PDA

View Full Version : Unė jam unė


Rudi_1
31-10-04, 23:51
Un jam Zedi Beqiri jam nga Gostivari
Deri tani i kam mbush 21 pranvera
E kam tė kryer shkollėn e mesme
Jetoj nė Gostivar
Kaq... 8)

turisti
01-11-04, 00:12
Un jam Zedi Beqiri jam nga Gostivari
Deri tani i kam mbush 21 pranvera
E kam tė kryer shkollėn e mesme
Jetoj nė Gostivar
Kaq... 8)

Rudi_1 , te pershendes dhe mire se erdhe.

Me respekt ,TURISTI . :wink:

Rudi_1
01-11-04, 00:35
Flm shume Turisti dhe mire se ju gjeta.
Me vjen teper mire qe jam ne mesin tuaj..
Kalofsh caste te mira.

Maca
01-11-04, 01:43
Rudi_1 te pershendes shume,dhe kalofsh bukur me neve...Do te mundesh tme pergjigjes ne nje pytje :?:
Perse e ke kete nick dhe nga ishte ideja?
tung :wink:

Krokodilli
01-11-04, 11:40
Rudi_1 te pershendes,,, mire se ke ardh ne forumin dardania....
te deshiroj qaste te mira ne mesin ton

aferdita
01-11-04, 13:26
Rudi_1 te pershendes dhe te uroj mireseardhjen ne forum :wink:

livoreka bicio
01-11-04, 14:25
Rudi_1 TE UROJ MIRESEARDHJE, DHE DISPONIM TE KENDESHUM,. NE MESIN TON. :wink:

ShEjToNkA
01-11-04, 21:56
Rudi_1,Pėrshndetje dhe mirė se na ke ardhė.
Tė dėshirojė argėtim tė kėndshėm nė Dardani.

Ermira
02-11-04, 13:29
mIRSE ERDHE RUDI_1
ARGETIM SA ME TE MIRE!KENAQU ME SHOERINE E DARDANIS.
NASAN 3 PREJ GOSTIVARIT ?TUNG TUNGGG

Rudi_1
03-11-04, 00:01
Rudi_1 te pershendes shume,dhe kalofsh bukur me neve...Do te mundesh tme pergjigjes ne nje pytje :?:
Perse e ke kete nick dhe nga ishte ideja?
tung :wink:
Se pari edhe une te pershendes juve personalisht dhe gjith te tjeret per mikpritjen time.
Maca dot pergjigjem shum thjesht.
Kete nick e kam se me pelqen po edhe kshtu e kam nofken ne rajonin tim.Pra kshu me therasin shokt...caste te mira

Rudi_1
03-11-04, 00:15
NJE PĖRSHĖNDETJE TĖ VECANT PĖR:
TURISTIN,MACĖN,KROKODILLIN,AFĖRDITĖN,LIVOREKA BICIO,SHEJTONKĖN DHE ERMIRĖN E BUKUR.
JU FALEMENDEROJ EDHE NJĖ HER PĖR MIKPRITJEN TIME NĖ MESIN TUAJ.
ME TE VĖRTET NDJEHEM SHUM I LUMTUR....
GJITHA TĖ MIRAT NĖ JET.
KALOFSHI CASTE TĖ MIRA NĖ DARDANIA... 8)

Rudi_1
03-11-04, 00:25
mIRSE ERDHE RUDI_1
ARGETIM SA ME TE MIRE!KENAQU ME SHOERINE E DARDANIS.
NASAN 3 PREJ GOSTIVARIT ?TUNG TUNGGG
Ju falemender shum Ermira.
Pranoni pershendetje nga zemra....ciao 8)

Rudi_1
03-11-04, 00:27
Rudi_1 te pershendes dhe te uroj mireseardhjen ne forum :wink:
Aferdita ju falemenderoj edhe juve.
Ju uroj gjith te mirat ne jet....ciao 8)

Luana
03-11-04, 01:22
Rudi_1
mire se erdhe ne forum te dardanis , argetim te kendshem :wink: http://www.mainzelahr.de/smile/cool/lubber.gif

Pershendetje nga Luana http://www.mainzelahr.de/smile/liebe/kiss_3.gif


http://www.mainzelahr.de/smile/liebe/heartss.gif

Rudi_1
06-11-04, 21:42
Rudi_1
mire se erdhe ne forum te dardanis , argetim te kendshem :wink: http://www.mainzelahr.de/smile/cool/lubber.gif

Pershendetje nga Luana http://www.mainzelahr.de/smile/liebe/kiss_3.gif


http://www.mainzelahr.de/smile/liebe/heartss.gif
Ju falemender Luana....ju pershendes...

dr1ta
06-11-04, 23:38
Ja kalofsh mire ketu :)

adrioni
07-11-04, 01:31
Te deshiroj mireseardhje....edhe bash me ka ra ndermend bre qe edhe une nuk jam prezentu..por do te beje ketyre diteve..tung

PAOLINA
07-11-04, 18:04
:D :D MiRSe ErDhE :D :D

Te PRSH

Rudi_1
07-11-04, 23:24
Te deshiroj mireseardhje....edhe bash me ka ra ndermend bre qe edhe une nuk jam prezentu..por do te beje ketyre diteve..tung
Ju flm shume.
kalofshi edhe ju caste te mira ne dardania...pershendetje

Rudi_1
07-11-04, 23:25
:D :D MiRSe ErDhE :D :D

Te PRSH
Edhe un ju persh dhe flm shume per mikpritjen tuaj..
kalofshi sa ma mire