PDA

View Full Version : kerkon nga shoqja...


sihana
23-11-04, 19:03
ai i kerkon shoqes sime te ngusht te behet edhe shoqja e tij e ngusht?
PSE?
ngase ndoshta e don dhe deshiron qe keshtu ngapak ngapak ta bej pervete?
i thot se i pelqen biseda me te me shum sesa me mua (po aty e cek edhe fjalen si shoqe )
por mua me pengon shum
jam xheloze per at pun
gjithnje kur flet me mua me thot zemer shpirt loqk etj
i thot edhe asaj veq diqka me shum ne fund i thon se e don shum si shoqe
qfar esht ne pyetje ketu?

Barbaroza
23-11-04, 19:09
Sihana,me duket se ketu eshte sinjal jo i mire.Edhe une kisha nje shoqe e cila kishte nje ish-te dashur,dhe sa here dilnin bashke ata,ai i thoshte te me ftonte edhe mua.Nje here,dy here,e kuptova se djali ishte me shume i interesuar per mua se per shoqen time andaj une u terhoqa dhe nuk dilja bashke me ta dhe se shpejti ata u ndane.
Nuk di cfare te te keshilloj ne kete rast,veq te them hetoje dhe analizoje me mire rastin dhe bej siq te thote mendja jote ne fund sepse ti e di me se miri!
Kujdes!!!

Mafiozi
23-11-04, 19:17
ai i kerkon shoqes sime te ngusht te behet edhe shoqja e tij e ngusht?
PSE?
ngase ndoshta e don dhe deshiron qe keshtu ngapak ngapak ta bej pervete?
i thot se i pelqen biseda me te me shum sesa me mua (po aty e cek edhe fjalen si shoqe )
por mua me pengon shum
jam xheloze per at pun
gjithnje kur flet me mua me thot zemer shpirt loqk etj
i thot edhe asaj veq diqka me shum ne fund i thon se e don shum si shoqe
qfar esht ne pyetje ketu?

Me duket se Ai shoku yt interesohet me shum per shoqen se per ty sihana, kur ka bised me interesante me te edhe i thot edhe zemer,
shpirt, loqk, per mua nuk esht gje normale, aspak. Nese te don ty sihana
duhet ti respektoj deshirat e tua, esht normal qe je gjeloze per ket pun,
prej tij rrjedh gjelozia jote.
Mendoj se aj djal nuk din as vet se qka don, ty apo shoqen tende.

Me fal per keto fjal te veshtira por ashtu esht mendimi im sihana.

Me gjith respekt per ty :wink:

sihana
23-11-04, 20:16
barbaroza dhe mafiozi falmn shum qe jeni pergjigjur
po tani qfar duhet te bej ta pyes nese esht i interesuar per mua apo shoqen time aj do te me thot qe ate e do si shoqe dhe i pelqen te jet shok i ngusht i saj kurse mua me do si femer te tij
edhe per fjalet zemer etj etj aj do te me thot qe i thot nga shoqeria e jo nga dashuria per te
nuk kam se si ta hetoj qeshtjen me teper shoqja ime e ngusht shkon me shokin e tij te ngusht ne te katert rrime bashk ose nganjeher ata dy e vetem e ne dy vetem por ne te njejtin vend kuptoni?
qfar mendoni qe duhet te bej ??
ngopa nga xhelozia e madhe

Honesty^uk.
23-11-04, 20:28
ai i kerkon shoqes sime te ngusht te behet edhe shoqja e tij e ngusht?
PSE?
ngase ndoshta e don dhe deshiron qe keshtu ngapak ngapak ta bej pervete?
i thot se i pelqen biseda me te me shum sesa me mua (po aty e cek edhe fjalen si shoqe )
por mua me pengon shum
jam xheloze per at pun
gjithnje kur flet me mua me thot zemer shpirt loqk etj
i thot edhe asaj veq diqka me shum ne fund i thon se e don shum si shoqe
qfar esht ne pyetje ketu?

Ti thuash dikujt shok apo shoqe eshte veshtir , duke ditur se ne shume raste shoki apo shoqja ta kane bere ate qe s'ta kishte bere as hasmi, prandaj e nderuar "sihana" ketu paska dicka qe nuk eshte ne rregull, dhe une te kisha keshilluar qe atij shokut ti japesh 2 mundesi per te zgjedhur;;i thuaj MUA APO SHOQEN;;pasi po me duket se ti je duke u perdorur vetem si ure per takimin e atyre.

Kurre nuk eshte vone, por me mire heret se vone.

Cdo te mire te deshiron
Honesty

Murgesha
23-11-04, 20:40
ai i kerkon shoqes sime te ngusht te behet edhe shoqja e tij e ngusht?
PSE?
ngase ndoshta e don dhe deshiron qe keshtu ngapak ngapak ta bej pervete?
i thot se i pelqen biseda me te me shum sesa me mua (po aty e cek edhe fjalen si shoqe )
por mua me pengon shum
jam xheloze per at pun
gjithnje kur flet me mua me thot zemer shpirt loqk etj
i thot edhe asaj veq diqka me shum ne fund i thon se e don shum si shoqe
qfar esht ne pyetje ketu?

Sihana, mos ėshtė ky tregim paksa i ngarkuar me gjelozi????
Para se tė vendosėsh diēka mė tepėr nė kėtė rast, kėrko qė tė bisedojsh edhe njėherė me ate. Gjatė bisedės mos kėrko tė dijshė se ēka ai mendon pėr shoqen tėnde, por pėrpiqu tė kuptojsh se ēfarė vendi zen ti nė jetėn e tij.
Nėse kėrkon tė dijshė mė tepėr se ēka mendon ai pėr shoqen tėnde dije se do ta humbėsh, por nėse i lė vend atij tė kuptojė se pėr ty ėshtė e rėndėsishme vetja juaj atėherė edhe ai do tė reflektoj pėr vetveten.
Situata tė tilla nganjėherė janė fatale pėr ndonjė person.
Unė po tė isha nė vendin tuaj do tė pėrpiqesha qė tja bėj atij me dije se po mė mundojnė mendimet e tija pozitive pėr shoqen tėnde.
Kėtė do ta bėja jo me bėrtima e scena tė gjelozisė, por me afri diskutime tė qeta dhe sidomos me dashuri.

sihana
23-11-04, 20:50
esht shum e vertet ajo qe thua honesty veshtir esht ti thuash shok ose shoqe dikujt
por ne te dyja ishim bashk kur e takuam ate djal dhe shokun e tij
kemi folur disa her bashk edhe nje dit rastesisht e ka takuar aj shoqen time dhe i ka then per mua qe i pelqej etj etj
e keshtu ishte puna pastaj nepermjet meje filluan edhe ata dy (shoki i tij dhe shoqja ime) e tani vazhdojn keto lidhje ende
por ndoshta aj eshte dashuruar tani pas lidhjes me mua me shoqen time?
kete nuk e di

sihana
23-11-04, 20:56
po murgesha e di se do ta humb nese veproj ashtu

po si ta bej ate me dije se po me mundojn ato mendime te tija per shoqen
si ti them??
dua qe te kuptoj aj qe skam deshir me ti thot asaj zemer etj edhepse thot se i thot si shoqe mua me pengon
po qe ka kerkuar nga ajo te jet shoqja e tij e ngusht si i them qe sme pelqen aspak
apo mos ti them fare??

Murgesha
23-11-04, 21:12
po murgesha e di se do ta humb nese veproj ashtu

po si ta bej ate me dije se po me mundojn ato mendime te tija per shoqen
si ti them??
dua qe te kuptoj aj qe skam deshir me ti thot asaj zemer etj edhepse thot se i thot si shoqe mua me pengon
po qe ka kerkuar nga ajo te jet shoqja e tij e ngusht si i them qe sme pelqen aspak
apo mos ti them fare??

Bėja me dije se ti do tė jesh shoqe dhe dashnore pėr tė.

Honesty^uk.
23-11-04, 21:25
esht shum e vertet ajo qe thua honesty veshtir esht ti thuash shok ose shoqe dikujt
por ne te dyja ishim bashk kur e takuam ate djal dhe shokun e tij
kemi folur disa her bashk edhe nje dit rastesisht e ka takuar aj shoqen time dhe i ka then per mua qe i pelqej etj etj
e keshtu ishte puna pastaj nepermjet meje filluan edhe ata dy (shoki i tij dhe shoqja ime) e tani vazhdojn keto lidhje ende
por ndoshta aj eshte dashuruar tani pas lidhjes me mua me shoqen time?
kete nuk e di

Po te kuptoj "sihana" dhe askujt si deshiroj ndarje, por ASKEND NUK MUNDESH TA MBASH ME FORCE OSE TE JA IMPONOSH, prandaj per kete po te them qe ti sqarosh gjerat ne mengjes dhe te mos presesh mbremjen, besoj se me kupton drejt.
Tung

turisti
23-11-04, 21:40
ai i kerkon shoqes sime te ngusht te behet edhe shoqja e tij e ngusht?
PSE?
ngase ndoshta e don dhe deshiron qe keshtu ngapak ngapak ta bej pervete?
i thot se i pelqen biseda me te me shum sesa me mua (po aty e cek edhe fjalen si shoqe )
por mua me pengon shum
jam xheloze per at pun
gjithnje kur flet me mua me thot zemer shpirt loqk etj
i thot edhe asaj veq diqka me shum ne fund i thon se e don shum si shoqe
qfar esht ne pyetje ketu?

Ai kerkon vetem " solidaritet " ,hahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Gentiani
24-11-04, 00:32
:roll: :roll: :roll: interesante qenka kjo puna me "shoqe tė ngushta" ose provo ta pyesish a mundesh ta keshė edhe ti "shokė tė ngushtė" ndonjėrin nga shokėt e tij tė ngushtė dhe do tė shohėsh reagimin e tij.

Provo lirisht, parashtroja kėtė pyetje kontrolluese dhe do tė marrėsh pėrgjigje, prej nga edhe mė lehtė do ta kesh ta forcosh ofanzivėn e sulmit tėnd ndaj kėrkesave tė tija.


Gentiani!

dr1ta
24-11-04, 00:38
Likfidoje se shpejti http://instagiber.net/smiliesdotcom/contrib/blackeye/2gunsfiring_v1.gif

Mr_100%
24-11-04, 01:07
SIHANA,edhe un dua ta them mendimin tim,e ai eshte;
NJE MASHKULL DHE NJE FEMER S MUNDEN ME QEN SHOKE TE VERTETE APO TE NGUSHTE,un nuk mendoj se mundet me ekzistu ksi shoqerije

Gentiani
24-11-04, 01:08
Likfidoje se shpejti http://instagiber.net/smiliesdotcom/contrib/blackeye/2gunsfiring_v1.gif

po, e pastaj ēka fiton?! mbetesh pa shokun e jetės, e edhe shoqja e ngushtė tė braktisė, sepse i ke likuiduar shokun e ngushtė :wink: :lol:

Mafiozi
24-11-04, 01:52
:roll: :roll: :roll: interesante qenka kjo puna me "shoqe tė ngushta" ose provo ta pyesish a mundesh ta keshė edhe ti "shokė tė ngushtė" ndonjėrin nga shokėt e tij tė ngushtė dhe do tė shohėsh reagimin e tij.

Provo lirisht, parashtroja kėtė pyetje kontrolluese dhe do tė marrėsh pėrgjigje, prej nga edhe mė lehtė do ta kesh ta forcosh ofanzivėn e sulmit tėnd ndaj kėrkesave tė tija.


Gentiani!

Respekt per keto fjal interesante per shoqen tone sihana

8)

sihana
24-11-04, 09:52
oki honesty :wink:

turisti qeshu qeshu ti un jam ne hall e ti qeshesh :cry:

ose do te bej keshtu si thua ti gentian ose do ta ndegjoj driten ta likfidoj ate sa me shpejt e nuk dua ta humbi shoqerin e mir me shoqen time te shum te ngusht per te
thoni se keshtu esht me mir?

