PDA

View Full Version : Cilen moshe e kishet preferuar per mardhenje intime


zeshkani_i_embel
21-11-04, 21:17
ju pershendes te gjithve dhe ju kisha lutur qe qdonjeri te jap nga nje koment flm per mirkuptim

Honesty^uk.
21-11-04, 21:20
ju pershendes te gjithve dhe ju kisha lutur qe qdonjeri te jap nga nje koment flm per mirkuptim

pasi komenti juaj mungon ateher edhe une po e le ashtu te pashpalosur :wink: :arrow:

zeshkani_i_embel
22-11-04, 05:32
flm ty

turisti
22-11-04, 10:04
Pershendetje,- zeshkani_i_embel -. Ndoshta po e preferoj gabimisht.Simbas shkences,e preferuar eshte prej 18 e perpjet,qe dmth se organizmi eshte i pjekun per avanturat e atij lloji,me gjithe se duhet te edhe pjekuria intelektuale ne nivelin e duhur,sepse munden prej hapat e para sexit te ktijohen ndjenjat e fuqieshme dhe ne rast deshtimit me vone,ndjenjat marrin kahjen tjeter dhe shenderrohen ne demoralizim i cili ka pasoja psiqike.....

Fillimi i pare seksual dhe pervoja e pare kan efekt shume te madh sepse nese vijne me dashuri, perjetimi eshte me specifik.

Une kam fillue me 18 vjet.

Ju pershendes,TURISTI. :wink:

Mafiozi
22-11-04, 10:25
Pershendetje,- zeshkani_i_embel -. Ndoshta po e preferoj gabimisht.Simbas shkences,e preferuar eshte prej 18 e perpjet,qe dmth se organizmi eshte i pjekun per avanturat e atij lloji,me gjithe se duhet te edhe pjekuria intelektuale ne nivelin e duhur,sepse munden prej hapat e para sexit te ktijohen ndjenjat e fuqieshme dhe ne rast deshtimit me vone,ndjenjat marrin kahjen tjeter dhe shenderrohen ne demoralizim i cili ka pasoja psiqike.....

Fillimi i pare seksual dhe pervoja e pare kan efekt shume te madh sepse nese vijne me dashuri, perjetimi eshte me specifik.

Une kam fillue me 18 vjet.

Ju pershendes,TURISTI. :wink:

Meriton pershendetje te perzemerta Turisti :P
per ket postim me rendesi per rinijen 8)

Un kam filluar ne moshen 17 vjeqare :roll: :roll: :roll: :roll:

Pėrshendetje :wink:

turisti
22-11-04, 10:30
Pershendetje,- zeshkani_i_embel -. Ndoshta po e preferoj gabimisht.Simbas shkences,e preferuar eshte prej 18 e perpjet,qe dmth se organizmi eshte i pjekun per avanturat e atij lloji,me gjithe se duhet te edhe pjekuria intelektuale ne nivelin e duhur,sepse munden prej hapat e para sexit te ktijohen ndjenjat e fuqieshme dhe ne rast deshtimit me vone,ndjenjat marrin kahjen tjeter dhe shenderrohen ne demoralizim i cili ka pasoja psiqike.....

Fillimi i pare seksual dhe pervoja e pare kan efekt shume te madh sepse nese vijne me dashuri, perjetimi eshte me specifik.

Une kam fillue me 18 vjet.

Ju pershendes,TURISTI. :wink:

Meriton pershendetje te perzemerta Turisti :P
per ket postim me rendesi per rinijen 8)

Un kam filluar ne moshen 17 vjeqare :roll: :roll: :roll: :roll:


Pėrshendetje :wink:
Shume bre je ngute,hahahahahahahahahahahahahahahahahaha.
Te pershendes si gjithmone. :wink:

Mafiozi
22-11-04, 10:33
Pershendetje,- zeshkani_i_embel -. Ndoshta po e preferoj gabimisht.Simbas shkences,e preferuar eshte prej 18 e perpjet,qe dmth se organizmi eshte i pjekun per avanturat e atij lloji,me gjithe se duhet te edhe pjekuria intelektuale ne nivelin e duhur,sepse munden prej hapat e para sexit te ktijohen ndjenjat e fuqieshme dhe ne rast deshtimit me vone,ndjenjat marrin kahjen tjeter dhe shenderrohen ne demoralizim i cili ka pasoja psiqike.....

Fillimi i pare seksual dhe pervoja e pare kan efekt shume te madh sepse nese vijne me dashuri, perjetimi eshte me specifik.

Une kam fillue me 18 vjet.

Ju pershendes,TURISTI. :wink:

Meriton pershendetje te perzemerta Turisti :P
per ket postim me rendesi per rinijen 8)

Un kam filluar ne moshen 17 vjeqare :roll: :roll: :roll: :roll:


Pėrshendetje :wink:
Shume bre je ngute,hahahahahahahahahahahahahahahahahaha.
Te pershendes si gjithmone. :wink:

Hahahahahhahahahhaahhahahahhaha po bre shum me i ri se ti Turist :roll: :roll:
Me respekt :wink:

Brikena
22-11-04, 10:36
Per mua mosha me e mire eshte 18vjece per gocat dhe 20vjec per cunat :wink:

Kercovari
22-11-04, 11:43
Sa me heret aq me mire.Koha te jepe mundesin deri sa je gjalle,e pastaj.......!?.

turisti
22-11-04, 14:39
Sa me heret aq me mire.Koha te jepe mundesin deri sa je gjalle,e pastaj.......!?.

Hmmm,shume i uritur ishe kon,mos je i grupit " MERAKLIVE ",hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Pershendetje,TURISTI. :wink:

Kercovari
22-11-04, 17:01
Sa me heret aq me mire.Koha te jepe mundesin deri sa je gjalle,e pastaj.......!?.

Hmmm,shume i uritur ishe kon,mos je i grupit " MERAKLIVE ",hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Pershendetje,TURISTI. :wink:

Heee!Vetem merakli a?Edhe gjenetli shoki.Te beshe keq ne kete bote shoki eshte mekat.Haaaaahaaaaa!.

zeshkani_i_embel
22-11-04, 23:12
ju flm juve qka dhat komentet tuaja
une kam filluar shum heret me dashuri qe ne moshen 14 vjeqare por mardhenje kam pasur ne moshen 16 por lezeti ka qen ma i vogel e tash ja kum marr doren dhe boj pjes ne grupin e meraklive se sexi eshte gjeja me e mir ne jet kur je duke ber sex i harron te gjitha (nene babe ........) e sidomos kur e boj 69 me pas thik afer e prej me thik p.... dhe e haj pa pjekur hahahahaaaaaaaaaa tung

Kaltrina
23-11-04, 10:21
ju flm juve qka dhat komentet tuaja
une kam filluar shum heret me dashuri qe ne moshen 14 vjeqare por mardhenje kam pasur ne moshen 16 por lezeti ka qen ma i vogel e tash ja kum marr doren dhe boj pjes ne grupin e meraklive se sexi eshte gjeja me e mir ne jet kur je duke ber sex i harron te gjitha (nene babe ........) e sidomos kur e boj 69 me pas thik afer e prej me thik p.... dhe e haj pa pjekur hahahahaaaaaaaaaa tung

Vallahi rrezik koke, ikju thikave mundesisht se pe bon naj nom :lol: hihiih hajgare a

pershendetje

zeshkani_i_embel
23-11-04, 12:03
ju flm juve qka dhat komentet tuaja
une kam filluar shum heret me dashuri qe ne moshen 14 vjeqare por mardhenje kam pasur ne moshen 16 por lezeti ka qen ma i vogel e tash ja kum marr doren dhe boj pjes ne grupin e meraklive se sexi eshte gjeja me e mir ne jet kur je duke ber sex i harron te gjitha (nene babe ........) e sidomos kur e boj 69 me pas thik afer e prej me thik p.... dhe e haj pa pjekur hahahahaaaaaaaaaa tung

Vallahi rrezik koke, ikju thikave mundesisht se pe bon naj nom :lol: hihiih hajgare a

pershendetjehahahaaaaaaaaaaa kaltrina flm te pershendes edhe une

Fata
23-11-04, 16:41
Kur te arrihet pjekuria, me pare kurrsesi.
Se femija nuk din cka eshte intimiteti.

Mafiozi
23-11-04, 17:36
Kur te arrihet pjekuria, me pare kurrsesi.
Se femija nuk din cka eshte intimiteti.

Ashtu esht Fata, edhe per sicilin pjekuria arrin ne vite te ndryshme,
pjekuria ka me shum rendesi se vitet, fjal me vend ndaj teje :wink:

Me respekt 8)

zeshkani_i_embel
24-11-04, 01:25
Kur te arrihet pjekuria, me pare kurrsesi.
Se femija nuk din cka eshte intimiteti.ndoshta kerkoni fatin apo jo?
na tregoni vet se per qka jeni regjistruar tung kalo bukur FATA

KriSTaL
02-12-04, 08:20
Thuhet se personat te cilet , fillojn mardhenjet ne mosh me te madhe..nga mosha 25 e perpjet apo 30 e perpjet..nuk do ju shuhet etja kurr per gjerat intime dhe ne pleqeri , ndersa ata te cilet fillojn ne mosh te re..si Mafiozi e Turisti . ata kur te vijn ne moshen 50 vjecare hahahah me falni ne shprehje sdo munden te ja bejn Cakkkkkk ahhahahah tungiiiiiiiiiiii

Kercovari
02-12-04, 09:37
Thuhet se personat te cilet , fillojn mardhenjet ne mosh me te madhe..nga mosha 25 e perpjet apo 30 e perpjet..nuk do ju shuhet etja kurr per gjerat intime dhe ne pleqeri , ndersa ata te cilet fillojn ne mosh te re..si Mafiozi e Turisti . ata kur te vijn ne moshen 50 vjecare hahahah me falni ne shprehje sdo munden te ja bejn Cakkkkkk ahhahahah tungiiiiiiiiiiii
E kunderta Kristal
Ato qe ja fillojne heret fitojn imunitet ne pleqeri.
Per te qen fudbaler i mire trajnimi eshte baza e fitores te sigurte.

KriSTaL
02-12-04, 09:43
Kercovari..pershendetje une se kam provuar pleqerin akoma..ama e kam lexuar ne nje revist shkencore ,nga nje seksiolog..prandaj nuk do bie ne kundershtim me ty..ndoshta ke lexuar me teper..por aty thuhet:

ata qe fillojn ne mosh me te madhe..mundohen ta shfrytezojn dhe moshen..qe ju ka ikur moshen rinore.

Kercovari
02-12-04, 10:44
Kercovari..pershendetje une se kam provuar pleqerin akoma..ama e kam lexuar ne nje revist shkencore ,nga nje seksiolog..prandaj nuk do bie ne kundershtim me ty..ndoshta ke lexuar me teper..por aty thuhet:

ata qe fillojn ne mosh me te madhe..mundohen ta shfrytezojn dhe moshen..qe ju ka ikur moshen rinore.
Une vetem i degjoj te tjeret,kurse veproj me eksperiencen qe kam ne kete lemi.Do te plakesh edhe ti!haaahaaaaa!

KriSTaL
02-12-04, 10:50
ahahahaha Kercovari ani ani ..po eshte qka eshte pa Viagra se ahhahahha Te pershendes

Kercovari
02-12-04, 11:03
ahahahaha Kercovari ani ani ..po eshte qka eshte pa Viagra se ahhahahha Te pershendes
Viagra vetem per raste ekstreme jasht gardhit!haaahaaaha!

KriSTaL
02-12-04, 11:05
hahahahhaha Kercovari..me bere te qesh per bes..me shume me duket ,,kan nevoj te perdorin te rinjet se peleqet hahahahhah

Kercovari
02-12-04, 11:19
hahahahhaha Kercovari..me bere te qesh per bes..me shume me duket ,,kan nevoj te perdorin te rinjet se peleqet hahahahhah
Viagra:Stimulans per diverzantet e rinje!haahahaaaa!.

KriSTaL
02-12-04, 11:52
ahahhahahah Korcari pse rinis i pelqen te flitet kaq shume per sex aaaaaa ahhahahah ev ev rini he virane qe kalle veten qe bane krane

Gjumashja
03-12-04, 10:39
mendoj ateher kur e ndin veten te sigurt partneret :wink: :wink:

loti
04-12-04, 10:08
Zeshkan mos prej me thike nuk ki nevoje ,ma mire ruje kohen e menstr..e ka gjak sa te dush ,ok

KriSTaL
05-12-04, 16:38
Une e dij pse je regjistru. je regjistru me gjet nje burr e mu martuuuuu qyreeeeeeee

taksiratlia
08-12-04, 21:18
:D :oops: :oops: Ju pershendes.....
mosha me e mire eshte per djem 25 vjet kurse vajza 21 vjet por mos harrojme si tha edhe FATA pjekuria duhet te jete ne nivel dhe njoftesia se nuk ka lezet kur nuk je i lire me ate person.................
Kurse ti zonja Fata mos thuaj pse jam regjistruar por ke durim gjate leximit te letrave tona...........dhe shprehu me lirshem bile me mua vetem udhero ..........................tung :wink: :wink: :wink: :wink:

turisti
13-12-04, 00:27
PLeqerien,- ateherit jeni te lire,hahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Publicisti
18-12-04, 19:47
Shume teme e qelluar:

Te them te drejten eshte mire me pas kujdes ne kete qeshtje se kur eshte mosha me e pershtatshme me fillu me kerku diqka te embel,por megjithate eshte mire qe nga mosha 20 vjeqare si per femra ashtu edhe per meshkuj,kur e them kete e kam parasysh se nese fillohet sex-i me heret se kjo mosh qe u citua mendoj se per nje kohe ka me humb imuniteti ne kete drejtim.E tani kur te vjen pleqeria duhet me degju kengen " Shih me sy e plas me Zemer"

turisti
18-12-04, 20:29
Nder ilqet tjere,eshte dhe krane dydegeshe. :wink:

paride
02-01-05, 18:28
pershendetje te gjitheve, une po flas per vete, une i preferoj femrat me te moshura se une sepse jane me eksperte per nje sex te mire kurre me bie malli per sex te pa kufi e gjeje nje femer me te moshuar se une dhe e bej, jam 32 vjecar dhe i preferoj femrat deri 45 vjec

Arbėri
07-01-05, 16:04
"Cilen moshe e kishet preferuar per mardhenje intime"


25 - 55 :lol: :) :lol: :P :P

dardha
25-01-05, 11:35
"Cilen moshe e kishet preferuar per mardhenje intime"


25 - 55 :lol: :) :lol: :P :P

haahaha arberi, sa vjete i paske ti zotni 55 a?
apo ta ka qefi femren me pervoje :wink: hahahahhaha