PDA

View Full Version : Mafiozi


Barbaroza
28-11-04, 17:43
Mafiozi,me shkrime te kendshme,te kombinuara me seriozitet,humor dhe sinqeritet,ju arritet te jeni njeri nder anetaret me simpatike te forumit!
Urime dhe vetem perpara!

livoreka bicio
28-11-04, 17:51
MAFIOZI TE PERSHENDES. DHE TE UROJ, 1000. POSTIMET E TUA TE MREKULLUESHME, DHE ARGETUESE.NIASHTU TE UROJ DHE MIRESEARDHJEN, NE PALLATIN MBRETERORE. DHE ISHALLA ARRITE DHE BEHESH EDHE MODERATORE... :P :P :P :P :wink: VETEM VAZHDO KESHTU, ME MIRKUPTIM, DHE PACIENC... :wink:

Mafiozi
28-11-04, 17:58
Mafiozi,me shkrime te kendshme,te kombinuara me seriozitet,humor dhe sinqeritet,ju arritet te jeni njeri nder anetaret me simpatike te forumit!
Urime dhe vetem perpara!

Me prekin thell ne zemer fjalet e tua Barbaroza, te falenderoj shum
per gjith qka ke ber per mua prej se jam anetar. Nuk kam besuar qe arrij
deri ketu kur kam hi ne forum. Por me anetar si ti Barbaroza dhe tjeret
qe nuk do te mungoj ti pershendes, nuk e kam verejt fare kohen e kaluar
me ju.

Besoj se do te vazhdoj siq kam qen perher ne forum, me lumturi, argetim,
sinqeritet dhe mundohem per te miren per te gjith.

Pershendetje te perzemerta Barbaroza
8)

Mafiozi
28-11-04, 18:08
MAFIOZI TE PERSHENDES. DHE TE UROJ, 1000. POSTIMET E TUA TE MREKULLUESHME, DHE ARGETUESE.NIASHTU TE UROJ DHE MIRESEARDHJEN, NE PALLATIN MBRETERORE. DHE ISHALLA ARRITE DHE BEHESH EDHE MODERATORE... :P :P :P :P :wink: VETEM VAZHDO KESHTU, ME MIRKUPTIM, DHE PACIENC... :wink:

Te falenderoj shum edhe ty shoki Livoreka Bicio, esht gje normale qe arrij
ne pallatin mbreteror kur njoh njerz simpatik si ti i nderuari Bicio, me shum kualitete te jetes qe nuk mundem me mbet pa i adhuru dhe i
pershendetur me gjith zemer. Do te vazhdoj me kenaqesi edhe per shum
tjer postime, se bashku me anetar aq te kendshem.

Ne ket rast te uroj edhe njeher 1000 postimet edhe ty shoki, dhe besoj
se do te vazhdon si gjithher ne postimet e tua.

Me respekt
:wink:

Kercovari
28-11-04, 18:48
MAFIOZI TE PERSHENDES. DHE TE UROJ, 1000. POSTIMET E TUA TE MREKULLUESHME, DHE ARGETUESE.NIASHTU TE UROJ DHE MIRESEARDHJEN, NE PALLATIN MBRETERORE. DHE ISHALLA ARRITE DHE BEHESH EDHE MODERATORE... :P :P :P :P :wink: VETEM VAZHDO KESHTU, ME MIRKUPTIM, DHE PACIENC... :wink:

Te falenderoj shum edhe ty shoki Livoreka Bicio, esht gje normale qe arrij
ne pallatin mbreteror kur njoh njerz simpatik si ti i nderuari Bicio, me shum kualitete te jetes qe nuk mundem me mbet pa i adhuru dhe i
pershendetur me gjith zemer. Do te vazhdoj me kenaqesi edhe per shum
tjer postime, se bashku me anetar aq te kendshem.

Ne ket rast te uroj edhe njeher 1000 postimet edhe ty shoki, dhe besoj
se do te vazhdon si gjithher ne postimet e tua.

Me respekt
:wink:
Besa shpejte u berre prej mafiozi,karabinjer i forumit.
Sodoqofte, te pergezoj shoki i bindur se edhe ne teardhmen do te qendrosh me dhe ne mesin tone,po qofte edhe si karabinjer.
Shendeti le te jete mbi te gjitha,dashuria e pa diskutueshme.
1000.deshira te ngrohta nga Kercovari,deri ne vitrinen e hapur te lumturise.
Mbetem ketu kujam dhe mire se te gjeje.
Me respekt Kercovari.

Naki
28-11-04, 18:55
Ne Festen e madhe te Flamurit,Urime te dyfishta per Postimin e 1000.
Me respekt Naki

Murgesha
28-11-04, 18:57
Luja Mafi luja.
Nė afat rekord i ke bėrė 1 mijė shkrime, qė dėshmon se jeni shumė i kėnaqur me neve nė kėtė forum.
Urime vendas e edhe xxxxxxx postime tė dėshiroj.

Gentiana
28-11-04, 20:48
:shock: Wow, edhe ti i bere mbi 1000shkrime a?? te lumt, i befsh edhe x shkrime tjera,po keshtu te mira si deri me tani.
ēdo te mire dhe vetem :arrow:
Genta :wink:

Mafiozi
28-11-04, 21:08
MAFIOZI TE PERSHENDES. DHE TE UROJ, 1000. POSTIMET E TUA TE MREKULLUESHME, DHE ARGETUESE.NIASHTU TE UROJ DHE MIRESEARDHJEN, NE PALLATIN MBRETERORE. DHE ISHALLA ARRITE DHE BEHESH EDHE MODERATORE... :P :P :P :P :wink: VETEM VAZHDO KESHTU, ME MIRKUPTIM, DHE PACIENC... :wink:

Te falenderoj shum edhe ty shoki Livoreka Bicio, esht gje normale qe arrij
ne pallatin mbreteror kur njoh njerz simpatik si ti i nderuari Bicio, me shum kualitete te jetes qe nuk mundem me mbet pa i adhuru dhe i
pershendetur me gjith zemer. Do te vazhdoj me kenaqesi edhe per shum
tjer postime, se bashku me anetar aq te kendshem.

Ne ket rast te uroj edhe njeher 1000 postimet edhe ty shoki, dhe besoj
se do te vazhdon si gjithher ne postimet e tua.

Me respekt
:wink:
Besa shpejte u berre prej mafiozi,karabinjer i forumit.
Sodoqofte, te pergezoj shoki i bindur se edhe ne teardhmen do te qendrosh me dhe ne mesin tone,po qofte edhe si karabinjer.
Shendeti le te jete mbi te gjitha,dashuria e pa diskutueshme.
1000.deshira te ngrohta nga Kercovari,deri ne vitrinen e hapur te lumturise.
Mbetem ketu kujam dhe mire se te gjeje.
Me respekt Kercovari.


Nuk po besoj as vet shoki Kercovari, qe nje Mafioz arrin aq shpejt ne pallat
Te falenderoj per pershendetjet e tua dhe besom qe do te jem nje koh
te gjat afer teje per me te ngacmu ne temat e ndryshme :lol: Pa harruar
sinqeritetin dhe respektin si gjithmon.

Mbet i pershendetur nga ana ime shoki Kercovari :wink:

Me nderime 8)

Mafiozi
28-11-04, 21:15
Luja Mafi luja.
Nė afat rekord i ke bėrė 1 mijė shkrime, qė dėshmon se jeni shumė i kėnaqur me neve nė kėtė forum.
Urime vendas e edhe xxxxxxx postime tė dėshiroj.

Vendase, zemren ma ke knaq me postimet e tua prej dites se par ne
forum, anetaret si ti e kan ber qe jam ketu ne forum e sidomos qe erdha
ne pallatin mbreter aq shpejt, jam i bindur se do te vazhdoj per
shum postime tjera ne mesin e juaj, me deshir dhe gezim te madh.

Pranoj prej meje pershendetje te perzemerta dhe te sinqerta vendase :wink:

Me respekt
Mafi 8)

Mafiozi
28-11-04, 21:30
:shock: Wow, edhe ti i bere mbi 1000shkrime a?? te lumt, i befsh edhe x shkrime tjera,po keshtu te mira si deri me tani.
ēdo te mire dhe vetem :arrow:
Genta :wink:

Edhe un i bera 1000 shkrime Genta :? befasohem edhe vet. Nuk di kah
me fillu se pari me ty. Shum me ki prek ne zemer edhe ti ne bisedad
e ndryshme. Karakteri yt serioz me nje pik te fort shaka me ka pelqy
perher, si moderatore per ne disponim te gjithve, je vajz fantastike.

Dhe shum gjera tjera qe nuk dua te spjegoj, se jam ketu deri neser ne
mengjes. Vetem shpresoj te vazhdojm ne ket menyr, asgje tjeter.

Te pershendes me gjith zemer dhe te uroj plotesimin e gjitha deshirave. :wink:

Me respekt
Mafi 8)

Mafiozi
28-11-04, 21:40
Ne Festen e madhe te Flamurit,Urime te dyfishta per Postimin e 1000.
Me respekt Naki

Te falenderoj shum Naki.
Arrij ne 1000 postime ne dit feste, shpresoj te vazhdoj keshtu.
Per mua nuk ki asnje dalim prej tjereve shoku Naki, simpatia dhe
sinqeriteti ishin me ty per gjithmon. Shpresoj qe do te njihemi edhe me
shum me ket simpati te perbashket.

Ne ket rast te uroj Festen e Flamurit me pershendetje te thella. :wink:

Me respekt
Mafiozi 8)

vushtrria
28-11-04, 21:56
mafiozziiiiiiiiiiii

edhe mafi edhe ne itali por me vendbanim ne dardani,mafiozi me te vertet shkrimet e tua kan zen nje vend shum te mir ne dardania dhe ju jeni nje antar shum i sjelleshem dhe me karakter te fort andaj vushtrriu ju pershendet kudo qe jeni dhe vetem vazhdoni keshtu ju lumt.

ShEjToNkA
28-11-04, 22:04
Hou Mafiozi ,hallall t'qoftė shpejt e shpejt ia ke arritė nė Mbretėri.
Duke tė dėshiruarė edhe xxxxxx shkėrime si kėto deri mė tani ,tė urojė mirė se ardhje nė Pallatin Mbretėror.
Urime pėr mbi 1000 shkėrimet e juaja!

Mafiozi
28-11-04, 23:14
Hou Mafiozi ,hallall t'qoftė shpejt e shpejt ia ke arritė nė Mbretėri.
Duke tė dėshiruarė edhe xxxxxx shkėrime si kėto deri mė tani ,tė urojė mirė se ardhje nė Pallatin Mbretėror.
Urime pėr mbi 1000 shkėrimet e juaja!

Te falenderoj shum, per gjith te mirat qe i ke ber ndaj meje ShejToNka.
Erdha edhe un ne ket pallat te bukur, ku gjinden mbret e mbreteresha :lol:
Ke qen me mua anetare shum simpatike, me ndihmove shum
te arrij ketu, me shkrime reale, simpatike, te sinqerta e sidomos natyrale.

Mbet gjithmon e pershendetur nga un me gjith te mirat e deshiruara.

Kaloh gjithmon sa me bukur ShejtoNka :wink:
Me respekt 8)
Mafiozi

dr1ta
28-11-04, 23:23
Valla rekorin e ke thy 1022 postime momentalisht :) Po lexoj ketu sa te urojn anetaret te tjer dhe krejt fjlet e mira gati i kan perdor per mua nuk mbeti asgje :P Sidoqoft urime me mbi 1000 postime dhe gzohem gjith ce ti lexoj postimet e tua . :wink:

turisti
29-11-04, 01:24
Mafiozi,shoki i nderuar dhe merakli i paharuar,
Urime :P 1000 :P postime dhe Mireseardhja ne MBRETERI. Une mendoj qe 1000 te para jane shume me rendesi dhe te mundimshme pe t'i bere,tjerat,as nuk do t'i marresh vesh. Komunikimi me ty nuk eshte i veshtire,ndoshta qe nga shkrimet e tua rrezatojne sinjalet e mire per komunikim dhe lehtesia e pershtatjes se ambientit e cila eshte dhe karakteristika e shenjes ne horoskop te ciles i takoj dhe une.

Te deshiroj shendet per ta shenderuar ne energji,energjien ne postimet,postimet ne leximet dhe kenaqesien tone.

Me nderime dhe respekt te posaqshem per merakliun, te pershendes, TURISTI.

Mafiozi
29-11-04, 13:27
mafiozziiiiiiiiiiii

edhe mafi edhe ne itali por me vendbanim ne dardani,mafiozi me te vertet shkrimet e tua kan zen nje vend shum te mir ne dardania dhe ju jeni nje antar shum i sjelleshem dhe me karakter te fort andaj vushtrriu ju pershendet kudo qe jeni dhe vetem vazhdoni keshtu ju lumt.

Te falenderoj shum per fjalet e tua shoki vushtrriu, mafioz ne pallat kurr
nuk kam pa as un, hahhahaa :P
I nderuari vushtrriu, shkrimet e mia jan edhe pergjegjjet e tua, esht
gje normale qe arrij ne 1000 postime i gezuar, kur kam bised me anetar
si ti shoki. Besoj se do te mundohemi per te miren se bashku ne te ardhmen.

Te pershendes me nje respekt pa diskutim dhe te uroj qdo te mir ne jet.

Kaloh bukur Vushtrriu.
:wink:

Mafiozi
29-11-04, 13:33
Valla rekorin e ke thy 1022 postime momentalisht :) Po lexoj ketu sa te urojn anetaret te tjer dhe krejt fjlet e mira gati i kan perdor per mua nuk mbeti asgje :P Sidoqoft urime me mbi 1000 postime dhe gzohem gjith ce ti lexoj postimet e tua . :wink:

Dr1ta te falenderoj shum si gjith anetaret per urimet, nuk ke nevoj
te shkruash asgje, mendimi yt per urime esht kryesor siq me pas shkru
pa u ndal. :wink:

Te uroj qdo te mir ne jet shoqe me pershendetje te forta.

Me respekt
Mafiozi :wink:

Mafiozi
29-11-04, 14:03
Mafiozi,shoki i nderuar dhe merakli i paharuar,
Urime :P 1000 :P postime dhe Mireseardhja ne MBRETERI. Une mendoj qe 1000 te para jane shume me rendesi dhe te mundimshme pe t'i bere,tjerat,as nuk do t'i marresh vesh. Komunikimi me ty nuk eshte i veshtire,ndoshta qe nga shkrimet e tua rrezatojne sinjalet e mire per komunikim dhe lehtesia e pershtatjes se ambientit e cila eshte dhe karakteristika e shenjes ne horoskop te ciles i takoj dhe une.

Te deshiroj shendet per ta shenderuar ne energji,energjien ne postimet,postimet ne leximet dhe kenaqesien tone.

Me nderime dhe respekt te posaqshem per merakliun, te pershendes, TURISTI.


Mbeta, nuk di qka te them, gojen ma mbylle shoki Turist, perher hyn ne
zemren e anetarve dhe i kupton se qka ju deshiron thellesia e zemres.
Je njeri special dhe i rral, i lumi ti dhe njerzet qe te njohin.
Gjith qka thua per mua kthehen per ty Turisti, edhe me nje doz me te fort.
Me ty dhe Genten i kam pas kontaktet e para ne forum, dhe mbeta i
befasur ne biseda, zemra me ngrehu te vazhdoj. Me von njoftova
edhe tjeret anetar, sicili me i sjellshem se tjetri, normal qe mbes me ju.
Postimet e mia jan bisedad e te gjithve.

Per ju i kam ne zemer gjith fjalet e bukura qe ekzistojn, me respekt te fort.

I nderuari Tursit te pershendes shum dhe te uroj qdo te mir ne jet.
Te falenderoj shum per gjith te mirat qe mi sjelle.

Me respekt
Mafiozi :wink:

Gentiani
29-11-04, 19:12
Pėr ata qė po i arrijnė 4000, 5000 e 6000 postime e kuptova, po se i arrin njeriu 1000 postime kaq shpejtė duhet tė jetė patjetėr diskutues Mafioz :wink: :lol: :lol:

Mafiozi Urime pėr kėto 1000 postimet e para nė Forum dhe ta vazhdoni edhe me shkrime tjera nė tė ardhmen!

Gentiani!

Mafiozi
29-11-04, 21:04
Pėr ata qė po i arrijnė 4000, 5000 e 6000 postime e kuptova, po se i arrin njeriu 1000 postime kaq shpejtė duhet tė jetė patjetėr diskutues Mafioz :wink: :lol: :lol:

Mafiozi Urime pėr kėto 1000 postimet e para nė Forum dhe ta vazhdoni edhe me shkrime tjera nė tė ardhmen!

Gentiani!

Me vjen mir si mendon Gentiani, te falenderoj shum. Po me duket se edhe
ti je diskutues i fort, e sidomos diskutime me kualitet te lart. Prezenca
jote me ka gezuar perher, shkrime interesante rrjedhin prej teje.
Jam i kenaqur te kem biseda me nje anetar si ti Gentiani.

Me pershendetje te forta, te uroj gjith te mirat e deshiruara. :lol:

Me respekt
Mafiozi

Agroni22
30-11-04, 12:58
urime mafiozi per 1000 postime je i pershendetur nga une

Mafiozi
30-11-04, 14:23
urime mafiozi per 1000 postime je i pershendetur nga une

Te falenderoj shum Agroni, jan te mirseardhura pershendetjet e tua.
Te uroj momente te kendshem ne forum.

Mbet i pershendetur edhe nga un. :wink:
8)

Honesty^uk.
30-11-04, 18:29
Mafiozi,me shkrime te kendshme,te kombinuara me seriozitet,humor dhe sinqeritet,ju arritet te jeni njeri nder anetaret me simpatike te forumit!
Urime dhe vetem perpara!

Pershendetje Mafijeeee :wink:
Me shkrimet dhe siglen tuaj qe tregojne seriozitet, arrite qe te hysh shume shpejt ne rrethin tone te ngushte shoqeror.
Menyra juaj e trajtimit te temave dhe shprehjes se mendime eshte per ty pelqyer dhe ke bere qe aktivizimi i anetareve ne diskutime te jete me ativ, prandaj vazhdoni keshtu i nderuar , mos i leni dembelise shteg qe te depertoj ne hovin e shkrimeve tuaja te shkelqyera .
Te uroj shpernguljen :lol: :lol: tuaj ne pallatin Mbreteror, fati e lumturia qofshin me ju.

Me respekt
Honesty

Mafiozi
30-11-04, 21:06
Mafiozi,me shkrime te kendshme,te kombinuara me seriozitet,humor dhe sinqeritet,ju arritet te jeni njeri nder anetaret me simpatike te forumit!
Urime dhe vetem perpara!

Pershendetje Mafijeeee :wink:
Me shkrimet dhe siglen tuaj qe tregojne seriozitet, arrite qe te hysh shume shpejt ne rrethin tone te ngushte shoqeror.
Menyra juaj e trajtimit te temave dhe shprehjes se mendime eshte per ty pelqyer dhe ke bere qe aktivizimi i anetareve ne diskutime te jete me ativ, prandaj vazhdoni keshtu i nderuar , mos i leni dembelise shteg qe te depertoj ne hovin e shkrimeve tuaja te shkelqyera .
Te uroj shpernguljen :lol: :lol: tuaj ne pallatin Mbreteror, fati e lumturia qofshin me ju.

Me respekt
Honesty

I nderuari Honesty, te falenderoj shum per urime me fjalet e tua te drejta
dhe te sinqerta si gjithmon. Shkrimet e mia kan qen pergjigjjet per pyetjet
e juaja, aq te drejta, te sinqerta, interesante dhe simpatike.
Kjo esht arsyeja me e mir qe kam arrit ne pallatin mbreteror, ku do te
vazhdoj te diskutoj me ju me deshir dhe gezim te fort.

Gjith meritet jan per ty shoki Honesty dhe gjith anetaret e kendshem ne
ket forum. Do te shperngulem ne biseda me deshir te madhe shoki :lol: :lol:

Te uroj qdo deshir dhe lumturi ne jet Honesty me nje pershendetje speciale :lol:

Me respekt
Mafiozi

Gentiana
15-12-04, 22:53
Mafiiiiiiiiii :oops: nuk e paskem verejt se i paske be mbi 2000shkrime (taman si mafioz po i ben tinez edhe shkrimet) :wink:


Urime pra, dhe x shkrime tjera,ēdo te mire per ty.
Genta

PS: te na vazhdojsh keshtu (sidomos me sherbim) :lol: :wink:

ShEjToNkA
15-12-04, 23:09
Mafiiiiiiiiii :oops: nuk e paskem verejt se i paske be mbi 2000shkrime (taman si mafioz po i ben tinez edhe shkrimet) :wink:


Urime pra, dhe x shkrime tjera,ēdo te mire per ty.
Genta

PS: te na vazhdojsh keshtu (sidomos me sherbim) :lol: :wink:


:shock: :shock: :shock: Kushhhhh mojjj 200 shkėrime?????
Mafii ,hallalll tė qoftė aaa! Uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuurime Mafii edhe shumė e shumė shkėrime tė tilla. Jeni i mrekullueshum , vetėm vazhdoni kėshtuuu

SP. edhe pse ke arritė nė shkėrime shumė ,tė lutėm shėrbimin tek kafja mos e ndalė se po tė shkonė pėr shtati :wink: :lol:

Mafiozi
15-12-04, 23:52
Mafiiiiiiiiii :oops: nuk e paskem verejt se i paske be mbi 2000shkrime (taman si mafioz po i ben tinez edhe shkrimet) :wink:


Urime pra, dhe x shkrime tjera,ēdo te mire per ty.
Genta

PS: te na vazhdojsh keshtu (sidomos me sherbim) :lol: :wink:

As un nuk e kam verejt Genta, me te vertet po shkojn shkrimet si kafet :lol: :lol: :wink:

Te falenderoj shum per urimet (tinza) :D :D

Do te vazhdoj edhe me mir me sherbim, pasi ti vazhdon me qen aq simpatike
dhe e drejt ndaj meje.

Pershendetje te perzemerta :wink:

Mafiozi
16-12-04, 00:00
ShEjToNkA shkruajti:

:shock: :shock: :shock: Kushhhhh mojjj 200 shkėrime?????
Mafii ,hallalll tė qoftė aaa! Uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuurime Mafii edhe shumė e shumė shkėrime tė tilla. Jeni i mrekullueshum , vetėm vazhdoni kėshtuuu

SP. edhe pse ke arritė nė shkėrime shumė ,tė lutėm shėrbimin tek kafja mos e ndalė se po tė shkonė pėr shtati :wink: :lol: [/quote]


Te falenderoj shum ShejToNka

Erdha moj ne 2000 shkrime :shock: :roll:
E din qe shkrimet e mia rrjedhin prej juve, te gjithve. :oops: :oops:

Pershendetje te forta

PS: Ne kafe mos ki dert do te vazhdoj por edhe e kam mar nje punetor tash
per sherbim :lol: :lol: :lol: special per ty kur bertet :D :wink:

dr1ta
16-12-04, 01:25
Pom doket krejt si dejavu ...tash 2000 shkrime kuuuuuuuuuu :shock:

Urime urime edhe plot tjera 1000000 shkrime :)


Mirembetsh 8)

uliksi31
16-12-04, 01:53
Urime Mafiozi.Po me duket se edhe ne librin e Ginisit te Forumit ke hyre :shock: Duke pas para sysh kohen e shkurter qe je ketu :wink: Vec perpara,se kush ti bej i pari 10000 do te i beje nje vizite,kuptohet me nje dhurate te bukur nga Brazili :lol: :lol:Ndoshta kostumin e SAMBAS :oops:

Ylberi_be
16-12-04, 10:06
Pershendetje mafioz

Te peruroj per shkrimet e tua jan shum komfortabile.
Te deshiroj te besh edhe shum shkrime dhe te besh edhe shum rekorde.
Jo vetem ne forum por edhe ne vozitje dhe qe te na behesh Shumaheri shqiptar se me te vertet qenke per rekorde dhe punen pe marrshe me seriozitet vetem keshtu mund te besh dhe ta realizosh endrrčn tčnde dhe njeherit esht edhe knaqsi dhe krenari e jona shum suksese.

Kercovari
16-12-04, 10:23
Hyra si parashutist ne kutin post restant>Pershendetje dhe urime<vetem te te pyes se kure do te martohesh,dhe a do te na ftosh ne dasem?.
E kure i berre te gjitha keto pune shoki,beje edhe qato se dikush me siguri te sheh ne enderr.
Te besh kariere kure nuk eshte vone sepse kariera nuk mplaket,kurse te dashurat bashke me ty.Vertet vine te reja,por ti behesh drejtori plake.
Ne ofenzive shoki dhe gjithe te mirat.Haahaaahaaa!.

ShEjToNkA
16-12-04, 10:59
Te falenderoj shum ShejToNka

Erdha moj ne 2000 shkrime :shock: :roll:
E din qe shkrimet e mia rrjedhin prej juve, te gjithve. :oops: :oops:

Pershendetje te forta

PS: Ne kafe mos ki dert do te vazhdoj por edhe e kam mar nje punetor tash
per sherbim :lol: :lol: :lol: special per ty kur bertet :D :wink:


Jooooooooooo volla mos i lėviz syt fare se vėrtet erdhe nė 2000 shkėrime. M'u ka mbushė mendja se je duke shkėru me makinn, e jo me dorė :shock: :roll:
Nejse t'i lėjmė shkėirmet por mė tregooooooooooooooo se a shumė jam ka bėrtas saaaaaaa qė vetėm edhe njė puntorė po ju duhėt aaaaaaaaaa :shock: :evil: :evil:

Naki
16-12-04, 11:21
Gjithmone i shoqeruar ,mikeprites me nje eleganc te shkelqyer ia shtone vleren forumit .
Zt. Mafioz Urime postimi i 2ooo te na mbetesh dhe dhurosh shkrime te bukura siq keni postur deri me tani.
Ku do qe te jeni mbeteni i pershendetur .
Naki

lazdrani
16-12-04, 11:58
Mafiiiiiiiiii urime se me te vertet na i tranove vajzat e forumit hahahahahha...Ah Genta :wink:

Mafiozi
16-12-04, 12:41
Pom doket krejt si dejavu ...tash 2000 shkrime kuuuuuuuuuu :shock:

Urime urime edhe plot tjera 1000000 shkrime :)


Mirembetsh 8)

Te falenderoj Dr1ta per urime dhe gjith te mir qe mesoj prej teje.
Pershendetje te fort :wink:

Mafiozi
16-12-04, 12:49
Urime Mafiozi.Po me duket se edhe ne librin e Ginisit te Forumit ke hyre :shock: Duke pas para sysh kohen e shkurter qe je ketu :wink: Vec perpara,se kush ti bej i pari 10000 do te i beje nje vizite,kuptohet me nje dhurate te bukur nga Brazili :lol: :lol:Ndoshta kostumin e SAMBAS :oops:

Te falenderoj per kujtimin tend ndaj meje uliksi31
Kam shum deshir te bisedoj dhe te argetohem me ju, gjith jeni fantastik
ne qdo aspekt, dhe keshtu shkrimet po ju pershtaten :? :wink:

Nuk do te harroj dhuraten tende nga Brazili:D

Pershendetje te perzemerta
Qdo te mir per ty Uliksi :wink:

Mafiozi
16-12-04, 13:06
Pershendetje mafioz

Te peruroj per shkrimet e tua jan shum komfortabile.
Te deshiroj te besh edhe shum shkrime dhe te besh edhe shum rekorde.
Jo vetem ne forum por edhe ne vozitje dhe qe te na behesh Shumaheri shqiptar se me te vertet qenke per rekorde dhe punen pe marrshe me seriozitet vetem keshtu mund te besh dhe ta realizosh endrrčn tčnde dhe njeherit esht edhe knaqsi dhe krenari e jona shum suksese.

Ylberi_be, me preke shum me fjalet e tua, me duket si me i pas nxjerr
prej deshires time. Qdo fjal e postimit tend esht ne mua shoki, me vjen
shum mir qe me kupton aq drejt.

Mundem vetem me te falenderu shum dhe me te uru qdo te mir qe deshiron.
Pershendetje te perzemerta Ylberi
:wink:

Mafiozi
16-12-04, 13:24
Hyra si parashutist ne kutin post restant>Pershendetje dhe urime<vetem te te pyes se kure do te martohesh,dhe a do te na ftosh ne dasem?.
E kure i berre te gjitha keto pune shoki,beje edhe qato se dikush me siguri te sheh ne enderr.
Te besh kariere kure nuk eshte vone sepse kariera nuk mplaket,kurse te dashurat bashke me ty.Vertet vine te reja,por ti behesh drejtori plake.
Ne ofenzive shoki dhe gjithe te mirat.Haahaaahaaa!.

Parashut te mir paske shoki, me vjen mir qe zbrite afer meje:D
Ofensiva ka filluar tash vetem vazhdon perpara :lol: :wink:

Martesa kur te jen kysmet shoki, dhe me te vertet idejen tende e kam
mendu dhe do te behet kjo ftes per shum anetar, vend special do te jet
per ju ne darsme. Vetem shpresoj qdo te mir per ne se kjo do te behet.
Mendoj qe si ne enderr edhe ne te vertet mendon dikush per mua. :oops:

Per karier shoki e kam felluar si femij, dhe tash kam arrit para deres te
madhe, me e veshtira esht kalu, tash do te vjen kenaqesia e sportit me
gjith qka rrjedh afer.

Me prek thell ne mua shoki me shkrimin tend. Jam i lumtur qe te njoh ty
siq edhe shum tjer anetar. :wink:

Te pershendes shum fort dhe te uroj deshira te plotesuara.
8) :wink:

Mafiozi
16-12-04, 13:26
Naki dhe Lazdrani i kam do fjal qe i meritoni edhe per ju :lol: :lol:
Tash me duhet te shkoj se puna me pret, sonte e pim nje kafe dhe
ju tregoj sekretet :D :D

Ne pritje ju falenderoj dhe pershendes :wink:

Kaloni bukur

Kercovari
16-12-04, 13:33
Hyra si parashutist ne kutin post restant>Pershendetje dhe urime<vetem te te pyes se kure do te martohesh,dhe a do te na ftosh ne dasem?.
E kure i berre te gjitha keto pune shoki,beje edhe qato se dikush me siguri te sheh ne enderr.
Te besh kariere kure nuk eshte vone sepse kariera nuk mplaket,kurse te dashurat bashke me ty.Vertet vine te reja,por ti behesh drejtori plake.
Ne ofenzive shoki dhe gjithe te mirat.Haahaaahaaa!.

Parashut te mir paske shoki, me vjen mir qe zbrite afer meje:D
Ofensiva ka filluar tash vetem vazhdon perpara :lol: :wink:

Martesa kur te jen kysmet shoki, dhe me te vertet idejen tende e kam
mendu dhe do te behet kjo ftes per shum anetar, vend special do te jet
per ju ne darsme. Vetem shpresoj qdo te mir per ne se kjo do te behet.
Mendoj qe si ne enderr edhe ne te vertet mendon dikush per mua. :oops:

Per karier shoki e kam felluar si femij, dhe tash kam arrit para deres te
madhe, me e veshtira esht kalu, tash do te vjen kenaqesia e sportit me
gjith qka rrjedh afer.

Me prek thell ne mua shoki me shkrimin tend. Jam i lumtur qe te njoh ty
siq edhe shum tjer anetar. :wink:

Te pershendes shum fort dhe te uroj deshira te plotesuara.
8) :wink:
Nuk e pata per qellim te kryej akte diverzante ne ndjenjat e tua,me shum bena shaka shoki i nderuar,per asgje nuk eshte vone.
Me shpres se e kam shlyer gabimin qe nuk e berra qellimkeq,te deshiroj nga thellsit e zemres suksese te njepasnjeshme dhe shendet te plote ne te ardhmen.
I bindur se mosmarveshjet do te kalohen me se miri,me mbetet vetem te te kerkoj falje.
Me respekt Kercovari.

Murgesha
16-12-04, 13:37
Urime Mafiozi.Po me duket se edhe ne librin e Ginisit te Forumit ke hyre :shock: Duke pas para sysh kohen e shkurter qe je ketu :wink: Vec perpara,se kush ti bej i pari 10000 do te i beje nje vizite,kuptohet me nje dhurate te bukur nga Brazili :lol: :lol:Ndoshta kostumin e SAMBAS :oops:

Woooooooow, Ulliksi, lumja unė qė jam mė sė afėrmi qė ti bėj 10000, pra mos harro premtimin. Tė pres nė pallatin mbretėror.


Mafi valla me tė vrtetė nafi ishe, se askush prej nesh kaq shpejt skemi shkruar, e jo vetėm shpejt por edhe cilėsi. Tė lumtė i nderuar.

Gentiana
16-12-04, 14:36
Murgesha loqkum, duhesh te ngutesh pak, ani qysh ja ka nis Mafia, te nxan e te len me shkrime,mos qoft per asgje ateher vetem e vetem ta merr at dhurat te Uliksit31. :wink: :wink: :wink:

Barbaroza
16-12-04, 14:46
Mafiozi i paska kaluar 2000 postimet a???? :shock: Po s'ka as nje muaj qe ia hapa temen ore :!: . :wink: Vertete Dejavu. :shock:

Urime Mafiozi,edhe shume postime tjera te uroj!

spirl_girls
16-12-04, 17:15
Mafioz urime edhe nga unee

Lazdrani ehh tyy dreqi i Mitrovices :wink:

Mafiozi
16-12-04, 18:13
Gjithmone i shoqeruar ,mikeprites me nje eleganc te shkelqyer ia shtone vleren forumit .
Zt. Mafioz Urime postimi i 2ooo te na mbetesh dhe dhurosh shkrime te bukura siq keni postur deri me tani.
Ku do qe te jeni mbeteni i pershendetur .
Naki

Naki te falenderoj shum per sinqeritetin tend.

Perher kam deshir te madhe te bisedoj me ju, shkruaj ne meritat e juaja
Naki. Besoj qe do te kalojm sa me mir ne ket forum te kendshem se bashku.

Mbet gjithmon i pershendetur nga ana ime Naki
Kaloh bukur :wink:

Mafiozi
16-12-04, 18:17
Mafiiiiiiiiii urime se me te vertet na i tranove vajzat e forumit hahahahahha...Ah Genta :wink:


Lazdrani ti me ke mesuar siq duhet me vajza :lol: :D
Haahahahahhahahahahhahahhahahahahaaaaaaaaa :wink:

Te falenderoj dhe pershendes shum Lazdrani.
Mbremje te kendhsme me Vendasėn :D :wink:

Mafiozi
16-12-04, 18:29
Kercovari shkruajti:


Nuk e pata per qellim te kryej akte diverzante ne ndjenjat e tua,me shum bena shaka shoki i nderuar,per asgje nuk eshte vone.
Me shpres se e kam shlyer gabimin qe nuk e berra qellimkeq,te deshiroj nga thellsit e zemres suksese te njepasnjeshme dhe shendet te plote ne te ardhmen.
I bindur se mosmarveshjet do te kalohen me se miri,me mbetet vetem te te kerkoj falje.
Me respekt Kercovari.

I nderuari Kercovari mos ki dert fare, nuk esht e nevojshme te kerkosh
flaje. Por hajt se po te fali edhe pa gabim :D
Te kam kuptuar me shaka dhe ashtu u pergjegja ne fillim, por pasi me kujtove
keto mendime serioze qe i kam, tregova seriozisht siq mendoj dhe nuk
esht fare nje problem per mua.

Asnje gabim nuk ke ber shoki, as ne ket shkrim po as ne tjeret.
Te falenderoj per gjith te mirat qe i mar prej teje ne qdo rast.

Te pershendes me shum respekt
Kaloh mir :wink:

Mafiozi
16-12-04, 18:46
Urime Mafiozi.Po me duket se edhe ne librin e Ginisit te Forumit ke hyre :shock: Duke pas para sysh kohen e shkurter qe je ketu :wink: Vec perpara,se kush ti bej i pari 10000 do te i beje nje vizite,kuptohet me nje dhurate te bukur nga Brazili :lol: :lol:Ndoshta kostumin e SAMBAS :oops:

Woooooooow, Ulliksi, lumja unė qė jam mė sė afėrmi qė ti bėj 10000, pra mos harro premtimin. Tė pres nė pallatin mbretėror.


Mafi valla me tė vrtetė nafi ishe, se askush prej nesh kaq shpejt skemi shkruar, e jo vetėm shpejt por edhe cilėsi. Tė lumtė i nderuar.

Te falenderoj shum Murgesha.
Shkrimet e mia jan nje gje normale kur bisedoj me vajza si ti Murgesha.
Cilesin e meriton ti me Lazdranin, shpejtesin leje per mua :lol: :lol: :D

Pershendetje speciale per ty vendase
Me shum respekt
Mafiozi

PS: Kerko ndihm per shkrime :lol: se perndryshe dhurata vjen tek un,
Genta do ta ruan :D :wink:

Mafiozi
16-12-04, 18:50
Murgesha loqkum, duhesh te ngutesh pak, ani qysh ja ka nis Mafia, te nxan e te len me shkrime,mos qoft per asgje ateher vetem e vetem ta merr at dhurat te Uliksit31. :wink: :wink: :wink:

Murgesha e ki nje konkurenc te fort, Genta dhe un, kem shanca te
fitojm dhuraten e Uliksit31 :lol: :lol: :wink:

Mafiozi
16-12-04, 18:57
Mafiozi i paska kaluar 2000 postimet a???? :shock: Po s'ka as nje muaj qe ia hapa temen ore :!: . :wink: Vertete Dejavu. :shock:

Urime Mafiozi,edhe shume postime tjera te uroj!

Te falenderoj per hapjen e temes, dhe per gjith qastet qe i kaluam se
bashku Barbaroza. Karakteri yt me ka ndihmuar ne shkrime ne qdo
moment.

Je vajz e shkelqyeshme :wink:

Te pershendes fort dhe te uroj qdo te mir.
Me respekt
8)

loni19
16-12-04, 19:27
mafioz urime pra pi mu 2062 postime
pershendetje.

Mafiozi
16-12-04, 20:58
mafioz urime pra pi mu 2062 postime
pershendetje.

Te felanderoj loni19

Edhe ty spirl_girls te falenderoj shum

Jeni shum simpatik, me pelqeni shum ne biseda, vetem vazhdoni :wink:

Mbetni gjithmon te pershendetur nga un.

PS: Mmm me duket se do te jem mesiti juaj, pershtatni shum :D :D :D

Gjumashja
17-12-04, 10:34
Mafiozi urime urime bro ishalla edhe 10000000postime tjera :)

Ylberi_be
17-12-04, 11:21
Tung mafioz

Faleminderit per shkrimet dhe deshirat e njejta perafersisht.
Ti mafioz i ke te gjitha te mirat djal i mir po sa dush kerr te mir po por ajo qe po te mungo ty dhe mu po mč duket eshtč nusja shpresoj se do ti gjejm sa ma shpejt nga nje nuse, Un po kqyri per tye nje nuse qaty afer teje dikund ka zheneva ,Esht dektorric sdi a te pelqen qe mos te bjen shum me u end dhe mos harro se ka me te sjell 1000 krushq nga, Lozana e Bukur.

S' do ta permirsoj fjalen deri sa te ma perdhos dikush gjakun dhe nderin e lirisč.

Mafiozi
17-12-04, 19:10
Gjumashja dhe Ylberi ju falenderoj per urime dhe pershendetje.

Ylberi mos ki at dert se adhe nusja vjen ne kohen e duhur, duhet
te mundohemi por ne menyre natyrale.

Ju uroj qdo te mir
Mbeteni te pershendetur :wink:

aferdita
17-12-04, 19:58
pershendetje Mafiozi dhe urime per kaluarjen e mbi 2000 Postimeve :wink:

DEA
17-12-04, 20:56
I gezofsh Mafiozi i befsh edhe 12000 te tjera

Mafiozi
18-12-04, 00:26
pershendetje Mafiozi dhe urime per kaluarjen e mbi 2000 Postimeve :wink:

Te falenderoj Aferdita simpatike :D

Me vjen mir qe hyn ne urimet :wink:

Te pershedes :P

Mafiozi
18-12-04, 00:27
I gezofsh Mafiozi i befsh edhe 12000 te tjera

Faleminderit DEA

Mbet gjithmon e pershendetur nga un. :wink:

Kaloh bukur
8)

blusky
18-12-04, 10:49
Urime i nderuar mafioz,postimet e tuaja i lexoj me vemendje dhe me pelqejne pa mase,keshtu qe vetem perpara.
Urimi tjeter tek postimi 3000 :wink:

Mafiozi
18-12-04, 15:10
Urime i nderuar mafioz,postimet e tuaja i lexoj me vemendje dhe me pelqejne pa mase,keshtu qe vetem perpara.
Urimi tjeter tek postimi 3000 :wink:

Te falenderoj blusky.

Me vjen mir qe nje anetar simpatik dhe interesant siq je, lexon postimet e
mia me vemendje.

Pershendetje te forta blusky :wink:

8)

halla e madhe
19-12-04, 21:57
Mafiozi_urime,urime :!: shume postimet i paske dergua.phaaa :lol: :lol:
Une vetem nja dy apo tri i kame lexuar..hahaha :wink:

Mafiozi
20-12-04, 22:49
Mafiozi_urime,urime :!: shume postimet i paske dergua.phaaa :lol: :lol:
Une vetem nja dy apo tri i kame lexuar..hahaha :wink:


Faleminderit qe mendon se paku per shkrimet e mia halla e madhe :D

Kem koh per tjer shkrime dhe lexime se bashku hall :lol:
Te shpresoj shum shkrime edhe ty, te presem ne pallat :D

Te pershendes :wink:

ShEjToNkA
01-01-05, 05:00
Dėrgon: ShEjToNkA
Pranon: Mafiozi

Mafioooooooo ,urime Viti i Ri 2005. Tė dėshiroi qė ky vitė tė jet plotėsim i cdo dėshire tėndė e veqmas.... nejse e di ti cka tė dėshiroiii a!


Gėzuuuuuuuuuuuuuuuaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!

Gentiana
01-01-05, 14:28
Mafi Gezuar dhe Urime Vitin e ri,te deshiroj ēdo te mire nga zemra. Te kesh lumturi dhe tu plotesofshin te gjitha deshirat e zemres tende.

Le te jet ky vit me i lumturi per ty.

Genta

DEA
01-01-05, 22:23
Mafiozi urimet me te mira i kam ruajtur per ty, ta kalosh sa me mire kete vit :wink:

dr1ta
01-01-05, 22:27
GEZUAR Vitin e ri : plot dashuri ne ket vit :)

Mafiozi
01-01-05, 22:37
ShejToNka, Genta, DEA, Dr1ta


Ju falenderoj per urimet e juaja te sinqerta dhe simpatike siq jeni.

Ju uroj gjithashtu qdo te mir ne vitin e ri dhe per shum mote.

Dashuria, lumturia, shendeti dhe shum gezime mbeteshin me ju gjithmon.


Pershendetje te perzemerta.

Me respekt.

Mafiozi.

Murgesha
01-01-05, 23:27
Bashkėvendas Le Tė Jetė Viti 2005 Realizues I Dėshirave Tua.

livoreka bicio
02-01-05, 00:10
MAFIOZ.TDI. TE PERSHENDES DHE TE UROJE VITIN E RI 2005 ME GJITHE TE MIRATE QE I DEZIDERON. :P :wink:

aferdita
02-01-05, 00:19
Mafiozi urime gjithashtu edhe ty vitin e ri 2005 dhe te uroj fat,shendet,sukses dhe lumturi ne jete!!!!


Gezuar per shume mot :wink:

Barbaroza
02-01-05, 14:47
Mafiozi,gezuar dhe per shume mot Viti i Ri 2005!

lazdrani
03-01-05, 12:04
MAFI GEZUAR LOQKAMAN VITI I RI 2005 :wink:

Gentiani
03-01-05, 12:55
Mafiozi Gezuar dhe Urime Vitin e Ri 2005, Le tė jetė ky vit i sukeseve, dėshirave, gėzimeve dhe shendetit pėr Ty dhe Familjen Tuaj!

Gentiani!

Mafiozi
03-01-05, 13:12
Murgesha. livoreka, Aferdita, Barbaroza, Lazdrani N°1 :D dhe Gentiani


Faleminderit per urime.

Simpatia juaj perher me gezon.Ju pershendes me shum gezime per ket vit.
Mafiozi

vushtrria
03-01-05, 13:14
mafiozi shuuuuum urime per vitin 2005 ju deshiroi te gjitha te mirat ne jet.

Mafiozi
03-01-05, 23:19
mafiozi shuuuuum urime per vitin 2005 ju deshiroi te gjitha te mirat ne jet.


Faleminderit per keto urime simpatiku Vushtrria.

Te uroj qdo te mir me shum gezime ne ket vit.Pershendetje te perzemerta.

Drenicaki
03-01-05, 23:25
pershendetje mafioz e urime ky vit iri , ket vit do organizoim me thy banken ma te madhe te zvicrres , urime! :lol: :lol: :lol: :lol:

Luana
04-01-05, 00:55
Mafioz me fal per vonesen e urimeve por ti e din se nuk kam shume merak me hy ne lloj-lloj rruga te ngushta :wink:

te Uroj postimet me vlera te kendshme dhe besoj se ne te ardhmen do te bejsh double :wink:


URIMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

turisti
04-01-05, 01:17
pershendetje mafioz e urime ky vit iri , ket vit do organizoim me thy banken ma te madhe te zvicrres , urime! :lol: :lol: :lol: :lol:

Me kitare?????Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Mafiozi
04-01-05, 22:25
Mafioz me fal per vonesen e urimeve por ti e din se nuk kam shume merak me hy ne lloj-lloj rruga te ngushta :wink:

te Uroj postimet me vlera te kendshme dhe besoj se ne te ardhmen do te bejsh double :wink:


URIMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEENuk ka problem per vones Luanesh, me rendesi esht gjesti yt simpatik
dhe gjithashtu i kendshem si gjithmon.

Te uroj dhe shpresoj gjith qka deshiron motrushe embel.

Rruget e ndushta nuk i merr pa mua ti qyy :D :D


Te pershendes si gjithmon, e din ti :D

Mpuqqq motrushe :wink:

Mafiozi
04-01-05, 22:32
pershendetje mafioz e urime ky vit iri , ket vit do organizoim me thy banken ma te madhe te zvicrres , urime! :lol: :lol: :lol: :lol:

Me kitare?????Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:


Faleminderit Drenicaki.

Urime vitin e ri dhe qdo te mir te shpresoj. Sidomos
thyrjen e bankes zvicrrane :arrow: me mua nese vjen me TENKEN :lol: :lol:

Kitarren leja Turistit ne pllazh qyy :D :D :wink:

Kercovari
05-01-05, 15:49
Mafiozi i Nderuar
Gezuar Viti 2005 dhe le te jete viti i shkelqyer nga ku do te shkelqeje edhe fytyra e juaj perplot dashuri dhe suksese te njepasnjeshme ne jete dhe me plot shendet.
Me respekt Kercovari

Mafiozi
05-01-05, 22:39
Mafiozi i Nderuar
Gezuar Viti 2005 dhe le te jete viti i shkelqyer nga ku do te shkelqeje edhe fytyra e juaj perplot dashuri dhe suksese te njepasnjeshme ne jete dhe me plot shendet.
Me respekt Kercovari


Te falenderoj per keto urime te perzemerta Kercovari i nderuar.

Gjith te mirat mbeteshin me ty per jet.
Te shpresoj lumturi, shendet dhe shum gezime per gjithmon.

Te pershendes
Me respektMafiozi

turisti
05-01-05, 22:54
pershendetje mafioz e urime ky vit iri , ket vit do organizoim me thy banken ma te madhe te zvicrres , urime! :lol: :lol: :lol: :lol:

Me kitare?????Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:


Faleminderit Drenicaki.

Urime vitin e ri dhe qdo te mir te shpresoj. Sidomos
thyrjen e bankes zvicrrane :arrow: me mua nese vjen me TENKEN :lol: :lol:

Kitarren leja Turistit ne pllazh qyy :D :D :wink:

Po valla,topi nuk e lun,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahaha,une ju bej muzike gjat plaēkitjes.... :wink:

Murgesha
06-01-05, 12:48
Mafiozi
http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/gallery/boys/men064.gif


Anėtarėsuar: 27 Oct 2004
Mesazhe: 3000
Vendodhja: Geneve
*************************************************

Mafi urime pėr postimin e 3000.
Edhe mijėra postime na i bėfsh nė kėtė forum. Ose po tė uroj mė mirė.
U plaksh duke shkruar nė Dardani.

turisti
06-01-05, 12:51
Mafiozi,shoki i nderuar,

Urime :P 3000 :P postimet ,te cilat deshmojne seriozitetin dhe vendosmerien tende ne konkurencen e dendur per eliten e forumit.

Te deshiroj edhe shume,shume postimet e sinqerta si deri me tani dhe qe te vazhdoje argetimi te cilin naj ofron ti.

Me nderime dhe respekt,

TURISTI. :wink:

Barbaroza
06-01-05, 12:53
Mafiozi,urime edhe nga ana ime.Sa me shume postime ne te ardhmen!

vushtrria
06-01-05, 14:49
mafiozi shoki i nderuar,urime 3000 postime qe me vertet i ke ber me nje afat rekorde,dhe te gjitha shkrimet qe beni jan me vler une mendoi keshtu shoku mafia,une kudo qe jeni ju pershenes shum.
me nderime vushtrru :lol: :lol:

Gentiana
06-01-05, 15:27
Mafi Urime urime per mbi 3000shkrimet tua,te deshiroj shum e shum shkrime tjera. Gjithashtu te uroj ēdo te mire ne Jete....

Genta

erita
06-01-05, 16:02
qyqy 3000 postime :wink:

Urime shoki Mafioz shpresoj qe vazhdon keshtut sepse me te vertet kam knaqsi me shkru me ty se me pelqen si mendon.Tani te deshiroj cdo te mir ne jete dhe deshirat e tu te realihohen me shume lehtsi.
Me shkrimet e tuaj e zbulojm qe ne kete bote ka neriu me karakter njerzor :!:


Te pershendes zemerisht :wink:


Me rrespekt, erita

Mr_100%
06-01-05, 20:14
MAFIOZI,edhe un i bashkangjitem ketyre URIMEV

te pershendes

Mafiozi
06-01-05, 20:21
Mafiozi
http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/gallery/boys/men064.gif


Anėtarėsuar: 27 Oct 2004
Mesazhe: 3000
Vendodhja: Geneve
*************************************************

Mafi urime pėr postimin e 3000.
Edhe mijėra postime na i bėfsh nė kėtė forum. Ose po tė uroj mė mirė.
U plaksh duke shkruar nė Dardani.

Faleminderit per urimet Murgesha.

Tybe shpresoj dhe besoj qe do te plakem ne ket forum, se e kam njet me
te tejkalu ne postime :lol: :lol: :wink:

Te pershendes motrushe.

:wink:

Mafiozi
06-01-05, 20:28
Mafiozi,shoki i nderuar,

Urime :P 3000 :P postimet ,te cilat deshmojne seriozitetin dhe vendosmerien tende ne konkurencen e dendur per eliten e forumit.

Te deshiroj edhe shume,shume postimet e sinqerta si deri me tani dhe qe te vazhdoje argetimi te cilin naj ofron ti.

Me nderime dhe respekt,

TURISTI. :wink:


Te falenderoj per keto urime qe i meriton edhe ti Turisti.
Meriton shum urime dhe nderime nga ana ime. Me gezon perher.
Me preke shum bre me keto fjal, mu murren gishtat :P :P :wink:

Te pershendes si gjithmon.
Me respekt.


Mafiozi.

livoreka bicio
06-01-05, 20:43
SHOKU MAFIOZI, TE UROJE 3000. POSTIMETE E TUA TE SUKSESESHME,ARGETUSE ME SIMPATI DHE HUMOR... TE UROJE DISPONIM TE MIRE QE TE NA SHKRUAJSHE EDHE ME TUTJE SHKRIME TE TYLLA. :wink:KALOFSHE MIRE SHOKU MAFI,TDI. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

BICIO :wink:

Mafiozi
06-01-05, 20:56
Barbaroza, te falenderoj shum per urimet. :wink:

Vushtrriu, mendimin tend e respektoj si gjithmon dhe te falenderoj.
Vlera e shkrimeve te mia lind edhe prej anetarve
te shkelqyeshem si ti shoki vushtrriu.
PS: shihmi te oda e shpullave :lol: :lol: :wink:

Gentiana, Faleminderit e dashura Genta, shpresoj qe gjith te mirat
ne jet ti perjetojsh edhe ti me shum gezime.
PS: pak i shkurt urimi yt, po frigon me shkretu a :lol: :lol:

erita, me vjen shum mir siq mendon per mua, dhe knaqesi te fort
kam edhe un me pas biseda me ty, je vajz e shkelqyshme.
te shpresoj shum gjera te bukura ne jet. :arrow: MemphiSx :lol:

MR_100%, faleminderit per urimet dhe te uroj qdo te mir anetar simpatik.


Ju pershendes me gjith zemer te gjithve, jeni fantastik siq me gezoni gjithmon.

Me respekt.Mafiozi.

Mafiozi
06-01-05, 21:04
SHOKU MAFIOZI, TE UROJE 3000. POSTIMETE E TUA TE SUKSESESHME,ARGETUSE ME SIMPATI DHE HUMOR... TE UROJE DISPONIM TE MIRE QE TE NA SHKRUAJSHE EDHE ME TUTJE SHKRIME TE TYLLA. :wink:KALOFSHE MIRE SHOKU MAFI,TDI. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

BICIO :wink:Faleminderit per urime aq simpatike Bicio.

Do te rri ne forum shum koh shoki, vetem per me te ngacmu ty
ne gjuhen italiane ndej se paku 5 vjet :lol: :lol: :wink:

Je nja anetar shum simpatik dhe me pelqen te bisedoj me ty.

PS: Avevo paura che sei di polizia federale :lol: :lol:

Pershendetje te perzemerta.
Me respekt.


Mafiozi.

livoreka bicio
06-01-05, 22:23
SHOKU MAFIOZI, TE UROJE 3000. POSTIMETE E TUA TE SUKSESESHME,ARGETUSE ME SIMPATI DHE HUMOR... TE UROJE DISPONIM TE MIRE QE TE NA SHKRUAJSHE EDHE ME TUTJE SHKRIME TE TYLLA. :wink:KALOFSHE MIRE SHOKU MAFI,TDI. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

BICIO :wink:Faleminderit per urime aq simpatike Bicio.

Do te rri ne forum shum koh shoki, vetem per me te ngacmu ty
ne gjuhen italiane ndej se paku 5 vjet :lol: :lol: :wink:

Je nja anetar shum simpatik dhe me pelqen te bisedoj me ty.

PS: Avevo paura che sei di polizia federale :lol: :lol:

Pershendetje te perzemerta.
Me respekt.


Mafiozi.HAHAHAH.NON AVERE PAURA, PERCHE IO SONO UN AVVOCATO E TI AIUTERO SEMPRE :lol: :lol: :lol: :wink:TE PERSHENDES SHUME MAFIOZI :wink:

Gentiana
06-01-05, 22:24
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Mafiozi
06-01-05, 22:50
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:


Po e perkthej pra Genta.

Un i thash qe po frigoj mos Bicio esht prej policijes federale
Bicio me thot mos frigo se un jam avokat dhe do te mbroj shpesh :lol: :lol:


PS: na kerkoni falje por ashtu e kem ndermjet Mafioza :D :D :wink:

ShEjToNkA
07-01-05, 03:09
Oooooooo Mafiooooooooooooo, o pėrhajrė tė qopfshin kėto pėrmbi 300 mijė shkėrimeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Phaaa vollaaa pos me aeroplan po hecc nė hapė me kohėn asi desha me thonė nė FD. :lol: :lol: :lol: :roll:


Ok Mafiooooo , tė pėrshėndesssss shuuuuuumė dhe urimeeeeee pėr kėto shkėrime tė mrekullueshmeeeeee :wink:

Pėrshėndetje nga shqoja mė e mirė ,pėrcjellma edhe njė pėrshėndetje e dinė ti kujtė a,shummmmmmmmmė thujė Shejtonka tė pėrshėndettttt :wink:

Mafiozi
07-01-05, 17:06
Oooooooo Mafiooooooooooooo, o pėrhajrė tė qopfshin kėto pėrmbi 300 mijė shkėrimeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Phaaa vollaaa pos me aeroplan po hecc nė hapė me kohėn asi desha me thonė nė FD. :lol: :lol: :lol: :roll:


Ok Mafiooooo , tė pėrshėndesssss shuuuuuumė dhe urimeeeeee pėr kėto shkėrime tė mrekullueshmeeeeee :wink:

Pėrshėndetje nga shqoja mė e mirė ,pėrcjellma edhe njė pėrshėndetje e dinė ti kujtė a,shummmmmmmmmė thujė Shejtonka tė pėrshėndettttt :wink:


Faleminderit ShejToNka per keto urime ne menyren tende fantastike si gjithmon.

Moj qka po thua a 300 mijė shkrime i kam ber a :shock: :shock: :D
Tybe shyqyr qe po me ndihmon me disponimin tend se as gjysmen nuk kisha mujt me i ber :lol: :lol: :lol:

Pershendetjet e forta i percjella per ty, edhe ajo te pershendet shuuuum :D :D :lol:


Pershendetje speciale per ty, shoqja ime me e mir :D :wink:

ShEjToNkA
07-01-05, 17:30
Faleminderit ShejToNka per keto urime ne menyren tende fantastike si gjithmon.

Moj qka po thua a 300 mijė shkrime i kam ber a :shock: :shock: :D
Tybe shyqyr qe po me ndihmon me disponimin tend se as gjysmen nuk kisha mujt me i ber :lol: :lol: :lol:

Pershendetjet e forta i percjella per ty, edhe ajo te pershendet shuuuum :D :D :lol:


Pershendetje speciale per ty, shoqja ime me e mir :D :wink:
Mafiiiiiiiii , tė lutėm mos ma shif pėr tė madhee se gabimet jan tė paevitueshme nė cfarė ore kam shėnu.
Por nejse s'prishė punė inshallaaa i arritė edhe atė numėr tė shkėrimeve,ku jam e binde gjithėsesi me se do e arrtii se je i mrekullueshummmmmmmmmmmmmmmm

Edhe kujdes hera tjeraaaa mos mė korigjoooooooooooooooooooooooo :wink: :evil: :evil: :evil:

Arbėri
07-01-05, 17:59
O Mafi, ops. Mafiozi, urime gjithe ato postime breeeeeee :lol: :lol:

Allahile e hjeke hiq deri sa arrite aty? :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mafiozi
07-01-05, 19:38
O Mafi, ops. Mafiozi, urime gjithe ato postime breeeeeee :lol: :lol:

Allahile e hjeke hiq deri sa arrite aty? :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Faleminderit Arbėri.

Jo more nuk i kam verejt bile, jam knaq dhe as vet nuk po besoj :lol: :lol: :wink:

Te pershendes :wink:

Arbėri
07-01-05, 21:51
O Mafi, ops. Mafiozi, urime gjithe ato postime breeeeeee :lol: :lol:

Allahile e hjeke hiq deri sa arrite aty? :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Faleminderit Arbėri.

Jo more nuk i kam verejt bile, jam knaq dhe as vet nuk po besoj :lol: :lol: :wink:

Te pershendes :wink:


Mos te paqa borgj, une 30 shkrime i bona e gishtat ne toke me rane e ti gjith ato, phaaaaaaaaaaa :oops: :cry: :!: :wink:

Edhe une te pershendes shokit :lol: :) :lol: :lol:

Arbėri
07-01-05, 21:52
O Mafi, ops. Mafiozi, urime gjithe ato postime breeeeeee :lol: :lol:

Allahile e hjeke hiq deri sa arrite aty? :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Faleminderit Arbėri.

Jo more nuk i kam verejt bile, jam knaq dhe as vet nuk po besoj :lol: :lol: :wink:

Te pershendes :wink:


Mos te paqa borgj, une 30 shkrime i bona e gishtat ne toke me rane e ti gjith ato, phaaaaaaaaaaa :oops: :cry: :!: :wink:

Edhe une te pershendes shoki :lol: :) :lol: :lol:

Mafiozi
07-01-05, 22:15
O Mafi, ops. Mafiozi, urime gjithe ato postime breeeeeee :lol: :lol:

Allahile e hjeke hiq deri sa arrite aty? :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Faleminderit Arbėri.

Jo more nuk i kam verejt bile, jam knaq dhe as vet nuk po besoj :lol: :lol: :wink:

Te pershendes :wink:


Mos te paqa borgj, une 30 shkrime i bona e gishtat ne toke me rane e ti gjith ato, phaaaaaaaaaaa :oops: :cry: :!: :wink:

Edhe une te pershendes shoki :lol: :) :lol: :lol:


Hahahahahahaaaaa

Mos ki dert se do te mesohesh edhe ti, me dukesh me qen burr simpatik dhe i vym :lol: :wink:

Un i kam pas do dorza te hekurit per mos mi thy gishtat :lol: :lol:


Te shpresoj argetim dhe sinqeritet ne mesin ton.

:wink:

RRUSHI
08-01-05, 08:44
Z.MAFIOZI siq duket ky nik po te shkon pershtati , nuk len qoshe te forumit pa e shetit dhe si duket droga ( shkrimet) po te shiten sa qe ke krijuar mjaft persona te cilet jan te mvarur prej saj , andaj vetem vazhdoni se pazari mir po te shkon -- urime per shkrime te mrekullueshme --- RRUSHI :wink:

Mafiozi
08-01-05, 15:04
Z.MAFIOZI siq duket ky nik po te shkon pershtati , nuk len qoshe te forumit pa e shetit dhe si duket droga ( shkrimet) po te shiten sa qe ke krijuar mjaft persona te cilet jan te mvarur prej saj , andaj vetem vazhdoni se pazari mir po te shkon -- urime per shkrime te mrekullueshme --- RRUSHI :wink:

Faleminderit RRUSHI per keto fjal simpatike.

Me vjen keq qe nuk te njoh me shum edhe ty shoki, me gjithse nuk kam
lexuar shum shkrime nga ti, me dukesh burr interesant dhe simpatik.

Doku me shpesh kah pazari jon, me dukesh se edhe ti ki material te mir
qe shitet shum leht :D nderrojm diqka me siguri :wink:

Pershendetje RRUSHI
Me respektMafiozi.

Honesty^uk.
08-01-05, 17:23
Begatia e ketij forumi po rritet dita dites dhe shkrimet tuaja kane qene dhe jane aq te bagata sa je ti vet i nderuar MAfije, per kete pranoni pershendetjet e mia dhe urime per 1000 shkrimet tuaja terheqese dhe argetuese, dhe dikund te perpunuara me SPEC :lol: :lol:

Nje merak me ka ngelur qe nuk kam qene i pranishem ne ceremonine e ardhjes tuaj ne pallatin mbreteror, por shpresoj dhe jam i bindur se do te vazhdosh keshtu i palodhur dhe i pershtatshem per te gjithe.

PS : mos harro asnjehere se nuk je nen vezhgimin e kritikeve :wink: :arrow:

Kalo sa me bukur i nderuar.

Honesty

Mafiozi
09-01-05, 16:24
Faleminderit ShejToNka per keto urime ne menyren tende fantastike si gjithmon.

Moj qka po thua a 300 mijė shkrime i kam ber a :shock: :shock: :D
Tybe shyqyr qe po me ndihmon me disponimin tend se as gjysmen nuk kisha mujt me i ber :lol: :lol: :lol:

Pershendetjet e forta i percjella per ty, edhe ajo te pershendet shuuuum :D :D :lol:


Pershendetje speciale per ty, shoqja ime me e mir :D :wink:
Mafiiiiiiiii , tė lutėm mos ma shif pėr tė madhee se gabimet jan tė paevitueshme nė cfarė ore kam shėnu.
Por nejse s'prishė punė inshallaaa i arritė edhe atė numėr tė shkėrimeve,ku jam e binde gjithėsesi me se do e arrtii se je i mrekullueshummmmmmmmmmmmmmmm

Edhe kujdes hera tjeraaaa mos mė korigjoooooooooooooooooooooooo :wink: :evil: :evil: :evil:


Mos ki dert ShejToNka se nuk ta ze per te madhe, e di qe shkruan me nje sy
me shpesh se me dy :lol:
Por prap se prap nuk ka problem, shpresoj te arrij ne at numer te shkrimeve :D


PS: herav tjera do te korigjooooooj ende me shum moj ShejToNk, e din :lol: :lol:

Mafiozi
09-01-05, 16:32
Begatia e ketij forumi po rritet dita dites dhe shkrimet tuaja kane qene dhe jane aq te bagata sa je ti vet i nderuar MAfije, per kete pranoni pershendetjet e mia dhe urime per 1000 shkrimet tuaja terheqese dhe argetuese, dhe dikund te perpunuara me SPEC :lol: :lol:

Nje merak me ka ngelur qe nuk kam qene i pranishem ne ceremonine e ardhjes tuaj ne pallatin mbreteror, por shpresoj dhe jam i bindur se do te vazhdosh keshtu i palodhur dhe i pershtatshem per te gjithe.

PS : mos harro asnjehere se nuk je nen vezhgimin e kritikeve :wink: :arrow:

Kalo sa me bukur i nderuar.

Honesty


Te falenderoj shum per urimet e tua Honesty, megjithse ke marr nje
gabim te vogel, edhe ti si ShejToNka :lol: Mos jeni bashk diku :lol: :lol:

Sinqeriteti yt me pelqen si gjithmon shoki nderuar.


PS: Ne mua, kritikat e dobeta apo te mira jan perher te mireseardhura.

Pershendetje te perzemerta.
Me respekt.Mafiozi.

IceGirl
09-01-05, 21:02
Mafiozi
URIME :)

Honesty^uk.
09-01-05, 21:51
Begatia e ketij forumi po rritet dita dites dhe shkrimet tuaja kane qene dhe jane aq te bagata sa je ti vet i nderuar MAfije, per kete pranoni pershendetjet e mia dhe urime per 1000 shkrimet tuaja terheqese dhe argetuese, dhe dikund te perpunuara me SPEC :lol: :lol:

Nje merak me ka ngelur qe nuk kam qene i pranishem ne ceremonine e ardhjes tuaj ne pallatin mbreteror, por shpresoj dhe jam i bindur se do te vazhdosh keshtu i palodhur dhe i pershtatshem per te gjithe.

PS : mos harro asnjehere se nuk je nen vezhgimin e kritikeve :wink: :arrow:

Kalo sa me bukur i nderuar.

Honesty


Te falenderoj shum per urimet e tua Honesty, megjithse ke marr nje
gabim te vogel, edhe ti si ShejToNka :lol: Mos jeni bashk diku :lol: :lol:

Sinqeriteti yt me pelqen si gjithmon shoki nderuar.


PS: Ne mua, kritikat e dobeta apo te mira jan perher te mireseardhura.

Pershendetje te perzemerta.
Me respekt.Mafiozi.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Gabimet e shpejteise jane te lejueshme edhe pse sjellin ndryshime :arrow:

Kalo bukur
Honesty

Luana
09-01-05, 23:34
Me siguri ato dorezat e hekurit te paskan ndihmue shume se valla edhe une jam regjistru ne Forum para teje por kerkund nuk jam afer teje , qka u ba more me ty , mos jan ato doreza edhe elektrike ?

Te pershendes sweety me nji mpuqqqqqqqq edhe Urime ishalla ja kalon te tjerve :lol: :lol: :lol: :lol:

Mafiozi
10-01-05, 19:41
Begatia e ketij forumi po rritet dita dites dhe shkrimet tuaja kane qene dhe jane aq te bagata sa je ti vet i nderuar MAfije, per kete pranoni pershendetjet e mia dhe urime per 1000 shkrimet tuaja terheqese dhe argetuese, dhe dikund te perpunuara me SPEC :lol: :lol:

Nje merak me ka ngelur qe nuk kam qene i pranishem ne ceremonine e ardhjes tuaj ne pallatin mbreteror, por shpresoj dhe jam i bindur se do te vazhdosh keshtu i palodhur dhe i pershtatshem per te gjithe.

PS : mos harro asnjehere se nuk je nen vezhgimin e kritikeve :wink: :arrow:

Kalo sa me bukur i nderuar.

Honesty


Te falenderoj shum per urimet e tua Honesty, megjithse ke marr nje
gabim te vogel, edhe ti si ShejToNka :lol: Mos jeni bashk diku :lol: :lol:

Sinqeriteti yt me pelqen si gjithmon shoki nderuar.


PS: Ne mua, kritikat e dobeta apo te mira jan perher te mireseardhura.

Pershendetje te perzemerta.
Me respekt.Mafiozi.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Gabimet e shpejteise jane te lejueshme edhe pse sjellin ndryshime :arrow:

Kalo bukur
Honesty


Ashtu esht shoki Honesty, te kuptoj dhe i pranoj me gjith deshir :wink:

Pershendetje :wink:


Mafiozi

Mafiozi
10-01-05, 19:42
Mafiozi
URIME :)


Faleminderit per urime IceGirl

Te pershendes :wink:

Mafiozi
10-01-05, 19:55
Me siguri ato dorezat e hekurit te paskan ndihmue shume se valla edhe une jam regjistru ne Forum para teje por kerkund nuk jam afer teje , qka u ba more me ty , mos jan ato doreza edhe elektrike ?

Te pershendes sweety me nji mpuqqqqqqqq edhe Urime ishalla ja kalon te tjerve :lol: :lol: :lol: :lol:


Hahahahahahahahahaahahahahhahaaaaaa

Nuk i paske harru dorzat e mia Luanesha e dashur :wink:
Po tybe jan edhe elektrike :arrow: Benz-Doreza :lol: :lol:

Te falenderoj per urime me nje mpuqqqqqq ne faqe.

Pershendetje nga thellesia zemres.

:wink:

ShEjToNkA
14-01-05, 12:20
Oooooo Mafiooooooooo , kalove kėtu pari dhe hyra sa pėr tė dėrgaur njė pėrshėndetje tė madheeeeeeeeeeeeeeeeee. :evil:
Ku do qė je tė dėshiroi njė ditė tė mbarė , bukur , me fat ,lumturi dhe gjithė tė mirat nė jetė!
Kalofshhhhhhhhhhh sic ėshtė mė sė miri! :wink:

Murgesha
14-01-05, 13:12
Oooooo Mafiooooooooo , kalove kėtu pari dhe hyra sa pėr tė dėrgaur njė pėrshėndetje tė madheeeeeeeeeeeeeeeeee. :evil:
Ku do qė je tė dėshiroi njė ditė tė mbarė , bukur , me fat ,lumturi dhe gjithė tė mirat nė jetė!
Kalofshhhhhhhhhhh sic ėshtė mė sė miri! :wink:Mafiooooooooooooooooooo tė pėrshėndes edhe unė shumė.
Tė dėshiroj ēdo tė mirė.
Unė vet kojshikja jote. :wink:

Barbaroza
14-01-05, 15:12
Pershendetje edhe nga une Mafiozi.Kalo bukur kudo qe te ndodhesh ne keto momente. :wink:

Mafiozi
15-01-05, 01:21
Oooooo Mafiooooooooo , kalove kėtu pari dhe hyra sa pėr tė dėrgaur njė pėrshėndetje tė madheeeeeeeeeeeeeeeeee. :evil:
Ku do qė je tė dėshiroi njė ditė tė mbarė , bukur , me fat ,lumturi dhe gjithė tė mirat nė jetė!
Kalofshhhhhhhhhhh sic ėshtė mė sė miri! :wink:


Faleminderit shuuuuuuuum ShejToNka, se tybe kam kaluar nje dit shum
te mir, me paske shpresu ket dit me gjith zemer :wink:

Te pershendes shum fort edhe un, dhe te falenderoj edhe njeher per simpatin
tende qe me gezon perher.

Kaloh mir. :P :wink:

Mafiozi
15-01-05, 01:29
Mafiooooooooooooooooooo tė pėrshėndes edhe unė shumė.
Tė dėshiroj ēdo tė mirė.
Unė vet kojshikja jote. :wink:


Kojshikja e dashur, te falenderoj shum dhe me vjen mir qe je kujtuar
per mua.

Te pershendes nga thellesia zemres.

Kaloh si esht me mir :wink:

Mafiozi
15-01-05, 01:32
Pershendetje edhe nga une Mafiozi.Kalo bukur kudo qe te ndodhesh ne keto momente. :wink:


Faleminderit shum Barbaroza, me vjen mir qe edhe ti je kujtu per mua.
Te shpresoj lumturi, gezime dhe qdo te mir qe deshiron shoqe e dashur.

Pershendetje te perzemerta.

Kaloh mir :wink:

Gentiana
25-01-05, 20:53
Mafioz urime per mbi 4000shkrime, ne ket koh te shkutt ke hy ne zemer te te gjitheve (sidomos te vajzave :wink: ),po si do te ishte ndryshe me ato shkrime qe i ben ti.
Shpresoj qe te na i shkruash shum e shum shkrime tjera,se esht vertet kenaqesi me i lexu shkrimet tua.
Te deshiroj ēdo te mire,dhe fat e lumturi,ashtu siq deshiron ti veht.

Genta

PS: pershendetje (si po thua ti) speciale per ty :wink:

aferdita
25-01-05, 21:02
urime urime edhe me shume shkrime te uroj :wink:

e pabesueshme por e vertet hahaha :wink: :lol:

i gezofsh Mafiozi keto 4000 postime te cilat jane te merituara dhe te cilat i lexoj me deshire :wink:

lazdrani
26-01-05, 11:43
Opaaaa Mafi urime 4000 postimet tuja shume argetuese :wink: Je nje xhetelemet :wink: Lazdrani te urone qdo te mire ne jete 8)

Barbaroza
26-01-05, 12:04
Opaaaa Mafi urime 4000 postimet tuja shume argetuese :wink: Je nje xhetelemet :wink: Lazdrani te urone qdo te mire ne jete 8)

Ketij urimi i bashkangjitem edhe une.Shume suksese ne te ardhmen Mafiozi! :wink:

Mafiozi
26-01-05, 19:09
Mafioz urime per mbi 4000shkrime, ne ket koh te shkutt ke hy ne zemer te te gjitheve (sidomos te vajzave :wink: ),po si do te ishte ndryshe me ato shkrime qe i ben ti.
Shpresoj qe te na i shkruash shum e shum shkrime tjera,se esht vertet kenaqesi me i lexu shkrimet tua.
Te deshiroj ēdo te mire,dhe fat e lumturi,ashtu siq deshiron ti veht.

Genta

PS: pershendetje (si po thua ti) speciale per ty :wink:


Te felanderoj shum Genta per keto fjal te emble, si gjithher.
Me duket se edhe ju me keni hi ne zemer me simpatin e juaj dhe argetimin
e kendhsme qe me sjellni ne qdo rast.

Te shpresoj qdo te mir ne jet Genta, je e shkelqyeshme. :wink:

Pershendetje speciale per ty :D
Kaloh mir

Mafiozi
26-01-05, 19:13
urime urime edhe me shume shkrime te uroj :wink:

e pabesueshme por e vertet hahaha :wink: :lol:

i gezofsh Mafiozi keto 4000 postime te cilat jane te merituara dhe te cilat i lexoj me deshire :wink:


Faleminderit Aferdita shoqja e dashur.

Tash esht bė e besueshme simpatike :lol: :lol: :wink:

Deshira esht ne anen time, te bisedoj me nje vajz te shkelqyeshme ne
gjith aspektet, siq je ti Aferdita.

Pershendetje te veqanta :D
Kaloh mir

Mafiozi
26-01-05, 19:20
Opaaaa Mafi urime 4000 postimet tuja shume argetuese :wink: Je nje xhetelemet :wink: Lazdrani te urone qdo te mire ne jete 8)


Lazdrani te falenderoj shum per urime dhe gjith te mirat qe mi sjell ne qdo
shkrim qe e ben, jam shum i gezuar qe njoh nje burr fantastik siq je ti Lazdrani.

Te pershendes perzemersisht, me respekt dhe adhurim.
Kaloh mir :wink:

Mafiozi
26-01-05, 19:24
Opaaaa Mafi urime 4000 postimet tuja shume argetuese :wink: Je nje xhetelemet :wink: Lazdrani te urone qdo te mire ne jete 8)

Ketij urimi i bashkangjitem edhe une.Shume suksese ne te ardhmen Mafiozi! :wink:


Te falenderoj Barbaroza per urime dhe simpatin tende.
Me pelqen te kem biseda me anetar interesant siq je ti, shoqe Ferizajit :D

Te shpresoj qdo te mir dhe fat ne jet.

Pershendetje te sinqerta.
Me respekt.

:wink:

erita
27-01-05, 19:16
Mafiozi, urime 4000 postimet
Me shkrime te kendshme, me humor dhe sinqeritet, ti arrite te jesh njeri nder anetaret me simpatike te forumit(hummm ka edhe tjera :wink: ) dhe me ni karakter njerzor te madhe
Me pelqen shume mendimet e tu, te deshiroj cdo te mire ne jete dhe vazhdo keshtut :!:

me respect,Erita.

Naki
28-01-05, 02:23
Zt. Mafoioz jeni nder anetaret me aktive ne nje kohe te shkurte keni dhuruar forumit Postime qe karakterizohen per nga cilesija dhe qasja,gjithmone i Sinqerte i Aferte duke reflektuar atmosfere te ngrohte.

Keni respektin time,urime postimi i 4000.

Naki

Mafiozi
29-01-05, 13:36
Mafiozi, urime 4000 postimet
Me shkrime te kendshme, me humor dhe sinqeritet, ti arrite te jesh njeri nder anetaret me simpatike te forumit(hummm ka edhe tjera :wink: ) dhe me ni karakter njerzor te madhe
Me pelqen shume mendimet e tu, te deshiroj cdo te mire ne jete dhe vazhdo keshtut :!:

me respect,Erita.


Faleminderit erita per keto urime simpatike.

Me dha emocione me keto fjal, qe e kan ket vler edhe per ty, me vjen mir
dhe gezohem te jem afer teje dhe shum tjer anetar te shkelqyeshem siq je ti.

Pershendetje te perzemerta.
Me respekt.Mafiozi.

Murgesha
29-01-05, 13:40
Jo tani po e shof se me tė vėrtetė shumė po mungoj nė kėtė rubrikė. :oops:

Mafio urime, urime dhe vetėm urime pėr ty i nderuar pėr tejkalimin e 4000 shkrimeve.
Uroj qė tė shkruash edhe shumė e shumė postime tė bukura nė tė ardhmen.

turisti
29-01-05, 13:51
Urime shoki tejkalimin e :P 4000 :P postimeve,me shendet dhe lumturi i postofsh edhe 100.000.


Me respekt,

TURISTI.

Mafiozi
29-01-05, 13:53
Zt. Mafoioz jeni nder anetaret me aktive ne nje kohe te shkurte keni dhuruar forumit Postime qe karakterizohen per nga cilesija dhe qasja,gjithmone i Sinqerte i Aferte duke reflektuar atmosfere te ngrohte.

Keni respektin time,urime postimi i 4000.

Naki


Te falenderoj Naki, per urimet dhe per gjith te mir qe me sjell ne qdo shkrim.

Jam i kenaqur dhe i gezuar qe njoh anetar te shkelqyeshem ne qdo aspekt
siq je ti Naki, dhe shum tjer anetar te forumit.
Jam i lumtur ne mesin e juaj.

Te pershendes me shum respekt, si gjithmon.
Kaloh siq esht me se miri per ty, i nderuari Naki.:wink:

IceGirl
29-01-05, 14:00
Urime Mafi :)

Vertet shkrimet tuaja, mendimet tuaja me pelqejne shume.... vetem vazhdoni :)

Mafiozi
29-01-05, 14:02
Jo tani po e shof se me tė vėrtetė shumė po mungoj nė kėtė rubrikė. :oops:

Mafio urime, urime dhe vetėm urime pėr ty i nderuar pėr tejkalimin e 4000 shkrimeve.
Uroj qė tė shkruash edhe shumė e shumė postime tė bukura nė tė ardhmen.

Faleminderit Murgesha.

Tybe mos ki dert se edhe un nuk jam aq prezent ne ket rubrik :oops:
Me shum po kalojm koh ne kafe, me shoqeri, dhe dashuri :lol:

Besoj qe me anetar aq simpatik dhe nje argetim te shkelqyeshem ne ket
forum do te ngacmoj per shum shum tjer shkrime :lol: :lol:

Te pershendes vendase :wink:
Me respekt.

Mafiozi
29-01-05, 14:07
Urime shoki tejkalimin e :P 4000 :P postimeve,me shendet dhe lumturi i postofsh edhe 100.000.


Me respekt,

TURISTI.Faleminderit Turisti.

Shendeti dhe lumturia mbeteshin gjithmon me ty dhe te dashurit e tu.
Jam shum i kenaqur te bisedoj dhe argetohem me ty shoki nderuar.

Te pershendes me gjith respekt, si gjithmon.

Kaloh mir :wink:

Mafiozi
29-01-05, 14:13
Urime Mafi :)

Vertet shkrimet tuaja, mendimet tuaja me pelqejne shume.... vetem vazhdoni :)


Faleminderit IceGirl :wink:

Me vjen mir qe nje vajz simpatike dhe interesante siq je erdh ne mesin ton.
Me nje koh te shkurt shkrimet e tua me pelqyen, dhe besoj qe do te kem
argetim dhe biseda te shkelqyeshme per nje koh te gjat.

Pershendetje me gjith zemer.
Me respekt.


:wink:

halla e madhe
29-01-05, 14:40
Mafi_priti selomet prej halles :wink:

Mafiozi
31-01-05, 00:47
Mafi_priti selomet prej halles :wink:


Faleminderit halla e dashur.

Priti pershendetjet e mia te perzemerta, je loqk hall :P :wink:

vushtrria
31-01-05, 08:35
tung mafiozi ja vlla po ik shpejte nuk po mundemi me ju percjelle ahhahah mafi shoki jem mete vertet i ke dhen nje kahje te mbare forumit i nderuar dashte e pa dashte edhe ne po duhet me shkrue vlla se na tranove ahhahah per mua shkrimet e tua jan te shkelqyshme shoki mafioz ahahh

ju pershendet vushtrri mafiozi i dyt ahahahahh

Kercovari
31-01-05, 08:47
Se di se ku eshte nisur ky njeri,po i ndjek gocat kemba kembes me tasture,me fjale te embla,komplimente.Besa Mafi i motorizuar edhe ne gishta.Vzhdo biro vazhdo,dhe te deshiroj te arish postime deri ne kapacitet te fundit,TeraByt,kujdes se na i prish kompjutrat,e tana keqyremi ne pasqyre si dashi.
Gjitha te mirat shoki,pa humor s`ben.

Mafiozi
31-01-05, 23:47
tung mafiozi ja vlla po ik shpejte nuk po mundemi me ju percjelle ahhahah mafi shoki jem mete vertet i ke dhen nje kahje te mbare forumit i nderuar dashte e pa dashte edhe ne po duhet me shkrue vlla se na tranove ahhahah per mua shkrimet e tua jan te shkelqyshme shoki mafioz ahahh

ju pershendet vushtrri mafiozi i dyt ahahahahh


Hahahahhahahahahhahahahhahahhahaaaa

Te falenderoj shum per keto urime Mafiozi-dyt :D

Me vjen mir siq mendon per mua shoki, anetaret e nderuar siq je ti
me detyrun te vazhdoj dhe te shkruaj :lol: , kur bisedoj me burra dhe vajza te nderuar siq jeni, kam nje terhjekje te madhe te kyqem serish.

Pershendetje te veqanta shoki :wink:

Mafiozi
31-01-05, 23:53
Se di se ku eshte nisur ky njeri,po i ndjek gocat kemba kembes me tasture,me fjale te embla,komplimente.Besa Mafi i motorizuar edhe ne gishta.Vzhdo biro vazhdo,dhe te deshiroj te arish postime deri ne kapacitet te fundit,TeraByt,kujdes se na i prish kompjutrat,e tana keqyremi ne pasqyre si dashi.
Gjitha te mirat shoki,pa humor s`ben.Hahahhaahhahahhahahhahahhahahhaaaaaa

I nderuari Kercovari, me kenaq zemren me shakat e tua, je i shkelqyeshem
edhe ne shum tjer aspekte. Un jam shum i kenaqur te bisedoj me ty.
More do te vazhdoj ne postime ishalla pa i prish kompjuterat, se tybe
pa ta marojm e hajt. Mos te kem ket gajle se me duket se esht perforcuar
servori forumit, perndryshe kem tu e plas :lol: :lol:

Pershendetje me gjith zemer Kercovari, qdo te mir te shpresoj gjithmon.
Kaloh mir :wink:

ShEjToNkA
01-02-05, 12:00
Mafiii , kalova kėtu pari me tė pėrshėndet dhe me t'urar pėr mbi 4000 shkrimet e juaja! :lol: :lol: :lol: Ku p shpejtt po hec edhe tiii asi po shkrunė desha me thėnė?!
Vėrtet jeni shokk i mrekullueshum ,vetme vazhdoni kėshtu !
Edhe njė herė urimeeeeeeeeeeeee edhe shumė e shumė shkrime tjeraaaaaaaaaaaaaaa

Caste tė kendėshme , ku do qė je!

Mafiozi
01-02-05, 18:55
Mafiii , kalova kėtu pari me tė pėrshėndet dhe me t'urar pėr mbi 4000 shkrimet e juaja! :lol: :lol: :lol: Ku p shpejtt po hec edhe tiii asi po shkrunė desha me thėnė?!
Vėrtet jeni shokk i mrekullueshum ,vetme vazhdoni kėshtu !
Edhe njė herė urimeeeeeeeeeeeee edhe shumė e shumė shkrime tjeraaaaaaaaaaaaaaa

Caste tė kendėshme , ku do qė je!


Te falenderoj shoqja ime e dashur.

Edhe ti je shoqe e mrekullueshme perher, e sidomos qe me karakterin tend
te embel dhe fantastik, po me ndihmon te heci me shpejt ne shkrime. :lol: :lol: :lol:

Pershendetje speciale per ty ShejToNka.

Kaloh mir :wink:

biondi_f86
02-02-05, 22:03
Mafiozi te pershendes dhe Urime 4000 shkrimet e tua ne dardani.de
pac disponim edhe ne te ardhemen :D

Maca
03-02-05, 15:15
Kuku Mafiozi po i zoti qenke bre i paske ber 4000 postime e teper,a bon bre me ma jap receptin se qysh i boni kto postime kaq shpejt ncncnc :roll: Interessant a!!!

Te uroj suksesse Mafiozi dhe sa ma shpejt tna besh edhe shum postime te tjera special si kto tjerat...

[email protected]@@@@@@[email protected]@@@@@@[email protected]@@@@@@[email protected]@@@@@E

M________A_______F______I_______O_______Z______I__ ____


4++++++++0++++++0+++++++O


P'''''''''''''''''O'''''''''''''''S''''''''''''''' T'''''''''''I'''''''''''M'''''''''''''E''''''''''' '''


Te pershendes nga xemla & themra hahha tung tung mirembetsh dhe me fal se pak me vones te kam uru oki.. :wink: :oops:

Mafiozi
04-02-05, 13:01
Mafiozi te pershendes dhe Urime 4000 shkrimet e tua ne dardani.de
pac disponim edhe ne te ardhemen :D


Te falenderoj per urimet Biondi.

Disponimi ish edhe ne ty i nderuar, shpresoj te vazhdojm ne te njejtin
argetim dhe sinqeritet.

Te pershendes :wink:

Mafiozi
04-02-05, 13:07
Kuku Mafiozi po i zoti qenke bre i paske ber 4000 postime e teper,a bon bre me ma jap receptin se qysh i boni kto postime kaq shpejt ncncnc :roll: Interessant a!!!

Te uroj suksesse Mafiozi dhe sa ma shpejt tna besh edhe shum postime te tjera special si kto tjerat...

[email protected]@@@@@@[email protected]@@@@@@[email protected]@@@@@@[email protected]@@@@@E

M________A_______F______I_______O_______Z______I__ ____


4++++++++0++++++0+++++++O


P'''''''''''''''''O'''''''''''''''S''''''''''''''' T'''''''''''I'''''''''''M'''''''''''''E''''''''''' '''


Te pershendes nga xemla & themra hahha tung tung mirembetsh dhe me fal se pak me vones te kam uru oki.. :wink: :oops:Hahahahahhahahhahahahaaaa

Te falenderoj per keto urime simpatike Maca.
Do ta jep me gjith qef receptin qe te shkruash me shum edhe ti, se pari
do ti dergoj dorezat e hekurit ( Dorezat Microsoft ) :lol: Pastaj shiqojm
situaten tende :lol: :lol: :wink:

Je simpatike Maca, shum me pelqen te kem biseda dhe argetim me ty :P :wink:

Te pershendes me gjith zemer dhe te shpresoj momente me shum gezime.

PS. Kurr nuk esht von per nje urim te sinqert.

:wink:

Maca
04-02-05, 16:42
Flm Mafiozi paj keq boll valla qe jam vanue ama zanat e kam qka me bo,e sa per i sinqert u kan teper i paster si uji i burimit a... :wink: ..

Kur po mi qon qato dereza se valla marrova po me duket vetja e pa aft disi as 1000 postime hala si kom bo po thom kto tjerit u knaqen hahaha,ku qendron gabimi sigurisht se tek une... :(

Edhe mua me pelqen te shkruhemi dhe te argetohemi maximum je zanzi e i smut shum je hahah...

te pershendes nga truni,dhe gishtat e sakatume qe i kam...

Tungiii :wink:

turisti
04-02-05, 16:53
MAFIOZI shoki,

Pershendetjet e BLINDUARA po ti dergoj,ashtu qe askush mos t'i lexoje,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahah.


Me deshire qe bjen ne duart e tona,

TURIST - INTERPOLI,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahah(shaka). :wink:

dembelica
05-02-05, 00:03
Dashta me te pyt diqka,ti a je MAFI pernime a veq prej dashnise te thojne qashtu :wink: Ok veq dashta me te pershendete dhe me te uru edhe shum shum postime tjera :lol: e tani te ksyrim a po kerset kiameti a jo :wink:
Mafiozi kalofsh mire e paq fat :lol: :lol: :lol: :wink:

Mafiozi
05-02-05, 00:54
Flm Mafiozi paj keq boll valla qe jam vanue ama zanat e kam qka me bo,e sa per i sinqert u kan teper i paster si uji i burimit a... :wink: ..

Kur po mi qon qato dereza se valla marrova po me duket vetja e pa aft disi as 1000 postime hala si kom bo po thom kto tjerit u knaqen hahaha,ku qendron gabimi sigurisht se tek une... :(

Edhe mua me pelqen te shkruhemi dhe te argetohemi maximum je zanzi e i smut shum je hahah...

te pershendes nga truni,dhe gishtat e sakatume qe i kam...

Tungiii :wink:


Pastertijen e pershendetjes tende e kam verejt Maca dhe me vjen shum mir :wink:
Dorezat do ti dergoj ne kontaktin e ardhshem qe do ta kem ne dy :lol: :lol:
Dhe mos mendo fare qe gabon diqka me shkrime, a nuk e ki verejt qe nje
shkrim i yti i ben tre tjer hahhahaahahahhaahhahaaaaaa
E ki zemeren e madhe dhe te mir, kjo esht mrrekulli ne ty :P :wink:

Kaloh smut dhe e sakatume sa me shum :lol: :lol: :wink:

Te pershendes nga thellesia e zemres :wink:

Mafiozi
05-02-05, 01:01
MAFIOZI shoki,

Pershendetjet e BLINDUARA po ti dergoj,ashtu qe askush mos t'i lexoje,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahah.


Me deshire qe bjen ne duart e tona,

TURIST - INTERPOLI,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahah(shaka). :wink:


Hahahahahahahahahhahahahahahhahahahahahahhahaaaaaa

Sa shum me pelqen menyra jote Turisti, te falenderoj per pershendetjet e blinduara
Mir ja ki ba qe mi dergon pershendetjet me Tenk :lol: Mbesin sekrete :lol:

Te pershendes me gjith zemer dhe sinqeritet shoki nderuar.
Gjithmon me respket per ty.Mafiozi.

Mafiozi
05-02-05, 01:07
Dashta me te pyt diqka,ti a je MAFI pernime a veq prej dashnise te thojne qashtu :wink: Ok veq dashta me te pershendete dhe me te uru edhe shum shum postime tjera :lol: e tani te ksyrim a po kerset kiameti a jo :wink:
Mafiozi kalofsh mire e paq fat :lol: :lol: :lol: :wink:


Faleminderit per urime dembelica.


Tybe mos vet, as vet nuk e di a jam mafioz a me ka mbet prej dashnis. :lol:
Mendoj se do te vjen pergjegjja me koh :lol:
Mos ki frig se kiameti nuk kerset leht ketu, ketu kerset argetimi :D

Pershendetje te perzemerta shoqe.
Kaloh si esht me mir per ty.


:wink:

ShEjToNkA
28-03-05, 22:06
Mafiozi ,pasha mamin vetėm mos ardhshė kurė hoo se pussi ka me tė marė nga ne se na ke humbė krejt edhe as qė po tė bije nė mendė pėr neve :evil: :evil: Doku djalė pak kėtu se pėr besė po ndjejmė mungesėn tėnde tė gjithė. :(

Ku do qė je , keni pėrshėndetje nga unė dhe tė dėshirojė gjithė tė mirat nė jetė.
Kalofshi caste tė bukura gjithmonė.

Naki
29-03-05, 15:39
Mafiozi ,pasha mamin vetėm mos ardhshė kurė hoo se pussi ka me tė marė nga ne se na ke humbė krejt edhe as qė po tė bije nė mendė pėr neve :evil: :evil: Doku djalė pak kėtu se pėr besė po ndjejmė mungesėn tėnde tė gjithė. :(

Ku do qė je , keni pėrshėndetje nga unė dhe tė dėshirojė gjithė tė mirat nė jetė.
Kalofshi caste tė bukura gjithmonė.

Edhe une I kacavirrem ketije apeli,dhe nje kohsishte pergezimit .

Me nderime naki

MemphiSx
31-03-05, 12:18
Mafiozi te Pershendes kudo qe je :) Le qe po mungoj une kohet e fundit por ti na humbe krejt ;)
Na mungon shume :)

doGzona
03-04-05, 02:52
I Miss You :(

Gjumashja
03-04-05, 08:52
Mafi ku ke humb more spo vjen vetem blic me na tregu najsend :evil: a mos t'ka mbyll Genta me naj bodrum e spo te len me ardh ketu apo qka o puna :?

Murgesha
08-04-05, 13:14
Mafiooooooooo vendas i imi po mė mungon.
Pėrshėndetje kudo qė tė jesh.

Diana007
14-04-05, 10:55
Mafioz shoki ku na humbe more , ej more se jem bo marke te gjitj per TY .

Te pershndes ku do qe kofsh dhe qofsh i lumtur gjthmon

Me resepekt Diana

Gjumashja
26-04-05, 11:01
Mafii :( :(

Diana007
26-04-05, 11:06
Mafii :( :(

:cry: :cry: :cry:

turisti
27-04-05, 23:44
Mafiozi shoki,TURISTI nuk te haron dhe me ēdo dite te pershendet. :P :wink:

doGzona
10-05-05, 13:49
I Miss You :(

Kercovari
10-05-05, 16:52
Te pershendes i nderuar kudo qe te ndodhesh.

Murgesha
10-05-05, 17:04
Mafioooooooooooooooo, ndoshta ndonjėherė kyqesh nė Dardani e unė po ta lė njė pėrshėndetje pėr ty vendasi im. :lol: :lol:

Diana007
17-05-05, 15:38
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Dali!Keq
31-05-05, 16:41
Mafiozi,shume urime per tejkalimin e 1000 postimeve.
qaste te kendshme Zotrija e juaj.

Diana007
04-10-05, 09:38
Te leshoj taoka edhe ty :roll:

Te pershendes dhe gjitha te mirat qofshin me ty :wink:

Diana007
28-12-05, 14:09
http://img362.imageshack.us/img362/6994/fd4eu.jpg

Barbaroza
28-12-05, 16:57
Mafiozi pershendetje kudo qe te jesh dhe shume urime per Vitin e Ri 2006!!

http://www.apleasantpresent.com/Holiday/New_Year/Cards/Large/New%20Year%20Gold.jpg

Kercovari
30-12-05, 18:32
Gezuarhttp://www.theholidayspot.com/newyear/backgrounds/happy.gif

doGzona
31-12-05, 06:43
Mafiozi i nderuar kudo qe te jeshe,

http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gifGezuar Vitin e Ri 2006!http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gif

Fati , gezimi , lumturia ju shoqerofte gjithmone, juve dhe mbare familjes
suaj kudo dhe cdo here ne cdo hap.

http://www.locolobo.net/xmas.gif
Me shume urime nga zemra,

doGzona

tushja
31-12-05, 12:02
Urime Viti i Ri 2006

Ralizimin e qdo deshire ne jete shendet,gezime ,lumturi familjare dhe jete te gjate

Tushja

Arbėri
31-12-05, 12:32
Mafiozi,

G e z u a r viti i Ri 2006
Paqja, shendeti, lumturia qofshin me ju

http://www.kriyayoga.com/pd/LoveCards3/happynewyear12.jpg

Arbėri

Murgesha
31-12-05, 12:59
I nderuari vendasi im Mafiozi.

Me shpresė se kudo qė tė jesh fati, shėndeti dhe lumturia janė nė anėn tėnde tė pėrshėndes.

Gėzuar 2006.

Murgesha!

http://www.stjosephisland.net/hiltontownship2004/happy%20new%20year.gif

lazdrani
23-07-07, 11:43
Ku na mbeti ku Mafi qe nje fare kohe naj i tranonte Qikat e forumit.Amigo gjithe te mirat ne jete.Lazdrani