Kercovari
24-11-04, 11:15
Likfidoje se shpejti http://instagiber.net/smiliesdotcom/contrib/blackeye/2gunsfiring_v1.gif
Likuidimet denohen me ligje Drita.Ndonje keshille perparimtare do te lehtesonte Sihana te gjeje veten aty edhe ku eshte.E nese ajo ka kuptuar se ka ve themelet e ures mbi nje lume qe ska ecur kurre,ka te drejte te ngreje edhe digen.

Kercovari
24-11-04, 11:30
ai i kerkon shoqes sime te ngusht te behet edhe shoqja e tij e ngusht?
PSE?
ngase ndoshta e don dhe deshiron qe keshtu ngapak ngapak ta bej pervete?
i thot se i pelqen biseda me te me shum sesa me mua (po aty e cek edhe fjalen si shoqe )
por mua me pengon shum
jam xheloze per at pun
gjithnje kur flet me mua me thot zemer shpirt loqk etj
i thot edhe asaj veq diqka me shum ne fund i thon se e don shum si shoqe
qfar esht ne pyetje ketu?
Sihana
Provo te shmangesh xhelozin.Sillu sikur s`te pengojne shprehjet e atij.
Verre se si reagon shoqja ndaj komplimenteve te te dashurit tend.
Ka te ngjare qe i dashuri i yt te ndjeje vetem afersin e ngrohte te shoqes tende,por edhe nje dashuri e fshehte eshte ne pytje.
Mbaje veten nen kontrol,mos u zbulo se je xheloze.Tek e fundit ti ske cka te humbish nese gjerat kane marre kahje tjeter.Me mire mirupafshim ne mengjez se sa ne mbremje.

turisti
24-11-04, 11:40
oki honesty :wink:

turisti qeshu qeshu ti un jam ne hall e ti qeshesh :cry:

ose do te bej keshtu si thua ti gentian ose do ta ndegjoj driten ta likfidoj ate sa me shpejt e nuk dua ta humbi shoqerin e mir me shoqen time te shum te ngusht per te
thoni se keshtu esht me mir?

Sihana e nderuar,
Shumehere po pritoj me shkrujt shume dhe i perdori fjalet e zgjidhura per ta pershkruar gjendjen e gjithmbarshme. Ashtu e zgjodha fjalen: SOLIDARITET. PSE? Pikerisht per domethenjen e saj kush me cilin po solidarizohet: TI me GJENDJEN tende, FRAERI yt me te dyjat, SHOQJA jote me mendimin e FRAERIT tende.

Siq e shef,ti e ke " shpejt " kuptue shkrimin tim. Nese rasti e zgjidh ( testoje shoqen tende a deshiron te pranoje IDE te fraerit tende dhe pse.Nese thot PO,ateherit ) :arrow: mos prit asgje dhe mos i " LIKVIDO ",por " REGJISTROI NĖ LIBRĖN E PERSONAVE TĖ QREGJISTRUAR ".

Me respekt,TURISTI.

P.S.- kerkoj falje per te qeshurit,por ashtu mu eshte dhene ne ate moment ,a si arsya ka qene: IDEA E FRAERIT TENDE. :wink:

sihana
25-11-04, 09:58
i dhash fund ksaj pune
i thash shko ne RRS
shoqja ime ende mban lidhjen me at shokun e tij e ky tani mbeti vetem njeher per momentin
se pastaj veq kur ta sho me ndonje tjeter po spe ma nin :P

Kercovari
25-11-04, 10:16
i dhash fund ksaj pune
i thash shko ne RRS
shoqja ime ende mban lidhjen me at shokun e tij e ky tani mbeti vetem njeher per momentin
se pastaj veq kur ta sho me ndonje tjeter po spe ma nin :P
Te pregezoj sihana
Ne momente te veshtira,vendime reale dhe burrerore.Me mire se ne RRS.S`ka!.

Mafiozi
25-11-04, 14:44
i dhash fund ksaj pune
i thash shko ne RRS
shoqja ime ende mban lidhjen me at shokun e tij e ky tani mbeti vetem njeher per momentin
se pastaj veq kur ta sho me ndonje tjeter po spe ma nin :P

Ke vepruar me forc e dhimbje sihana, ashtu duhet, kur nga ana jote
ke dhan mund dhe ke qen e drejt, nuk ka nevoj me thy koken me shum
per at djal qe i mungon respekti dhe mirkuptimi ndaj teje.

Mos ta nin hiq sihana, besoj qe e njofton nje djal ideal siq e deshiron vet.

Te pershendes :wink:

Barbaroza
25-11-04, 16:26
i dhash fund ksaj pune
i thash shko ne RRS
shoqja ime ende mban lidhjen me at shokun e tij e ky tani mbeti vetem njeher per momentin
se pastaj veq kur ta sho me ndonje tjeter po spe ma nin :P

Sihana,vertete vendim burrerror paske marre.E ke pas veshtire,por vendosmeria jote paska qene me e forta.Tash te kisha keshilluar te presesh pak,nese te do,ai do te te kerkoje perseri.Por,asesi ti e para mos gabo t'i vardisesh!

Gentiani
25-11-04, 16:30
i dhash fund ksaj pune
i thash shko ne RRS
shoqja ime ende mban lidhjen me at shokun e tij e ky tani mbeti vetem njeher per momentin
se pastaj veq kur ta sho me ndonje tjeter po spe ma nin :P

Ka momente tė caktuara, kur njeriu duhet tė ndėrmarrė hapa tė caktuar dhe sė fundit mė mirė njė "fund i tmerrshėm" se "tmerri pa fund".

Unė mendoj, sė paku sipas asaj qė e ke shtjelluar qė ke vepruar korrekt.


Gentiani!

sihana
25-11-04, 20:06
po nje vendim shum i mir minxi se e bera por ja qe ja dola sbesoja se do tmundem por e bera
por tani u kthye serish madje ne telefon me merr qdo minut
e sot e pash ne rrug dhe nuk i fola fare atij vetem shokut tij dhe aj erdhi me morri per dore dhe deshi te me marr me veti ne nje kafe qe ishte duke shkuar por nuk pranova i thash qe ka pun tani
isha me veti me shoqen por asgje nuk ndodhi vetem ashtu dhe shkuam pastaj
qka te bej taniii??? :?: :?:

Mafiozi
25-11-04, 22:15
po nje vendim shum i mir minxi se e bera por ja qe ja dola sbesoja se do tmundem por e bera
por tani u kthye serish madje ne telefon me merr qdo minut
e sot e pash ne rrug dhe nuk i fola fare atij vetem shokut tij dhe aj erdhi me morri per dore dhe deshi te me marr me veti ne nje kafe qe ishte duke shkuar por nuk pranova i thash qe ka pun tani
isha me veti me shoqen por asgje nuk ndodhi vetem ashtu dhe shkuam pastaj
qka te bej taniii??? :?: :?:

Te kuptoj qe nuk mundesh me bisedu me te sihana. Por duhet te kesh nje
bised me te, esht me nevoj per ty, i thua qka ki ne zemer se qka te ka
penguar me se shumti ne ket histori, me respekt, pa frig e sidomos
ne qetesi si me qen nje shoqe e tij.

Ne ket menyr me von nuk mundet me gjet "arsye" me pas nje bised
te kjart me ty. Ndodh shpeshher kjo, dhe nuk te len jet te qet.
Te besoj qe esht veshtir per ty ne ket moment, por edhe, besom qe
per ate do te jet shum me veshtir per nje koh te gjat.

Jam i bindur qe esht shum me rendesi te mbetesh si "shoqe" me te.
Edhe pse nuk esht leht. Kjo do te ndihmon shum.

Te uroj lumturi ne te ardhmen sihana

:wink:

dr1ta
25-11-04, 22:56
Likfidoje se shpejti http://instagiber.net/smiliesdotcom/contrib/blackeye/2gunsfiring_v1.gif
Likuidimet denohen me ligje Drita.Ndonje keshille perparimtare do te lehtesonte Sihana te gjeje veten aty edhe ku eshte.E nese ajo ka kuptuar se ka ve themelet e ures mbi nje lume qe ska ecur kurre,ka te drejte te ngreje edhe digen.


Ej un nuk mendova me mbyt.. :shock: Po cka do te beje ajo me nje njeri si ai ? ma mir te largoje

Sa per lapera ka boll qy :lol:

Kercovari
26-11-04, 09:04
Likfidoje se shpejti http://instagiber.net/smiliesdotcom/contrib/blackeye/2gunsfiring_v1.gif
Likuidimet denohen me ligje Drita.Ndonje keshille perparimtare do te lehtesonte Sihana te gjeje veten aty edhe ku eshte.E nese ajo ka kuptuar se ka ve themelet e ures mbi nje lume qe ska ecur kurre,ka te drejte te ngreje edhe digen.


Ej un nuk mendova me mbyt.. :shock: Po cka do te beje ajo me nje njeri si ai ? ma mir te largoje

Sa per lapera ka boll qy :lol:
Flm.Drita
Edhe une nuk mendova me mbyte,po nese ndodhe qudirat jen jeteshkurtra.

sihana
26-11-04, 09:05
ok
thuani ta fal dhe te kem lidhje ende me te apo ti nderprej ketu te gjitha

i kisha nderprer menjher por po them ndoshta permirson diqka ( lidhje me at shoqen time nuk i jep me komplimente etj) pra kur te bisedoj me te dhe ti them keshtu qe ajo me pengon shum edhe rregullohet krejt
i love him per qato niher spo di shka me bo
po nejse muj mi lon more qy
hahhaha

Kercovari
26-11-04, 09:20
ok
thuani ta fal dhe te kem lidhje ende me te apo ti nderprej ketu te gjitha

i kisha nderprer menjher por po them ndoshta permirson diqka ( lidhje me at shoqen time nuk i jep me komplimente etj) pra kur te bisedoj me te dhe ti them keshtu qe ajo me pengon shum edhe rregullohet krejt
i love him per qato niher spo di shka me bo
po nejse muj mi lon more qy
hahhaha
Ti s`mundesh pa te Sihana
Bleje nje zinxhire te qenit dhe lidhe te krevati.Haaaaahaaaa!.

turisti
26-11-04, 15:47
oki honesty :wink:

turisti qeshu qeshu ti un jam ne hall e ti qeshesh :cry:

ose do te bej keshtu si thua ti gentian ose do ta ndegjoj driten ta likfidoj ate sa me shpejt e nuk dua ta humbi shoqerin e mir me shoqen time te shum te ngusht per te
thoni se keshtu esht me mir?

Sihana e nderuar,
Shumehere po pritoj me shkrujt shume dhe i perdori fjalet e zgjidhura per ta pershkruar gjendjen e gjithmbarshme. Ashtu e zgjodha fjalen: SOLIDARITET. PSE? Pikerisht per domethenjen e saj kush me cilin po solidarizohet: TI me GJENDJEN tende, FRAERI yt me te dyjat, SHOQJA jote me mendimin e FRAERIT tende.

Siq e shef,ti e ke " shpejt " kuptue shkrimin tim. Nese rasti e zgjidh ( testoje shoqen tende a deshiron te pranoje IDE te fraerit tende dhe pse.Nese thot PO,ateherit ) :arrow: mos prit asgje dhe mos i " LIKVIDO ",por " REGJISTROI NĖ LIBRĖN E PERSONAVE TĖ QREGJISTRUAR ".

Me respekt,TURISTI.

P.S.- kerkoj falje per te qeshurit,por ashtu mu eshte dhene ne ate
moment ,a si arsya ka qene: IDEA E FRAERIT TENDE. :wink:


Sihana e nderuar,une po e pres pergjegjen tende per pergjegjjen time larteshenuar,sepse vetem ashtu muj te te jap keshill tjeter,ose nuk te kan pelqyer fjalet e mia?

Me nderime,TURISTI.

sihana
26-11-04, 22:13
hahahhahahha kercovari po edhe do ta lidh mir qe te mos leviz fare me hahahahhaha

turisti shum me pelqyen fjalet e tua por qfar pergjigje po pret ste kuptova ???

tungi tgjithve :wink: :wink:

turisti
27-11-04, 16:22
_____________________________________________
Pergjegjje per kete mendimin tim,SIHANA e nderuar:
_______________________________________________

Sihana e nderuar,
Shumehere po pritoj me shkrujt shume dhe i perdori fjalet e zgjidhura per ta pershkruar gjendjen e gjithmbarshme. Ashtu e zgjodha fjalen: SOLIDARITET. PSE? Pikerisht per domethenjen e saj kush me cilin po solidarizohet: TI me GJENDJEN tende, FRAERI yt me te dyjat, SHOQJA jote me mendimin e FRAERIT tende.

Siq e shef,ti e ke " shpejt " kuptue shkrimin tim. Nese rasti e zgjidh ( testoje shoqen tende a deshiron te pranoje IDE te fraerit tende dhe pse.Nese thot PO,ateherit ) mos prit asgje dhe mos i " LIKVIDO ",por " REGJISTROI NĖ LIBRĖN E PERSONAVE TĖ QREGJISTRUAR ".

Me respekt,TURISTI.

P.S.- kerkoj falje per te qeshurit,por ashtu mu eshte dhene ne ate moment ,a si arsya ka qene: IDEA E FRAERIT TENDE.
_________________


Me respekt,TURISTI. :wink:

Barbaroza
27-11-04, 16:41
Sihana e nderuar,po ta them edhe publikisht ate qe kisha per te ta thene.Ai djale eshte i lindur i tille nga natyra qe tu jape komplimente vajzave tjera ne rruge dhe s'ka asgje qe e ndryshon.Ka shume tipa te tille.Nese mendon se mund ta durosh kete sjellje te tij,mund te vazhdosh,nese jo,atehere me mire shkepute pergjithnje lidhjen me te.
Une personalisht,aspak nuk i pelqej te tillet.Nese ne pranine time veq e shikon nje vajze se lere me t'i jap kompliment,do te pasonte grindje e ndoshta edhe ndarje sepse edhe durimi e ka fundin e vet,sikur ne rastin tend!

Gentiani
27-11-04, 19:54
Sihana, me rėndėsi ėshtė qė ke marrė guximin dhe ta ēosh nė RR.S dhe njėherit i ke treguar se loja nuk vazhdon sipas rregullave qė ai mendon.

Tani e ke rastin ti definosh edhe qartėsosh shumė gjėra, pasi e ke sjellur nė kėtė distancė dhe ti thuash po deshe kėshtu ose e din ti !!! :wink:

Nė fund je ti vehtė ajo, qė vendos pėr tė ardhmen e raporteve tuaja e jo ne, pėr ate ėshtė mė mirė ti peshosh gjėrat e mos sjell vendime tė nxituara.


Gentiani!

sihana
30-11-04, 19:50
oki turisti tani e kuptova

po barbaroza te gjith kemi vetit dhe veset tona e aj djal esht vertet i lindur nga natyra ashtu skam se qfar te bej tani :cry:

po gentiani jam un ajo qe vendosi per te ardhmen time e jo ju por desha mendimet tuaja per kte gje sepse nuk dija qte beja

oki sidoqoft un ju falenderoj shum per pergjigjet qe keni dhen :wink:

KriSTaL
05-12-04, 17:17
Sihana e nderuar, siq than dhe disa ai eshte i lindur dhe e ka nga natyra qe te sillet me vajza ashtu, me vajza po them sepse mendoi qe vetem me vajza sillet ashtu, ne kete rast nuk eshte i lindur nga natyra po mund dhe te aktroi , sepse ai nese eshte i lindur nga te sillet ashtu do sillej dhe me meshkuj e jo vetem me goca ..ndoshta e kam gabim por eshte mendimi im..
Sihana askush se njeh vehten me mire se vet vetja ime.

te gjith meshkujt , ne fillim te thon vetem shoqe mbas nje kohe kerkojn me teper, mir po ai aktron me duket se, te dyja shoqe s'mund ti ket njeren duhet ta dalloj nga tjetra , dhe duhet ta ket me afer zemres, per mendimin tim actron ai person dhe une , personalisht skisha vazhduar me me te..po te isha apo po te me ndodhke mua , keshtu si ty ..... ! me fal nese kam gabuar dhe jam shpreh , me ndonje thenie te papelqyeshme :arrow: :!: :?: :roll: