PDA

View Full Version : Une jam kullerka2


kullerka2
04-12-04, 10:44
Pershendetje me vjen mir qe jam regjistruar ktu tek ju nese keni ndonje pytje rreth meje ather urdhroni pytni :?:

Kercovari
04-12-04, 11:25
Pershendetje me vjen mir qe jam regjistruar ktu tek ju nese keni ndonje pytje rreth meje ather urdhroni pytni :?:

Asgje konkrete Kulerka 2.
Suksese te njepasnjeshme ne jete,shendet te plote dhe realizimi i deshirave te tua eshte gjithcka qe mund te ju deshiroj Kercovari,pa haruar edhe mireseardhjen ne dardania.de.
Me respekt Kercovari.

Mafiozi
04-12-04, 18:38
Pershendetje me vjen mir qe jam regjistruar ktu tek ju nese keni ndonje pytje rreth meje ather urdhroni pytni :?:

Pershendetje kullerka :wink:
A bon me dit pse nuk po hyn me shum ne forum, po na mungon :( :wink:

uliksi31
04-12-04, 18:45
Pershendetje me vjen mir qe jam regjistruar ktu tek ju nese keni ndonje pytje rreth meje ather urdhroni pytni :?:

Pershendetje kullerka :wink:
A bon me dit pse nuk po hyn me shum ne forum, po na mungon :( :wink:

Ajo sot eshte regjistruar.Ska pas kur me na mungua :shock: :lol:
Mire se ke ardhur Kullerka.Ti shkruaj,do shofish se si te pershendesin vllezrit dhe motrat.

Kullerka
06-12-04, 16:01
Ejj syno hahha mire se erdhe Kullerk ahhaha hey edhe foton hallall e paske ndu aa?si kullerk po dukesh ahahha

uliksi loqki a po e din be se ktu ka aps kullerka edhe ma heret heheheh
nashta per mu e ka pas mafiozi a po mafioz???
salutationnn mon coeur !bonn journee hahah a bientot!

uliksi31
06-12-04, 16:32
Ejj syno hahha mire se erdhe Kullerk ahhaha hey edhe foton hallall e paske ndu aa?si kullerk po dukesh ahahha

uliksi loqki a po e din be se ktu ka aps kullerka edhe ma heret heheheh
nashta per mu e ka pas mafiozi a po mafioz???
salutationnn mon coeur !bonn journee hahah a bientot!

Ndoshta per ty e ka pas.Po ty me te pershendet bile edhe fort.Si nuk te paskam pare me par :!: :?: Mire se na ke ardh ne kte shtepi te madhe dhe mikepritse :lol:

Kullerka
07-12-04, 15:35
uliksi31 sinqerisht flm.op ka kohe qe jam mikprit prej miqve te tjere se kaher jom une interesant qysh s'me paske pa hehe nejse ..kalofshe interesant a?bye bye

livoreka bicio
07-12-04, 21:58
KULLERKA. TE PERSHENDES DHE TE UROJE MIRESEARDHJE, DHE DISPONIM TE KENDESHUM NE KETE FORUM... :P MBETESHE E PERSHENDETUR NGA UNE :wink:

turisti
08-12-04, 23:42
Pershendetje me vjen mir qe jam regjistruar ktu tek ju nese keni ndonje pytje rreth meje ather urdhroni pytni :?:

Kullerka nr2,mire se erdhe dhe mos e harro gjithmone ta cekesh cila je : 1 ja 2. Te deshiroj momente te mira ne mesin tone.


Me nderime,TURISTI. :wink:

dr1ta
09-12-04, 13:57
Mire se erdhe ne forum ja kalofsh mire :wink: :)