PDA

View Full Version : si do te jete rezultati i ndeshjes Barcelona-Real Madrid


loni19
16-11-04, 10:00
un jam per realin e madridit ju cka mendoni pr rezultatin.un mendoj se reali po vjen ne forme dhe shpresoj ne rezultat te mare.

loni19
17-11-05, 16:32
E tash eshte e kunderta

Real Madrid - Barcelona


Cfare mendoni?

MemphiSx
17-11-05, 20:52
Une mendoj qe Real Madridi-Barcelona do t'luajn baras :)

Barbaroza
17-11-05, 21:14
2:1 per Real Madrid

P.S.nese ia qelloj,mire e nese nuk ia qelloj dert i madh!:lol:

Cool_Boy
18-11-05, 00:51
Barcelona 3 ; 1 Real Madrid por sjam i sigurt se a luajn ne Nou Camp apo ne Barnbeou por kjo eshte ense luajn ne Nou Camp.

:wink:

loni19
19-11-05, 11:45
Ne Santijago Bernabeu luajne.
une mendoj


Real Madrid-Barelona

2 0
Raul,
Ronaldo

Cool_Boy
21-11-05, 13:57
Ne Santijago Bernabeu luajne.
une mendoj


Real Madrid-Barelona

2 0
Raul,
Ronaldo

2 : 0

O shokut kam mendu se Ronaldo do ta shenon nje GOAL SPS eshte BRazilian po asgje as prej tij spat..

PO skan faj se kan HUp pre Ronaldinohs ahhah :wink: :wink:

Perpak ja kam qellu une...

loni19
21-11-05, 14:42
Reali ka tregu nje ndeshje te dobet.
Barcelona e ka meritu fitoren...
loni.

sifi
21-11-05, 16:01
me mir eshte te thuhet real madrid-ronaldinjo 0-3 sepse ronaldinjo i tronditi yjet e shuajtura te realit arsyeja ishte sepse keta yje menduan se Ronaldinjo edhe ardhur nga ndonje planet tjeter dhe keshtu as qe u veren gjate 90minutave te lojes por ska rendesi aq ndeshja ,pyetja eshte sa do te vazhdoj dominimin absolut Barcelana ?