PDA

View Full Version : pse smund te rrin meshkujt me nga nje .......


rrita
04-12-04, 08:47
pse meshkujt deshirojn ti ken me shum se 1 femer pra nuk ju mjafton vetem nje kurse ne vajzat vertet jemi me ndryshe

a jan gjith meshkujt keshtu???
a duhet te quditemi ne vajzat per kte gje apo tashme e dim esht normale per kta meshkujt ???
:?: :?: :?: :?: :?:

sihana
04-12-04, 09:07
un mendoj qe gjith meshkujt jan te till rrita

KriSTaL
04-12-04, 12:08
Rita, Sihana: jo nuk jan te gjith te till gabim jeni, mund te jen shume individ te till, por ti perfshini te gjith e keni gabim.....!

LennY
04-12-04, 12:20
Jo more nuk jan te gjithe njesoj po bjen nje budall e prish nje mahall :P :wink:

sihana
04-12-04, 12:36
hahahahha oki

por jo more merrni me me seriozitet kte temen e rrites esht mjaft interesante

KriSTaL
05-12-04, 16:36
Lenyyy ahhahah, po valla mos fol ma se, po e prish qyre

Rrita jo jo edhe ju ama, juve ju duhet per martes te mos , shkoni me shume qyreeeeeeee

Mafiozi
05-12-04, 17:32
Mundem me then qe eksperienca do te ndryshon mendimin e juaj sihana
dhe tjeret qe mendoni qe meshkujt jan gjith te till.
Un nuk jam ashtu dhe kurr nuk kam qen, perher kam pas respekt per
vajza, me ate qe kam qen me ka mjaftu dhe jam mundu me qen si
esht me mir me te. Me qen shum mir me nje vajz esht veshtir, por me
dy :roll: vetem e humbem kohen edhe nuk jem mir as me njeren as me tjetren.

Njoh shum meshkuj si un, por mendoj e keni veshtir me besu me qka keni
perjetu. Njeriu perher afrohet nga gjerat qe i shiqon me shum.
Interesohuni per te mirat, behuni optimiste, dhe te mirat ju gjejne.


:wink:

KriSTaL
05-12-04, 18:03
Mundem me then qe eksperienca do te ndryshon mendimin e juaj sihana
dhe tjeret qe mendoni qe meshkujt jan gjith te till.
Un nuk jam ashtu dhe kurr nuk kam qen, perher kam pas respekt per
vajza, me ate qe kam qen me ka mjaftu dhe jam mundu me qen si
esht me mir me te. Me qen shum mir me nje vajz esht veshtir, por me
dy :roll: vetem e humbem kohen edhe nuk jem mir as me njeren as me tjetren.

Njoh shum meshkuj si un, por mendoj e keni veshtir me besu me qka keni
perjetu. Njeriu perher afrohet nga gjerat qe i shiqon me shum.
Interesohuni per te mirat, behuni optimiste, dhe te mirat ju gjejne.


:wink:


MAFIOZI SI MAFIOZ JE SHUME SHPIRT MIRE:

jam i mendimit me ty: pasi qe ke dhe ti mendimin tim por, te thurur me heret se une pak..

Mafiozi
05-12-04, 18:13
Mundem me then qe eksperienca do te ndryshon mendimin e juaj sihana
dhe tjeret qe mendoni qe meshkujt jan gjith te till.
Un nuk jam ashtu dhe kurr nuk kam qen, perher kam pas respekt per
vajza, me ate qe kam qen me ka mjaftu dhe jam mundu me qen si
esht me mir me te. Me qen shum mir me nje vajz esht veshtir, por me
dy :roll: vetem e humbem kohen edhe nuk jem mir as me njeren as me tjetren.

Njoh shum meshkuj si un, por mendoj e keni veshtir me besu me qka keni
perjetu. Njeriu perher afrohet nga gjerat qe i shiqon me shum.
Interesohuni per te mirat, behuni optimiste, dhe te mirat ju gjejne.


:wink:


MAFIOZI SI MAFIOZ JE SHUME SHPIRT MIRE:

jam i mendimit me ty: pasi qe ke dhe ti mendimin tim por, te thurur me heret se une pak..

Te falenderoj per mirkuptim KriSTal.
Edhe ti me dukesh shpirt mire shoki, pasi je ne mendim te drejt :wink:

Te pershendes.

Gjumashja
05-12-04, 19:06
se ska kush me rrit mendjen ne vend tyne valla

rrita
05-12-04, 19:21
gjumashe edhe un kam te njejtin mendim por am parashtrova pyetjen qe te shof mendime te ndryshme

oki ndoshta nuk jan te gjithe por mund te thjemi qe shumica po

KriSTaL
05-12-04, 19:50
gjumashe edhe un kam te njejtin mendim por am parashtrova pyetjen qe te shof mendime te ndryshme

oki ndoshta nuk jan te gjithe por mund te thjemi qe shumica po

Rrita po shumica po vetem se mund ti numrosh ne gishta, si psh.. une mafiozi etjer etjer.......... ka plot more qe jemi te ndershem dhe te moralshem.

Mafiozi
05-12-04, 20:22
gjumashe edhe un kam te njejtin mendim por am parashtrova pyetjen qe te shof mendime te ndryshme

oki ndoshta nuk jan te gjithe por mund te thjemi qe shumica po

Te besoj rrita qe ka shum asi lloj meshkuj siq spjegon ti, e sidomos
ne njoftimet e tua. Me duket se je ende e re ne mosh, esht gje normale
qe shumica rinies jan ashtu. Besom qe me vite ndryshojn shumica, pak
mbesin me ato pasoja. Koha e ndryshon gjithkend.

E di qe ekzistojn shum mashkuj siq i pershkruan ti rrita, mundesh
me qen e sigurt qe nuk esht mir per vajzen e tij, por besom qe me se
keqi esht per at mashkull. E humb lumturin e jetes me keto gjeste te dobeta.

Te pershendes dhe te falenderoj per ket tem interesante rrita.

:wink:

rrita
05-12-04, 20:39
uuu sa mir po te ishin te gjith ashtu si juve kristal mafiozi etj etj

ashtu mendon ti mafiozi qe keto jan gjera te rinis ? dmth mosha eshte ajo qe dashuria(lidhja) nuk mund te jet edhe aq (serioze) mund te them

flm per pershendetjen edhe un te pershendes ty shumm
edhe ty kristali se kesh ka harroj

KriSTaL
05-12-04, 20:57
Rita nuk harrohet kristali leht jo ahahah

Hej rrita po te jepej mundesia , sikur shumices prej meshkujve si do vepronit ju apo shumica e femrave a............... :!: :arrow: :idea: :?:

Mafiozi
05-12-04, 20:57
uuu sa mir po te ishin te gjith ashtu si juve kristal mafiozi etj etj

ashtu mendon ti mafiozi qe keto jan gjera te rinis ? dmth mosha eshte ajo qe dashuria(lidhja) nuk mund te jet edhe aq (serioze) mund te them

flm per pershendetjen edhe un te pershendes ty shumm
edhe ty kristali se kesh ka harroj

Jem shum keshtu rrita, vetem hapi syt mir :shock: hahahhahaaa

Me te vertet rrita, kur jem te ri mundohemi me kuptuar dashurin por
esht vetem fillimi, nuk njoh shum te dashur ne mosh qe kan filluar
ket dashuri prej rinies. Me von jem ne gjendje me te mir te njoftojm
nje person qe shiqon jeten si ne, me cilin dashuria e vertet mundet
te filloj.

Eksperienca jote qe ke treguar ne tjetren tem, te ka persosur dhe
do te ndihmon ne te ardhmen per dashuri.

Vetem vazhdo jeten tende personale, shkollen, familjen, shoqerin e mir,
me von punen etj... te cilat do te bejn te lumtur me von, me nje tjeter
dashnor besoj :lol:

Mafiozi
05-12-04, 21:00
Harrova me te pershendet rrita :oops: :oops:

Te pershendes, dhe te uroj nje mbremje te kendshme :wink:

lazdrani
05-12-04, 21:02
pse meshkujt deshirojn ti ken me shum se 1 femer pra nuk ju mjafton vetem nje kurse ne vajzat vertet jemi me ndryshe

a jan gjith meshkujt keshtu???
a duhet te quditemi ne vajzat per kte gje apo tashme e dim esht normale per kta meshkujt ???
:?: :?: :?: :?: :?:
RRITA po gjithmone nuk hahet vetm pasule :lol: :lol: :lol: :wink:

rrita
05-12-04, 21:57
flm flm

lazdrani welcome edhe ju ne kte tem

kristali jojo ste harrojm ty kurrsesi :wink:

mafiozi mm gjithnje e me shum me pelqejn kto shkrimet tua
kalofsh edhe ti nje mbremje sa me te bukur :wink: :wink:

KriSTaL
05-12-04, 23:46
flm flm

lazdrani welcome edhe ju ne kte tem

kristali jojo ste harrojm ty kurrsesi :wink:

mafiozi mm gjithnje e me shum me pelqejn kto shkrimet tua
kalofsh edhe ti nje mbremje sa me te bukur :wink: :wink:


Naten e mire se ika , rrita , deri kur do rritesh ti qike hahahah hej moj


tungiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ika naten e mir te jgith neser ne mengjes a see you tomorrow at morning.

sihana
06-12-04, 11:10
kristali nuk e di a e kam kuptuar pyetjen tende qe ja bere rrites por un po jap mendimin tim per te
kam par dikun qe thuhet (me duket ketu ne forum nuk jam e sigurt)dashuria per meshkuj nje epizod kurse per femnrat nje jet e ter
mua perveti edhe po te me jepej mundesia (te shkoj edhe me nje tjeter) un ate (x-personin) nuk e tradhtoj asnjeher

kalofshit nje dit te mir sot :wink:

Krokodilli
06-12-04, 11:42
pse meshkujt deshirojn ti ken me shum se 1 femer pra nuk ju mjafton vetem nje kurse ne vajzat vertet jemi me ndryshe

a jan gjith meshkujt keshtu???
a duhet te quditemi ne vajzat per kte gje apo tashme e dim esht normale per kta meshkujt ???
:?: :?: :?: :?: :?:

Pershendetje rrita,,, ju pershendes gjthashtu sihana dhe kristali,,, jeni fytyra (emra) te pa njohur pe mua ne kete forum,,,,

te pershendes rrita per kete tem

nuk eshte e vertet se te gjith meshkujn jemi njesoj,, qe deshirojm ti kemi me shum se nga 1 vajz,, sikurse femrat qe nuk jan te njejta,,
si meshkujt po ashtu ka edhe femra qe kan deshir te ken me shum se nje te dashur.... kjo nuk ka te bej me gjinin,, pa marr parasysh femrore apo mashkullore,, por morali i nje personi,,
ciaoo ciaooo bella

KriSTaL
06-12-04, 15:12
kristali nuk e di a e kam kuptuar pyetjen tende qe ja bere rrites por un po jap mendimin tim per te
kam par dikun qe thuhet (me duket ketu ne forum nuk jam e sigurt)dashuria per meshkuj nje epizod kurse per femnrat nje jet e ter
mua perveti edhe po te me jepej mundesia (te shkoj edhe me nje tjeter) un ate (x-personin) nuk e tradhtoj asnjeher

kalofshit nje dit te mir sot :wink:

sihana , po te kuptoj nese do te krijosh familje , eshte normale qe te mos besh avantura dhe nese te jepet mundesia , avantura njeriu mund te bej dhe me ate qe eshte duke jetuar, por u uu u uuuu ne shqiptaret nese kemi diq sot, per 1 ore na duket mire , mir po mbas 1 ore lakmon prap te ket diq me shume

si "Miu Qe Ha Djathini ndersa MbaS Djathit Kerkon Qumeshtin" nuk po them qe jemi te gjith , por nje shumic gogja e madhe.....!

Diana007
06-12-04, 15:35
Valla un per veti i urrej ata se shkun me shum nuk po i ceki djemt apo vajzat , por per mendimin tim ata qe shkoj me shum me falni ne shprehje me duken si kafsh ( pa keqkuptime ju lutem ) :wink: , psh , nje muzat apo si ta quaj, e kryn ate pun ...... po mbas pak harron se qka ka bo sheh nje lop tjeter edhe prap shkun te ajo tjetra. E pra ju lutem ne jemi njerz mos e qojm vetin deri te krahasohemi me kafsh. :oops: :oops:

Ju pershendes Diana :P

KriSTaL
06-12-04, 16:05
Valla un per veti i urrej ata se shkun me shum nuk po i ceki djemt apo vajzat , por per mendimin tim ata qe shkoj me shum me falni ne shprehje me duken si kafsh ( pa keqkuptime ju lutem ) :wink: , psh , nje muzat apo si ta quaj, e kryn ate pun ...... po mbas pak harron se qka ka bo sheh nje lop tjeter edhe prap shkun te ajo tjetra. E pra ju lutem ne jemi njerz mos e qojm vetin deri te krahasohemi me kafsh. :oops: :oops:

Ju pershendes Diana :P

Qka Te Mbjellesh Sot , Do Korresh Neser......!

aferdita
06-12-04, 17:45
djemt qe shkojn edhe me tjera,aty nuk i kam fajet djali,por vajza,nese ajo nuk e ben te lumtur ate mashkull ajo kuptohet qe ai tani me as vullnet nuk ka me kalu me kete femer edhe te ciftat e martuar eshte e njejta........

normal qe nuk duhet me i bere te gjitha per nje mashkull,por se paku duhet me ja be me dije qe e don dhe qe nuk mundesh me pa,dhe un jam e mendimit se per kete arsye bejn keshtu

me nderime
Afėrdita [b]

rrita
06-12-04, 19:23
aferdita po por ka raste qe ndoshta mashkulli ka nje femer (qe e do vertet) dhe tjerat per aventura apo sesht ashtu?
un pikerisht per kte gje e hapa ket tem te mledhi mendimet tuaja rreth kesaj pyetje

vazhdoni te shkruani plz
ju pershendes shuummm te gjithve :wink:

Mafiozi
06-12-04, 21:18
flm flm

lazdrani welcome edhe ju ne kte tem

kristali jojo ste harrojm ty kurrsesi :wink:

mafiozi mm gjithnje e me shum me pelqejn kto shkrimet tua
kalofsh edhe ti nje mbremje sa me te bukur :wink: :wink:

Me vjen mir qe me kupton aq leht rrita, shpresoj qe fjalet e mia te jen
sa me te mira per ty.
Te falenderoj dhe te uroj nje mbremje simpatike :wink:

JooP
07-12-04, 01:23
un mendoj qe gjith meshkujt jan te till rrita


:lol: :lol: :lol: .....

JooP
07-12-04, 01:27
Valla un per veti i urrej ata se shkun me shum nuk po i ceki djemt apo vajzat , por per mendimin tim ata qe shkoj me shum me falni ne shprehje me duken si kafsh ( pa keqkuptime ju lutem ) :wink: , psh , nje muzat apo si ta quaj, e kryn ate pun ...... po mbas pak harron se qka ka bo sheh nje lop tjeter edhe prap shkun te ajo tjetra. E pra ju lutem ne jemi njerz mos e qojm vetin deri te krahasohemi me kafsh. :oops: :oops:

Ju pershendes Diana :P ...Diana po un sa e di Kafsha ka jetu ma perpara se njeriu :P :P :!: ..pak hajgare..po disa femra edhe te bejn qe ti ta nderrosh partneren,,sepse nuk din ta ruajn ata qka e kan ne dor.. :wink:

lazdrani
07-12-04, 01:37
djemt qe shkojn edhe me tjera,aty nuk i kam fajet djali,por vajza,nese ajo nuk e ben te lumtur ate mashkull ajo kuptohet qe ai tani me as vullnet nuk ka me kalu me kete femer edhe te ciftat e martuar eshte e njejta........

normal qe nuk duhet me i bere te gjitha per nje mashkull,por se paku duhet me ja be me dije qe e don dhe qe nuk mundesh me pa,dhe un jam e mendimit se per kete arsye bejn keshtu

me nderime
Afėrdita [b] :wink: :wink: :wink:

turisti
07-12-04, 13:02
pse meshkujt deshirojn ti ken me shum se 1 femer pra nuk ju mjafton vetem nje kurse ne vajzat vertet jemi me ndryshe

a jan gjith meshkujt keshtu???
a duhet te quditemi ne vajzat per kte gje apo tashme e dim esht normale per kta meshkujt ???
:?: :?: :?: :?: :?:


Pershendetje - RRITA - .

A ban te m'i spjegosh keto fjalet e tua :" KURSE NE VAJZAT VERTET JEMI ME NDRYSHE "....

Ateherit,mendoj se tema jote do te jet komplete dhe ma lehteson pergjegjjen.

Me respekt,TURISTI.

Barbaroza
07-12-04, 19:23
Mendoj se Rrita ka dashur te thote se neve vajzave na mjafton edhe nje mashkull i vetem!

sihana
07-12-04, 20:36
po edhe un mendoj ashtu
pra ne vajzat jemi me ndryshe mund te rrim dhe rrim me nje mashkull
mendimi im pra besoj qe dhe rrita deshi ta thot kete
pershendetje

KriSTaL
07-12-04, 21:24
Barbaroza, RRita, Sihana, Une si mashkull pajtohem me mendimet e juaja shembul:

Nje personi i vdes gruaja ne mosh, 40 vjeqare , menjehere mbasi ta vorros te dashuren apo gruan, mendon se si ta gjej nje grua tjeter, sepse e vertet eshte qe meshkujt nuk rrin pa ber dot Sex , dhe pse ka shume te rrall se , duan te mbesin besnik gjer ne vdekje dhe mbas vdekjes.. Pra gruaja 40 vjeqare i vdes burri ajo, nuk mendon te martohet dhe ti shkon mendja per te kerkuar tjeter, por do kujdeset per ata qe i ka aty afer. shpresoj qe te me kuptoni Gruaja Shqiptare Eshte me e Ndershmja nder te gjitha Grat e Planetit ne Toke.

Barbaroza
07-12-04, 21:27
O le te me beje te lumutur sa te jem gjalle une,se kur te vdes,ishallah me 100 tjera shkon,qyyyyyyyyyyyy

Kaci
07-12-04, 22:16
UNe emdnoi qe te gjithe djme nuk jane nejsoi ashtu siq ajne as femrat njesoi.
Pajtohem me disa shkrime te lartshenuara kur thone se disa djem kane deshire me i pasen ka dy e tri femra por sipas meje kjo nuk eshte ne rregull.
Ai i ri dhe e re qe e kupton dhe don me kuptue se qka eshte dashuria nuk pranon te fitet ne keto rruge.
Dashuria e veret tregohet me nje person e jo me shume

Kaci

ShEjToNkA
07-12-04, 23:10
Pse djaemt s'munden tė rrin vetėm me njė femėn????


Mė dukėt kėshtu dicka ishte titulli i temės?!

Jo s'munden , jo qė s'munde ama s'bėnė seme ndejtė vetėm me njė femėn , tani s'kan mundėsi tė thojnė: Unė i kam tre femna ,e unė dy e ,unė katra e kėshtuuu .....
:lol: :lol:

turisti
08-12-04, 01:48
Barbaroza, RRita, Sihana, Une si mashkull pajtohem me mendimet e juaja shembul:

Nje personi i vdes gruaja ne mosh, 40 vjeqare , menjehere mbasi ta vorros te dashuren apo gruan, mendon se si ta gjej nje grua tjeter, sepse e vertet eshte qe meshkujt nuk rrin pa ber dot Sex , dhe pse ka shume te rrall se , duan te mbesin besnik gjer ne vdekje dhe mbas vdekjes.. Pra gruaja 40 vjeqare i vdes burri ajo, nuk mendon te martohet dhe ti shkon mendja per te kerkuar tjeter, por do kujdeset per ata qe i ka aty afer. shpresoj qe te me kuptoni Gruaja Shqiptare Eshte me e Ndershmja nder te gjitha Grat e Planetit ne Toke.

Po,Kristal.Fakt se gruaja Shqiptare nuk kerkon burre sepse pa babe,femijet jane GJYSEM JETIMA,dmth- burri pa tjeter duhet m'u martue sepse pa nene (megjithe qe njerka eshte ngushllimi i dobet per zevendesimin e nenes ),femijet jane KOMPLET JETIMA.

Me respekt,TURISTI.

turisti
08-12-04, 01:51
Pse djaemt s'munden tė rrin vetėm me njė femėn????


Mė dukėt kėshtu dicka ishte titulli i temės?!

Jo s'munden , jo qė s'munde ama s'bėnė seme ndejtė vetėm me njė femėn , tani s'kan mundėsi tė thojnė: Unė i kam tre femna ,e unė dy e ,unė katra e kėshtuuu .....
:lol: :lol:

Ti Shejtonka dmth qe mashkujt duhen nje rezerve me pas?

" Hmmmm,ēfare jam une mashkull,kur nuk kam rezerve " ? Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahaha. :wink:

turisti
08-12-04, 01:53
UNe emdnoi qe te gjithe djme nuk jane nejsoi ashtu siq ajne as femrat njesoi.
Pajtohem me disa shkrime te lartshenuara kur thone se disa djem kane deshire me i pasen ka dy e tri femra por sipas meje kjo nuk eshte ne rregull.
Ai i ri dhe e re qe e kupton dhe don me kuptue se qka eshte dashuria nuk pranon te fitet ne keto rruge.
Dashuria e veret tregohet me nje person e jo me shume

Kaci

Kaci,e pershendes mendimin tende.

Me nderime,TURISTI.

turisti
08-12-04, 01:55
Mendoj se Rrita ka dashur te thote se neve vajzave na mjafton edhe nje mashkull i vetem!

Hmmm Barbaroza, ndoshta.

Te pershendes,TURISTI.

rrita
08-12-04, 11:48
ashtu pra le te me bej te lumtur sa te jam gjall se per pastaj spo ma nin hiq

shejtonka meshkujt duan te jen me shum femra mendojn qe esht (turp nga te tjeter) ta ken veq nje apo?

po turisti ashtu desha te them siq tha barbaroza dhe sihana

pershendetje per ju vajza :wink:
edhe djem :wink:

KriSTaL
08-12-04, 12:08
ashtu pra le te me bej te lumtur sa te jam gjall se per pastaj spo ma nin hiq

shejtonka meshkujt duan te jen me shum femra mendojn qe esht (turp nga te tjeter) ta ken veq nje apo?

po turisti ashtu desha te them siq tha barbaroza dhe sihana

pershendetje per ju vajza :wink:
edhe djem :wink:

:arrow: :wink:

Mr_100%
08-12-04, 12:32
KAH NA THONE "NJA SI ASNJA,DY SI NJA..."
PO THON EDHE SE ESHTE BURRI PER SHTAT GRA,E GRUJA?HMM PER NJE KATUN

Kaltrushi
08-12-04, 12:50
KAH NA THONE "NJA SI ASNJA,DY SI NJA..."
PO THON EDHE SE ESHTE BURRI PER SHTAT GRA,E GRUJA?HMM PER NJE KATUN


uffffffff ufff ufffff offffff. Damaret e Zemres jane ka me dhambin.

A PO AAAA?????????? GRUJA PER NJE MAHALL E BURRI (SIQ THU TI "NJA SIKUR ASNJE, E DY SIKUR NJE". PRA TI PO DUFKE 14 GRA ME I PAS, per me u be tamon 7. Luja djale lujaaa.

A BON ME DIT SE KA JE TI??? (TA DI; EDHE ME MAJT NE MEND mire E MOS ME GABU E ME U MARTU QANDEJ KAH TI) AHHAHAHAHAHHAHA :D

te pershendet

kaltrushi

Diana007
08-12-04, 12:55
KAH NA THONE "NJA SI ASNJA,DY SI NJA..."
PO THON EDHE SE ESHTE BURRI PER SHTAT GRA,E GRUJA?HMM PER NJE KATUN


uffffffff ufff ufffff offffff. Damaret e Zemres jane ka me dhambin.

A PO AAAA?????????? GRUJA PER NJE MAHALL E BURRI (SIQ THU TI "NJA SIKUR ASNJE, E DY SIKUR NJE". PRA TI PO DUFKE 14 GRA ME I PAS, per me u be tamon 7. Luja djale lujaaa.

A BON ME DIT SE KA JE TI??? (TA DI; EDHE ME MAJT NE MEND mire E MOS ME GABU E ME U MARTU QANDEJ KAH TI) AHHAHAHAHAHHAHA :D

te pershendet

kaltrushiO Kaltrush syni ta hongsha ty , edhe un jam ka keshi me ty hehehhehheheheh ku te ra ndermend me than ashtu hehehhehehehhe<<< A BON ME DIT SE KA JE TI??? (TA DI; EDHE ME MAJT NE MEND mire E MOS ME GABU E ME U MARTU QANDEJ KAH TI)>>> ehheheehehheeh :lol: :lol: :lol: :lol:

Kaltrushi
08-12-04, 13:04
KAH NA THONE "NJA SI ASNJA,DY SI NJA..."
PO THON EDHE SE ESHTE BURRI PER SHTAT GRA,E GRUJA?HMM PER NJE KATUN


uffffffff ufff ufffff offffff. Damaret e Zemres jane ka me dhambin.

A PO AAAA?????????? GRUJA PER NJE MAHALL E BURRI (SIQ THU TI "NJA SIKUR ASNJE, E DY SIKUR NJE". PRA TI PO DUFKE 14 GRA ME I PAS, per me u be tamon 7. Luja djale lujaaa.

A BON ME DIT SE KA JE TI??? (TA DI; EDHE ME MAJT NE MEND mire E MOS ME GABU E ME U MARTU QANDEJ KAH TI) AHHAHAHAHAHHAHA :D

te pershendet

kaltrushiO Kaltrush syni ta hongsha ty , edhe un jam ka keshi me ty hehehhehheheheh ku te ra ndermend me than ashtu hehehhehehehhe<<< A BON ME DIT SE KA JE TI??? (TA DI; EDHE ME MAJT NE MEND mire E MOS ME GABU E ME U MARTU QANDEJ KAH TI)>>> ehheheehehheeh :lol: :lol: :lol: :lol:


oj motrushe se di mendova njeher. Thash jo bre ky Mr_100%(100perqindi esht) duhet me dit mire po joooo gabim e ka beru Mr_99%. mamire.

:wink: diana

Gentiani
08-12-04, 13:27
Pse djaemt s'munden tė rrin vetėm me njė femėn????


Mė dukėt kėshtu dicka ishte titulli i temės?!

Jo s'munden , jo qė s'munde ama s'bėnė seme ndejtė vetėm me njė femėn , tani s'kan mundėsi tė thojnė: Unė i kam tre femna ,e unė dy e ,unė katra e kėshtuuu .....
:lol: :lol:

Ah ShEjToNkA, ShEjToNkA krejtė fjalėt xixė i ke :wink: :lol: :lol: O problem ėshtė me i pas dy, se pėr tri, katėr e tutje nuk ėshtė pengesė :lol: :lol: :lol: :wink:

Nuk po e kuptoj, pse e keni bė kaq tė madhe kėtė punė ju tė gjithė kėtu?!

Pse nuk munden tė rrinė vetėm me njė femėr?! Po ėshtė normale se njeriu duhet tė ketė edhe shoqe tjera. E ēfarė pengese ėshtė kėtu nėse rrinė bashkė ?! :wink: :wink: :lol:

Diana007
08-12-04, 13:34
oj motrushe se di mendova njeher. Thash jo bre ky Mr_100%(100perqindi esht) duhet me dit mire po joooo gabim e ka beru Mr_99%. mamire.

:wink: diana

:shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

sihana
08-12-04, 20:18
jo ore gentiani nuk eshte puna tek shoqet siq thua ti
ne nuk po themi qe ju te mos rrini me vajza tjera me shoqe
por rrita e hapi kte tem sa i perket punes se femrave siq duket ti nuk e paske kuptuar mir kete e kuptove tani o gentian????

oki sdq un te pershendes shum dhe te uroj nje nat te kendshme sonte...

ShEjToNkA
08-12-04, 22:19
Ti Shejtonka dmth qe mashkujt duhen nje rezerve me pas?

" Hmmmm,ēfare jam une mashkull,kur nuk kam rezerve " ? Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahaha. :wink:


Jo Turisti , unė s'desha tė themė ,ama ashtu po dojnė djemtė, pa rezerv hiq s'po bėnė! hahahaaaaaaa

ShEjToNkA
08-12-04, 22:22
Ah ShEjToNkA, ShEjToNkA krejtė fjalėt xixė i ke :wink: :lol: :lol: O problem ėshtė me i pas dy, se pėr tri, katėr e tutje nuk ėshtė pengesė :lol: :lol: :lol: :wink:

Nuk po e kuptoj, pse e keni bė kaq tė madhe kėtė punė ju tė gjithė kėtu?!

Pse nuk munden tė rrinė vetėm me njė femėr?! Po ėshtė normale se njeriu duhet tė ketė edhe shoqe tjera. E ēfarė pengese ėshtė kėtu nėse rrinė bashkė ?! :wink: :wink: :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Qe besa as unė s'i kam kuptu, kur dihet se krejt noramle ėshtė! :wink: :lol: :lol:

Mr_100%
09-12-04, 00:38
KALTRUSHI ,SA PYTJE PA LIDHJE(shaka),A BON ME DITE SE NGA JE TI?
VET PERGJIGJEJA IME TREGON SE NGA JAM UN;MIRPO MBASE NUK E KE KUPTUAR PO TE TREGOJ SE NGA JAM UN,PRA UN JAM NGA ARABIA SAUDITE QATU KOJSHI ME OSAMA BIN LADENIN;E RUJU MOS I BIR ANDEJ SE TE GRABITIN E NUK TE PYESIN FARE haaaa

pra pershendetje nga Mr_99,999999999999999999%

turisti
09-12-04, 00:47
Ti Shejtonka dmth qe mashkujt duhen nje rezerve me pas?

" Hmmmm,ēfare jam une mashkull,kur nuk kam rezerve " ? Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahaha. :wink:


Jo Turisti , unė s'desha tė themė ,ama ashtu po dojnė djemtė, pa rezerv hiq s'po bėnė! hahahaaaaaaa

Hmmm,mos bre se na qite pune!!!!!

Po kuptoj qe vetura nuk mundet pa rrotė rezerve ,por mashkujt me siguri munden pe femer rezerve,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha ha. :wink:

Kaltrushi
09-12-04, 09:09
KALTRUSHI ,SA PYTJE PA LIDHJE(shaka),A BON ME DITE SE NGA JE TI?
VET PERGJIGJEJA IME TREGON SE NGA JAM UN;MIRPO MBASE NUK E KE KUPTUAR PO TE TREGOJ SE NGA JAM UN,PRA UN JAM NGA ARABIA SAUDITE QATU KOJSHI ME OSAMA BIN LADENIN;E RUJU MOS I BIR ANDEJ SE TE GRABITIN E NUK TE PYESIN FARE haaaa

pra pershendetje nga Mr_99,999999999999999999%


ahahhhahahahhahahaha. E kam pat dhe e kam nje mendim se nga mundesh me kon, po mamir nuk fola. Qy qy kujshi me osama bin laden. O djale mos te ndine ne kosov te thon ashtu se po te gjuhen ne kry kund unmiku. hhhahahaa (shaka) Jo bre djale edhe me bo me ra andej te kam ty. Se ti mundesh te me shpetosh. hehehh

flm Mr_99,9999999....% per pershendejte. Gjithashtu te pershenes.
Mos harro edhe Bin Laden me ma pershendet.

kaltrushi

Barbaroza
09-12-04, 11:46
Pasha mamin,kur kane filluar te tradhetojne grate e martuara,edhe burrave duhet patjeter t'u kete hije. :lol: :lol: :lol:

turisti
09-12-04, 13:40
Pasha mamin,kur kane filluar te tradhetojne grate e martuara,edhe burrave duhet patjeter t'u kete hije. :lol: :lol: :lol:


" KOKTELI " eshte ne mode,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Barbaroza
09-12-04, 21:15
Pasha mamin,kur kane filluar te tradhetojne grate e martuara,edhe burrave duhet patjeter t'u kete hije. :lol: :lol: :lol:


" KOKTELI " eshte ne mode,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Po,ne mode po,po shihet kjo. :lol: :lol:

Honesty^uk.
09-12-04, 21:35
1 eshte pak dhe 2 jane shume,

dr1ta
10-12-04, 00:37
1 eshte pak dhe 2 jane shume,1 1/2 mjafton

:lol:

turisti
10-12-04, 14:16
1 eshte pak dhe 2 jane shume,1 1/2 mjafton

:lol:

Hahahahahahahahhahahahahahahahahahaha. :wink: - llogjikisht. :wink:

tinush
10-12-04, 15:32
une mendoj edhe shpresoj qe sjan krejt meshkujt qishtu !!! nese jan krejt ashtu atehere nese eshte nje vajz e interesume numri jem eshte :00.....
seriozisht en pergjitsi qashtu jan djemt kan qef me pas plot mi ndrru amo sjan krejt qashtu !!!

dr1ta
10-12-04, 20:21
1 eshte pak dhe 2 jane shume,1 1/2 mjafton

:lol:

Hahahahahahahahhahahahahahahahahahaha. :wink: - llogjikisht. :wink:


CKa thua ti cilen pjes do te kishte zgjedh honesty te asaj 1/2 kryt a kembet? :lol: :lol:

Honesty^uk.
10-12-04, 20:44
1 eshte pak dhe 2 jane shume,1 1/2 mjafton

:lol:

Hahahahahahahahhahahahahahahahahahaha. :wink: - llogjikisht. :wink:


CKa thua ti cilen pjes do te kishte zgjedh honesty te asaj 1/2 kryt a kembet? :lol: :lol:

Edhe ti me paske futur ne zgjedhje te veshtir :lol: :lol: :lol: :lol:

Mr_100%
11-12-04, 00:19
EDHE PER MU DY JAN SHUME ,
VEQ ME PASE NJA TE RREGULLT E NJA ME KORROSPODENC SU KAN KEQ AAAAAAAAAAAA

turisti
11-12-04, 01:37
1 eshte pak dhe 2 jane shume,1 1/2 mjafton

:lol:

Hahahahahahahahhahahahahahahahahahaha. :wink: - llogjikisht. :wink:


CKa thua ti cilen pjes do te kishte zgjedh honesty te asaj 1/2 kryt a kembet? :lol: :lol:

Varet se ēka i pelqen,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

DEA
11-12-04, 01:41
rrine rrine!

Sport_Billy
11-12-04, 05:04
une mendoj edhe shpresoj qe sjan krejt meshkujt qishtu !!! nese jan krejt ashtu atehere nese eshte nje vajz e interesume numri jem eshte :00.....
seriozisht en pergjitsi qashtu jan djemt kan qef me pas plot mi ndrru amo sjan krejt qashtu !!!Tinush,

Un per veti kur ni femen mi mush nevojat e mija ( qe jon bukur shum te tone djemt :lol: ) ateher jom Qashtu, a nese smi mush krejt jom Qishtu!!!

hahahha qysh gjujn gur ne bunar pa nevoj kto grat tana, krejt mvaret prej femres se qka bon per at djal edhe qysh e bon ( nese e bon mir)valla nuk i livret qaj djal asaj femne!

Knaqnu me 1 t'mir sesa pa knaqsi me 10 t'kqij(a)

papa niher :D

Kercovari
11-12-04, 06:04
1 eshte pak dhe 2 jane shume,1 1/2 mjafton

:lol:

Hahahahahahahahhahahahahahahahahahaha. :wink: - llogjikisht. :wink:


CKa thua ti cilen pjes do te kishte zgjedh honesty te asaj 1/2 kryt a kembet? :lol: :lol:

Varet se ēka i pelqen,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Haaaahaaaa!Akerkoni ndenjat tek femrat apo bukurin?!:
Per mua 1 femer me ndejnja te forta te ngurosura ne shpirte eshte fenomeni qe duhet zbuluar.
1/4.eshte asocimi qe duhet shijuar:Kryet,gjinjet,vithet,dhe kembet.

halla e madhe
11-12-04, 10:30
Pershendetje! qe nga Evolucioni bota mashkullore ishin Gjuetar :!: Prandaj kjo prirje i percjelle akoma ,disa me aktiv,e disa me pasiv, :wink:

turisti
11-12-04, 11:58
1 eshte pak dhe 2 jane shume,1 1/2 mjafton

:lol:

Hahahahahahahahhahahahahahahahahahaha. :wink: - llogjikisht. :wink:


CKa thua ti cilen pjes do te kishte zgjedh honesty te asaj 1/2 kryt a kembet? :lol: :lol:

Varet se ēka i pelqen,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Haaaahaaaa!Akerkoni ndenjat tek femrat apo bukurin?!:
Per mua 1 femer me ndejnja te forta te ngurosura ne shpirte eshte fenomeni qe duhet zbuluar.
1/4.eshte asocimi qe duhet shijuar:Kryet,gjinjet,vithet,dhe kembet.

Qy,qy ku do mu " dallashit ",hahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

Mafiozi
11-12-04, 12:35
Munden mashkujt me ndejt me nga nje, mos e beni ket tem siq me
qen krejt mashkujt te til. Ka shum mashkuj qe ndejn vetem me nje
vajz dhe e respektojn shum.

ESHT FATKEQESI PER NE QE DISA MASHKUJ KUR JAN ME NJE VAJZ
MENDOJN VETEM ME KOKEN E VOGEL :D :lol:

Pershendetje :wink:

turisti
11-12-04, 12:37
Munden mashkujt me ndejt me nga nje, mos e beni ket tem siq me
qen krejt mashkujt te til. Ka shum mashkuj qe ndejn vetem me nje
vajz dhe e respektojn shum.

ESHT FATKEQESI PER NE QE DISA MASHKUJ KUR JAN ME NJE VAJZ
MENDOJN VETEM ME KOKEN E VOGEL :D :lol:

Pershendetje :wink:

Jo,por " koka " mendon per to,hahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Mafiozi
11-12-04, 12:40
Munden mashkujt me ndejt me nga nje, mos e beni ket tem siq me
qen krejt mashkujt te til. Ka shum mashkuj qe ndejn vetem me nje
vajz dhe e respektojn shum.

ESHT FATKEQESI PER NE QE DISA MASHKUJ KUR JAN ME NJE VAJZ
MENDOJN VETEM ME KOKEN E VOGEL :D :lol:

Pershendetje :wink:

Jo,por " koka " mendon per to,hahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Po de, vetem koka vogel gjindet ndermjet kembeve :lol:
hahahhahahhahhaaaaaaa

turisti
11-12-04, 12:42
Munden mashkujt me ndejt me nga nje, mos e beni ket tem siq me
qen krejt mashkujt te til. Ka shum mashkuj qe ndejn vetem me nje
vajz dhe e respektojn shum.

ESHT FATKEQESI PER NE QE DISA MASHKUJ KUR JAN ME NJE VAJZ
MENDOJN VETEM ME KOKEN E VOGEL :D :lol:

Pershendetje :wink:

Jo,por " koka " mendon per to,hahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Po de, vetem koka vogel gjindet ndermjet kembeve :lol:
hahahhahahhahhaaaaaaa

...e shoqeruar....

Mafiozi
11-12-04, 12:44
Munden mashkujt me ndejt me nga nje, mos e beni ket tem siq me
qen krejt mashkujt te til. Ka shum mashkuj qe ndejn vetem me nje
vajz dhe e respektojn shum.

ESHT FATKEQESI PER NE QE DISA MASHKUJ KUR JAN ME NJE VAJZ
MENDOJN VETEM ME KOKEN E VOGEL :D :lol:

Pershendetje :wink:

Jo,por " koka " mendon per to,hahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Po de, vetem koka vogel gjindet ndermjet kembeve :lol:
hahahhahahhahhaaaaaaa

...e shoqeruar....

Ne rastet e duhur, kuptohemi :wink:

tinush
11-12-04, 19:06
une mendoj edhe shpresoj qe sjan krejt meshkujt qishtu !!! nese jan krejt ashtu atehere nese eshte nje vajz e interesume numri jem eshte :00.....
seriozisht en pergjitsi qashtu jan djemt kan qef me pas plot mi ndrru amo sjan krejt qashtu !!!Tinush,

Un per veti kur ni femen mi mush nevojat e mija ( qe jon bukur shum te tone djemt :lol: ) ateher jom Qashtu, a nese smi mush krejt jom Qishtu!!!

hahahha qysh gjujn gur ne bunar pa nevoj kto grat tana, krejt mvaret prej femres se qka bon per at djal edhe qysh e bon ( nese e bon mir)valla nuk i livret qaj djal asaj femne!

Knaqnu me 1 t'mir sesa pa knaqsi me 10 t'kqij(a)

papa niher :D


po po mir e ki qashtu esht tybe !!!!

čč t de france toi alor ?[b]

Sport_Billy
12-12-04, 04:23
une mendoj edhe shpresoj qe sjan krejt meshkujt qishtu !!! nese jan krejt ashtu atehere nese eshte nje vajz e interesume numri jem eshte :00.....
seriozisht en pergjitsi qashtu jan djemt kan qef me pas plot mi ndrru amo sjan krejt qashtu !!!Tinush,

Un per veti kur ni femen mi mush nevojat e mija ( qe jon bukur shum te tone djemt :lol: ) ateher jom Qashtu, a nese smi mush krejt jom Qishtu!!!

hahahha qysh gjujn gur ne bunar pa nevoj kto grat tana, krejt mvaret prej femres se qka bon per at djal edhe qysh e bon ( nese e bon mir)valla nuk i livret qaj djal asaj femne!

Knaqnu me 1 t'mir sesa pa knaqsi me 10 t'kqij(a)

papa niher :D


po po mir e ki qashtu esht tybe !!!!

čč t de france toi alor ?[b]

oui je suis en France Tinush, d'Annecy

Kercovari
12-12-04, 23:18
Munden mashkujt me ndejt me nga nje, mos e beni ket tem siq me
qen krejt mashkujt te til. Ka shum mashkuj qe ndejn vetem me nje
vajz dhe e respektojn shum.

ESHT FATKEQESI PER NE QE DISA MASHKUJ KUR JAN ME NJE VAJZ
MENDOJN VETEM ME KOKEN E VOGEL :D :lol:

Pershendetje :wink:

Jo,por " koka " mendon per to,hahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Jo more,nje derras e kam humbur.Haaahaaahaaa!

Kercovari
12-12-04, 23:23
Munden mashkujt me ndejt me nga nje, mos e beni ket tem siq me
qen krejt mashkujt te til. Ka shum mashkuj qe ndejn vetem me nje
vajz dhe e respektojn shum.

ESHT FATKEQESI PER NE QE DISA MASHKUJ KUR JAN ME NJE VAJZ
MENDOJN VETEM ME KOKEN E VOGEL :D :lol:

Pershendetje :wink:

Jo,por " koka " mendon per to,hahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Po de, vetem koka vogel gjindet ndermjet kembeve :lol:
hahahhahahhahhaaaaaaa

...e shoqeruar....

Ne rastet e duhur, kuptohemi :wink:
Ja paskeni fut specit edhe biberin,mungon vetem kaktusi mbrapa dhe hajde drejte Santa Fe viva Tequila.Me keto gjera pikante besa nje pak e dy shume.Haaahaaaaaaahaa!

turisti
12-12-04, 23:27
Munden mashkujt me ndejt me nga nje, mos e beni ket tem siq me
qen krejt mashkujt te til. Ka shum mashkuj qe ndejn vetem me nje
vajz dhe e respektojn shum.

ESHT FATKEQESI PER NE QE DISA MASHKUJ KUR JAN ME NJE VAJZ
MENDOJN VETEM ME KOKEN E VOGEL :D :lol:

Pershendetje :wink:

Jo,por " koka " mendon per to,hahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Po de, vetem koka vogel gjindet ndermjet kembeve :lol:
hahahhahahhahhaaaaaaa

...e shoqeruar....

Ne rastet e duhur, kuptohemi :wink:
Ja paskeni fut specit edhe biberin,mungon vetem kaktusi mbrapa dhe hajde drejte Santa Fe viva Tequila.Me keto gjera pikante besa nje pak e dy shume.Haaahaaaaaaahaa!

Jo,por SANTA MONICA,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha,os e NEW ORLEANS,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahaha. :wink:

Kercovari
12-12-04, 23:39
Do te marim edhe Sanco Pancon shoki,ti i njehke mire keto vendeHaahaa!

turisti
13-12-04, 00:23
Do te marim edhe Sanco Pancon shoki,ti i njehke mire keto vendeHaahaa!

Ani,por kemi problem me - MJETIN TRANSPORTUES -, :arrow: ku me gjejt GOMARIN?,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahha . :wink:

Kercovari
13-12-04, 09:12
Do te marim edhe Sanco Pancon shoki,ti i njehke mire keto vendeHaahaa!

Ani,por kemi problem me - MJETIN TRANSPORTUES -, :arrow: ku me gjejt GOMARIN?,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahha . :wink:
Pse,nuk di se Meksika eshte vendlindja e gomarit,(Burrokito Comodore).
UUSH:Haaaahaaaahaaaaa!

turisti
13-12-04, 10:36
Do te marim edhe Sanco Pancon shoki,ti i njehke mire keto vendeHaahaa!

Ani,por kemi problem me - MJETIN TRANSPORTUES -, :arrow: ku me gjejt GOMARIN?,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahha . :wink:
Pse,nuk di se Meksika eshte vendlindja e gomarit,(Burrokito Comodore).
UUSH:Haaaahaaaahaaaaa!

Po,por a nuk ke dit : " MOS I BESO GOMARVE TE MEXICOS SE TE PLAQKISIN DHE TE SHQELMOJNE ",HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA.a edhe nuk munden m'i " PERBALLUE " komandave tona,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahaha. :wink:

Kercovari
13-12-04, 12:06
Do te marim edhe Sanco Pancon shoki,ti i njehke mire keto vendeHaahaa!

Ani,por kemi problem me - MJETIN TRANSPORTUES -, :arrow: ku me gjejt GOMARIN?,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahha . :wink:
Pse,nuk di se Meksika eshte vendlindja e gomarit,(Burrokito Comodore).
UUSH:Haaaahaaaahaaaaa!

Po,por a nuk ke dit : " MOS I BESO GOMARVE TE MEXICOS SE TE PLAQKISIN DHE TE SHQELMOJNE ",HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA.a edhe nuk munden m'i " PERBALLUE " komandave tona,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahaha. :win
k:
S`ka gajle shqiptari,te vjedh tarakun prej burgu e gomarin e ba ne krah.Haaaaaaaaahaa!

turisti
13-12-04, 12:30
Do te marim edhe Sanco Pancon shoki,ti i njehke mire keto vendeHaahaa!

Ani,por kemi problem me - MJETIN TRANSPORTUES -, :arrow: ku me gjejt GOMARIN?,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahha . :wink:
Pse,nuk di se Meksika eshte vendlindja e gomarit,(Burrokito Comodore).
UUSH:Haaaahaaaahaaaaa!

Po,por a nuk ke dit : " MOS I BESO GOMARVE TE MEXICOS SE TE PLAQKISIN DHE TE SHQELMOJNE ",HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA.a edhe nuk munden m'i " PERBALLUE " komandave tona,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahaha. :win
k:
S`ka gajle shqiptari,te vjedh tarakun prej burgu e gomarin e ba ne krah.Haaaaaaaaahaa!

Po de,po. Por ta provojme me naj - GOMAR CABRIO - a?,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahaha. :wink:

Kercovari
13-12-04, 13:42
Gomar Cabrio per dimer he!?.Mbathi qizmet se te laget koka!Haaahaaaa!

turisti
13-12-04, 13:56
Gomar Cabrio per dimer he!?.Mbathi qizmet se te laget koka!Haaahaaaa!

Hajt se ne MEXICO eshte ACAPULCO...... :wink:

Kercovari
13-12-04, 14:02
Gomar Cabrio per dimer he!?.Mbathi qizmet se te laget koka!Haaahaaaa!

Hajt se ne MEXICO eshte ACAPULCO...... :wink:
Po ather s`paske nevoje per gomar Cabrio,lidhe per grazhdi!:

turisti
13-12-04, 14:07
Gomar Cabrio per dimer he!?.Mbathi qizmet se te laget koka!Haaahaaaa!

Hajt se ne MEXICO eshte ACAPULCO...... :wink:
Po ather s`paske nevoje per gomar Cabrio,lidhe per grazhdi!:

Qy qy,po edhe ai po ka qef mu la,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Tomori
13-12-04, 15:03
************************************************

Ndryshuar nga Honesty

Kercovari
14-12-04, 09:22
Dikush dje na i ka mbledhe dardhat ketu,Turisto!Haaahaaaaa!

turisti
14-12-04, 10:07
Dikush dje na i ka mbledhe dardhat ketu,Turisto!Haaahaaaaa!

Hajt,hajt,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha haha,most ta teprojm se dulum nga tema,por masi jemi ketu ne plazhe,ē'thua per " AMBIENTIN " me teper se 1 ?????,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahaha . Kum zon m'i urrejt SHEIKAT,hahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Kercovari
14-12-04, 10:12
Dikush dje na i ka mbledhe dardhat ketu,Turisto!Haaahaaaaa!

Hajt,hajt,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha haha,most ta teprojm se dulum nga tema,por masi jemi ketu ne plazhe,ē'thua per " AMBIENTIN " me teper se 1 ?????,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahaha . Kum zon m'i urrejt SHEIKAT,hahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Edhe une besa.Me vjen zor pse ato kan me shume gra se ne.
Ambienti me i mire ne Harem tybe estakfurlla.E cdo te benim sikur vertet te gjindeshem ne Harem?:haaaaahaaahaa!

turisti
14-12-04, 10:22
Dikush dje na i ka mbledhe dardhat ketu,Turisto!Haaahaaaaa!

Hajt,hajt,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha haha,most ta teprojm se dulum nga tema,por masi jemi ketu ne plazhe,ē'thua per " AMBIENTIN " me teper se 1 ?????,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahaha . Kum zon m'i urrejt SHEIKAT,hahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Edhe une besa.Me vjen zor pse ato kan me shume gra se ne.
Ambienti me i mire ne Harem tybe estakfurlla.E cdo te benim sikur vertet te gjindeshem ne Harem?:haaaaahaaahaa!


Shuuuuuj,Zot mos e ban,po a m'u ba copa,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah aha - tuj LUFTUE,hahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahaah ahaha. :wink:

Kercovari
14-12-04, 10:28
Dikush dje na i ka mbledhe dardhat ketu,Turisto!Haaahaaaaa!

Hajt,hajt,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha haha,most ta teprojm se dulum nga tema,por masi jemi ketu ne plazhe,ē'thua per " AMBIENTIN " me teper se 1 ?????,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahaha . Kum zon m'i urrejt SHEIKAT,hahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Edhe une besa.Me vjen zor pse ato kan me shume gra se ne.
Ambienti me i mire ne Harem tybe estakfurlla.E cdo te benim sikur vertet te gjindeshem ne Harem?:haaaaahaaahaa!


Shuuuuuj,Zot mos e ban,po a m'u ba copa,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah aha - tuj LUFTUE,hahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahaah ahaha. :wink:
Valla per ksi lloj lufte jam i gatshem pa pantolla,zoti e befte nijet Ishalla!haaaaahaaaaahaa!.

turisti
14-12-04, 10:31
Paaaaaaaaaaaa,papapapapapapapapapapapapapapap,po shoki nuk te len ne lloq,ja ku me ke deri te pika e fundit :wink: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah . :wink:

Kercovari
14-12-04, 10:41
Paaaaaaaaaaaa,papapapapapapapapapapapapapapap,po shoki nuk te len ne lloq,ja ku me ke deri te pika e fundit :wink: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah . :wink:
E di shoki,aspak s`dyshoj ne aftesit e tua,u ngjitesh si rriqer.
Po zot na ruaj prej Mafiozit,ai ketu ka hup ne mes te grave,e beni e futet ne harem do te i haj haremacat si krokodill:Haaahaaaahaa!

turisti
14-12-04, 10:45
Paaaaaaaaaaaa,papapapapapapapapapapapapapapap,po shoki nuk te len ne lloq,ja ku me ke deri te pika e fundit :wink: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah . :wink:
E di shoki,aspak s`dyshoj ne aftesit e tua,u ngjitesh si rriqer.
Po zot na ruaj prej Mafiozit,ai ketu ka hup ne mes te grave,e beni e futet ne harem do te i haj haremacat si krokodill:Haaahaaaahaa!

Kur ka hup ketu,po atje?????,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahaha, A njesoj eshte me Krokin.Ai bile po " STUDION " kete pune,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahah. :wink:

Kercovari
14-12-04, 10:51
Paaaaaaaaaaaa,papapapapapapapapapapapapapapap,po shoki nuk te len ne lloq,ja ku me ke deri te pika e fundit :wink: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah . :wink:
E di shoki,aspak s`dyshoj ne aftesit e tua,u ngjitesh si rriqer.
Po zot na ruaj prej Mafiozit,ai ketu ka hup ne mes te grave,e beni e futet ne harem do te i haj haremacat si krokodill:Haaahaaaahaa!

Kur ka hup ketu,po atje?????,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahaha, A njesoj eshte me Krokin.Ai bile po " STUDION " kete pune,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahah. :wink:
Mire e ke,ne Australi eshte sezona e veres,qe tani i hek pantullat Kroki akoma pa arrit ne harem.Haaaahaaahaaahaa!

turisti
14-12-04, 10:56
Po valla.Edhe ashtu nuk e dij pse i nevoiten KROKODILLIT pantollat,hahahahahahahahahahahahahahahhahahahahah ahahahah. :wink:

Kercovari
14-12-04, 10:59
Po valla.Edhe ashtu nuk e dij pse i nevoiten KROKODILLIT pantollat,hahahahahahahahahahahahahahahhahahahahah ahahahah. :wink:
Mos e kafshojne mushkojat femra!Haaahaaaaahaa!

turisti
14-12-04, 11:06
Po valla.Edhe ashtu nuk e dij pse i nevoiten KROKODILLIT pantollat,hahahahahahahahahahahahahahahhahahahahah ahahahah. :wink:
Mos e kafshojne mushkojat femra!Haaahaaaaahaa!

Nkoft budall e mu ankue.Une kisha durue deri ne vdekje,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahaha. :wink:

Kercovari
14-12-04, 11:11
Po valla.Edhe ashtu nuk e dij pse i nevoiten KROKODILLIT pantollat,hahahahahahahahahahahahahahahhahahahahah ahahahah. :wink:
Mos e kafshojne mushkojat femra!Haaahaaaaahaa!

Nkoft budall e mu ankue.Une kisha durue deri ne vdekje,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahaha. :wink:
Ka njerez te ndjeshem ne kafshime,po edhe une do te kisha duruar.Haahaaaahaaa!

turisti
14-12-04, 11:13
Po valla.Edhe ashtu nuk e dij pse i nevoiten KROKODILLIT pantollat,hahahahahahahahahahahahahahahhahahahahah ahahahah. :wink:
Mos e kafshojne mushkojat femra!Haaahaaaaahaa!

Nkoft budall e mu ankue.Une kisha durue deri ne vdekje,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahaha. :wink:
Ka njerez te ndjeshem ne kafshime,po edhe une do te kisha duruar.Haahaaaahaaa!

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahaha,grupin e gjakut e pasmi te njejte,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahaha. :wink:

Kercovari
14-12-04, 11:22
Po valla.Edhe ashtu nuk e dij pse i nevoiten KROKODILLIT pantollat,hahahahahahahahahahahahahahahhahahahahah ahahahah. :wink:
Mos e kafshojne mushkojat femra!Haaahaaaaahaa!

Nkoft budall e mu ankue.Une kisha durue deri ne vdekje,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahaha. :wink:
Ka njerez te ndjeshem ne kafshime,po edhe une do te kisha duruar.Haahaaaahaaa!

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahaha,grupin e gjakut e pasmi te njejte,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahaha. :wink:
AB_pozitiv,me i kerkuari ne rrozullin tokesore!haaahaaahaaa!.

turisti
14-12-04, 11:24
Une e kam MAVI-MAVI,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahha. :wink:

Kercovari
14-12-04, 11:29
Une e kam MAVI-MAVI,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahha. :wink:
Opa!dalengadal po me del "Turke",merakli edhe me i madhe se une e Turisti.haaahaaahaaaha!

turisti
14-12-04, 11:31
Une e kam MAVI-MAVI,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahha. :wink:
Opa!dalengadal po me del "Turke",merakli edhe me i madhe se une e Turisti.haaahaaahaaaha!

Jo,por deti eshte mavi,qielli gjithashtu,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahah. :wink:

Kercovari
14-12-04, 11:34
Une e kam MAVI-MAVI,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahha. :wink:
Opa!dalengadal po me del "Turke",merakli edhe me i madhe se une e Turisti.haaahaaahaaaha!

Jo,por deti eshte mavi,qielli gjithashtu,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahah. :wink:
Ani de!une e kam gjakun me testesterona si te mezatit!haaahaaahaa!.

turisti
14-12-04, 11:36
Per qata ke problem te qetsohesh,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahaha. :wink:

Hika.TUNG. :wink:

Kercovari
14-12-04, 11:38
Per qata ke problem te qetsohesh,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahaha. :wink:

Hika.TUNG. :wink:
E kemi ilaqin!Tung!

turisti
14-12-04, 11:41
Per qata ke problem te qetsohesh,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahaha. :wink:

Hika.TUNG. :wink:
E kemi ilaqin!Tung!

:wink:

Barbaroza
14-12-04, 12:02
pse smund te rrin meshkujt me nga nje .......???Sepse mendoj se kane deshire te fitojne sa me shume experienca. :lol: :lol:

Mr_100%
14-12-04, 21:07
BARBAROZA SHKRUAJTI:
pse smund te rrin meshkujt me nga nje .......???Sepse mendoj se kane deshire te fitojne sa me shume experienca.
_________________
ASHTU ESHTE VALLA BARBAROZA -TE SHKOSH NE SHTRAT ME NJE PA EXPERIENC DHE VET PA EXPERIENC ESHTE NJEJTE SIKUR TE SHKOSHE NE THELLSI TE DETIT ME NJE NJERI QE NUKE DI ME NOTUAR.

QITU PREJ PERVOJ PO FOLI,AAAAAAAAAAAAAA?SE DI

Mentos
15-12-04, 02:21
un mendoj qe gjith meshkujt jan te till rrita tung sihana mos i shti gjith djemt ne nje thes bashk se nuk jan te gjith por megjithat do prej tyre kan qef me pas ma shum se di pse nashta me pas diqka me i kallzu dikujna a qa po di une :wink:

Barbaroza
15-12-04, 11:48
BARBAROZA SHKRUAJTI:
pse smund te rrin meshkujt me nga nje .......???Sepse mendoj se kane deshire te fitojne sa me shume experienca.
_________________
ASHTU ESHTE VALLA BARBAROZA -TE SHKOSH NE SHTRAT ME NJE PA EXPERIENC DHE VET PA EXPERIENC ESHTE NJEJTE SIKUR TE SHKOSHE NE THELLSI TE DETIT ME NJE NJERI QE NUKE DI ME NOTUAR.

QITU PREJ PERVOJ PO FOLI,AAAAAAAAAAAAAA?SE DI

Po c'ndodhe nese ke nje me experience dhe kerkon tjeter poashtu me experience?
Sinqerisht po pyes sepse lidhet me kete teme!

dr1ta
15-12-04, 12:01
pse smund te rrin meshkujt me nga nje .......???Sepse mendoj se kane deshire te fitojne sa me shume experienca. :lol: :lol:


Ndoshta experience, por kan qef edhe te levdohen pak ne shoqeri un ashtu un keshtu trt mrt :) :lol:

Barbaroza
15-12-04, 12:13
Edhe kjo mund te jete dr1ta,por mendoj se ka edhe disa arsye tjera.Asnje mashkull nuk e pranon se lavderohet,e ne fakt,lavderohet!

Mentos
15-12-04, 12:14
BARBAROZA SHKRUAJTI:
pse smund te rrin meshkujt me nga nje .......???Sepse mendoj se kane deshire te fitojne sa me shume experienca.
_________________
ASHTU ESHTE VALLA BARBAROZA -TE SHKOSH NE SHTRAT ME NJE PA EXPERIENC DHE VET PA EXPERIENC ESHTE NJEJTE SIKUR TE SHKOSHE NE THELLSI TE DETIT ME NJE NJERI QE NUKE DI ME NOTUAR.

QITU PREJ PERVOJ PO FOLI,AAAAAAAAAAAAAA?SE DI

Po c'ndodhe nese ke nje me experience dhe kerkon tjeter poashtu me experience?
Sinqerisht po pyes sepse lidhet me kete teme!
:wink: pershendetje njerz spo kam koh me i lexue krejt veq qeto qa i lexova une vajhalli per femna se asi me kan femna pa experienc sikur me shku ne fund te detit e mos me dit me notue po thot Mr_100% e me kan me experienc kuku kjo veq i paska ndrrue dmth keq ashtu e keq kshtu ishalla bahet mir

Barbaroza
15-12-04, 12:16
Askush s'ka lindur i ditur! :wink:

Loloku
15-12-04, 12:28
Vetem per kenaqesi! Per lavdi ka qene lufta!

dr1ta
15-12-04, 12:32
Vetem per kenaqesi! Per lavdi ka qene lufta!


Po pikem pak te ty hehehehehe por knaqesia ska nevoj te ndrohet 1 her ne jav .

Loloku
15-12-04, 12:39
Vetem per kenaqesi! Per lavdi ka qene lufta!


Po pikem pak te ty hehehehehe por knaqesia ska nevoj te ndrohet 1 her ne jav .


Kenaqesia nuk nderrohet por perjetohet. Kenaqesi eshte edhe kur nderron rrobat le me...

telashja
15-12-04, 12:56
interesant
:lol: :lol: :lol:

dr1ta
15-12-04, 12:58
Vetem per kenaqesi! Per lavdi ka qene lufta!


Po pikem pak te ty hehehehehe por knaqesia ska nevoj te ndrohet 1 her ne jav .


Kenaqesia nuk nderrohet por perjetohet. Kenaqesi eshte edhe kur nderron rrobat le me...


Kenaqesi eshte edhe me shku ne banjo :lol: :)

Loloku
15-12-04, 13:05
Vetem per kenaqesi! Per lavdi ka qene lufta!


Po pikem pak te ty hehehehehe por knaqesia ska nevoj te ndrohet 1 her ne jav .


Kenaqesia nuk nderrohet por perjetohet. Kenaqesi eshte edhe kur nderron rrobat le me...


Kenaqesi eshte edhe me shku ne banjo :lol: :)


Bile edhe me nderru pak me te kojshise kur e ke te zene tenden a... Banjoja pervec kenaqesise eshte nevoje...

Mr_100%
15-12-04, 16:23
BARBAROZA SHKRUAJTI:
Po c'ndodhe nese ke nje me experience dhe kerkon tjeter poashtu me experience?
Sinqerisht po pyes sepse lidhet me kete teme!

BARBAROZA nje keshille te sinqerte:PROVOJENI TE MBETENI GJITHMONE
NJE FJALKRYQE I PAZGJIDHUR PER TE DASHURIN/BURRIN TUAJ,QE TERE KOHA TI KUSHTOHET KETI FJALKRYQI E TE MOS MBETET KOHE PER TJETER.

TE PERSHENDES DHE MOS U MERAKOS PER KET PUNE

rrita
16-12-04, 10:42
ey shum po mvjen mir qe po shkruni ne ket tem
krejt i kum lexu :wink:
veq vazhdoni :wink: :wink: :lol:

Kercovari
17-12-04, 08:41
Po po!Psikologet dhe seksologet pohojne te kunderten.Grate me shume lavderohen se burrat,bile ne kafe te mengjezit me shoqet zbardhin erresiren e nates me lavdata ose kritika nga me te ndryshmet:
E kam burrin supermen me kenaq shpirtin,e tjetra ai qurani im vetem fle,e keshtu me rradhe.Haahaaahaaahaa!

turisti
17-12-04, 11:20
Po po!Psikologet dhe seksologet pohojne te kunderten.Grate me shume lavderohen se burrat,bile ne kafe te mengjezit me shoqet zbardhin erresiren e nates me lavdata ose kritika nga me te ndryshmet:
E kam burrin supermen me kenaq shpirtin,e tjetra ai qurani im vetem fle,e keshtu me rradhe.Haahaaahaaahaa!

Ehe shoki!!!!!!,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahaha. :wink:

Barbaroza
17-12-04, 12:07
Po po!Psikologet dhe seksologet pohojne te kunderten.Grate me shume lavderohen se burrat,bile ne kafe te mengjezit me shoqet zbardhin erresiren e nates me lavdata ose kritika nga me te ndryshmet:
E kam burrin supermen me kenaq shpirtin,e tjetra ai qurani im vetem fle,e keshtu me rradhe.Haahaaahaaahaa!
Hahahahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! :wink: :wink: :lol: :lol:

Ylberi_be
17-12-04, 12:37
Pershendetje

kerqovar

thoj burri duhet me i than grues llakum edhe pse ajo shpesh duket si Autobus.
Keshtu kam ni nga ata te martuarit se di a esht ashtu mbetet ta provoj

Murgesha
17-12-04, 14:22
Po po!Psikologet dhe seksologet pohojne te kunderten.Grate me shume lavderohen se burrat,bile ne kafe te mengjezit me shoqet zbardhin erresiren e nates me lavdata ose kritika nga me te ndryshmet:
E kam burrin supermen me kenaq shpirtin,e tjetra ai qurani im vetem fle,e keshtu me rradhe.Haahaaahaaahaa!

E drejtė, nganjėherė vet gruaja ja hap derėn burrit pėr tė kontaktuar me tjera.
Tė krijuarit e burrit tėnd Supermen, ajo fatkeqja e "quranit" qė vetėm fle ja nisė fantazisė pėr "Supermenin" e shoqės. :wink:

dr1ta
17-12-04, 14:31
Po po!Psikologet dhe seksologet pohojne te kunderten.Grate me shume lavderohen se burrat,bile ne kafe te mengjezit me shoqet zbardhin erresiren e nates me lavdata ose kritika nga me te ndryshmet:
E kam burrin supermen me kenaq shpirtin,e tjetra ai qurani im vetem fle,e keshtu me rradhe.Haahaaahaaahaa!

E drejtė, nganjėherė vet gruaja ja hap derėn burrit pėr tė kontaktuar me tjera.
Tė krijuarit e burrit tėnd Supermen, ajo fatkeqja e "quranit" qė vetėm fle ja nisė fantazisė pėr "Supermenin" e shoqės. :wink:Mendaj e njeriut shum e ligsht, vertet ne femnat mundem me fol me
detalje me njeren tjetren, pot te gjitha nuk lakmojn ne burrin e huj.

E di ce e dini te gjith :P

Krokodilli
18-12-04, 04:41
Po po!Psikologet dhe seksologet pohojne te kunderten.Grate me shume lavderohen se burrat,bile ne kafe te mengjezit me shoqet zbardhin erresiren e nates me lavdata ose kritika nga me te ndryshmet:
E kam burrin supermen me kenaq shpirtin,e tjetra ai qurani im vetem fle,e keshtu me rradhe.Haahaaahaaahaa!

E drejtė, nganjėherė vet gruaja ja hap derėn burrit pėr tė kontaktuar me tjera.
Tė krijuarit e burrit tėnd Supermen, ajo fatkeqja e "quranit" qė vetėm fle ja nisė fantazisė pėr "Supermenin" e shoqės. :wink:Mendaj e njeriut shum e ligsht, vertet ne femnat mundem me fol me
detalje me njeren tjetren, pot te gjitha nuk lakmojn ne burrin e huj.

E di ce e dini te gjith :P

:shock: jo une nuk e pasna dite kete gje dr1ta 8) ,, te pershendes,,
njeriu sa te jeton meson.... :wink:

Krokodilli
18-12-04, 04:45
pse smund te rrin meshkujt me nga nje .......???Sepse mendoj se kane deshire te fitojne sa me shume experienca. :lol: :lol:


Ndoshta experience, por kan qef edhe te levdohen pak ne shoqeri un ashtu un keshtu trt mrt :) :lol:

e njejta gje vlen per vajzen,, edhe vajza kur nderron mashkullin,,, ka deshir te fitoj eksperience nga te ndryshmet,,
thon kur ta hash nje gjelle shum here ,, me nuk mund me pa me sy,, as eren me ja ndegju,,, vlen si per meshkuj ashtu edhe per femra

Krokodilli
18-12-04, 05:02
Paaaaaaaaaaaa,papapapapapapapapapapapapapapap,po shoki nuk te len ne lloq,ja ku me ke deri te pika e fundit :wink: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah . :wink:
E di shoki,aspak s`dyshoj ne aftesit e tua,u ngjitesh si rriqer.
Po zot na ruaj prej Mafiozit,ai ketu ka hup ne mes te grave,e beni e futet ne harem do te i haj haremacat si krokodill:Haaahaaaahaa!

Kur ka hup ketu,po atje?????,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahaha, A njesoj eshte me Krokin.Ai bile po " STUDION " kete pune,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahah. :wink:
Mire e ke,ne Australi eshte sezona e veres,qe tani i hek pantullat Kroki akoma pa arrit ne harem.Haaaahaaahaaahaa!

q'keni more ju me krokin,, keni harru qe jam merakli Nr.1
Krokodillat edhe keshtu nuk veshin pantolle,,, keshtu qe edhe une masi eshte sezoni i veres ketu tek une,, ne plazh pa pantallone,,
vetem si tha turisti sheiket do te na urrejn,,,,, sa here po hy nen uj sheiket mundohen te me fundosin brenda,, shtrohet pyetja >> po qbejn sheiket neper plazh a thu????? mos vall jan edhe ata marakli si une????...

Mafiozi
18-12-04, 11:20
Paaaaaaaaaaaa,papapapapapapapapapapapapapapap,po shoki nuk te len ne lloq,ja ku me ke deri te pika e fundit :wink: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah . :wink:
E di shoki,aspak s`dyshoj ne aftesit e tua,u ngjitesh si rriqer.
Po zot na ruaj prej Mafiozit,ai ketu ka hup ne mes te grave,e beni e futet ne harem do te i haj haremacat si krokodill:Haaahaaaahaa!

Kur ka hup ketu,po atje?????,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahaha, A njesoj eshte me Krokin.Ai bile po " STUDION " kete pune,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahah. :wink:

Mos u ruani prej meje o shok, un jam vetem me nje perher, ketu
apo atjeeeee, NJE VJAZ rrin pran meje. Nuk kam qka me bė nese vajzat
humben mbas meje, un vetem jetoj siq kam deshir dhe me duket qe te
mirat vet po sjellen nga un :lol:

Keto pun jan ne duart e juve, shoki juaj mundet vetem me ju shpresu sukses :lol: :lol: :wink:

turisti
18-12-04, 19:42
Paaaaaaaaaaaa,papapapapapapapapapapapapapapap,po shoki nuk te len ne lloq,ja ku me ke deri te pika e fundit :wink: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah . :wink:
E di shoki,aspak s`dyshoj ne aftesit e tua,u ngjitesh si rriqer.
Po zot na ruaj prej Mafiozit,ai ketu ka hup ne mes te grave,e beni e futet ne harem do te i haj haremacat si krokodill:Haaahaaaahaa!

Kur ka hup ketu,po atje?????,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahaha, A njesoj eshte me Krokin.Ai bile po " STUDION " kete pune,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahah. :wink:
Mire e ke,ne Australi eshte sezona e veres,qe tani i hek pantullat Kroki akoma pa arrit ne harem.Haaaahaaahaaahaa!

q'keni more ju me krokin,, keni harru qe jam merakli Nr.1
Krokodillat edhe keshtu nuk veshin pantolle,,, keshtu qe edhe une masi eshte sezoni i veres ketu tek une,, ne plazh pa pantallone,,
vetem si tha turisti sheiket do te na urrejn,,,,, sa here po hy nen uj sheiket mundohen te me fundosin brenda,, shtrohet pyetja >> po qbejn sheiket neper plazh a thu????? mos vall jan edhe ata marakli si une????...

Hmm,Kroki shoki,mos i keq kupto urimet e tona te perziera me kritika qe ke hup,sepse a e sheh tash po lajmerohesh qe dmth - sistemi i MERAKLIVE po funksionon. Ne te deshirojm " studimet " e mbara ne PLAZHIN e jetes,dhe mos harro qe duhesh me naj tregu naj avanture,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahaha. :wink:

dr1ta
18-12-04, 19:50
Po po!Psikologet dhe seksologet pohojne te kunderten.Grate me shume lavderohen se burrat,bile ne kafe te mengjezit me shoqet zbardhin erresiren e nates me lavdata ose kritika nga me te ndryshmet:
E kam burrin supermen me kenaq shpirtin,e tjetra ai qurani im vetem fle,e keshtu me rradhe.Haahaaahaaahaa!

E drejtė, nganjėherė vet gruaja ja hap derėn burrit pėr tė kontaktuar me tjera.
Tė krijuarit e burrit tėnd Supermen, ajo fatkeqja e "quranit" qė vetėm fle ja nisė fantazisė pėr "Supermenin" e shoqės. :wink:Mendaj e njeriut shum e ligsht, vertet ne femnat mundem me fol me
detalje me njeren tjetren, pot te gjitha nuk lakmojn ne burrin e huj.

E di ce e dini te gjith :P

:shock: jo une nuk e pasna dite kete gje dr1ta 8) ,, te pershendes,,
njeriu sa te jeton meson.... :wink:aaaaa sje naiv hiq :P :P

Kavaleri
04-01-07, 12:50
pse meshkujt deshirojn ti ken me shum se 1 femer pra nuk ju mjafton vetem nje kurse ne vajzat vertet jemi me ndryshe

a jan gjith meshkujt keshtu???
a duhet te quditemi ne vajzat per kte gje apo tashme e dim esht normale per kta meshkujt ???
:?: :?: :?: :?: :?:
Te gjithe jemi meshkuj edhe te gjithe jemi ashtu si thua ti.
per veq atyreve sunqinav,ose atyreve qe ju tuten garve.
Por kurgja nuk jan meshkujt qka jan femrat hmmm.
edhe kur ti bashkon keto dyat e ti vlerson se me kend e bejn meshkujt sex me femrat qka dot thot se edhe femra duhet tradhtur dikend per tu be mashkulli tradhetar.

emine
20-12-08, 18:33
Meshkujte s"Munden me ndejt me nga nje,se deshirojne me deshmu shum,edhe pse nuke jan per dy gra,ata prep mundohen mi ba dy vetem me tregu se jan dikushi....

thellenza
22-12-08, 00:22
Sepse si duket, ne te vertete besojn ne ate fjalen qe e ka qit dikush: "Burri eshte per 7 gra"! Dhe deri sa te ta vertetojn se veshtire e kan edhe vetem me nje, nuk binden nga e kunderta. :biggrin:

emine
22-12-08, 00:24
Sepse si duket, ne te vertete besojn ne ate rrenen qe e ka qit dikush: "Burri eshte per 7 gra"! :biggrin:

Po besa edhe ni verzion tjeter oshte*Burri per shtat gra*...kurse *gruja per nji katund*:p

thellenza
22-12-08, 00:32
Po besa edhe ni verzion tjeter oshte*Burri per shtat gra*...kurse *gruja per nji katund*:pVetem se ne femrat nuk dojm te i besojm kesaj "thenje", aq sa ata i besojn asaj qe flitet per ata...thjesht ne kete pik ne jemi me realiste. :biggrin:

LABI
22-12-08, 00:43
Ne kete kontekst/rast nese kerkoni pergjegjen , athere e keni te njejet :

Per te njejtat shkaqe, arsye, shpjegime pse s'mund te rri dhe nje femer ! :rolleyes:

Jana
22-12-08, 09:01
Kan qef me ndrru se ju bohet Bajat.....

emine
22-12-08, 09:51
Ne kete kontekst/rast nese kerkoni pergjegjen , athere e keni te njejet :

Per te njejtat shkaqe, arsye, shpjegime pse s'mund te rri dhe nje femer ! :rolleyes:


Boll e lyp dajakin ti o Lab,vetem ke shenu mire ketu,,,mos ja futni ote breh gjeth meshkujt meshkujt,,,po me kond po ndrrojne meshkujt,ne kto gjana femrat e majne msheft,se ndrrojne ma shum s emashkulli,,,,shuni mos tju nin kush ,kure e dini se dy gjinite gadi njejte jan per kto sene,,,

shfletuesi_
22-12-08, 10:37
Atehere plotesonjani deshirat njeri tjetrit... Nga momenti qe jeni dashuruar jeni perona qe duhet te udheheqeni nga deshirat e njeri tjetrit .. E besoj kjo do funksionoj dhe sdo ju le qe te anashkaloni te dashurin te dashuren..

LABI
22-12-08, 13:18
Boll e lyp dajakin ti o Lab,vetem ke shenu mire ketu,,,mos ja futni ote breh gjeth meshkujt meshkujt,,,po me kond po ndrrojne meshkujt,ne kto gjana femrat e majne msheft,se ndrrojne ma shum s emashkulli,,,,shuni mos tju nin kush ,kure e dini se dy gjinite gadi njejte jan per kto sene,,,

rri shtremt e fol drejt :biggrin:

Edhe mundesisht mos ma prish tripin me fillim t'lumes dite . Mesap ty s'te kish dhane hala kush dajak qe s'e kishe zane neper goje qaq shpesh dajakun.... :P