PDA

View Full Version : ...?


sihana
19-11-04, 19:33
si mund te dijm qe i dashuri juaj shkon edhe me nje tjeter
si duhet ti provokojm ata?apo qfar duhet bere??...
ju lutem pergjigjuni

Barbaroza
19-11-04, 19:58
Sihana,une mendoj se ata s'jane aq budallenj sa te bien ne provokimin tone.Edhe mendoj se kurre nje djale s'mund ta veresh aq lehte se ka edhe tjeter perveq mungesave nese i ben dhe ate shpesh pa ndonje arsyetim te duhur!Ka edhe shume gjera,ku ta di une,ec e diju mendjen si e kane!

Mr_100%
19-11-04, 20:09
BARBAROZA,un do te kisha tregu si e kan mendjen ata(meshkujt)
por ndoshta eshte me mire per mos e ditur,por me gjitheat po te tregoj;ketu ku jetoj un ,ne Ger thon femrat "me mire mos e hulumto at pune se meshkujt jan te lindur per ket"

Mr_100%
19-11-04, 20:13
"was ich nicht weis macht mich nicht heis"perkthyar
"Perderi sa se di as nuk me bezdis"

turisti
19-11-04, 20:18
Nder te metodave te shumta,jane dhe metoda me :CIK-CAK dhe LEGEN.

Mjafton....

Ju pershendet,TURISTI. :wink:

Mr_100%
19-11-04, 20:26
BARBAROZA,meq shifeni se dispononi nje potencial te lart intelektual
dhe meq jemi tek tema Sexi_Dashuria me kish interesuar mendimi juaj
mbi temen 3-in shpresoj se e kuptoni qka mendoj,qka mendojn femrat per kete?

Barbaroza
19-11-04, 20:34
BARBAROZA,meq shifeni se dispononi nje potencial te lart intelektual
dhe meq jemi tek tema Sexi_Dashuria me kish interesuar mendimi juaj
mbi temen 3-in shpresoj se e kuptoni qka mendoj,qka mendojn femrat per kete?

Nuk e di per cilen teme mendoni.Nese mendoni ate reth varianetve te puthjeve,une s'kam ndonje koment,kishte ketu vajza me pervoje qe mund te te japin ndonje pergjigje!

Mafiozi
19-11-04, 22:06
si mund te dijm qe i dashuri juaj shkon edhe me nje tjeter
si duhet ti provokojm ata?apo qfar duhet bere??...
ju lutem pergjigjuni

Mendoj se duhesh me qen shum natyrale, mos te ndjejn
prej teje asnje "kontroll", dhe vet do te shihet...

Si thojn pleqet te ne, budallen mos e vet se te tregon vet...

Nuk esht i drejt nese esht ne ket rrug te keqe dhe do te
shihet se shpejti, mendoj se ti duhesh te jesh normale...

Me fal qe nuk mundem te pergjigjem me shum ne pyetjen
tende, nuk kam pas shum eksperienc ne ket situat...

P.S N relacionet e mia kurr nuk kam tradhtu nje vajz,
po as kurr nuk me kan tradhtuar, e di.. :wink:

Pershendetje sihana

Kercovari
20-11-04, 09:17
si mund te dijm qe i dashuri juaj shkon edhe me nje tjeter
si duhet ti provokojm ata?apo qfar duhet bere??...
ju lutem pergjigjuni
Shum lehte Sihana
Lute shoqen tende me te ngushte le te i vardis te dashurit tend,nese ai pranon oferten dhe shoqja besnike te tregon,athere cdo gje ka marre funde,nese jo,mund te ndodhe te jesh dasmore ne dasmen e shoqes,tash me kurorzuar,e ti nisja nga e para.Suksese!.

sihana
21-11-04, 11:45
o turisti me ato metoda nuk te kuptova gje ore
sidoqoft falm qe keni shkruar rreth ksaj teme barbaroza , mr_100 etj etj ju flm tgjithve
edhe mendimi yt kercovari ishte shum i mir ndoshta do ta bej ate pun...
:wink:

turisti
21-11-04, 12:06
o turisti me ato metoda nuk te kuptova gje ore
sidoqoft falm qe keni shkruar rreth ksaj teme barbaroza , mr_100 etj etj ju flm tgjithve
edhe mendimi yt kercovari ishte shum i mir ndoshta do ta bej ate pun...
:wink:


Te besoj, " sihana " e nderuar. Njera eshte pak metoda vulgare,por per shkak sjelljeve korekte,nuk eshte per botim publik.

Ju pershendes me respekt,TURISTI. :wink:

sihana
21-11-04, 12:33
oki turisti edhe un te pershendes shum :wink: :wink:

Mr_100%
21-11-04, 13:26
SIHANA ndoshta e kisha provuar edhe un me ndonje sqarim,
por un jam i bindur se femrat e diktojn ket shum shpejt,pa pare asgje,
parapsichologi

turisti
21-11-04, 13:51
oki turisti edhe un te pershendes shum :wink: :wink:

Faleminderit. :wink:

sihana
21-11-04, 14:30
:wink: :wink:

turisti
22-11-04, 01:07
:wink: :wink:

:wink: :P :wink:

skendi
22-11-04, 02:12
:) :shock:

skendi
22-11-04, 02:19
per fat te keq keto tema jane ende tabu tek ne :?