PDA

View Full Version : Si ta bėjsh pėr vete njė femėr?


Honesty^uk.
12-11-04, 15:41
Disa veprime me te cilat mundesh te besh pervete nje femer::

1. Mbushe me komplimente

2. Respektoje

3. Trajtoje me nder

4. Perkedhele

5. Puthe me pasion

6. Perkedhele perseri

7. Dashuroje me cdo gje tenden

8. Degjoje me kujdes

9. Pickoje i cike

10. Ngushelloje

11. Mbroje

12. Shtrengoje rreth vetes

13. Sill boten mbrapsh per ta mbajt afer teje

14. Harxho lek per te

15. Mbushi gjithmone goten me vere

16. Mbuloje me dhurata

17. Beje te ndjehet gjithmone e sigurte

18. Preokupoju per te

19. Rriji afer

20. Mbeshtete gjithmone

21. Shko deri ne fund te botes per ateSI TE BESH PER VETE NJE MASHKULL

1. Zhveshju lakuriq

2. Gatuaji

turisti
12-11-04, 16:37
Honesty i nderuar,i pershendes fjalet e tua te cilat jane me vend, dhe me duket se je ba DIPLOMAT, :arrow: edhe nje send me kryesor nuk e ke permend,hahahahahahahaha.

Me nderime,TURISTI. :wink:

Krokodilli
12-11-04, 18:17
HAHAHA Turisti pershendetje ,, pernime Honesty ka harru gjen me kryesore me permend,,,,,

por te gjitha tjerat jan me vend,, anetarve te forumit nuk na le mu shpreh ne kete pyetje,,, i permende te gjitha......
pershendetje

Honesty^uk.
12-11-04, 18:25
hahhahahahaahhah
ju pershendes ju "turisti" dhe Krokodilli
eshte e vertet qe se kam permendur, pasi dihet se ajo eshte A-ja e problemit :wink:

nje weekend te kendshem ju uron

Honesty

bmw-djali
12-11-04, 19:21
pershendetje Honesty NUK PO DIKE TI! wetem ngucja shoqen me te ngusgt tani e ki per wete!!!!

Honesty^uk.
12-11-04, 19:36
pershendetje Honesty NUK PO DIKE TI! wetem ngucja shoqen me te ngusgt tani e ki per wete!!!!

qyqyqy ti po thuaj me e bere sa me shpejt per vete :lol: :lol: :lol: :lol:

bmw-djali
12-11-04, 19:39
pershendetje Honesty NUK PO DIKE TI! wetem ngucja shoqen me te ngusgt tani e ki per wete!!!!

qyqyqy ti po thuaj me e bere sa me shpejt per vete :lol: :lol: :lol: :lol: tani ja qellowe tung

Kercovari
12-11-04, 19:48
"Ngjeshja nje shuplake qe te kuptoje se ka pun me burre"po ku?.
Qellojeni vete!

turisti
13-11-04, 09:17
hahhahahahaahhah
ju pershendes ju "turisti" dhe Krokodilli
eshte e vertet qe se kam permendur, pasi dihet se ajo eshte A-ja e problemit :wink:

nje weekend te kendshem ju uron

Honesty


Honesty dhe Krokodilli te nderuar,une mendova per :arrow: LLamanshi eshte i gjere 14 km- perafersisht,dhe duhet..... :wink:

Loloku
13-11-04, 10:03
Disa veprime me te cilat mundesh te besh pervete nje femer::

1. Mbushe me komplimente

2. Respektoje

3. Trajtoje me nder

4. Perkedhele

5. Puthe me pasion

6. Perkedhele perseri

7. Dashuroje me cdo gje tenden

8. Degjoje me kujdes

9. Pickoje i cike

10. Ngushelloje

11. Mbroje

12. Shtrengoje rreth vetes

13. Sill boten mbrapsh per ta mbajt afer teje

14. Harxho lek per te

15. Mbushi gjithmone goten me vere

16. Mbuloje me dhurata

17. Beje te ndjehet gjithmone e sigurte

18. Preokupoju per te

19. Rriji afer

20. Mbeshtete gjithmone

21. Shko deri ne fund te botes per ateSI TE BESH PER VETE NJE MASHKULL

1. Zhveshju lakuriq

2. GatuajiMua me pelqejne befasite ne pergjithesi edhe ne raport me femrat gjithesesi, sepse secila eshte befasi ne vete, prandaj nuk kam sens as motiv te perseris komentin ne kete perseritje te Honesty^uk nga nje teme tjeter sepse i dua vetem gjerat e paperseritshme a...

P.S.
Perseritja jo ēdohere eshte nena e mesimit Honetsy^uk!

Barbaroza
14-11-04, 14:36
Disa veprime me te cilat mundesh te besh pervete nje femer::

1. Mbushe me komplimente

2. Respektoje

3. Trajtoje me nder

4. Perkedhele

5. Puthe me pasion

6. Perkedhele perseri

7. Dashuroje me cdo gje tenden

8. Degjoje me kujdes

9. Pickoje i cike

10. Ngushelloje

11. Mbroje

12. Shtrengoje rreth vetes

13. Sill boten mbrapsh per ta mbajt afer teje

14. Harxho lek per te

15. Mbushi gjithmone goten me vere

16. Mbuloje me dhurata

17. Beje te ndjehet gjithmone e sigurte

18. Preokupoju per te

19. Rriji afer

20. Mbeshtete gjithmone

21. Shko deri ne fund te botes per ateSI TE BESH PER VETE NJE MASHKULL

1. Zhveshju lakuriq

2. Gatuaji

Nese i kish bere te gjitha keto per mua,dyshimet se me tradheton do te ishin akoma me te medha sepse ka shume raste te tilla qe meshkujt veprojne keshtu per te fshehur dredhite e tyre ndaj gruas! :wink: :idea:

Kercovari
14-11-04, 15:05
"Eee!Keto burra te shemtuar dhashte zoti e rafshin nga qatija e shpise e i thefshen kembet,po te mos kishte gra per te tradhtuar!"

kamerieri_21
16-11-04, 21:38
ciao ciao honesty nese i kishe bere te gjitha keto sene femra tkish sjedhur
reth gishtit si kish dasht ajo mjafton ti tregosh saher qe del me te se sa e don ta mbulosh me dhurata edhe pse te thote qdoher mos me i ba keto
te jesh i qet me te, ta kenaqish ne cilendo menyr,ta shtryllish sa her qe mundesh buzeqeshjet nga buzet e saja dhe kur mos i trego te gjitha per veten

lazdrani
16-11-04, 21:59
Disa veprime me te cilat mundesh te besh pervete nje femer::

1. Mbushe me komplimente

2. Respektoje

3. Trajtoje me nder

4. Perkedhele

5. Puthe me pasion

6. Perkedhele perseri

7. Dashuroje me cdo gje tenden

8. Degjoje me kujdes

9. Pickoje i cike

10. Ngushelloje

11. Mbroje

12. Shtrengoje rreth vetes

13. Sill boten mbrapsh per ta mbajt afer teje

14. Harxho lek per te

15. Mbushi gjithmone goten me vere

16. Mbuloje me dhurata

17. Beje te ndjehet gjithmone e sigurte

18. Preokupoju per te

19. Rriji afer

20. Mbeshtete gjithmone

21. Shko deri ne fund te botes per ateSI TE BESH PER VETE NJE MASHKULL

1. Zhveshju lakuriq

2. Gatuaji


Honesty Nr.1,2,3,5,10,11,12,14,16 :arrow: Vetem nje mos harro ka femra qe ndonjehere dojne qe mashkulli te dominuse :wink:

Mafiozi
16-11-04, 22:17
Nuk do te perseriti mendimet e tua Honesty^uk, vetem i perkrahi dhe i respektoj...

Mendoj se me qen me nje vajz esht leht, por me dashuru
edhe me ber per vete nje femer, duhen keto gjera qe i cek Honesty
qe rrjedhin nga respekti, mirkuptimi, dhe liria...

Pa i harruar lojrat dhe knaqesimet ne qift :roll: :roll: :P

Pershendetje :arrow:

xxxx
17-11-04, 04:48
Barbaroza hiq keq se ki vallah bilah se mashkujt hiq per mashalla sjon se me rrejt tpart jan grun me 4 a 5 cullej nshpi e ngajn mas tjerave i marrin nqaf ja tmarr ja anej ja knej kur ti vjen voja te b.... ja vet ke dasht e ato fjalt e veta qka i ka than i gjun rek se ma i omel evladi e qajo e keqja grue qe ska dit kush osht deri sa ke mir me ty edhe i pat punt me ty ..............

Barbaroza
17-11-04, 14:47
Po pra xxxx,dreqi i marrte e na i kthefte prape,qy :(

KriSTaL
02-12-04, 09:08
Nese do qe te ja fitosh zemren nje femre."HaPe Zemren Tende ne Radh te par" dhe pastaj fillo te fitosh zemren dhe ta besh per veteeee.

Dhe nese nuk e ke hap zemren me femren apo mashkullin e duhur ska gje....sepse.........."Dashurin (zemren) e Par Dhurova , Per Te Njohur Nje Njeri , Por
MeSova Te Mos Gaboj , Kur e HUmbaaaa NJe Dashur (zemer) "
:D :D :D :D :oops: :D

Kercovari
02-12-04, 09:22
Pyte locken tende sa i do te tjeret,qe locka etjereve te te do ty.

Honesty^uk.
05-05-05, 19:05
Disa veprime me te cilat mundesh te besh pervete nje femer::

1. Mbushe me komplimente

2. Respektoje

3. Trajtoje me nder

4. Perkedhele

5. Puthe me pasion

6. Perkedhele perseri

7. Dashuroje me cdo gje tenden

8. Degjoje me kujdes

9. Pickoje i cike

10. Ngushelloje

11. Mbroje

12. Shtrengoje rreth vetes

13. Sill boten mbrapsh per ta mbajt afer teje

14. Harxho lek per te

15. Mbushi gjithmone goten me vere

16. Mbuloje me dhurata

17. Beje te ndjehet gjithmone e sigurte

18. Preokupoju per te

19. Rriji afer

20. Mbeshtete gjithmone

21. Shko deri ne fund te botes per ateSI TE BESH PER VETE NJE MASHKULL

1. Zhveshju lakuriq

2. Gatuaji


Honesty Nr.1,2,3,5,10,11,12,14,16 :arrow: Vetem nje mos harro ka femra qe ndonjehere dojne qe mashkulli te dominuse :wink:

:arrow: :arrow:

doGzona
06-05-05, 03:18
Nese i kish bere te gjitha keto per mua,dyshimet se me tradheton do te ishin akoma me te medha sepse ka shume raste te tilla qe meshkujt veprojne keshtu per te fshehur dredhite e tyre ndaj gruas! :wink: :idea:
Sot nuk po mundohen ti fshehin fare Barbaroza,
pse lendojne gruan nuk po qajne koke fare,po bejne si po ia doje qejfi.

Stuhia
16-05-05, 00:41
Nese i kish bere te gjitha keto per mua,dyshimet se me tradheton do te ishin akoma me te medha sepse ka shume raste te tilla qe meshkujt veprojne keshtu per te fshehur dredhite e tyre ndaj gruas! :wink: :idea:

Barbaroza mos e humb kurre besimin me dyshime.
Dyshimet mund te paraqiten tek njerezite e dobet, qe ne jeten e vet kan pothuajse tere kohen mendime te erreta sa i perket besimit.
Te tillet jan ata qe nuk besojne as ne veten e tyre.

Sot nuk po mundohen ti fshehin fare Barbaroza,
pse lendojne gruan nuk po qajne koke fare,po bejne si po ia doje qejfi.

Deri dikund keni te drejte doGzona, por as ti mos mendo se te gjithe jane te tille.
Ka ende burra te ndershem qe dojne gruan dhe nuk do e lendonin as per arin e tere botes.

doGzona
16-05-05, 01:08
Deri dikund keni te drejte doGzona, por as ti mos mendo se te gjithe jane te tille.
Ka ende burra te ndershem qe dojne gruan dhe nuk do e lendonin as per arin e tere botes.[/b]

Pershendetje Stuhia

Sigurishte qe nuk jane te gjithe te atille nuk ceka nuk mendova,
por ata qe duan te tradhetojne nuk po mundohen, lodhen te mbajne fshehet aq.
Dhe sigurisht qe ka ende burra te ndershem se kur te humbe nderi te te gjithe....cka atehere pastaj???

Stuhia
16-05-05, 12:16
Deri dikund keni te drejte doGzona, por as ti mos mendo se te gjithe jane te tille.
Ka ende burra te ndershem qe dojne gruan dhe nuk do e lendonin as per arin e tere botes.[/b]

Pershendetje Stuhia

Sigurishte qe nuk jane te gjithe te atille nuk ceka nuk mendova,
por ata qe duan te tradhetojne nuk po mundohen, lodhen te mbajne fshehet aq.
Dhe sigurisht qe ka ende burra te ndershem se kur te humbe nderi te te gjithe....cka atehere pastaj???


Po e nderuar ka te tille ende.
Une mendimin tim e dhashe nga shkrimi yt i mesiperm.
Te pershendes.

Kurvani
31-05-05, 00:38
fmren me bo per veti sot esht te kesh talent.
vetem ta genjesh ndash me bo per veti,ama pastaj masi ta besh per veti te fillon me realitet.
genjeje sa te mundesh. :wink:

tipi engjellor
23-06-11, 20:38
qashtu valla kalimero veq me rrena e ban per vete .......edhe tuj ja ba rrafsh tane diten ajo veq qeshet eveeveve si ky spaska...

thellenza
23-06-11, 20:41
fmren me bo per veti sot esht te kesh talent.
vetem ta genjesh ndash me bo per veti,ama pastaj masi ta besh per veti te fillon me realitet.
genjeje sa te mundesh. :wink:
hej nimaa, ngone qeta se edhe nofken e paska qe ky veq mundet me arrit shume aty ku te ja msyn :rolleyes::rolleyes:.

p.s. e une po theme : thuaje gjithemone te verteten !

Oqeani
23-06-11, 20:43
Nuk duhet me u lodhur kur femera don !

Daglasi
24-06-11, 01:33
I sinqert,i dashur (dhe msos me kthye koken ka ajo):biggrin:

emine
24-06-11, 22:30
sa ide interesante(me genjy),,,,pshtyj hava e biri syve tu,rrenen mjelle edhe 40 metra perfundi toke prep nje dite bin vet vetiu,

Hajra
27-06-11, 18:02
...... veq thuj hajde shkojna ne deti, hahah...

rastesishT
27-06-11, 18:32
Sot veq tu rrejt... se keto femrat shqiptare fort po i hajn rrenat edhe masi ti hajn rrenat po pritojn me ja nis me hanger rrena tjera edhe po rrin me qate rrencin e pare... ka edhe prej atyne qe po i vjellin rrenat e tani po jesin vetem e po pritojn me ja nis me qel thesin a ka rrena a t'verteta..... :D

Sot per sot qeshtu e ban i femen per vete.
E spo e zgati ma shume se di di hala une.

Oqeani
27-06-11, 19:05
Ia lype msn-in ! ;)

~AnnA~
27-06-11, 19:45
Mvaret nga lloji i femres....mua psh nuk mund te me beje mashkulli kollaj per vete :smile:
Vec nje menyre ka qe nje mashkull behet terheqes ne syte e mi, ama nuk e them se e ruaj si arme te forte per veten :smile:

tipi engjellor
27-06-11, 22:48
Mvaret nga lloji i femres....mua psh nuk mund te me beje mashkulli kollaj per vete :smile:
Vec nje menyre ka qe nje mashkull behet terheqes ne syte e mi, ama nuk e them se e ruaj si arme te forte per veten :smile:
tash po e dime mike ...tash po po tregom me heret...

~AnnA~
29-06-11, 10:38
tash po e dime mike ...tash po po tregom me heret...

haha
Jo nuk tregoj, se pastaj do thote rastesishT "ja sa kollaj qenka te besh per veti femren" :smile:

elvio
13-07-11, 22:12
http://www.youtube.com/watch?v=hya9xxn7CA0&feature=player_embedded


Keshtu

elvio
13-07-11, 22:12
http://www.youtube.com/watch?v=hya9xxn7CA0&feature=player_embedded

:biggrin:

tipi engjellor
13-07-11, 23:38
une se di....

LuLjaa
13-07-11, 23:45
... allah, allahh hala su mesut :D

Skyfter
17-07-11, 17:13
Ta respektojsh para se ta duash, e nxure:biggrin:........................... ta duash pa respekt, e pakapshme :tongue:

panta_rhei
17-07-11, 18:54
Ta respektojsh para se ta duash, e nxure:biggrin:........................... ta duash pa respekt, e pakapshme :tongue:

nashta jo bash brenda temes, por meqe u permend respekti etj:

kjo ceshtja e trajtimit ne mes gjinive dallon shum nga mentaliteti dhe rrethina e individit. Ku eshte rrite, qysh eshte rrite, cfare raportesh ...

Sa ma e madhe qe eshte largesia ne mes mashkullit dhe femres, qaq ma e madhe eshte trauma, cuditja edhe tronditja kur ata ia shohin "cullakin" njeri tjetrit ose kur zhvishen perpara njeri-tjetrit.

Sa ma e madhe bindja e mashkullit se femra eshte thjeshte nje trullajke si "delja rude", qaq ma e madhe eshte trauma, cuditja dhe tronditja kur ai sheh femra qe kane vlera, krenari dhe dinjitet.

Skyfter
17-07-11, 19:44
nashta jo bash brenda temes, por meqe u permend respekti etj:

kjo ceshtja e trajtimit ne mes gjinive dallon shum nga mentaliteti dhe rrethina e individit. Ku eshte rrite, qysh eshte rrite, cfare raportesh ...

Sa ma e madhe qe eshte largesia ne mes mashkullit dhe femres, qaq ma e madhe eshte trauma, cuditja edhe tronditja kur ata ia shohin "cullakin" njeri tjetrit ose kur zhvishen perpara njeri-tjetrit.

Sa ma e madhe bindja e mashkullit se femra eshte thjeshte nje trullajke si "delja rude", qaq ma e madhe eshte trauma, cuditja dhe tronditja kur ai sheh femra qe kane vlera, krenari dhe dinjitet.


Mir e ke kur thu mvaret nga mentaliteti dhe rrethina e individit respekti ndaj femres.....

Postimin tim qe e paske citu pata fjalen per bote reale se ne ket virtuale dihet, hardware atraktive kurse software agresive.

Jam ok. :smile:

Afrimi_17
18-07-11, 03:08
Jo be veq mu desh lakuriq edhe me gatu smunesh me bo per veti ni mashkull..!
Bash kurt ti deshesh lakuriq aj e bon femren per veti nja 2 or a 3 edhe kurt veshet
apet ja bon he nonen e kllosharices ekom sakatu..!

Per me bo ni mashkull per veti duhet
kejt qato qe i permene per femer
bile bile ma shumm!;)

Mos fol ne emer te kejt meshkujve

se mos po dezinformpohet opinioni e deshet naj femer tani
e bjen viktim e fjaleve tuja;):P

Afrimi_17
18-07-11, 03:14
Edhe Po dufka kejt djemt me shku Te Anna se qaty koka formula e lumturis pom doket
ahauuahahaha!!
Oj Anna edhe na e dina
veq met dasht met respektu met kuptu
mu ndje mir
dashuri harmoni respekt toleranc mirkuptim besim perkushtim
Me qito sene tbon ni mashkull ty per vete garant?

Edhe tregom a ja kam qellu ajo ?hehehe

AliSia
18-07-11, 16:37
Mvaret nga lloji i femres....mua psh nuk mund te me beje mashkulli kollaj per vete :smile:
Vec nje menyre ka qe nje mashkull behet terheqes ne syte e mi, ama nuk e them se e ruaj si arme te forte per veten :smile:


nuk paskem cka te shtoi ma shume se AnnA..:):wink:

Oqeani
18-07-11, 19:38
nuk paskem cka te shtoi ma shume se AnnA..:):wink:


Une do t'ia shtoja: Shume te dua, ban me rahmet bre ..... http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon8.gifhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gif

emine
18-07-11, 19:42
Nuk ka femer te pa arritshme,ka vetem meshkuj te pa afte ti ken ato

tipi engjellor
18-07-11, 19:42
hiq spo di...e dini pse....se as ato si dijne e as si kontrollojne veprimet e veta....

Oqeani
18-07-11, 19:43
Nuk ka femer te pa arritshme,ka vetem meshkuj te pa afte ti ken ato


E di e di, por nuk po kam kohe se ahhahaha

AliSia
18-07-11, 21:15
Nuk ka femer te pa arritshme,ka vetem meshkuj te pa afte ti ken ato

Ahahahah po dreq je. Cka kam kesh me kete postim ;);)

Daglasi
18-07-11, 22:22
Duke u bere ne disa raste i ditur edhe i paditur....

winona
18-07-11, 23:24
Padyshim se me genjeshtra...

Oqeani
18-07-11, 23:25
Padyshim se me genjeshtra...


Mjer une -pasna mbete vejan hahah

winona
18-07-11, 23:28
Mjer une -pasna mbete vejan hahah
Po duket se po..edhe une bashke me ty...!hhahahha

Daglasi
18-07-11, 23:33
Padyshim se me genjeshtra...


Varet prej femre a i hane forret(genjeshtrat) a koret(te verteten),
ka edhe kesi lloj femre edhe asi femre:wink:

winona
18-07-11, 23:39
Varet prej femre a i hane forret(genjeshtrat) a koret(te verteten),
ka edhe kesi lloj femre edhe asi femre:wink:
Aha e ju burrat cilat i(hani)..?

Daglasi
18-07-11, 23:42
Aha e ju burrat cilat i(hani)..?

Edhe ne, nuk jemi nisoj ka burra edhe me kule edhe pa kule...

LaDy_Diaspora
21-07-11, 23:26
Disa veprime me te cilat mundesh te besh pervete nje femer::

1. Mbushe me komplimente
2. Respektoje
3. Trajtoje me nder
4. Perkedhele
5. Puthe me pasion
6. Perkedhele perseri
7. Dashuroje me cdo gje tenden
8. Degjoje me kujdes
9. Pickoje i cike
10. Ngushelloje
11. Mbroje
12. Shtrengoje rreth vetes
13. Sill boten mbrapsh per ta mbajt afer teje
14. Harxho lek per te
15. Mbushi gjithmone goten me vere
16. Mbuloje me dhurata
17. Beje te ndjehet gjithmone e sigurte
18. Preokupoju per te
19. Rriji afer
20. Mbeshtete gjithmone
21. Shko deri ne fund te botes per ateSI TE BESH PER VETE NJE MASHKULL

1. Zhveshju lakuriq
2. Gatuaji

Unė ia kisha shtu listės t'parė edhe njė:
22. Thuaja gjithėmonė tė vėrtetėn nė sy.

Ndėrsa pėr listėn e meshkujve, huuuuuh, falemnderit qė jam femėr, pėr herė t'parė po ndihna mė e favorizuar, se s'paskemi shumė pėr tė bėrė qė njė mashkull t'jetė i yni - por, edhe kjo ka anėn negative, dmth. aq shpejtė sa ne mund ta bėjmė njė mashkull pėr vete, aq shpejtė na e merr edhe tjetra prej dore.

Do ishte interesante t'shkruhet edhe njė listė tjetėr pėr dy gjinitė:
Si e mbanė njė femėr/mashkull afėr vetes? (Dmth. pasi qė kemi bėrė pėr vete gjininė e kundėrt, si ta mbajmė nė duartė tona...)

Daglasi
02-08-11, 11:09
Ja ban me shenje JO,edhe ajo hap syte ,ti leviz krahet:biggrin:

Hajra
02-08-11, 23:16
.......drejt me thane nuk e di, provoi te gjitha menyrat ndoshta ja qellon

Daglasi
16-08-11, 00:10
Duke e pershedetur me gishta, pa e shikue ne sy:biggrin:

Hajra
16-08-11, 00:17
....bone qysh te dush ama bone,

Oqeani
16-08-11, 08:28
Ne keto ore me mendu per to a !!!

emine
19-12-11, 20:19
e qysh bahet femna per veti veq me dy sene
jo me tri se kesh ka harroi

1.mendje te kfjellt
2.puntor me kan
3. spo e permendi


si pate qto mos i del femne perpara se t ban me myte veten,mos te bafte kqyre gjithmone ku pi del ma mire e veq mos e nxafte rastin me gjet nja me qto 3 sene se tybeh ti len senet nej e ja ther,,,,
nese si keni senet mos lypni femna

prishtinasi
19-12-11, 20:25
e qysh bahet femna per veti veq me dy sene
jo me tri se kesh ka harroi

1.mendje te kfjellt
2.puntor me kan
3. spo e permendi


si pate qto mos i del femne perpara se t ban me myte veten,mos te bafte kqyre gjithmone ku pi del ma mire e veq mos e nxafte rastin me gjet nja me qto 3 sene se tybeh ti len senet nej e ja ther,,,,
nese si keni senet mos lypni femna

Emine,
hiq mos e permend piken e 3-te , se edhe ashtu po lidhet me piken e 2-te :)

Zanzi/M
19-12-11, 20:32
Emine,
hiq mos e permend piken e 3-te , se edhe ashtu po lidhet me piken e 2-te :)

Valla me rrotulla po shkruni ahahahahahaahahahaa

Oqeani
19-12-11, 20:35
Zor u ba - !

emine
19-12-11, 20:36
Valla me rrotulla po shkruni ahahahahahaahahahaa
pa rrota nuk ec as kerri kalit hahhahahha

iLOVEyou!!!
19-12-11, 20:48
une i thom jom fukara skom pare,me qito fjal jam pi menjen edhe e boj perveti.

emine
19-12-11, 20:53
une i thom jom fukara skom pare,me qito fjal jam pi menjen edhe e boj perveti.

qysh ma shtramone ftyren bash qtash ku sme qellojne pare tima asnja:biggrin:

iLOVEyou!!!
19-12-11, 21:00
qysh ma shtramone ftyren bash qtash ku sme qellojne pare tima asnja:biggrin:
po so problem se ti thej une moj,ose te marr me gjith to .

Daglasi
19-12-11, 22:44
Duhet me pas lejen e autobuzit....:biggrin:

tipi engjellor
19-12-11, 23:01
Duhet me pas lejen e autobuzit....:biggrin:

une se paskam njehere ne rend larg po dojak me me shku se veq ne te kamionit jam .....

Virti
19-12-11, 23:15
... si me nxjerr uje me shoshe! :biggrin:

Daglasi
19-12-11, 23:18
une se paskam njehere ne rend larg po dojak me me shku se veq ne te kamionit jam .....

Ma mire,se une,une vec te kerit e kam.

Gega 1
20-12-11, 21:03
Si ta bėjsh pėr vete njė femėr?
Sa e di une,nuk ka ligj per kete.
Ajo qe e di une,eshte : nese ke fat,femra qe te pelqen te ben per vete.

emine
20-12-11, 21:07
po so problem se ti thej une moj,ose te marr me gjith to .jpo breh ne cillin kanal te endrrav e lshove tash

Daglasi
20-12-11, 23:54
Si ta bėjsh pėr vete njė femėr?
Sa e di une,nuk ka ligj per kete.
Ajo qe e di une,eshte : nese ke fat,femra qe te pelqen te ben per vete.

Ketu e ki mire deri dikun,se ka mashkull, me karakter,as fati nuk i ndihmon....

Ti thuash,kur esht me shoqe,me ty nuk mundem,ti je me e fort per kete muhabet:biggrin::wink:

iLOVEyou!!!
21-12-11, 00:13
jpo breh ne cillin kanal te endrrav e lshove tash

prit sa te flej ihere e kur te zgjohem te tregoj.

uck_aksh
21-12-11, 01:53
shum let franga e dollar

winona
21-12-11, 13:23
Si ta bėjsh pėr vete njė femėr?
Sa e di une,nuk ka ligj per kete.
Ajo qe e di une,eshte : nese ke fat,femra qe te pelqen te ben per vete.
Kjo eshte menyra,ska fjalč mč ketu...:wink:

Oqeani
21-12-11, 16:40
shum let franga e dollarPaskam mbet kerkund !!! Me euro nuk po bejka puna !

jadore
21-12-11, 16:46
shum let franga e dollar

e pate fjalen, per femra qe e shesin trupin , apo..?
p.s. per kuriozitet se mendoj qe ti nuk e dine pasi je jashte , kishe edhe ketu sa te duash , por qe mashtrohen me pak , dreke te paguar , apo kepuce , apo tesha made in china , mbushese te telefonit , apo apo edhe me nje pagese pushim 2-3 oresh motelesh .. cka spo ndishe ..!
ah, kish beso edhe aso te meqme po te pakta ne nr , qe kane vlere sa nje banese ose nje xhip .. qishtu po me kallxojne , une veq po ngoj e pa mend po mbes , e kryt veq qe se lisha tuj u perla me gjerman e te huaj , ska si morali i femres shqiptare ... e keto motrat e tona kombtare tu vatani tuj punu mbas shpine ..hahah, tradhtaret ..

Zero Cool
21-12-11, 17:37
Paskam mbet kerkund !!! Me euro nuk po bejka puna !

ja tybeh, qeta shlyje, as me evra e as me dinar e as me asnje pasuri hiq !

Kalimero
21-12-11, 17:38
Qish jo be,ani kishem na mile e pu dijna me zon femna me qivija..jo be jo krejt be pu rreni.
Pse be pu shihni ondrra me ni si qel be jazek ju koft he :biggrin:

emine
21-12-11, 17:40
zor a kjo pune,kaniher me kcy prej ure femnes i doket pak,e lemo me cikrrime ta harroni ket sen

emine
21-12-11, 17:46
shum let franga e dollar

aaa po,shume fukara mendojne em pas pare kan femna,e shume te pasun kan pare llome e skan kerkond jan vetun qyqe,qysh deshte me rrejt nje femen qe punone e i ka te gjitha me pare(letra) qysh kallxome,veq nese ke mendu per 5 minuta sex ne pufe a'ther aj a pazar e so me fitu zemren se ajo te flug jasht ski shans mi fole per ndjenja,,,,,,
o shume keq me fitu bindje per diqka qka sje i sigurte a eshte e vertet a palidhje me fole ne shumes gjersa ke pas pervoje me nja dy qaty qe e kan hanger me do pare se ka edhe aso per nje pije ne disko se kan dert edhe flejne me ty,,,po nese a fjala per me pas ate qe ti e cmone e admirone ,ate qe mendone jeten me te,qe deshirone te jete nena e fmijve tu,duhet pak ma shume,edhe ma shume edhe ma shume,jo me gjana materjale po ajo qe skushtone asgje po qe nuk mundesh ta blejsh kurre,,,,

ka femna qe mendojne njejte,(meshkujt mashtrohen mas bukuris) a i njejti mendim i gabune si ky i yti per pare,,,,edhe ato femra aq shume i japin zore vetes dhe pamjes tyne saqe nje dite bahen si majmunka dhe askush ska deshire me pas pune me to,se arsyeja pse meshkujte shkojne em to,a trupi tyne edhe ajo bukuri e jashtme,qashtu a puna parev aj qe mendone arsyeja pse femnat jan me ta jan paret aj njeri ska cler per veten ska rrespekt ndaj vetes dhe vetmja qka mundet mi afru nje femra a parja,qashtu edhe femnat qe mendojne me bukuri arrij sukses,jeta ka nevoje per me shume se kaq,lidhja ka nevoje per me shume se pare dhe bukuri,njeri asht i krijune me virtyte te vogla qe duhet ti ndaje me te tjeret,njeri ka me shume em jap sa nje cope trup dhe letra(pare),,,
dhe si fund
AJ NJERI QE MENDONE ME PARE ARRINE GJITHQKA,AJ NJERI PER PARE BAN GJITHQKA;;;;
mfal se te citova po thjesht ke nje pergjigje nga nje femer qe e cilla mu ata me pare shume sjau var hiq, ke fjala per MILIONERA,e jo me 20 mije euro ne bank,,,,tash llogjiko pak me tutje

iLOVEyou!!!
21-12-11, 23:53
aaa po,shume fukara mendojne em pas pare kan femna,e shume te pasun kan pare llome e skan kerkond jan vetun qyqe,qysh deshte me rrejt nje femen qe punone e i ka te gjitha me pare(letra) qysh kallxome,veq nese ke mendu per 5 minuta sex ne pufe a'ther aj a pazar e so me fitu zemren se ajo te flug jasht ski shans mi fole per ndjenja,,,,,,
o shume keq me fitu bindje per diqka qka sje i sigurte a eshte e vertet a palidhje me fole ne shumes gjersa ke pas pervoje me nja dy qaty qe e kan hanger me do pare se ka edhe aso per nje pije ne disko se kan dert edhe flejne me ty,,,po nese a fjala per me pas ate qe ti e cmone e admirone ,ate qe mendone jeten me te,qe deshirone te jete nena e fmijve tu,duhet pak ma shume,edhe ma shume edhe ma shume,jo me gjana materjale po ajo qe skushtone asgje po qe nuk mundesh ta blejsh kurre,,,,

ka femna qe mendojne njejte,(meshkujt mashtrohen mas bukuris) a i njejti mendim i gabune si ky i yti per pare,,,,edhe ato femra aq shume i japin zore vetes dhe pamjes tyne saqe nje dite bahen si majmunka dhe askush ska deshire me pas pune me to,se arsyeja pse meshkujte shkojne em to,a trupi tyne edhe ajo bukuri e jashtme,qashtu a puna parev aj qe mendone arsyeja pse femnat jan me ta jan paret aj njeri ska cler per veten ska rrespekt ndaj vetes dhe vetmja qka mundet mi afru nje femra a parja,qashtu edhe femnat qe mendojne me bukuri arrij sukses,jeta ka nevoje per me shume se kaq,lidhja ka nevoje per me shume se pare dhe bukuri,njeri asht i krijune me virtyte te vogla qe duhet ti ndaje me te tjeret,njeri ka me shume em jap sa nje cope trup dhe letra(pare),,,
dhe si fund
AJ NJERI QE MENDONE ME PARE ARRINE GJITHQKA,AJ NJERI PER PARE BAN GJITHQKA;;;;
mfal se te citova po thjesht ke nje pergjigje nga nje femer qe e cilla mu ata me pare shume sjau var hiq, ke fjala per MILIONERA,e jo me 20 mije euro ne bank,,,,tash llogjiko pak me tutje
po de bash qashtu eshte po ngo knej une skom pare hiq pasha robt 5 euro i kom ne llogari sdi qka boj per piroteknik asnji paket pedarde skom me mujt mi ble per vit te ri mi qperthye,edhe qe po kallxoj ndrejt po spo muj me ba perveti asni femen.
emine a ka naj ide qysh tek si me ja bo se shkum posht,edhe dej qitash e kom shty mire po qitash jaaa spo bon hiq trupi bre po e lyp kan me nji femen.
edhe per nga bukuri sjom kerkah hiq i zi si magjup,i holl si shtapiq i gat si plepi.

Kalimero
08-01-12, 23:48
pffffffffffffffffffffffffff, viq msonu mir me rejten .femna sa dush tibe :biggrin:

LOJETARI
08-01-12, 23:57
pffffffffffffffffffffffffff, viq msonu mir me rejten .femna sa dush tibe :biggrin:

Rrena ėshtė ēelėsi i suksesit nė xhah .

emine
10-01-12, 08:43
po de bash qashtu eshte po ngo knej une skom pare hiq pasha robt 5 euro i kom ne llogari sdi qka boj per piroteknik asnji paket pedarde skom me mujt mi ble per vit te ri mi qperthye,edhe qe po kallxoj ndrejt po spo muj me ba perveti asni femen.
emine a ka naj ide qysh tek si me ja bo se shkum posht,edhe dej qitash e kom shty mire po qitash jaaa spo bon hiq trupi bre po e lyp kan me nji femen.
edhe per nga bukuri sjom kerkah hiq i zi si magjup,i holl si shtapiq i gat si plepi.
qe qe ,une shoqat humanitare,e mendone me qeso surrati po mdhimesh,hahhahahahhahhahahhah,ishalla mara zot i madhiii po bjen ne ilaq,se si do qika katuni kure bahen per martes te shurdhojne ka shtiraven kishe pi mesin dikujte n'der,,,,

emine
10-01-12, 08:45
pffffffffffffffffffffffffff, viq msonu mir me rejten .femna sa dush tibe :biggrin:

kalimerk kur te rrejsh shkruje fjalte ne leter,se tibe femna man mend shume,masnej te lidhe per rrena tua e ti jep thebt ndore ,,,mos rrej o qervish se meta vejan

Zero Cool
27-01-12, 14:47
Gruaja ėshtė si qyteti: pėr ta pushtuar ėshtė shumė lehtė, pėr ta ruajtur ėshtė shumė vėshtirė. :cool:

emine
03-04-12, 20:34
mashklli duhet me kan Gjiblan ,thojke lokja jeme,,,,me tamin e di qka i bjen gjiblan amo me perkthy s di

Kalimero
07-04-13, 14:31
mashklli duhet me kan Gjiblan ,thojke lokja jeme,,,,me tamin e di qka i bjen gjiblan amo me perkthy s di

qishtutne si u , apo. mu ju purqafen pa ju veten me zor :biggrin:

Oqeani
07-04-13, 16:39
mashklli duhet me kan Gjiblan ,thojke lokja jeme,,,,me tamin e di qka i bjen gjiblan amo me perkthy s diMos hjek ja ku e ke perkthyesin hahahah - Do me thene - Si unė ahahhaha :)

emine
07-04-13, 21:58
qishtutne si u , apo. mu ju purqafen pa ju veten me zor :biggrin:

Ti cto then dhambt...se kshtu tybe kishe belbu...e ishe dridh se kush ka fjal shum punt i ka kerkund hic

Oqeani
07-04-13, 22:37
E therret ne vallzim ....

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=x20sQMaQ-p0

Oqeani
20-04-13, 17:54
Kot do tentosh te besh nje femer per veten tuaj, ajo po nuk ka mendjen dhe te shtrihesh para saje, kot se koti do jet !
Pamja natyrale do a bej dike qe te jet ne sy te saje !

Kurr mos "leviz flokun" per dike, ateher kur mendon se vertete je i pa pare, ateher ndokush te shiqon !

Thjeshtesia eshte ēelėsi me i suksesshem !

Djalizellshem
10-09-13, 10:44
mos jan pak shum sene e pom doket kto si me msu ni vjerrsh

me ba nje femer per vete duhet te jesh i sinqert dhe i leht ne fjalet qe ja thua mos me tepru shum nese zoti e ka shkru qet jet per ty ajo femer ateher besimi ne vetveten tende do ta dij zgjidhjen dhe do te qoj perpara,nese nuk u shkru per ty leje rahat mos e nguc kshu ja din kufirin vetes tane,gjithqka e bukur vjen nga fjala e mir dhe zemra qe jeton ne ate person ;)