PDA

View Full Version : KUSH DESHIRON TE DIJ PER zeshkani_i_embel URDHERONI


zeshkani_i_embel
30-11-04, 20:36
Spari ju pershendes dhe ju flm per viziten e kesaj faqje.
une jam zeshkani_i_embel jam nga mk_tetova 24 vjeqar
jetoj ne perendim ne ch_zh tung kalofshit bukur

Kaltrushi
01-12-04, 08:33
Mire se na erdhe o zeshkan i embel.

Do te knaqesh me ne. Ket po ta premtoj. Te pershendes dhe gjdo te mire.

PS: Hmm e kam nje paramendim se do tju pershtatesh Shejtonkes shum mire. :wink: :D

Diana007
01-12-04, 09:36
Mire se erdhe zeshkan i embel,shpresoj se do ta kalosh mir ne mesin ton

Te pershendes,Diana http://www.cosgan.net/images/midi/froehlich/g020.gif

zeshkani_i_embel
01-12-04, 15:27
mir se ju gjeta kaltrushi dhe ty diana si kaloni ju?
DIANA a ne hene jeton ti a hahahaahaaahaaaaaaaa
kalofshit bukur byeeeeeeeeeee

Diana007
02-12-04, 11:04
mir se ju gjeta kaltrushi dhe ty diana si kaloni ju?
DIANA a ne hene jeton ti a hahahaahaaahaaaaaaaa
kalofshit bukur byeeeeeeeeeee

hehehehehehehhe po koheve te fundit me mir me jetu ne hen se ne toka valla hehehhheheh :P , po jo mre Zoti mos e boft me jetu ne hen ku qysh tuta prej UFO-s :roll:

Mafiozi
02-12-04, 13:12
Spari ju pershendes dhe ju flm per viziten e kesaj faqje.
une jam zeshkani_i_embel jam nga mk_tetova 24 vjeqar
jetoj ne perendim ne ch_zh tung kalofshit bukur

Je i mirseardhur ne forum zashkan_i_embel, te uroj biseda te kendshme
dhe qdo te mir me ne.

Te pershendes
:wink:

Kercovari
02-12-04, 14:35
Spari ju pershendes dhe ju flm per viziten e kesaj faqje.
une jam zeshkani_i_embel jam nga mk_tetova 24 vjeqar
jetoj ne perendim ne ch_zh tung kalofshit bukur

Je i mirseardhur ne forum zashkan_i_embel, te uroj biseda te kendshme
dhe qdo te mir me ne.

Te pershendes
:wink:
Edhe une i them mirsekaardhe,e kam katundar dhe jemi kojshi prej nje qyteti.

zeshkani_i_embel
03-12-04, 19:26
flm mafijozi dhe ty KERCOVARI per ty kercovari e kisha nje pyetje nese bon me dit se kush je dhe a me njef mua flm nese me shef ne albachat ndonjeher lajm ok tung kalofshit bukur

zeshkani_i_embel
03-12-04, 19:32
mir se ju gjeta kaltrushi dhe ty diana si kaloni ju?
DIANA a ne hene jeton ti a hahahaahaaahaaaaaaaa
kalofshit bukur byeeeeeeeeeee

hehehehehehehhe po koheve te fundit me mir me jetu ne hen se ne toka valla hehehhheheh :P , po jo mre Zoti mos e boft me jetu ne hen ku qysh tuta prej UFO-s :roll: hahahhahhahahahaaa Diana007 mos u tut se nuk ki shum shiptar atje ndoshta e gjen 1 apo 2 por jo shum hahahahaaaaaaa te pershendes ku jeton ti Diana007 nese bon me dit si mos jesh sekrete flm byeeeeeeeeeee

Kercovari
04-12-04, 11:14
flm mafijozi dhe ty KERCOVARI per ty kercovari e kisha nje pyetje nese bon me dit se kush je dhe a me njef mua flm nese me shef ne albachat ndonjeher lajm ok tung kalofshit bukur
Hape kutine/Boxin)Mesazhe private,jam pergjigjur shkreses tende.

Diana007
04-12-04, 13:53
mir se ju gjeta kaltrushi dhe ty diana si kaloni ju?
DIANA a ne hene jeton ti a hahahaahaaahaaaaaaaa
kalofshit bukur byeeeeeeeeeee

hehehehehehehhe po koheve te fundit me mir me jetu ne hen se ne toka valla hehehhheheh :P , po jo mre Zoti mos e boft me jetu ne hen ku qysh tuta prej UFO-s :roll: hahahhahhahahahaaa Diana007 mos u tut se nuk ki shum shiptar atje ndoshta e gjen 1 apo 2 por jo shum hahahahaaaaaaa te pershendes ku jeton ti Diana007 nese bon me dit si mos jesh sekrete flm byeeeeeeeeeee

hehheeheheh ja nese ka shqiptar atje e mora rrugen qetashe dhe po shkoj ne hen hehehheheheh , po a ka dikush te me shoqeroj se vetun tutna me shku :roll:

JO more qfar sekreti qy, un per momentin jetoj ne Therande , ne te ardhemn nuk i dihet , ndoshta me naj plaet tjeter hehehhhhe

zeshkani_i_embel
06-12-04, 06:46
Kercovari tregom ma mir se kush je se nuk ma kap sateliti hiq hahahahahaaaaaaaaa ose shkrum ne privat ne email: [email protected]

zeshkani_i_embel
06-12-04, 06:51
Diana007 hahahahaha a po tutesh a ani une po vite me ty bashk shkojm ne hen dhe bejm pushime verore merri me vete teshat per ne deti se bojm plazh atje rrezitemi mir hahahahahahah tung flm per pergjigjjen te deshiroj fat ne jeten e ardhshme

Diana007
06-12-04, 11:15
Diana007 hahahahaha a po tutesh a ani une po vite me ty bashk shkojm ne hen dhe bejm pushime verore merri me vete teshat per ne deti se bojm plazh atje rrezitemi mir hahahahahahah tung flm per pergjigjjen te deshiroj fat ne jeten e ardhshme

Hajde mir se adhsh, kaqemi valla ,hehehehehhe

P.S. jo nuk vi , i rash pishmanit se po tutna, se na rrshet kama e bina posht ne tok hehehhhehehheeheheheh

Kercovari
06-12-04, 11:44
Kercovari tregom ma mir se kush je se nuk ma kap sateliti hiq hahahahahaaaaaaaaa ose shkrum ne privat ne email: [email protected]
Nuk te hapet E-Maili.
Kush jam? Ti me njeh mua une ty jo.RTV_Elektricisti,i vetmi shqiptare para 15.vjetesh ne Kercove,tani ne Zvicer.

zeshkani_i_embel
07-12-04, 06:54
KERCOVARI nuk besoj tet njoh por sidoqoft te deshiroj nje jet te mir tungggggg
Diana007 hahahahahahaaaaaaaa mos ke frik se dot biesh ne oqean dhe e mson notin hahahhahahaaaaaa ta jap nje BIG KISS ne faqe se po tutesh shum e nashta te kalon tuta hahahhaa byeeeeeeeeeeeee

Diana007
07-12-04, 08:02
KERCOVARI nuk besoj tet njoh por sidoqoft te deshiroj nje jet te mir tungggggg
Diana007 hahahahahahaaaaaaaa mos ke frik se dot biesh ne oqean dhe e mson notin hahahhahahaaaaaa ta jap nje BIG KISS ne faqe se po tutesh shum e nashta te kalon tuta hahahhaa byeeeeeeeeeeeee


Uh zeshkani_i_embel nese me heket tuta vetem per nje BIG KISS :oops: qenaa shum mir Ju paskeni me peshtu per tan jeten hehhheheheehheh, eja pra po nisemi per ne henehehehehhehheheh :P :P

Kercovari
07-12-04, 11:09
KERCOVARI nuk besoj tet njoh por sidoqoft te deshiroj nje jet te mir tungggggg
Diana007 hahahahahahaaaaaaaa mos ke frik se dot biesh ne oqean dhe e mson notin hahahhahahaaaaaa ta jap nje BIG KISS ne faqe se po tutesh shum e nashta te kalon tuta hahahhaa byeeeeeeeeeeeee
Flm.Zeshkani ambel edhe ty.

zeshkani_i_embel
08-12-04, 20:51
KERCOVARI nuk besoj tet njoh por sidoqoft te deshiroj nje jet te mir tungggggg
Diana007 hahahahahahaaaaaaaa mos ke frik se dot biesh ne oqean dhe e mson notin hahahhahahaaaaaa ta jap nje BIG KISS ne faqe se po tutesh shum e nashta te kalon tuta hahahhaa byeeeeeeeeeeeee


Uh zeshkani_i_embel nese me heket tuta vetem per nje BIG KISS :oops: qenaa shum mir Ju paskeni me peshtu per tan jeten hehhheheheehheh, eja pra po nisemi per ne henehehehehhehheheh :P :P Diana007 a je gati per ne hen se une gati jam kiss

zeshkani_i_embel
08-12-04, 20:52
tung kercovari kalo bukur

Diana007
09-12-04, 12:28
Diana007 a je gati per ne hen se une gati jam kiss


Po ku mbet bre djal qe sa jam ka te pres qy, e prit e prit ti kerkund, gati jam ka i bi pishman me shku , po hade mos u vono me :wink:

Kaltrushi
09-12-04, 12:55
Diana007 a je gati per ne hen se une gati jam kiss


Po ku mbet bre djal qe sa jam ka te pres qy, e prit e prit ti kerkund, gati jam ka i bi pishman me shku , po hade mos u vono me :wink:


Ej per kah jeni ka doni me u nis more ju dy. Mos harroni me na tregu kur te nisni???????

Diana007
09-12-04, 14:19
Diana007 a je gati per ne hen se une gati jam kiss


Po ku mbet bre djal qe sa jam ka te pres qy, e prit e prit ti kerkund, gati jam ka i bi pishman me shku , po hade mos u vono me :wink:


Ej per kah jeni ka doni me u nis more ju dy. Mos harroni me na tregu kur te nisni???????


heheheheh uh Kaltrush a nuk ke ni aaaaaaa , po ne Hen moj dojm me shku qy, po po te tregojm , a vjen me na percjell ( te kishnim marr edhe ty valla por na pengon heheehhehehheheh me mir vetun me u kan hehehehhehheehhhe) :P :P

Kaltrushi
09-12-04, 14:26
Diana007 a je gati per ne hen se une gati jam kiss


Po ku mbet bre djal qe sa jam ka te pres qy, e prit e prit ti kerkund, gati jam ka i bi pishman me shku , po hade mos u vono me :wink:


Ej per kah jeni ka doni me u nis more ju dy. Mos harroni me na tregu kur te nisni???????


heheheheh uh Kaltrush a nuk ke ni aaaaaaa , po ne Hen moj dojm me shku qy, po po te tregojm , a vjen me na percjell ( te kishnim marr edhe ty valla por na pengon heheehhehehheheh me mir vetun me u kan hehehehhehheehhhe) :P :P

Ej tuj kcy more vi me ju percjell. Amo deri tek dielli. ma larg jo. hahahahhaha
Hmmmm nuk po du as me mendu se pre qka jeni ka doni me shku. Aq larg sa mes me ju pengu kurkush. hahahhaha :D :wink:

O zeshkan i embel ket shanc nuk e gjen gjdo dite. kape sa ma shpejt. po mendoj me shku ne hene. hahahahhaha

ju pershendes te dyve dhe nje pushim te mjaltes. me falni u habita nje vizit deri ne hene sa ma te bukur. hahhahahah

Diana007
09-12-04, 14:35
Ej tuj kcy more vi me ju percjell. Amo deri tek dielli. ma larg jo. hahahahhaha
Hmmmm nuk po du as me mendu se pre qka jeni ka doni me shku. Aq larg sa mes me ju pengu kurkush. hahahhaha :D :wink:

O zeshkan i embel ket shanc nuk e gjen gjdo dite. kape sa ma shpejt. po mendoj me shku ne hene. hahahahhaha

ju pershendes te dyve dhe nje pushim te mjaltes. me falni u habita nje vizit deri ne hene sa ma te bukur. hahhahahah

hehehehehheheh nuk na duhe duhet moj percjellsi, e me mir larg nuk na sheh askush hehehhehehhhhehh

eh si dihet ndoshta behet edhe mushim i mjaltes hehhehhehhhehehehehhhhhhe

Flm per pershendetjen , te peshendes edhe un tu mpuq qiki

zeshkani_i_embel
09-12-04, 20:48
diana007 hajde hip ne kerr se po shkojm me kerr ne hene hahahahahaha
Kaltrushi hip mbrapa ti se para kam me hip Dianen hahahaha
tunggggggggggggggggg se ika ne pune
byeeeeeeeeeeeee

Diana007
10-12-04, 10:06
diana007 hajde hip ne kerr se po shkojm me kerr ne hene hahahahahaha
Kaltrushi hip mbrapa ti se para kam me hip Dianen hahahaha
tunggggggggggggggggg se ika ne pune
byeeeeeeeeeeeee


Pse more poe em merr edhe Kaltrushin qy :evil: :cry: , un mendova se vetem vet po shkojm , po njese let vjem mase po ka qef me ardh ,

Kaltrush hyp brapa edhe mos ben shum zhurem se perj kerrit te qesim a u kuprum , mos na pengo shum hehehhehehhehehhehehehehhehehehehehehhehheh

T pershendes zeshkani_i_embel, klofsh nje dit te mir :wink:

zeshkani_i_embel
11-12-04, 04:13
diana007 hajde hip ne kerr se po shkojm me kerr ne hene hahahahahaha
Kaltrushi hip mbrapa ti se para kam me hip Dianen hahahaha
tunggggggggggggggggg se ika ne pune
byeeeeeeeeeeeee


Pse more poe em merr edhe Kaltrushin qy :evil: :cry: , un mendova se vetem vet po shkojm , po njese let vjem mase po ka qef me ardh ,

Kaltrush hyp brapa edhe mos ben shum zhurem se perj kerrit te qesim a u kuprum , mos na pengo shum hehehhehehhehehhehehehehhehehehehehehhehheh
hahahahahaaaaaaaaaa Diana007 e marrim edhe kaltrushin se eshte gjinah let vij se ka qef me shetit ne planet tjeter e lem me kerrin te shetis ne te dy shetisim ne kemb shkoj diku ku eshte qetsi dhe po bisedoj rahat
e kaltrushi let shetitet me kerr hahaahahaaaaaaaaaaaaa


te pershendes Diana007 edhe ty kaltrush po te vish prap te na marrish me Dianen007 mos na lejsh ne hen a u bo..........

byeeeeeeeeeeeeeeeeee

T pershendes zeshkani_i_embel, klofsh nje dit te mir :wink:

zeshkani_i_embel
11-12-04, 04:15
hahahahahaaaaaaaaaa Diana007 e marrim edhe kaltrushin se eshte gjinah let vij se ka qef me shetit ne planet tjeter e lem me kerrin te shetis ne te dy shetisim ne kemb shkoj diku ku eshte qetsi dhe po bisedoj rahat
e kaltrushi let shetitet me kerr hahaahahaaaaaaaaaaaaa


te pershendes Diana007 edhe ty kaltrush po te vish prap te na marrish me Dianen007 mos na lejsh ne hen a u bo..........

byeeeeeeeeeeeeeeeeee

T pershendes zeshkani_i_embel, klofsh nje dit te mir :wink: [/b][/color][/quote][/quote]

Kercovari
11-12-04, 06:10
hahahahahaaaaaaaaaa Diana007 e marrim edhe kaltrushin se eshte gjinah let vij se ka qef me shetit ne planet tjeter e lem me kerrin te shetis ne te dy shetisim ne kemb shkoj diku ku eshte qetsi dhe po bisedoj rahat
e kaltrushi let shetitet me kerr hahaahahaaaaaaaaaaaaa


te pershendes Diana007 edhe ty kaltrush po te vish prap te na marrish me Dianen007 mos na lejsh ne hen a u bo..........

byeeeeeeeeeeeeeeeeee

T pershendes zeshkani_i_embel, klofsh nje dit te mir :wink: [/b][/color][/quote][/quote]
Te gjith kerkojne nje dashuri e ti dy.Te gjith dashuri ne toke e ti ne hane.
Hajde rruga e mbare se ndoshta do te merini diku.Haaaahaaaaaaa!

Diana007
11-12-04, 09:57
hahahahahaaaaaaaaaa Diana007 e marrim edhe kaltrushin se eshte gjinah let vij se ka qef me shetit ne planet tjeter e lem me kerrin te shetis ne te dy shetisim ne kemb shkoj diku ku eshte qetsi dhe po bisedoj rahat
e kaltrushi let shetitet me kerr hahaahahaaaaaaaaaaaaa


te pershendes Diana007 edhe ty kaltrush po te vish prap te na marrish me Dianen007 mos na lejsh ne hen a u bo..........

byeeeeeeeeeeeeeeeeee

T pershendes zeshkani_i_embel, klofsh nje dit te mir :wink: [/b][/color][/quote][/quote]


Uh Zeshkan_i_embel ani vet ajo me vozit aaaaaaaaa, po tybe pask me na harru edhe kemi me mbet ne hen na te dy, :wink:

Qiki kqyr mir :shock: :roll: se po te mashtron najkush e po ta mer kerrin e mesvet per neve tani mbesim kret ne hen , edhe mos harr me ardh me na marr

Diana007
11-12-04, 10:03
hahahahahaaaaaaaaaa Diana007 e marrim edhe kaltrushin se eshte gjinah let vij se ka qef me shetit ne planet tjeter e lem me kerrin te shetis ne te dy shetisim ne kemb shkoj diku ku eshte qetsi dhe po bisedoj rahat
e kaltrushi let shetitet me kerr hahaahahaaaaaaaaaaaaa


te pershendes Diana007 edhe ty kaltrush po te vish prap te na marrish me Dianen007 mos na lejsh ne hen a u bo..........

byeeeeeeeeeeeeeeeeee

T pershendes zeshkani_i_embel, klofsh nje dit te mir :wink: [/b][/color]


Uh Zeshkan_i_embel ani vet ajo me vozit aaaaaaaaa, po tybe pask me na harru edhe kemi me mbet ne hen na te dy, :wink:

Qiki kqyr mir :shock: :roll: se po te mashtron najkush e po ta mer kerrin e mesvet per neve tani mbesim kret ne hen , edhe mos harr me ardh me na marr ok

zeshkani_i_embel
14-12-04, 23:12
diana007 mos u merzit se vjen nej shiptar tjeter sa te ndegjojn se ka shku nje shiptar ne hen dhe te gjith i ki atje e kur te vin ne hen ne shkojm ne jupiter hahahahahaaaahaaa

tungggggggggggggggg
kaloni bukur

zeshkani_i_embel
14-12-04, 23:14
kercovari burri mir mban 7 gra (i thojn nje fjale) e une duhet me e nderru ligjin me i mbajt 8 gra hahahahahahahahaaaaaa
kalo bukur

Diana007
15-12-04, 11:07
diana007 mos u merzit se vjen nej shiptar tjeter sa te ndegjojn se ka shku nje shiptar ne hen dhe te gjith i ki atje e kur te vin ne hen ne shkojm ne jupiter hahahahahaaaahaaa

tungggggggggggggggg
kaloni bukur


hehehehhehe po i paramendoj shqiptaret kur t na dalin perpara atje ehehhehheehhhehhehehhehehhe

Pershendes shum :wink:

PAOLINA
15-12-04, 16:16
Zeshkani....
Far ben a ije majr :?:

Ju prsh

RESPECT

PaOlInA

zeshkani_i_embel
20-12-04, 01:38
PAOLINA majr jam po taj si ije nga na lajm
dhe sa vjeqare ije a e tetovei ije
tung
me respekt dhe nder jeni e pershendetur nga une
byeeeeeeeeeeee

PAOLINA
20-12-04, 14:41
Majr flm, lajmerohem pi ni vendi shaum shaum te larget :wink:

Oki te prsh. dhe infot e mija i gjen te faqja ime Personale ( Prezentoni veten)