PDA

View Full Version : Gjumashja


Faqet : [1] 2 3 4 5

turisti
12-12-04, 21:31
DHE MIRĖ SE NA ERDHE NE PALLATIN MBRETĖROR.


TURISTI

Gjumashja
12-12-04, 21:41
Turisti flm shume dhe mire se ju gjej edhe juve te gjithve ketu :wink: :wink:

ShEjToNkA
12-12-04, 21:42
Hajde Gjumasha mirė se qenke ardhė nė Pallatin Mbretėro!
Tybe si pėrgjumshėm ma ,ama me gjithate ia paske arritė ,e erdhe shpejtė e mirė boll :lol: :lol:
Tė pėrshėndes dhe tė urojė pėr shkrimet duke tė dėshiru qė tė na shkruani edhe xxxxx shkrime tjeraa

turisti
12-12-04, 21:45
Turisti flm shume dhe mire se ju gjej edhe juve te gjithve ketu :wink: :wink:

Me nder qofsh,me gjithe qe " nuk kuptoj si i arrite keto 1000 postime duke fjetur ", (hajgare ),hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

Te pershendes,TURISTI :wink:

vushtrria
12-12-04, 21:47
gjumashe te uroi per 1000 postimet edhe bravo te qofte :lol: ashtu pergjumshum ia arrite qellimit ma ne funde ne pallatin mbreteror,ju uroi qe edhe ne te ardhemen te jeni aktive ne forumin dardania.vushtrriu ju deshiron te gjitha te mirat

dr1ta
12-12-04, 21:48
Kuku Gjumashja :)

Urime 1000 postime shpresoj ce kalon mire edhe me tutje ne forum,urime :) :)

Gjumashja
12-12-04, 21:51
Hajde Gjumasha mirė se qenke ardhė nė Pallatin Mbretėro!
Tybe si pėrgjumshėm ma ,ama me gjithate ia paske arritė ,e erdhe shpejtė e mirė boll :lol: :lol:
Tė pėrshėndes dhe tė urojė pėr shkrimet duke tė dėshiru qė tė na shkruani edhe xxxxx shkrime tjeraa

flm shejtonka me hapa te sigurt kam arrit deri ktu po shpresoj qe ne te ardhmen edhe ma shume ko me shkrujt te pershendes shume

MemphiSx
12-12-04, 21:52
Gjumashe Urime 1000 postimet tuja,edhe pse krejt jerem i ki shkru Te gjitha shkrimet tuja i kan dhene hijeshi Forumit
Te pershendes ;)

Gjumashja
12-12-04, 21:52
Turisti flm shume dhe mire se ju gjej edhe juve te gjithve ketu :wink: :wink:

Me nder qofsh,me gjithe qe " nuk kuptoj si i arrite keto 1000 postime duke fjetur ", (hajgare ),hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

Te pershendes,TURISTI :wink:


hhahahahahhahhahahahah hhahahahahhaha turisti hahahahhahahaahhaah breshk mo

Gjumashja
12-12-04, 21:53
gjumashe te uroi per 1000 postimet edhe bravo te qofte :lol: ashtu pergjumshum ia arrite qellimit ma ne funde ne pallatin mbreteror,ju uroi qe edhe ne te ardhemen te jeni aktive ne forumin dardania.vushtrriu ju deshiron te gjitha te mirat

vushtria te falemderoj shume po shpresoj qe te gjithe te jemi sa me shume aktiv se ktu po msojm shume qka edhe u knaqem krejt valla

Gjumashja
12-12-04, 21:54
Kuku Gjumashja :)

Urime 1000 postime shpresoj ce kalon mire edhe me tutje ne forum,urime :) :)

dr1ta te pershendes flm shpresoj qe edhe ti te vijsh se ktu ne pallat vend shume i bukur koka ngutu hahahahahahhaha

Gjumashja
12-12-04, 21:55
Gjumashe Urime 1000 postimet tuja,edhe pse krejt jerem i ki shkru Te gjitha shkrimet tuja i kan dhene hijeshi Forumit
Te pershendes ;)

hahhahahahaha hahahhahahahahhahahaha ani dikush ka duft me kane jerem flm shume edhe une ty te pershendes :lol:

livoreka bicio
12-12-04, 21:59
GJUMASHJA TE UROJE 1000 POSTIMET E TUA, TE CILATE JANE METE VERTET, SHUME INTERESANTE ,DHE DIVERTENTE...NJEHERITE TE UROJE EDHE INTEGRIMIN NE PALLATINE MBRETERORE...GJITHE KENA MENDUAR QE GJUMASHJE VETEM FLEJNE POR JA NUK KE FLEJTE EDHE AQE SHUME, HAHAHAH :lol: :lol: .TE PERSHENDES DHE TE UROJE EDHE ME TUTJE QE TE KISHE DISPONIM DHE TE NA SHKRUAJSHE SHUME SHKRIME TE TILLA.

ME SIMPATI DHE RRESPEKTE JE E PERSHENDETUR GJITHEMONE NGA UNE.

BICIO :wink:

turisti
12-12-04, 22:00
Turisti flm shume dhe mire se ju gjej edhe juve te gjithve ketu :wink: :wink:

Me nder qofsh,me gjithe qe " nuk kuptoj si i arrite keto 1000 postime duke fjetur ", (hajgare ),hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

Te pershendes,TURISTI :wink:


hhahahahahhahhahahahah hhahahahahhaha turisti hahahahhahahaahhaah breshk mo

Po,por e SIGURT.

Me nderime,TURISTI.

Gjumashja
12-12-04, 22:04
GJUMASHJA TE UROJE 1000 POSTIMET E TUA, TE CILATE JANE METE VERTET, SHUME INTERESANTE ,DHE DIVERTENTE...NJEHERITE TE UROJE EDHE INTEGRIMIN NE PALLATINE MBRETERORE...GJITHE KENA MENDUAR QE GJUMASHJE VETEM FLEJNE POR JA NUK KE FLEJTE EDHE AQE SHUME, HAHAHAH :lol: :lol: .TE PERSHENDES DHE TE UROJE EDHE ME TUTJE QE TE KISHE DISPONIM DHE TE NA SHKRUAJSHE SHUME SHKRIME TE TILLA.

ME SIMPATI DHE RRESPEKTE JE E PERSHENDETUR GJITHEMONE NGA UNE.

BICIO :wink:

hahahahaha flejn por me syhapur hahahahahah sigurisht qe edhe me tej do te jem aktive me gjithe ju tjerve :lol:

DEA
12-12-04, 22:05
GJUMASHE SHE URIME ZEMER

Gjumashja
12-12-04, 22:10
GJUMASHE SHE URIME ZEMER

flm loqkamejk te pershendes :wink:

IceGirl
12-12-04, 22:13
GHUMASHE Urime 1000 postimet dhe ishalla qellon me nje vjeherr te urt se kuku vjehrrat nuk i dojn gjumashet fort ....... :)

Gjumashja
12-12-04, 22:18
GHUMASHE Urime 1000 postimet dhe ishalla qellon me nje vjeherr te urt se kuku vjehrrat nuk i dojn gjumashet fort ....... :)

hahahhahahahah flm jo moj kush po rrike ne diten e sotit me vjera burri edhe boll osht :wink:

Honesty^uk.
12-12-04, 22:49
Gjumashe urime per 1000 shkrimet tuaja, dhe ardhjen ne pallatin e mbreterise

aferdita
13-12-04, 09:04
Gjumashe urime dhe mire se erdhe ne Pallatin tone Mbreteror :wink:
Gjumashe por dalngadal edhe ti arrite :wink: vetem vazhdo keshtu

Diana007
13-12-04, 09:19
E luja Gjumashe luja arrite valla ne Pallatin Mbretror , te uroj nga zemra loqko dhe vetem vazhdo keshtu se jem ka knaqem bashk, edhe pse shpesh po perlahemi :P hehehehheheheheeh cila me sherby :lol: , po parm shum mir ja jem bashk hehhehehehheh

Urime, t puth shum shum Diana

Kercovari
13-12-04, 09:49
E nderuara Gjumashja
Te gjitha postimet e tua zbulojne fotografin reale te nje femre tek e cila mund te gjesh fjale te embla me plot humor dhe mirekuptim.
Shkrimet e tua zbulojne karakterin e nje femre te kulturuar dhe komunikuese,gje qe te ben edhe me interesante per te gjithe ne.
Prandaj,prano keto urime si nje doze kurajuese qe edhe ne te ardhmen te qendros me ne,Amazona e forumit dardania.de.
Zoti te befte si eshte me mire.
Me respekt,Kercovari.

lazdrani
13-12-04, 12:23
Opa edhe nje mbretereshe e re :wink: Gjumashja urime per kete titull te merituar se na kenaqe vella :wink: Lazdrani :P

Gentiana
13-12-04, 13:28
Gjumashe, urime edhe ne emer timin dhe mire se vjen ne pallatin mbreteror,vazhdo keshtu.
ēdo te mire per ty.


Genta

Murgesha
13-12-04, 13:32
Gjumashe urime edhe nga ana ime, mirė se na vjen nė pallatin tonė mbretėror.

Mafiozi
13-12-04, 20:35
Gjumashja moter te uroj qdo te mir ne pallatin mbreteror.
Shum urime per 1000 postimet dhe shpresoj shum tjer shkrime
te kendshem prej teje.

Te pershendes gjumashja jon :wink:
8)

Gentiani
14-12-04, 00:43
Gjumashja edhe ti nė pallat shkove a?!

Urime Gjumashja se ka pasur nevojė edhe pallati pėr njė Gjumashe, edhe pse atje nuk punohet hiq :wink:

Urime pėr 1000 postimet tua dhe tė deshirojė ta vazhdosh me gjumė nė postimet e tua tė mėtutjeshme :wink: :lol:

Barbaroza
14-12-04, 12:29
Urime Gjumashja.Ti gezosh edhe shume postime tjera mes nesh!

Gjumashja
14-12-04, 13:11
Gjumashe urime per 1000 shkrimet tuaja, dhe ardhjen ne pallatin e mbreterise

flm dhe mire se ju gjeta edhe juve atje :wink:

Gjumashja
14-12-04, 13:16
aferdita,diana,Kercovari,Lazdrani,Genta, Murgesha,Mafiozi,Gentiana,Barbaroza ju falenderoj te gjithve per tere ngrohtesin qe ma jepni qe edhe me tutje te jem ketu ne mes jush ju pershendess shume shume dhe uroj qe edhe ata qe ende skan ardh ne pallat mbretror te vijn sa me shpejt se shume cool ne Pallat valla :wink: :wink:

Naki
14-12-04, 15:22
Edhe nje princesh ju shtua mbreterise,gjithmone e hareshme e Vitale ne shkrimet e postuara.
Urime per postimin e 1000 qe te na dhuroshe edhe me tutje shkrime simpatike.
Me nderime Naki

Gjumashja
16-12-04, 18:39
Edhe nje princesh ju shtua mbreterise,gjithmone e hareshme e Vitale ne shkrimet e postuara.
Urime per postimin e 1000 qe te na dhuroshe edhe me tutje shkrime simpatike.
Me nderime Naki

flm Naki te pershendes shume :wink:

Mafiozi
01-01-05, 23:14
Gezuar vitin e ri gjumashja jonMbetesh gjithmon e lumtur dhe e gezuar siq je tani.

Shendeti dhe sukseset te percjelleshin ter jeten.Te pershendes

Me respekt
Mafiozi

dr1ta
02-01-05, 01:00
Gezuar vitin e ri Gjumashe , Cdo te mire ne ket vit :) :)

livoreka bicio
02-01-05, 11:32
GJUMASHJA, GEZUARE VITIN E RI 2005.TE DESHIROJE REALIZIMEN E ENDRRAVE TE TUA NE KETE VITE. :wink:

halla e madhe
02-01-05, 11:55
Gjumashe_Urime,Urime....suksese ne jete :!:

lazdrani
02-01-05, 13:26
GEZUAR 2005 Gjumashja :wink:

Barbaroza
02-01-05, 14:37
Gezuar,gezuar Gjumashja 2005!

Gentiani
03-01-05, 13:20
Gjumashja, Gėzuar dhe Urime Vitin e Ri 2005, me dėshirė qė ky vit tė jetė vit i Shėndetit, Sukseseve, Dėshirave, Dashurisė, Gėzimeve dhe Lumturisė pėr Ty dhe Familjen Tuaj!

Gentiani!

P.S. Le tė jetė ky vit poashtu Vit, qė tė zgjohesh nga gjumi :lol: :lol: :wink:

vushtrria
03-01-05, 13:29
gjumashe GEZUAR 2005 dhe shendet e nderuar.

Gjumashja
16-01-05, 10:51
Mafiozi, dr1ta,livoreka bicio,halla e madhe,lazdrani,Barbaroza,Gentiani,vushtria flm per Urimet Gezuar edhe juve Viti i Ri 2005, ju realizofshin edhe juve te gjitha deshirat :wink: edhe pse pak me vones qka me bo tash me doli gjumi :lol:

Arbėri
16-01-05, 11:08
Gjumashe, URIME edhe nga Arbėri :lol:


Te gjitha te mirat :P :P :P :P

Gjumashja
18-01-05, 16:27
Gjumashe, URIME edhe nga Arbėri :lol:


Te gjitha te mirat :P :P :P :P


Arber flm shume te pershndes

Arbėri
18-01-05, 17:00
Gjumashe, URIME edhe nga Arbėri :lol:


Te gjitha te mirat :P :P :P :P


Arber flm shume te pershndes


Si urdheroni Gjumashe :lol: :lol:
Jeni e rrespektuar nga Arberi :lol: :P :)

Arbėri
19-01-05, 23:15
Gjumashe!

Edhe pse je ne gjume :wink: te pershendes dhe te uroj festen e Bajramit :lol: :lol: :lol:


Te gjitha te mirat neser e tutje, ishallaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gjumashja
08-02-05, 18:55
Gjumashe!

Edhe pse je ne gjume :wink: te pershendes dhe te uroj festen e Bajramit :lol: :lol: :lol:


Te gjitha te mirat neser e tutje, ishallaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Arber te pershendes edhe une ty shume e flm per fest ti ma urove bajramin une ty po ta uroj Shen Valentinin veq zgjut a :P

Drenicaki
08-02-05, 18:58
urime gjumashe per keto shkrime se une zgjut e spo muj me ta kalu ty fjet!hahahahahahahahaaa :lol: :lol:

Gjumashja
08-02-05, 19:22
hahahahha faleminderit Drenicaki epo une fjetun me sy qel hahahaha per ata edhe jam e shpejt :P

Arbėri
08-02-05, 20:19
Gjumashe!

Edhe pse je ne gjume :wink: te pershendes dhe te uroj festen e Bajramit :lol: :lol: :lol:


Te gjitha te mirat neser e tutje, ishallaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Arber te pershendes edhe une ty shume e flm per fest ti ma urove bajramin une ty po ta uroj Shen Valentinin veq zgjut a :PShume smut a?http://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gif

Murgesha
08-02-05, 20:22
Gjumashe shumė urime pėr 2 mijė postimet tua tė pėrgjumura.
Ishalla pėrgjumshėm i ban edhe nja 10 mijė tjera.
Tha Murgesha dhe iku vrap se ja filloi me ju hapė goja pėr gjumė. :lol:

Maca
08-02-05, 20:24
Gjumashja urime 1000 postime me fal per vonesen :oops: te na besh edhe shum postime te bukura dhe te lutem zgjohu ma shpesh nga gjumi se ski hajer qy...

Ok te pershendes dhe ia kalo bukur ne dardania tung tung :wink:

erita
08-02-05, 20:25
Gjumashe urime 2000 postime :!:
te deshiroj nje rruge sa ma te gjate ne forum dhe xxxxxxxx postime


pershendetje nga zemra dhe ēdo te mir,erita.

Maca
08-02-05, 20:33
upsssssss Gjumashjaaaaaaa uriiiiiiiimeeeeeeeeee 2000 bijo hahah me fal se mmmm koncentrimi nen nivel sonte... :oops: :wink:

Gjumashja
08-02-05, 20:45
Murgesha,Maca, erita flm ju uroj edhe juve gjitha te mirat edhe gjume ma shume hahahahhaha

Ylberi_be
08-02-05, 21:15
Pershendetje nga zemra gjumashe 8)
Te uroj edhe shum shkrime se 2000 pak po me dukenedhe spo besoj ma shum gjum sa qut e me shkru aq shum ndoshta ne edhe ne gjum po i shkrun s di veq kisha pas qef me ta marr at gjum se diqa pa fjet
te uroj mbretrin gjumashare se atje sefa ki me ba veq me gisht ki me ba sen ski me shkru :lol: :lol: :P :P :lol: :lol: :wink:

Kercovari
08-02-05, 21:57
Karakteristika eshte te thuhet se Gjumashet aq jan te pergjumosura sa edhe miza kur u vjen tek hunda e lene te beje qefin e vete.
Po e jona Gjumashe e nderuar dalohet nga ato vertet te gjumesuara ne shume segmente te jetes.
Gjumashje Studente,aktive FD,plot homor dhe mirekuptim,komunikuese,e vyeshme dhe me plot dinamizem ne momentin e duhur te pergjigjet me korektesi dhe pa hidherim qe deshmon se kemi te bejme me nje Zonje qe ka ve pare vetes vizionin e te qenit njeri, qe le te kuptosh se vertet edhe gjumin nuk e ben taman.
Un te uroj gjitha te mirat e nderuar deri ketu ku ke arritur i bindur se edhe ne te ardhmen do te qendrosh me ne duke te deshiruar,Te dhasht Zoti cka te do edhe zemra.
Me respekt Kercovari.

Barbaroza
08-02-05, 22:00
Edhe pse ne gjume dimeror,Gjumashja i paska bere mbi 2000 postime :)
Urime,urime Gjumashja,edhe shume e shume shjkrime tjera te uroj. :wink:

ShEjToNkA
08-02-05, 22:09
Shumė herė jerum e shumėherė pėrgjumshėm :lol: :lol: rrallėherė e posa zgjuarė dhe shumė rralėherė taman e zgjuarė me gjithatė FD-ėn po e freskonė me shkrimet e saj tė mrekullueshme e jona ,Gjumashja!

Gjumaashe sissss, tė urojė pėr dy mijė shkrimet e juaja dhe tė dėshirojė edhe xxxxxxxxxxxxxxxx shkrime tė tilll si deri mė tani. Jeni e mrekullueshme.

Ku do qė je kalofshh ėndrrra tė bukuraa asi desha tė themė castė tė bukuraaaaaa :wink:

Gjumashja
08-02-05, 22:16
Pershendetje nga zemra gjumashe 8)
Te uroj edhe shum shkrime se 2000 pak po me dukenedhe spo besoj ma shum gjum sa qut e me shkru aq shum ndoshta ne edhe ne gjum po i shkrun s di veq kisha pas qef me ta marr at gjum se diqa pa fjet
te uroj mbretrin gjumashare se atje sefa ki me ba veq me gisht ki me ba sen ski me shkru :lol: :lol: :P :P :lol: :lol: :wink:

flm per te gjitha e gjumin smuna me ta jep valla hahahahahaah te pershendes shume edhe ty te uroj gjitha te mirat

Gjumashja
08-02-05, 22:38
Karakteristika eshte te thuhet se Gjumashet aq jan te pergjumosura sa edhe miza kur u vjen tek hunda e lene te beje qefin e vete.
Po e jona Gjumashe e nderuar dalohet nga ato vertet te gjumesuara ne shume segmente te jetes.
Gjumashje Studente,aktive FD,plot homor dhe mirekuptim,komunikuese,e vyeshme dhe me plot dinamizem ne momentin e duhur te pergjigjet me korektesi dhe pa hidherim qe deshmon se kemi te bejme me nje Zonje qe ka ve pare vetes vizionin e te qenit njeri, qe le te kuptosh se vertet edhe gjumin nuk e ben taman.
Un te uroj gjitha te mirat e nderuar deri ketu ku ke arritur i bindur se edhe ne te ardhmen do te qendrosh me ne duke te deshiruar,Te dhasht Zoti cka te do edhe zemra.
Me respekt Kercovari.


Kercovari te pershendes shume per mendimet tua pozitive qe i ke per mua edhe une shpresoj qe keshtu do te vazhdojm te qendrojm te gjithe ne forumin dardania se me te vertet shume njerz te mire ka ketu, edhe u kenaqem valla :wink:

Gentiani
08-02-05, 22:59
GJUMASHE,URIME URIME EDHE - 1000 - POSTIME tjera mendova :lol: :lol: :wink:

Gjumashja
09-02-05, 14:23
Edhe pse ne gjume dimeror,Gjumashja i paska bere mbi 2000 postime :)
Urime,urime Gjumashja,edhe shume e shume shjkrime tjera te uroj. :wink:


barbaroza te falemderit shume une e ngadalshme por sigurt :P

Naki
09-02-05, 17:20
Gjithmone e hareshme e Vitale ne shkrimet e postuara.
Urime postimi i 2000 qe te na dhuroshe edhe me tutje shkrime simpatike.
Me nderime Naki
_________________

Gjumashja
09-02-05, 21:14
Shejtonka,Gentiani,Naki ju pershendes shume dhe ju uroj gjithashtu edhe juve gjitha te mirat :wink:

Mafiozi
10-02-05, 00:59
Urime per 2000 postimet e tua Gjumashja simpatike.


Sjell nje argetim te nxeht ne forum, sinqeriteti dhe respekti jan gjithmon
me ty. Me pelqen karakteri yt gjumashja jon, vetem vazhdo ne ket menyr
per shum shum tjer shkrime edhe pse bisedon me ne prej krevati :lol: :D

Je e mrekullueshme :wink:
Te pershendes sinqerisht.Mafiozi.

turisti
10-02-05, 01:10
Gjumashe,Gjumashe,

Urime :P 2000 :P postime te " pergjumta ".Krejt e me shume i takon grupes time ku postimet behen ne menyre interesante ;ja duke fjetur,ja duke qeshur.


Shendeti dhe lumturija i percjellshin postimet e tua te ardhshmet.

Me nderime,
TURISTI.

Gjumashja
10-02-05, 20:06
Urime per 2000 postimet e tua Gjumashja simpatike.


Sjell nje argetim te nxeht ne forum, sinqeriteti dhe respekti jan gjithmon
me ty. Me pelqen karakteri yt gjumashja jon, vetem vazhdo ne ket menyr
per shum shum tjer shkrime edhe pse bisedon me ne prej krevati :lol: :D

Je e mrekullueshme :wink:
Te pershendes sinqerisht.Mafiozi.


Mafiozi te pershendes edhe ty shume shume per mendimet tua qe i ke per mu gjithashtu edhe ty te uroj shume shkrime e kurr mos e harro forumin dardania :wink:

Arb
10-02-05, 20:09
Urime Gjumashe!

Edhe 10.000 te tjera postime se shpejti!

dembelica
10-02-05, 20:11
Te pershendes Gjumashe dhe te uroj per postimet e tua e ishalla edhe pa kufi postime tjera :)
Kalo sa me mire :wink:

Gjumashja
10-02-05, 20:17
Gjumashe,Gjumashe,

Urime :P 2000 :P postime te " pergjumta ".Krejt e me shume i takon grupes time ku postimet behen ne menyre interesante ;ja duke fjetur,ja duke qeshur.


Shendeti dhe lumturija i percjellshin postimet e tua te ardhshmet.

Me nderime,
TURISTI.

Gjithashtu ehde ty turisti te uroj shendet e gjitha te mirat se me te vertet pranija e shume njerzve te mire edhe te sinqert me kane bere qe une te hy qdo dite ndoshta me ore te tera edhe kur jam mire, por edhe kur jam keq shpresoj qe edhe ne te ardhmen edhe une edhe ju do te qendroni ketu :wink:

Gjumashja
10-02-05, 20:20
Arb edhe dembelica ju pershendes gjithashtu edhe juve dhe ju uroj gjithashtu edhe ju qe te arritni sa me shpejt ne pallatin mbreteror se me te vertet mbreteron nje atmosfer shume e bukur :D

Dreni30
10-02-05, 21:28
Gjumashe edhe une te uroj per ato 1000 shkrime tjera dhe dehiroj qe edhe xxxxx tjera ti besh.


Te pershendes Dreni30

biondi_f86
10-02-05, 21:37
Gjumashja urime 2000 shkrimet e tua te bukura qe i ke zhvillua ne dardani.de :wink:

Niherit te uroje edhe gjume te mire ne forum. :D :D :D :D

pershendetje te sincerta. :wink:

Gjumashja
10-02-05, 21:56
Gjumashe edhe une te uroj per ato 1000 shkrime tjera dhe dehiroj qe edhe xxxxx tjera ti besh.


Te pershendes Dreni30


njashtu edhe ty te uroj te ma tejkalosh :wink:

Gjumashja
10-02-05, 22:00
Gjumashja urime 2000 shkrimet e tua te bukura qe i ke zhvillua ne dardani.de :wink:

Niherit te uroje edhe gjume te mire ne forum. :D :D :D :D

pershendetje te sincerta. :wink:faleminderit hahahahah une ty te uroj gjume te rehatshem kur te arrijsh ne mbreteri :P

turisti
10-02-05, 22:02
Gjumashe,Gjumashe,

Urime :P 2000 :P postime te " pergjumta ".Krejt e me shume i takon grupes time ku postimet behen ne menyre interesante ;ja duke fjetur,ja duke qeshur.


Shendeti dhe lumturija i percjellshin postimet e tua te ardhshmet.

Me nderime,
TURISTI.

Gjithashtu ehde ty turisti te uroj shendet e gjitha te mirat se me te vertet pranija e shume njerzve te mire edhe te sinqert me kane bere qe une te hy qdo dite ndoshta me ore te tera edhe kur jam mire, por edhe kur jam keq shpresoj qe edhe ne te ardhmen edhe une edhe ju do te qendroni ketu :wink:

Faleminderit GJUMASHE e nderuar,

Mos harro se DARDANIA eshte ILAQI i SHPIRTIT dhe me te vertete eshte atmosfera e mire kur takohen njerzit e mire dhe argrtohen keshtu.

Sa do te jem ketu nuk e dij,por per ty besoj se do te jesh deri ne penzion,sepse edhe ashtu koha do te te kaloje krejt ne gjum,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahah(hajgare).

Me nderime si ēdo here,

TURISTI.

Gjumashja
10-02-05, 22:14
Gjumashe,Gjumashe,

Urime :P 2000 :P postime te " pergjumta ".Krejt e me shume i takon grupes time ku postimet behen ne menyre interesante ;ja duke fjetur,ja duke qeshur.


Shendeti dhe lumturija i percjellshin postimet e tua te ardhshmet.

Me nderime,
TURISTI.

Gjithashtu ehde ty turisti te uroj shendet e gjitha te mirat se me te vertet pranija e shume njerzve te mire edhe te sinqert me kane bere qe une te hy qdo dite ndoshta me ore te tera edhe kur jam mire, por edhe kur jam keq shpresoj qe edhe ne te ardhmen edhe une edhe ju do te qendroni ketu :wink:

Faleminderit GJUMASHE e nderuar,

Mos harro se DARDANIA eshte ILAQI i SHPIRTIT dhe me te vertete eshte atmosfera e mire kur takohen njerzit e mire dhe argrtohen keshtu.

Sa do te jem ketu nuk e dij,por per ty besoj se do te jesh deri ne penzion,sepse edhe ashtu koha do te te kaloje krejt ne gjum,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahah(hajgare).

Me nderime si ēdo here,

TURISTI.


hahahhahahahaaha turisti me te vertet je qehsarak shume :wink:

turisti
10-02-05, 22:36
Gjumashe,Gjumashe,

Urime :P 2000 :P postime te " pergjumta ".Krejt e me shume i takon grupes time ku postimet behen ne menyre interesante ;ja duke fjetur,ja duke qeshur.


Shendeti dhe lumturija i percjellshin postimet e tua te ardhshmet.

Me nderime,
TURISTI.

Gjithashtu ehde ty turisti te uroj shendet e gjitha te mirat se me te vertet pranija e shume njerzve te mire edhe te sinqert me kane bere qe une te hy qdo dite ndoshta me ore te tera edhe kur jam mire, por edhe kur jam keq shpresoj qe edhe ne te ardhmen edhe une edhe ju do te qendroni ketu :wink:

Faleminderit GJUMASHE e nderuar,

Mos harro se DARDANIA eshte ILAQI i SHPIRTIT dhe me te vertete eshte atmosfera e mire kur takohen njerzit e mire dhe argrtohen keshtu.

Sa do te jem ketu nuk e dij,por per ty besoj se do te jesh deri ne penzion,sepse edhe ashtu koha do te te kaloje krejt ne gjum,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahah(hajgare).

Me nderime si ēdo here,

TURISTI.


hahahhahahahaaha turisti me te vertet je qehsarak shume :wink:

Faleminderit,ti je " e pergjumshme shume",hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahaha. (hajgare)

Me respekt,
TURISTI.

biondi_f86
10-02-05, 22:38
Gjumashja urime 2000 shkrimet e tua te bukura qe i ke zhvillua ne dardani.de :wink:

Niherit te uroje edhe gjume te mire ne forum. :D :D :D :D

pershendetje te sincerta. :wink:faleminderit hahahahah une ty te uroj gjume te rehatshem kur te arrijsh ne mbreteri :P hahahahahah flm. :D :D :D :wink:

Gjumashja
10-02-05, 23:52
Gjumashe,Gjumashe,

Urime :P 2000 :P postime te " pergjumta ".Krejt e me shume i takon grupes time ku postimet behen ne menyre interesante ;ja duke fjetur,ja duke qeshur.


Shendeti dhe lumturija i percjellshin postimet e tua te ardhshmet.

Me nderime,
TURISTI.

Gjithashtu ehde ty turisti te uroj shendet e gjitha te mirat se me te vertet pranija e shume njerzve te mire edhe te sinqert me kane bere qe une te hy qdo dite ndoshta me ore te tera edhe kur jam mire, por edhe kur jam keq shpresoj qe edhe ne te ardhmen edhe une edhe ju do te qendroni ketu :wink:

Faleminderit GJUMASHE e nderuar,

Mos harro se DARDANIA eshte ILAQI i SHPIRTIT dhe me te vertete eshte atmosfera e mire kur takohen njerzit e mire dhe argrtohen keshtu.

Sa do te jem ketu nuk e dij,por per ty besoj se do te jesh deri ne penzion,sepse edhe ashtu koha do te te kaloje krejt ne gjum,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahah(hajgare).

Me nderime si ēdo here,

TURISTI.


hahahhahahahaaha turisti me te vertet je qehsarak shume :wink:

Faleminderit,ti je " e pergjumshme shume",hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahaha. (hajgare)

Me respekt,
TURISTI.

hahhahahahahahahahahaha ma more se mu qky goja tu kesh me ty hahahahhahaha n/p

turisti
11-02-05, 00:00
Gjumashe,Gjumashe,

Urime :P 2000 :P postime te " pergjumta ".Krejt e me shume i takon grupes time ku postimet behen ne menyre interesante ;ja duke fjetur,ja duke qeshur.


Shendeti dhe lumturija i percjellshin postimet e tua te ardhshmet.

Me nderime,
TURISTI.

Gjithashtu ehde ty turisti te uroj shendet e gjitha te mirat se me te vertet pranija e shume njerzve te mire edhe te sinqert me kane bere qe une te hy qdo dite ndoshta me ore te tera edhe kur jam mire, por edhe kur jam keq shpresoj qe edhe ne te ardhmen edhe une edhe ju do te qendroni ketu :wink:

Faleminderit GJUMASHE e nderuar,

Mos harro se DARDANIA eshte ILAQI i SHPIRTIT dhe me te vertete eshte atmosfera e mire kur takohen njerzit e mire dhe argrtohen keshtu.

Sa do te jem ketu nuk e dij,por per ty besoj se do te jesh deri ne penzion,sepse edhe ashtu koha do te te kaloje krejt ne gjum,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahah(hajgare).

Me nderime si ēdo here,

TURISTI.


hahahhahahahaaha turisti me te vertet je qehsarak shume :wink:

Faleminderit,ti je " e pergjumshme shume",hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahaha. (hajgare)

Me respekt,
TURISTI.

hahhahahahahahahahahaha ma more se mu qky goja tu kesh me ty hahahahhahaha n/p

Gratis eshte,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahhaahahaha. :wink:

Gjumashja
15-03-05, 13:23
:wink: :lol: :lol:

ShEjToNkA
28-03-05, 21:56
Gjumashe ku do qė je ke njė pėrshėndetje nga unė.
Kalofsh castė tė bukura

Diana007
29-03-05, 15:37
Gjumashe motrishe te pershedes dhe te deshtioj sukese ne jet :wink:

Me respekt Diana :lol:

Barbaroza
29-03-05, 18:14
Gjumashja,erdha te ta prish gjumin pak duke ta dhene nje pershendetje.
Uroj te ja kalosh sa me mire!

Gjumashja
30-03-05, 10:47
Gjumashe ku do qė je ke njė pėrshėndetje nga unė.
Kalofsh castė tė bukuraShejtonka flm te pershendes edhe un e ty shume :wink:

Gjumashja
30-03-05, 10:49
Gjumashe motrishe te pershedes dhe te deshtioj sukese ne jet :wink:

Me respekt Diana :lol:Diana sisss flm per pershendetjen :)

Gjumashja
30-03-05, 10:50
Gjumashja,erdha te ta prish gjumin pak duke ta dhene nje pershendetje.
Uroj te ja kalosh sa me mire!


o flm qe me thire se kesh ka shof nje ender te keqe ja kalofsh me se miri edhe ti gjithashtu :wink:

Kaltrushi
30-03-05, 10:52
gjumashe me ra deshira me te pershendet njehere nga zemra

te uroj shume qaste te bukra

dhe gjdo te mire ne jete

kalo sa ma bukur

te perqafon motrushja jote

kaltrushi

Gjumashja
30-03-05, 10:54
gjumashe me ra deshira me te pershendet njehere nga zemra

te uroj shume qaste te bukra

dhe gjdo te mire ne jete

kalo sa ma bukur

te perqafon motrushja jote

kaltrushi
Kaltrushi me vjen mir nga ana yte edhe une te perqafoj dhe te puth fort mpuqqqqqq

Ylberi_be
31-03-05, 10:29
Gjumashe

urime 2700 postime te uroj te jesh ajo qe un te ndjej :wink:

dr1ta
31-03-05, 12:20
Pershendetje sis deshiroj nje dite sa ma te bukur :) :)

Gjumashja
01-04-05, 08:40
Gjumashe

urime 2700 postime te uroj te jesh ajo qe un te ndjej :wink:


te pershendes se di se qfare me ndjen mirpo une jom kjo qe jom sidoqoft te pershendes edhe ty shume

Gjumashja
01-04-05, 08:41
Pershendetje sis deshiroj nje dite sa ma te bukur :) :)edhe une ty te deshiroj nje dite me rena sot :P

dembelica
01-04-05, 09:04
Pershendetje Gjumashe dhe te uroj qdo te mire ne jete :wink:

Gjumashja
01-04-05, 09:52
Pershendetje Gjumashe dhe te uroj qdo te mire ne jete :wink:


gjithashtu edhe une ty :wink: sis

aferdita
01-04-05, 18:59
Gjumashe te pershendes gjithashtu,kalofsh si eshte me se miri

Aferdita

Gjumashja
01-04-05, 21:27
Gjumashe te pershendes gjithashtu,kalofsh si eshte me se miri

Aferdita


flm te pranoj pershendetjet edhe nga ana ime

Psikologu
02-04-05, 00:40
E nderuara Gjumashe.

Duke ju urur per kontributin tuaj nė ketė forum , ju pershendes duke ju deshiruar qdo tė mirė dhe qaste te lumtura ne jeten tuaj.

Me nderime.

Psikologu

Gjumashja
02-04-05, 18:22
E nderuara Gjumashe.

Duke ju urur per kontributin tuaj nė ketė forum , ju pershendes duke ju deshiruar qdo tė mirė dhe qaste te lumtura ne jeten tuaj.

Me nderime.

Psikologuflm gjithashtu edhe juve ju deshiroj qdo te mir

Agroni22
02-04-05, 18:28
urime gjumashe kom pas mendu se je gjumashe me te vertet por me shkrimet e tua te bukra e ke demantu pohimin tim

Gjumashja
02-04-05, 18:39
urime gjumashe kom pas mendu se je gjumashe me te vertet por me shkrimet e tua te bukra e ke demantu pohimin tim


:wink: :wink:

Naki
03-04-05, 17:59
dritaret qenkan te mbyllura,trokita te pershendes nje vajze me kote e kishte zere gjumi.
ateher po ja le nje pershendetje Gjumashes me deshirat me te mira per ju.

Naki

Gjumashja
03-04-05, 18:15
dritaret qenkan te mbyllura,trokita te pershendes nje vajze me kote e kishte zere gjumi.
ateher po ja le nje pershendetje Gjumashes me deshirat me te mira per ju.

Naki


uhhh a ti ma nxore gjumin aaaa :twisted:


Naki te pershendes edhe un ty shume :wink:

Ylberi_be
03-04-05, 19:01
Postuar: 01.04.2005 08:40 Titulli i mesazhit:

--------------------------------------------------------------------------------

Ylberi_be shkruajti:
Gjumashe

urime 2700 postime te uroj te jesh ajo qe un te ndjej


Gjumashja
te pershendes se di se qfare me ndjen mirpo une jom kjo qe jom sidoqoft te pershendes edhe ty shume

Ylberi

Gjumashe at qe e ndjej desha ta them se Aktrimi yt ne personazhin e gjumashes ja vlen te pershendetet pa hile per mu je aktore e perkruer.

Gjumashja
03-04-05, 19:54
flm e qmoj shume komplimetin tend te pershendes kudo qe je

Ylberi_be
04-04-05, 22:01
Gjumashja Postuar: 03.04.2005 19:54 Titulli i mesazhit:

--------------------------------------------------------------------------------

flm e qmoj shume komplimetin tend te pershendes kudo qe je

Edhe un gjith ashtu dhe fal per ndihmen :lol:

Gjumashja
05-04-05, 10:21
:wink:

Tomori
06-04-05, 10:07
]- Urime Gjumashe te uroj edhe ne te ardhemen ksish postimesh te Bukura siq je ti vet e Bukur moj Bukuroshe, :wink: tungji zemrushe[/color]

Gjumashja
06-04-05, 10:12
]- Urime Gjumashe te uroj edhe ne te ardhemen ksish postimesh te Bukura siq je ti vet e Bukur moj Bukuroshe, :wink: tungji zemrushe[/color]


flm per fjalet tua te embla te deshiroj argetim te kendshem ne forumin ton

Domira
06-04-05, 12:14
Gjumashe urime per postimet tua te kthjellta e te bukura uroj te besh edhe shume te tjera ashtu siq je edhe vete :)

Gjumashja
07-04-05, 10:44
Gjumashe urime per postimet tua te kthjellta e te bukura uroj te besh edhe shume te tjera ashtu siq je edhe vete :)flm te pershendesh shum edhe ty te uroj shume postime te emlba ashtu siq je vet

turisti
07-04-05, 18:27
Gjumashe e nderuar,

Urime :P 3000 :P postime nga zemra .Ti je i vetmi fenomen boteror qe i ka arrit duke fjetur.Te deshiroj gjume te embel e ne ate gjume postimet e reja te percjelluna me shendet dhe lumturi pergjithmone.

Me respekt,
TURISTI. :wink:

Murgesha
08-04-05, 12:58
Gjumashe e nderuar urime pėr 3 mijė shkriemt tuaja tė pėrgjumura dhe tė lezetshme pėr ti lexuar.
Edhe mijėra tjera tė dėshiroj. :lol:

Gjumashja
09-04-05, 09:18
Gjumashe e nderuar,

Urime :P 3000 :P postime nga zemra .Ti je i vetmi fenomen boteror qe i ka arrit duke fjetur.Te deshiroj gjume te embel e ne ate gjume postimet e reja te percjelluna me shendet dhe lumturi pergjithmone.

Me respekt,
TURISTI. :wink:


turisti te pershendes shume :wink: te uroj gjitha te mirat edhe ty

Gjumashja
09-04-05, 09:24
Gjumashe e nderuar urime pėr 3 mijė shkriemt tuaja tė pėrgjumura dhe tė lezetshme pėr ti lexuar.
Edhe mijėra tjera tė dėshiroj. :lol:


flm Murgesh te pershendes shume :wink:

florian
09-04-05, 09:54
URIME TY GJYMASHJA IME
URIME TY 1000 POSTIME
DHE 1000 PO TE UROJ ,
DHE SHUM URIME PO TE POSTOJ.
VAZHDO DHE SHKRU SHKRUAJ GJYMASHJA JON ,
POSTIMET TUA NE ME KENAQESI DO LEXOJM .

URIME.

Gjumashja
09-04-05, 10:16
URIME TY GJYMASHJA IME
URIME TY 1000 POSTIME
DHE 1000 PO TE UROJ ,
DHE SHUM URIME PO TE POSTOJ.
VAZHDO DHE SHKRU SHKRUAJ GJYMASHJA JON ,
POSTIMET TUA NE ME KENAQESI DO LEXOJM .

URIME.


flm me te vertet dote shkruj sa te mundem se me te vertet edhe ju jeni t'mir

dr1ta
09-04-05, 10:53
Urime 3000 postime motrush ....shpresoj ce gjith do te jesh ketu sebashku me neve :)Te pershendes shume

Gjumashja
09-04-05, 11:01
Urime 3000 postime motrush ....shpresoj ce gjith do te jesh ketu sebashku me neve :)Te pershendes shume


Dr1ta flm shpresoj se te gjithe do jemi ktu perjetsisht :wink:

007
10-04-05, 02:29
Pershendetje Gjumashe,dhe urime 3000 postime te arta,kaloni sa me bukur.
me nderime 007

Gjumashja
11-04-05, 08:42
Pershendetje Gjumashe,dhe urime 3000 postime te arta,kaloni sa me bukur.
me nderime 007


007 prano pershendetjet edhe nga ana ime :wink:

Drenicaki
17-04-05, 19:57
Pershendetje ooooooooo shpirtė!
po qu moj ma pej gjumi se diēka spo me rrihet pa ty!
et uron nga shpirti iyti Drenicaki :lol: :lol: :lol:

Diana007
18-04-05, 14:42
Wowo hajde Gjumashe hahde per gjumshem po arrite 3 mishi ,urime motrushe te deshiroj edhe shum shkrime tjera :wink: :wink:

Diana

halla e madhe
18-04-05, 20:39
Ku te ka halla ori gjumashe :?: qohu mori se kane qele lulet e ti veq ne gjume :lol:

Gjumashja
20-04-05, 08:48
Pershendetje ooooooooo shpirtė!
po qu moj ma pej gjumi se diēka spo me rrihet pa ty!
et uron nga shpirti iyti Drenicaki :lol: :lol: :lol:drenicakii erdha edhe une qka spom thirr more me hy ne forum je bo gjeloiz edhe ishalla sum ke tradhtu me najkon hahahaha te pershendesh Drenicak :wink:

Gjumashja
20-04-05, 08:57
Wowo hajde Gjumashe hahde per gjumshem po arrite 3 mishi ,urime motrushe te deshiroj edhe shum shkrime tjera :wink: :wink:

Diana


flm diana :wink:

Gjumashja
20-04-05, 08:58
Ku te ka halla ori gjumashe :?: qohu mori se kane qele lulet e ti veq ne gjume :lol:


eh moj halloke po duhet me fjet kaniher qka me bo po prap erdha po si duket si erdha une ja nisi edhe shivi me ra :roll: me bereqet une :lol:

te pershendesh shume

Diana007
20-04-05, 09:01
Wowo hajde Gjumashe hahde per gjumshem po arrite 3 mishi ,urime motrushe te deshiroj edhe shum shkrime tjera :wink: :wink:

Diana


flm diana :wink:
:wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Drenicaki
21-04-05, 19:21
Pershendetje ooooooooo shpirtė!
po qu moj ma pej gjumi se diēka spo me rrihet pa ty!
et uron nga shpirti iyti Drenicaki :lol: :lol: :lol:drenicakii erdha edhe une qka spom thirr more me hy ne forum je bo gjeloiz edhe ishalla sum ke tradhtu me najkon hahahaha te pershendesh Drenicak :wink:Jo moj une jam Drenicak e jo tradhtar!
besa besė asht te une !

Po ti veq po tja fut gjum e per qitfar frajeri as qe po ta ndin veq besen ta dhash smundesh me kan ma rraspillan se une!hahahahahahah
pershendetje! mpuqqqqqqqqqqqqq :lol: :lol:

dembelica
21-04-05, 22:10
Gjumashe te pershendes dhe te uroj cdo te mire :wink:

Arb
22-04-05, 05:57
Gjumashe,

Po te pergezojme per 1000 postime, e tani je afer 4000 postimeve.

Edhe mijera postime te tjera se shpejti!

Kalofsh mire!

Kercovari
22-04-05, 06:55
Gjumashe e nderuar
Nje pershendetje te ngroht miqesore nga Kercovari.
Kalofsh mire kudo qe te ndodhesh.

Gjumashja
22-04-05, 07:18
Pershendetje ooooooooo shpirtė!
po qu moj ma pej gjumi se diēka spo me rrihet pa ty!
et uron nga shpirti iyti Drenicaki :lol: :lol: :lol:drenicakii erdha edhe une qka spom thirr more me hy ne forum je bo gjeloiz edhe ishalla sum ke tradhtu me najkon hahahaha te pershendesh Drenicak :wink:Jo moj une jam Drenicak e jo tradhtar!
besa besė asht te une !

Po ti veq po tja fut gjum e per qitfar frajeri as qe po ta ndin veq besen ta dhash smundesh me kan ma rraspillan se une!hahahahahahah
pershendetje! mpuqqqqqqqqqqqqq :lol: :lol:


se paske kuptu se une ty tash ta kom lon gjumin e vet po rrri zgjut :wink: :P

Gjumashja
22-04-05, 08:06
Gjumashe te pershendes dhe te uroj cdo te mire :wink:


dembelica flm mbetesh edhe ti e pershendetur nga une :)

Gjumashja
22-04-05, 08:08
Gjumashe,

Po te pergezojme per 1000 postime, e tani je afer 4000 postimeve.

Edhe mijera postime te tjera se shpejti!

Kalofsh mire!


Flm Arb te pershendes :wink:

Gjumashja
22-04-05, 08:08
Gjumashe e nderuar
Nje pershendetje te ngroht miqesore nga Kercovari.
Kalofsh mire kudo qe te ndodhesh.


Kercovari flm me te vertet na vyejn pershendetjet e ngrohta ne kete kohe te ftoft e me shi qe kemi te uroj qdo te mire :wink:

Luana
22-04-05, 14:59
Nji mpuqqqqqqqq si per shpejt e shpejt se spo kam kohe per Gjumashen http://www.cosgan.de/images/midi/liebe/n015.gif

Luana :wink:

Gjumashja
22-04-05, 15:06
Nji mpuqqqqqqqq si per shpejt e shpejt se spo kam kohe per Gjumashen http://www.cosgan.de/images/midi/liebe/n015.gif

Luana :wink::wink: :wink: flm

Drenicaki
22-04-05, 16:54
Pershendetje ooooooooo shpirtė!
po qu moj ma pej gjumi se diēka spo me rrihet pa ty!
et uron nga shpirti iyti Drenicaki :lol: :lol: :lol:drenicakii erdha edhe une qka spom thirr more me hy ne forum je bo gjeloiz edhe ishalla sum ke tradhtu me najkon hahahaha te pershendesh Drenicak :wink:Jo moj une jam Drenicak e jo tradhtar!
besa besė asht te une !

Po ti veq po tja fut gjum e per qitfar frajeri as qe po ta ndin veq besen ta dhash smundesh me kan ma rraspillan se une!hahahahahahah
pershendetje! mpuqqqqqqqqqqqqq :lol: :lol:


se paske kuptu se une ty tash ta kom lon gjumin e vet po rrri zgjut :wink: :Pjo po pe shoh veq ne forum po rrin as spo ta ndin me i la enet!hahahahahahahahhaaaaaaaaaa

Gjumashja
22-04-05, 17:57
ani bre burr lami ti najher mos prit veq une gjithe me i la :wink:

Drenicaki
22-04-05, 18:01
ani bre burr lami ti najher mos prit veq une gjithe me i la :wink:a je hi edhe ne modė paj ne pritsh me ti la une ka me ra cunga ne kohen e dimrit!hahahahahahahahaaaaaaa :lol: :lol: :lol:

Gjumashja
22-04-05, 21:22
ani bre burr lami ti najher mos prit veq une gjithe me i la :wink:a je hi edhe ne modė paj ne pritsh me ti la une ka me ra cunga ne kohen e dimrit!hahahahahahahahaaaaaaa :lol: :lol: :lol:


mos te rafshin njkerz Cuallak per Cunga ska gje more :P :P

Naki
22-04-05, 21:39
Pershendetje,ju deshiroje nje mbremje te mire argetuese.

Naki

Gjumashja
22-04-05, 21:43
Pershendetje,ju deshiroje nje mbremje te mire argetuese.

Naki


gjithashtu mbremje te mire te uroj edhe une ty :wink:

Dali!Keq
23-04-05, 04:25
Urime oj Zonjushe..
Vazhdim te kendshum me shkrimet.
Rofsh per Jete.

Dali i Keq

Gjumashja
23-04-05, 07:18
Urime oj Zonjushe..
Vazhdim te kendshum me shkrimet.
Rofsh per Jete.

Dali i Keq


te pershendes :wink: shume

Reana
23-04-05, 07:38
Gjumashja,

URIME (gati) 4000 porosite!!!!

je zemer krejt!
http://www2.incredimail.com/contents/letters/valentines_day/hugs_n_kisses_thumb.gif

Dreni30
23-04-05, 07:41
E nderuar Gjumashe

Kuku qe sa here vi ketu pari e nuk hyra me pershendet kete Gjumashe he vallha kokna korit hahhhh.

Jo kur ta kshyrsh edhe nuk paskena faj jo, po kshyre more dreqi ku eshte mshele aty e nuk del kurr me pa kush.
Athu vetem ne gjum po rri, po per ate edhe nuk e kam pa. :lol: :lol: :wink:

e nderuar te pershendes dhe te uroj te gjitha te mirat kudo qe jeni.

Nga Dreni30.

Gjumashja
23-04-05, 07:45
Gjumashja,

URIME (gati) 4000 porosite!!!!

je zemer krejt!
http://www2.incredimail.com/contents/letters/valentines_day/hugs_n_kisses_thumb.gif


Reana thnx sis te deshiroj edhe ty po aq postime sa te na tejkalosh te gjithve :wink:

Gjumashja
23-04-05, 07:58
E nderuar Gjumashe

Kuku qe sa here vi ketu pari e nuk hyra me pershendet kete Gjumashe he vallha kokna korit hahhhh.

Jo kur ta kshyrsh edhe nuk paskena faj jo, po kshyre more dreqi ku eshte mshele aty e nuk del kurr me pa kush.
Athu vetem ne gjum po rri, po per ate edhe nuk e kam pa. :lol: :lol: :wink:

e nderuar te pershendes dhe te uroj te gjitha te mirat kudo qe jeni.

Nga Dreni30.


hahaha eh more a pom sheh qe veq zgjut po ri mos u ankoni bre ne mua

mbetesh i pershendetur edhe nga une Dreni30 shume

Tomori
23-04-05, 18:06
Nji mpuqqqqqqqq si per shpejt e shpejt se spo kam kohe per Gjumashen kohen ja kam kushtuar Tomorithttp://www.cosgan.de/images/midi/liebe/n015.gif
Luana :wink:
-Gjumashe te mpuqqqqq shpejt e shpejt sa ska ardhe Luana :wink:

Psikologu
23-04-05, 20:57
E nderuara Gjumashe.

JU deshiroj suksese , shendet dhe lumturi ne qdo lėmi te jetes.
Mbetem me shpres se postimet e tua nuk do te kenė te ndalur edhe ne te ardhemen.

Qaste te gezuara, kenaqesi dhe lumturi ju uroj gjithmonė:


Psikologu

Gjumashja
24-04-05, 10:45
Nji mpuqqqqqqqq si per shpejt e shpejt se spo kam kohe per Gjumashen kohen ja kam kushtuar Tomorithttp://www.cosgan.de/images/midi/liebe/n015.gif
Luana :wink:
-Gjumashe te mpuqqqqq shpejt e shpejt sa ska ardhe Luana :wink:

hahahahah flm

Gjumashja
24-04-05, 10:51
E nderuara Gjumashe.

JU deshiroj suksese , shendet dhe lumturi ne qdo lėmi te jetes.
Mbetem me shpres se postimet e tua nuk do te kenė te ndalur edhe ne te ardhemen.

Qaste te gezuara, kenaqesi dhe lumturi ju uroj gjithmonė:


Psikologu


Psikologu mbetesh i pershendetur edhe nga une flm

Gentiana
25-04-05, 15:01
O erdha te te pershendes Gjumashe edhe pse ndoshta tani je ne gjum, veq shpresoj qe te kesh enderra te embela. :wink:

Pershendetje Gjumashe e ēdo te mire ku do qofsh.

Genta

Gjumashja
26-04-05, 09:50
O erdha te te pershendes Gjumashe edhe pse ndoshta tani je ne gjum, veq shpresoj qe te kesh enderra te embela. :wink:

Pershendetje Gjumashe e ēdo te mire ku do qofsh.

Genta


Genta flm shume pershendetje gjithashtu edhe nga une :wink:

Arbėri
26-04-05, 13:31
Gjumashe e nderuar, erdha ENKAS te pershendes dhe te deshiroj qaste te kendshme, ne dhe jashta FD :P :P :P :lol: :lol: :lol: :lol:

Je e mrekullueshme :P :P :P :P :lol: :lol:

Gjumashja
27-04-05, 09:52
Gjumashe e nderuar, erdha ENKAS te pershendes dhe te deshiroj qaste te kendshme, ne dhe jashta FD :P :P :P :lol: :lol: :lol: :lol:

Je e mrekullueshme :P :P :P :P :lol: :lol:


Arber flm shume per pershendtjen te uroj qdo te mire

Kaltrushi
27-04-05, 10:19
me nje mpuqq po te zgjoj prej gjumi me te then se po dua me te pershendet...............:wink: :wink: kalo sa ma bukur :wink: :wink:

Gjumashja
27-04-05, 10:26
me nje mpuqq po te zgjoj prej gjumi me te then se po dua me te pershendet...............:wink: :wink: kalo sa ma bukur :wink: :wink:


flm shume mbetesh e pershendetur edhe nga une :wink:

turisti
27-04-05, 23:24
Gjumashe shoqe,edhe ty te pershendes si tjeret me sinqeritet,ashtu qysh e meriton..... :P :wink:

Gjumashja
28-04-05, 13:23
Gjumashe shoqe,edhe ty te pershendes si tjeret me sinqeritet,ashtu qysh e meriton..... :P :wink:
flm turisti :wink:

Murgesha
01-05-05, 12:44
Gjumashja

http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/gallery/alica/alice19th02.gif

Anėtarėsuar: 15 Oct 2004
Mesazhe: 4029
Vendodhja: n'krevet

Gjumashe pėrshėndetje pėr 4029 postimet tuaja.
Jeni e mrekullueshme dhe kam kėnaqėsinė time qė jeni anėtare nė kėtė forum

Fleta
01-05-05, 12:59
- Pershendetje Gjumashe, te uroj caste te kendeshme kudo ce je...... :wink:

Gjumashja
01-05-05, 14:01
- Pershendetje Gjumashe, te uroj caste te kendeshme kudo ce je...... :wink:


flm Fleta te pershendes

Gentiana
01-05-05, 14:09
Gjumashja,deshta vetem te te pershendes dhe ti uroj shkrimet tua qe jan ber mbi 4000.
Urime, vetem vazhdo keshtu.
ēdo te mire te uron dhe te pershendet: Genta

Gjumashja
01-05-05, 14:14
Gjumashja,deshta vetem te te pershendes dhe ti uroj shkrimet tua qe jan ber mbi 4000.
Urime, vetem vazhdo keshtu.
ēdo te mire te uron dhe te pershendet: Genta


genta te pershendes gjithashtu edhe une ty :wink:

dr1ta
01-05-05, 14:22
Hello Rokerka e fd :wink:

Urime tejkalimin e 4000 postimeve ..shpresoj ce edhe ne te ardhem do ti bejsh edhe xxxx postime tjera ....

ME respekt

Drita

Gjumashja
01-05-05, 16:30
Hello Rokerka e fd :wink:

Urime tejkalimin e 4000 postimeve ..shpresoj ce edhe ne te ardhem do ti bejsh edhe xxxx postime tjera ....

ME respekt

Drita


hahaha te pershendes dr1ta shume e ne veqanti per nofken rokerk hhahaha :wink:

Arb
01-05-05, 16:36
Gjumashe,

Gati ne gjume, e krejt ne gjume, paske mberri mbi 4000 postime.

Prano pergezimet e mia!

Gjumashja
01-05-05, 17:04
Gjumashe,

Gati ne gjume, e krejt ne gjume, paske mberri mbi 4000 postime.

Prano pergezimet e mia!


hehehe flm Arb te pershendes

Domira
02-05-05, 00:00
Gjumashe e dashur, ne dyja kemi filluar si njikohesisht mos gabovsha...
por ti arrijte qe te bejsh mbi 4000 shkrime dhe ke lene vetem pershtypje te mira, po rrezaton miresi, argetim, menēuri me te gjithe...

Uroj qe te bejsh edhe shume e shume shkrime te mira dhe te kendshme siq ke bere deri tash.

Me nderime

Domira

Psikologu
02-05-05, 04:12
Gjumashe e nderuar.

Ju deshiroj njė ditė te kendeshme dhe suksese ne te ardhmen.

Kaloni si me mirė.
Me nderime per ju .

Gjumashja
02-05-05, 08:53
Gjumashe e dashur, ne dyja kemi filluar si njikohesisht mos gabovsha...
por ti arrijte qe te bejsh mbi 4000 shkrime dhe ke lene vetem pershtypje te mira, po rrezaton miresi, argetim, menēuri me te gjithe...

Uroj qe te bejsh edhe shume e shume shkrime te mira dhe te kendshme siq ke bere deri tash.

Me nderime

Domira


Domira te pershendes kurgjo so kjo qka kom bo veq n'gjume kom shkrujt hahaha qka ka me bo shkrime kur te zgjohna te pershendes edhe une ty shume Sisko :wink:

Gjumashja
02-05-05, 09:42
Gjumashe e nderuar.

Ju deshiroj njė ditė te kendeshme dhe suksese ne te ardhmen.

Kaloni si me mirė.
Me nderime per ju .


flm i nderuar

Honesty^uk.
02-05-05, 10:03
Per mbi 4000 shkrimet tuaja te pergjumura :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
te uroj dhe te deshiroj cdo te mire ne jete.
Mbeteshi me shendet dhe e pershendetur nga

Honesty

Gjumashja
02-05-05, 10:07
Per mbi 4000 shkrimet tuaja te pergjumura :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
te uroj dhe te deshiroj cdo te mire ne jete.
Mbeteshi me shendet dhe e pershendetur nga

Honesty


flm te pershendes kfillur Honesty

Honesty^uk.
02-05-05, 10:10
flm te pershendes kfillur HonestyMe nder qofsh e nderuara Gjumashe

Kalofsh nje dite sa me te bukur

Honesty

Gjumashja
02-05-05, 10:18
flm te pershendes kfillur HonestyMe nder qofsh e nderuara Gjumashe

Kalofsh nje dite sa me te bukur

Honestygjithashtu kalofshit jave te mbar :wink:

Diana007
03-05-05, 11:29
Gjumashe motrushe te pershendes dhe te uroj gjitha te mirat :wink:

Me respekt Diana

Gjumashja
03-05-05, 13:06
Gjumashe motrushe te pershendes dhe te uroj gjitha te mirat :wink:

Me respekt Diana


flm ponjashtu edhe une ty te deshiroj :wink:

Diana007
03-05-05, 13:52
Gjumashe motrushe te pershendes dhe te uroj gjitha te mirat :wink:

Me respekt Diana


flm ponjashtu edhe une ty te deshiroj :wink:

:wink: :)

M_u_k_i
03-05-05, 14:16
diana qa je ba si treni keshtu more

Diana007
03-05-05, 14:17
diana qa je ba si treni keshtu more
Pse :roll: :roll: ?

Diana007
02-06-05, 15:00
Gjumashe motrushe urime per me shum se 5000 shkrime , ishalla edhe shum shkrime tjera i bon ketu ne mesin ton :lol: :lol:

Te pershendes dhe nje perqafim per ty :wink:

Murgesha
02-06-05, 17:03
Gjumashe njė pėrshėndetje tė madhe pėr ty dhe shkrimet e tua.

Kercovari
11-06-05, 19:13
Mike e nderuar virtuale
Te pershendes ty dhe postimet e tua qe i lexoj me endje.

Gjumashja
17-06-05, 08:31
Gjumashe motrushe urime per me shum se 5000 shkrime , ishalla edhe shum shkrime tjera i bon ketu ne mesin ton :lol: :lol:

Te pershendes dhe nje perqafim per ty :wink:


diana flm shpresoj po kohen e fundit skam edhe aq kohe mirepo se harroj ket forum kurr :wink:

Gjumashja
17-06-05, 08:32
Gjumashe njė pėrshėndetje tė madhe pėr ty dhe shkrimet e tua.flm disponim ne kendshem kudo qe je

Gjumashja
17-06-05, 08:32
Mike e nderuar virtuale
Te pershendes ty dhe postimet e tua qe i lexoj me endje.gjithashtu prano pershendetjet e mija edhe nga ana ime :wink:

dr1ta
24-06-05, 12:10
Pershendetje gjumashe , :) deshiroj nje dite te mire kudoqe je .

Gjumashja
25-06-05, 13:19
Pershendetje gjumashe , :) deshiroj nje dite te mire kudoqe je .


flm njashtu edhe ty

turisti
05-07-05, 23:09
:P Gjumashe e nderuar, :P

Te pershendes derisa je ne gjume dhe neser kur te zgjohesh,pershendetjet e Turistit do te te freskojne. :P

Me respekt,
TURISTI. :P

Gjumashja
06-07-05, 09:48
:P Gjumashe e nderuar, :P

Te pershendes derisa je ne gjume dhe neser kur te zgjohesh,pershendetjet e Turistit do te te freskojne. :P

Me respekt,
TURISTI. :P


hahahahahahaha pershendetje edhe ty turisiti nga ana ime se met te vertet je njeshhhhhhhh bre :wink:

turisti
06-07-05, 12:39
:P Gjumashe e nderuar, :P

Te pershendes derisa je ne gjume dhe neser kur te zgjohesh,pershendetjet e Turistit do te te freskojne. :P

Me respekt,
TURISTI. :P


hahahahahahaha pershendetje edhe ty turisiti nga ana ime se met te vertet je njeshhhhhhhh bre :wink:

Faleminderit nga zemra zonjushe :P e pergjumte :P :wink: .

Kercovari
06-07-05, 13:53
Nese mendon se une jam kopraci me i madh,s`kam cka te deshiroj me shume se te jetosh e lumtur ne jete.
Me resepkt
Kercovari

Gjumashja
07-07-05, 09:57
Nese mendon se une jam kopraci me i madh,s`kam cka te deshiroj me shume se te jetosh e lumtur ne jete.
Me resepkt
Kercovari


Flm gjithashtu edhe ju jetoni si tju doj qejfi

Naki
10-07-05, 20:19
Gjumashe njė pėrshėndetje tė madhe pėr ty me njė kėngė sipasė deshires suajė.

Naki

turisti
11-07-05, 11:10
Gjumashe e :P pergjumte, :P

Urime nga zemra tejkalimin e :P 6 000 :P postimeve te cilat jan gjithmone nje freski ne forum .Nga semundja jote jane semure gjysa e forumistave dhe tash pe enderrojne e ti po poston,hahahahahahahahahahahahaahahahah.

Te deshiroj shume kohe,shendet,deshire dhe momentet e mira ne komunikim ketu,shoqe e respektuar. :P

Pershendetje nga zemra per realitetin tende.

TURISTI. :P

Gjumashja
11-07-05, 21:07
Gjumashe njė pėrshėndetje tė madhe pėr ty me njė kėngė sipasė deshires suajė.

Naki


Naki flm prano pershendetjet edhe nga une :wink:

Gjumashja
11-07-05, 21:09
Gjumashe e :P pergjumte, :P

Urime nga zemra tejkalimin e :P 6 000 :P postimeve te cilat jan gjithmone nje freski ne forum .Nga semundja jote jane semure gjysa e forumistave dhe tash pe enderrojne e ti po poston,hahahahahahahahahahahahaahahahah.

Te deshiroj shume kohe,shendet,deshire dhe momentet e mira ne komunikim ketu,shoqe e respektuar. :P

Pershendetje nga zemra per realitetin tende.

TURISTI. :Pturisti flm hahahah si duket osht e vertet une valla jerem p0o qohna edhe spo lo pa postu te pershendes shume

Diana007
21-07-05, 08:36
Gjumashe shtrig :lol: te pershendes qum qum dhe te uroj gjitha te mirat e sukses ne jet :wink:

Te puth shum Diana :P

Gjumashja
21-07-05, 10:21
Gjumashe shtrig :lol: te pershendes qum qum dhe te uroj gjitha te mirat e sukses ne jet :wink:

Te puth shum Diana :P


Diana flm shume SIs disponim te kendshem :wink: sot e qdo dite

Kercovari
21-07-05, 10:24
Sa mire qe kemi nje gjumashe te zgjuar ne dardani edhe ate kur te gjithe jan ne gjume ti zgjohesh e para.
Te pershendes gjumashe,me te gjitha te mirat ne jete.

Diana007
21-07-05, 10:25
Gjumashe shtrig :lol: te pershendes qum qum dhe te uroj gjitha te mirat e sukses ne jet :wink:

Te puth shum Diana :P


Diana flm shume SIs disponim te kendshem :wink: sot e qdo dite
:wink:

Gjumashja
21-07-05, 10:55
Sa mire qe kemi nje gjumashe te zgjuar ne dardani edhe ate kur te gjithe jan ne gjume ti zgjohesh e para.
Te pershendes gjumashe,me te gjitha te mirat ne jete.


Kercovari te pershendes per gjithe keto fjale qe thua per mua me te vertet mu me pelqen pranija e juve miqve te mi shpresoj te kalojm gjithmon mire keshtu siq jemi :wink:

Agroni22
24-07-05, 11:53
pershendetje per GJUMASHEN veq ti nuk po flen shume more a veq emrin e ki gjumashe ahahhaaha

Dreni30
25-07-05, 07:14
E nderuar Gjumashe

Moj a hala ne gjum je a, e pasha zotin n'kofte qe me ja pa hajrin gjumit ja ti a kush moj e nderuar; po shum fjete. :lol: :lol: :lol:
E nderuar te uroj shendet dhe gjithe te mirat ne jete.

Dreni30.

laliloli
25-07-05, 07:21
Pershendetje e perzemert per juve e nderuara Gjumashe ,Eshte qudi se si nuk kam lene ketu ndonje pershendetje deri tani .Te uroj plotesimin e te gjitha deshirave ne jeten tuaj .
Kalo sa me mire ketu ,paq fat dhe gjithe te mirat

Gjumashja
25-07-05, 08:57
pershendetje per GJUMASHEN veq ti nuk po flen shume more a veq emrin e ki gjumashe ahahhaaha


hehehe une edhe flej shume po edhe shkruj shume e Nime Gjumashe jom :wink:

Gjumashja
25-07-05, 08:58
E nderuar Gjumashe

Moj a hala ne gjum je a, e pasha zotin n'kofte qe me ja pa hajrin gjumit ja ti a kush moj e nderuar; po shum fjete. :lol: :lol: :lol:
E nderuar te uroj shendet dhe gjithe te mirat ne jete.

Dreni30.Dreni30 flm te pershendes edhe une ty po more ja shoh hajrin une mos me ja pa nuk kishe ndejt fjetur

Gjumashja
25-07-05, 08:59
Pershendetje e perzemert per juve e nderuara Gjumashe ,Eshte qudi se si nuk kam lene ketu ndonje pershendetje deri tani .Te uroj plotesimin e te gjitha deshirave ne jeten tuaj .
Kalo sa me mire ketu ,paq fat dhe gjithe te miratlaliloli flm kurr nuk osht vone per kurgjo gjithashtu te uroj qdo te mireshe kalo ashtu siq ke qef ti :wink:

MemphiSx
03-08-05, 10:42
Pershendetje per Gjumashen,shpresoj qe tani eshte zgjuar nga gjum ;) Dhe vjen ma qet ni Caffe :D :)

Arb
14-08-05, 07:28
Gjumashe,

Shpresoj se je duke bere gjume te mire, por zvogeloje pak ate orar te gjumit e doku more pak ne Dardani...

Mbetesh e pershendetur, kudo qe je!

Gjumashja
16-08-05, 00:17
Pershendetje per Gjumashen,shpresoj qe tani eshte zgjuar nga gjum ;) Dhe vjen ma qet ni Caffe :D :)flm per pershendetjen valla ma mire te bjen ty mem qit kafe mu se une kur po qohna ti spo je :roll:

Gjumashja
16-08-05, 00:18
Gjumashe,

Shpresoj se je duke bere gjume te mire, por zvogeloje pak ate orar te gjumit e doku more pak ne Dardani...

Mbetesh e pershendetur, kudo qe je!


Arb flm, une veq erdha po juve spo ju shoh kerkun tash te pershendes edhe une ty shume

Diana007
17-08-05, 10:33
Shtrig te uroj per shkrimet , e te pershndes shum dhe te mpuqiiii :P :wink:

Gjumashja
17-08-05, 11:45
Shtrig te uroj per shkrimet , e te pershndes shum dhe te mpuqiiii :P :wink:

shkeko edhe une ty 1 big Kisss ta jepi n'faqe

Diana007
17-08-05, 11:48
Shtrig te uroj per shkrimet , e te pershndes shum dhe te mpuqiiii :P :wink:

shkeko edhe une ty 1 big Kisss ta jepi n'faqe

:lol: :lol: :lol: Qiko me myte moj :P :wink:

Gjumashja
17-08-05, 12:00
Shtrig te uroj per shkrimet , e te pershndes shum dhe te mpuqiiii :P :wink:

shkeko edhe une ty 1 big Kisss ta jepi n'faqe

:lol: :lol: :lol: Qiko me myte moj :P :wink:ska dert

Diana007
17-08-05, 12:02
Po moj e di s e per ty nuk ka dert , tani vem ti em u kanq ne FD aaaaaaaaa :x

Gjumashja
17-08-05, 12:09
Po moj e di s e per ty nuk ka dert , tani vem ti em u kanq ne FD aaaaaaaaa :x

kuptohet :lol:

Diana007
17-08-05, 12:14
Po moj e di s e per ty nuk ka dert , tani vem ti em u kanq ne FD aaaaaaaaa :x

kuptohet :lol:

:evil: Ooooooo Sh .................. je e jo B................

Gjumashja
17-08-05, 12:16
Po moj e di s e per ty nuk ka dert , tani vem ti em u kanq ne FD aaaaaaaaa :x

kuptohet :lol:

:evil: Ooooooo Sh .................. je e jo B................


hahahahhahahahahahah ofofofoof bash B....... jam e Sh.......... jo tkom kallxu moj qy

Diana007
17-08-05, 12:20
Ohhhhhh B .. ka Zmer pak e Sh.. hiq , e ti ashtu je :lol: :lol: :lol:

Sy_kaltra
23-08-05, 19:46
Gjumashja urime per postimet tua aq me vler dhe te uroj shum me shum postime dhe te pershendes nga zemra me shpresen se ku do qe te jesh fati dhe lumturia qoft me ju.

Me respekt Sy_Kaltra.

Gjumashja
27-08-05, 15:09
Ohhhhhh B .. ka Zmer pak e Sh.. hiq , e ti ashtu je :lol: :lol: :lol:


:P

Gjumashja
27-08-05, 15:10
Gjumashja urime per postimet tua aq me vler dhe te uroj shum me shum postime dhe te pershendes nga zemra me shpresen se ku do qe te jesh fati dhe lumturia qoft me ju.

Me respekt Sy_Kaltra.


prano gjithashtu edhe pershendetjet e mija siss :wink:

Honesty^uk.
28-08-05, 09:15
Pershendtje Gjumashe ,
te deshiroj nje relaxim sa me te kendshem per kete weekend.

Honesty

Gjumashja
28-08-05, 12:08
Pershendtje Gjumashe ,
te deshiroj nje relaxim sa me te kendshem per kete weekend.

HonestyFlm i nderuara gjithashtu nje disponim te mire edhe ty

laliloli
29-08-05, 08:22
Te le nje pershendetje te perzemert dhe te uroj nje jave te mbare dhe me suksese.

Me rrespekt Lali

Gjumashja
29-08-05, 09:01
Te le nje pershendetje te perzemert dhe te uroj nje jave te mbare dhe me suksese.

Me rrespekt Lali

Flm pershendetje edhe nga ana ime per ty

tushja
29-08-05, 10:08
Pranoni pershendetjet e mija,ju deshiroje nje dite te mire.

Gjumashja
29-08-05, 15:46
Pranoni pershendetjet e mija,ju deshiroje nje dite te mire.

flm :wink:

Kercovari
29-08-05, 16:56
Cdo te mire ne jete te deshiron Kercovari.
Jeto e lumtur dhe pa brenga per jete e mote.

Gjumashja
29-08-05, 18:01
Cdo te mire ne jete te deshiron Kercovari.
Jeto e lumtur dhe pa brenga per jete e mote.


flm gjithashtu te uroj edhe ty shendet dashuri rehati :wink:

Sy_kaltra
30-08-05, 15:37
Gjumashja spo ta prishi gjumin veq kom ardh met pershendet :wink: Ja kalofsh sa me mir ..

Me respekt Sy_Kalta.

Kodra
30-08-05, 21:14
Gjumashja spo ta prishi gjumin veq kom ardh met pershendet :wink: Ja kalofsh sa me mir ..

Me respekt Sy_Kalta.
**********
**********
**********


Gjumashja kėtė qė ta dėshiron Sy_kaltra tė dėshiroj edhe unė


pra tė pėrshėndes kudo qė je


Kodra

dr1ta
30-08-05, 23:49
Gjumashe sis te pershendes dhe deshiroj gjitha te mirat , jeta juaj qoft gjithmone sikur muzike e bukur .Me nderime
Drita

lazdrani
31-08-05, 09:55
Gjumashja e respektuar!


Jeni me te vertet shume aktive ne FD dhe beso qe ju dhe Diana 007 keni meritat me te medhaja per disponimin e shume antareve...sidomos me kafet qe beni ne mengjes :wink:

Jeni shume simpatike dhe me pelqejne postimet tuja.


Lazdrani :D

Gjumashja
04-09-05, 14:45
Gjumashja spo ta prishi gjumin veq kom ardh met pershendet :wink: Ja kalofsh sa me mir ..

Me respekt Sy_Kalta.
**********
**********
**********


Gjumashja kėtė qė ta dėshiron Sy_kaltra tė dėshiroj edhe unė


pra tė pėrshėndes kudo qė je


Kodra


Pershendetje Kodra dhe Sy_kaltra dite te kendshme :wink:

Gjumashja
04-09-05, 14:47
Gjumashe sis te pershendes dhe deshiroj gjitha te mirat , jeta juaj qoft gjithmone sikur muzike e bukur .Me nderime
Drita


dr1ta flm, disponim te kendshem ne fd :wink:

Gjumashja
04-09-05, 14:49
Gjumashja e respektuar!


Jeni me te vertet shume aktive ne FD dhe beso qe ju dhe Diana 007 keni meritat me te medhaja per disponimin e shume antareve...sidomos me kafet qe beni ne mengjes :wink:

Jeni shume simpatike dhe me pelqejne postimet tuja.


Lazdrani :D


lazdran flm per fjalet e embla te pershendes dhe te uroj qdo te mire :wink:

Diana007
05-09-05, 09:06
http://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/f010.gif

Gjumashja
05-09-05, 17:54
http://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/f010.gif


:wink:

doGzona
05-09-05, 18:29
E dashura Gjumashja,

Pranoni pershendetjet dhe Urimet e mia per ty,
per postimet e tua vertet te mrekullueshme.

Te deshirone lumturi dhe cdo te mire ne jeten tuaj,

Sinqerisht,
doGzona

Gjumashja
06-09-05, 08:27
E dashura Gjumashja,

Pranoni pershendetjet dhe Urimet e mia per ty,
per postimet e tua vertet te mrekullueshme.

Te deshirone lumturi dhe cdo te mire ne jeten tuaj,

Sinqerisht,
doGzona

flm sis mbetesh e pershendetur edhe nga ana ime :wink:

Urata
07-09-05, 13:09
http://img.123greetings.com/eventsnew/intouch_haveaniceday/niceday14b.gif

t'pershendes ...