PDA

View Full Version : A mundet Mashkuli me i pas dy Femra/Femra dy M.te Dashuruar?


bmw-djali
06-11-04, 18:39
mendimi im eshte se po!!!

Mafiozi
06-11-04, 19:51
mendimi im eshte se po!!!

Mendimi im esht qe JOO bmw_djali....

Dy dmth ASNJĖ... 8)

Pėrshėndetje

bmw-djali
06-11-04, 20:43
mendimi im eshte se po!!!

Mendimi im esht qe JOO bmw_djali....

Dy dmth ASNJĖ... 8)

PėrshėndetjeO mafi pershendetje nuk te kuptoj EMRIN MAFI e mos me i pas dy a tri femra si me ta besu te atahen tregom tung

bmw-djali
06-11-04, 20:46
mendimi im eshte se po!!!

Mendimi im esht qe JOO bmw_djali....

Dy dmth ASNJĖ... 8)

PėrshėndetjeMAFIOZI mirpo prap se prap faliminderit per mendimin qe e ke dhane ajo fjal me pelqen DY DMTH ASNJE tung

Kercovari
07-11-04, 12:53
mendimi im eshte se po!!!

Mundet BMV djali.Pse jo?
Te hypesh te dyja dashurit ne te njejten kohe.Edhe te dashures edhe BMV-se.haaaaaaa!

zana_e_maleve
07-11-04, 21:27
mendimi im eshte se po!!!


Nese je i zoti mos te qoft i zi moti :P

ShEjToNkA
07-11-04, 22:19
Po mundėt me mendu se ėshtė i dashurumė nė dy pėrsona nė tė njejtėn kohė ,ama tė dashurojė vėrtet dy pėrosna nė tė njetėn kohė Jo!
Mirėpo ,gjatė asaj kohe tė cilėn mendonė ,se ai/ajo ėshtė i dashurumė nė dy veta , do ta kuptonė edhe dashurinė e vėrtet ndajė cilitė pėrosnė ka.
Do tė thotė se, vetėm mundėt me mendu ashtu ama s'ka dashuri ndajė tė dy pėrosnave. Ku pėr derisa tė mėndon ashtu do ta gjenė njėrin nga ata/ ato se cilin vėrtet e dashuronė me zemėr!

suzi
07-11-04, 22:33
une mendoj qe mundet ne te njejten kohe si femra si mashkulli mi pas dy veta po mundet me qen keshtu per njerin ndjen nevoj ndersa per tjetrin dashuri keshtu qe ka mundesi dhe egziston diqka e till ,,, :roll:

ArMMeNDii
07-11-04, 23:25
po bre mundet edhe 3 e 4 me i pas nuk eshte shum problem kjo ama si do te kalosh me te gjitha gjith ke me pas probleme se smundesh me gjet orar a koh per 2 a 3 sa do qofshin ato

Armendi

ArMMeNDii
07-11-04, 23:28
qe nje rast koknkret kam nje shoqe edhe ajo eshte e fejuar me nje djal mirpo ne te njejten koh e don edhe ish te dashurin e saj dhe takohen shum shpesh me te mirpo ku qendron ketu problemi se ajo me ate qe mendon te kaloj jeten gjith kan probleme perlahen edhe nje dit do te mbes edhe pa te fejumin e vet kshtu qe po du me lidh kete e njejta gje eshte edhe per mashkujt kshtu qe mendimi im eshte ma mir 1 e duje ashtu siq duhet se sa 2-3 e me pas gjith probleme ose me pas gjith ngarkesa.

Tung

qika_pr
08-11-04, 00:08
Mudet me ndodh ajo po ska lezet

Gentiana
08-11-04, 00:29
Nese njeriu mendon se esht i dashurum ne dy persona ne te njejten koh,mendoj qe ne asnjerin nuk esht siq duhet,ose se paku siq mendon...
Dashuria e vertet mendoj se dallohet qe nga fillimi,e jo te dyshohet!! :roll:

Kercovari
08-11-04, 14:59
A vertet mendoni se mund te kete njeri me shume te dashura/dashur?.
Per mua dashurija eshte unike!.

Kaltrina
08-11-04, 15:20
une mendoj qe mundet ne te njejten kohe si femra si mashkulli mi pas dy veta po mundet me qen keshtu per njerin ndjen nevoj ndersa per tjetrin dashuri keshtu qe ka mundesi dhe egziston diqka e till ,,, :roll:

Pajtohem me Suzin.

pershendetje

turisti
08-11-04, 15:42
Hahahahahahahahaha,po nuk po mundemi nje femer ta dashurojme si duhet,e leje mo dy,hahahahahahahaha.

Ju pershendes,TURISTI. :wink:

Krokodilli
08-11-04, 16:59
patjeter Mashkulli mundet mi pas edhe 2 edhe 3 femra sikurse edhe
Femra qe mundet mi pas 2 apo 3 meshkuj....
por ne kete rast do ti humbiste kuptimi dashuris,, do te shendrrohej ne PLAYA.....
nje person me karakter mundet me pas deri ne ...............................
vetem 1 :wink:

LennY
08-11-04, 17:45
Po mundet me i pas njė edhe dy ne te njeten kohe.... po ndodh edhe hiq :? :wink:

bmw-djali
08-11-04, 18:51
mendimi im eshte se po!!!


Nese je i zoti mos te qoft i zi moti :Ppershendetje zana e maleve
faliminderit per mendimin gna nje here edhe ajo eshte e mire kushe eshte i zoti mos i shkoft i zi moti tung

turisti
08-11-04, 20:09
patjeter Mashkulli mundet mi pas edhe 2 edhe 3 femra sikurse edhe
Femra qe mundet mi pas 2 apo 3 meshkuj....
por ne kete rast do ti humbiste kuptimi dashuris,, do te shendrrohej ne PLAYA.....
nje person me karakter mundet me pas deri ne ...............................
vetem 1 :wink:

Hmmmm,Krokodill,mos harro se je ne grupen e " MERAKLIVE ",hahahahahahahahahahaha. :wink:

Gentiani
08-11-04, 21:30
mendimi im eshte se po!!!

Po pra, sikur qė mundet ti ketė nja 3- 4 BMW tė tipave tė ndryshėm dhe tė mbetet pa u ulur nė asnjėrėn si duhet :wink:

Murgesha
08-11-04, 22:07
mendimi im eshte se po!!!

Po pra, sikur qė mundet ti ketė nja 3- 4 BMW tė tipave tė ndryshėm dhe tė mbetet pa u ulur nė asnjėrėn si duhet :wink:

Ha,ha,haaaaaaaaaaaaaa!
Ndoshta ju hip me ndėrrime BMW-ve.

Gentiani
08-11-04, 22:37
mendimi im eshte se po!!!

Po pra, sikur qė mundet ti ketė nja 3- 4 BMW tė tipave tė ndryshėm dhe tė mbetet pa u ulur nė asnjėrėn si duhet :wink:

Ha,ha,haaaaaaaaaaaaaa!
Ndoshta ju hip me ndėrrime BMW-ve.

ha,hahahahaaaaaaa po, po shoferat tjerė ndoshta se ky aspak :lol: :lol:

dr1ta
09-11-04, 02:30
Hahahahahahahahaha,po nuk po mundemi nje femer ta dashurojme si duhet,e leje mo dy,hahahahahahahaha.

Ju pershendes,TURISTI. :wink:
Perbes ske faj un e di ce ti je i aft te dashurojsh...ama ka shum ce menxi dashurojn vec nje femen sic thua ty( gjithashtu ka edhe femna ce nuk dijn te dashurojn nje mashkull si duhet ) e leje mo dy ofofofo hahahhaha :lol:

turisti
09-11-04, 02:33
Hahahahahahahahaha,po nuk po mundemi nje femer ta dashurojme si duhet,e leje mo dy,hahahahahahahaha.

Ju pershendes,TURISTI. :wink:
Perbes ske faj un e di ce ti je i aft te dashurojsh...ama ka shum ce menxi dashurojn vec nje femen sic thua ty( gjithashtu ka edhe femna ce nuk dijn te dashurojn nje mashkull si duhet ) e leje mo dy ofofofo hahahhaha :lol:

Faleminderit per kompliment - dr1ta - ,
Te pershendes,TURISTI. :wink:

BeeP
09-11-04, 03:12
C'do Njeri pa marr parasysh Gjinijen Femer apo Mashkull Mundet me pas Numra te ndryshem te Te "Dashnorev" Por mendimi Ime eshte se Te Dashuroj nga Zemra apo me Gjith Zemer Mundet vetem nje e jo ma shum
Perse Thojn "Dashurija e pare nuk harrohet" Shko kahdo qe te shkosh jeto me kedo qe te jetosh ate e ki ne Zemer :P

Merisi
09-11-04, 04:24
Hej femna te nderuara :P... pom vjen keq po neve mashkujve naj lejeon edhe feja mi pas 2 e 3i femna per ni koh normal mos me dit ju se boni me dit sbon hiq :D .... e mi pas ju 2 e 3 frajera keq bre vallahi skisha mujt me pas ni femen qi i ka pas 3 frajera diqysh veq kur ja kishe paramendu ftyren atina parateje naj far RRAHMANI .... isha qu meiher perj kreveti ... kshtu qi un per tmir tjuv e kom mos mi bo 2 e 3 frajera se sa per veti sma nin :P qysh doni prap :)

ju pershnes nga lukthi ;)

xxxx
09-11-04, 05:28
OK i lexova krejt disa mir disa ashtu kshtu ........ Po problemi osht qe ka mundsi me ndodh me i dasht dy veta ne te njojten kohe edhe ne te njojten kohe dyjat mi sha .. dyjat mi rrejt .... e dyjattt mi dasht e mos me mujt pa as njanen se njeri kur eshte i smut ne kry per ksi sene ai nuk ka probleme edhe nese i ndodh diqka me gru edhe pse ka femij ......edhe pse e ka tjetren anen tjeter sepse me nje an siq ju thash ma lart e rren gruen anen tjeter e rren at qe e kan pa marr parasysh per sex apo me dal me shetit apo me kalu kohe me te ....... po koha siq kam pa shume raste hupet me nje njeri per sex me disa jav apo muj kurse me vite nuk humbet .......... mendoni mire kush jan te martum apo kan te dashura apo te dashur prej nje fjale mundohuni ti bani 5 qdo fjal qka ta thot mashkulli silleni mire se mashkulli eshte pak budall qaty fol qaty harron e shume shpejt e nxen ................ shkruhemi prap

Krokodilli
09-11-04, 05:38
patjeter Mashkulli mundet mi pas edhe 2 edhe 3 femra sikurse edhe
Femra qe mundet mi pas 2 apo 3 meshkuj....
por ne kete rast do ti humbiste kuptimi dashuris,, do te shendrrohej ne PLAYA.....
nje person me karakter mundet me pas deri ne ...............................
vetem 1 :wink:

Hmmmm,Krokodill,mos harro se je ne grupen e " MERAKLIVE ",hahahahahahahahahahaha. :wink:

Hahahaha Te pershendes Turisti,,

Per ata qe jam ne Grupin e meraklive i thash keto fjal.... hahaha

Kercovari
09-11-04, 16:45
patjeter Mashkulli mundet mi pas edhe 2 edhe 3 femra sikurse edhe
Femra qe mundet mi pas 2 apo 3 meshkuj....
por ne kete rast do ti humbiste kuptimi dashuris,, do te shendrrohej ne PLAYA.....
nje person me karakter mundet me pas deri ne ...............................
vetem 1 :wink:

Hmmmm,Krokodill,mos harro se je ne grupen e " MERAKLIVE ",hahahahahahahahahahaha. :wink:

Hahahaha Te pershendes Turisti,,

Per ata qe jam ne Grupin e meraklive i thash keto fjal.... hahaha

Ki kujdes Kroki
Meraklinjt ngelin qe ne klasen e pare te lutem!.

turisti
09-11-04, 16:52
KROKI dhe KERCOVARI,po ēfare MERAKLI do te ishim nese nuk jemi me se pari :arrow: NGELAFSHA,hahahahahahahahahahahahahaha.

Ju pershendes duke ju bekuar: ISHALLA JU SHTOHET MERAKU,hahahahahahahahahahaha.
:wink:

Kercovari
09-11-04, 17:03
KROKI dhe KERCOVARI,po ēfare MERAKLI do te ishim nese nuk jemi me se pari :arrow: NGELAFSHA,hahahahahahahahahahahahahaha.

Ju pershendes duke ju bekuar: ISHALLA JU SHTOHET MERAKU,hahahahahahahahahahaha.
:wink:

Flm.Se leshoj qate divan.S`dua diplom doktori te merem me plaka.

turisti
09-11-04, 17:23
KROKI dhe KERCOVARI,po ēfare MERAKLI do te ishim nese nuk jemi me se pari :arrow: NGELAFSHA,hahahahahahahahahahahahahaha.

Ju pershendes duke ju bekuar: ISHALLA JU SHTOHET MERAKU,hahahahahahahahahahaha.
:wink:

Flm.Se leshoj qate divan.S`dua diplom doktori te merem me plaka.
hahahahahahahahahahahahahahahah : JETO SI I RI :arrow: BEHU MERAKLI . :wink:

Me nderime,TURISTI.

Ylberi_be
09-11-04, 19:05
pershendetje

qkas po mendoni


Ndoshta mundet me ndodh por su vertetu ende shkenctarisht :?

Ai qe kqyr me hanger me dy lug mbet shpesh unt :o

Ai qe lyp shum mbet edhe pa te :cry:

Ma mir pak se hiq
:)
ma mir nja :P

Merisi
09-11-04, 20:56
ktyne her kan thon ma mir njo se hiq po edhe kan thon ma mir hiq se NKOLIQ ....

Mafiozi
13-11-04, 23:09
Hahahahahahahahaha,po nuk po mundemi nje femer ta dashurojme si duhet,e leje mo dy,hahahahahahahaha.

Ju pershendes,TURISTI. :wink:


Hahahahahahahahhahahahahhahahaaaahahhahaaaaaaa :P :P :P

Mafiozi
13-11-04, 23:15
Kur e don nje person, as nuk mendon per nje tjeter, edhe e respekton
nuk shkon me tjer me shum se ne shoqeri...

Bmw djali, ne at moment qe mendon me nje tjeter dije qe nuk je i dashurum, kur i ki dy vetem at pun e ben, mendon her per njeren her per tjetren....

Dmth, me asnje nuk je i dashurum, as vet nuk din se qka don...

Pershendetje i nderuari Bmw_djali 8)