PDA

View Full Version : Pershendetje nga Prishtina


A r d i t a
01-11-04, 16:23
tung ju pershendes,,
Emri: Ardita
Mbiemri: spo ju tregoj
Vendbanimi:Prishtine
Lagje: Dardani dhe Ulpian
shkolle: shkolla e mesme e mjeksis
18 vjeqare
Pune: punoj ne kafe Bolero
hahaha pak si shum ju tregova
floket ngjyr geshtenje,,, e gjat,, e bukur ma mos vet......
hajt ju pershendes te gjithve

livoreka bicio
01-11-04, 16:27
ARDITA, TE PERSHENDES DHE TE UROJ, MIRSEARDHJE NE FORUM, DHE CASTE TE BUKURA, NE MESEIN TONE... :P :P :P :wink:

Maca
01-11-04, 16:41
Hellooooooooo Ardita...Shpresoj te kalosh mire me ne dhe ne me ty...tungiii :wink:

Krokodilli
01-11-04, 19:13
te pershendes Ardita,, moj qiki ti qe po thu qe punon ne BOLERO ne Prishtine,, me siguri te njoh,, se qaty ne qat kafe krejt shoqerin e kom,,, ton veren qaty kom nejt a......
te pershendes

A r d i t a
01-11-04, 19:35
livoreka bico dhe maca ju pershendes shum dhe mire se ju gjeta :wink:

A r d i t a
01-11-04, 19:37
te pershendes Ardita,, moj qiki ti qe po thu qe punon ne BOLERO ne Prishtine,, me siguri te njoh,, se qaty ne qat kafe krejt shoqerin e kom,,, ton veren qaty kom nejt a......
te pershendes
te pershendes Krokodilli,,, po more krokodilli po a e din ti qe jan 2 BOLERO ne Prishtine,,,, po ashtu kush jan ajo shoqeria jote :idea:
pershendetje

Kercovari
01-11-04, 20:15
tung ju pershendes,,-Mirsenaerdhe
Emri: Ardita -E Gezofshe
Mbiemri: spo ju tregoj - S`ka gajle
Vendbanimi:Prishtine -Qytet i bukur e!
Lagje: Dardani dhe Ulpian -S`di ku eshte,me siguri aty
shkolle: shkolla e mesme e mjeksis -te paqshim moter na duhes
18 vjeqare -te deshiroj te mplakesh,me kohen
Pune: punoj ne kafe Bolero -Prej pune s`ka vdek njeri
hahaha pak si shum ju tregova -Me vone do te tregosh edhe me shume.
floket ngjyr geshtenje,,, e gjat,, e bukur ma mos vet......Dardanija zemer gjerre i do shume te bukurat,e per fatin vendos vete.
hajt ju pershendes te gjithve-Ne edhe me shume te pershendesim,bile edhe do te te shajme,ke hy ne nje shtepi te madhe bijo,afro 5000.banore.Fjale mas fjale niset belaja,llaf mas llafi kris sevdaja. Por,mos ki frike te lutem se do te jemi me ty derisa te duash ti,bile zore se del nga ketu.
E paqsh kemben e mbarre e na sjelle edhe me bukuroshe.
Me respekt Kercovari

Krokodilli
02-11-04, 05:15
te pershendes Ardita,, moj qiki ti qe po thu qe punon ne BOLERO ne Prishtine,, me siguri te njoh,, se qaty ne qat kafe krejt shoqerin e kom,,, ton veren qaty kom nejt a......
te pershendes
te pershendes Krokodilli,,, po more krokodilli po a e din ti qe jan 2 BOLERO ne Prishtine,,,, po ashtu kush jan ajo shoqeria jote :idea:
pershendetje
tung Ardita,,, isha duke fol per Bolere te lagjeja pajton,, tek ish 3 sheshirat,, afer Cimes 8) ...
kurse shoqeria qe punojn ne ate kafe jan,, ardi, valoni, kushtrimi,, shpendi, ramizi,,,,....
Nese punon aty duhet me me njoft,, une jam Australiani :)

A r d i t a
02-11-04, 06:24
te pershendes Ardita,, moj qiki ti qe po thu qe punon ne BOLERO ne Prishtine,, me siguri te njoh,, se qaty ne qat kafe krejt shoqerin e kom,,, ton veren qaty kom nejt a......
te pershendes
te pershendes Krokodilli,,, po more krokodilli po a e din ti qe jan 2 BOLERO ne Prishtine,,,, po ashtu kush jan ajo shoqeria jote :idea:
pershendetje
tung Ardita,,, isha duke fol per Bolere te lagjeja pajton,, tek ish 3 sheshirat,, afer Cimes 8) ...
kurse shoqeria qe punojn ne ate kafe jan,, ardi, valoni, kushtrimi,, shpendi, ramizi,,,,....
Nese punon aty duhet me me njoft,, une jam Australiani :)

hahaha te pershendes Krokodilli,,
more me te vertet ti pi njeh te gjith ,, po si e ke more emrin se hiq nuk po mu kujtohesh,,,,,, :roll:

Ermira
02-11-04, 07:28
pershendetje ardita!
dhe mire se erdhe!
a tung loqk kalo mire!

Kaltrushi
02-11-04, 10:35
hallo ardita

Mire se na erdhe! Gjdo te mire. dhe kalo bukur me ne. Pershendetje nga une ke.

tung

kaltrushi

A r d i t a
02-11-04, 14:11
te pershendes Ardita,, moj qiki ti qe po thu qe punon ne BOLERO ne Prishtine,, me siguri te njoh,, se qaty ne qat kafe krejt shoqerin e kom,,, ton veren qaty kom nejt a......
te pershendes
te pershendes Krokodilli,,, po more krokodilli po a e din ti qe jan 2 BOLERO ne Prishtine,,,, po ashtu kush jan ajo shoqeria jote :idea:
pershendetje
tung Ardita,,, isha duke fol per Bolere te lagjeja pajton,, tek ish 3 sheshirat,, afer Cimes 8) ...
kurse shoqeria qe punojn ne ate kafe jan,, ardi, valoni, kushtrimi,, shpendi, ramizi,,,,....
Nese punon aty duhet me me njoft,, une jam Australiani :)

hahaha te pershendes Krokodilli,,
more me te vertet ti pi njeh te gjith ,, po si e ke more emrin se hiq nuk po mu kujtohesh,,,,,, :roll:

hahahahahahahahahahaha o te pershendes krokodilli loqken ta hangsha,,,,,
te respektoj per shum gjera kroki,, po ma mir te therras Dardi :) :) :wink:

A r d i t a
02-11-04, 14:12
Ermira dhe Kaltrushi,, flm ,, mire se ju gjeta,,,,
ju pershendes

Diana007
02-11-04, 14:41
Aferdit meri se erdhe, shpresoj se do te kalon mir me mesin ton :lol: :lol:

Te pershendes Diana

Diana007
02-11-04, 14:43
hehehehehheehehehh ej me fal se ta kam nderru emrin Ardita :oops: :oops: hehehehhehheheheh

Krokodilli
02-11-04, 15:41
te pershendes Ardita,, moj qiki ti qe po thu qe punon ne BOLERO ne Prishtine,, me siguri te njoh,, se qaty ne qat kafe krejt shoqerin e kom,,, ton veren qaty kom nejt a......
te pershendes
te pershendes Krokodilli,,, po more krokodilli po a e din ti qe jan 2 BOLERO ne Prishtine,,,, po ashtu kush jan ajo shoqeria jote :idea:
pershendetje
tung Ardita,,, isha duke fol per Bolere te lagjeja pajton,, tek ish 3 sheshirat,, afer Cimes 8) ...
kurse shoqeria qe punojn ne ate kafe jan,, ardi, valoni, kushtrimi,, shpendi, ramizi,,,,....
Nese punon aty duhet me me njoft,, une jam Australiani :)

hahaha te pershendes Krokodilli,,
more me te vertet ti pi njeh te gjith ,, po si e ke more emrin se hiq nuk po mu kujtohesh,,,,,, :roll:

hahahahahahahahahahaha o te pershendes krokodilli loqken ta hangsha,,,,,
te respektoj per shum gjera kroki,, po ma mir te therras Dardi :) :) :wink:

hahahah qyqyqyq ani ani,, ma moj qik mos ma permen emrin ,,, hajt se as ti se ki emrin e vertet Ardiana jo :wink:
hajt se kur te vi vitin tjeter e ki nje dhurat prej meje,,, e din ti dhuratat e mia,,,, :wink: pershendete arbrin edhe ramizin a,, :wink:

A r d i t a
04-11-04, 14:25
hahahaha krokodilli,, pse more po Ardita e kom emrin e vertet :) ..

edhe ti loqkoman te kom,,, ani dhuratat e tua,, qfar dhurata more hehehehe ,,, shuuuuuuuuuuuuuuush :oops: ,,,, te pershendes
kur po na vjen more ne kosove edhe ti

Krokodilli
07-11-04, 19:22
nje pershendetje te ngroht per ty dita....... ti e din qe ne kosove vi veres,, kah korriku apo fillimi i gushtit,,,,,.... po ashtu dhuratat e mia e din se qfare jan,,,, dhurata si shumica e dhuratave........hehe te pershendes,,,,,, po ashtu email adresen ma jep nese ka mundesi....
ciaooooo

shkupjan
11-04-09, 14:40
tung ardita, jam nga shkupi kam degju qe ne prishten ka vasha shum te bukura, por?
jam 23 vvjecar

Jana
11-04-09, 15:25
Pershendetje dhe mir se ke ardh....

Guri i madh
12-04-09, 00:10
ooo prej KOLOVICE deri te shkolla ekonomike krejtve ju pershendes

po edhe prej vranjefci e deri nė veterrnik krejtve selam

lovely
12-04-09, 00:26
edhe une selam Prishtines :biggrin:

Prishtinasja_
13-04-09, 12:34
ooo prej KOLOVICE deri te shkolla ekonomike krejtve ju pershendes

po edhe prej vranjefci e deri nė veterrnik krejtve selam

Kurse une i pershendes te gjithe prej Tokebashqes e deri te Bregu i Diellit ! :tongue::biggrin: