PDA

View Full Version : edhe un ne mesin e juaj


fudi
13-11-04, 17:47
Pershendetje.
Une quhem FUDI jetoj ne canad jam 21 vjeqar student
i gjat 1,78 cm 70 kg.
kaq sa per fillim . mbeteni te pershendetur te gjith ne dardani .de.

biondi_f86
13-11-04, 18:48
fudi te pershendes dhe te uroj mireseardhje ne kete forum dhe caste te bukura.

fudi
13-11-04, 18:53
flm. biondi_86 edhe un gjithashtu te pershendes shum.

Luana
13-11-04, 23:00
apapapa mire se na erdhe Fudi http://www.cosgan.net/images/smilie/froehlich/e025.gif

pasi qe qenke ne Canada , a ban me mi ndreq letrat bre se ne Kosov marum e hajt http://www.cosgan.net/images/midi/traurig/g045.gif

Mafiozi
13-11-04, 23:03
apapapa mire se na erdhe Fudi http://www.cosgan.net/images/smilie/froehlich/e025.gif

pasi qe qenke ne Canada , a ban me mi ndreq letrat bre se ne Kosov marum e hajt http://www.cosgan.net/images/midi/traurig/g045.gif


Hahahahahhaaaa :lol: marove a :?: :? :P :P hahahhaaaa

Mir se vjen Fudi, valla gjyks ne foto, te uroj sukses ne forum...

hahahahhaaa Luana me shitne me qesh shum :P :P :P :wink:

Luana
13-11-04, 23:13
kukuuuuuuuuuu aaa edhe Mafiozi paska ardhe ketu aaaaaaaaahttp://www.cosgan.net/images/midi/konfus/g055.gifhttp://www.cosgan.net/images/midi/konfus/a030.gif

Mafiozi
13-11-04, 23:17
kukuuuuuuuuuu aaa edhe Mafiozi paska ardhe ketu aaaaaaaaahttp://www.cosgan.net/images/midi/konfus/g055.gifhttp://www.cosgan.net/images/midi/konfus/a030.gif

hhahahahahaahahhaaaaa
Po bre erdha me te ngacmu pak Luana... hahahahaaa :P :wink:

ShEjToNkA
13-11-04, 23:21
Fudi , mirė se paske ardhė.
Caste tė kėndėshme nė mesin tonė, ia kalofshė sic ėshtė mė sė miri!

turisti
14-11-04, 01:15
FUDI,mire se erdhe. :wink:

Barbaroza
14-11-04, 13:31
Pershendetje.
Une quhem FUDI jetoj ne canad jam 21 vjeqar student
i gjat 1,78 cm 70 kg.
kaq sa per fillim . mbeteni te pershendetur te gjith ne dardani .de.

Fudi,te pershendes dhe te uroj mireseardhje ne forum.Gjthashtu,te pergezoj edhe nje here me shume pasi qenke student.Besoj se nje dite do ta nderish kombin ti dhe te tjeret me suksest tua ne studime!

livoreka bicio
14-11-04, 15:21
FUDI TE PERSHENDES, DHE TE UROJ MIRESEARDHJE NE NE FORUMIN E DARDANIS, DHE TE UROJ ARGETIM TE KNDESHUM DHE SUKSESE... :wink: :wink:

fudi
14-11-04, 16:46
luana,turisti,shejtanka,barbaroza,livoreka bisio.mafiozi, ju falimenderoj te gjithve per pershendetjet e juaja. dhe ni ashtu dhe une ju pershendes jua dhe ju uroj caste te bukura ne dardani dhe ne jete. 8)

Honesty^uk.
14-11-04, 16:50
Pershendetje.
Une quhem FUDI jetoj ne canad jam 21 vjeqar student
i gjat 1,78 cm 70 kg.
kaq sa per fillim . mbeteni te pershendetur te gjith ne dardani .de.


Mireseardhjen ne forumin DARDAN ta uroj edhe une si anetar i tij
Caste te mrekullueshme te uron

Honesty

fudi
14-11-04, 17:02
honesty^uk.flm. dhe une te pershendes dhe te uroj disponim te kendeshum ne dardani.

fudi
14-11-04, 20:00
pershendetje per te gjithe jeni te mire se ardhur ne q'do moment e keshtu mbeteni te pershendetur ju pershendes me gjith zemer te gjithe

dr1ta
14-11-04, 20:07
Fudi fudi faca dokesh :lol: :lol: :)


Te pershendes dhe caste te kendeshme ketu ne forum :D

Maca
18-11-04, 16:43
H
A
L
L
O
Fudi


Mire se erdhe ne mesin tone,kalofsh shum mire...
Te pershendes tung tung :wink: