PDA

View Full Version : CILIN TIP TE AUTOMJETIT E DUAN ME SE SHUMTI FEMRAT?


bmw-djali
01-11-04, 09:37
UNE MENDOJ SE FEMRAT I DUAN ME SE SHUMTI GOLFAT

Krokodilli
01-11-04, 10:01
pershendetje,,,, eshte e vertet se femrat gjithmon i dojn ato vetura te cilat jan me te vogla,, qe jan me let per tu vozit,,, por nuk eshte e thane vetem golfat,,, mvaret prej vendit se ku jeton,, psh ne evrop jan golfat,, kurse USA Canada Australia nuk kemi edhe shum golfa,,,,
ka prodhime tjera,,,
ju pershendes

mickoja
01-11-04, 10:48
Peugeot 307 Cabrio auuufff shum me pelqejn :wink:

Kesna
01-11-04, 12:50
VW ngjyre gjaku, uuuuuuuuh, teper me pelqejne!

Kaltrina
01-11-04, 13:11
Me pelqejne veturat e medhaja si psh, Audi, Bmw, Mercedes, ne pergjithesi vetura te medhaja, edhe prodhimet me te fundit normal, te veshura me lekure brenda... hiq spo disha a haahaha

pershendetje

aferdita
01-11-04, 13:13
Mua me pelqejn ata te vegjlite,edhe jam e mendimit se edhe per femra automobili me i qelluar eshte,edhe per parkim eshte me leht :wink: :lol:

Kloni
01-11-04, 13:16
Me pelqejne veturat e medhaja si psh, Audi, Bmw, Mercedes, ne pergjithesi vetura te medhaja, edhe prodhimet me te fundit normal, te veshura me lekure brenda... hiq spo disha a haahaha

pershendetje


Ok, Kaltrina, kete mundesi mund ta ofroj te pakten per ta provuar ne mercedesin tim bash sipas shijes tende, ndoshta na perputhet shija pastaj edhe per te tjerta...

Kaltrina
01-11-04, 13:22
Me pelqejne veturat e medhaja si psh, Audi, Bmw, Mercedes, ne pergjithesi vetura te medhaja, edhe prodhimet me te fundit normal, te veshura me lekure brenda... hiq spo disha a haahaha

pershendetje


Ok, Kaltrina, kete mundesi mund ta ofroj te pakten per ta provuar ne mercedesin tim bash sipas shijes tende, ndoshta na perputhet shija pastaj edhe per te tjerta...

haha flm shume Kloni, po edhe une e kam merdeces, edhe sme vjen interesant me vozit veturen e huj, me duhet kohe "me ja marre doren" qysh thojne

pershendetje

Kloni
01-11-04, 14:05
Me pelqejne veturat e medhaja si psh, Audi, Bmw, Mercedes, ne pergjithesi vetura te medhaja, edhe prodhimet me te fundit normal, te veshura me lekure brenda... hiq spo disha a haahaha

pershendetje


Ok, Kaltrina, kete mundesi mund ta ofroj te pakten per ta provuar ne mercedesin tim bash sipas shijes tende, ndoshta na perputhet shija pastaj edhe per te tjerta...

haha flm shume Kloni, po edhe une e kam merdeces, edhe sme vjen interesant me vozit veturen e huj, me duhet kohe "me ja marre doren" qysh thojne

pershendetje


JO Kaltrini hiq mos u harxhi se per me vozite nuk ta kisha dhane, vec po deshe me te vozite, por edhe kjo nuk qenka interesant per ty, ok, vazhdo me ate qe ja ke marre doren dhe me vjene mire qe paske nivelin e kenaqshem e ma paske hjeg edhe mua nje gajle, he gajle tjeter mos paqa as mos paq edhe ti!
Tungi, vozitje atraktive te uroj kahdo qe te shkosh!

Kaltrina
01-11-04, 15:58
thnx thnx

pershendetje

A r d i t a
01-11-04, 16:27
op op njeri,, eshte e vertet se Golfat na pelqejn ne pergjithsi,,, mu Audi 4
tungi

Maca
01-11-04, 16:39
Mercedes a class

qika_pr
01-11-04, 16:44
opel corsa eshte shume i mire per prishtine,se ketu ska vende per parking edhe qaq ,opelli si bebe gjen kah te duash,ma i mire per femna eshte

Kloni
02-11-04, 08:59
Mercedes a class


Mua me mjafton ky qe e kam, mercedes normal, por per dallum prej teja Maca E class dhe sipas pershkrimit te Kaltrines a...

Vozitje atraktive ju uroj te gjitheve!

Kercovari
02-11-04, 09:21
Qush u be bre femrat te dashurohen ne vetyra e jo ne tipat qe i vozitin ato
Po sikur te mos ishin prindrit vozites te gomarit e te bicikletes,ju kure s`do te kishit pa me sy as burra e as vetura.
Po hajli u koft se ne te ardhmen pritni si dashnor te mundshem edhe raketat,si per meshkuj ashtu edhe per femra,e ishalla u bevshi krijues te nje armate robotesh.

Murgesha
02-11-04, 09:34
Qush u be bre femrat te dashurohen ne vetyra e jo ne tipat qe i vozitin ato
Po sikur te mos ishin prindrit vozites te gomarit e te bicikletes,ju kure s`do te kishit pa me sy as burra e as vetura.
Po hajli u koft se ne te ardhmen pritni si dashnor te mundshem edhe raketat,si per meshkuj ashtu edhe per femra,e ishalla u bevshi krijues te nje armate robotesh.


Hhahahahahahahaahaha Kėrēovari.
Sėshtė ēudi jo kjo qė thua, shkenca nė pėrparim. :wink:

Kercovari
02-11-04, 10:15
Qush u be bre femrat te dashurohen ne vetyra e jo ne tipat qe i vozitin ato
Po sikur te mos ishin prindrit vozites te gomarit e te bicikletes,ju kure s`do te kishit pa me sy as burra e as vetura.
Po hajli u koft se ne te ardhmen pritni si dashnor te mundshem edhe raketat,si per meshkuj ashtu edhe per femra,e ishalla u bevshi krijues te nje armate robotesh.


Hhahahahahahahaahaha Kėrēovari.
Sėshtė ēudi jo kjo qė thua, shkenca nė pėrparim. :wink:

Vertet Murgesha e nderuar
Keto qyqana gati kan humbe ndjenjat e dashuris ne njeriun.
Jen te gatshem me pare te fusin ne krevat po te kishin mundesi nje BMV.GOLF e Maskarati,sja di emrin mire, se sa nje femer,bile edhe ne hale te futen me te.Por edhe femrat i ka kapur epidemija lamarines.

Kaltrina
02-11-04, 12:23
Qush u be bre femrat te dashurohen ne vetyra e jo ne tipat qe i vozitin ato
Po sikur te mos ishin prindrit vozites te gomarit e te bicikletes,ju kure s`do te kishit pa me sy as burra e as vetura.
Po hajli u koft se ne te ardhmen pritni si dashnor te mundshem edhe raketat,si per meshkuj ashtu edhe per femra,e ishalla u bevshi krijues te nje armate robotesh.

Nuk pajtohna me kete qe po thu, une per shembull kam fole per veturen perosonale, e as dashurohna per shkak te vetures, se i kam te gjitha ne jete, nuk lakmoj ne kurgje e le ma ne vetura qe jane mete kurgje hiq, po me siguri se ke pervoje te keqe me femra, e mos mendo se te gjitha jane te tilla.

pershendetje

Kercovari
02-11-04, 12:49
Kaltrina e nderuar
S`kam permend as ty e as te tjeret, por flas nepergjithsi.
Ndjej kenaqsi te veqante qe ti i ke te gjitha,dhe dhasht zoti u befshe mbretresh mbi te gjitha gjejat e bukura,por emocioni i yt me shtyn te dyshoj se edhe ti i njeh keto gjera bukur e mire.
Shko ku te duash ne nje shoqeri shqiptaresh qe te bindesh edhe vete ku bisedat me shume perqendrohen tek veturat se sa per vuajtjet,e te mos flasim per "qallamet"te cilat vetem ne shqiptaret dime bukur dhe mire te prezentojme.
Nese nuk eshte keshtu,perkulem para teje si i denuari para xhelatit
Mbetesh e respektur nga Kercovari.

Motorristi
04-11-04, 10:40
PER FEMRA :arrow:

http://www.brunoscar.com/carsamples/images/opel%20corsa%203%20dörr.jpg

Motorristi
04-11-04, 10:41
PER MESHKUJ :arrow:

Motorristi
04-11-04, 10:46
PER MESHKUJ :arrow: NISSAN SKYLINE GTRhttp://www.nissanperformancemag.com/september02/skyline/images/skyline13.jpg

Kaltrina
04-11-04, 11:08
Valla qyky koka i mire per mu motorrist :wink:

Krokodilli
04-11-04, 13:05
motorristi te pershendes,,,, ti e paske qit kete foto ketu per me te marr lakmi,,, po edhe pse model pak ma i ri qenka se i imi,,,
te njejtin e kam nissan skyline twin turbo gtr,,, por viti i prodhimit eshte 1999 kurse ky ne foto qenka 2003..
te pershendes :wink:

Buli_00
04-11-04, 13:41
A lunė BINGO? hahahaaaaa

Kaltrina
04-11-04, 13:52
O Buli_00 flm shume, po kjo veture eshte e mjaftushme :wink:


A lunė BINGO? hahahaaaaa

Jo valla se po pritoj me kqyr Tele edhe Star bingon se po me shkojne nerva...

pershendetje

PAOLINA
04-11-04, 14:11
Kto jan My Babes:

MERCEDES SLK
ROLLS ROYCE EX100
BMW Nazca M12
BMW M3/5
AUDI TT
:D :D :D :wink: :wink:
Tung [/u][/url][/list][/list][/code]

Diana007
04-11-04, 14:53
FIQA me pelqn me se shumti hehehehheheheheheh :P :P :mrgreen:

Murgesha
04-11-04, 15:11
Ja njė Auto e mirė pėr femra :lol:

http://www.zett.no/image.xml?afId=3676734

Mos e merrni shaka se unė i dua autot e shpejta. [/img]

Kaltrina
04-11-04, 15:24
aiiiiiiii Murgeshe na myte qitash, qfare veture :cry:

Murgesha
04-11-04, 15:29
aiiiiiiii Murgeshe na myte qitash, qfare veture :cry:

Kaltrina shuj zemėr se kur tė vijė nė Kosovė, tė marr e e bėjmė njė gjiro nėpėr Prishtinė. O krejt djemtė kami me i plasė. :lol: :lol:

Gentiana
04-11-04, 15:34
http://www.brentwoodmagazine.com/media-3/autos/E-Class-3.jpg

Ja kerrin qe ma ka ble Genti. :lol: :wink:

Diana007
04-11-04, 15:41
Uh Murgesh a me merre edhe mu se me esht ber bajat qajo Fiqa jem :oops: e te hypi njeher ne nje vetur te mir hehheheeheh :wink:

Murgesha
04-11-04, 15:43
Uh Murgesh a me merre edhe mu se me esht ber bajat qajo Fiqa jem :oops: e te hypi njeher ne nje vetur te mir hehheheeheh :wink:


Ska problem Diana vetėm mė trego adresėn, kah tė shkoj pėr Kosovė ndalem e tė marr edhe ty me vete.

Murgesha
04-11-04, 15:45
http://www.brentwoodmagazine.com/media-3/autos/E-Class-3.jpg

Ja kerrin qe ma ka ble Genti. :lol: :wink:


Genta mos po don me thėnė se ėshtė mė e mirė se vatura ime qė ma ka blerė Lazdrani a???? :shock:
Kqyre bijo edhe njėherė, a po ja shef vetėm garazhėn nė qelq e ka krejt e pėr ēka ka mbrend mos tė flasim. :wink:

http://www.zett.no/image.xml?afId=3676734

anna
04-11-04, 15:47
me gegi krejt kjo foto hemm :wink: :lol:

Kaltrina
04-11-04, 15:48
aiiiiiiii Murgeshe na myte qitash, qfare veture :cry:

Kaltrina shuj zemėr se kur tė vijė nė Kosovė, tė marr e e bėjmė njė gjiro nėpėr Prishtinė. O krejt djemtė kami me i plasė. :lol: :lol:

ok loqki knaqum tu shetit, veq djemte spo na duhen kurgje, ma shume knaqemi pata a :wink: , boll ka nje e kena, veq i mbledhim bijat e shetitemi me to...

Diana007
04-11-04, 15:50
http://www.brentwoodmagazine.com/media-3/autos/E-Class-3.jpg

Ja kerrin qe ma ka ble Genti. :lol: :wink:


Genta mos po don me thėnė se ėshtė mė e mirė se vatura ime qė ma ka blerė Lazdrani a???? :shock:
Kqyre bijo edhe njėherė, a po ja shef vetėm garazhėn nė qelq e ka krejt e pėr ēka ka mbrend mos tė flasim. :wink:

http://www.zett.no/image.xml?afId=3676734Murgesh vetuta jote me mir se Gentianes valla :wink:

Flm shum, me knaqsi do te vi , vetem mos harro me u kthy me marr

Gentiana
04-11-04, 15:52
http://www.zett.no/image.xml?afId=3676734

Murgesha, kesi deshti me ma ble Genti veturen, po u frigu se po ftohna me te... :lol: :lol: :wink:

Murgesha
04-11-04, 15:52
ok loqki knaqum tu shetit, veq djemte spo na duhen kurgje, ma shume knaqemi pata a :wink: , boll ka nje e kena, veq i mbledhim bijat e shetitemi me to...


Jo moj kush tė tha qė knaqemi me djemtė, ama kupin kur tė na shohin se ti e din se sa gjalozė janė djemtė.

Krokodilli
04-11-04, 15:53
ja kete vetur ja dhuron kroki Dianes007
pershendetje

http://www.angelfire.com/art/fgstwdr/Nice_Car.jpg

Kaltrina
04-11-04, 15:53
ok loqki knaqum tu shetit, veq djemte spo na duhen kurgje, ma shume knaqemi pata a :wink: , boll ka nje e kena, veq i mbledhim bijat e shetitemi me to...


Jo moj kush tė tha qė knaqemi me djemtė, ama kupin kur tė na shohin se ti e din se sa gjalozė janė djemtė.

:wink:

Murgesha
04-11-04, 15:54
ja kete vetur ja dhuron kroki Dianes007
pershendetje

http://www.angelfire.com/art/fgstwdr/Nice_Car.jpg


Kroki po qite more tė shohim veturėn, se neve nuk na vjen inat si ju djemve. :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
04-11-04, 15:56
http://www.zett.no/image.xml?afId=3676734

Murgesha, kesi deshti me ma ble Genti veturen, po u frigu se po ftohna me te... :lol: :lol: :wink:

A bre Genta po a ende se kuptove se kjo ėshtė vetura ime Verore, mos mė detyro tani (se mendojnė tė tjerėt se po fryhem) me ta sjell edhe njė foto tė veturės Domėrore. :wink:

Krokodilli
04-11-04, 15:56
ju vozitni makina te prodhimit gjerman
kurse kroki vozit prodhime australiane :wink:
http://www.fendertrim.com.au/Catalogue/Special%20Vehicles/special%20holden%20ute%201%20(large).jpg

Diana007
04-11-04, 15:58
ja kete vetur ja dhuron kroki Dianes007
pershendetje

http://www.angelfire.com/art/fgstwdr/Nice_Car.jpg


Te falenderoj shum Kroki , po jo bre nuk me muj me pranu bre se shum esht per mu :oops:
te pershendes Diana

Krokodilli
04-11-04, 16:01
ok Diana007 nese eshte shum per ty,, pra paska vend per 2 persona ne makinen time ,, :wink:

http://www.fendertrim.com.au/Catalogue/Special%20Vehicles/special%20holden%20ute%201%20(large).jpg

Diana007
04-11-04, 16:04
ok Diana007 nese eshte shum per ty,, pra paska vend per 2 persona ne makinen time ,, :wink:

http://www.fendertrim.com.au/Catalogue/Special%20Vehicles/special%20holden%20ute%201%20(large).jpg


Qelam deren te hy brenda :oops: flm shum .

Te pershende diana :wink:

Krokodilli
04-11-04, 16:09
pershendetje gjithashtu Diana007 :wink:

Diana007
04-11-04, 16:13
Pershendeje te gjitve qetash se shkova ne shtepi kalofshit mir dhe nje mbremje te kendshme , valla po me jet marak se nuk po uj me nejr ne mbremje ne forum .

Naten e mir , mpuq te gjithve :wink:

Murgesha
04-11-04, 16:14
Pershendeje te gjitve qetash se shkova ne shtepi kalofshit mir dhe nje mbremje te kendshme , valla po me jet marak se nuk po uj me nejr ne mbremje ne forum .

Naten e mir , mpuq te gjithve :wink:


Ha, ha, haaaaaaaaaa Diana007. A shkove a???
Qelėsat sigurisht i ke nė qantė, mos i harrooooooooooooooo.

Gentiana
04-11-04, 16:15
A bre Genta po a ende se kuptove se kjo ėshtė vetura ime Verore, mos mė detyro tani (se mendojnė tė tjerėt se po fryhem) me ta sjell edhe njė foto tė veturės Domėrore. :wink:

http://www.motiontrends.com/2000/features/mondial/photos/Chrysler%20Sebring%20cabriolet.jpg

Ja pra nuk deshta ta tregoj, po me bere, se po fryhesh paksi teper. Ja vetura ime tjeter, dhe ajo pas veture esht villa jon... :twisted: :wink:

Murgesha
04-11-04, 16:32
Gentaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!
http://www.justkidding.dk/wallpaper/biler/h003.jpg

Krokodilli
04-11-04, 16:35
Gentiana shum po me peqen vetura jote :wink:


http://www.workin4u.com/qldholdenrestorers/ute.jpg

PAOLINA
04-11-04, 23:47
Hej Njerez a mundet me me tregu se si i vendoni keto fotot ne ekran se une se di valla jam munduar amen smundi,!!!!!!! :oops: :oops: :oops:


FLM nese me tregon dikush!!!!

pershendes

Diana007
05-11-04, 10:04
[quote=Diana007]Pershendeje te gjitve qetash se shkova ne shtepi kalofshit mir dhe nje mbremje te kendshme , valla po me jet marak se nuk po uj me nejr ne mbremje ne forum .

Naten e mir , mpuq te gjithve :wink:


Ha, ha, haaaaaaaaaa Diana007. A shkove a???
Qelėsat sigurisht i ke nė qantė, mos i harrooooooooooooooo. [/quote

Po normal se i kam qelsat se me qka du me ndez veturen qy,se un me vetur kam me shku ne shtepi hehehhehehhehhe :wink:

Lona
05-11-04, 12:21
Genta paske veturen, ashtu sikur une qe i kam shume qejf, por te lutem me trego ku e ke blej ose ndoshta ke ndermend me e shit po vij e blej
Shume vetur e bukur

Barbaroza
05-11-04, 12:26
Hej Njerez a mundet me me tregu se si i vendoni keto fotot ne ekran se une se di valla jam munduar amen smundi,!!!!!!! :oops: :oops: :oops:


FLM nese me tregon dikush!!!!

pershendes

PAOLINA,shko te rubrika Informatika dhe aty e ke nje teme qe te tregon si vehen fotot ne forum!

Barbaroza
05-11-04, 12:29
A guxon kush te flas me mua tash :?: :wink:
http://www.aoqz76.dsl.pipex.com/Web%20Page%20Components/Wallpaper/Cars/Proto%20Lexus.jpg

Mafiozi
05-11-04, 12:47
http://automoto.tiscali.be/display/newsfiles/18829/img1_1[/img]

PAOLINA
05-11-04, 16:50
hhehehhe ani kush do te vije te bejm nji krug heheee
:D :D :D :D


http://www.spiceisle.com/glouison/Sports%20Cars/bmw_M3_cabriolet_2001.jpg


Hej Barbazoza FLM shum :wink:

Barbaroza
05-11-04, 18:03
N/P PAOLINA,po ec njehere e bejme nje xhiro me veturen time pastaj me tenden. :P
http://www.aoqz76.dsl.pipex.com/Web%20Page%20Components/Wallpaper/Cars/Proto%20Lexus.jpg

Krokodilli
05-11-04, 18:25
Te Pershendes Barbaroza,,, boll e zoja qenke,, kjo vetura jote ende nuk ka dal ne shitje per publik,, ti veq e paske ble,,,
:wink:
pershendetje

bmw-djali
05-11-04, 19:50
Kaltrina pershendetjet e mia brravo a ej kull bre njeri ti po dishe qka eshte vetura e mire brravo te medhajat vetura ani sidomos BMW shiko aty nese done nese deshiron mund te shiqosh ketu ne kete adress ne webseid in tim www.bmw-fari.de Tung

PAOLINA
05-11-04, 21:16
Oj Barbaroza ok me gjith qejf kisha ardhur me te vertet, por a e ki lejen????

Amen pastaj do vish te veturat e mia, se kam plot si te dush mundemi edhe te thirim te tjeret, dhe do e marim Cabrion tem dhe do ikim nga Deti ok se me te vertet nje pushim ne deti do te ishte valla SUPER

http://www.autonauticservice.com/larcab31003.jpg

COOL a hehhe :wink: :wink:

Barbaroza
06-11-04, 11:28
O PAOLINA,une natyrisht se e kam lejen pasi e kam edhe veturen,keshtu qe veq nje telefonate dhe erdhaaaa :P :P :wink:

bmw-djali
06-11-04, 17:56
walla kull bre njeri a ku te gjithe milionera me keto vetura ej brravo shqipetar ju qoft me vjen mire per juwe a Barbaroza me pelqen kerri yte shume por ai BMW ja kabriolet me pelqen me se shumti se edhe une mbahem me BMW. www.bmw-fari.de pershendetje te gjithewe

qeqa&zana
06-11-04, 19:38
paolina barbaroza mund te vij edhe un me juve? :?: :!: :?: :?:

PAOLINA
07-11-04, 00:28
Super Barbaroza pasi qe ti e paske lejen krejt u ba mir, sa per mu QEQA&ZANA mir se te vini. Ani kur do lodhesh ti Barbaroze do ja vendojm L kerit dhe vozis une :wink:


PERSHENDES

Diana007
08-11-04, 12:53
http://www.home.zonnet.nl/donker_sloot/Car-5.jpg

Diana007
08-11-04, 12:59
Ej ciln me ble bre spo di kam ra ne hall se dy te mir vetem me i marr te dyt hehehehhhhehhh :roll: :roll: :P :P

http://www.home.zonnet.nl/donker_sloot/Car-6.jpg

bmw-djali
08-11-04, 18:55
http://www.home.zonnet.nl/donker_sloot/Car-5.jpgperhsendetje diana 007 walla bre qike merre BMW se me i mire

Maca
09-11-04, 15:00
http://images.google.ch/images?q=tbn:frKhBgk7CiMJ:www.galeriasamochodow.fr iko.pl/mercedes/mercedes%2520CLK-GTR_01.jpg

Kaltrina
09-11-04, 15:22
Kaltrina pershendetjet e mia brravo a ej kull bre njeri ti po dishe qka eshte vetura e mire brravo te medhajat vetura ani sidomos BMW shiko aty nese done nese deshiron mund te shiqosh ketu ne kete adress ne webseid in tim www.bmw-fari.de Tung

Hej valla veture e smute koka qikjo e jotja se :wink:

pershendetje

bmw-djali
09-11-04, 19:37
Kaltrina pershendetjet e mia brravo a ej kull bre njeri ti po dishe qka eshte vetura e mire brravo te medhajat vetura ani sidomos BMW shiko aty nese done nese deshiron mund te shiqosh ketu ne kete adress ne webseid in tim www.bmw-fari.de Tung

Hej valla veture e smute koka qikjo e jotja se :wink:

pershendetjePershendetje Kaltrina faliminderit si po ma bane veturen time te semute,ne qfar kuptimi e thua kete se vetura ime eshte e semute?

Kaltrina
10-11-04, 09:27
Kaltrina pershendetjet e mia brravo a ej kull bre njeri ti po dishe qka eshte vetura e mire brravo te medhajat vetura ani sidomos BMW shiko aty nese done nese deshiron mund te shiqosh ketu ne kete adress ne webseid in tim www.bmw-fari.de Tung

Hej valla veture e smute koka qikjo e jotja se :wink:

pershendetjePershendetje Kaltrina faliminderit si po ma bane veturen time te semute,ne qfar kuptimi e thua kete se vetura ime eshte e semute?

Shume e bukur :wink:

pershendetje

bmw-djali
10-11-04, 18:22
Kaltrina pershendetjet e mia brravo a ej kull bre njeri ti po dishe qka eshte vetura e mire brravo te medhajat vetura ani sidomos BMW shiko aty nese done nese deshiron mund te shiqosh ketu ne kete adress ne webseid in tim www.bmw-fari.de Tung

Hej valla veture e smute koka qikjo e jotja se :wink:

pershendetjePershendetje Kaltrina faliminderit si po ma bane veturen time te semute,ne qfar kuptimi e thua kete se vetura ime eshte e semute?

Shume e bukur :wink:

pershendetjeFaliminderit :) Kaltrina!!!!!!! Kaltrina a i ke shiquar edhe tjerat foto ne webseidin tim ka shume fotografi nga kosova nga peja gryka rugoves etj apo nuk te pelqen Peja Kaltrina me lejo te te pyes se nga cili qytet je ?

Prishtinas28_ch
10-11-04, 18:36
Pershendetje Pejon
une si antare i ri i ketij forumi e vizitova faqen tende,fotot me pelqyen
ama mire qe kishe shpetu se e kishe pas nje unfall me sa e kuptova.
Kaltrinen mos ma nguc se ja kam vnu synin une valla. :) :) :)

bmw-djali
10-11-04, 18:59
Pershendetje Pejon
une si antare i ri i ketij forumi e vizitova faqen tende,fotot me pelqyen
ama mire qe kishe shpetu se e kishe pas nje unfall me sa e kuptova.
Kaltrinen mos ma nguc se ja kam vnu synin une valla. :) :) :)Pershendetje prishtinas po une kisha nje ndeshje shume te forte por fale zotit i shpetova asaj dhe tani jame shume mire.me wjen mire qe te kane pelqyar fotot une i kame edhe me shume se 3000 foto nga kosova qe i bera sivjet ne pushim kur isha ne kosove.tung

Honesty^uk.
11-11-04, 12:39
http://www.forumivirtual.com/attachment.php?s=5a780a56fb2b5b7b4c17499d0ea4c6bb&postid=6073rujuni se po ma merrni msysh :lol:

Honesty^uk.
11-11-04, 12:42
kurse per antikitet e servirim kete
http://www.forumivirtual.com/attachment.php?s=5a780a56fb2b5b7b4c17499d0ea4c6bb&postid=3949

Honesty^uk.
11-11-04, 12:45
Enderrat nuk kane te sosur, dhe kjo do te jete nje enderr per ne
http://www.forumivirtual.com/attachment.php?s=5a780a56fb2b5b7b4c17499d0ea4c6bb&postid=16504

Mafiozi
11-11-04, 20:20
file:///H:/Mes%20images/Photos%20Voitures%20Motos/DSC00624.JPG

Nese deshironi me pa perpara.. tregoni... :wink: 8)

************
provoje keshtu
[img]*********ketu vendose adresen*****

tung
Honesty

Mafiozi
11-11-04, 21:44
http://eur.news1.yimg.com/eur.yimg.com/xp/cldriver/20040802/08/587743506.gif

Mafiozi
11-11-04, 21:57
http://perso.club-internet.fr/aebergon/photos_Mercedes/MAJ_mai_2004

Te falenderoj Honesty^uk :P

Nuk ka mu duru tash... 8)

turisti
11-11-04, 23:30
kurse per antikitet e servirim kete
http://www.forumivirtual.com/attachment.php?s=5a780a56fb2b5b7b4c17499d0ea4c6bb&postid=3949

HHHH,une jam TURIST ANTIKĖ PĖR ROMANTIKĖ, a edhe vetura me pelqen.

Pershendetje Honesty i nderuar.
TURISTI

Honesty^uk.
12-11-04, 00:05
kurse per antikitet e servirim kete
http://www.forumivirtual.com/attachment.php?s=5a780a56fb2b5b7b4c17499d0ea4c6bb&postid=3949

HHHH,une jam TURIST ANTIKĖ PĖR ROMANTIKĖ, a edhe vetura me pelqen.

Pershendetje Honesty i nderuar.
TURISTI
Njerezit qe kane gusto dhe shije sic jeni ju "turisti"dallohen vete
I nderuar qofsh gjithmone

Honesty

Barbaroza
12-11-04, 12:21
Enderrat nuk kane te sosur, dhe kjo do te jete nje enderr per ne
http://www.forumivirtual.com/attachment.php?s=5a780a56fb2b5b7b4c17499d0ea4c6bb&postid=16504

Zot,mos ma merr shpirtin pa e pare para deres sime nje kesi veture :roll:

Honesty^uk.
12-11-04, 13:01
http://www.forumivirtual.com/attachment.php?s=ad448269507d0f6f6e3d60650baf8fc8&postid=12747

nje nga ato qe perdor BOND_007

Honesty^uk.
12-11-04, 13:03
kete MERCEDES per Mafiozin sepse po i pelqen shume

http://www.forumivirtual.com/attachment.php?s=ad448269507d0f6f6e3d60650baf8fc8&postid=16882

12-11-04, 16:19
Bmw shume me pelqen

bmw-djali
12-11-04, 18:58
Bmw shume me [email protected]_pr pershendetje ti e dine shume mire cili automjet eshte me i miri kur e thua se te pelqen me se shumti BMW ke te drejt me i miri automjet ne bot Brravo

Krokodilli
12-11-04, 19:06
kete MERCEDES per Mafiozin sepse po i pelqen shume

http://www.forumivirtual.com/attachment.php?s=ad448269507d0f6f6e3d60650baf8fc8&postid=16882


JA PRA PREJ TE GJITHA MAKINAVE EVROPIANE KJO ESHTE MAKINA QE ME PELQEN ME SE SHUMTI,,,, TJERAT BMW - MERCEDES - ETJ ETJ NUK ME PELQEJN ,,,,, POR KY MERCEDES QENKA DIQKA FANTAZI

Gjumashja
15-11-04, 19:06
opel speedster :P

Mafiozi
15-11-04, 23:38
kete MERCEDES per Mafiozin sepse po i pelqen shume

http://www.forumivirtual.com/attachment.php?s=ad448269507d0f6f6e3d60650baf8fc8&postid=16882

Honesty^uk, te falenderoj pak von, por me zemer. :P
Shum mir me ke kuptua... :P

Pershendetje... 8)

Mafiozi
15-11-04, 23:42
http://www.roadandtrack.com/assets/image/6122003132258.jpg

Shpresoj qe te pelqen Honesty^uk... Dhurat prej meje.. hehe :D

Honesty^uk.
16-11-04, 00:25
http://www.roadandtrack.com/assets/image/6122003132258.jpg

Shpresoj qe te pelqen Honesty^uk... Dhurat prej meje.. hehe :D

hahahahahhahahahahahahaha
te falenderoj shume per dhuraten "Mafiozi", kujt nuk i pelqen kjo :wink:

K-man
16-11-04, 08:52
Volvo YYC, kerr per femra i dizajnuar nga femrat:

http://www.autonews.com/files/2004geneva/volvo/ycc/images/yyc1.jpg

ShEjToNkA
16-11-04, 16:59
Kohėn e fundit volla po mė pėlqen mė sė shumti qėkjo :D


http://www.outrefranc.com/pleinsphares/inex/mgtf/mgtf_int2.jpg

loni19
16-11-04, 17:08
un besoj se ka shum deshira.tash nuk asht fjala se cka ashtu e cka keshtu po cfare vetura dojne vajzat.bmv,mercedes,opel.

Honesty^uk.
16-11-04, 20:21
MAFIOZI a mos don ti nderrojm me kete ""LAMBORGHINI"" :wink:

http://www.virtual-showroom.co.uk//Images/Vehicles/8629_220_01.JPG

http://www.virtual-showroom.co.uk//Images/Vehicles/8629_220.JPG

Naki
16-11-04, 20:34
Kohėn e fundit volla po mė pėlqen mė sė shumti qėkjo :D


http://www.outrefranc.com/pleinsphares/inex/mgtf/mgtf_int2.jpg

Mos po ju duhet Shoferi haaaaaaa,

Mafiozi
16-11-04, 20:56
MAFIOZI a mos don ti nderrojm me kete ""LAMBORGHINI"" :wink:

http://www.virtual-showroom.co.uk//Images/Vehicles/8629_220_01.JPG

http://www.virtual-showroom.co.uk//Images/Vehicles/8629_220.JPG

Honesty... i ndrrojm me qef shoki, por vetem per nje jav... hahhaaha
Me pelqen shum edhe ky, i njoh mir te dyt.. :wink:
Vetem mos harro me mbush rezervarin...hahahaa

ShEjToNkA
16-11-04, 22:30
Mos po ju duhet Shoferi haaaaaaa,


Hahahahhahahahah!
Paj shoferi jo edhe aq ama njė shoqėrues kish bė a!

Barbaroza
17-11-04, 14:35
Vetura ime personale.Mos kujtoni se po mburrem,veq desha te ju njoftoj me te :wink:
http://www.tululuka.net/files/yuricle/303593.jpg

Murgesha
17-11-04, 14:53
Vetura ime personale.Mos kujtoni se po mburrem,veq desha te ju njoftoj me te :wink:
http://www.tululuka.net/files/yuricle/303593.jpg

Mirė moj, por kur po e vozitė, mos po tė vjen pak tė ftohtė, se tani brrrrrrrr shumė ftohtė. :wink:

Barbaroza
17-11-04, 14:56
Kete e vozis veres moj,per dimer kam nje tjeter qe do t'ua tregoj pak me vone. :)

Murgesha
17-11-04, 15:28
Kete e vozis veres moj,per dimer kam nje tjeter qe do t'ua tregoj pak me vone. :)

Valla bash po jam kurreshtare ta shoh pra veturėn e dimrit.

Naki
17-11-04, 15:30
Vetura ime personale.Mos kujtoni se po mburrem,veq desha te ju njoftoj me te :wink:
http://www.tululuka.net/files/yuricle/303593.jpg

A bene neser te huazoje me duhet Lazdranin me nuse ti dergoje ne Ajroport

Barbaroza
17-11-04, 15:56
Natyrisht se ben Naki,por ama te lutem te kesh kujdes kur te vozitesh se njehere me ka ardhe vera nga dera :wink:

Murgesha se shpejti do te ta shuja kureshtjen,veq sa te ma sjelle Genta te ciles ia huazova ne nje takim :wink: :P

Honesty^uk.
21-11-04, 11:26
Cadillac cien
http://www.forumivirtual.com/attachment.php?s=d850b8ec47596af7d9040c7fc05858b9&postid=3891

Mafiozi
21-11-04, 13:31
CLK 55 AMG hmmm 585ps
http://www.highresautoimages.com/mercedes/clkdtmamg3.jpg

Barbaroza
21-11-04, 20:52
Ja vetura tjeter imja :P
http://www.mbworld.org/upload/2002/clk-gtr-1.jpg

Mr_100%
21-11-04, 22:32
http://www.kfz.de/bildergalerie/porsche/carrera_gt/porsche_carrera_gt2.jpgg]

Mr_100%
22-11-04, 00:03
http://www.kfz.de/bildergalerie/porsche/carrera_gt/porsche_carrera_gt2.jpg

Mafiozi
01-12-04, 16:19
:lol:
http://www.jff2k.de/daten/wallpaper/mercedes/r230-63_1024.jpg

SL 65 AMG

Mafiozi
01-12-04, 16:21
http://www.fast-autos.net/mercedes/sl657.jpg

KriSTaL
08-12-04, 09:16
Golfa e Kaqika mbas luftes ne Kosov jan ber Hitttttttt

Loreta
08-12-04, 13:06
Mu m'pelqen Mercedesi bre qika se tybe kur t'shtrihesh n'te si n'dhome :D

KriSTaL
11-12-04, 23:01
http://www.fast-autos.net/mercedes/sl657.jpghttp://www.friesenhof-

Me Mire me Atraktive

Mr_100%
12-12-04, 14:49
http://www.kfz.de/witze/funbilder/autobild-43.jpg

Barbaroza
12-12-04, 19:09
http://www.4wd.ru/kat/mers/m/foto/1033.jpg

Barbaroza
12-12-04, 19:11
http://china.nikkeibp.co.jp/china/img_data/031020benz.jpg

KriSTaL
19-12-04, 12:32
http://china.nikkeibp.co.jp/china/img_data/031020benz.jpgKUSH MI KA HJEK DHE 2 SPOSTIMET E MIJA, DHE PSEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEE

KUR E DINI TE GJITH SE , MJETI I PAR KA QEN....!!!!! DHE MA KENI HJEKKKKKKKK. KEQ E QESHNI FORUME TE TJERAAAAA

Gentiani
19-12-04, 13:09
Kristal,

Dy spostimet tua i kam hjekur unė. Pikėrisht kėtu ėshtė problemi qė njė teme tė inicuar po i shtohen gjėra qė nuk kanė tė bėjnė me tė dhe po humb kuptimin e njėkohėsisht edhe orientimin tema. Kjo nuk ka tė bėjė fare me forumet tjera por mvaret nga kultura e diskutimit tė diskutuesve kėtu dhe sa i pėrmbahen njė teme tė inicuar dhe tė mos shkruhet paushall e kuturu! Kur diskutohet pėr automjete tė mos fillohet tė postohen gjėra tjera si nė rastin tėnd, postimin e dy fotove me kuaj!!! besoj se tani e keni tė qartė pse ndodhi me heqjen e postimeve tua.

Mundemi ta marrim me mend nėse fillojmė tė diskutojmė njė temė dhe secili nga ne vjen shkruan diēka qė na kujtohet pėr momentin, sigurisht se do tė dilnim jo vetėm jashtė teme por duke i pėrzierė edhe forumet tjera qoftė dashurisė, kafes, mjekut e deri te pacenzura...

Personalisht nuk kam asgjė kundėr temės, por kemi dukuri e halle tjera shoqėrore qė janė pėr diskutim dhe shumė me rėndėsi se cilin tip automjeti kush dhe si ka dėshirė ta posedojė?!

Jo vetėm ty, por ju kisha lutur edhe tjerėve qė tė jemi dhe tregojmė nivel tė diskutimeve dhe pos karakterit argėtues ti japim edhe kuptimin edukativ atyre nė forum.


Ju falemnderit pėr vėmendje dhe mirėkuptim!

Gentiani!

KriSTaL
19-12-04, 15:05
http://www.berlin-mietwagen.de/images/lincoln-schw-silber.jpg

KriSTaL
19-12-04, 15:35
http://www.rolls-royce-sammlung.de/ph3.JPG

erita
19-12-04, 15:42
Qush u be bre femrat te dashurohen ne vetyra e jo ne tipat qe i vozitin ato
Po sikur te mos ishin prindrit vozites te gomarit e te bicikletes,ju kure s`do te kishit pa me sy as burra e as vetura.
Po hajli u koft se ne te ardhmen pritni si dashnor te mundshem edhe raketat,si per meshkuj ashtu edhe per femra,e ishalla u bevshi krijues te nje armate robotesh.

hahhahahaha kercovari

bmw ose audi kwalitet te mir dhe ... te gjithat i kan sidomos estetiken

Mafiozi
19-12-04, 15:56
http://weaky.free.fr/php/galeries/image.php?ID=POR0001&S=60c74f6889772e83252bea0e725a0ff6&T=.jpg

Mafiozi
19-12-04, 15:58
http://weaky.free.fr/images/fiches/de/porsche/Carrera_GT_031.jpghttp://weaky.free.fr/images/fiches/de/porsche/Carrera_GT_032.jpg

Mr_100%
08-01-05, 20:14
http://www.kfz.de/witze/funbilder/autobild-28.jpg

Mr_100%
08-01-05, 20:18
http://www.kfz.de/witze/funbilder/autobild-64.jpg

Mex
06-02-05, 17:08
Prishtinaliket rrugen kur te kalojn e te shohin qe nje mashkull pe vozit nje kerr te mire nuk munen me u permbajt pa ja hap syte.More edhe nese eshte majmun vozitesi mrena nuk ju prish pune se shume ju pelqejn kerret e mira.Shpesh ndodh me shume me ja kqyr mashkullit me shume kerrin se fytyren.

Kavaleri
22-03-05, 01:07
http://www.albachat.ch/community/board/album_pic.php?pic_id=1005

Kavaleri
22-03-05, 01:09
http://www.albachat.ch/community/board/album_pic.php?pic_id=1005

dr1ta
22-03-05, 01:10
Jaguar dicka ose rower :roll:

Kavaleri
22-03-05, 01:16
Hallo DRI1TA ah Jaguari osht zjarm shum smut diqka..
A nuk te pelqen Audia TT mendoj esht Ideal per Femrat.
Pershendetje.

dembelica
22-03-05, 01:18
Psi qe jam msu me ROVER, nuk e ndrroj me asnje :wink:

dr1ta
22-03-05, 01:21
Hallo DRI1TA ah Jaguari osht zjarm shum smut diqka..
A nuk te pelqen Audia TT mendoj esht Ideal per Femrat.
Pershendetje.
http://www.allautoreviews.com/auto_reviews/audi/photos/tt-3.jpgNe enderr to ta shof sonte :PVec jaguari hmmm karoserin e mire :P elegant

Kavaleri
22-03-05, 01:21
Psi qe jam msu me ROVER, nuk e ndrroj me asnje :wink:
Jo bavo ju koft juve,shumkerra te bukur paskeni me pelqen Roy`s.
Pershendetje..

Kavaleri
22-03-05, 01:23
Hallo DRI1TA ah Jaguari osht zjarm shum smut diqka..
A nuk te pelqen Audia TT mendoj esht Ideal per Femrat.
Pershendetje.
http://www.allautoreviews.com/auto_reviews/audi/photos/tt-3.jpgNe enderr to ta shof sonte :P
Kuku po e Zoja kokshe sa shpejt e gjete un met vertet kerr ideal per Zonjushta mendoj qe esht Audi TT.


Vec jaguari hmmm karoserin e mire :P elegant

dr1ta
22-03-05, 01:24
Psi qe jam msu me ROVER, nuk e ndrroj me asnje :wink:


Fort i bukur esht :P

Kavaleri
22-03-05, 01:26
Psi qe jam msu me ROVER, nuk e ndrroj me asnje :wink:


Fort i bukur esht :P

Avvv av po te shpejta te kokshit,ne Pc..Bravo ju koft.

dembelica
22-03-05, 01:27
Psi qe jam msu me ROVER, nuk e ndrroj me asnje :wink:


Fort i bukur esht :P

E di Dr1ta, te them te drejten nuk eshte i imi po i babes hahhahah po ja shfrytezoj shpesh :wink:

dr1ta
22-03-05, 01:28
Psi qe jam msu me ROVER, nuk e ndrroj me asnje :wink:


Fort i bukur esht :P

Avvv av po te shpejta te kokshit,ne Pc..Bravo ju koft.Turbo disell jemi :lol: :roll:

Kavaleri
22-03-05, 01:29
Psi qe jam msu me ROVER, nuk e ndrroj me asnje :wink:


Fort i bukur esht :P

Avvv av po te shpejta te kokshit,ne Pc..Bravo ju koft.Turbo disell jemi :lol: :roll:

Valah Kompliment a? po e preki hunden se po ju bi mesysh,e nuk ju zen gjumi tani.hmmm

dembelica
22-03-05, 01:30
Psi qe jam msu me ROVER, nuk e ndrroj me asnje :wink:


Fort i bukur esht :P

Avvv av po te shpejta te kokshit,ne Pc..Bravo ju koft.Turbo disell jemi :lol: :roll:

Automatik :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Kavaleri
22-03-05, 01:31
Psi qe jam msu me ROVER, nuk e ndrroj me asnje :wink:


Fort i bukur esht :P

Avvv av po te shpejta te kokshit,ne Pc..Bravo ju koft.Turbo disell jemi :lol: :roll:

Automatik :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Multi tiptronik me 6 shpejtsi dy goma rezerv me bo me u shperthy ja ndrron tjetren. :wink:

dr1ta
22-03-05, 01:32
Psi qe jam msu me ROVER, nuk e ndrroj me asnje :wink:


Fort i bukur esht :P

Avvv av po te shpejta te kokshit,ne Pc..Bravo ju koft.Turbo disell jemi :lol: :roll:

Automatik :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:


6 shpejtsi :lol: :lol: :P

Kavaleri
22-03-05, 01:34
Psi qe jam msu me ROVER, nuk e ndrroj me asnje :wink:


Fort i bukur esht :P

Avvv av po te shpejta te kokshit,ne Pc..Bravo ju koft.Turbo disell jemi :lol: :roll:

Automatik :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:


6 shpejtsi :lol: :lol: :P
jo dhe rückwerz ke harru me numru bojn 7 haha

dembelica
22-03-05, 01:34
Psi qe jam msu me ROVER, nuk e ndrroj me asnje :wink:


Fort i bukur esht :P

Avvv av po te shpejta te kokshit,ne Pc..Bravo ju koft.Turbo disell jemi :lol: :roll:

Automatik :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:


6 shpejtsi :lol: :lol: :P

Leje se marum sonte neper gara :wink:

Kavaleri
22-03-05, 01:36
Psi qe jam msu me ROVER, nuk e ndrroj me asnje :wink:


Fort i bukur esht :P

Avvv av po te shpejta te kokshit,ne Pc..Bravo ju koft.Turbo disell jemi :lol: :roll:

Automatik :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:


6 shpejtsi :lol: :lol: :P

Leje se marum sonte neper gara :wink:
A ka shum ps,sa kual fuqi i ka a ngen mir?

bmw-djali
21-08-05, 22:02
femrat i duan mese shumti BMW CABRIO

Sy_kaltra
21-08-05, 22:04
Audi TT :)

e_martumja
21-08-05, 22:06
Qasi qe jan 00 :wink:

Kastri
21-08-05, 22:22
Qasi qe jan 00 :wink:


.................................
.................................

Pershendetje

Kushe me OO-vetura a vozitsi.

Kastri
21-08-05, 22:24
Audi TT :)

.........................
..........................


Po ku e kqyrin femrate veturen ato e shikoine vozitsin more qy.

Kupid
22-08-05, 04:58
femer po don mas shumnti: makina tė veta .

Krokodilli
22-08-05, 12:09
Makina me e preferuar e femrave

http://www.trouw-vervoer.nl/5.jpg

dr1ta
24-08-05, 00:13
Nje kali ma mire :D

Marigona-KS
24-08-05, 12:57
qy kerri i preferuar i femrave!!!!???
kerr more me vozit e ke, e kur te dalesh mos me te lan ne rrugė, pse a jeni ka doni me e zgjedh miss dhe misster kerri aaaaa?????

Une per vete kryesorja kerr, dhe se marka e tyne nuk me brengos fare, dhe mundesisht mos me qen i shtrejt se Zoti na rujt e me ba ndeshje mandej kuku bana edhe per psikiatri kur te me kujtohen paret hahahah

hajt per t'mirė

Krokodilli
24-08-05, 13:10
mundesisht mos me qen i shtrejt se Zoti na rujt e me ba ndeshje mandej kuku bana edhe per psikiatri kur te me kujtohen paret hahahah

hajt per t'mirė

hehe moj Marigona,, me ba ndeshje po tu dhimka kerri,,,,
ne vend se me than duhet me qen i shtrejt, i fort qe edhe me ba ndeshje bile vet me shpetu,, ti ke hallin e makines se a po te prishet a jo...
ishalla tu plotesohen deshirat qe ke ne jet
te pershendes

Marigona-KS
24-08-05, 14:40
Krokodilli, po une nuk vozis shpejt more, vetem runa Zotė taksiratit e vjen naj kush e ma mshon e me sakaton!!
Ajo dihet se vetem me shpetu se per tjerat krejt bahen, kerri blihet apet e koko jo!

Pershendetje

bmw-djali
25-08-05, 22:48
FIQA ma i miri kerre per femra

Reana
26-08-05, 04:00
Vetura ime :P ....

http://us.autos1.yimg.com/img.autos.yahoo.com/ag/ford_thunderbird_50thanniversary_2005_exterior_2_3 46x270.jpg vetem me ngjyre te zeze 8)

Kercovari
26-08-05, 09:47
Edhe nese nuk kan nuk eshte problem per femrat. :lol: :lol: :lol: :lol:

http://www.einfach-autos.de/buecher/miss-tuning-kalender/miss-tuning1.jpg Kan dicka me te mire se nje auto. :lol: :lol:

Krokodilli
26-08-05, 10:20
Edhe nese nuk kan nuk eshte problem per femrat. :lol: :lol: :lol: :lol:

http://www.einfach-autos.de/buecher/miss-tuning-kalender/miss-tuning1.jpg Kan dicka me te mire se nje auto. :lol: :lol:

HAHAHAHA BESA KJO PASA QU GISHTIN PER MI NDAL MAKINAT,,,,
NJOH DISA QE RRIN NE QOSHE RRUGESH DHE DJEMT UA NDALIN MAKINAT :)

Marigona-KS
26-08-05, 10:29
Kercovari a eshte ketu fjala per kerr a per femra??'
Se po me duket ti e paske reklamu ate femren se kerri nuk po shihet aq!!

Hajt me t'mira

Kercovari
26-08-05, 10:46
Kercovari a eshte ketu fjala per kerr a per femra??'
Se po me duket ti e paske reklamu ate femren se kerri nuk po shihet aq!!

Hajt me t'mira

Te dyja jan aty,e une jam me shume per kete qe shihet me shume. :lol: :lol: :lol:

Reana
28-08-05, 00:27
Kercovari a eshte ketu fjala per kerr a per femra??'
Se po me duket ti e paske reklamu ate femren se kerri nuk po shihet aq!!

Hajt me t'mira

:lol: :lol: :lol:
Motrushe kjo veture eshte Audi TT Coupe :wink: ..nuk po shihet mire ne ate fotografi, por kjo eshte menyra me ju shit meshkujve gjithecka :lol: :lol: :lol:

Ja edhe njehere :wink: Audi TT coupe
http://www.audiworld.com/model/tt/gallery/press_coupe/05.jpg
http://www.audiworld.com/model/tt/gallery/press_coupe/09.jpg

GURI SYLAJ
28-08-05, 07:04
Nuk eshte shume e preferuar per ne -shqiptaret sepse ka vend pak si per udhetare ashtu edhe per bagazhe. Shume me te mira jan ato te tipit kombi apo karavan, me gepek te madh e edhe me 7,8 ulese....

Me nderime Guri Sylaj

Sy_kaltra
28-08-05, 10:06
edhe pse jam femer e adhuroj shpejtesin ufffff.
e sa per fiqa me mir dal me biēiklet .

http://www.mota.ru/auto/ford/src/273.jpg

nese nuk e ban mjjegull me nga pas nuk je shofer :wink: :wink:

Krokodilli
28-08-05, 11:36
te rralla jan femrat qe din ta drejton makinen si duhet,, 98% e aksidenteve te vogla rrugove,, grithja e makinave apo goditja nga mbrapa ndodhin nga femrat..
99% e femrave kur te kthehen ne shtepi nga qfaredo udhetimi, makinen e kan po ne kete gjendje :arrow: ne vijim fotoja :lol:

http://mosman.ses.nsw.gov.au/Ladies%20in%20the%20Car.jpg

GURI SYLAJ
28-08-05, 13:56
Edhe prap qeshen si keto dyja ne foto sepse as nuk e kan ble vet e as riparimin nuk e pagujn vet - rrnofshin burrattttttttttt.

Reana
29-08-05, 08:39
[quote="Krokodilli"]te rralla jan femrat qe din ta drejton makinen si duhet,, 98% e aksidenteve te vogla rrugove,, grithja e makinave apo goditja nga mbrapa ndodhin nga femrat..
99% e femrave kur te kthehen ne shtepi nga qfaredo udhetimi, makinen e kan po ne kete gjendje :arrow: ne vijim fotoja :lol:

:lol: :lol: :lol:
Secilen here qe lexoj statistikat per rastet e vdekjeve ne aksidente komunikacioni, mbi 80% te drejtuesve te makinave te perfshira ne keto aksidente jane meshkuj :?
te kishin pase qene femra me siguri, me siguri vetem ishin grithe :wink: :lol:
mire ke thene Kroki :lol: :lol: :lol:

Krokodilli
31-08-05, 14:20
[quote=Krokodilli]te rralla jan femrat qe din ta drejton makinen si duhet,, 98% e aksidenteve te vogla rrugove,, grithja e makinave apo goditja nga mbrapa ndodhin nga femrat..
99% e femrave kur te kthehen ne shtepi nga qfaredo udhetimi, makinen e kan po ne kete gjendje :arrow: ne vijim fotoja :lol:

:lol: :lol: :lol:
Secilen here qe lexoj statistikat per rastet e vdekjeve ne aksidente komunikacioni, mbi 80% te drejtuesve te makinave te perfshira ne keto aksidente jane meshkuj :?
te kishin pase qene femra me siguri, me siguri vetem ishin grithe :wink: :lol:
mire ke thene Kroki :lol: :lol: :lol:

eshte e vertet Reana,, meshkujt kur te bejn aksident,, nuk shpetojn gjall dot,,, femrat bejn aksidente te shumta po pa lendime,,,,,

Flaka_1
01-09-05, 16:55
Jeep :!:

loni19
03-09-05, 12:00
pershendetje
BMW m6.

anna
05-09-05, 12:04
SDI HIQ PER MAKINA POR KRYESORJA TE JENE TE MIRE ..... :D

Lijanna
26-07-09, 17:47
Une pelqej BMW.

Albonita
11-06-11, 07:18
http://www.7-forum.com/news/2011/concorso_eleganza_villa_este/bmw328_hommage_p90076975-b.jpg (http://www.7-forum.com/bilder/news/2011/concorso_eleganza_villa_este/bmw328_hommage_p90076973-b_jpg.html?ref=http://www.7-forum.com/news/Der-Concorso-Eleganza-Villa-Este-2011-ha-3974.html&ort=13&v=)

Murgesha
11-06-11, 13:18
Ska rėndėsi tipi, unė mė sė shumti i dua ata qė kan kal fuqi tė madhe :smile:, ngase mė pėlqen ta ngas fort makinėn! :biggrin:

Elina
11-06-11, 13:28
Gjeth m'ka pelqy ky tip i vetures


http://www.blogcdn.com/green.autoblog.com/media/2008/04/2cv.jpg

jadore
11-06-11, 14:54
Gjeth m'ka pelqy ky tip i vetures


http://www.blogcdn.com/green.autoblog.com/media/2008/04/2cv.jpg


valla nje Jahte , moti mu ka bo merak..

Elina
11-06-11, 17:00
valla nje Jahte , moti mu ka bo merak..Valla,masi tu ka bo merak...e di qe edhe ke me e ble :)
Bugjetin e kam t'varfer....mu per me mire s'po ma rroke :biggrin:

Guri i madh
11-06-11, 19:38
Renalt clio

Daglasi
12-04-12, 20:51
automjetet qe jan te blinduara:biggrin:

Artisti
14-04-12, 12:12
Unė mendoj se femrave ju pėlqen mė sė shumti karavani:biggrin:

.

e-uritura
14-04-12, 12:37
Unė mendoj se femrave ju pėlqen mė sė shumti karavani:biggrin:

.


Mos mendo palilje tistu.:biggrin:

Artisti
14-04-12, 12:41
Mos mendo palilje tistu.:biggrin:


Ani de pėlveq kalavanit ju pėlcen edhe aso pa tesa apo cys pi thojn Cablio.:biggrin:.

e-uritura
14-04-12, 12:45
Ani de pėlveq kalavanit ju pėlcen edhe aso pa tesa apo cys pi thojn Cablio.:biggrin:.

Unė plefeloj limo-t:wink:

Kalimero
14-04-12, 18:31
tibe pdhavushka jeme pu thot qishti,
se kshiri u hiq vituren viq shuferin e kshiri
se me konen ere vitura ere vuzitsi i mir nuk ka art,pu thot dijuzja :biggrin:

lovely
14-04-12, 22:53
tibe pdhavushka jeme pu thot qishti,
se kshiri u hiq vituren viq shuferin e kshiri
se me konen ere vitura ere vuzitsi i mir nuk ka art,pu thot dijuzja :biggrin:Tibe be kjo pdhavushke nuk te koka si tjerat, kjo koka e meqme:biggrin:

ni fore e pata nie ktinehere;

Edhe me kan kerri i keq, kur t osht shoferi i mire nuk ka gajle, se i hyp shoferit haaaaaaaaaaaaaaa.

Tum falni, qishtu thojke barcoleta e qart:biggrin:

Qika^Me^Kule
14-04-12, 23:01
Audi 6 & 8 jan shum te rehatshme .

emine
15-04-12, 14:12
une personalisht skam interes per kerre,ne fakt per shume cikrrime qe njerzit ju japin vler e rendesi skam interes,si femer dua pushimet dhe jo lastrat mi majte ne garazh:biggrin: