PDA

View Full Version : e fresket ne kete forum..


Pessimiste
18-11-04, 15:33
Miredita!
Ju pershendetje vizitues dhe bashkebisedues te keti forumi. Une jam nje vjaze 20 vjecare, jetoj ne perendim, me pelqen vendebanimi im. Hala skam profesionin tim, mundohem te bej dicka ne kete jete si shume te tjere, mirrem me mesime dhe detyra asgje me teper..
Ndonjehere jeta me sjellen stres te madhe edhe ndonjehere kam kohe per te relaksuar.. Sidoqofte mendoj se jam nje goce e cila mendone dhe pastaj veprone. Sdmth cdo here dicka te mire, se nje reagim i shpejte shpetone jeten ndonjehere :wink:
Sidoqofte une shpresoj per diskutime te mire, te gjate, te bukur dhe interesante..

Cdo te mire

I hope we will have fun together...

Maca
18-11-04, 16:34
Pessimiste mire se na ke ardhe ne forum...
A mundesh pak me teper te prezentosh veten,mos me keqkupto por me kaq nuk jemi shum te informum per ty... shiko prezentimet tjer dhe mundesh perafersisht te veprosh si disa...

Kalofsh bukur me neve...tung :wink:

Kaltrushi
18-11-04, 16:47
Miredita!
Ju pershendetje vizitues dhe bashkebisedues te keti forumi. Une jam nje vjaze 20 vjecare, jetoj ne perendim, me pelqen vendebanimi im. Hala skam profesionin tim, mundohem te bej dicka ne kete jete si shume te tjere, mirrem me mesime dhe detyra asgje me teper..
Ndonjehere jeta me sjellen stres te madhe edhe ndonjehere kam kohe per te relaksuar.. Sidoqofte mendoj se jam nje goce e cila mendone dhe pastaj veprone. Sdmth cdo here dicka te mire, se nje reagim i shpejte shpetone jeten ndonjehere :wink:
Sidoqofte une shpresoj per diskutime te mire, te gjate, te bukur dhe interesante..

Cdo te mire

I hope we will have fun together...


Te pershendes shum shum dhe mire se na erdhe. Na tregove nje pjes te karkterit tend. Pjesen tjeter do ta zbulojm ne shkrimet e tuja.

shpresoj se do kalojm sa ma bukur.

PS: Woher kommst du aus Kosovo???

gjdo te mire edhe nga une


kaltrushi

MemphiSx
18-11-04, 17:09
Pessimiste Mir se erdhe Besoj qe ki me kalu qaste te kendshme

Ma merr mendja qe se shpejti Ky Forum do t'behet pjes e pandashme e jetes tone ;)

Por po me qudit Pse ky nick,Nje vajz 20 vjeqare e Pesimist??

Honesty^uk.
18-11-04, 20:01
Miredita!
Ju pershendetje vizitues dhe bashkebisedues te keti forumi. Une jam nje vjaze 20 vjecare, jetoj ne perendim, me pelqen vendebanimi im. Hala skam profesionin tim, mundohem te bej dicka ne kete jete si shume te tjere, mirrem me mesime dhe detyra asgje me teper..
Ndonjehere jeta me sjellen stres te madhe edhe ndonjehere kam kohe per te relaksuar.. Sidoqofte mendoj se jam nje goce e cila mendone dhe pastaj veprone. Sdmth cdo here dicka te mire, se nje reagim i shpejte shpetone jeten ndonjehere :wink:
Sidoqofte une shpresoj per diskutime te mire, te gjate, te bukur dhe interesante..

Cdo te mire

I hope we will have fun together...

Pessimiste mire se paske ardhur dhe meqenese paske pranuar te behesh pjestare e forumit DARDAN, duhet ti zbatosh edhe rregullat e forumit, dhe si fillim duhet qe PESIMIZMIT ti meshosh shkelem :lol: :lol: :lol: .
Vetem caste te gezuara te uron

Honesty

Barbaroza
18-11-04, 20:18
Pessimiste,uroj qe ne mesin tone te behesh nje vajze e gezuar,pa strese,e lumtur prane nje shoqerie te mire siq mund te gjesh ketu!

Mafiozi
18-11-04, 20:56
Miredita!
Ju pershendetje vizitues dhe bashkebisedues te keti forumi. Une jam nje vjaze 20 vjecare, jetoj ne perendim, me pelqen vendebanimi im. Hala skam profesionin tim, mundohem te bej dicka ne kete jete si shume te tjere, mirrem me mesime dhe detyra asgje me teper..
Ndonjehere jeta me sjellen stres te madhe edhe ndonjehere kam kohe per te relaksuar.. Sidoqofte mendoj se jam nje goce e cila mendone dhe pastaj veprone. Sdmth cdo here dicka te mire, se nje reagim i shpejte shpetone jeten ndonjehere :wink:
Sidoqofte une shpresoj per diskutime te mire, te gjate, te bukur dhe interesante..

Cdo te mire

I hope we will have fun together...

Je e mirseardhur ne forumin e Dardanies, besoj qe do te kesh perkrahje
te sinqerta prej shumices te anetarve aq te mrekullueshem ne forum...

Te uroj lumturi dhe knaqesi me ne :lol: :P

:wink:

ShEjToNkA
18-11-04, 22:28
E frsktė nė kėtė forum...! Pessimiste!!
Pse be Pessimiste pasi si e freskt nė kėtė forum bile s'na vishe si Optimiste??
Ok ,si do qė tė jet ,mirė se ke ardhė dhe tė dėshirojė argėtim tė kėndėshėm dhe gjithė tė mirat. :wink:


E kishe cek se " Mė pėlqenė vendėbanimi ime"
Bėnė tė na tregoshė se nga tė kemi????????

Pessimiste
18-11-04, 22:30
Flm shume per mirepritjen :)
Do te mundohem te them edhe me shume per veten time, por mendoj se mjaftone per te paren here, sduhet tu frigoj prej fillimi :lol: :wink:
Dhe ju MemphiSx me pyejetet pse pessimiste me 20 vjec? Se dije pse, se kam analizuar shume mire, por besoj se shoh shume here me shume gjerat negative se sa pozitive, dhe sbesoj ne dicka lehte andaj pesimiste..

Dhe Kaltrushi une sjam Kosovare por Strugane..
SHpresoj se do tu njoftoj edhe ju te gjithe me kohen
Besoj se do te mirekuptohemi..

naten e mire

Pessimiste
18-11-04, 22:34
E frsktė nė kėtė forum...! Pessimiste!!
Pse be Pessimiste pasi si e freskt nė kėtė forum bile s'na vishe si Optimiste??
Ok ,si do qė tė jet ,mirė se ke ardhė dhe tė dėshirojė argėtim tė kėndėshėm dhe gjithė tė mirat. :wink:


E kishe cek se " Mė pėlqenė vendėbanimi ime"
Bėnė tė na tregoshė se nga tė kemi????????

Po po si jo, jetoj ne perendim, ne zvicer, ne kanton zh, dhe jam strugane, shume krenare qe jam shqipetare :)

Gentiana
18-11-04, 22:52
Pesimiste (nimend ky nick nuk me duket i mire bre) mire se na vjen dhe te jesh e sigurt se do te kesh argetim ne mesin tone.

ēdo te mire per ty, dhe qaste te kendshme te uroj.

MemphiSx
18-11-04, 22:58
Pessimiste qe me ardhjen tende ne ket Forum Pesimizmi yt dalngadal do t'kthehet ne Optimizem
Nese kerkon Shoqeri ne ket Forum Do t'gjesh Tamam Shoqeri te vertet
Por edhe nese Kerkon Dashuri Edhe ate do ta gjesh Sepse ne ket Forum ka njerz te Profilit te larte Moral e Njerzor
Te uroj Nje Nate te Kendshme ;)

dr1ta
18-11-04, 23:30
Tungi strugane :)

Un nuk po tham pesimiste , sepse edhe un kam qen ne ket moshe si je ti shum pesimiste, por gjithcka ndryshon me kohe dhe behesh optimiste.


Mire se erdhe ne forum, deshiroj caste te kendeshme me ne :) :)

turisti
19-11-04, 01:07
Pessimiste,mire se erdhe ne mesin tone dhe kalofsh mire.

Me respekt,TURISTI.

Kercovari
19-11-04, 08:23
Mire se erdhe Pessimiste
Do te ndihmoj te gjesh optimizmin se te kam kojshi!.

Pessimiste
19-11-04, 13:11
Po po ne nje forum mund te gjeshe shume, une kerkoj biseda te kendshme dhe debata te mira dhe te gjate..

Dhe kercovari....dibren e kam pak me afer por prap je komshi ;))

Bukur shpresoj te kemi biseda te bukura sebashku, sduhet te jemi cdo here ne te njejtin mendim, por me rendesi eshte te sillemi mire ndaj njeri tjetrit


Diten :wink:

Kercovari
19-11-04, 15:11
Po po ne nje forum mund te gjeshe shume, une kerkoj biseda te kendshme dhe debata te mira dhe te gjate..

Dhe kercovari....dibren e kam pak me afer por prap je komshi ;))

Bukur shpresoj te kemi biseda te bukura sebashku, sduhet te jemi cdo here ne te njejtin mendim, por me rendesi eshte te sillemi mire ndaj njeri tjetrit


Diten :wink:
Do te mundohem qe bisedat te jene sa me te gjata dhe te larmishme i bindur se nryshmeria e mendimeve te jete edhe baza per te hapur shtigje te reja drejte mirekuptimit,edhe pse Dibren e keni me afer se Kercoven.
Me respekt Kercovari.

Murgesha
19-11-04, 15:26
Pesimiste mirė se na ke ardhė.
Kėtu do tė gjesh debate tė mirėfillta, e gjithashtu presim edhe perj teje.

PAOLINA
19-11-04, 16:39
http://www.hno-offenburg.de/Anhang/Herzlich%20willkommen.jpg

Te PERSHENDES, dhe mir se erdhe, caste te kendshme ne mesin tone
:lol: :lol: :lol: :lol:


Me ReSpEkT :arrow: PAOLINA

TeToVa 4 Ever and ever and ever...........[/u]

Mafiozi
22-11-04, 23:33
Flm shume per mirepritjen :)
Do te mundohem te them edhe me shume per veten time, por mendoj se mjaftone per te paren here, sduhet tu frigoj prej fillimi :lol: :wink:
Dhe ju MemphiSx me pyejetet pse pessimiste me 20 vjec? Se dije pse, se kam analizuar shume mire, por besoj se shoh shume here me shume gjerat negative se sa pozitive, dhe sbesoj ne dicka lehte andaj pesimiste..

Dhe Kaltrushi une sjam Kosovare por Strugane..
SHpresoj se do tu njoftoj edhe ju te gjithe me kohen
Besoj se do te mirekuptohemi..
naten e mire

Pessimiste ne ket postim je optimiste :roll: dhe e pranon :roll:
Mundem te them vazhdo ne ket menyr ne forum dhe do te jesh
e kenaqur :wink:

Pershendetje

Pessimiste
23-11-04, 15:49
Mafiozi shikoni nje pesimist/e s'dmth se ka te drejte te sillet keqe me te tjeret jo aspak... Edukata dhe miresjellja jane gjerat qe duhet ti ruam per kete jete dhe te ardhmen..
Dua te them se nqs sillem mire s'dmth se s'mendoj me nje pesimizem ose me nje skepticizem per dicka, ndonje etj..

Mire, por flm qe mendone se jam ne rrugen te drejte per tu bere optimiste... :lol:

I flm vizituesve shume per gjithe keto uratat :)