PDA

View Full Version : edhe un po vazhdoj me prezantim


AsTrA
11-11-04, 14:19
Hej quhem Astrit Rrahmani jam nga C:/ Program Files (KosoVE)

Honesty^uk.
11-11-04, 14:43
Hej quhem Astrit Rrahmani jam nga C:/ Program Files (KosoVE)mire se paske ardhur burro, a te mundoi rruga, si po kaloni dhe cfare te rejash kemi ne program /files :wink:

Kalo bukur dhe mundohu te kenaqesh ne forumin e mrekullueshem DARDAN
tung

Honesty

turisti
14-11-04, 01:16
Hej quhem Astrit Rrahmani jam nga C:/ Program Files (KosoVE)

Astrit,mire se erdhe. :wink:

Kercovari
14-11-04, 09:24
Hej quhem Astrit Rrahmani jam nga C:/ Program Files (KosoVE)

Mire se na erdhe.Do te te nxjerim nga ky program te jesh i sigurte.
Te pershendet Kercovari.

Barbaroza
14-11-04, 13:24
Astrit,mire se na paske ardhe.Argetim te kendshem me neve!