PDA

View Full Version : Flirt


dr1ta
15-11-04, 00:02
Shumica nga ne e stolisin perditshmerine me flirt , takohemi me njerz per her te pare ose takojme shoqeri te vjeter. Nuk do te thot ce gjith e parashikojm me be dashuricka, ndonjher ngjallet flirti padiktueshem, eshte e mire pritur ne shumicen e rasteve, dhe shpesh nuk jemi te vetdishem ce bejm flirt .

Flirti na ben te ndihemi mire,vetknaqur,enegji te re ne trup,syt na shkelqejn, drejtohemi ne shpine :lol: fetyra na buzeqesh.

Pesonat ce bejn flirt me ne mendojn ce jemi tipa interesant dhe mendojn ne vete: (ju jeni shum ma interesant se te tjeret , prandaj i nguli syte te ty ) :) .

Te shikojm nje person ne sy me shum se ce duhet zhvillohet nje ndjenj pozitive dhe automatikisht ndijm simapti per at person.

Ps: fjalet nuk bejn flirt por syte .

Cka do te thot flirti per ju?
Mundet flirti te kuptohet si jo e moralshme?
Esht flirti nje inspirim per te stolisur jeten tone te perditshme?

Ju pershendes .

Kaltrushi
15-11-04, 15:44
Flirti esht nje gje nje normale dhe siq thua ti me se shumti me shikime ndodh. Esht nje moment i kendshem, qe mund te perfundoj mire, por edhe jo aq mire. Ka shum lloje te flirtit. Dhe esht nje gje morale mendoj une. Nuk prish asnje ligj dashurie. Edhe ata qe jane te dashur ua lejojn vetvetes ndonje flirt te vogel me dikend tjeter.

Drita te pergezoj per tem

dr1ta
16-11-04, 12:55
Flirti esht nje gje nje normale dhe siq thua ti me se shumti me shikime ndodh. Esht nje moment i kendshem, qe mund te perfundoj mire, por edhe jo aq mire. Ka shum lloje te flirtit. Dhe esht nje gje morale mendoj une. Nuk prish asnje ligj dashurie. Edhe ata qe jane te dashur ua lejojn vetvetes ndonje flirt te vogel me dikend tjeter.

Drita te pergezoj per temFlm kaltrushi :)

Kercovari
16-11-04, 13:45
Flirti:Aratia nga e perditshmja monotone drejte nje eksperience te re me pasajo te pakontestueshme me efekte pozitive,ne hyrje te negativitetit te pa parashikuar nese ne kohe me te reshura atmosferike dilni pa ombrrelle jashte shtepije.Por edhe lageshtija e ka kenaqsin e vete nese te ngrohin rrezet e diellit nga te gjitha anet,athere haron kohen e keqe dje, per te pritur nje dite me te mire neser.OSE......!
" Dashurija te lidhe per druri pa pranga".

Barbaroza
18-11-04, 10:43
Flirti esht nje gje nje normale dhe siq thua ti me se shumti me shikime ndodh. Esht nje moment i kendshem, qe mund te perfundoj mire, por edhe jo aq mire. Ka shum lloje te flirtit. Dhe esht nje gje morale mendoj une. Nuk prish asnje ligj dashurie. Edhe ata qe jane te dashur ua lejojn vetvetes ndonje flirt te vogel me dikend tjeter.

Drita te pergezoj per tem

Kaltrushi,pajtohem me ty!

turisti
20-11-04, 02:56
Flirti esht nje gje nje normale dhe siq thua ti me se shumti me shikime ndodh. Esht nje moment i kendshem, qe mund te perfundoj mire, por edhe jo aq mire. Ka shum lloje te flirtit. Dhe esht nje gje morale mendoj une. Nuk prish asnje ligj dashurie. Edhe ata qe jane te dashur ua lejojn vetvetes ndonje flirt te vogel me dikend tjeter.

Drita te pergezoj per tem

Po Kaltrushe,por mos harro : ato qe jan ne lidhje,rrezikojne shume sepse hapi i vogel eshte prej FLIRTIT e deri tek nisja e avantures tjeter.

ME nderime,TURISTI. :wink:

Kercovari
20-11-04, 09:24
Flirti esht nje gje nje normale dhe siq thua ti me se shumti me shikime ndodh. Esht nje moment i kendshem, qe mund te perfundoj mire, por edhe jo aq mire. Ka shum lloje te flirtit. Dhe esht nje gje morale mendoj une. Nuk prish asnje ligj dashurie. Edhe ata qe jane te dashur ua lejojn vetvetes ndonje flirt te vogel me dikend tjeter.

Drita te pergezoj per tem

Po Kaltrushe,por mos harro : ato qe jan ne lidhje,rrezikojne shume sepse hapi i vogel eshte prej FLIRTIT e deri tek nisja e avantures tjeter.

ME nderime,TURISTI. :wink:

Po shoki
Eshte problem te hapesh deren e flirtit,pastaj kerkon te behesh mbret i flirteve,sidoqofte,cdo kenaqsi ka edhe cmimin e vet!.

Mafiozi
20-11-04, 17:55
Flirti esht nje gje nje normale dhe siq thua ti me se shumti me shikime ndodh. Esht nje moment i kendshem, qe mund te perfundoj mire, por edhe jo aq mire. Ka shum lloje te flirtit. Dhe esht nje gje morale mendoj une. Nuk prish asnje ligj dashurie. Edhe ata qe jane te dashur ua lejojn vetvetes ndonje flirt te vogel me dikend tjeter.

Drita te pergezoj per tem

Ashtu esht shoku Kaltrushi, tregon shum mir ket gjendje te
mrekullueshme...


Vetem nuk duhet te harrojm se ekziston ne dy gjendje te ndryshme.
Flirt qe kem me nje shok apo shoqe, qe nuk duhet ne asnje moment
te tejkalon ket relacion te bukur. Edhe flirt qe kem me te dashuren_in
qe esht me rendesi te madhe ne lumturin dhe knaqesin e nje qifti...

Prej mendimit tim keto dy menyra duhet te dallohen, sicila e ka vendin
e vet me gjith respektin qe e mban...

Nese jem te dashuruar, me shoqe kem flirt ne menyr shoqerore
aspak me shum, me te dashuren esht gje normale dhe me nevoj
te jem ne gjitha menyrat e flirtit.

Me nderime shoku Kaltrushi :wink:

turisti
21-11-04, 01:32
Flirti esht nje gje nje normale dhe siq thua ti me se shumti me shikime ndodh. Esht nje moment i kendshem, qe mund te perfundoj mire, por edhe jo aq mire. Ka shum lloje te flirtit. Dhe esht nje gje morale mendoj une. Nuk prish asnje ligj dashurie. Edhe ata qe jane te dashur ua lejojn vetvetes ndonje flirt te vogel me dikend tjeter.

Drita te pergezoj per tem

Po Kaltrushe,por mos harro : ato qe jan ne lidhje,rrezikojne shume sepse hapi i vogel eshte prej FLIRTIT e deri tek nisja e avantures tjeter.

ME nderime,TURISTI. :wink:

Po shoki
Eshte problem te hapesh deren e flirtit,pastaj kerkon te behesh mbret i
flirteve,sidoqofte,cdo kenaqsi ka edhe cmimin e vet!.

Do te lajmerona me nje shkrime per FLIRT se shpejti shoki. :wink:

Kercovari
21-11-04, 10:03
Flirti esht nje gje nje normale dhe siq thua ti me se shumti me shikime ndodh. Esht nje moment i kendshem, qe mund te perfundoj mire, por edhe jo aq mire. Ka shum lloje te flirtit. Dhe esht nje gje morale mendoj une. Nuk prish asnje ligj dashurie. Edhe ata qe jane te dashur ua lejojn vetvetes ndonje flirt te vogel me dikend tjeter.

Drita te pergezoj per tem

Po Kaltrushe,por mos harro : ato qe jan ne lidhje,rrezikojne shume sepse hapi i vogel eshte prej FLIRTIT e deri tek nisja e avantures tjeter.

ME nderime,TURISTI. :wink:

Po shoki
Eshte problem te hapesh deren e flirtit,pastaj kerkon te behesh mbret i
flirteve,sidoqofte,cdo kenaqsi ka edhe cmimin e vet!.

Do te lajmerona me nje shkrime per FLIRT se shpejti shoki. :wink:
Kujdes shoki,jo ne detaje sepse zbulon erotizimin e paskajshem tendin,e pastajj?.Tendenca e kerkesave ne ritje,koha e pa mjaftueshme!.

turisti
21-11-04, 12:12
Flirti esht nje gje nje normale dhe siq thua ti me se shumti me shikime ndodh. Esht nje moment i kendshem, qe mund te perfundoj mire, por edhe jo aq mire. Ka shum lloje te flirtit. Dhe esht nje gje morale mendoj une. Nuk prish asnje ligj dashurie. Edhe ata qe jane te dashur ua lejojn vetvetes ndonje flirt te vogel me dikend tjeter.

Drita te pergezoj per tem

Po Kaltrushe,por mos harro : ato qe jan ne lidhje,rrezikojne shume sepse hapi i vogel eshte prej FLIRTIT e deri tek nisja e avantures tjeter.

ME nderime,TURISTI. :wink:

Po shoki
Eshte problem te hapesh deren e flirtit,pastaj kerkon te behesh mbret i
flirteve,sidoqofte,cdo kenaqsi ka edhe cmimin e vet!.

Do te lajmerona me nje shkrime per FLIRT se shpejti shoki. :wink:


Normal qe kujdesna per sistemin %&* dhe kureshtjen e kerkesave.... :wink:

turisti
21-11-04, 13:48
Edhe une dua t'i shkruaj naj fjale rreth FLIRTIT por shkrimi im nuk do t'i permban te gjitha mendimet e mia rreth kesa teme,e as qe jan ketu te gjitha fjalet perfaqesuese e mendimeve te mia.......

Fjala FLIRT eshte fjala Angleze me rrenjet nga Franca, qe dmth :argetimi,paraqitja,koketimi ( fjala Franceze qe dmth: te sjellesh si gjeli :arrow: ne cdo menyre te fitosh vemendjen e gjinise tjeter),kontrollim dhe vlersim me sy,.......

Mjafton nje kompliment i sjellshem dhe eshte bere hyrja klasike ne nje flirt te premtueshem.
Raste per flirt ka gjithmone dhe cdokund.Mund te filloje ne pazar,ne supermarket,ne tramvaj ose autobus perplot udhetaret....mirepo,shancat me te nirat jane kur eshte njeriu ( po shkruaj nga kendi i mashkullit ) i pushueshem,i hapur dhe i kthjellet .Me nje buzeqeshje te mire ne fytyre,do te kalosh me siguri me mire.Dieponimi i keq,tregon njerzve qe mos te afrohen.
BUKURIA E FLIRTIT: argetimi i vogel i cili nuk te obligon asgje. Vetem nese ju dy deshironi - behet me teper. Flirt eshte i vjeter sa dhe njerzimi,ne te cilin jane marrun te gjithe me te. Qysh prej ateherit,njerzit ndahen ne ato njerzit qe gjat FLIRTIT me shume sherbehen me SHARMIN e tyre dhe atyre per te cilet me e rendesishme eshte EROTIKA.
Pyetjet te cilat mundeni m'i parashtrue,jane te shumta dhe sillen prej asaj a keni sharm dhe a dini ta perdoreni;a jeni nga natyra " marreli " ,ose jeni totalisht i liruar nga ajo ndjenje;a dashuroni te flirtoni ose me qene i flirtuar.Mund te jet qe i takoni grupit njerezish te cilit flirtin e dojne ne menyren diskrete te cilen e verejn vetem personi kujna i eshte drejtuar.Ajo nuk dmth qe nuk jeni direkt,por,qe ate pune e beni ( kryeni) ne nje tjeter,shoqerore ose kolegiale menyre. Personat e ketij lloji me veshtire percaktohen per lojen erotike,sepse nga natyra jan te marrueshem ose mendojne thjesht se si keto lojnat nuk i pershtaten.
Krejt eshte e mundur.Zakonisht eshte ketu fjala per personat te cilat mendojne se si lojerat erotike jane porositura per - sex personat - ,nder te cilat ato nuk e llogarisin vetveten.Ajo mund te jet gabimi i madhe - nese e diktoni vehten ne kete tip te personit,korigjojeni ate gabim. Pak me teper senzualitet ne menyren e veshjes, do te mjaftoje ne ngritjen e vetebesimit t juaj. Normal qe ka persona qe deshirojne te mirren me sexi garderobe dhe parfuma.Ato dojne ne te kaluarit te teheqin vemendjen e te gjithve dhe qe, te gjithe ta verejne deshiren e tyre = menyra - NARCISOIDE - ,por kovenon. Personat e atij lloji ,zakonisht kan syrin dhe ndjenjat e mprefta, me lehtesi e zbulojne partnerat qe jane te gatshem per lojen e flaket dhe terhekese: maca/mini.Mirepo,prapa kesaj fasade,mshefet personi i cili,pasi qe bindet qe e ka arritur cakun e duhur,me se shumti deshiron ta braktis rolin e perbashket dhe t'i kthehet jetes normale,i qete dhe i kenaqun.
Kategoria me e interesante eshte ajo e cila - eshte e lindur - ( i shkojne keso lloj punesh per dore ) dhe i cili ( personi ) din se si te sherbehet me trupin e tij.Ato jane zakonisht personat te cilet deshirojne qe ne prezencen e tyre te krijohet atmosfera erotike. Ato persona deshirojne qe t'i kqyrin ne te kalumit,deshirojn te terheqin vemendjen ne rruge,qe te dominojne ne do hap.Me tjera fjale,per tipin,kujna erotizmi i tjera personave eshte i nevojshem si oksigjeni qe e perdorin.Ne ate situate,ato njerezish ndihen te fort dhe te sigurt;ai eshte stimulansi jetesor;ajo eshte ushqimi shpirteror;" AURA " e tyre ( flirtaxhive ) qe i mbron ne momentet kritike.

Zbulojeni vehten dhe fuqien e seksualitetit te juaj,por mos bini ne " GRACKAT E FLIRTIT " ,sepse,flirti me do kusht ,prap se prap nuk eshte rrugedalja me e mire,hahahahahahahahahahahahahahahahaha.


Ju pershendes dhe : KUJDES !!!!


TURISTI. :wink:

poni
21-11-04, 15:29
Flirti esht nje gje nje normale dhe siq thua ti me se shumti me shikime ndodh. Esht nje moment i kendshem, qe mund te perfundoj mire, por edhe jo aq mire. Ka shum lloje te flirtit. Dhe esht nje gje morale mendoj une. Nuk prish asnje ligj dashurie. Edhe ata qe jane te dashur ua lejojn vetvetes ndonje flirt te vogel me dikend tjeter.

edhe u une pajtohem me temen dhe kete mendim te kosovarit
ju pershendes

dr1ta
21-11-04, 19:43
Edhe une dua t'i shkruaj naj fjale rreth FLIRTIT por shkrimi im nuk do t'i permban te gjitha mendimet e mia rreth kesa teme,e as qe jan ketu te gjitha fjalet perfaqesuese e mendimeve te mia.......

Fjala FLIRT eshte fjala Angleze me rrenjet nga Franca, qe dmth :argetimi,paraqitja,koketimi ( fjala Franceze qe dmth: te sjellesh si gjeli :arrow: ne cdo menyre te fitosh vemendjen e gjinise tjeter),kontrollim dhe vlersim me sy,.......

Mjafton nje kompliment i sjellshem dhe eshte bere hyrja klasike ne nje flirt te premtueshem.
Raste per flirt ka gjithmone dhe cdokund.Mund te filloje ne pazar,ne supermarket,ne tramvaj ose autobus perplot udhetaret....mirepo,shancat me te nirat jane kur eshte njeriu ( po shkruaj nga kendi i mashkullit ) i pushueshem,i hapur dhe i kthjellet .Me nje buzeqeshje te mire ne fytyre,do te kalosh me siguri me mire.Dieponimi i keq,tregon njerzve qe mos te afrohen.
BUKURIA E FLIRTIT: argetimi i vogel i cili nuk te obligon asgje. Vetem nese ju dy deshironi - behet me teper. Flirt eshte i vjeter sa dhe njerzimi,ne te cilin jane marrun te gjithe me te. Qysh prej ateherit,njerzit ndahen ne ato njerzit qe gjat FLIRTIT me shume sherbehen me SHARMIN e tyre dhe atyre per te cilet me e rendesishme eshte EROTIKA.
Pyetjet te cilat mundeni m'i parashtrue,jane te shumta dhe sillen prej asaj a keni sharm dhe a dini ta perdoreni;a jeni nga natyra " marreli " ,ose jeni totalisht i liruar nga ajo ndjenje;a dashuroni te flirtoni ose me qene i flirtuar.Mund te jet qe i takoni grupit njerezish te cilit flirtin e dojne ne menyren diskrete te cilen e verejn vetem personi kujna i eshte drejtuar.Ajo nuk dmth qe nuk jeni direkt,por,qe ate pune e beni ( kryeni) ne nje tjeter,shoqerore ose kolegiale menyre. Personat e ketij lloji me veshtire percaktohen per lojen erotike,sepse nga natyra jan te marrueshem ose mendojne thjesht se si keto lojnat nuk i pershtaten.
Krejt eshte e mundur.Zakonisht eshte ketu fjala per personat te cilat mendojne se si lojerat erotike jane porositura per - sex personat - ,nder te cilat ato nuk e llogarisin vetveten.Ajo mund te jet gabimi i madhe - nese e diktoni vehten ne kete tip te personit,korigjojeni ate gabim. Pak me teper senzualitet ne menyren e veshjes, do te mjaftoje ne ngritjen e vetebesimit t juaj. Normal qe ka persona qe deshirojne te mirren me sexi garderobe dhe parfuma.Ato dojne ne te kaluarit te teheqin vemendjen e te gjithve dhe qe, te gjithe ta verejne deshiren e tyre = menyra - NARCISOIDE - ,por kovenon. Personat e atij lloji ,zakonisht kan syrin dhe ndjenjat e mprefta, me lehtesi e zbulojne partnerat qe jane te gatshem per lojen e flaket dhe terhekese: maca/mini.Mirepo,prapa kesaj fasade,mshefet personi i cili,pasi qe bindet qe e ka arritur cakun e duhur,me se shumti deshiron ta braktis rolin e perbashket dhe t'i kthehet jetes normale,i qete dhe i kenaqun.
Kategoria me e interesante eshte ajo e cila - eshte e lindur - ( i shkojne keso lloj punesh per dore ) dhe i cili ( personi ) din se si te sherbehet me trupin e tij.Ato jane zakonisht personat te cilet deshirojne qe ne prezencen e tyre te krijohet atmosfera erotike. Ato persona deshirojne qe t'i kqyrin ne te kalumit,deshirojn te terheqin vemendjen ne rruge,qe te dominojne ne do hap.Me tjera fjale,per tipin,kujna erotizmi i tjera personave eshte i nevojshem si oksigjeni qe e perdorin.Ne ate situate,ato njerezish ndihen te fort dhe te sigurt;ai eshte stimulansi jetesor;ajo eshte ushqimi shpirteror;" AURA " e tyre ( flirtaxhive ) qe i mbron ne momentet kritike.

Zbulojeni vehten dhe fuqien e seksualitetit te juaj,por mos bini ne " GRACKAT E FLIRTIT " ,sepse,flirti me do kusht ,prap se prap nuk eshte rrugedalja me e mire,hahahahahahahahahahahahahahahahaha.


Ju pershendes dhe : KUJDES !!!!


TURISTI. :wink:


E bene flirtin shum te rrezikshem , por nje flirt i pafajshem mundet gjithkush te perjetoj dashte s`dashte :) E ndryshe kur jan keto flirte te planifikuar si thua ti ka njerezi ce ushqehen nga flirti per te ndij veten mire .

Shum shum material te mire ke ne ket shkrim :)

Te pershendes :) :)

Kercovari
21-11-04, 22:30
Edhe une dua t'i shkruaj naj fjale rreth FLIRTIT por shkrimi im nuk do t'i permban te gjitha mendimet e mia rreth kesa teme,e as qe jan ketu te gjitha fjalet perfaqesuese e mendimeve te mia.......

Fjala FLIRT eshte fjala Angleze me rrenjet nga Franca, qe dmth :argetimi,paraqitja,koketimi ( fjala Franceze qe dmth: te sjellesh si gjeli :arrow: ne cdo menyre te fitosh vemendjen e gjinise tjeter),kontrollim dhe vlersim me sy,.......

Mjafton nje kompliment i sjellshem dhe eshte bere hyrja klasike ne nje flirt te premtueshem.
Raste per flirt ka gjithmone dhe cdokund.Mund te filloje ne pazar,ne supermarket,ne tramvaj ose autobus perplot udhetaret....mirepo,shancat me te nirat jane kur eshte njeriu ( po shkruaj nga kendi i mashkullit ) i pushueshem,i hapur dhe i kthjellet .Me nje buzeqeshje te mire ne fytyre,do te kalosh me siguri me mire.Dieponimi i keq,tregon njerzve qe mos te afrohen.
BUKURIA E FLIRTIT: argetimi i vogel i cili nuk te obligon asgje. Vetem nese ju dy deshironi - behet me teper. Flirt eshte i vjeter sa dhe njerzimi,ne te cilin jane marrun te gjithe me te. Qysh prej ateherit,njerzit ndahen ne ato njerzit qe gjat FLIRTIT me shume sherbehen me SHARMIN e tyre dhe atyre per te cilet me e rendesishme eshte EROTIKA.
Pyetjet te cilat mundeni m'i parashtrue,jane te shumta dhe sillen prej asaj a keni sharm dhe a dini ta perdoreni;a jeni nga natyra " marreli " ,ose jeni totalisht i liruar nga ajo ndjenje;a dashuroni te flirtoni ose me qene i flirtuar.Mund te jet qe i takoni grupit njerezish te cilit flirtin e dojne ne menyren diskrete te cilen e verejn vetem personi kujna i eshte drejtuar.Ajo nuk dmth qe nuk jeni direkt,por,qe ate pune e beni ( kryeni) ne nje tjeter,shoqerore ose kolegiale menyre. Personat e ketij lloji me veshtire percaktohen per lojen erotike,sepse nga natyra jan te marrueshem ose mendojne thjesht se si keto lojnat nuk i pershtaten.
Krejt eshte e mundur.Zakonisht eshte ketu fjala per personat te cilat mendojne se si lojerat erotike jane porositura per - sex personat - ,nder te cilat ato nuk e llogarisin vetveten.Ajo mund te jet gabimi i madhe - nese e diktoni vehten ne kete tip te personit,korigjojeni ate gabim. Pak me teper senzualitet ne menyren e veshjes, do te mjaftoje ne ngritjen e vetebesimit t juaj. Normal qe ka persona qe deshirojne te mirren me sexi garderobe dhe parfuma.Ato dojne ne te kaluarit te teheqin vemendjen e te gjithve dhe qe, te gjithe ta verejne deshiren e tyre = menyra - NARCISOIDE - ,por kovenon. Personat e atij lloji ,zakonisht kan syrin dhe ndjenjat e mprefta, me lehtesi e zbulojne partnerat qe jane te gatshem per lojen e flaket dhe terhekese: maca/mini.Mirepo,prapa kesaj fasade,mshefet personi i cili,pasi qe bindet qe e ka arritur cakun e duhur,me se shumti deshiron ta braktis rolin e perbashket dhe t'i kthehet jetes normale,i qete dhe i kenaqun.
Kategoria me e interesante eshte ajo e cila - eshte e lindur - ( i shkojne keso lloj punesh per dore ) dhe i cili ( personi ) din se si te sherbehet me trupin e tij.Ato jane zakonisht personat te cilet deshirojne qe ne prezencen e tyre te krijohet atmosfera erotike. Ato persona deshirojne qe t'i kqyrin ne te kalumit,deshirojn te terheqin vemendjen ne rruge,qe te dominojne ne do hap.Me tjera fjale,per tipin,kujna erotizmi i tjera personave eshte i nevojshem si oksigjeni qe e perdorin.Ne ate situate,ato njerezish ndihen te fort dhe te sigurt;ai eshte stimulansi jetesor;ajo eshte ushqimi shpirteror;" AURA " e tyre ( flirtaxhive ) qe i mbron ne momentet kritike.

Zbulojeni vehten dhe fuqien e seksualitetit te juaj,por mos bini ne " GRACKAT E FLIRTIT " ,sepse,flirti me do kusht ,prap se prap nuk eshte rrugedalja me e mire,hahahahahahahahahahahahahahahahaha.


Ju pershendes dhe : KUJDES !!!!


TURISTI. :wink:
Te pershendes shoki
Vertet i ke dhene kuptimin e plote,por sikur te mundoheshe pakaz te i beje perkthimin Flirt,prej Anglofrengjistes ne shqip,shkurte dhe kajrte,rezulton si vijon:
Fto.
Lemo.
Injekto.
Rekomando.
Trego.E kujte ja mbane te tregoj per flirtin a?!.Haaahaaa!
Te pershendes shoki.

Mafiozi
21-11-04, 22:48
Me falni per keqkuptimin tim ndaj fjales FLIRT.
Ne gjuhen Frenge, flirt esht me shum se qka spjegon Turisti,
fillon nga puthjet dhe nuk e dim ku mbaron.

Mbas keti spjegimi prej Turistit kuptoj qe fjlala Flirt per te cilen
bisedoni ne ket tem quhet Seduction edhe ne gjuhen frenge po
edhe ne gjihen anglese.
Dhe qka spjegon shum mir Turisti me lart un un e quaj Seduction.

Mu kan perzi kabllat me gjuh :? :? :?

Ju falenderoj per mirkuptim :wink:

turisti
22-11-04, 00:50
Edhe une dua t'i shkruaj naj fjale rreth FLIRTIT por shkrimi im nuk do t'i permban te gjitha mendimet e mia rreth kesa teme,e as qe jan ketu te gjitha fjalet perfaqesuese e mendimeve te mia.......

Fjala FLIRT eshte fjala Angleze me rrenjet nga Franca, qe dmth :argetimi,paraqitja,koketimi ( fjala Franceze qe dmth: te sjellesh si gjeli :arrow: ne cdo menyre te fitosh vemendjen e gjinise tjeter),kontrollim dhe vlersim me sy,.......

Mjafton nje kompliment i sjellshem dhe eshte bere hyrja klasike ne nje flirt te premtueshem.
Raste per flirt ka gjithmone dhe cdokund.Mund te filloje ne pazar,ne supermarket,ne tramvaj ose autobus perplot udhetaret....mirepo,shancat me te nirat jane kur eshte njeriu ( po shkruaj nga kendi i mashkullit ) i pushueshem,i hapur dhe i kthjellet .Me nje buzeqeshje te mire ne fytyre,do te kalosh me siguri me mire.Dieponimi i keq,tregon njerzve qe mos te afrohen.
BUKURIA E FLIRTIT: argetimi i vogel i cili nuk te obligon asgje. Vetem nese ju dy deshironi - behet me teper. Flirt eshte i vjeter sa dhe njerzimi,ne te cilin jane marrun te gjithe me te. Qysh prej ateherit,njerzit ndahen ne ato njerzit qe gjat FLIRTIT me shume sherbehen me SHARMIN e tyre dhe atyre per te cilet me e rendesishme eshte EROTIKA.
Pyetjet te cilat mundeni m'i parashtrue,jane te shumta dhe sillen prej asaj a keni sharm dhe a dini ta perdoreni;a jeni nga natyra " marreli " ,ose jeni totalisht i liruar nga ajo ndjenje;a dashuroni te flirtoni ose me qene i flirtuar.Mund te jet qe i takoni grupit njerezish te cilit flirtin e dojne ne menyren diskrete te cilen e verejn vetem personi kujna i eshte drejtuar.Ajo nuk dmth qe nuk jeni direkt,por,qe ate pune e beni ( kryeni) ne nje tjeter,shoqerore ose kolegiale menyre. Personat e ketij lloji me veshtire percaktohen per lojen erotike,sepse nga natyra jan te marrueshem ose mendojne thjesht se si keto lojnat nuk i pershtaten.
Krejt eshte e mundur.Zakonisht eshte ketu fjala per personat te cilat mendojne se si lojerat erotike jane porositura per - sex personat - ,nder te cilat ato nuk e llogarisin vetveten.Ajo mund te jet gabimi i madhe - nese e diktoni vehten ne kete tip te personit,korigjojeni ate gabim. Pak me teper senzualitet ne menyren e veshjes, do te mjaftoje ne ngritjen e vetebesimit t juaj. Normal qe ka persona qe deshirojne te mirren me sexi garderobe dhe parfuma.Ato dojne ne te kaluarit te teheqin vemendjen e te gjithve dhe qe, te gjithe ta verejne deshiren e tyre = menyra - NARCISOIDE - ,por kovenon. Personat e atij lloji ,zakonisht kan syrin dhe ndjenjat e mprefta, me lehtesi e zbulojne partnerat qe jane te gatshem per lojen e flaket dhe terhekese: maca/mini.Mirepo,prapa kesaj fasade,mshefet personi i cili,pasi qe bindet qe e ka arritur cakun e duhur,me se shumti deshiron ta braktis rolin e perbashket dhe t'i kthehet jetes normale,i qete dhe i kenaqun.
Kategoria me e interesante eshte ajo e cila - eshte e lindur - ( i shkojne keso lloj punesh per dore ) dhe i cili ( personi ) din se si te sherbehet me trupin e tij.Ato jane zakonisht personat te cilet deshirojne qe ne prezencen e tyre te krijohet atmosfera erotike. Ato persona deshirojne qe t'i kqyrin ne te kalumit,deshirojn te terheqin vemendjen ne rruge,qe te dominojne ne do hap.Me tjera fjale,per tipin,kujna erotizmi i tjera personave eshte i nevojshem si oksigjeni qe e perdorin.Ne ate situate,ato njerezish ndihen te fort dhe te sigurt;ai eshte stimulansi jetesor;ajo eshte ushqimi shpirteror;" AURA " e tyre ( flirtaxhive ) qe i mbron ne momentet kritike.

Zbulojeni vehten dhe fuqien e seksualitetit te juaj,por mos bini ne " GRACKAT E FLIRTIT " ,sepse,flirti me do kusht ,prap se prap nuk eshte rrugedalja me e mire,hahahahahahahahahahahahahahahahaha.


Ju pershendes dhe : KUJDES !!!!


TURISTI. :wink:


E bene flirtin shum te rrezikshem , por nje flirt i pafajshem mundet gjithkush te perjetoj dashte s`dashte :) E ndryshe kur jan keto flirte te planifikuar si thua ti ka njerezi ce ushqehen nga flirti per te ndij veten mire .

Shum shum material te mire ke ne ket shkrim :)


Te pershendes :) :)

Faleminderit dr1ta.

Me respekt,TURISTI.

turisti
22-11-04, 00:54
Kercovari shkrijti:
Te pershendes shoki
Vertet i ke dhene kuptimin e plote,por sikur te mundoheshe pakaz te i beje perkthimin Flirt,prej Anglofrengjistes ne shqip,shkurte dhe kajrte,rezulton si vijon:
Fto.
Lemo.
Injekto.
Rekomando.
Trego.E kujte ja mbane te tregoj per flirtin a?!.Haaahaaa!
Te pershendes shoki.
_________________
Faleminderit shoki. Shkrimi nuk eshte si e kum paramendue per shkaku se kam pasur veshtersite me fjalen FLIRT dhe perkthimin e saj duke e hulumtuar ne ca libra,por ne gurbet - nuk je ne shtepi.

Pershendetje deri te shkrimet tjera. :wink:

turisti
22-11-04, 01:05
Me falni per keqkuptimin tim ndaj fjales FLIRT.
Ne gjuhen Frenge, flirt esht me shum se qka spjegon Turisti,
fillon nga puthjet dhe nuk e dim ku mbaron.

Mbas keti spjegimi prej Turistit kuptoj qe fjlala Flirt per te cilen
bisedoni ne ket tem quhet Seduction edhe ne gjuhen frenge po
edhe ne gjihen anglese.
Dhe qka spjegon shum mir Turisti me lart un un e quaj Seduction.

Mu kan perzi kabllat me gjuh :? :? :?

Ju falenderoj per mirkuptim :wink:

Mafiozi shoki,tash e lypa ne fjalor Frangjisht- Hilandisht,dhe Anglisht Holandisht,por kompjuteri thot se nuk mundet me e gjejte. Fjala - FLIRT -,ne trevat e tona,zakonisht eshte perdorur per njerzit qe jane te martuar dhe bejne " FLIRT ",ose - provojne : " mos po del dika ". Popullore i bjen : as te Ata,as te Fata,ose me pake se avantura,ja matja e impulsave per di me teper......

Me respekt,TURISTI. :wink:

Mafiozi
22-11-04, 01:30
Me falni per keqkuptimin tim ndaj fjales FLIRT.
Ne gjuhen Frenge, flirt esht me shum se qka spjegon Turisti,
fillon nga puthjet dhe nuk e dim ku mbaron.

Mbas keti spjegimi prej Turistit kuptoj qe fjlala Flirt per te cilen
bisedoni ne ket tem quhet Seduction edhe ne gjuhen frenge po
edhe ne gjihen anglese.
Dhe qka spjegon shum mir Turisti me lart un un e quaj Seduction.

Mu kan perzi kabllat me gjuh :? :? :?

Ju falenderoj per mirkuptim :wink:

Mafiozi shoki,tash e lypa ne fjalor Frangjisht- Hilandisht,dhe Anglisht Holandisht,por kompjuteri thot se nuk mundet me e gjejte. Fjala - FLIRT -,ne trevat e tona,zakonisht eshte perdorur per njerzit qe jane te martuar dhe bejne " FLIRT ",ose - provojne : " mos po del dika ". Popullore i bjen : as te Ata,as te Fata,ose me pake se avantura,ja matja e impulsave per di me teper......

Me respekt,TURISTI. :wink:

Ashtu esht Turisti, fjala Flirt nuk ekziston ne fjalor, per ate edhe e kam keqkuptuar. Flitet vetem si fjal popullore edhe ne gjuhen frenge. Por si spjegove ti me heret, ne gjuhen frenge quhet Seduction.
Kam deshir te shiqojsh a pershtatet kjo fjal me spjegimin tend :wink:

PS Fjala flirt ketu perdoret per puthje dhe aventura te ndryshme fizike

Te falenderoj Turisti :wink:

dr1ta
22-11-04, 01:50
Me falni per keqkuptimin tim ndaj fjales FLIRT.
Ne gjuhen Frenge, flirt esht me shum se qka spjegon Turisti,
fillon nga puthjet dhe nuk e dim ku mbaron.

Mbas keti spjegimi prej Turistit kuptoj qe fjlala Flirt per te cilen
bisedoni ne ket tem quhet Seduction edhe ne gjuhen frenge po
edhe ne gjihen anglese.
Dhe qka spjegon shum mir Turisti me lart un un e quaj Seduction.

Mu kan perzi kabllat me gjuh :? :? :?

Ju falenderoj per mirkuptim :wink:

Mafiozi shoki,tash e lypa ne fjalor Frangjisht- Hilandisht,dhe Anglisht Holandisht,por kompjuteri thot se nuk mundet me e gjejte. Fjala - FLIRT -,ne trevat e tona,zakonisht eshte perdorur per njerzit qe jane te martuar dhe bejne " FLIRT ",ose - provojne : " mos po del dika ". Popullore i bjen : as te Ata,as te Fata,ose me pake se avantura,ja matja e impulsave per di me teper......

Me respekt,TURISTI. :wink:

Ashtu esht Turisti, fjala Flirt nuk ekziston ne fjalor, per ate edhe e kam keqkuptuar. Flitet vetem si fjal popullore edhe ne gjuhen frenge. Por si spjegove ti me heret, ne gjuhen frenge quhet Seduction.
Kam deshir te shiqojsh a pershtatet kjo fjal me spjegimin tend :wink:

PS Fjala flirt ketu perdoret per puthje dhe aventura te ndryshme fizike

Te falenderoj Turisti :wink:


Tash un e lypa fjalen ne te gjitha fjaloret :lol: edhe flirt ska asgje te bej me seduction e as me te martuarit si thot turisti :wink:


Seduction =joshes,ngashenjyes e nese nje femen ose nje mashkull ka bukuri joshese nuk do te thot ce ai/ajo bejn flirt ashtu i ka fal zoty qy
Seduction =atraktiv
Por te bejsh flirt esht dicka kur ben me sy shikon thell te dikush me shum se 2 sec dhe buzeqesh. :P

Flirt esh me u ngacmu me sy bre vlla :wink: :wink:

Valla sdi cfar fjalori ke ty :roll:

turisti
22-11-04, 10:22
__________________________________________________ ________
Mafiozi shkruajti:

Ashtu esht Turisti, fjala Flirt nuk ekziston ne fjalor, per ate edhe e kam keqkuptuar. Flitet vetem si fjal popullore edhe ne gjuhen frenge. Por si spjegove ti me heret, ne gjuhen frenge quhet Seduction.
Kam deshir te shiqojsh a pershtatet kjo fjal me spjegimin tend

PS Fjala flirt ketu perdoret per puthje dhe aventura te ndryshme fizike

Te falenderoj Turisti
__________________________________________________ _________

Shiqo Mafiozi,perpara ne Kosove u perdorke kjo fjale zakonisht per personin i cili ka qene i martuar dhe ka dasht di " EXTRA N FRTER " .Ai qe kalojke me naj femer dhe provon edhe me tjetren,i thojshmi TRADHTI. Domethenja eshte e njejte edhe per burra,vetem pak me elegante :arrow: FLIRTI .
Sot eshte kohe tjeter,me kuptime tjera ndaj jetes. Mashkulli,femra dhe flirti jane prezent akoma si artistat e vjeter.Dallimi eshte vetem ne SKENARIN.

Me nderime,TURISTI. :wink:

Mafiozi
22-11-04, 10:30
__________________________________________________ ________
Mafiozi shkruajti:

Ashtu esht Turisti, fjala Flirt nuk ekziston ne fjalor, per ate edhe e kam keqkuptuar. Flitet vetem si fjal popullore edhe ne gjuhen frenge. Por si spjegove ti me heret, ne gjuhen frenge quhet Seduction.
Kam deshir te shiqojsh a pershtatet kjo fjal me spjegimin tend

PS Fjala flirt ketu perdoret per puthje dhe aventura te ndryshme fizike

Te falenderoj Turisti
__________________________________________________ _________

Shiqo Mafiozi,perpara ne Kosove u perdorke kjo fjale zakonisht per personin i cili ka qene i martuar dhe ka dasht di " EXTRA N FRTER " .Ai qe kalojke me naj femer dhe provon edhe me tjetren,i thojshmi TRADHTI. Domethenja eshte e njejte edhe per burra,vetem pak me elegante :arrow: FLIRTI .
Sot eshte kohe tjeter,me kuptime tjera ndaj jetes. Mashkulli,femra dhe flirti jane prezent akoma si artistat e vjeter.Dallimi eshte vetem ne SKENARIN.

Me nderime,TURISTI. :wink:

Te falenderoj per ndihmen tende shoku Turisti
Se un jam larguar nga Kosova qe shum vite, me disa gjera
nuk kam qen prezent, besoj qe me kupton :wink:

Te falenderoj edhe njeher per spjegimet rreth kesaj teme intresante :lol: :lol:

Te pershendes :wink:

turisti
22-11-04, 10:35
__________________________________________________ ________
Mafiozi shkruajti:

Ashtu esht Turisti, fjala Flirt nuk ekziston ne fjalor, per ate edhe e kam keqkuptuar. Flitet vetem si fjal popullore edhe ne gjuhen frenge. Por si spjegove ti me heret, ne gjuhen frenge quhet Seduction.
Kam deshir te shiqojsh a pershtatet kjo fjal me spjegimin tend

PS Fjala flirt ketu perdoret per puthje dhe aventura te ndryshme fizike

Te falenderoj Turisti
__________________________________________________ _________

Shiqo Mafiozi,perpara ne Kosove u perdorke kjo fjale zakonisht per personin i cili ka qene i martuar dhe ka dasht di " EXTRA N FRTER " .Ai qe kalojke me naj femer dhe provon edhe me tjetren,i thojshmi TRADHTI. Domethenja eshte e njejte edhe per burra,vetem pak me elegante :arrow: FLIRTI .
Sot eshte kohe tjeter,me kuptime tjera ndaj jetes. Mashkulli,femra dhe flirti jane prezent akoma si artistat e vjeter.Dallimi eshte vetem ne SKENARIN.

Me nderime,TURISTI. :wink:

Te falenderoj per ndihmen tende shoku Turisti
Se un jam larguar nga Kosova qe shum vite, me disa gjera
nuk kam qen prezent, besoj qe me kupton :wink:

Te falenderoj edhe njeher per spjegimet rreth kesaj teme intresante :lol: :lol:

Te pershendes :wink:


Normal qe te kuptoj shoki,sepse edhe une e kam veshtire per naj spjegim ose literature,sepse ketu nuk mundesh m'i gjejte te gjithat ne gjuhen Shqipe kur te nevojiten,a edhe kompjuterat nuk jane te persosur sepse ndonjehere nuk e posedojne fjalen e cila te nevoitet dhe behen KOKEFORTE si MUSHKAT,hahahahahahahahahahahahaha
. :wink:

Te pershendes. :wink:

Kercovari
22-11-04, 11:46
__________________________________________________ ________
Mafiozi shkruajti:

Ashtu esht Turisti, fjala Flirt nuk ekziston ne fjalor, per ate edhe e kam keqkuptuar. Flitet vetem si fjal popullore edhe ne gjuhen frenge. Por si spjegove ti me heret, ne gjuhen frenge quhet Seduction.
Kam deshir te shiqojsh a pershtatet kjo fjal me spjegimin tend

PS Fjala flirt ketu perdoret per puthje dhe aventura te ndryshme fizike

Te falenderoj Turisti
__________________________________________________ _________

Shiqo Mafiozi,perpara ne Kosove u perdorke kjo fjale zakonisht per personin i cili ka qene i martuar dhe ka dasht di " EXTRA N FRTER " .Ai qe kalojke me naj femer dhe provon edhe me tjetren,i thojshmi TRADHTI. Domethenja eshte e njejte edhe per burra,vetem pak me elegante :arrow: FLIRTI .
Sot eshte kohe tjeter,me kuptime tjera ndaj jetes. Mashkulli,femra dhe flirti jane prezent akoma si artistat e vjeter.Dallimi eshte vetem ne SKENARIN.

Me nderime,TURISTI. :wink:

Te falenderoj per ndihmen tende shoku Turisti
Se un jam larguar nga Kosova qe shum vite, me disa gjera
nuk kam qen prezent, besoj qe me kupton :wink:

Te falenderoj edhe njeher per spjegimet rreth kesaj teme intresante :lol: :lol:

Te pershendes :wink:


Normal qe te kuptoj shoki,sepse edhe une e kam veshtire per naj spjegim ose literature,sepse ketu nuk mundesh m'i gjejte te gjithat ne gjuhen Shqipe kur te nevojiten,a edhe kompjuterat nuk jane te persosur sepse ndonjehere nuk e posedojne fjalen e cila te nevoitet dhe behen KOKEFORTE si MUSHKAT,hahahahahahahahahahahahaha
. :wink:

Te pershendes. :wink:
Njeriu me mire dicka te thote se te heshte,e mushka nuk flete ojo me shkelma vret.Haaaaaaha!.
te pershendes shoki.

turisti
22-11-04, 14:36
Faleminderit shoki,ashtu eshte.
Te pershendes,hahahahahahahahahahah. :wink:

Kaltrushi
22-11-04, 14:49
Flirti esht nje gje nje normale dhe siq thua ti me se shumti me shikime ndodh. Esht nje moment i kendshem, qe mund te perfundoj mire, por edhe jo aq mire. Ka shum lloje te flirtit. Dhe esht nje gje morale mendoj une. Nuk prish asnje ligj dashurie. Edhe ata qe jane te dashur ua lejojn vetvetes ndonje flirt te vogel me dikend tjeter.

Drita te pergezoj per tem

Po Kaltrushe,por mos harro : ato qe jan ne lidhje,rrezikojne shume sepse hapi i vogel eshte prej FLIRTIT e deri tek nisja e avantures tjeter.

ME nderime,TURISTI. :wink:

Po shoki
Eshte problem te hapesh deren e flirtit,pastaj kerkon te behesh mbret i flirteve,sidoqofte,cdo kenaqsi ka edhe cmimin e vet!.

Po me doket se ju dy paskeni kogja provoj me flirta.

PS: PO me doket se shum po mendojn qe jam djal! :cry: :arrow: gabim vajz jam.

Por siq thuni ju se flirti esht fillimi i nje aventure. Po dufka me u rujt ne te ardhmen. :wink: Pershendetje nga une per ju!

turisti
22-11-04, 14:52
Faleminderit KALTRUSHE.

Me respekt,TURISTI. :wink:

Kercovari
22-11-04, 16:56
Po Kaltrushi
E kam dite se je Kaltrushe dhe se akoma je shum e re,prandaj ruaju flirtit.
Te pershendes Kaltrushi edhe ty edhe Kaltrushen.

Kaltrushi
23-11-04, 13:03
Po Kaltrushi
E kam dite se je Kaltrushe dhe se akoma je shum e re,prandaj ruaju flirtit.
Te pershendes Kaltrushi edhe ty edhe Kaltrushen.


heheh Faliminderit Kercovar. Une jam e re. Boll po i runa mos me u dashuru, e mos me u gabu tasht edhe flirtit. Jeta vertet e veshtir. hmmm :cry: (pakez hajgare) te pershendes shum edhe ti mos ngux femra pra. :D :wink:

Kercovari
23-11-04, 13:08
Po Kaltrushi
E kam dite se je Kaltrushe dhe se akoma je shum e re,prandaj ruaju flirtit.
Te pershendes Kaltrushi edhe ty edhe Kaltrushen.


heheh Faliminderit Kercovar. Une jam e re. Boll po i runa mos me u dashuru, e mos me u gabu tasht edhe flirtit. Jeta vertet e veshtir. hmmm :cry: (pakez hajgare) te pershendes shum edhe ti mos ngux femra pra. :D :wink:

Jo Kaltrushi
Ato me ngucin mua.Dhe mos haro!Cdo dashuri nis nga flirti.

Kalt
07-12-05, 18:41
Cfare ka ndodh deri tash prej flirteve ne forum? :roll:

vjeshta
07-12-05, 18:44
Cfare ka ndodh deri tash prej flirteve ne forum? :roll:
Po mendon qe ka pas a :?

Kalt
07-12-05, 19:01
Cfare ka ndodh deri tash prej flirteve ne forum? :roll:
Po mendon qe ka pas a :?

Pse po mendon se s'ka a? Deri sa ka pas edhe ka. :wink:

vjeshta
07-12-05, 19:04
Pse po mendon se s'ka a? Deri sa ka pas edhe ka. :wink:
Valla me ardh ti mbas meje ,e me kuptu para meje ,po me vjen inati :twisted: :lol:

Kalt
07-12-05, 19:05
Pse po mendon se s'ka a? Deri sa ka pas edhe ka. :wink:
Valla me ardh ti mbas meje ,e me kuptu para meje ,po me vjen inati :twisted: :lol:

Kjo pune nuk eshte me inat oj Vjeshte po me takat. :wink:

vjeshta
07-12-05, 19:08
Kjo pune nuk eshte me inat oj Vjeshte po me takat. :wink:
Ani po me vjen inati per takat,tanin :twisted: :lol: :lol:

Kalt
07-12-05, 19:14
Kjo pune nuk eshte me inat oj Vjeshte po me takat. :wink:
Ani po me vjen inati per takat,tanin :twisted: :lol: :lol:

Mos te vije inat se edhe ti s'je keq per takat. :wink:

vjeshta
07-12-05, 19:17
Mos te vije inat se edhe ti s'je keq per takat. :wink:
Po mundohna mos meu dorezu :lol: :wink:

Kalt
07-12-05, 19:19
Mos te vije inat se edhe ti s'je keq per takat. :wink:
Po mundohna mos meu dorezu :lol: :wink:

As mos e bon ate gabim se merr fund pastaj. As diete mos mbaj. :wink:

vjeshta
07-12-05, 19:26
As mos e bon ate gabim se merr fund pastaj. As diete mos mbaj. :wink:

:lol: :lol: :wink:

Kalt
07-12-05, 19:57
As mos e bon ate gabim se merr fund pastaj. As diete mos mbaj. :wink:

:lol: :lol: :wink:

Qysh i thone ne shqip per flirt, se s'po me kujtohet?

vjeshta
10-12-05, 21:56
Tregom si flirtohet ne shqip ,une te regoj se si i thuhet ne shqip :wink:

Kalt
10-12-05, 21:58
Ku do me ta tregu? Ketu ne forum, publikisht? :shock:

vjeshta
10-12-05, 22:00
Ku do me ta tregu? Ketu ne forum, publikisht? :shock:
Pse a qaq keq qenka me flirtu a :shock: :wink:

Kalt
10-12-05, 22:03
Jo perkundrazi eshte shume mire per zemren. Permes flirtit te punon zemra me mire. :wink:

vjeshta
10-12-05, 22:06
Jo perkundrazi eshte shume mire per zemren. Permes flirtit te punon zemra me mire. :wink:
Aha po i thojkan pra, Kaltdiologji :lol:

Kalt
10-12-05, 22:12
Kaltiologji mos gabo. Kaltos+logos.
Ka qene deshira ime e hershme qe te jem nje mjek zemre. :wink:

vjeshta
10-12-05, 22:16
Kaltiologji mos gabo. Kaltos+logos.
Ka qene deshira ime e hershme qe te jem nje mjek zemre. :wink:
Deshira ime e hershme ka qen semundje zermre :? :lol: :wink:

Kalt
10-12-05, 22:18
Dmth me i semure zemrat a? Medet ai burre qe flejka ne shtepine tende. :(

vjeshta
10-12-05, 22:22
Dmth me i semure zemrat a? Medet ai burre qe flejka ne shtepine tende. :(
:shock: :shock: :shock:

Kalt
10-12-05, 22:23
Paska me vdek para kohe. :(

vjeshta
10-12-05, 22:26
Paska me vdek para kohe. :(
Vdeksh ti hooooo(pthu pthu) :lol:
Deshire e hershme ,ka qen more :lol:
Shyqyr qe nuk je ti pra ai burre :wink:

Kalt
10-12-05, 22:28
Normal shuqyr qe nuk jam se s'kam dal menc me vdek para kohe e me me henger ti edhe pensionin si gru e ve. :wink:

vjeshta
10-12-05, 22:32
Normal shuqyr qe nuk jam se s'kam dal menc me vdek para kohe e me me henger ti edhe pensionin si gru e ve. :wink: :( :( :( Qka po me jet marak penzioni yt :lol: :lol: :lol: :wink:

e_martumja
10-12-05, 22:36
Oj Vjeshta mos ban flirt se je e martuara :lol: :lol: :lol: :lol:

Kalt
10-12-05, 22:38
Oj Vjeshta mos ban flirt se je e martuara :lol: :lol: :lol: :lol:

Hem. Po te sheh burri se ku ke hy tash? :roll:

vjeshta
10-12-05, 22:39
Oj Vjeshta mos ban flirt se je e martuara :lol: :lol: :lol: :lol:
Mos je ngaterru me veten ,se une jam Vjeshta :lol: :lol: :lol:
Vendas mor e kam :lol:

Kalt
10-12-05, 22:40
Kam ra ne hall Vjeshta. Me ty vendas e me kete tjetren kojshi. 8)

e_martumja
10-12-05, 22:42
Kam ra ne hall Vjeshta. Me ty vendas e me kete tjetren kojshi. 8)


:shock: :shock: :shock: :shock:

vjeshta
10-12-05, 22:43
Kam ra ne hall Vjeshta. Me ty vendas e me kete tjetren kojshi. 8)
Edhe te dyjat te martume ,kuuuuuu qfar halli :lol: :lol:

Kalt
10-12-05, 22:44
Grate e martume ja dine vleren jetes. 8)

e_martumja
10-12-05, 22:46
Grate e martume ja dine vleren jetes. 8)


Gabime je se edhe ata pa martu ja din vleren e jetes

Kalt
10-12-05, 22:47
Une thashe ate qe mendoj se eshte e sakte. Grate e martume ja dine kimetin jetes. :wink:

vjeshta
10-12-05, 22:49
Une thashe ate qe mendoj se eshte e sakte. Grate e martume ja dine kimetin jetes. :wink:
Besa edhe keta qe na kan martu ja din kymetin jetes :wink:

Kalt
10-12-05, 22:51
Une nuk fola per to, po per ju. :wink:

vjeshta
10-12-05, 22:56
Pse na nuk ban me fol per burra ton a :shock: :wink:

e_martumja
10-12-05, 23:00
Pse na nuk ban me fol per burra ton a :shock: :wink:

Nuk ban oj Vjeshta se ata jane ne realitet kurse na jemi tash ne virtualitet, prej tash jam beqare :lol: :lol: :lol:

Kalt
10-12-05, 23:01
Pse na nuk ban me fol per burra ton a :shock: :wink:

Ju aty n'shtepi i keni e s'po ju folin. 8) :wink:
Te fala burrit prej nje vendasi.

Kalt
10-12-05, 23:02
E_martumja me qene si ajo fotoja e nick, je super. 8)

vjeshta
10-12-05, 23:02
Flm.po thote,mos mendove qe jam edhe une vetun :lol:

Kalt
10-12-05, 23:03
Flm.po thote,mos mendove qe jam edhe une vetun :lol:

Jo mor thuj shkruje nje fjale. 8)

vjeshta
10-12-05, 23:04
Nuk ban oj Vjeshta se ata jane ne realitet kurse na jemi tash ne virtualitet, prej tash jam beqare :lol: :lol: :lol:
Une ka te shkoj e marr moj mas veti :lol: :lol:
Edhe ne virtualitet e kam ketu :lol: :lol:

Kalt
10-12-05, 23:11
Ti shkruan e ai ben Enter. :wink:

Sy_kaltra
10-12-05, 23:13
Qka keni more ju spo pushoni :)

vjeshta
10-12-05, 23:13
Ti shkruan e ai ben Enter. :wink:
Jo ,e ka nickun e vete :lol: :wink:

Kalt
10-12-05, 23:14
Jeni te mencem. Ti ne nje ane e ai ne anen tjeter. A ka gjet gja deri tash?

vjeshta
10-12-05, 23:16
Jeni te mencem. Ti ne nje ane e ai ne anen tjeter. A ka gjet gja deri tash?
Mos po mundohesh me na prish :wink:
Pse ti ke hy me gjet a :shock:

Kalt
10-12-05, 23:18
Nje qe mu ka dasht e kam gjet. :wink:

Sy_kaltra
10-12-05, 23:21
hahahahahah qopa rat edhe ju dyt :) :) :arrow: :wink:

Kalt
12-12-05, 20:03
hahahahahah qopa rat edhe ju dyt :) :) :arrow: :wink:

Copa rame po qe dy dite s'ja kam pa shkrimet asaj Vjeshtes, si duket ja ka mbledh burri hesapet. :wink:

vjeshta
13-12-05, 14:31
Copa rame po qe dy dite s'ja kam pa shkrimet asaj Vjeshtes, si duket ja ka mbledh burri hesapet. :wink:

Mos je ka flirton me burrin e asaj vjeshtes qe po e permend aq shume?

Kalt
13-12-05, 19:38
Cka s'ben vaki. :shock:
Po une e di se je Vjeshta e jo i shoqi i Vjeshtes.
8) 8) 8)

vjeshta
13-12-05, 20:04
Cka s'ben vaki. :shock:
Po une e di se je Vjeshta e jo i shoqi i Vjeshtes.
8) 8) 8)
Jo qe poe permend si shume ,dhe jem te tema Flirt ,mendova se .....

Kalo mire

Kalt
13-12-05, 20:26
Nese e ke burrin xheloz, me mire mos shkruaj ose mos i trego. 8)

vjeshta
13-12-05, 20:28
Nese e ke burrin xheloz, me mire mos shkruaj ose mos i trego. 8)
:roll: :roll: :roll: :shock:

Kalimero
25-02-11, 13:59
Boll pu flirtojen po qito pDHavushkat e mija nuk po m'bajn hisap pur njeri :(

Antika
25-02-11, 14:00
Boll pu flirtojen po qito pDHavushkat e mija nuk po m'bajn hisap pur njeri :(

hahahahahaha ik more prej pDhavushkave.Shko se brunet jan me t mira !

Kalimero
25-02-11, 14:02
hahahahahaha ik more prej pDhavushkave.Shko se brunet jan me t mira !
Qish pu kom qef me flirten me tie,qish je ti a breunet a pDHavushke :biggrin:

Antika
25-02-11, 14:03
Qish pu kom qef me flirten me tie,qish je ti a breunet a pDHavushke :biggrin:

Hiqe kapuqin e kqyr aty kryeveni ,e sheh qfare jam !:wink:

..edhe harrova qe duhet me msu gjuhen tende me flirtu a?;)