PDA

View Full Version : MemphiSx


Faqet : [1] 2 3

Gentiana
12-11-04, 01:15
MemphiSx te uroj mbi 1000shkrime (nimend ku ket ju te tjeret qe nuk ja uruat deri tani) dhe te na i besh edhe x tjera. me fal qe deri me tani nuk kam pas koh, po ja tani qe e pash po ta uroj (qe thojn: me mire von se hiq). pra urime dhe gjdo te mire per ty.

Genta

Murgesha
12-11-04, 01:18
MemphiSx prano edhe nga unė njė urim pėr 1000 shkrimet dhe pėr Titullin Mbret.
Gjithashtu mirė se na erdhe nė pallat.

Honesty^uk.
12-11-04, 01:33
I nderuar Memphisx,te uroj per 1000 shkrimet tuaja , qe shumica kane qene voluminoze , duke pasur parasysh se shumica e veprimtarise suaj ka qene politika , dhe ato nuk kane qene shkrime nje fjaleshe , por me rreshta te tere, dhe me te vertet je nje mbrojtes , apo nje zbulues i atyre te vertetave qe populli yne i perjetoi ne ato kohe te veshtira.

Edhe njehere te uroj dhe deshiroj realizimin e te gjitha aspiratave tuaja.
Me respekt

Honesty

turisti
12-11-04, 02:09
Mrbeti MemphiSx,mire se erdhe ne pallatin Mbreteror,ku e keni vendin e merituar.

1000 postime nuk jan te lehta dhe nuk harohen,andej me vjen mire qe gjindeni ne vendin e duhur.

Ju deshiroj realizimin e shume deshirave te percjellura me shendet dhe lumturi.

Me respekt,TURISTI.

lazdrani
12-11-04, 11:31
I nderuar Memphisx,te uroj per 1000 shkrimet tuaja , qe shumica kane qene voluminoze , duke pasur parasysh se shumica e veprimtarise suaj ka qene politika , dhe ato nuk kane qene shkrime nje fjaleshe , por me rreshta te tere, dhe me te vertet je nje mbrojtes , apo nje zbulues i atyre te vertetave qe populli yne i perjetoi ne ato kohe te veshtira.

Edhe njehere te uroj dhe deshiroj realizimin e te gjitha aspiratave tuaja.
Me respekt

Honesty
Memphisxi nuk do te shtoja me shume se Honesty.
Mire se erdhe ne rrethin e Mbreterve :wink: Shkrimet tuja me pelqejne dhe lexoje me vemendje :P LDK-Lazdrani :wink:

Kercovari
12-11-04, 12:41
Mister LDK MempfixS
L:Leverdi te punosh,te jetosh,te krijosh,te dashurosh,te kesh shtepi,te kesh femi,te keshe shtet dhe pamvarsi.
D:Deshire e madhe te jesh mbret,te jeshe princ,te jeshe me fame,te leshe nem,te jesh donzhuan,te jeshe i menqur,te jesh azgan ku te shkosh te lesh nem.
K:Kure su pendova,s`hezitova,su demoralizova,nga tjeret shume s`prita,nuk u korrita,s`humba mbijetova se jem djale nga Kosova.
Tre germa mempfixS histori e gjate e!.
Qe me ne fund te mbizoteroj:
L:Lezeti
D:Dashuria
K:Kureshtja.
Ja pse te gjithe berrtasin te RRoje L D K-ja.

Barbaroza
12-11-04, 13:09
MemphiSx,edhe une te uroj per postimet e tua shume me vlere dhe pa asnje pretendim te caktuar,por vetem per te shtjelluar te vertetat rreth kauzes sone.
Te uroj edhe mijera tjera postime me deshiren qe shkrime te tilla ku vehet ne spikame e verteta dhe vetem e verteta,te na shkaruash akoma me teper!

Naki
12-11-04, 16:11
Mire se erdhe ne pallatin mbreteror,urime per 1000 postime .
Me nderime Naki

MemphiSx
12-11-04, 16:53
Gentiana.Murgesha,Honesty^uk,turisti,lazdrani,Kerq ovari,Barbaroza dhe Naki
Ju pershendes te gjitheve
Faleminderimet e juaja jan me bejne qe edhe me tutje e verteta de del ne shesh Edhe une ju premtoj qe s'do te ndalem kurr nga rruga qe eshte e nisur nga te tjeret.Kurse ne e kemi obligim qe ta mbrojm te verteten me argumente dhe fakte,ndaj kushdoqofte,ai i cili mundohet qe rrjedhat e historise ti ndryshoje per 3-4 muaj gabohet rende
Mos te zgjas me shum
Ju Faleminderit shum Qdo fjale e juaja eshte kurajo per mua qe t'vazhdoj po me ket ritem te punes te shkrimeve te sakta dhe ideve qe shkojn ne te mir te Forumit Dardania:)

aferdita
12-11-04, 22:14
MemphiSx te uroj per 1000 postime,te cilat jane me vlere dhe qe te shtyne qe t'i lexosh........

dhe mire se vjen ne mbretin tone,do te pelqej edhe ty si mua :wink:

ShEjToNkA
13-11-04, 00:01
MempfiSx, mirė se qenke ardhė nė Mbretėri!
Tė urojė qė tė na shkruashė edhe shumė e shumė shkrime tė tjera si kėto deri mė tani.
Je i pėrshndetur nga unė , gjithė tė mirat!

MemphiSx
13-11-04, 00:11
aferdita dhe Shejtonka Falemdinderit edhe prej juve dhe Mir se ju gjeta ne Pallatin Mbreteror Me t'vertet eshte Fantazi qe te jesh pjes e ketij Forumi e sidomos me fitu titullin Mbret
Ju faleminderit edhe njeher ;)

Gentiani
13-11-04, 23:24
MemphiSx, tė urojė pėr mbi 1000 mijė shkrimet Tuaja nė Forum, marrjen e titullit Meritorė Mbretė i Dardanisė pėr kontributin e dhėnė me shkrimet tuaja nė shėrbim tė sė vėrtetės dhe diskutimeve konstruktive tė zhvilluara nė forum dhe dėshirojė ta vazhdoni me shkrime edhe nė tė ardhmen.

Ju pėrshėndes!

Gentiani!

MemphiSx
14-11-04, 00:36
Gentiani Falemdinderit per Pershendetje :) Se a e kom meritu apo jo jeni ju ata qe i vlersoni shkrimet e juaja

Te pershendes edhe une ty ;)

progoni
15-11-04, 12:55
MemphiSx duke tė pėrshendetur tė uroj pėr kėto shkrime.

Me respektin
pėr TY

Progoni

MemphiSx
15-11-04, 13:18
MemphiSx duke tė pėrshendetur tė uroj pėr kėto shkrime.

Me respektin
pėr TY

Progoni


Faleminderit per Pershendetje progoni

Te uroj nje pushim te mir ne ket dit Feste :)

vushtrria
24-11-04, 22:07
memphisx urime per 1000 postime qe i keni dhen ne forumin dardania,ne duhet te krenohemi me juve qe ju kemi ne mesin ton,ju me shkrimet e tua qe luftoni per te verteten dhe kunder shpifjeve na e kujton se ka ende njerez te fort, dhe njerez qe nuk lekunde leht synimet e veta,une memphisx ju uroi qe edhe me tej te vazhdoni me shkrimet e tua shum kapitale dhe shum te fryteshme.

me nderime vushtrriu

MemphiSx
25-11-04, 00:03
memphisx urime per 1000 postime qe i keni dhen ne forumin dardania,ne duhet te krenohemi me juve qe ju kemi ne mesin ton,ju me shkrimet e tua qe luftoni per te verteten dhe kunder shpifjeve na e kujton se ka ende njerez te fort, dhe njerez qe nuk lekunde leht synimet e veta,une memphisx ju uroi qe edhe me tej te vazhdoni me shkrimet e tua shum kapitale dhe shum te fryteshme.

me nderime vushtrriu


Faleminderit Z.vushtrria
Qdo fjale e juaja eshte shkoll per mua :)

livoreka bicio
28-11-04, 00:03
MEMPHISX TE PERSHENDES. DHE TE UROJ KALIMIN E 1000 POSTIMEVE, DHE TE UROJ SUKSESE DHE ME TUTJE NE KETE FORUM.

Mafiozi
28-11-04, 01:30
Shoki MemphiSx

Urime me gjith zemer per 1000 postimet e tua ne forum, perher ne disponim
me gjith anetaret, gjithmon me respekt, sinqeritet dhe shum tjera kualitete
shpirterore. Vetem vazhdo ne ket menyr, besoj qe gjith anetaret e kan ket deshir.

Te pershendes si mbret i ri ne pallat

Me respekt
Mafi :wink:

Loreta
08-12-04, 13:02
MemphiS zemer Urime ditlindja E i bofsh 150 vjet haahahahaah kto 50 t'parat me mu e tjerat me kon dushe :) Mpuqqqqqq qum zemer :)

Mafiozi
08-12-04, 13:15
Urime Ditlindjen shoku MemphiSx, te shpresoj lumturi dhe qdo te mir ne jet.
Vetem vazhdo me zemeren e madhe qe e ki, me sinqeritetin tend padiskutim
dhe shum kualitete te jetes qe do te bejn te lumtur ty edhe Loreta, me duket :lol: :D :wink:

Pershendetje te perzemerta
Me nderime
8)

turisti
08-12-04, 16:29
Memphis i nderuar,

Urime ditelindjen dhe momentet e percjellura me shendet dhe lumturi,te deshiron

TURISTI. :wink:

Gentiana
08-12-04, 16:36
Urime

I befsh 100vite tjera.

ēdo te mire per ty MemphiSx.

lazdrani
08-12-04, 16:37
Sot per Ditelindjen tende i nderuari Memphisx te uroje jete te gjate,shendet dhe Dashuri :wink: Happy Birthday :wink: Alles gute :D Gezuar

ShEjToNkA
08-12-04, 16:41
Wooww MempfiSx ,sot paska ditėlindjen. Po me siguri pėr ketė paska sonte ahegn nė kafe aa, a mos ndoshta gabim kam ndi aa??!!

MempfiSx , prano urimet e mia mė tė sinqerta. Tė dėshirojė qė ky vitė tė jet plotėsim i cdo dėshire tonde, fati tė pėrciell nė cdo sferė tė jetės!

Urime Ditėlindja!

livoreka bicio
08-12-04, 17:39
URIME DITELINDJEN SHOKU MEMPHISX, DHE TE UROJE JETE TE GJATE DHE TE LUMTURE ME SHENDET, SUKSESE, DHE FATE. :wink:

Kercovari
08-12-04, 17:58
S`te kam me afer te te hekja veshin deri kure te besh 100.vjete MempfixS.Urime dhe shendet te plote bashke me kapedanin qe ke me afer.
Kercovari.

Barbaroza
09-12-04, 11:52
MemphiSx,uime datelindja.U befsh plak me mjekerr te gjate,me shume nipa e mbesa perreth. :)

Kaltrushi
09-12-04, 13:15
Nuk e di pse gjithnje pas kohe, po e marr vesh se dikush ka detlindjen.

MemphiSx ta uroj detlindjen edhe pse pakez mas kohe. Gjdo te mire ne jete. Shum e shum gezime, suksese dhe me se shumti shendet dhe harmoni ne Jete. I bafsh 101 vjet.

MemphiSx
09-12-04, 13:21
Faleminderit prej te gjith atyre qe ma paskan Uru Ditlindjen :) Kto mesazhe do i ruaj ne Ditarin tim t'jetes si shum te vlefshme :)

Faleminderit edhe nje her prej te gjithve :)

dr1ta
09-12-04, 13:53
Happy birthday to uuuuuu
Happy birthday to uuuuuu

Happy birthday dear memphis


Happy birthday to uuuuuu


:wink: :)

MemphiSx
09-12-04, 18:49
Faleminderit dr1ta Gjitha t'mirat qofshin me ty :)Loreta ti sje normal :P :D

Honesty^uk.
09-12-04, 20:55
I nderuar MEMPHIXS, te uroj per ditelindjen:: sekondat, minutat, oret, ditet,,,,,,,,, vitet e jetes suaj qofshin te mbushura vetem me suksese harmoni dhe lumturi.

Me respekt
Honesty

Naki
09-12-04, 22:47
Shume urime per ty i nderuar Memphixs,Jete te gjate e te lumtur ashtu siq ju e deshironi.

Per Ju Naki :!:

vushtrria
10-12-04, 18:55
oooo memphisx urime ditlindja o shoki jem,i befshe 150vite te gjitha me gezime e me lumturi,paq fat ne jet i e shendeti ishalla gjithmon eshte me juve.


me nderime vushtrriu

aferdita
10-12-04, 19:58
MemphiSx urime ditelindjen,dhe te uorj gjithe te mirat ne jete dhe plotesimin e gjtha deshirave


P.S. me fal qe pak me vones po t'a uroj :oops:

MemphiSx
10-12-04, 22:42
Naki,Honesty,vushtrria dhe aferdita Faleminderit shum prej juve Keto Falenderime ja u kthefsha n'Gezime t'Djemve :)

DEA
11-12-04, 01:11
Memphis me fal per vonesen o njeri,dhe prano urimet me te medha nga une :wink:

IceGirl
11-12-04, 23:59
oooooo MemphiSx ishalla em ke ndi se zoni mu shterr tu te thir.....

Urime ditelindjen te deshiroj cdo te mire ne jete ashtu si e meriton,
ashtu si zemra jote shpreson e deshiron :lol:
E tjeter her me festu n shpi tone ....ke vend sa dush
me mire se ne Ura E Shenjt dhe n Qabrat.....
Urime Urime me fal pak me vones por prano urimet
e perzemerta nga IceGirl Tungi :D

MemphiSx
12-12-04, 00:18
oooooo MemphiSx ishalla em ke ndi se zoni mu shterr tu te thir.....

Urime ditelindjen te deshiroj cdo te mire ne jete ashtu si e meriton,
ashtu si zemra jote shpreson e deshiron :lol:
E tjeter her me festu n shpi tone ....ke vend sa dush
me mire se ne Ura E Shenjt dhe n Qabrat.....
Urime Urime me fal pak me vones por prano urimet
e perzemerta nga IceGirl Tungi :D


ooooo Faleminderit shume IceGirl si e kom ndi ni zo e kom dit qe je ti :D
Faleminderit shume per ket Urime shum t'bukur
HeHeHe Normal se tjetrin Vit Ne shtepi dojm me bo ni ndje t'mir veq edhe ti me qellu ktu
Te pershendes ;)

ShEjToNkA
01-01-05, 05:08
MempfiSx , urime Viti i Ri 2005. tė dėshiroi gjithė tė mirat, plotėsim tė cdo dėshire ky vitė le tė jet pėr ty!
GėzuuuuuuuuuuuuuuuaaaaaaaRRRRR!!!!!!!!!

Mafiozi
01-01-05, 13:44
Urime vitin e ri MemphiSx


Te uroj nje vit me shum suksese dhe lumturi. Shendeti dhe gezimet
mbeteshin gjithmon me ty shoki.


Te pershendes.G E Z U A R

Gentiana
01-01-05, 13:53
Memphis Gezuar viti i ri, ēdo te mire,me deshira te plotesuara ashtu si ta do zemra vet.

Genta

PS: Benmi te fala Gjakoves... :cry: :cry: :cry:

MemphiSx
01-01-05, 21:46
MEMPHISX TE PERSHENDES. DHE TE UROJ KALIMIN E 1000 POSTIMEVE, DHE TE UROJ SUKSESE DHE ME TUTJE NE KETE FORUM.

livorecko Gjithashtu edhe une Te pershendes Te Falenderoj shum per keto fjal kaq te bukura
Gjithashtu shfrytezoj rastin te Uroj Vitin e Ri si dhe te deshiroj jete te gjate dhe te lumtur ;)

MemphiSx
01-01-05, 21:48
Shoki MemphiSx

Urime me gjith zemer per 1000 postimet e tua ne forum, perher ne disponim
me gjith anetaret, gjithmon me respekt, sinqeritet dhe shum tjera kualitete
shpirterore. Vetem vazhdo ne ket menyr, besoj qe gjith anetaret e kan ket deshir.

Te pershendes si mbret i ri ne pallat

Me respekt
Mafi :wink:

Mafiozi Faleminderit per Urimin tende ;) Eshte kenaqsi te jem ne msin e juaj ;)

MemphiSx
01-01-05, 21:56
MempfiSx , urime Viti i Ri 2005. tė dėshiroi gjithė tė mirat, plotėsim tė cdo dėshire ky vitė le tė jet pėr ty!
GėzuuuuuuuuuuuuuuuaaaaaaaRRRRR!!!!!!!!!

Urimeeee Shejtonkaaa edhe ty Te deshiroj Fat,Jetė,Lumturi,Shendet dhe Harmoni ne Vitin 2005

MemphiSx
01-01-05, 21:59
Memphis Gezuar viti i ri, ēdo te mire,me deshira te plotesuara ashtu si ta do zemra vet.

Genta

PS: Benmi te fala Gjakoves... :cry: :cry: :cry:


Gentiana Urime edhe ty Viti i Ri Shpresoj qe Viti 2005 Per ty do t'jet Vit i Dashuris,Lumturis si dhe Plotesim i Enderrave tuja Urimeeeee pra dhe nje here
Gjakoves me nje atmosfer shum shum te mir beso qe nje bukuroshe si ti veq qka ia kish shtu hijeshin Gjakoves :)

erita
01-01-05, 22:14
Urime vitin e ri MemphiSx


Te uroj nje vit me shum suksese dhe lumturi. Shendeti dhe gezimet
mbeteshin gjithmon me ty shoki.


Te pershendes.G E Z U A R


bashkangjitna me mafiozin :wink:

DEA
01-01-05, 22:41
urime viti i ri Memphix te jet me i mire se ai qe kaloi :wink:

erita
01-01-05, 22:44
URIME NGA GRUJA JOTE MEMPHIS:

Shpresoj se ki vite te jet i lumtur dhe pa brenga per ty dhe ter familjen tende.Shpejt u martum ne ket chat po ashtut e kishmi pas fat :wink:

Mjera une qe mi hupe shansat me kta tjert :cry:

Pra cdo te mir ne jete me harmoni familjar,gezim,shendet te mir dhe sukse ne pune.
te pershendes zemerisht dhe i love you burri, erita im :lol: :lol: :wink:

Barbaroza
02-01-05, 14:53
MemphiSx,gezuar dhe per shume mot Viti i Ri 2005!

halla e madhe
02-01-05, 17:00
Memphisx-urime 1000 postime!!!Shume te mira ne kete Vit Te RI 2005!!

lazdrani
03-01-05, 11:55
I nderuari Memphisx te uroje Vitin 2005 duke ju deshiruar qe deshirat tuja te ju realizohen ne realitet :wink: Gezuar

Gentiani
03-01-05, 13:06
Memphisx,Gėzuar dhe Urime Vitin e Ri 2005, Le tė jetė ky vit i Sukseseve, Dėshirave, Gėzimeve dhe Shėndetit pėr Ty dhe Familjen Tuaj!

Gentiani!

P.S Edhe elektoratit tė pozitės :wink: :lol: :lol: :lol:

vushtrria
03-01-05, 13:24
memphixs URIME VITIN E RI 2005 dhe me gezime i nderuar.

MemphiSx
05-01-05, 00:55
Dea, erita, Barbaroza, halla e madhe, Lazdrani, Gentiani, vushtrria Ju Pershendes Dhe Faleminderit per keto Urime Te Bukura
Fati Dhe Lumturia te ju ndjek hap pas hapi edhe ne ket Vit :)

Gentiana
05-01-05, 01:05
Gentiana Urime edhe ty Viti i Ri Shpresoj qe Viti 2005 Per ty do t'jet Vit i Dashuris,Lumturis si dhe Plotesim i Enderrave tuja Urimeeeee pra dhe nje here
Gjakoves me nje atmosfer shum shum te mir beso qe nje bukuroshe si ti veq qka ia kish shtu hijeshin Gjakoves :)
:wink:

Te flm.

turisti
05-01-05, 01:07
Urime edhe ne emrin tim,MemphiSx i nderuar. Shendet dhe realizimin e te gjitha deshirave te deshiron


TURISTI. :wink:

Kercovari
05-01-05, 15:23
MemphiSx I Nderuar

Gjithe te mirat gjate gjithe Vitit 2005 duke te deshiruar suksese te njepasnjeshme ne jete,plot shendet dhe dashuri.
Me respekt Kercovari

MemphiSx
05-01-05, 21:18
turisti and Kercovari Ju Faleminderit Per keto fjale te bukura

Qdo e mire ne jete Te jete edhe per ju te nderuar :)

Honesty^uk.
08-01-05, 17:35
Pershendetje per ju njeriu i hekurt dhe i pa lekundshem ndaj idealeve tuaj.
Urime per vitin e ri, qofte viti i realizimeve te deshirave tuaja

Honesty

ShEjToNkA
23-01-05, 01:20
Kalova kėtu pari dhe vendosa t'ia dėrgojė njė pėrshėndetje tė nderuarit ,MempfiSx! Dhe desha me i tregu se vėrtet shkrimet e juaja po i mungojnė FD-ės
Tė pėrshėndes shuuuuuumė ku do qė je ,kalofshh sic ėshtė mė sė miri!

erita
01-02-05, 22:20
ku je oj zemer :cry:

ajde ma shpejt se dashurija jone ka nis mu ftohft :lol: :wink:

MemphiSx
02-02-05, 12:56
Kalova kėtu pari dhe vendosa t'ia dėrgojė njė pėrshėndetje tė nderuarit ,MempfiSx! Dhe desha me i tregu se vėrtet shkrimet e juaja po i mungojnė FD-ės
Tė pėrshėndes shuuuuuumė ku do qė je ,kalofshh sic ėshtė mė sė miri!
Faleminderit Shejtonka qe ki kalu kendej pari,Besom qe edhe ju po me mungoni shum per mungesa e kohes po me ben qe shum rralle te hy ne forum

Te pershendes shume ;)

MemphiSx
02-02-05, 12:58
ku je oj zemer :cry:

ajde ma shpejt se dashurija jone ka nis mu ftohft :lol: :wink:


Jo be zemer as kjo bore qe ka ra s'mundet me ftof dashurin tone :D :P

Se shpejti do t'jem ne mesin tuaj ;)

Gentiana
02-02-05, 15:32
Pershendetje sot per vendasin tim.te uroj nje dite te kendshme,dhe ēdo te mire.

erita
02-02-05, 20:47
ku je oj zemer :cry:

ajde ma shpejt se dashurija jone ka nis mu ftohft :lol: :wink:


Jo be zemer as kjo bore qe ka ra s'mundet me ftof dashurin tone :D :P

Se shpejti do t'jem ne mesin tuaj ;)


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

biondi_f86
02-02-05, 21:54
Memplix te pershendes dhe te uroj shkrime te mira dhe siponim :wink:

MemphiSx
05-02-05, 14:22
Pershendetje sot per vendasin tim.te uroj nje dite te kendshme,dhe ēdo te mire.Faleminderit per pershenetje vendase :)

Te fala ke nga Gjakova, si dhe mbetesh e Pershendetur nga une :)

Te uroj dit te mir :)

MemphiSx
05-02-05, 14:24
ku je oj zemer :cry:

ajde ma shpejt se dashurija jone ka nis mu ftohft :lol: :wink:


Jo be zemer as kjo bore qe ka ra s'mundet me ftof dashurin tone :D :P

Se shpejti do t'jem ne mesin tuaj ;)


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:Mos u kesh shum moj :D Edhe ruju se kom ndi se msiti bukur si shum eshte ka t'sillet per rreth :D :D :D :D :)

MemphiSx
05-02-05, 14:25
Memplix te pershendes dhe te uroj shkrime te mira dhe siponim :wink:

biondi_f86 Mbetesh i Pershendetur edhe nga ana ime ;)

erita
06-02-05, 13:47
ku je oj zemer :cry:

ajde ma shpejt se dashurija jone ka nis mu ftohft :lol: :wink:


Jo be zemer as kjo bore qe ka ra s'mundet me ftof dashurin tone :D :P

Se shpejti do t'jem ne mesin tuaj ;)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:Mos u kesh shum moj :D Edhe ruju se kom ndi se msiti bukur si shum eshte ka t'sillet per rreth :D :D :D :D :)


:roll: 8) :lol: :lol: :lol: :lol:

Honesty^uk.
06-02-05, 20:34
Pershendetje per ju I pamposhturi i se vertetes.

Suksese dhe jete te lumtur i nderuar.

Honesty

Arb
10-02-05, 19:54
Pershendetje O MemphiSX!

Gentiana
23-03-05, 19:05
O MemphiS,qka ke humb more??

Pershendetje Vendas pata sot per ty,dhe Gjakoven time. :wink:

Psikologu
24-03-05, 04:14
I nderuari MemphiSx

Urime dhe nga ana ime dhe suksese ne te ardhemen.

Me nderime

Psikologu

MemphiSx
25-03-05, 12:01
O MemphiS,qka ke humb more??

Pershendetje Vendas pata sot per ty,dhe Gjakoven time. :wink:


O qe bre vendase i angazhun shum ne punet politike ;)


Qysh t'kam ty a je mir, a po ta prish kush tymin e cigares :D ;)

Flm per Pershendetje,mbetesh edhe me tej e Respektuar nga ana ime ;)

MemphiSx
25-03-05, 12:03
I nderuari MemphiSx

Urime dhe nga ana ime dhe suksese ne te ardhemen.

Me nderime

Psikologu


Psikologu te pershendes shume ;)

Te deshiroj qdo te mir ne jete ;)

Gentiana
25-03-05, 13:35
O qe bre vendase i angazhun shum ne punet politike ;)


Qysh t'kam ty a je mir, a po ta prish kush tymin e cigares :D ;)

Flm per Pershendetje,mbetesh edhe me tej e Respektuar nga ana ime ;)

Qe mire,flm per pyetje. Jo more,kush guxon me ma prish tymin e cigare-s. :lol:
MOS u angazho aq shum,dhe MOS na harro,qy :wink:

ShEjToNkA
28-03-05, 21:45
MempfiSx , pranoni pėrshėndetje nga unė ku do qė jeni.Por jo pėrshėndetje tė mirė :evil: :evil: Sepse kohve tė fundit po na mungonė dhe atmosfera pa ty keqė :(

Ju dėshirojė tė kaloni caste tė bukura ku do qė jeni. Gjithė tė mirat.

aferdita
29-03-05, 15:49
MemphiSxi te pershendes kudo qe je dhe besoj qe do te vish sa me shpejt ne forum :wink:

te pershendes dhe flm per kohen qe pate per mu :wink:

Barbaroza
29-03-05, 18:18
MemphiSx,edhe nga une ke nje pershendetje.Kalo bukur!

progoni
31-03-05, 00:15
MemphiSx

gjithėherė i pėrshendetur me deshirėn qė tė jesh sa mė mirė

Kaltrushi
31-03-05, 13:03
MemphiSx merre nje Pershendetje nga une pasi gjithashtu qenke online......... :wink:

MemphiSx
31-03-05, 13:14
Ju Falenderoj shum per Pershendetjet ;) Veqanerisht e pershendes Simpatiken e Forumit Aferditen ;)

vushtrria
31-03-05, 19:18
memphisx,pershendetje i nderuar dhe i respektuar kudo qe jeni :lol:


vushtrriu :lol:

MemphiSx
03-04-05, 12:37
memphisx,pershendetje i nderuar dhe i respektuar kudo qe jeni :lol:


vushtrriu :lol:


Vushtrria,ndjehem shum i nderun qe kam nderin te komunikoj me juve ;)

Ju pershendes ;)

dembelica
03-04-05, 12:50
Nje pershendetje te veqant per ty MemphiSx,te deshiroj qdo te mire ne jete :)


PS:mos harro se jemi qiftat me te mire :wink:

MemphiSx
03-04-05, 12:59
Nje pershendetje te veqant per ty MemphiSx,te deshiroj qdo te mire ne jete :)


PS:mos harro se jemi qiftat me te mire :wink:


Faleminderit per Pershendetje ;) Gjithashtu te Uroj gjitha te mirat ne jete ;)


Jo Jo veq qka mundohen kot se ska qift ma t'mir ;)

Naki
03-04-05, 17:50
MemphiSx

Ju pershendes perzemersisht ku do qe te jeni.

Naki

Kercovari
03-04-05, 20:48
Mikut tim te nje Ideali i deshiroj gjitha te mirat ne jete,shendet,lumturi dhe dashuri.
Kercovari.

erita
03-04-05, 20:52
Shok i dashur dhe i rrespektuar, kam knaqsi qe pata rrastin te njoftona me ty dhe shpresoj te kete Kosova ma teper njerz sikur qe je ti.
Nje pershendetje nga zemra dhe mfal per sod. mpuc dhe te deshiroj cdo te mir sepse e meriton :wink:

doGzona
04-04-05, 18:31
MemphiSx prano dhe pershendetjet e mia te perzemerta.
Te deshiroje caste te kendeshme kudo qe jeni.
Dhe te gjithe te mirat :wink:

Murgesha
08-04-05, 13:13
Shok i nderuar tė urooj ēdo tė mirė dhe ditė tė mirė e tė qetė.

MemphiSx
08-04-05, 14:08
Naki te pershendes perzemersisht,si dhe te Falenderoj per fjalet tuja te qmueshme ;)

MemphiSx
08-04-05, 14:11
Mikut tim te nje Ideali i deshiroj gjitha te mirat ne jete,shendet,lumturi dhe dashuri.
Kercovari.


Kercovari po emocionohem kur lexoj Pershendetjet e nje Nacionalisti siq je ti
Fati dhe Lumturia te ndjekshin gjat gjith jetes ;)

MemphiSx
08-04-05, 14:12
erita Te pershendes nga zemra Je e pershendetur edhe nga ana ime :)

MemphiSx
08-04-05, 14:14
Faleminderit doGzona per Pershendetje ;) Jam shum i Lumtur qe gjindem ne mesin e nje shoqerie jashtezakonisht te mir

Shum shum te pershendes ;)

MemphiSx
08-04-05, 14:15
Murgesha,Kur te Uron nje dit te mir nje Mbreteresh qfare je ti,paqare qe do te jet nje dit e mir :)

Te pershendes perzemersisht ;)

007
10-04-05, 02:46
Pershendetje i nderuar,gjith te mirat ne jet.
me respekt 007

Gentiana
11-04-05, 13:47
Pershendetje Memphis ku do qe je. Beso se me mungojn shkrimet tua,po qka humbe keshtu,qy?!

Selam mi ben Gjakoves.

Genta

MemphiSx
19-04-05, 12:17
Pershendetje i nderuar,gjith te mirat ne jet.
me respekt 007


007 TE Falenderoj per pershendetje ;) Kalofsh sa ma buker ;)

MemphiSx
19-04-05, 12:19
Pershendetje Memphis ku do qe je. Beso se me mungojn shkrimet tua,po qka humbe keshtu,qy?!

Selam mi ben Gjakoves.

Genta


Oj Genta qysh t'kam moj a je mir ;) Valla mos kofsh en lekure teme qka jam ka hjeki keto dit :D
Ty po te mungojn shkrimet e mija,kurse ti po i mungon krejt Gjakoves ;(

Te fala ki edhe ti prej krejt atyne qe t'ngjohin ;)

Kaltrushi
19-04-05, 12:35
Pershendetje i nderuari MemphiSx,


te uroj shkrime edhe me shume, edhe shume qaste argetuese ne FD.

gjithashtu te uroj ne ete private gjdo te mire, shume Fat dhe SHENDET,


me nderime

kaltrushi......

Dali!Keq
23-04-05, 05:52
MemphiSx te uroj mbi 1000shkrime (nimend ku ket ju te tjeret qe nuk ja uruat deri tani) dhe te na i besh edhe x tjera. me fal qe deri me tani nuk kam pas koh, po ja tani qe e pash po ta uroj (qe thojn: me mire von se hiq). pra urime dhe gjdo te mire per ty.

Genta

Urimit i bashkangjitem dhe un.
Shum te Fala dali i keqt.

Reana
23-04-05, 05:57
Memphisx

URIME (gati) 2000 shkrime :wink:
http://www2.incredimail.com/contents/letters/spring/spring_life_thumb.gif

turisti
28-04-05, 00:06
Te pershendes shoqi. :P Shpresoj se do te realizohen enderrat e tua.

Me respekt,
TURISTI. :P :wink:

Diana007
03-05-05, 10:09
MemphiSx te pershendes i nderuar edhe gjitha te mirat :wink:

Me resepek Diana :wink:

MemphiSx
07-05-05, 12:02
Kaltrushi,Dali!Keq,Reana,turisti,Diana007 Ju pershendes te gjitheve,dhe ju Falenderoj per keto Urime shum te bukura ;)

halla e madhe
14-05-05, 00:06
Memphisx-kush po fiton lojen me letra sonte?..hahahahaaa kalo mire dhe te fala vetem atyre qe ma dojne te miren(e din ti) :wink:

Naki
14-05-05, 18:37
Duke shetitur Ne lagjen e pershendetjeve deshiroje te takoje Bashkemendimtarin aleate,ne mungese te takimit i dergoje te fala te perzemerta .

Me nderime Naki

doGzona
14-05-05, 18:45
MemphiSx pershendetje nga zemra.
Ti e dine se gjithmone jeni i pershendetur nga une.

A bre sa me ka marre malli per pica te Hekurani. :wink:

Qaste te kendeshme te uroje.

doGzona

Dali!Keq
31-05-05, 16:54
Urime Zotri http://img253.echo.cx/img253/9602/memphis3ai.gif
per Mesazhe: 1964

MemphiSx
15-06-05, 11:11
Halla e madhe,Naki,DoGzona,Dali!Keq Ju pershendes shum nga zemra per Urimet e juaja te perzemerta ;)

Diana007
21-06-05, 13:53
MemphiSx perhjer more qe je bo moderator , ishalla te shkojn punet mbar i nderuar :lol: :lol:

TE pershendes dhe te uroj nje dit te mbar :wink:


Me respekt Diana :)

turisti
21-06-05, 23:19
MemphiSx i nderuar,

Urime nga zemra :P 2000 :P postime dhe detyren e re te moderatorit.

Me respekt,
TURISTI.

Honesty^uk.
26-06-05, 21:32
I nderuar shoki i mendimit dhe idealit, te pershendes dhe te uroj cdo te mire ne jeten tuaj

Me nderime
Honesty

doGzona
28-06-05, 04:23
Po ta le nje pershendetje ketu mos haro pa e me mare.

Dhe doku more ma shpesh se po te kerkojne njerezia :)

doGzona

Kercovari
28-06-05, 07:56
Cdo te mire ne jete i nderuar,shendet dhe lumturi kudo qe te ndodhesh.
Kercovari

MemphiSx
29-06-05, 14:48
MemphiSx perhjer more qe je bo moderator , ishalla te shkojn punet mbar i nderuar :lol: :lol:

TE pershendes dhe te uroj nje dit te mbar :wink:


Me respekt Diana :)


Diana007 Te pershendes si dhe te Falenderoj per perhajrin qe ma ki bo :D ;) Une kishe ki ardhe me najsen n'dore per perhajr :D :D ;)

Te pershendes :)

MemphiSx
29-06-05, 14:50
MemphiSx i nderuar,

Urime nga zemra :P 2000 :P postime dhe detyren e re te moderatorit.

Me respekt,
TURISTI.

Turisti je i pershendetur edhe nga ana ime :)

Ku do qe gjindesh kalo sa me buker :)

MemphiSx
29-06-05, 14:55
I nderuar shoki i mendimit dhe idealit, te pershendes dhe te uroj cdo te mire ne jeten tuaj

Me nderime
Honesty


Shum i Respektuari Honesty Te Uroj gjitha te mirat ne jete si dhe pushim te kendshem ne ket fund jave :)

MemphiSx
29-06-05, 14:58
Po ta le nje pershendetje ketu mos haro pa e me mare.

Dhe doku more ma shpesh se po te kerkojne njerezia :)

doGzona


O shum Faleminderes per pershendetjet tuja :D :) Edhe interesant si e ki shkru menjeher em ka ardhe :D Kjo pershendetje ;)

Qysh more spo dokna :D M'shkoj jeta en Dardani :D :D ;)

Te pershendes shum shume :)

laliloli
29-06-05, 19:54
Pershendetje te perzemert nga une i nderuar ,paq fat e shendet ne jete

me nderime laliloli

Murgesha
30-06-05, 07:18
MemphiSx erdha kėtu pėr tė lėnė njė pėrshėndetje dhe njė selam.
Selami ėshtė duku mė shpesh nė Dardani, e pėrshėndetja njė ditė tė bukur pėr ty.

schütze
02-07-05, 14:49
te pershendes i nderuar,kaloni sa me mir

turisti
05-07-05, 22:18
MemphisX i nderuar,

Te pershendes,ta uroj postin e moderatorit dhe te deshiroj lumturi ne jete.

Me respekt,
TURISTI. :P

MemphiSx
22-07-05, 11:58
laliloli,shutze,Murgesha dhe turisti ju pershendes dhe ju Falenderoj nga zemra per Respektin qe keni ndaj meje

Mbeteni te pershendetur te gjithe nga une ne keto dit te nxehta vere ;)

lazdrani
04-08-05, 19:18
MemphiSx i nderuar te pershendes Ty dhe Gjakoven e bukure.


Lazdrani i juaj :wink:

Bleta
10-08-05, 21:49
memphixs i nderuar te pershendes ty dhe gjakoven e bukur me rrespeckt bleta

Arb
14-08-05, 07:14
I nderuar Memphix,

Duke shpresuar qe je mire, dhe gjithcka eshte duke te shkuar mire, mbetesh i pershendetur!

MemphiSx
17-08-05, 22:31
Lazdrani,Bleta dhe Arb mbeteni te pershendetur nga ana ime :)

Knaqesi eshte te komunikojsh me nje shoqeri siq jenu ju ;)

Diana007
20-08-05, 09:24
Pershendeje o MemphiSx oooo , te uroj nje dit te mbar dhe gjitha te mirat ne jet :wink:

Diana :)

MemphiSx
23-08-05, 09:07
Pershendeje o MemphiSx oooo , te uroj nje dit te mbar dhe gjitha te mirat ne jet :wink:

Diana :)

Diana gjith t'mirat e jetes qofshin me ty ;)

Faleminderit nga ti :)

doGzona
24-08-05, 16:45
Si na u ktheve ti, qe po na vie me shpesh, i gjithe forumi ka ndryshuar,
po ia shtone vleren me shume,po me shtyne dhe te kyqem me shpeshe.

Pershendetje te perzemreta kudo qe te jesh ,keni nga une, shoqja juaj
e luftes doGzona :)

Sy_kaltra
25-08-05, 20:19
MemphiSx ku do qe jeni ne keto momente te pershendes nga zemra dhe te uroj gjdo te mir fati dhe lumturia qofshim me ju i nderuar.

Me shum repsekt Sy_Kaltra.

Honesty^uk.
28-08-05, 09:29
Pershendetje per ju MiKU i idealit
Te deshiroj plotesimin e te gjitha deshirave dhe aspiratave tuaja ne jete.

Me respekt
Honesty

e_martumja
28-08-05, 09:46
Pershendetje Arben qe po te thojshin Beni :lol: :lol: :lol:

Kalo sa ma bukur dhe cdo te mire te deshiron e_martumja.

MemphiSx
30-08-05, 11:30
Si na u ktheve ti, qe po na vie me shpesh, i gjithe forumi ka ndryshuar,
po ia shtone vleren me shume,po me shtyne dhe te kyqem me shpeshe.

Pershendetje te perzemreta kudo qe te jesh ,keni nga une, shoqja juaj
e luftes doGzona :)


doGzona,faleminderit nga ty per kto fjal t'bukura qe per mu jan shtytje qe t'jam edhe me tej ketu bashk me juve :) Bashkarisht te kalojm sa me buker

Te pershendes ;)

MemphiSx
30-08-05, 11:39
Pershendetje per ju MiKU i idealit
Te deshiroj plotesimin e te gjitha deshirave dhe aspiratave tuaja ne jete.

Me respekt
Honesty


Honesty^uk Je i Nderuar dhe i Respektuar qdo her nga ana ime :) Sinqeriteti yt me ben qe t'jem ne nje shoqeri edhe me t'madhe me ty ;)

Me shum respekt per ty :) MemphiS ;)

MemphiSx
30-08-05, 11:43
Pershendetje Arben qe po te thojshin Beni :lol: :lol: :lol:

Kalo sa ma bukur dhe cdo te mire te deshiron e_martumja.


e_martumja T'pershendes nga loqka e zemres ;) E ti thujem MemphiS :D :D :)

Sy_kaltra
30-08-05, 11:51
Kuku me Menagjerin tim te kokna korit tybe :(

MemphisX pranoj pershendetjet e mia edhe pse ndoshta pak me vones..

Urime per postimet e tua dhe te uroj shum e shum postime te tjera ne te ardhmen tande..

Fat shendet lumturi te uron kolegja juaj qe kam shum respekt per juve Sy_Kaltra :wink:

lazdrani
31-08-05, 10:21
I respektuari MemphisX ju pershendes perzemersisht duke ju uruar nje dite te bukure ashtu siq ju deshironi :wink:


Kolega i juaj :P Lazdrani

MemphiSx
03-09-05, 08:03
Kuku me Menagjerin tim te kokna korit tybe :(

MemphisX pranoj pershendetjet e mia edhe pse ndoshta pak me vones..

Urime per postimet e tua dhe te uroj shum e shum postime te tjera ne te ardhmen tande..

Fat shendet lumturi te uron kolegja juaj qe kam shum respekt per juve Sy_Kaltra :wink:


Hajt Hajt Sy_kalter se t'kallxoj une ty kur t'me lypsh me t'bo intervista :D :D
Sy_kalter beso se prej qe edhe ti je ne mesin ton,une i kam dyfishu postimet :P
T'Pershendes nga zemra kudo qe je :)

MemphiSx
03-09-05, 08:08
I respektuari MemphisX ju pershendes perzemersisht duke ju uruar nje dite te bukure ashtu siq ju deshironi :wink:


Kolega i juaj :P Lazdrani

Lazdran i nderuar,Po ta le nje pershendetje t'vogel tek dera ;)

Kalo nje wikend te bukur ;)

AXHA
04-09-05, 08:17
Shum selam edhe pej meje shum i neruemi MempfiSx.
Per hajr edhe pej AXHE e ishalla tprihet e mara qysh tu paska pri tej tash nkto muhabete nkit od tgzueme e shum tdashne.
Ishalla e kie shneten e familen jarabi allah ati i kofshim fal.

MemphiSx
07-09-05, 13:03
Shum selam edhe pej meje shum i neruemi MempfiSx.
Per hajr edhe pej AXHE e ishalla tprihet e mara qysh tu paska pri tej tash nkto muhabete nkit od tgzueme e shum tdashne.
Ishalla e kie shneten e familen jarabi allah ati i kofshim fal.


AXHA T'pershendes :)

Gjith t'mirat per ty dhe familjen tende :)

Artisti
07-09-05, 15:12
Mem urime ty krejt qa ke be ne jeten tende :wink:

E posto hala mos u ndal :wink:
pershendetje per ty i nderum
Artisti

Murgesha
07-09-05, 15:24
MemphiSx njė pasdite tė kėndshme nė shoqėri me netorėt dhe me familjen tuaj.

Ngrohtėsisht.

Murgesha!

Sy_kaltra
08-09-05, 13:08
http://img.123greetings.com/eventsnew/eaug_friendshipday_splfriend_netfriend/8283-027-02-1068.gif

:wink: :wink:

MemphiSx
09-09-05, 12:41
Mem urime ty krejt qa ke be ne jeten tende :wink:

E posto hala mos u ndal :wink:
pershendetje per ty i nderum
Artisti

Artisti t'pershendes edhe une :) Dhe te uroj qe sa me shpejt te mberrish ne Hollivud :P

MemphiSx
09-09-05, 12:45
MemphiSx njė pasdite tė kėndshme nė shoqėri me netorėt dhe me familjen tuaj.

Ngrohtėsisht.

Murgesha!

Murgesha,tani me jeni si nje pjes e familjes time :)

Me respekt MemphiS :)

MemphiSx
09-09-05, 12:47
Sy_Kaltra si qdo her je e pershendetur nga ana ime :)

Shum respekt per ty :D :)

spirl_girls
09-09-05, 13:24
Edhe une i bashkangjitem ketij urimi te pershendes :wink:

laliloli
09-09-05, 19:57
Pershendetje ke nga Lali ,te uroj ter realizimin e deshirave ne jete .

rrespekt gjitheher per ju

Diana007
10-09-05, 08:40
MemphiSx Selam po te bon shum shum Diana :P , dhe nje dit te mbar :D :wink:

aferdita
10-09-05, 22:58
Nje pershendetje te veēant per ty shoki i nderuar kam sonte


kalofsh bukur :wink:

Murgesha
12-09-05, 21:06
MemphiSx, besoj se tani nė mbrėmje nuk po e ndjeni vapėn e Gushtit ju atje nė Kosovė. :wink:

Njė pėrshėndetje nga zemra pėr Ty.

Murgesha!

Naki
13-09-05, 11:55
Njė pėrshėndetje Tė ngrohtė pėr Mikun timė,ku do qė tė jeni mirėmbetėshi

Gentiana
13-09-05, 13:02
Memphis e paske pas ditelindjen a????

Edhe pse pak me vones uroj ti bejsh 100vite me gjith te mirat,ashtu siq ti deshiron zemra dhe siq i meriton.

Vendas te pershendes dhe te uroj nje dite te kendshme.

Genta

GURI SYLAJ
13-09-05, 15:02
Nese te duken pak 100 qe edhe une po ishtoj edhe 10 e ishalla bahesh plak me 110 vjet , por vjet te mira e me te mira.

URIME E PERGEZIME NE KETE DITELINDJE TE ..........


Guri Sylaj

Arb
14-09-05, 04:40
I nderuar Memphix,

Urime per ditelindjen! Dashte zoti edhe 110 vite te tjera!

Po ashtu dashte zoti qe ditelindjen tjeter ta festosh ne kohen kur Kosova te jete e njohur nderkombetarisht si e pavarur.

Gjithe te mirat!

Daja POLIC
15-09-05, 05:59
I nderuar Memphix,

Urime per ditelindjen! Dashte zoti edhe 110 vite te tjera!

Po ashtu dashte zoti qe ditelindjen tjeter ta festosh ne kohen kur Kosova te jete e njohur nderkombetarisht si e pavarur.

Gjithe te mirat!

po pra po i banshkangjitem Arb edhe une suksese edhe ishalla 100 vite

Artisti
17-09-05, 10:46
MemphisX t pershendes i nderuem
dhe krejt t mirat e jetes tu flugshin.


Artisti

vushtrria
18-09-05, 10:22
memphisx pershendetje nga vushtrriu i nderuar te gjtiha te mirat ne jet dhe fat gjithmon :lol:

Naki
18-09-05, 10:31
Ndoshta nuk ėshtė Vonė tė ju trokas nė Porten e juajė dhe tju sjellė urimin Pėr ditėlindjen Tuajė.
Ēoftė jeta e juajė edhe pėr 100 vite tjera e gėzuar,me plotė shėndet e lumturi .

Miku i juajė Naki

MemphiSx
18-09-05, 13:55
Edhe une i bashkangjitem ketij urimi te pershendes :wink:

spirl_girls,T'falenderoj per Urimin tend te bukur :)

MemphiSx
18-09-05, 13:56
Pershendetje ke nga Lali ,te uroj ter realizimin e deshirave ne jete .

rrespekt gjitheher per ju


laliloli,Faleminderit nga Ti :)

MemphiSx
18-09-05, 13:58
MemphiSx Selam po te bon shum shum Diana :P , dhe nje dit te mbar :D :wink:

E dashura Diana Je shum e kendshme :) Te falenderoj per ket Selam :D

MemphiSx
18-09-05, 13:59
Nje pershendetje te veēant per ty shoki i nderuar kam sonte


kalofsh bukur :wink:


Mos harro se edhe ti je e veqant ne ket Forum ;)

MemphiSx
18-09-05, 14:01
MemphiSx, besoj se tani nė mbrėmje nuk po e ndjeni vapėn e Gushtit ju atje nė Kosovė. :wink:

Njė pėrshėndetje nga zemra pėr Ty.

Murgesha!

Murgesh e nderuar,Pa ty Kjo keshtjell e pamposhtur, nuk do e kishte ket Hare qe e ka sot :)

MemphiSx
18-09-05, 14:03
Njė pėrshėndetje Tė ngrohtė pėr Mikun timė,ku do qė tė jeni mirėmbetėshi


Nak,i nderuar Te Falenderoj per Pershendetjet tuja :)

MemphiSx
18-09-05, 14:05
Memphis e paske pas ditelindjen a????

Edhe pse pak me vones uroj ti bejsh 100vite me gjith te mirat,ashtu siq ti deshiron zemra dhe siq i meriton.

Vendas te pershendes dhe te uroj nje dite te kendshme.

Genta


Genta,vendase Gjithashtu Te Uroj gjith te mirat ne jet :)

MemphiSx
18-09-05, 14:06
Nese te duken pak 100 qe edhe une po ishtoj edhe 10 e ishalla bahesh plak me 110 vjet , por vjet te mira e me te mira.

URIME E PERGEZIME NE KETE DITELINDJE TE ..........


Guri Sylaj


GURI SYLAJ T'faleminderit nga ti per kto fjal te bukura :)

MemphiSx
18-09-05, 14:07
I nderuar Memphix,

Urime per ditelindjen! Dashte zoti edhe 110 vite te tjera!

Po ashtu dashte zoti qe ditelindjen tjeter ta festosh ne kohen kur Kosova te jete e njohur nderkombetarisht si e pavarur.

Gjithe te mirat!


Arb,Faleminderit per Urimin,dhasht zoti e se bashku do e festojm ket dit te Madhe per Kombin Shqiptar :)

MemphiSx
18-09-05, 14:08
I nderuar Memphix,

Urime per ditelindjen! Dashte zoti edhe 110 vite te tjera!

Po ashtu dashte zoti qe ditelindjen tjeter ta festosh ne kohen kur Kosova te jete e njohur nderkombetarisht si e pavarur.

Gjithe te mirat!

po pra po i banshkangjitem Arb edhe une suksese edhe ishalla 100 vite


Daja Polic Shum Faleminderit nga Ti :)

MemphiSx
18-09-05, 14:09
MemphisX t pershendes i nderuem
dhe krejt t mirat e jetes tu flugshin.


Artisti

Artist i nderuar T'pershendes edhe une ty :) Gjith te mirat e jetes qofshin me ty :)

MemphiSx
18-09-05, 14:14
memphisx pershendetje nga vushtrriu i nderuar te gjtiha te mirat ne jet dhe fat gjithmon :lol:

Vushtrria Shum Faleminderit nga Ty per kto fjal te mira qe gjithmon burojn nga ti :)

halla e madhe
18-09-05, 14:56
Memphisx_sot paske pase pune mu pergjegje..phaaaaa..hajt edhe prej meje nji pershendetje per Cabratin...pergjegjen mos u ngut..ka kohe :lol: :lol: Halla e madhe

MemphiSx
23-09-05, 09:35
Memphisx_sot paske pase pune mu pergjegje..phaaaaa..hajt edhe prej meje nji pershendetje per Cabratin...pergjegjen mos u ngut..ka kohe :lol: :lol: Halla e madhe


HeHe Halla e madhe po po shoqeria e mire,edhe po duhet krejtve me ja u kthy pergjigjet e veqanta,sepse te gjith e keni nga nje mbres te veqant ne zemren time ;)
Gjithashtu edhe ti :)

Te pershendes :P

Kaltrushi
23-09-05, 10:03
i nderuari MemphiSx,


shpreha deshiren te pershendes dhe te uroj qaste sa ma te bukra kudo qe gjindesh...

me nderime


kaltrushi

Diana007
23-09-05, 12:00
http://www.beepworld.de/memberdateien/members71/etno_leo/tedua.gif
:D :D :D :D :arrow: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

MemphiSx
25-09-05, 20:37
i nderuari MemphiSx,


shpreha deshiren te pershendes dhe te uroj qaste sa ma te bukra kudo qe gjindesh...

me nderime


kaltrushi

Kaltrushi T'pershendes e nderuar :) Nderi dhe Respekti tashme jan te deshmuara nga ana yte ;)

MemphiSx
25-09-05, 20:41
http://www.beepworld.de/memberdateien/members71/etno_leo/tedua.gif
:D :D :D :D :arrow: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


E dashur m'vjen keq qe ket jave skam pas koh me u marr me ty :( :P
Qe nga java tjeter do shpenzoj koh me shum per ty ;)

Kaltrushi
26-09-05, 11:37
http://www.beepworld.de/memberdateien/members71/etno_leo/tedua.gif
:D :D :D :D :arrow: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


E dashur m'vjen keq qe ket jave skam pas koh me u marr me ty :( :P
Qe nga java tjeter do shpenzoj koh me shum per ty ;)


:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Diana007
26-09-05, 12:38
http://www.beepworld.de/memberdateien/members71/etno_leo/tedua.gif
:D :D :D :D :arrow: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


E dashur m'vjen keq qe ket jave skam pas koh me u marr me ty :( :P
Qe nga java tjeter do shpenzoj koh me shum per ty ;)


:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

:shock: Oj motrsheqe qka po mendohesh moj a nuk e din qe jam qift me kete a :idea: :D :D :wink:

DEA
26-09-05, 20:03
Memphix, te pershendes dhe suksesi qofte gjithmon i pranishem ne jeten tuaj.

MemphiSx
26-09-05, 20:27
Memphix, te pershendes dhe suksesi qofte gjithmon i pranishem ne jeten tuaj.


DEA,Shum Faleminderit nga Ty per kto fjal t'bukura ;)

teDUAty
28-09-05, 01:39
t'pershendes shume

MemphiSx
30-09-05, 22:14
t'pershendes shume

Gjthashtu je i pershendetur nga ana ime i nderuar ;)

turisti
02-10-05, 22:28
MemphiSx i nderuar,

Te pershendes nga vendet me egzotike te botes duke te deshiruar fat dhe lumturi ne hijen e shendetit.

Sinqerisht,
TURISTI. :P

MemphiSx
04-10-05, 11:33
Turisti,gjithmon do jesh i pershendetur nga ana ime :)

Shum t'falenderoj per mesazhet tuja t'pa harrueshme :)

lazdrani
05-10-05, 19:10
Memphisx nje pershendetje te perzemrte per ju dhe Gjakoven e bukure.Lazdrani :wink:

Diana007
07-10-05, 08:40
Vetem erdha me te pa a je zgju :P , por qenke duke fjet si Engjull :D

Nje Dit te mir i Dashur :D :wink:

GURI SYLAJ
07-10-05, 08:53
Kur te zgjohesh merre edhe kete pershendetje nga ana ime.

Sy_kaltra
11-10-05, 13:40
MemphiSx oo MemphiSx me humbe ore llokume po te kerkojn ke kafja forumit po ka na mbete se :roll:
Te pershendes Yll dhe te uroj gjdo te mir ne jet ,,e aq me teper Fat ne Dashuri :wink:

Sy_Kaltra .

MemphiSx
13-10-05, 13:27
Lazdrani,Diana dhe Guri Ju pershendes nga zemra,shpresoj qe ne ditet ne vazhdim do t'jem me shum me JU te nderuar ;)

MemphiSx
13-10-05, 13:29
MemphiSx oo MemphiSx me humbe ore llokume po te kerkojn ke kafja forumit po ka na mbete se :roll:
Te pershendes Yll dhe te uroj gjdo te mir ne jet ,,e aq me teper Fat ne Dashuri :wink:

Sy_Kaltra .

Oj Ylle qysh t'kam ;) Qe more erdha,se spo rrihet pa ty ;)


Shpresoj qe je mir, Te falenderoj per kto fjal shum te bukura ;)

GURI SYLAJ
13-10-05, 17:30
O Yll , prano edhe nje pershendetje t'gurit nga Guri.....

tushja
14-10-05, 21:17
Nje pershendetje te ngroht per ju te deshiron
Tushja :wink:

MemphiSx
21-10-05, 13:35
Guri dhe Tushja,Perzemersisht ju pershendes :)

laliloli
21-10-05, 17:15
Perzemersisht dhe sinqerisht prano nje pershendetje te ngrohet kudo qe je

Rrespekt Lali

Artisti
21-10-05, 18:04
Memoooooo,t pershendes edhe une shumeeeeee edhe ate ngrohtttttt e sinqerisht edhe pse kemi pak te politika mendime te ndryshme.Artisti

Kercovari
26-10-05, 17:00
Ne shenje mirekuptimi dhe respekti qe kam ndaj Ju
U le kete pershendetje te perzemert i bindur se gjate cdo bisede qe kam zhvillu me Ju ka te ngjare qe dik edhe te kam lendu pa qellime serioze.
Njeherit u kerkoj falje nese jeni gjindur te prek apo te lenduar.
Duke u deshiruar cdo te mire ne jete shendet dhe lumturi,u deshiroj edhe ne te ardhmen caste te kendshme argetimi ketu.
Me respekt kercovari.

MemphiSx
28-10-05, 15:14
Perzemersisht dhe sinqerisht prano nje pershendetje te ngrohet kudo qe je

Rrespekt Lali


Lali t'falenderoj shum per Urimet tuja t'vazhdueshme ndaj meje ;)

MemphiSx
28-10-05, 15:17
Memoooooo,t pershendes edhe une shumeeeeee edhe ate ngrohtttttt e sinqerisht edhe pse kemi pak te politika mendime te ndryshme.Artisti


O Artist i nderuari,Politika eshte interes nuk mundet te shkakton perqarje ne ket rini te shendosh qe e kemi ;)

Do t'jesh i nderuar sa t'rroj Dardania jone ;)

MemphiSx
28-10-05, 15:19
Ne shenje mirekuptimi dhe respekti qe kam ndaj Ju
U le kete pershendetje te perzemert i bindur se gjate cdo bisede qe kam zhvillu me Ju ka te ngjare qe dik edhe te kam lendu pa qellime serioze.
Njeherit u kerkoj falje nese jeni gjindur te prek apo te lenduar.
Duke u deshiruar cdo te mire ne jete shendet dhe lumturi,u deshiroj edhe ne te ardhmen caste te kendshme argetimi ketu.
Me respekt kercovari.

Kercovari,u kendellem te gjith me rikthimin tuaj ne forumin tone :)

Respekt qdo her per JU :)

ninnela
28-10-05, 19:13
Perdhendetje te ngrohte dhe fat e gezime ne jete. :lol:Me nderime NINNELA :wink:

ninnela
28-10-05, 19:13
Pershendetje te ngrohte dhe fat e gezime ne jete. :lol:Me nderime NINNELA :wink:

rafet llapjani
28-10-05, 22:33
Memphisx prano pershendetje nga zemra dhe te deshiroj lumturi dhe harmoni ne jet kudo qe gjendesh i nderuar.

me rrespek dhe nder nga rafet llapjani

Honesty^uk.
29-10-05, 19:57
Pershendetje per ju I pamposhturi i se vertetes.

Suksese dhe jete te lumtur i nderuar.

Honesty

Flaka_1
30-10-05, 02:44
Ndalu pakez ja ku ke pershendetje dhe uresa nga flaka!

MemphiSx
06-11-05, 20:38
Ninnela,rafet llapjani,Honesty^Uk dhe Flaka_1 Shum Faleminderit per Pershendetjet e juja :)

lazdrani
07-11-05, 20:32
Memphisx pershendetje te perzemrte per ju dhe Gjakoven tuaj te bukure.Lazdrani :wink:

MemphiSx
09-11-05, 13:20
Memphisx pershendetje te perzemrte per ju dhe Gjakoven tuaj te bukure.Lazdrani :wink:

Lazdrani je i pershendetur nga ana ime :)


Shum respekt nga ana ime :)

Flaka_1
11-11-05, 02:10
Nuk jam ketu t prishi gjumin e nates , jam ketu ti le pershendetjet e embla per ty i nderuar !
me dashuri flaka!

Sy_kaltra
13-11-05, 12:17
http://img.123greetings.com/eventsnew/enov_thanks_missing/8493-011-14-1027.gif

vushtrria
13-11-05, 12:18
memphisxi,pershenetje i nderuar kudo qe je,ju jeni nje shtylle e dardanise te gjtha te mirat nga vushtrriu :lol:

MemphiSx
16-11-05, 13:27
Nuk jam ketu t prishi gjumin e nates , jam ketu ti le pershendetjet e embla per ty i nderuar !
me dashuri flaka!

Flaka_1 SHUM FALEMINDERIT nga ti per ket Urim shum t'mir ;)


T'pershendes nga zemra :)

MemphiSx
16-11-05, 13:29
http://img.123greetings.com/eventsnew/enov_thanks_missing/8493-011-14-1027.gif


Motrushe,zoti t'dhasht bereqet per kto lule t'bukura,po pse moj motrushe i hjekshe prej saksie qka ki hjek me i rrit :D :D ;)

T'pershnes ;)

MemphiSx
16-11-05, 13:32
memphisxi,pershenetje i nderuar kudo qe je,ju jeni nje shtylle e dardanise te gjtha te mirat nga vushtrriu :lol:


Vushtrria,i nderuar Faleminderit per ket kompliment,duhet ta dini se ju jeni nje nder ata qe sot Dardania mburret qe ju ka ;)

ninnela
16-11-05, 13:58
Pershendetje per ty i nderuar se nuk ben qe te kaloj kah dera jote edhe mos te pershendes :lol: :lol: :lol:


Me respekt NINNELA

MemphiSx
17-11-05, 22:22
Pershendetje per ty i nderuar se nuk ben qe te kaloj kah dera jote edhe mos te pershendes :lol: :lol: :lol:


Me respekt NINNELA

Ninnela shum ta di per nder per ket selam ;) :D Zoti ta shtoft bereqetin :D :D T'mpuqii qum qum

Diana007
18-11-05, 09:50
http://www.loqkat.ch/Albumet/dashuri/80.jpg

progoni
19-11-05, 23:40
pershendetjeeee per Ty

uroj qe te jesh sa me mire

Zana_ch
20-11-05, 20:06
Pershendetje nga nje kushije .....hej t'ka marre malli per Ēabrat
http://sc.groups.msn.com/tn/DE/82/AlbanianCommunity/10/1b4.jpg

Barbaroza
21-11-05, 12:11
MemphiSx,pershendetje edhe nga une.Gjithe te mirat ty dhe familjes sate...!

Diana007
24-11-05, 09:48
I nderuar te pershendes dhe te uroj shendet e lumturi paqi ku ta veni kemben .

Me respekt Diana.

Flaka_1
25-11-05, 03:54
Nuk jam ketu qe ta prish ty gjumin e nates jam ketu te le pershendetjet e flakta!

http://img.123greetings.com/eventsnew/enov_thanks_missing/8493-011-14-1027.gifMe dashuri si per hera flaka!

Honesty^uk.
27-11-05, 12:45
Tungjatjeta Shoku i Idealit
Nje fundjav te kendshme dhe kalofshi sa me Gezuar per kete feste

Me respekt
Honesty

halla e madhe
27-11-05, 23:56
Ku je more Nipqe ti qe ta kame harruar hijallin?Te falenderoj per urimet e dyfishta qe m'i kishe lene :lol: :lol:

Ne pragun e festes se Flamurit te uroj nga zemra caste te kendshme ty dhe mbare familjes tende:halla e madhe

MemphiSx
29-11-05, 20:22
http://www.loqkat.ch/Albumet/dashuri/80.jpg


Kujtim i paharrueshem.

T'pershendes e nderuara Diana :)

MemphiSx
29-11-05, 20:24
pershendetjeeee per Ty

uroj qe te jesh sa me mire


Progoni mbetesh i pershendetur si gjithmon edhe nga ana ime ;)

MemphiSx
29-11-05, 20:25
Barbaroza dhe Zana Perzemersisht ju Pershendes :)

MemphiSx
29-11-05, 20:27
Nuk jam ketu qe ta prish ty gjumin e nates jam ketu te le pershendetjet e flakta!

http://img.123greetings.com/eventsnew/enov_thanks_missing/8493-011-14-1027.gifMe dashuri si per hera flaka!


Flaka,Faleminderit nga ty per ket urim simpatik ;)

Sy_kaltra
30-11-05, 10:02
MemphiSx kalova ktej dhe po ta le nje pershendetje :)

http://img.123greetings.com/eventsnew/friend_hello/1029-002-57-1057.gif

Sy_Kaltra.

MemphiSx
04-12-05, 13:21
Sy_Kaltra,si gjithmon mbetesh e pershendetur nga ana ime :)

Dani3
04-12-05, 17:06
Pėrshėndetje pėr Ty i nderuar MemphiSx,kalofsh si ėshtė mė sė miri.

Tung nga Dani.

Murgesha
05-12-05, 14:53
O i nderuari MemphiSx.

Me shpresė se fryt i punės tuaj do tė shpėrblehet ashtu siē duhet tė pėrshėndes duke tė dėshiruar e tė gjitha dėshirave tua. (bile edhe ato mė tė fshehtat qė vetėm ti i din) :lol: :lol: :lol:

Murgesha!

MemphiSx
06-12-05, 10:02
Pėrshėndetje pėr Ty i nderuar MemphiSx,kalofsh si ėshtė mė sė miri.

Tung nga Dani.

Dani3 Faleminderit nga ty per pershendetje ;)

MemphiSx
06-12-05, 10:09
O i nderuari MemphiSx.

Me shpresė se fryt i punės tuaj do tė shpėrblehet ashtu siē duhet tė pėrshėndes duke tė dėshiruar e tė gjitha dėshirave tua. (bile edhe ato mė tė fshehtat qė vetėm ti i din) :lol: :lol: :lol:

Murgesha!

Faleminderit per kto fjal t'bukura nga ti Murgesh e nderuar :) Por m'paske qit ne telashe me mendu cilat i kam ato deshira t'mshefta se :D :D

Barb|Ka
06-12-05, 22:46
Pershendetje njeri i respektuar dhe i qmuar nga unee!!1

Diana007
07-12-05, 17:13
Urime Ditelindjen :wink:

Murgesha
09-12-05, 16:26
I nderuari MemphiSx!

http://www.keralam.org/cards/4.jpg

Lumturia, suksesi dhe tė gjitha tė mirat sė bashku me familjen tėnde le tė tė pėrcjellin edhe shumė vite.

Me nderime Murgesha!

Arb
09-12-05, 16:37
Urime ditelindjen o i nderuar!

Edhe 120 te tjera!

Paqsh gjithmone shendet, mireqenje, mbaresi e sukses ne jeten e juaj!

Qofsh i bekuar gjithmone!


miqesisht,

arb

doGzona
10-12-05, 02:12
I nderuari MemphiSx me fal per vonesen.

Shume afer i paskemi pas ditelindejt :)

http://d21c.com/AnnesPlace/Spec3/HBD7.GIF

Ju deshiroje qe ky vit te jet vit i realizimit e te gjitha deshirave tuaja.
Fat e lumturi paq gjithmone ne jet.

Cdo e mire qofte gjithmone me ju.

Cdo her jeni i pershendetur dhe i respektuar nga une,

doGzona

MemphiSx
11-12-05, 12:12
Barbika,Diana,Murgesha,Arb dhe DogZona,mbetetni te Pershendetur nga ana ime :)

Ju faleminderit per Urimet tuja :)

Barb|Ka
15-12-05, 13:04
flm :wink:

Kalt
26-12-05, 20:56
MemphiSx,

Shume urime per Vitin e Ri 2006!

Sinqerisht

Kalt