PDA

View Full Version : Kush esht kur ma ne form ne.........????


Kaltrushi
24-11-04, 14:14
Kam lexuar se femrat ne moshen 30 vjeqare jane ne top form me mardhanjen sexuale (Arsyja: Kane shum provoja etj.). Kurse meshkujt jane prej moshes 18 - 25 ne form. Hm pakez mbrapsht, sepse ather ku te i gjejn ato femrat do meshkuj qe jane ma aq ne form. :?

Per te qene jeta intime sa ma interesant pra po dufka nje vajz 30 vjeqare te hmmmmmm me nje 18 vjeqar :?

(mos e zini per te madhe se keshtu deri diku) :wink:

Deshiroj te degjoj tregimet e provojave apo mendime rreth kesaj teme.

Mos me thuni qe jam e re per ket. hehehehe :D

Ju pershendetKaltrushi juaj[/b]

mis_peja
25-11-04, 10:32
Te pershendes motrushe.


E ke te vertet se djemet deri ne at mosh jane ne form shum. Por na te gjorat po dufka kogja me prit. :cry: :cry:

te pershendes!!!

zeshkani_i_embel
25-11-04, 18:12
[quote="Kaltrushi"][b]
Kam lexuar se femrat ne moshen 30 vjeqare jane ne top form me mardhanjen sexuale (Arsyja: Kane shum provoja etj.). Kurse meshkujt jane prej moshes 18 - 25 ne form. Hm pakez mbrapsht, sepse ather ku te i gjejn ato femrat do meshkuj qe jane ma aq ne form. :?

Per te qene jeta intime sa ma interesant pra po dufka nje vajz 30 vjeqare te hmmmmmm me nje 18 vjeqar :?

(mos e zini per te madhe se keshtu deri diku) :wink:

Deshiroj te degjoj tregimet e provojave apo mendime rreth kesaj teme.

Mos me thuni qe jam e re per ket. hehehehe :D KALTRUSHI hahahahaha te pershendes ju that se nuk jeni e re dhe keni me shum pervoj apo une kisha pasur deshir tet njoftoj ty dhe bisedoj ma shum per ket tem nese ka mundesi dhe nese deshironi dhe e shef se sa pervoj kam une tung nga zeshkani i embel

zeshkani_i_embel
25-11-04, 18:13
KALTRUSHI hahahahaha te pershendes ju that se nuk jeni e re dhe keni me shum pervoj apo une kisha pasur deshir tet njoftoj ty dhe bisedoj ma shum per ket tem nese ka mundesi dhe nese deshironi dhe e shef se sa pervoj kam une tung nga zeshkani i embel[/quote]

Mafiozi
25-11-04, 19:27
Kam lexuar se femrat ne moshen 30 vjeqare jane ne top form me mardhanjen sexuale (Arsyja: Kane shum provoja etj.). Kurse meshkujt jane prej moshes 18 - 25 ne form. Hm pakez mbrapsht, sepse ather ku te i gjejn ato femrat do meshkuj qe jane ma aq ne form. :?

Per te qene jeta intime sa ma interesant pra po dufka nje vajz 30 vjeqare te hmmmmmm me nje 18 vjeqar :?

(mos e zini per te madhe se keshtu deri diku) :wink:

Deshiroj te degjoj tregimet e provojave apo mendime rreth kesaj teme.

Mos me thuni qe jam e re per ket. hehehehe :D

Ju pershendetKaltrushi juaj[/b]

E ndruara Kaltrushi, si mbas eksperiences time personale dhe njoftimet
shkencore qe i njoh, vajzat jan perher ne top form me te madhe per mardhanjet seksuale ne krahasim me mashkullin. Por edhe jan per nje koh me te shkurt se mashkulli :

Vajzat ne pergjithesi jan ne top form deri ne moshen 40 vjeqare, kurse mashkulli deri ne moshen 55 vjeqare.

Esht njera prej arsyeve qe gruaja esht shpeshher me e re se mashkulli ne martes.

Natyra na ka kriuar te till :?

Me respekt :wink:
deri ne vitet 60

Kaltrushi
30-11-04, 12:30
[b]
Kam lexuar se femrat ne moshen 30 vjeqare jane ne top form me mardhanjen sexuale (Arsyja: Kane shum provoja etj.). Kurse meshkujt jane prej moshes 18 - 25 ne form. Hm pakez mbrapsht, sepse ather ku te i gjejn ato femrat do meshkuj qe jane ma aq ne form. :?

Per te qene jeta intime sa ma interesant pra po dufka nje vajz 30 vjeqare te hmmmmmm me nje 18 vjeqar :?

(mos e zini per te madhe se keshtu deri diku) :wink:

Deshiroj te degjoj tregimet e provojave apo mendime rreth kesaj teme.

Mos me thuni qe jam e re per ket. hehehehe :D KALTRUSHI hahahahaha te pershendes ju that se nuk jeni e re dhe keni me shum pervoj apo une kisha pasur deshir tet njoftoj ty dhe bisedoj ma shum per ket tem nese ka mundesi dhe nese deshironi dhe e shef se sa pervoj kam une tung nga zeshkani i embel


[quote]Nuk thash qe jam e re e me provoj. Lexoje edhe njeher. Faliminderit zeshkan por mamir po pres te i mbledhi vet provojat. Nuk ka nevoj te me tregosh provojat tuaja. :twisted: :x

PS: Ata qe thojn qe kane provoj. Kane fjale shume e kurrgjo mbas.

Kercovari
30-11-04, 12:55
Mire e ke Kaltrushi
Gomari ka pervoje te hidhur qe i kan vene peshen e rende ne shpine,kurse njerzit pervojene e gjejne ne kohe dhe ne dashuri.Haahaaa!.

turisti
08-12-04, 22:08
Seksi nuk eshte n'mes kembeve,por ne koke.

Pershendetje,TURISTI.

Kercovari
08-12-04, 22:24
Seksi nuk eshte n'mes kembeve,por ne koke.

Pershendetje,TURISTI.
Ke te drejte shoki,por kombinimi i kokes madhe me te voglen krijon ate mesataren pas nente muajsh.Haaahaaaaahha!.

turisti
08-12-04, 22:28
Seksi nuk eshte n'mes kembeve,por ne koke.

Pershendetje,TURISTI.
Ke te drejte shoki,por kombinimi i kokes madhe me te voglen krijon ate mesataren pas nente muajsh.Haaahaaaaahha!.

Po,por eshte ne - KOKE -. :wink:

Kercovari
08-12-04, 22:36
Seksi nuk eshte n'mes kembeve,por ne koke.

Pershendetje,TURISTI.
Ke te drejte shoki,por kombinimi i kokes madhe me te voglen krijon ate mesataren pas nente muajsh.Haaahaaaaahha!.

Po,por eshte ne - KOKE -. :wink:
Pa dyshim shoki,bena shaka!.

turisti
08-12-04, 22:40
Seksi nuk eshte n'mes kembeve,por ne koke.

Pershendetje,TURISTI.
Ke te drejte shoki,por kombinimi i kokes madhe me te voglen krijon ate mesataren pas nente muajsh.Haaahaaaaahha!.

Po,por eshte ne - KOKE -. :wink:
Pa dyshim shoki,bena shaka!.

E di,por eshte ne - KOKE - ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Kercovari
09-12-04, 08:11
Seksi nuk eshte n'mes kembeve,por ne koke.

Pershendetje,TURISTI.
Ke te drejte shoki,por kombinimi i kokes madhe me te voglen krijon ate mesataren pas nente muajsh.Haaahaaaaahha!.

Po,por eshte ne - KOKE -. :wink:
Pa dyshim shoki,bena shaka!.

E di,por eshte ne - KOKE - ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Jo po ne shpine?!.Haaaaahaaaaaa!.

Kaltrushi
09-12-04, 08:54
Seksi nuk eshte n'mes kembeve,por ne koke.

Pershendetje,TURISTI.
Ke te drejte shoki,por kombinimi i kokes madhe me te voglen krijon ate mesataren pas nente muajsh.Haaahaaaaahha!.

Po,por eshte ne - KOKE -. :wink:
Pa dyshim shoki,bena shaka!.

E di,por eshte ne - KOKE - ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Jo po ne shpine?!.Haaaaahaaaaaa!.


hahhahahahhahahha Ju jeni ka merreni vesh me fjale pake. Po jeni ka e dini se qka po doni me thon. Bised interesante. vetem mund te keshi pakez

:D hiihihhahahhahehehehheh :D

PErshendetje per ju dy :wink:


Kaltrushi

PS: Deshta me shtu diqka po pe lo krejt.

turisti
09-12-04, 09:12
Seksi nuk eshte n'mes kembeve,por ne koke.

Pershendetje,TURISTI.
Ke te drejte shoki,por kombinimi i kokes madhe me te voglen krijon ate mesataren pas nente muajsh.Haaahaaaaahha!.

Po,por eshte ne - KOKE -. :wink:
Pa dyshim shoki,bena shaka!.

E di,por eshte ne - KOKE - ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Jo po ne shpine?!.Haaaaahaaaaaa!.

Romantike se jo mahi,por pak e lodhshme,hahahahahahahahahahahahaha.

turisti
09-12-04, 09:14
Seksi nuk eshte n'mes kembeve,por ne koke.

Pershendetje,TURISTI.
Ke te drejte shoki,por kombinimi i kokes madhe me te voglen krijon ate mesataren pas nente muajsh.Haaahaaaaahha!.

Po,por eshte ne - KOKE -. :wink:
Pa dyshim shoki,bena shaka!.

E di,por eshte ne - KOKE - ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Jo po ne shpine?!.Haaaaahaaaaaa!.


hahhahahahhahahha Ju jeni ka merreni vesh me fjale pake. Po jeni ka e dini se qka po doni me thon. Bised interesante. vetem mund te keshi pakez

:D hiihihhahahhahehehehheh :D

PErshendetje per ju dy :wink:


Kaltrushi

PS: Deshta me shtu diqka po pe lo krejt.


Shto,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahaha edhe une deshta te them diq,por dal ne vulgaritet,e pe lo,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahaha.

Mr_100%
09-12-04, 10:35
Eshte e vertet KALTRUSHI se femrat prej moshes 28deri35 jan
ne TOPFORM por jo prej pervojes se mbledhur,sepse nje 20vjeqare mundet me pas me shume pervoj se nje 30vjeqar,por kjo ndodhe permes
ndryshimev qe njeriu pson me kohen,e sa per DJEM qe the se ata jan ne
TOP FORM prej 18deri 25nuk besoj,eshte e vertet qe ata munden me shpesh por jo me MIRE
PER ATA MOS U BRENGOS RRETH RELACIONIT 18-30

mis_peja
09-12-04, 10:48
Eshte e vertet KALTRUSHI se femrat prej moshes 28deri35 jan
ne TOPFORM por jo prej pervojes se mbledhur,sepse nje 20vjeqare mundet me pas me shume pervoj se nje 30vjeqar,por kjo ndodhe permes
ndryshimev qe njeriu pson me kohen,e sa per DJEM qe the se ata jan ne
TOP FORM prej 18deri 25nuk besoj,eshte e vertet qe ata munden me shpesh por jo me MIRE
PER ATA MOS U BRENGOS RRETH RELACIONIT 18-30

hahahah Ok tani ma hjeke ket Dert :arrow: TOP FORM prej 18deri 25nuk besoj,eshte e vertet qe ata munden me shpesh por jo me MIRE

Te pershendes

mis_peja
09-12-04, 10:52
[quote=Mr_100%]Eshte e vertet KALTRUSHI se femrat prej moshes 28deri35 jan
ne TOPFORM por jo prej pervojes se mbledhur,sepse nje 20vjeqare mundet me pas me shume pervoj se nje 30vjeqar,por kjo ndodhe permes
ndryshimev qe njeriu pson me kohen,e sa per DJEM qe the se ata jan ne
TOP FORM prej 18deri 25nuk besoj,eshte e vertet qe ata munden me shpesh por jo me MIRE
PER ATA MOS U BRENGOS RRETH RELACIONIT 18-30

hahahah Ok tani ma hjeke ket Dert :arrow: TOP FORM prej 18deri 25nuk besoj,eshte e vertet qe ata munden me shpesh por jo me MIRE

Te pershendes[/quote

harrova per ta shtuar se kur e kam lexuar jam frigo kogja. Pershendetje per ty Mr_100% dhe kaltrushen time. bye :wink:

Loloku
09-12-04, 10:59
Une per veten time kam dy topforma qe i japin kuptimin me te cmendur toppermbajtjes mashkullore kulminante ne moshen 40-50 vješare, kurse dy topformat femrore 30-40, me ba me qellu qy topformat gjinore bahet nami i kenaqesise...

turisti
09-12-04, 11:07
Une per veten time kam dy topforma qe i japin kuptimin me te cmendur toppermbajtjes mashkullore kulminante ne moshen 40-50 vješare, kurse dy topformat femrore 30-40, me ba me qellu qy topformat gjinore bahet nami i kenaqesise...

Loloku,shoki i nderuar ,te lus MOS I TREGO TE GJITHAT,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

Me nderime,TURISTI.

Mr_100%
09-12-04, 11:16
GJITHASHTU MIS_PEJA,PRA TE PERSHENDES

Barbaroza
09-12-04, 11:32
Une per veten time kam dy topforma qe i japin kuptimin me te cmendur toppermbajtjes mashkullore kulminante ne moshen 40-50 vješare, kurse dy topformat femrore 30-40, me ba me qellu qy topformat gjinore bahet nami i kenaqesise...

Per Zotin,edhe une fillova te te besoj Loloku per kete qe the,bile tash pasi me kaloi :shock: fillova ta besoj.Bile,sidomos femrat,Zoti ju ruajte,hahahahaahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol:

Mr_100%
09-12-04, 12:03
Per me ju tregu se per kete pune eshte njeriu gjitheher ne TOP FORM,po
jua tregoj nje Mesele;shkon nje djal ne bashqen e tij per te ujitur,dhe aty gjen nje PLAKE duke vjedhur tomate,dhe e pyet se qfar don te thot kjo pune,Plaka mundohet te arsyetohet disi por nuk i pin uje ajo pune,I RIU
i thote PLAKES,per me te lshu un ty me tomate me shku,I THOTE ;SA DHEMBE I KE NE GOJE QAQ HER DUHESH MEM LEN,PO DAKORD I THOTE PLAKA,DY DHEMBE DY HER,EDHE DJALI I KRYEN ATO DY HERA;DHE DUKE IKUR THERRET PLAKA, OOOO HAJDE SE E PASKNA EDHE NJE SPIRRE KETU(gjyse dhemmbi),PRA KJO ESHTE TOP FORMA E FEMRAV

Loloku
09-12-04, 14:25
Une per veten time kam dy topforma qe i japin kuptimin me te cmendur toppermbajtjes mashkullore kulminante ne moshen 40-50 vješare, kurse dy topformat femrore 30-40, me ba me qellu qy topformat gjinore bahet nami i kenaqesise...

Per Zotin,edhe une fillova te te besoj Loloku per kete qe the,bile tash pasi me kaloi :shock: fillova ta besoj.Bile,sidomos femrat,Zoti ju ruajte,hahahahaahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol:


Mire ben qe pajtohesh. Provo e beso a. Zoti i bekofte femrat...

Jo Turisti, jo shoki, mos e ke edhe ti ate kasavet se nuk e kam ndermend me shite ketu mend pa breke! Flm per sygjerimin...

Kercovari
09-12-04, 16:46
Seksi nuk eshte n'mes kembeve,por ne koke.

Pershendetje,TURISTI.
Ke te drejte shoki,por kombinimi i kokes madhe me te voglen krijon ate mesataren pas nente muajsh.Haaahaaaaahha!.

Po,por eshte ne - KOKE -. :wink:
Pa dyshim shoki,bena shaka!.

E di,por eshte ne - KOKE - ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Jo po ne shpine?!.Haaaaahaaaaaa!.


hahhahahahhahahha Ju jeni ka merreni vesh me fjale pake. Po jeni ka e dini se qka po doni me thon. Bised interesante. vetem mund te keshi pakez

:D hiihihhahahhahehehehheh :D

PErshendetje per ju dy :wink:


Kaltrushi

PS: Deshta me shtu diqka po pe lo krejt.
Jo, Kaltrushi mos e shto,cka eshte aty eshte,sa eshte prape aty eshte,mosha ska rendesi kur te godat erotizimi ne kry.Haaahaaaaaa!

dr1ta
10-12-04, 01:14
Esht e vertet ce femnat nga mosha 30 jan ne top forme per dashuri :P hormonet jan ne top form :idea:
Kurse meshkujt nga 24-30 jan ne top form prej 18-24 skan durrim prandaj nuk mundemi me thon ce jan dashnore te mire ne shtrat :roll:

turisti
11-12-04, 12:45
Seksi nuk eshte n'mes kembeve,por ne koke.

Pershendetje,TURISTI.

Mos harroni,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha ha. :wink:

Kaltrushi
21-12-04, 13:07
Seksi nuk eshte n'mes kembeve,por ne koke.

Pershendetje,TURISTI.

Mos harroni,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha ha. :wink:

:D :wink:

turisti
21-12-04, 13:42
Seksi nuk eshte n'mes kembeve,por ne koke.

Pershendetje,TURISTI.

Mos harroni,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha ha. :wink:

:D :wink:

:wink: