PDA

View Full Version : pershendetje nga loni19,anetar i ri.


loni19
16-11-04, 12:05
kam postuar disa mesazhe por kam harruar te prezentohem.ju pershendes gjithe anetareve te dardanise dhe ju uroj bajramin.jam nga maqedonia jam 19 vjeēar, jam student studjoj ekonomine.mesazhet deri te un jan te mirseardhura.a jam i mireseardhur nga ana juaj.ju pershendet me respekt loni19.

Kaltrushi
16-11-04, 13:37
Mire se na erdhe LONI. Shpresoj se do vazhdosh te kalosh sa ma bukur me neve. Te pershendes shum. Gjdo te mire dhe faliminderit per urimen e festes tane. Gjithashtu ta uroj edhe ty. Me sa ma shum Gezime e Harmoni per ty dhe familjen tende.

PS: Djema ja ju erdhi nje konkurent. Ruani dhe mos gjelozoni. heheheh :wink:


kalo bukur

loni19
16-11-04, 16:09
kaltrushi flm per keto fjale qe edhe me teper me japin vullnet qe te jem sa me afer me shqiptaret nga e gjithe bota.pres mesazh edhe nga moderatoret.pershendetje te perzemerta loni.

turisti
16-11-04, 17:42
:P Mire se erdhe - loni 19 - ,dhe kalofsh mire. :wink:

dr1ta
16-11-04, 17:59
hello Loni :)

Mire se erdhe dhe kalofsh bukur ketu :) :)

Gentiana
16-11-04, 18:04
Loni mire se na vjen, dhe qaste te kendshme.

Genta

Mafiozi
16-11-04, 20:20
Mir se vjen Loni 19, te uroj knaqesi ne forum...

Pėrshėndetje 8)

Barbaroza
16-11-04, 20:38
Welcome Loni19 :wink:

PAOLINA
16-11-04, 21:06
o mirsenaerdhe...........


Te pershendesPaOlInA

loni19
17-11-04, 15:00
flm per pershendetjet dhe miresjelljen pershendetje te ngrohta keni edhe nga une loni.prej tash e tutje do te jem i gatshem te bashkpunojme bashke, te bisedojme, te konsultohemi aty ku duhet.pershendetje loni19

Mafiozi
17-11-04, 15:03
flm per pershendetjet dhe miresjelljen pershendetje te ngrohta keni edhe nga une loni.prej tash e tutje do te jem i gatshem te bashkpunojme bashke, te bisedojme, te konsultohemi aty ku duhet.pershendetje loni19

:P :P :P :P :wink:

Maca
18-11-04, 16:38
Halloooo loni19...

Si te duket ketu ne forum,a paska atmosfer a?

mir se ke ardhe,gjith te mira ...

Tung :wink: