PDA

View Full Version : pershendetje.a jam i pranuar tek ju


Al Paçino
01-12-04, 18:51
pershendetje per te gjithe juve ne kete forum.jam anetar i ri i sapo inkuadruar.ju pershendes te gjitheve.kam degjuar fjale te mira per forumin tuaj prandaj vendosa edhe un te jem pjese e saj.cdo mesazh pershendetes nga ana juaj eshte i mireseardhur.besoj se do te kalojme mire sebashku.
pershendetje te ngrohta Al Paçino.

Gentiana
01-12-04, 19:06
Al Paçino, sigurisht se je i pranuar, mire se vjen dhe qaste te kendshme me forumin dardania,edhe pse nuk na tregove me shum per veten,nga je me origjin,sa vjeqar, etj. Sidoqoft mire se vjen.

Genta

ShEjToNkA
02-12-04, 09:10
Al Pacino, mirë se kë ardhë dhe castë të këndëshme në Forumin Dardani!

Kercovari
02-12-04, 09:20
Mire se ka ardhe,ka vend edhe per te tjeret.

Kaltrushi
02-12-04, 11:00
Mire se na erdhe!!!! Te pershendes dhe te uroj qaste te kendshme me ne. Hm edhe pakez ma shum mund te na tregosh per ty.

Gjdo te mire


kaltrushi!

Mafiozi
02-12-04, 13:09
Al paçino, me gjith deshir te uroj mirseardhjen ne forumin Dardania
dhe besoj qe do te kalon mir me anetaret simpatik dhe shum interesant
ne ket forum.

Pershendetjet e para per ty Al paçino, qdo te mir ne jet e ne forum :lol:
Me respekt
8)

loni19
02-12-04, 18:34
te pershendes al pacino je i mireseardhur ne kete forum gjithsesi.forumi dardania eshte forum ku kenaqen te rinjte edhe ti do ta ndjesh ate kenaqesi.je i mireseradhur.pershendetje te ngrohta loni19.

dr1ta
03-12-04, 00:40
NJe mafioz e kena edhe nje na erdh :lol: :wink:Mire se erdhe ja kalofsh sa ma mire ketu 8)

turisti
08-12-04, 23:45
pershendetje per te gjithe juve ne kete forum.jam anetar i ri i sapo inkuadruar.ju pershendes te gjitheve.kam degjuar fjale te mira per forumin tuaj prandaj vendosa edhe un te jem pjese e saj.cdo mesazh pershendetes nga ana juaj eshte i mireseardhur.besoj se do te kalojme mire sebashku.
pershendetje te ngrohta Al Paçino.

AL PAÇINO,mire se erdhe.

Me respekt,TURISTI :wink:

uliksi31
08-12-04, 23:50
NJe mafioz e kena edhe nje na erdh :lol: :wink:Mire se erdhe ja kalofsh sa ma mire ketu 8)

Mire se vje Al Pacino.Jo me mire qe i kemi dy mafioza,sepse keshtu mbahet drejtpeshimi :lol:

Al Paçino
10-12-04, 10:45
Al Paçino, sigurisht se je i pranuar, mire se vjen dhe qaste te kendshme me forumin dardania,edhe pse nuk na tregove me shum per veten,nga je me origjin,sa vjeqar, etj. Sidoqoft mire se vjen.

Genta
flm per te gjithe ju flm genta, mafiozi, kaltrushi uliksi turisti, dr1ta, loni19, kercovari dhe shejtonka edhe un ju pershendes nga zemra pak me vonese por kerkoj falje kam qene shum i zene.
un jam Al Paçino jam 21 vjec,
176 cm i gjate ha ha
65 kg pesha
syte te gjelbert
floket ngjyre geshtenje
jam student studjoj ne drejtimin juridik( kriminalistike)

loni19
10-12-04, 11:01
te pershendesim edhe ne al pacino simje i kalon me sstudime si ja con aje mire flm per prezentimin

Barbaroza
12-12-04, 17:56
pershendetje per te gjithe juve ne kete forum.jam anetar i ri i sapo inkuadruar.ju pershendes te gjitheve.kam degjuar fjale te mira per forumin tuaj prandaj vendosa edhe un te jem pjese e saj.cdo mesazh pershendetes nga ana juaj eshte i mireseardhur.besoj se do te kalojme mire sebashku.
pershendetje te ngrohta Al Paçino.

Al Paçino,je i mireseardhur ne mesin tone!