PDA

View Full Version : vendosa qe te prezentohem edhe une.


biondi_f86
13-11-04, 18:46
pershendetje per te gjith juve anter te dardanis , vendosa edhe une qe te bahem antari ketij forumi nuk po di se qka te ju them ma shume kalofshi mire ciao.

fudi
13-11-04, 18:51
biondi_f86,te pershendes shokit dhe te uroj mirseardhje ne mesin ton dhe argetim te kendeshum .

Luana
13-11-04, 23:04
pershendetje per te gjith juve anter te dardanis , vendosa edhe une qe te bahem antari ketij forumi nuk po di se qka te ju them ma shume kalofshi mire ciao.

qyqqyqyqy u desht me u prezentu bre o njeri , nga je ,qfar zanati ki, sa vjeqar je , a je i martum , a ki femij , apo je ne pune a ne shkoll , qeshtu bre ti djal duhesh qy :roll:


hajt pra se po te pershendes edhe une ty dhe mire se ke ardhe ne mesin ton familjar , http://www.cosgan.net/images/midi/froehlich/n025.gif

Mafiozi
13-11-04, 23:19
Mir se vjen ne forum biondi_f86

Te uroj biseda interesante edhe ty...

Pershendetje 8)

Gentiana
13-11-04, 23:36
biondi_f86 Mire se na vjen edhe ti ketu ne Dardania.de te uroj gjdo te mire dhe qaste te kendshme.


Genta

turisti
14-11-04, 01:14
pershendetje per te gjith juve anter te dardanis , vendosa edhe une qe te bahem antari ketij forumi nuk po di se qka te ju them ma shume kalofshi mire ciao.

Shkupjan,mire se erdhe. :wink:

Barbaroza
14-11-04, 13:36
pershendetje per te gjith juve anter te dardanis , vendosa edhe une qe te bahem antari ketij forumi nuk po di se qka te ju them ma shume kalofshi mire ciao.

Biondi_f86 pershendetje dhe mire se paske ardhe!

livoreka bicio
14-11-04, 15:25
biondi_f86. JE I MIRESEARDHUR NE MESIN TON, DHE TE UROJ CASTE TE BUKURA DHE SEKSESE. :P

biondi_f86
14-11-04, 16:51
Fudi,luana,mafiozi,gentiana.turisti,barbaroza dhe livoreka bicio, ni ashtu dhe ju mbeteni te pershendetur nga ana ime. dhe ju faleminderoj shume per pershendetje. :)

Honesty^uk.
14-11-04, 17:01
pershendetje per te gjith juve anter te dardanis , vendosa edhe une qe te bahem antari ketij forumi nuk po di se qka te ju them ma shume kalofshi mire ciao.

Hajde mire se paske ardhur ne mesin tone
mundohu te arrish argetim maksimal mes nesh

Honesty

Maca
18-11-04, 16:44
Biondi_f86 Mire se mbrite ne forum,a ishte rruga e gjat deri ketu,a kish pas komunikacion hiq?

Nejse te pershendes,dhe kalofsh bukur...

Tung tung :wink:

biondi_f86
26-01-05, 13:26
Honesty^uk dhe Maca ju pershendes shummmmm dhe ju falimenderit per pershendetjet. :idea:

Kaltrushi
26-01-05, 13:32
pershendetje per te gjith juve anter te dardanis , vendosa edhe une qe te bahem antari ketij forumi nuk po di se qka te ju them ma shume kalofshi mire ciao.

Je perzemersisht i Pershendetur nga une. Me beso se do te kalosh shum shum bukur me ne. Por tregona more edhe pakez ma shume per ty.

te pershends

Kercovari
26-01-05, 13:37
Mireseerdhe Bjondi-f 86.
Hajde se do te ja marim kenges bashkerisht Per midis Pazarit Shkupit,mos ma hudh doren serbes,Mirseerdhe n`dardani ,je shqiptare e s`je melez.Keto ishin disa nga surprizat qe te presin ne te ardhmen ketu ne keto shtepi te madhe dhe bujare ku buka e krypa jen zevendsuar me germa qe dikujt i verbojn edhe syte-Abetarja.
I bindur se do te kalosh mire ne mjedisin e pastert dardan,te deshiroj gjithe te mirat.

Me respekt Kercovari!

biondi_f86
26-01-05, 13:47
Kaltrushi flm. per pershendetje dhe urime.

Pak prezentim per kaltrushin
cuhem Edmond ------- :?:

jam nga shkupi studijoj per raprezentant

jam ashtu sikur se ne foto pak biond pak bruno

i gjate 1,80 pesha 75 kg.etj nese ke dicka pere te pyetur uredhero pa asnje penges. Te pershendes perzemersisht e nderuara kalterushi :P

Diana007
26-01-05, 14:14
Mir se na ke ardh Bjondi-f 86 , turoj argetim te mir ne mesin ton :P

Tpershedes , Diana :wink:

biondi_f86
26-01-05, 21:30
Mireseerdhe Bjondi-f 86.
Hajde se do te ja marim kenges bashkerisht Per midis Pazarit Shkupit,mos ma hudh doren serbes,Mirseerdhe n`dardani ,je shqiptare e s`je melez.Keto ishin disa nga surprizat qe te presin ne te ardhmen ketu ne keto shtepi te madhe dhe bujare ku buka e krypa jen zevendsuar me germa qe dikujt i verbojn edhe syte-Abetarja.
I bindur se do te kalosh mire ne mjedisin e pastert dardan,te deshiroj gjithe te mirat.

Me respekt Kercovari! Mire se te gjeta bashkeatdhetare te uroje edhe une disponim te mire. dhe po more pere kenge vetem me bene ze se e rrokemi kengen naper krejte trojet shqiptare hahahahaa :lol: :lol: te pershendes shumeeee. :!:

biondi_f86
26-01-05, 21:33
Mir se na ke ardh Bjondi-f 86 , turoj argetim te mir ne mesin ton :P

Tpershedes , Diana :wink: Diana007 te flm.shume. te pershendes dhe gjitheashtu te uroje disponim dhe argetim te mire ne DARDANI. :P

uliksi31
27-01-05, 01:16
Mir se na ke ardh Bjondi-f 86 , turoj argetim te mir ne mesin ton :P

Tpershedes , Diana :wink:

Qe edhe une bashke me nusen,i bashkangjitem urimit mire se na paske ardh.A i thash mire o Ksylkuqe :wink:

Diana007
27-01-05, 13:04
Mir se na ke ardh Bjondi-f 86 , turoj argetim te mir ne mesin ton :P

Tpershedes , Diana :wink:

Qe edhe une bashke me nusen,i bashkangjitem urimit mire se na paske ardh.A i thash mire o Ksylkuqe :wink:


:wink:

dr1ta
27-01-05, 14:21
Mire se na erdhe shoki, ja kalofsh sa me mire ketu :) :)

halla e madhe
27-01-05, 21:10
Biondi,mire se erdhe ne lagjen tone te dashur :!: Caste te kendeshme :!:

biondi_f86
27-01-05, 21:18
Uliksi31 dhe Halla e madhe ju faleminderoje shume dhe mire se ju gjeta,shpresoje qe do tia kalojme sa me mire se bashku me jua ne forum.

Ju pershendes nga zemra. :)

biondi_f86
27-01-05, 21:20
Mire se na erdhe shoki, ja kalofsh sa me mire ketu :) :)Flm.mire se te gjeta shoqja inxhe. :lol: :lol: :lol:

Te pershendes. :wink:

ShEjToNkA
28-01-05, 00:28
Biondi_f86 ,tė pėrshėndes dhe mirė se na ke ardhė.
Caste tė kėndshme nė FD!

dardha
28-01-05, 11:20
Kjo jam une
[/img]http://www.heathersanimations.com/angels/Engel002.gif[/img]

dardha
28-01-05, 11:21
Kjo jam une
http://www.heathersanimations.com/angels/Engel002.gif

dardha
28-01-05, 11:27
ju pershendes dhe une dhe me fal qe hyra ne teritor tendin inshalla keto moderatoret e hjekin hhihihihih :P

biondi_f86
28-01-05, 13:23
Biondi_f86 ,tė pėrshėndes dhe mirė se na ke ardhė.
Caste tė kėndshme nė FD! Shejtonka mire se te gjeta dhe flm pere pershendetje. Dhe une te pershendes shume dhe te uroje shume caste te bukura ne DARDANI.DE. :wink:

biondi_f86
28-01-05, 13:25
ju pershendes dhe une dhe me fal qe hyra ne teritor tendin inshalla keto moderatoret e hjekin hhihihihih :P Dardha si do cofte te pershendes dhe une ti. kalo sa me bukure. :D

Murgesha
28-01-05, 15:08
pershendetje per te gjith juve anter te dardanis , vendosa edhe une qe te bahem antari ketij forumi nuk po di se qka te ju them ma shume kalofshi mire ciao.


Mirė se na paske ardhė Biondi.

biondi_f86
29-01-05, 14:48
pershendetje per te gjith juve anter te dardanis , vendosa edhe une qe te bahem antari ketij forumi nuk po di se qka te ju them ma shume kalofshi mire ciao.


Mirė se na paske ardhė Biondi. Mire se te gjeta Nena Murgesha. te pershendes shumeeeeeee. :D :D :D