PDA

View Full Version : Pershendetje nga mijalta


mijalta
16-11-04, 21:58
tung tung ju pershendes te gjithve
un jom eldiana nga mitro jom 19 vjecare
mese jom antare e re deshta te ju pershendes
mpuccccccccccccccccccccccccccc juve !

ciaooo

Mafiozi
16-11-04, 22:27
Je e mir se ardhur ne forum ne mijalta, dhe mbet e pershendetur...

Te uroj momente te embel me gjith anetaret...

Kaloh mir :wink:

PAOLINA
16-11-04, 22:39
mir se erdhe te uroj cashte te kendshme ne forum!!!!!!!!!

:D :D :D
Te prsh

PaOlInA

mijalta
16-11-04, 23:49
Je e mir se ardhur ne forum ne mijalta, dhe mbet e pershendetur...

Te uroj momente te embel me gjith anetaret...

Kaloh mir :wink:


flmmm shum gjith ashtu edhe ty te pershendes

mijalta
16-11-04, 23:49
mir se erdhe te uroj cashte te kendshme ne forum!!!!!!!!!

:D :D :D
Te prsh

PaOlInA

thxxxxx :) gjith ashtu te pershendes

turisti
17-11-04, 01:07
tung tung ju pershendes te gjithve
un jom eldiana nga mitro jom 19 vjecare
mese jom antare e re deshta te ju pershendes
mpuccccccccccccccccccccccccccc juve !

ciaooo

Mire se erdhe - mijalta - .

Me nderime,TURISTI. :wink:

nina
17-11-04, 09:24
Cvar osht kjo face prshendetje dhe urime.Une jam antare e re ketu po derisa po shfletoj ketu une nuk pash ndonje teme te "serioze"cajo ce po na ndodh ne jeten e perditshme prvec se pershendetje kuptoemi une nuk jam kundra urimeve po kemi shum gjera ce mundemi te bisedojm e te njoftoemi njeri tjetrin.Ndoshta gaboj po mendimi im esht ce medvrtet kemi per cvar te bisedojm.JU PERSHENDES TE GJITHVE EDHE JU UROJ JETE TE BUKUR EDHE EJANI NE SHKUP.

livoreka bicio
17-11-04, 10:42
tung tung ju pershendes te gjithve
un jom eldiana nga mitro jom 19 vjecare
mese jom antare e re deshta te ju pershendes
mpuccccccccccccccccccccccccccc juve !

ciaoooMIJALTA TE PERSHENDES DHE TE UROJ MIRESEARDHJE. :wink:

mijalta
17-11-04, 10:45
tung tung ju pershendes te gjithve
un jom eldiana nga mitro jom 19 vjecare
mese jom antare e re deshta te ju pershendes
mpuccccccccccccccccccccccccccc juve !

ciaoooMIJALTA TE PERSHENDES DHE TE UROJ MIRESEARDHJE. :wink:
flmmm shumm njeashtu edhe ty te pershendes

mijalta
17-11-04, 10:46
tung tung ju pershendes te gjithve
un jom eldiana nga mitro jom 19 vjecare
mese jom antare e re deshta te ju pershendes
mpuccccccccccccccccccccccccccc juve !

ciaooo

Mire se erdhe - mijalta - .

Me nderime,TURISTI. :wink:

flmm turisti mir se te gjeta ;)

mijalta
17-11-04, 10:48
Cvar osht kjo face prshendetje dhe urime.Une jam antare e re ketu po derisa po shfletoj ketu une nuk pash ndonje teme te "serioze"cajo ce po na ndodh ne jeten e perditshme prvec se pershendetje kuptoemi une nuk jam kundra urimeve po kemi shum gjera ce mundemi te bisedojm e te njoftoemi njeri tjetrin.Ndoshta gaboj po mendimi im esht ce medvrtet kemi per cvar te bisedojm.JU PERSHENDES TE GJITHVE EDHE JU UROJ JETE TE BUKUR EDHE EJANI NE SHKUP.

nina te pershendes shum sis.. mir se paske ardh masi qene edhe ti antare e re ;)
po ma mer mendja ti mundesh me hap naj tem qe te pelqen ty.. ather shkrujn edhe tjeret aty... te uroj gjdo gje te mir
ciaooooo

Maca
18-11-04, 16:39
mijalta mire na erdhe qik,ani si po kalon a je mire?

Kalofsh mire ne forum,dhe te deshiroj gjith te mira ne jet...

Tung dhe mirembetsh :wink:

mijalta
18-11-04, 21:49
mijalta mire na erdhe qik,ani si po kalon a je mire?

Kalofsh mire ne forum,dhe te deshiroj gjith te mira ne jet...

Tung dhe mirembetsh :wink:

TUng macaaa flm shum per mirseardhje
mir shum po kaloj kety jeni te mrekullushum te gjith ;)
pershendetje nga mijalta

dr1ta
18-11-04, 23:31
Hei p deg :)


Mire se erdhe ne forum dhe nje argetim sa ma te mireeeeee :) :)

Murgesha
19-11-04, 15:27
Mijalta, mir se ke ardh.

Barbaroza
19-11-04, 16:01
tung tung ju pershendes te gjithve
un jom eldiana nga mitro jom 19 vjecare
mese jom antare e re deshta te ju pershendes
mpuccccccccccccccccccccccccccc juve !

ciaooo

Mijalta,mire se paske ardhe me na sheqeros pak forumin.Kalo bukur! :)

mijalta
22-11-04, 22:07
tung tung ju pershendes te gjithve
un jom eldiana nga mitro jom 19 vjecare
mese jom antare e re deshta te ju pershendes
mpuccccccccccccccccccccccccccc juve !

ciaooo

Mijalta,mire se paske ardhe me na sheqeros pak forumin.Kalo bukur! :)

flmmmm qumm mir se te gjeta

mijalta
22-11-04, 22:08
Hei p deg :)


Mire se erdhe ne forum dhe nje argetim sa ma te mireeeeee :) :)
hei p deg.. har du det bra hehhe

mijalta
22-11-04, 22:09
Mijalta, mir se ke ardh.

flmm murgesha mir se te gjeta

Honesty^uk.
22-11-04, 22:17
tung tung ju pershendes te gjithve
un jom eldiana nga mitro jom 19 vjecare
mese jom antare e re deshta te ju pershendes
mpuccccccccccccccccccccccccccc juve !

ciaooo


Oj" mijalta" mire se te ka pru zoti, te falenderoj per pershendetjen, kurse mpuqattttt mos ja fillo me i dhene qysh tani se skan me te dal deri ne fund :lol: :lol: :lol: :arrow: ( shaka)

Tung
Honesty

Bukuroshi007
24-11-04, 01:10
mijalta wazz up babeee girll
welcome here babeee, kalofsh mir :wink: tung mpuqqqqqqq

skendi
24-11-04, 01:37
Quhem Skender.
Ktu hyj vetem kur jam ne vendin e punes.
Pasi qe nuk kam shum pune dhe jam vetem
po shikoj nganjehere se qka po shkruani.
Une jam 43vjeqar dhe i martuar.
Nuk kerkoj ketu diqka specifike.
Ju pershendes te gjitheve qe nuk mund te
fleni. Une nuk guxoj :wink:

Kercovari
24-11-04, 14:03
tung tung ju pershendes te gjithve
un jom eldiana nga mitro jom 19 vjecare
mese jom antare e re deshta te ju pershendes
mpuccccccccccccccccccccccccccc juve !

ciaooo
Miresenaerdhe Mijalta.bashke me Eldiana.kalofsh mire.

Kercovari
24-11-04, 14:06
Quhem Skender.
Ktu hyj vetem kur jam ne vendin e punes.
Pasi qe nuk kam shum pune dhe jam vetem
po shikoj nganjehere se qka po shkruani.
Une jam 43vjeqar dhe i martuar.
Nuk kerkoj ketu diqka specifike.
Ju pershendes te gjitheve qe nuk mund te
fleni. Une nuk guxoj :wink:
Mirseerdhe Skender
Te tregon ty Kercovari se si guxon.Instalo Pc.nenkrevat.he te mori gjumi gruan edhe ti qaty.haaaahaaaa!.

zeshkani_i_embel
01-12-04, 15:44
Mijalta, mir se ke ardh.

flmm murgesha mir se te gjetapershendetje mjalta a je e embel si mjalti apo jooooooooooo hahahahaaaaaaaaa byeeeeeeeeee

JooP
03-12-04, 03:26
..Pershendetje.MJALTA nga une..dhe mir`se ardhje te deshiroj.. :P