PDA

View Full Version : Tregoni per vetveten...


K-man
15-11-04, 02:36
Emri i vertet?
Mosha?
Vendlindja?
Horoskopi?
Profesioni?
Feja?
Partia?
Emri i shkolles fillore? (ne kosove)
Emri i shkolles se mesme?(ne kosove)
Libri me i preferuar?
Filmi me i preferuar?
Ke te dashur apo jo?
Si quhet ajo?
Cfar auto vozitni?
Cfar pije ju pelqen?
Cili artist ju pelqen?
Cila artiste ju pleqen?
Cfar muzike degjoni?
Kengetari me i preferuar?
Cfar ushqimi ju pelqen?
A pini duhan?
A perdorni droge?
A pini alkohol?

qe per mu:

Emri i vertet? -------> Korab
Mosha?--------------> 20 (gati 21)
Vendlindja?----------> Prishtina
Horoskopi?----------> Dash
Profesioni?----------> Programer
Feja?----------------> Muslimc
Partia?--------------> LDK, edhe Partia Demokratike (SHBA)
Emri i shkolles fillore? (ne kosove)------------> Naim Frashėri
Emri i shkolles se mesme?(ne kosove)-------> Sami Frashėri (vetem per vitin e pare, e mandej ne SHBA i kam kry tri vitet tjera)
Libri me i preferuar?----------------------------> Iliada dhe Odiseja
Filmi me i preferuar?---------------------------> The Day after tomorrow
Ke te dashur apo jo?---------------------------> Ende jo, e simpati po
Si quhet ajo?-----------------------------------> (Simaptia) Besarta
Cfar auto vozitni?------------------------------> Mazda
Cfar pije ju pelqen?----------------------------> Cola-Cola
Cili artist ju pelqen?----------------------------> Jack Black
Cila artiste ju pleqen?--------------------------> Halle Berry
Cfar muzike degjoni?---------------------------> Rock (shqip e anglisht), rep dhe popullorqe shqip
Kengetari me i preferuar?----------------------> Sabri Fejzullahu
Cfar ushqimi ju pelqen?------------------------> Pasul me oriz
A pini duhan?-----------------------------------> Kurre e as qe kam me e pi
A perdorni droge?------------------------------> Kurre
A pini alkohol?----------------------------------> Kapak

lazdrani
15-11-04, 09:23
Korab te pershendes dhe shume fat ne jete :wink: Lazdrani

Kaltrushi
15-11-04, 14:32
[quote="K-man"]Emri i vertet? Kaltrush
Mosha? hmm gati 17
Vendlindja? Peje
Horoskopi? Dem
Profesioni? nxense e shkolles ekonomike
Feja? ISLAM
Partia? hahaha o nuk guxoj me tregu se po e lexon kund babi e (mamir intim pe mbaj)
Emri i shkolles fillore? (ne kosove) "Ramiz Sadiku"
Emri i shkolles se mesme?(ne kosove) nuk kam qene (vetem ne fillore kam qene ne kosov)
Libri me i preferuar? "Sikur te isha djal"
Filmi me i preferuar? "Safe a last dance"
Ke te dashur apo jo? jam e re aman
Cfar auto vozitni? a te them te babit. ende nuk kam
Cfar pije ju pelqen? Red Bull, Rigo edhe leng portokalli
Cili artist ju pelqen? ka shum dy nga ata jane Johny Depp dhe Ben Affleck
Cila artiste ju pleqen? Angelina Joulie dhe Julia Roberts
Cfar muzike degjoni? Rn“B, Muzik argetuese shqip, keng popullore, Balladen, me te vertet mvaret nga vendi qe ku degjohet muzik apo disponimi im
Kengetari me i preferuar? Afrim Muqiqi
Cfar ushqimi ju pelqen? Flija, ushqimi italian dhe kinez,
A pini duhan? jo (as nuk dua ta pi) vetem rralle
A perdorni droge? qka esht more ata ehhehe (Natyrisht se jo)
A pini alkohol? [/color] hm jo direkt por edhe ne red bull ka pakez alkohol, por jo aq sa per tu pier

Te pershendes Korab! Menoj se dini tasht edhe me shum per mua

K-man
15-11-04, 21:04
Korab te pershendes dhe shume fat ne jete :wink: Lazdrani

faleminderit shoki. tash reni eshte me ju pergjegj pytjes teme...

Mafiozi
16-11-04, 02:24
Emri i vertet :----------------------------->Jeton
Mosha :------------------------------------>28
Vendlindja :------------------------------->Gjilan
Horoskopi :-------------------------------->Virgjeresha
Profesioni :-------------------------------->Marketing
Feja :--------------------------------------->Musliman (jo pratikant)
Partia :------------------------------------->LDK
Emri i shkolles fillore ne kosov :------>Selami Hallaqi
Emri i shkolles se mesme ne CH :---->ESC Emilie-Gourd
Libri me i preferuar :-------------------->Historia e nje dite
Filmi me i preferuar :------------------->U turn
Ke te dashur apo jo ?------------------>Jo (simpati po)
Si quhet ajo ?---------------------------->Besiana
Qfar auto vozitni ?---------------------->Alfa Romeo GTV
Qfar pije ju pelqen ?-------------------->Lengje dredhze (te kosoves)
Cili artist ju pelqen ?-------------------->Johny Depp, A. Badwin
Qfar muzike ndegjoni ?----------------->Rnb, Tallava, Argetuese, disponim?
Kengetari me i preferuar ?------------->Bekim Kumanova, R Kelly
Qfar ushqimi ju pelqen ?--------------->Pasta, Pizza, Pite mmm
A pin duhan ?---------------------------->4 vjet e kam pi (me duket shum)
A perdorni droge ?---------------------->Jo
A pini alkohol ?-------------------------->Per festa...

Pėrshėndetje tė gjitėve...

Luana
16-11-04, 03:04
Emri i vertet :----------------------------->Luanesha :P
Mosha :------------------------------------>hmm :roll:
Vendlindja :------------------------------->Preshev
Horoskopi :-------------------------------->Demi
Profesioni :-------------------------------->Amvise :cry:
Feja :--------------------------------------->Muslimane e fort :lol:
Partia :------------------------------------->LDK
Emri i shkolles fillore ne kosov :------>Kam harru spo e mbaj ne mend
Libri me i preferuar :-------------------->The unexpected baby by :arrow: Diana Hamilton
Filmi me i preferuar :------------------->The legend falls
Ke te dashur apo jo :........................>Po
Si quhet ajo/ai ?----------------------------> :roll:
Qfar auto vozitni ?---------------------->Toyota ..... :wink:
Qfar pije ju pelqen ?-------------------->coca-cola edhe real juice 100% any kind :D
Cili artist ju pelqen ?-------------------->ata qe jan te bukur qe e heshojn edhe filmin :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Qfar muzike ndegjoni ?-----------------> Tallava, Argetuese :D
Kengetari me i preferuar ?------------->Adem Ramadani , Sabri Fejzullahu , Afrim Muqiqi etj
Qfar ushqimi ju pelqen ?--------------->Pizza, pasta ,ushqimi i detit , pitet edhe ushqimi kineze me pelqen shume
A pin duhan ?---------------------------->Po
A perdorni droge ?---------------------->Jo kurr, por kisha pas deshir ta provoj se si eshte :lol: :lol: :lol:
A pini alkohol ?-------------------------->Veq me shoqeri nga nji her kam deshir te pij : Wine , Shampagne , dhe Beer

K-man
16-11-04, 08:45
Luaneshe, pse i ki fshi disa pytje? mos e prish lojen...

dr1ta
16-11-04, 13:40
Emri i vertet? -----Drita
Mosha?--------25
Vendlindja? ------shkup
Horoskopi? -------Dash
Profesioni?--------154655+655
Feja? -------- gjithcka nga pak :P
Partia?------------- Ldk
Emri i shkolles fillore? -------Liria
Emri i shkolles se mesme?-------Nuk e dini ku esht, edhe pse ju tregoj :)
Libri me i preferuar? --------Da vinci code -Ian Caldwell,Dustin thomason
Filmi me i preferuar? --------Pulp fiction, Forest gump :)
Ke te dashur apo jo?-----jo
Si quhet ajo/ai? --------sdi
Cfar auto vozitni? --------ndonjher land rower
Cfar pije ju pelqen?-------Ice tea
Cili artist ju pelqen? -------Danzel washington, John travolta,Tom hanks
Cila artiste ju pleqen? -----Uma thurman
Cfar muzike degjoni? --------r&b, rock,trance,punk
Kengetari me i preferuar? -------Dani
Cfar ushqimi ju pelqen? -------Me hong me gishta :lol: perndryshe kinez,mexikan,italian
A pini duhan?----- Po
A perdorni droge? -------jo, vec e kam provu nje her :shock: :
A pini alkohol?------- ndonjher

nina
16-11-04, 14:37
Emri -------Nina
Mosha -----25
Vendlindja--------- Shkup
Horoskop-----------Akrep
Profesioni-----------
Artist----------------Rusell Crow
Artiste--------------Jenifer Lopez
Film ma i mir ce osht bo deri tash ka cili aspekt do-- GLADIJATOR
Alkohol spi
Drogen hic e ma hic
Auto---------BMW e preferoj
Kengetar---------Tafa edhe Dani
Kengetare ----------Shakiren
Kam te dashur
E tjera.

Prishtinas28_ch
16-11-04, 14:57
Emri i vertet-------Valon
Mosha--28
Vendlindja--Prishtine
Horoskopi---Peshore
Profesioni---Programier
Feja---------Musliman
Partia--------LDK
Emri i shkolles fillore--Ismail Qemali/deri ne klasen e 4
Emri i shkolles se mesme/ketu shkollat qe i kam pas kan emra palidhje
Libri me i preferuar---PSE
Filmi me i preferuar---Unter uns
Ke te dashur apo jo---momentalisht jo
Si quhet ajo---???????????????
Cfar auto vozitni----BMW 330i
Cfar pije ju pelqen--- Orange saft
Cili artist ju pelqen----Vetja
Cila artiste ju pleqen---Leze Qena
Cfar muzike degjoni----Gjithfare ,perveq tallava jo
Kengetari me i preferuar---Sabri Fejzullahu
Cfar ushqimi ju pelqen---Italian
A pini duhan----Jo
A perdorni droge---JO
A pini alkohol---nganjeher me shoqeri

mijalta
16-11-04, 15:43
Emri i vertet? eldiana
Mosha? 19
Vendlindja? mitro
Horoskopi? virgo
Profesioni? studente
Feja? muslimank
Partia? PDK
Ke te dashur apo jo? jo
Si quhet ajo? ende nuk e di si hehe ;)
Cfar auto vozitni? vet ec..
Cfar pije ju pelqen? borovnica
Cili artist ju pelqen? antonioo banderas.
Cila artiste ju pleqen? jlo
Cfar muzike degjoni? te gjitha
Kengetari me i preferuar? mentor kurtishi.. sef duraj.. smajl puraj.. duli.meda.
Cfar ushqimi ju pelqen? speca turshi
A pini duhan? PO
A perdorni droge? jo ama kom qef me provu nje her hehehe
A pini alkohol? jo


JU pershendes te gjithve.. me se jom antare e re kty ;))
ciaoooooooooo ciaooo

Luana
16-11-04, 23:20
Luaneshe, pse i ki fshi disa pytje? mos e prish lojen...

K-man , vetem e di se shkolla e mesme eshte fshir dhe pa qellim e kam ba se tjeter nuk po e shoh se kam fshi :roll:

mos ma ngjit edhe ti pse po mundesh :cry:

Mafiozi
18-11-04, 21:02
Nuk esht problem i madh qe i mungon shkolla e mesme Luanes :?

Me intereson me shum mi par te tjeret ne ket tem... :cry:

Hiqni maskat o anetar te nderuar, apo :?: ju vjen marre qyyy :wink:

Ju pres ne ket tem te gjithve :P

simpa
19-11-04, 15:22
Prezentimi ne forum.

Un jam Eona

20 vjeqare

Prf studente

Horoskopi vergjeresh

Gjatesi 1.72 cm

ngjyra e syve te kalter :P

Vend banimi :?:

Barbaroza
19-11-04, 15:31
Hajt se po tregoj edhe une per veten diqka :wink:

Emri i vertet? ................Lulebora por e kam perkthy ne latinisht Barbaroza
Mosha? ......................26.03.2004
Vendlindja? ....................Ferizaj
Horoskopi? .....................Aries
Profesioni? .......................Gjithcka me shkon perdore :)
Feja? .................Muslimane
Partia? ...................Ldk
Emri i shkolles fillore? (ne kosove) .....................Gjon Sereēi
Emri i shkolles se mesme?(ne kosove) ..............Jeronim De Rada
Libri me i preferuar? .......................Kam plot te preferuar
Filmi me i preferuar? ........................."Shkelqimi ne bar"
Ke te dashur apo jo? .................Jo akoma
Si quhet ajo? ..........................Akoma de nuk kam :?
Cfar auto vozitni? ........................Toyota e kam ne shtepi
Cfar pije ju pelqen? ..........................Fanta dhe lengu i dredhezes
Cili artist ju pelqen? ...................Richard Geere
Cila artiste ju pleqen? ......................Natali Vud
Cfar muzike degjoni? ......................Te lehte
Kengetari me i preferuar? ....................Tani Hysni Klinaku
Cfar ushqimi ju pelqen? ............................Specialitetet tona pa dallim
A pini duhan? ....................................Ncuk
A perdorni droge? .......................Cka eshte ajo :?: :(
A pini alkohol? ....................................Nouk bre :wink:

Mr_100%
25-11-04, 03:09
Si vezhgues nuk jam i detyruar apo ?haa megjithate

Emri i vertete?.........Arben
Mosha?......29-ar
Vendlindja?.............................Skenderaj
Horoskopi?.............Krebs
Profesioni?...........................drucker
Feja?.........Mos shikoni kisha e xhamija, se feja e shqiptarit eshte
shqiptarija;N.Frasheri
Partia?..........me asnje i knaqur
Emri i shkolles fillore?..................Tash e ka ndryshe,fatbardhsishte
Emri i shkolles se mesme?(ne kosove).........R.Sadiku
Libri me i preferuar?.............Zonja me Kamiliet(Alexander Dumma)
Filmi me i preferuar?...........haha "Beni ecen vet"
Ke te dashur apo jo?................jo vallha,edhe erdh dimri
Si quhet ajo?...................Oj Ti,haaaaaaaa
Cfar auto vozitni?.....................Hyundai 2.0 coupe
Cfar pije ju pelqen?...........Blue pushkin mit RedBull(mix)
Cili artist ju pelqen?...............Richard Geere
Cila artiste ju pelqen?...............Julia Roberts
Cfar muzike ndegjoni?................Te ndryshme
Kengtari me i preferuar...........Nexhmije Pagarusha
Cfar ushqimi ju pelqen?.............Made in Kosovo
A pini duhan?....................e kam provu 3-i vite,por jo me
A e perdorni drogen?.............Po luj prej veni,largggg saj
A pini alkohol?..................Pothuajse Jo[/code]

Bukuroshi007
27-11-04, 04:46
Emri i vertete?................ Marvin(me therrasin Bullets(plumbat) se i perdori shum ahaha
Mosha?......... 17 vjeqar
Vendlindja?........... KLINE
Horoskopi?..........Ujori
Profesioni?.............. rapper(reper)
Feja?....................Katolik
Partia?.......... smerrna me politik
Emri i shkolles fillore?..........................."Motrat Qiriazi"( po se kam kry krejt, veq klasen e 1re e kam kry aty)
Shkolla e mesme?............. clarenceville high school(hala se kom kry)
Libri me i preferuar?........Sdi asnja ne shqip
Filmi me i preferuar?.......... Scarface(al pacino) 8 mile(Eminem)
A keni te dashur?.......... I ndrroj shpesh bre
Si quhet ajo?........ aiii e nxo krejt vendin me nis me i permen
Qfar auto vozitni?......... corvette and cadillac be njeri
Qfar pije ju pelqen?....Vodka red bull, Tekila
Artisti i preferuar? .............. James Bond 007
Artistja e preferuar?...............Julia Roberts(( met kall osht)
Qfar muzike ndegjoni?.......... Rap
Kengetari me i preferuar?............. Unikkatili per shqip, Eminem per english( edhe vetja me pelqen, per dyjat, edhe shqip edhe anglisht)
Ushqimi?........... New York Pizza, Pasuli, Chicken
A pini duhan?....... kajher
A e perdorni drogen?........... weed, marijuana i kam provu
A pini alkohol?.......... Raki rrushi, kur tma qojn prej kosove