a per kete te riun skam gajle se keto te rijt jan Moderno e nuk bajn zhurm :lol: :lol: ahahhaha per para e ki a, veq prit kur te me bjen Lotoja ti jap gjysat :wink: :lol: :wink: :D :lol: :D
Hajt kalofsh mire ne mes te fushes me Traktorin e riiii..... :lol: :lol:

Tomori
04-05-05, 22:17
PAOLINA TE PERSHENDES MOJ XEMEL :wink:

Daja POLIC
05-05-05, 05:09
PAOLINA edhe une si te gjithe antaret e mir te forumit po te pershendes nga zemra dhe ju deshiroj disponim ne madh :lol:

PAOLINA
23-05-05, 11:25
Tomor o Bubrek ku te ma morre mushkerija jeme :lol: :lol: :lol:


ups DAJA POLIC te faleminderit per prsh e tua, gjithashtu ju urroj juve dhe kret teamit Policor disponim sa me te kendshem........


Kalofshi bukur me lule


hihiihih

Arbėri
23-05-05, 11:27
Paolina, te pershendes e nderuar dhe te deshiroj te kalosh sa me mire :P :P :lol: :lol: :lol: :lol:

Me fale per vonese, hahahahahahahahaha, shprehi e trasheguar nga shkolla, hahahaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahah :wink: :lol: :lol:

PAOLINA
23-05-05, 11:42
ahahahhahahhaahhahhehehheheh


mos bre Arber po keq te paska mbretur kjo shprehija po nejse sprish edhe aq pune :D :D

ah shkoll eh shkoll po atje ndonjeher edhe extra jemi vonuar aahahhahahaa

Dali!Keq
27-05-05, 17:52
PAOLINA

Mir se paske ardh pak me Vones por ishalla nuk um asishish :lol:
Te pershendes direkt nga Zemra.
Hasani

Tomori
29-05-05, 20:16
Tomor o Bubrek ku te ma morre mushkerija jeme :lol: :lol: :lol:


ups DAJA POLIC te faleminderit per prsh e tua, gjithashtu ju urroj juve dhe kret teamit Policor disponim sa me te kendshem........


Kalofshi bukur me lule


hihiihih
Ahhhh zemer me ka mar fort malli per ty,,
Paolina te mar ne tel ...mos e ke ndruar numrin?!!!

Tomori
29-05-05, 20:17
Tomor o Bubrek ku te ma morre mushkerija jeme :lol: :lol: :lol:
hihiihih[/color]

Me ke ne zemer moj PAOLIN

Kurvani
03-06-05, 16:53
Paulina ku jeton o llokum shum shum me pelqejn shkrimet e tuaja.

Kuvani

rafet llapjani
04-06-05, 02:47
Paulina pershendetje te perzemurta nga llapjani por ky kurvani pe fliq krejt atmosferen po pate zban

Kurvani
04-06-05, 02:50
Paulina pershendetje te perzemurta nga llapjani por ky kurvani pe fliq krejt atmosferen po pate zban

:shock: :evil:

PAOLINA
12-06-05, 14:57
Djali!keq, ahaahah ska lidhje sta ze per te madhe :lol: gjithashtu prano PRSH edhe nga une por Indirekt nga zemra hahahhaha


Tomori___ prsh edhe per ty, mos ma ben cerc se me folin te shpijes ( kiikkikikkki)


Kurvani___me behet qejfi qe te kan pelqyer shkrimet e mia, sa i perket vendbanimit mund ta shiqojsh te prezentimi, nje prsh edhe per ty...


raft llapjani___prsh edhe per ty dhe krejt llapjanin, kurvanit ja leshojm Policin hahaahha (shaka) :wink:


PAOLINA
:lol: :D :D :) :) :wink: :lol: :D :)

Tomori
12-06-05, 15:08
"PAOLINA"

Tomori___ prsh edhe per ty, mos ma ben cerc se me folin te shpijes ( kiikkikikkki)
quote]

"PAOLINA&TOMORIT"
Mos ki merak tash e tutje sta bej cerc,,,po kam me ta be gerrcccc :lol:
ke me u knaq vallahi. :wink:

PAOLINA
29-06-05, 20:34
Tomori-------------------------> hahhahehehhehheeheihihihihi

grrrcc merrcc ska te une :lol: :lol: :lol: SHkova une degjohemi mbas nje muaji se erdh koha e pushimit, kalofsh mireeeee...CIAO

Tomori
02-07-05, 16:26
Tomori-------------------------> hahhahehehhehheeheihihihihi

grrrcc merrcc ska te une :lol: :lol: :lol: SHkova une degjohemi mbas nje muaji se erdh koha e pushimit, kalofsh mireeeee...CIAO
ani ska problem mjaftone edhe nje here ne muaj me ta ba grrrccc :wink:

Artisti
21-08-05, 11:15
tak tak Paolina


Pershendetje Paolina ngaArtisti

PAOLINA
28-09-05, 17:35
Cak Cak :lol:
Flm
edhe per ty nje
PRSH
kalo
mireLina

Tomori
30-09-05, 18:11
Tomori-------------------------> hahhahehehhehheeheihihihihi

grrrcc merrcc ska te une :lol: :lol: :lol: SHkova une degjohemi mbas nje muaji se erdh koha e pushimit, kalofsh mireeeee...CIAO

-"PAOLINA" situata eshte ndryshuar...benu gati per kte lajme mos pesojshe Infrakte..!!!
-PAOLINA" ...une jam martuar :oops: ....ket fate e pat Domira... :wink:

PAOLINA
06-10-05, 20:56
CKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

PAOLINA
06-10-05, 20:59
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


[color=red]O ZOT a je i madh i---------------------------TE lutem me thuaj se keto fjale nuk jane te vertetaaaaaaaaaaaaaa[color]

[color=violet]mos luaj me ndjenjat e mia se ndoshta ne kete bote do knaqesh me tjetren po ne boten tjeter do DIGJESH[color]

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :arrow:

Tomori
07-10-05, 18:05
Jo zemer te lutem mos :cry: ja jam i gatshem te sakrifikoje Paolinen,,
...veq mos :cry: te lutem... dot mare edhe ty per grrue xemel :wink:

PAOLINA
01-02-06, 19:50
..................Ok pra mos harro Unazen prej Diamanti ahh edhe at mercedesin qa tha do ta blej per ditlindjen nuk ma blejte :cry: shpejto se afrohet ditelindja tjeter :lol: :lol: :lol: :lol: