PDA

View Full Version : ku me se shumti femrat e perjetojn knaqesin ne dashuri ,apo


skender
02-11-04, 00:45
tung ..ku munden me se shumti me perjetue femrat knaqesin ne dashuri apo ne sex..

Murgesha
02-11-04, 09:58
Dashuria ėshtė ndjenjė e seksi nevojė.
Njeriun e bėjnė tė lumtur ndjenjat e pastėrta tė cilat ai ushqen.
Kur nevojat plotėsohen atėherė ndjehet kėnaqėsia.

Kaltrushi
02-11-04, 10:53
Dashuria pa SEX nuk egziston. Sexi pa DASHURI nuk ben.
Mendoj se te dyjat jane te nevojshme

turisti
02-11-04, 10:53
Hmmm,Murgesha e tha shkurt,une edhe me shkurt: PAJTONA ME MURGESHEN.

Pershendetje,TURISTI .

iliri22
02-12-04, 18:48
pajtohem me murgeshen

Mafiozi
02-12-04, 19:21
Dashuria ėshtė ndjenjė e seksi nevojė.
Njeriun e bėjnė tė lumtur ndjenjat e pastėrta tė cilat ai ushqen.
Kur nevojat plotėsohen atėherė ndjehet kėnaqėsia.

Ashtu esht vendase, per biseda te tilla je mbreteresh :wink:
Nese bisedojm per dashuri apo sex mundem te shtoj se, nje vajz esht me
e kenaqur me dashuri pa sex, se me sex pa dashuri.
Gjithqka qe bejm me dashuri, esht kenaqesi.

Gje normale qe me te dyat esht perfekt.

Pershendetje te fort vendase :wink:

sihana
02-12-04, 19:38
ashtu pra murgesha e 10-tshe ketu :wink:

taksiratlia
02-12-04, 20:04
Pershendetje te gjitheve,,,,,,,,,,,,,,
ty haver qe e shtrove kete teme te falenderoj dhe te propozoj qe herave tjera boni pytje murgeshes drejtperdrejt e nuk ka nevoj te shkruajme te gjithe pothuaj njejte tekstin tung komplimenti shkon ne adres te murgeshes te lumte

KriSTaL
06-12-04, 10:30
Kur ta provoj ju tregoj........ :arrow: :!: :?: :idea: :oops: :oops: :oops: